کسب درآمد از سایت های کلیکی معتبر خارجی برای ایرانیان

در این سری از آموزش های میلیونر باش قصد داریم درباره‌ی سایت های کلیکی ( PTC ) صحبت کنیم و به معرفی سایت های کلیکی معتبر خارجی که برای ایرانیان نیز مناسب می باشند، بپردازیم. همچنین به نحوه‌ی عضویت، عملکرد و کسب درآمد از آن ها خواهیم پرداخت.

میلیونر باش به شما کاربر گرامی توصیه می کند با توجه به ارزش بالای دلار در ایران، این مقاله را با دقت مطالعه کنید و سعی نمایید کاملا مطابق با آن عمل فرمایید تا ان شاءالله به درآمد مطلوبی نیز دست یابید.

نکته: در این آموزش فقط سایت های کلیکی معتبری معرفی می شوند که با ایرانیان مشکلی ندارند و به سیستم هایی مانند پرفکت مانی، وب مانی، پایر و بیت کوین پرداخت دارند که برای کاربران گرامی نقد کردن درآمد و تبدیل آن به ریال میسر باشد.

تذکر: درصورتی که هریک از حساب های فوق را ندارید، جهت آشنایی و افتتاح حساب می توانید بر روی نام آن ها کلیک نمایید تا به آموزش مربوطه هدایت گردید.

سایت های کلیکی معتبر خارجی

سایت کلیکی ( PTC Site ) چیست؟

PTC مخفف کلمه Paid To Click به معنی پرداخت به ازای کلیک است و سایت کلیکی در حقیقت سایتی است که در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدید (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت نماید. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید.

اساس و توجیه فعالیت سایت های کلیکی

همانطور که از توضیحات فوق می توان درک کرد، ptc را اگر به عنوان یک قرار داد در نظر بگیریم، دارای سه طرف زیر می باشد:

 • طرف اول: صاحبان سایت که به عنوان تبلیغ گیرنده و یا واسطه شناخته می شوند.
 • طرف دوم: تبلیغ دهندگان که به عنوان اسپانسر نیز شناخته می شوند.
 • طرف سوم: کاربران سایت که نقش بازدید از تبلیغات را برعهده می گیرند.

حال به منافع هریک از طرفین در این قرار داد خواهیم پرداخت و نشان خواهیم داد که ptc اگر بر مبنای اصولی و برنامه ریزی صحیح صورت پذیرد، در حقیقت یک بازی برد- برد- برد است.

منافع صاحب سایت کلیکی

صاحب سایت با توجه به هزینه های موجود، نرخی را برای هر کاربری که به سمت سایت تبلیغ دهنده خواهد فرستاد، تعیین می کند. به عنوان مثال فرض کنید برای هر کلیک، مبلغی معادل ۰٫۰۱ دلار از تبلیغ دهنده دریافت می کند. در این صورت اگر تبلیغ کننده، ۱۰۰۰۰ کلیک سفارش دهد، مبلغی معادل ۱۰۰ دلار باید به صاحب سایت پرداخت نماید. صاحب سایت با توجه سیاست هایی که برای اداره سایت اتخاذ کرده است، درصدی از هر کلیک را به کاربران پرداخت می نماید و آنچه باقی می ماند پس از کسر هزینه ها ( هزینه هایی از قبیل تامین هاست، کارمندان، پشتیبانی و …)، می شود سود حاصل برای صاحب سایت.

علاوه بر این در سایت های کلیکی معتبر خارجی ، مدیر سایت با ارائه پیشنهادهای جذاب سعی می کند که کاربران را تشویق به سرمایه گذاری در سایت نماید و بدین ترتیب سرمایه مناسبی را جذب و برای سرمایه گذاری های سودمند استفاده می کند و از سود حاصله بخشی را به خود و ما بقی را به سرمایه گذاران اختصاص می دهد.

منافع تبلیغ دهندگان

تبلیغ دهنده در این روش به آسان ترین شکل ممکن می تواند برای سایت یا فروشگاه خود ترافیک جذب نماید و رتبه‌ی سایت خود را در الکسا و موتورهای جستجوگر بهبود بخشد. به عنوان نمونه در مثال فوق، تبلیغ دهنده با هزینه ۱۰۰ دلار می تواند ۱۰۰۰۰ بازدید برای سایت خود خریداری نماید.

منافع کاربران سایت های کلیکی معتبر خارجی

کاربران سایت های کلیکی بدون پرداخت هیچ هزینه ای و در ازای کلیک بر روی تبلیغات، به کسب درآمد می پردازند. یعنی هر کاربر با صرف مدتی حدود ۱۵ دقیقه می تواند تبلیغاتی که برایش مشخص شده است را کلیک نماید و درصدی تعیین شده از بهای هر کلیