کسب درآمد از سایت های کلیکی معتبر خارجی برای ایرانیان

در این سری از آموزش های میلیونر باش قصد داریم درباره‌ی سایت های کلیکی ( PTC ) صحبت کنیم و به معرفی سایت های کلیکی معتبر خارجی که برای ایرانیان نیز مناسب می باشند، بپردازیم. همچنین به نحوه‌ی عضویت، عملکرد و کسب درآمد از آن ها خواهیم پرداخت.

میلیونر باش به شما کاربر گرامی توصیه می کند با توجه به ارزش بالای دلار در ایران، این مقاله را با دقت مطالعه کنید و سعی نمایید کاملا مطابق با آن عمل فرمایید تا ان شاءالله به درآمد مطلوبی نیز دست یابید.

نکته: در این آموزش فقط سایت های کلیکی معتبری معرفی می شوند که با ایرانیان مشکلی ندارند و به سیستم هایی مانند پرفکت مانی، وب مانی، پایر و بیت کوین پرداخت دارند که برای کاربران گرامی نقد کردن درآمد و تبدیل آن به ریال میسر باشد.

تذکر: درصورتی که هریک از حساب های فوق را ندارید، جهت آشنایی و افتتاح حساب می توانید بر روی نام آن ها کلیک نمایید تا به آموزش مربوطه هدایت گردید.

سایت های کلیکی معتبر خارجی

سایت کلیکی ( PTC Site ) چیست؟

PTC مخفف کلمه Paid To Click به معنی پرداخت به ازای کلیک است و سایت کلیکی در حقیقت سایتی است که در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدید (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت نماید. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید.

اساس و توجیه فعالیت سایت های کلیکی

همانطور که از توضیحات فوق می توان درک کرد، ptc را اگر به عنوان یک قرار داد در نظر بگیریم، دارای سه طرف زیر می باشد:

 • طرف اول: صاحبان سایت که به عنوان تبلیغ گیرنده و یا واسطه شناخته می شوند.
 • طرف دوم: تبلیغ دهندگان که به عنوان اسپانسر نیز شناخته می شوند.
 • طرف سوم: کاربران سایت که نقش بازدید از تبلیغات را برعهده می گیرند.

حال به منافع هریک از طرفین در این قرار داد خواهیم پرداخت و نشان خواهیم داد که ptc اگر بر مبنای اصولی و برنامه ریزی صحیح صورت پذیرد، در حقیقت یک بازی برد- برد- برد است.

منافع صاحب سایت کلیکی

صاحب سایت با توجه به هزینه های موجود، نرخی را برای هر کاربری که به سمت سایت تبلیغ دهنده خواهد فرستاد، تعیین می کند. به عنوان مثال فرض کنید برای هر کلیک، مبلغی معادل ۰٫۰۱ دلار از تبلیغ دهنده دریافت می کند. در این صورت اگر تبلیغ کننده، ۱۰۰۰۰ کلیک سفارش دهد، مبلغی معادل ۱۰۰ دلار باید به صاحب سایت پرداخت نماید. صاحب سایت با توجه سیاست هایی که برای اداره سایت اتخاذ کرده است، درصدی از هر کلیک را به کاربران پرداخت می نماید و آنچه باقی می ماند پس از کسر هزینه ها ( هزینه هایی از قبیل تامین هاست، کارمندان، پشتیبانی و …)، می شود سود حاصل برای صاحب سایت.

علاوه بر این در سایت های کلیکی معتبر خارجی ، مدیر سایت با ارائه پیشنهادهای جذاب سعی می کند که کاربران را تشویق به سرمایه گذاری در سایت نماید و بدین ترتیب سرمایه مناسبی را جذب و برای سرمایه گذاری های سودمند استفاده می کند و از سود حاصله بخشی را به خود و ما بقی را به سرمایه گذاران اختصاص می دهد.

منافع تبلیغ دهندگان

تبلیغ دهنده در این روش به آسان ترین شکل ممکن می تواند برای سایت یا فروشگاه خود ترافیک جذب نماید و رتبه‌ی سایت خود را در الکسا و موتورهای جستجوگر بهبود بخشد. به عنوان نمونه در مثال فوق، تبلیغ دهنده با هزینه ۱۰۰ دلار می تواند ۱۰۰۰۰ بازدید برای سایت خود خریداری نماید.

منافع کاربران سایت های کلیکی معتبر خارجی

کاربران سایت های کلیکی بدون پرداخت هیچ هزینه ای و در ازای کلیک بر روی تبلیغات، به کسب درآمد می پردازند. یعنی هر کاربر با صرف مدتی حدود ۱۵ دقیقه می تواند تبلیغاتی که برایش مشخص شده است را کلیک نماید و درصدی تعیین شده از بهای هر کلیک را به خود اختصاص دهد.

همچنین در صورتی که کاربران به سرمایه گذاری هوشمندانه در سایت های کلیکی معتبر خارجی بپردازند، به عنوان مثال اکانت خود را آپگرید کنند و یا زیرمجموعه اجاره نمایند، می توانند موجب افزایش درآمد خود شوند.

البته پر واضح است هنگامی که برای کاری تنها ۱۵ دقیقه زمان صرف می کنید نباید توقع معجزه داشته باشید و درآمدی فوق العاده را طلب کنید. اما اگر در سایت کلیکی معتبری عضو شوید که اسپانسر های زیادی دارد، با توجه به ارزش بالای دلار در ایران و با استفاده از تکنیک هایی که در میلیونر باش با آن ها آشنا خواهید شد، خواهید توانست بعد مدتی به درآمدی مناسب از هر سایت دست یابید. حال تصور کنید که  در ۲۰ سایت کلیکی معتبر خارجی عضو بشوید، آنگاه درآمد شما به ازای روزی ۲ ساعت کار، معادل چند میلیون تومان خواهد بود که با توجه به میزان فعالیت، درآمد قابل قبولی است.

استراتژی فعالیت موفق درسایت های کلیکی خارجی

در سایت های کلیکی خارجی ، اگر فقط به کلیک کردن خود بر روی تبلیغات بسنده کنید هرگز به درآمد مطلوبی نخواهید رسید (نهایتا در حدود چند ده هزار تومان). در این سایت ها باید سعی کنید برای خود زیر مجموعه ی مستقیم جذب کنید، آنگاه به ازای کلیک هر زیرمجموعه بر روی تبلیغات، درصدی نیز به شما تعلق خواهد گرفت.

فرض کنید تنها اگر ۳۰% به ازای کلیک هر زیرمجموعه به شما اختصاص یابد و شما موفق به جذب ۵۰۰ زیرمجموعه شوید، آنگاه درآمد شما نسبت به درآمد حاصل از کلیک های خودتان در حدود ۱۵۰ برابر رشد خواهد داشت.

بنابراین مهم ترین استراتژی برای موفقیت در سایت های کلیکی معتبر خارجی ، تمرکز بر روی گرفتن زیرمجموعه های مستقیم است. همچنین سعی کنید اعتبار خود را افزایش دهید و عضویت خود را ارتقا بخشید، تا بتوانید هم تعداد زیر مجموعه های بیشتری جذب کنید و هم سهم تعیین شده خود را از هر کلیک افزایش دهید.

سپس باید با توجه به شرایطی که هر سایت کلیکی دارد، به صورت هوشمندانه به اجاره و مدیریت زیرمجموعه های اجاره ای بپردازید تا بتوانید روز به روز به درآمد خود بیافزایید.

حال مهم ترین سوال این است که چگونه می توان زیر مجموعه‌ی مستقیم جذب کرد؟

بدین منظور بهترین راه استفاده از مهارت هایی است که تا به حال در میلیونر باش به شما آموزش داده شده است. یعنی استفاده از وب سایت ، وبلاگ و شبکه های اجتماعی به عنوان بستری برای تبلیغات. همچنین می توانید از تبلیغات در سایت ها و انجمن های دیگران نیز استفاده کنید.

در هر یک از سایت های کلیکی معتبر خارجی ، بنرهایی برای جذب زیر مجموعه در پنل کاربران قرار داده شده است که مختص به هر کاربر است. با استفاده از این بنرها و تبلیغات متنی و قرار دادن آن ها در بسترهای فوق می توانید به جذب زیر مجموعه مستقیم بپردازید.

تکنیک های موفقیت و توضیحات دقیق تر برای پیشرفت در هر یک از سایت های کلیکی معتبر خارجی با توجه به تفاوت هایی که با یکدیگر دارند در آموزش های مجزا  و مختص به هر سایت توسط میلیونر باش مهیا شده است که می توانید در انتهای مقاله، با کلیک بر روی نام هر یک از این سایت ها، به این آموزش ها مراجعه نمایید.

نکته مهم: هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید.

بنابراین فراموش نکنید که اگر شما زیر مجموعه‌ی هیچ شخصی نباشید، هیچ نفعی برای شما ندارد و تنها صاحب سایت کلیکی از این عمل شما نفع کوتاه مدت خواهد برد و در انتها به دلیل ریزش کاربران برای او نیز ضرر به همراه خواهد داشت.

تذکرات مهم

 • در تمام سایت های کلیکی، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • فقط یک حساب در هر کامپیوتر برای دیدن تبلیغات مجاز است. اگر بیش از یک حساب در کامپیوتری، اقدام به مشاهده تبلیغات نماید، همه‌ی آن حساب ها برای همیشه مسدود خواهند شد.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.

سایت های کلیکی معتبر خارجی

همان طور که می دانید در جهان سایت های کلیکی بسیار زیادی وجود دارند اما متاسفانه بیش از ۹۹ درصد آن ها اسکم می باشند و فقط تعداد انگشت شماری دارای اعتبار مناسب می باشند و به تعهدات خود در مقابل کاربران پایبند هستند.

همچنین امکان فعالیت ایرانیان در تعدادی از این سایت ها نیز فراهم نیست. این مساله به دلایل مختلفی مانند قوانین سایت ها، روش های پرداخت و تحریم ها بر می گردد.

علاوه بر این ها به دلیل متفاوت بودن زبان سایت های کلیکی معتبر خارجی و قوانین و پلن های متنوعی که دارند، کسب درآمد از این سایت ها با چالش های زیادی برای ایرانیان مواجه است و اگر شناخت کامل و استراتژی صحیحی برای فعالیت در سایت های کلیکی خارجی نداشته باشید، نتیجه ای جز شکست و ضرر به همراه نخواهد داشت.

با توجه به این موارد، در میلیونر باش بر آن شدیم تا تمام تلاش خود را به کار گیریم و اکثریت سایت های کلیکی خارجی را در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش قرار دهیم و بتوانیم معتبرترین سایت های کلیکی خارجی را برای ایرانیان شناسایی و آموزش های تخصصی برای هر یک تهیه کنیم تا شما کاربران گرامی بتوانید با استراتژی صحیح به درآمدی مطلوب از این سایت ها دست یابید.

نشانه های سایت های کلیکی معتبر خارجی

 • مدت زمان قابل توجهی از فعالیت آن ها گذشته باشد.
 • امکان رویت پرداختی هایشان به کاربران سایت وجود داشته باشد و پرداختی های مستمر داشته باشند.
 • تالار گفتمان یا انجمن های فعال داشته باشند.
 • در موتورهای جستجوگر مانند گوگل، سابقه مثبتی داشته باشند و تعداد موافقان، خیلی بیشتر از مخالفانشان باشد.
 • مبالغی که به ازای هر کلیک پرداخت می کنند هرگز بالا و غیر منطقی نباشد. به عنوان نمونه، فرض کنید سایتی برای هر کلیک از تبلیغ دهنده، ۰٫۰۱ دلار می گیرد، چگونه می تواند به کاربران خود به ازای هر کلیک نیز ۰٫۰۱ دلار بدهد؟ هزینه ها چگونه تامین خواهد شد؟
 • در مانیتورینگ های معتبر دارای سابقه و رنک مناسبی باشند.

معتبرترین سایت های کلیکی خارجی

میلیونر باش سیستم مانیتورینگ حرفه ای دارد و تمامی سایت های معرفی شده در میلیونر باش در این مانیتورینگ قرار می گیرند و هریک از سایت های مذکور، در هر لحظه ای که از پرداخت دستمزد کاربران خود شانه خالی کند بلافاصله از این لیست خارج خواهد شد.

در حال حاضر از بین تمام سایت های خارجی کلیکی موجود، تنها سایت های زیر در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش موفق عمل کرده اند. این لیست به طور منظم به روزرسانی خواهد شد و هر سایتی که اعتبار لازم را در مانیتورینگ کسب نماید، به لیست اضافه خواهد گردید.

با کلیک بر روی نام هر سایت به آموزش مربوط به آن هدایت خواهید شد و می توانید اقدام به ثبت نام در سایت مذکور نمایید.

گلدن کلیکس

گرند کلیک

واد اجو

کلیک بوک

توییکرز

سیلور کلیکس

تذکر: در سرمایه گذاری در سایت های کلیکی هوشیار باشید. بسیاری از سایت های کلیکی در ابتدا سابقه ای مثبت داشته اند اما بعد از مدتی اسکم شده اند و با سرمایه‌ی کاربران فرار کرده اند. بنابراین میلیونر باش هیچگونه مسئولیتی در قبال هیچ یک از سایت های کلیکی فوق بر عهده نمی گیرد.

نکته: عضویت شما در هر یک از سایت های فوق از  طریق لینک های میلیونر باش، کیفیت مانیتورینگ ما را بهبود می بخشد و موجب می شود، بتوانیم خدمات مطلوبی در این زمینه به شما کاربران گرامی ارائه نماییم. همچنین دوستانی که از طریق لینک های میلیونر باش، اقدام به عضویت در سایت های مذکور می نمایند، علاوه بر حمایت های میلیونر باش از امتیازات و امکانات ویژه ای نیز بهره مند خواهند شد که به زودی از آن ها رونمایی خواهد گردید.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم ابتدا شما را به صورت خلاصه با سایت های کلیکی (ptc) و فلسفه آن ها آشنا سازیم و روش کسب درآمد از سایت های کلیکی را تشریح نماییم. در بخش انتهایی مقاله به معرفی سایت های کلیکی معتبر خارجی پرداختیم و استراتژی موفقیت در سایت های کلیکی را تشریح نمودیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد. همچنین اگر مایل هستید همواره با سایت های جدیدی که در این مطلب قرار می گیرند، آشنا شوید می توانید به کانال تلگرام میلیونر باش بپیوندید.

کسب درآمد از سایت های کلیکی معتبر خارجی برای ایرانیان
4.3 (86.67%) 6 votes
به اشتراک بگذارید:

35 نظر در “کسب درآمد از سایت های کلیکی معتبر خارجی برای ایرانیان

 • آذر ۲۱, ۱۳۹۷ در ۸:۴۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید ببخشید من یه سوال دارم میشه هم از فایرفاکس و هم از گوگل کروم وارد حساب های کاربریم بشم؟البته از یک سیستم چون بعضی وقتا بافایر فاکس loginمیکنم سایت رو برام باز نمیکنه بعد من از طریق گوگل کروم وارد حسابم میشم مشکلی به وجود نمیاد؟ای پی ادرسم تغییر نمیکنه؟

  پاسخ
  • آذر ۲۲, ۱۳۹۷ در ۱:۳۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، این کار موجب تغییر ip شما نمی شود. همچنین این عمل، خلاف قوانین نیست و مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۱۵, ۱۳۹۷ در ۹:۵۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.لطفا درمورد سایت کلیکی proclickerz توضیح دهید ایا معتبر هست ؟

  پاسخ
  • آذر ۱۶, ۱۳۹۷ در ۲:۱۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت حدود یک ماه است که فعالیت خود را آغاز کرده است بنابراین اعتبار خاصی ندارد و در حال حاضر نمی توان در مورد عملکرد آن نظر قطعی داد. اما در این مدت کوتاه، چندان عملکرد مناسبی نداشته است و چندان ثباتی در عملکرد دیده نشده است و بعضی از قوانین وضع شده برای برداشت درآمد کاملا مشکوک و آزار دهنده هستند از جمله جمع آوری امتیاز به شدت بالایی که برای برداشت لحاظ شده است. به هر حال بنده چندان فعالیت در این سایت را مناسب نمی دانم و سرمایه گذاری هرگز توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۱۵, ۱۳۹۷ در ۷:۵۰ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و عرض خسته نباشید و تشکر بابت وقتی که می ذارید
  می خواستم نظرتون رو درباره سایتyhmoney.win بدونم تو گزینه های پرداختش، پرداخت به حساب بانکی( حساب ارزی ) رو داره. آیا پرداختهاش واقعیه؟
  خیلی ممنون

  پاسخ
  • آذر ۱۵, ۱۳۹۷ در ۶:۱۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سایت مذکور ۱۰۰ درصد اسکم می باشد و تمام پرداختی ها ساختگیست. بنابراین از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۶, ۱۳۹۷ در ۷:۲۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام نظرتون
  در مورد سایت norclix.com چیه ‌ممنون

  پاسخ
  • آذر ۶, ۱۳۹۷ در ۶:۱۶ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت حدود ۶ ماه است که فعالیت خود را آغاز کرده است و چندان نمی توان درمورد اعتبارش صحبت کرد. در این مدت پرداختی هایی داشته است اما نظرات و بازخوردهای منفی نیز درمورد آن زیاد است.
   در هر صورت این سایت از نظر میلیونر باش یک سایت معتبر به حساب نمی آید. فعالیت در آن مانعی ندارد اما در حال حاضر به هیچ وجه سرمایه گذاری توصیه نمی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آذر ۷, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۱ ب.ظ
    پیوند یکتا

    با سلام امیدوارم خوب باشین ضمن تشکر از رفتار خیلی خوب شما با کاربران
    وب سایتbrainbux.com اسکم هستش یا نه! و اینکه لطفا اموزش وب سایت neobux روهم بزارین خیلی خوشال میشم

    پاسخ
    • آذر ۸, ۱۳۹۷ در ۲:۲۲ ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     انجام وظیفه است.
     در مورد سایت brainbux باید خدمت شما عرض کنم، سیستم این سایت کاملا مطابق با ترفند پانزی است و هرگز نمی توان به آن اعتماد کرد. همچنین در مدت ۲٫۵ سالی که از فعالیتش می گذرد به هیچ وجه عملکرد مثبتی نداشته است. بنابراین از فعالیت و سرمایه گذاری در آن خودداری نمایید.
     در مورد سایت neobux هم نظر شما را با مدیریت در میان خواهم گذاشت. اما فعالیت در neobux برای ایرانیان واقعا توجیهی ندارد. تنها امتیاز neobux نسبت به سایت های کلیکی مشابه را می توان اعتبار آن دانست که با توجه به سختی ها و خطرهایی که برای ایرانیان وجود دارد، حتی روی اعتبار این سایت هم نمی توان چندان حساب باز کرد. بنابراین ما فعالیت در سایت neobux را برای کاربران مقیم ایران توصیه نمی کنیم.
     شاد و پیروز باشید.

     پاسخ
     • آذر ۸, ۱۳۹۷ در ۲:۲۳ ب.ظ
      پیوند یکتا

      با سلام 🙂 مرسی بابت راهنمایی هاتون نمیدونم چطور از شما تشکر کنم ولی خیلی خوشحالم برا رفتار با حوصله با کاربران و پاسخ سریع به سوالاتشون!
      بله متاسفانه neobux با ایرانی ها مشکلی داره و تقریبا خیلی ها این سایتو بهتربن سایت میدونند تو سبکش!
      ولی ظاهرا بعضی ها این مشکلو حل کردن ! چندین مدت پیش چندتا از فعالان یوتوب که این زمینه فعالیت میکنن با کامپیوتر مجازی راهی برا دور زدن پیدا کردن ولی من زیاد نتونستم اعتماد کنم تا نرم افزارشونو دانلود کنم ! در این مورد شما اطلاعی دارین؟ اگه بخواین لینک ویدیو ایشون رو هم میتونم بدم بهتون!

      و با معذرت اینکه من به وب سایت شما پیام فرستادم ولی پاسخی به ایمیلم نرسید مشکل از بنده هست یا هنوز پاسخی ارسال نشده!؟

     • آذر ۸, ۱۳۹۷ در ۷:۲۳ ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      انجام وظیفه است. ما نیز از انرژی مثبت و همراهی شما سپاسگزاریم.
      سایت neobux واقعا از نظر سوددهی، ارزش کلیک و رفرال ها مزیت خاصی نسبت به سایر سایت های کلیکی معتبر ندارد اما از نظر مقبولیت و اعتبار، جایگاه ویژه ای دارد و حتی به عنوان پرچمدار سایت های کلیکی شناخته می شود. به همین دلیل است که در مورد آن تبلیغات زیادی صورت می پذیرد. بدون شک اگر مشکلات و خطراتی که این سایت برای کاربران مقیم ایران ایجاد می کند، وجود نداشت، میلیونر باش این سایت را خدمت کاربران معرفی می کرد. اما در حال حاضر فعالیت در این سایت برای کاربران مقیم ایران واقعا توجیه چندانی ندارد.
      راه برای دور زدن وجود دارد، اما چندین مساله را باید در نظر گرفت. اول اینکه وقتی شما از راهی برای دور زدن استفاده می کنید در حقیقت قوانین سایت را زیر پا گذاشته اید، بنابراین ممکن است هر لحظه به صورت کاملا قانونی اکانت شما را مسدود سازند و تمام سرمایه و زمانی که در سایت صرف کرده اید، از بین برود. همچنین فکر می کنید یک راه برای دور زدن تحریم ها چند وقت ناشناخته خواهد ماند؟ به هرحال همواره ریسک و خطر مسدود شدن در این شرایط شما را تهدید می کند. علاوه بر این حتی حساب هایی که سایت مذکور با آن ها کار می کند نیز قوانین بسیار سخت گیرانه ای برای عدم فعالیت کاربران مقیم ایران دارند و هر لحظه ممکن است حساب را مسدود سازند.
      در مورد روشی که شما فرمودید، بنده نمی توانم اظهار نظر قطعی بکنم. اما استفاده از چنین نرم افزارهایی هرگز منطقی نیست. چون علاوه بر اینکه ممکن است اصلا کاربرد نداشته باشد و موجب مسدود سازی اکانت گردد، ممکن است حاوی عوامل مخرب باشد که موجب آسیب های جدی به امنیت رایانه شما گردد. همچنین حتی اگر فرض کنیم هیچ یک از موارد فوق نباشد و نرم افزار نیز کارایی داشته باشد، به نظر شما برنامه و ترفندی که در دسترس عموم قرار گرفته است، چقدر زمان نیاز دارد تا توسط سایرین شناخته شود و راه های استفاده از آن مسدود گردد؟ به همین دلیل بنده استفاده از چنین نرم افزارهایی را توصیه نمی کنم.
      در حال حاضر بهترین روشی که بنده سراغ دارم، استفاده از vps های امن است که دارای ip های ثابت و مکان فیزیکی حقیقی باشند و همچنین از شرکت های معتبر تهیه گردند. که این روش هم از نظر اقتصادی به صورت ماهانه هزینه تقریبا بالایی دارد و باید ببینید با توجه به فعالیت هایی که قصد انجام دارید، آیا ارزش دارد یا خیر. بدون شک برای فعالیت در یک سایت مانند neobux استفاده از آن توصیه نمی گردد.
      ایمیل ها نیز توسط بخش پشتیبانی سایت در اسرع وقت پاسخ داده خواهند شد. اگر آدرس ایمیل خود را به درستی وارد کرده باشید، نگران نباشید پاسخ برای شما ارسال خواهد گردید.
      موفق باشید.

 • آذر ۵, ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام نظرتان درمورد بروکرolymptrade.com چیست؟
  پرداختی داره

  پاسخ
  • آذر ۵, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، تا کنون عملکرد مناسبی داشته است و در بین گزینه هایی که ایرانیان در اختیار دارند، از شرایط و اعتبار مناسبی برخوردار است. اما بنده به عنوان شخصی که ۶ سال به صورت مداوم به عنوان یک تریدر فعالیت کرده است، به شما و سایر کاربران توصیه می کنم از بروکرها و به طور کلی ترید باینری دوری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۲۸, ۱۳۹۷ در ۶:۵۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر … ممنون از توضیحات شما
  من چند وقتی میشه که در سایت کلیکی سولبوکس فعالیت دارم … ویژگیهای یک سایت معتبر هم داراست … ولی حرفهای ضد و نقیضی در موردش گفته شده
  خواستم نظر شمارا بدونم

  پاسخ
  • آبان ۲۹, ۱۳۹۷ در ۱:۰۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت چندان معتبری نیست. برای بلند مدت به هیچ وجه نمی توان روی آن حساب باز کرد. بنابراین سعی کنید درآمد خود را در بازه های کوتاه مدت از سایت خارج نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۲۰, ۱۳۹۷ در ۹:۴۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوستان به هیچ عنوان در سایتهای کلیکی خارجی و ایرانی سرمایه گذاری نکنید.من در سایت ati clix که در سایت (نت بیزینس رینگ)
  رده اول رو به خودش اختصاص داده ونامبر وان حال حاضر سایتهای کلیکی ازش یاد میکنند و دیگر سایتها چند ماهی کار کردم و هیچ سودی نبردم ، در سایت عطی کلیکس ۴۰دلار سرمایه گذاشتم به اضافه هزینه رفرالها ودر آخر ماه فقط هزینه اجاره رفرالها در میاد و به سودی نمی‌رسید
  دوستان در سایتهای کلیکی وقتی پلن خودتون رو ارتقا میدید هزینه اجاره رفرالها هم افزایش پیدا می‌کنه مثلاً در حالت استاندارد هزینه اجاره ۵ رفرال ۱ دلار میشه و در پلن های بعدی که باید هزینه پلن رو هم بدید هزینه ۵رفرال ۱,۵ تا ۲ دلار در هر سایت متفاوته.و عملا با افزایش هزینه ها هیچ سودی عاید کسی نمیشه به جز صاحبان سایتهای کلیکی دوستان حتی اگه هیچ پولی هم ندید و ماهها کلیک کنید تا بتونید پلن خودتون رو ارتقا بدید باز هم سودی نمی برید و جز وقت تلف کردن چیزی نیست تنها کسانی در سایتهای کلیکی سود می‌برند که رفرال مستقیم اونم به تعداد زیاد داشته باشند با عقل جور درنمی میاد دو رو برتون ۲۰۰نفر زیرمجموعه مستقیم پیدا کنید و این ۲۰۰ نفر هر روز کلیک کنند غیر ممکن چون تو ایران به جز عده ای بدبخت مثل من کسی اینکارارو نمیکنه که هی رو تبلیغ کلیک کنند به هرکس گفتم بهم گفت حوصله داری هر روز کلیک کنی .افرادی مثل من که به جیب این سایتها پول هم واریز مکنیم احمق به تمام معناییم دوستان عمر ما رو دارن به راحتی تلف میکنن

  پاسخ
 • آبان ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید .
  نظر شما را در مورد سایتolsmoney.club میخواستم بدونم.

  پاسخ
  • آبان ۱۹, ۱۳۹۷ در ۳:۵۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   عمر دامنه این سایت ۱۴ روز است و تمام پرداختی ها ساختگیست. از فعالیت در این سایت پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۱۸, ۱۳۹۷ در ۲:۵۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید وسپاس از مطالب خوب و مفیدتون میخواستم بدونم برای کسب درامد و ورودبه سایت های خارجی از چه مرورگر هایی به جز فایرفاکس میشه استفاده کرد؟

  پاسخ
  • آبان ۱۸, ۱۳۹۷ در ۵:۱۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   درمورد سوال شما باید عرض کنم، از تمام مرورگرهای به روز مانند فایرفاکس، کروم و موزیلا می توان برای کسب درآمد از سایت های کلیکی استفاده نمود. فقط باید دقت فرمایید در تنظیمات مرورگر شما، گزینه های مربوط به جلوگیری از تبلیغات فعال نباشد و افزونه هایی مانند AdBlock را روی مرورگر خود نصب نفرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۱۳, ۱۳۹۷ در ۵:۵۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.سایتenmoney معتبر هست یا نه؟واقعا با این سایت میشه خیلی خیلی زود میلیونر شد

  پاسخ
  • آبان ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به طور کلی هیچ سایت کلیکی و کسب درآمد معتبر و واقعی در دنیای نت وجود ندارد که بتوانید در آن بدون داشتن مهارت ویژه و صرف انرژی زیاد، به سرعت میلیونر شوید. اصلا چنین چیزی وجود ندارد. تمام تبلیغات از این دست یا بزرگ نمایی هستند و اصلا عملیاتی نیستند یا کلا اسکم هستند و پرداختی ندارند و یا از سبک پانزی استفاده می نمایند. به هرحال هرگز این نوع ادعاها را باور نکنید.
   در مورد سایت مذکور، این سایت اسکم می باشد و تمام پرداختی ها ساختگیست. از فعالیت در این سایت پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۱۱, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام آیا سایتexmoney.host معتبرهست؟
  ازنظر پرداخت چون تو کشورهایی که داشت نام ایران هم موجود بود

  پاسخ
  • آبان ۱۱, ۱۳۹۷ در ۹:۳۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   عمر دامنه این سایت فقط ۶ روز است و تمام پرداختی ها ساختگیست. بنابراین این سایت اسکم می باشد. از فعالیت در این سایت پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۵, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید یعنی یه سایت کلیکی معتبر خارجی که پرفکت مانی یا بیتکویین بده و به درد ما ایرانیا بخوره نیست

  پاسخ
  • آبان ۵, ۱۳۹۷ در ۴:۳۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه متوجه منظور شما نشدم. به این دلیل که دقیقا میلیونر باش در حال معرفی چنین سایت هایی به کاربران است. یعنی سایت هایی را معرفی می کنیم که به پرفکت مانی و بیت کوین پرداخت دارند و معتبر نیز می باشند. در همین آموزش شما می توانید لیستی از معتبرترین سایت های کلیکی خارجی را که روش های پرداخت آن ها برای ایرانیان مناسب است، مشاهده نمایید و با کلیک بر روی نام هر یک از سایت ها به آموزش تخصصی مربوط به آن سایت مراجعه فرمایید.
   علاوه بر این، در آموزش کسب درآمدهای قطره ای از بیت کوین می توانید با لیستی از سایت های معتبر که به بیت کوین پرداخت دارند، آشنا گردید. همچنین این لیست ها به صورت مداوم به روز رسانی خواهند شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۴, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.خسته نباشید
  از مطالب عالیتون ممنون.
  نظر شما را در خصوص سایت های GPTزیر میخواستم بدونم .
  هرچند میدونم ظاهرا توی ایران قابل اجرا نیستند .
  ۱). Swagbucks .
  ۲). PrizeRebel. …
  ۳). InboxDollars. …
  ۴). ClixSense. …
  ۵). CashCrate. …
  ۶). Treasure Trooper. …
  ۷). Points2Shop. …
  ۸). Get Paid.

  پاسخ
  • آبان ۴, ۱۳۹۷ در ۳:۰۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   در مورد سایت های مذکور باید عرض کنم:
   ۱- سایت swagbucks با ۱۱ سال قدمت، کاملا معتبر است اما از نظر روش های پرداخت هرگز مناسب ایرانیان نیست و فعالیت در آن برای افراد مقیم ایران توصیه نمی گردد.
   ۲- سایت prizerebel بیش از ۱۱ سال قدمت دارد اما به اندازه سایت قبلی موفق نبوده است و باز هم به دلیل روش های پرداخت نامناسب، به افراد مقیم ایران توصیه نمی شود.
   ۳- سایت inboxdollars نیز جزو سایت های قدیمی و با اعتبار به حساب می آید و موفق نیز عمل کرده است اما باز هم برای افراد مقیم ایران مناسب نیست.
   ۴- سایت clixsense نیز حدود ۱۲ سال قدمت دارد و در این مدت نظرات مثبت و منفی نسبت به آن زیاد بوده است. البته همواره بخش مثبت آن سنگین تر بوده است. اما متاسفانه این سایت علاوه بر روش های پرداخت نامناسب، گاها سیاست های ضد ایرانی نیز اعمال می کند. به همین دلیل فعالیت در این سایت هرگز برای افراد مقیم ایران توصیه نمی شود.
   ۵- سایت cashcrate بیش از ۱۲ سال قدمت دارد. در این مدت نظرات منفی نسب به این سایت زیاد بوده است، از جمله اینکه اطلاعات کاربران را به دیگران می فروشد و غیره. البته صحت چنین ادعاهایی تا کنون تایید نشده است. اما به هرحال روش های پرداخت این سایت نیز به گونه ای است که فعالیت در آن، هرگز برای کاربران مقیم ایران ثمره ای ندارد.
   ۶- سایت treasuretrooper بیش از ۱۳ سال قدمت دارد اما هرگز نتوانست به موفقیت چندانی دست یابد. روش های پرداخت آن هم مانند مورد قبل هرگز برای افراد مقیم ایران کارایی ندارد.
   ۷- سایت points2shop بیش از ۱۱ سال قدمت دارد اما این اواخر پالس های منفی از آن زیاد شده است. این سایت در حال حاضر چندان رتبه مناسبی در مانیتورینگ های معتبر GPT ندارد.
   ۸- سایت get-paid بیش از ۱۳ قدمت دارد که در این اواخر روند مثبتی پیدا کرده است و توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. از مهمترین مزایای این سایت برای ایرانیان روش های پرداخت این سایت است که برای ایرانیان مناسب می باشد و امکان فعالیت را فراهم می سازد.
   در انتها ذکر این نکته نیز لازم است که فعالیت در سایت های GPT به دلیل اینکه انجام بیشتر آفرها و نظرسنجی ها برای ایرانیان مقدور نیست، چندان به صرفه نیست و اصولا ایرانیان در این سایت ها کاملا منفعل می شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۴, ۱۳۹۷ در ۹:۴۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  یه سوال داشتم .میخواستم ببینم برای کسب درامد از سایت های کلیکی فقط کلیک کنم و برسم به حداقل برداشت اون سایت کافیه یا اینکه باید کار خاصی دیگه هم انجام بدم.مثلا ایا باید ۱۰۰۰۰ پوینت هم جمع کنم که برام واریز کنن یا اینکه با کلیک کردن و رسیدن به حداقل برداشت کافیه؟
  یکی از بچه ها رسید پرداخت از سایت کلیک یونیورس رو فرستاد نوشتاده بود با کلیک کردن و بدون سرمایه ولی بهم گفت از قسمت oferwall سایت ۱۰۰۰۰ پوینت هم جمع کرده (یا اینکه بجاش ۱۰دلار سرمایه بزاری که این پوینته گیرت بیاد) بعد تونسته برداشت کنه
  میشه راهنمایی کنین که جریان از چه قراره؟
  تشکر از همکاریتون

  پاسخ
  • آبان ۴, ۱۳۹۷ در ۱:۴۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هیچ قانون خاص و تعیین شده ای برای سایت های کلیکی وجود ندارد. به این معنی که تمام سایت های کلیکی از یک قانون پیروی نمی کنند و هر یک قوانین مخصوص به خود وضع می کنند و گاها قوانین وضع شده توسط خود را نیز تغییر می دهند. بنابراین نمی توان به صورت کلی در مورد آن ها حرف زد. متاسفانه بسیاری از سایت های کلیکی اسکم هستند و حتی اگر تمام قوانین مندرج در آن ها را نیز رعایت کنید، پرداختی نخواهند داشت. اما ما در میلیونر باش به واسطه سیستم مانیتورینگ، تمام سعی خود را می کنیم که بهترین و معتبرترین سایت های کلیکی را خدمت کاربران معرفی کنیم و تمام قوانینی را که در عمل اجرا می کنند، در اختیار کاربران قرار دهیم. به همین دلیل برای هر سایت، آموزشی مجزا تولید می کنیم و تمام قوانین را در آن جای می دهیم.
   در بعضی از سایت ها حتما باید مبلغی را به عنوان سرمایه گذاری وارد سایت نمایید. بعضی ها مقداری امتیاز برای برداشت نیاز دارند که با کلیک حاصل می شود و بعضی دیگر فقط مینیمم برداشت دارند. برای آشنایی با قوانین برداشت هر سایت، لطفا آموزش های مربوط به هر سایت را مطالعه و پیگیری بفرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۲, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.خسته نباشید بابت مطالب عالیتون هم ممنون.اگه ما تو این سایتا کسب درامد کنیم حتما باید زیر مجموعه داشته باشیم که واریزی انجام بشه یا نه.؟

  پاسخ
  • آبان ۲, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۸ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   هیچ یک از سایت های کلیکی که تاکنون در میلیونر باش معرفی شده اند، دارای چنین شرطی برای برداشت نمی باشند و شما بدون داشتن زیرمجموعه نیز می توانید درآمد خود را برداشت نمایید. همچنین پیشنهاد می کنم برای آشنایی کامل با قوانین و نحوه فعالیت در هر سایت، به آموزش تخصصی آن سایت مراجعه کنید و با دقت آموزش ها را مطالعه نمایید تا در آینده دچار مشکل نشوید و بیشترین بهره را از سایت ببرید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مهر ۱۹, ۱۳۹۷ در ۲:۰۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سایت nbadz ایا سایت معتبری و سرمایه گذاری در این سایت اشکالی نداره

  پاسخ
  • مهر ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۲ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت یک سایت ایرانی است و بهتر بود سوال خود را در بخش سایت های کلیکی ایرانی می پرسیدید.
   سایت مذکور حدود ۳ ماه از فعالیتش می گذرد و از اعتبار خاصی برخوردار نیست. بزرگترین مشکل سایت مذکور این است که برای برداشت درآمد، سرمایه گذاری را شرط کرده است.
   ما عضویت در چنین سایت هایی را هرگز توصیه نمی کنیم. به طور کلی در میلیونر باش، سرمایه گذاری از جیب در هیچ یک از سایت های کلیکی توصیه نمی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *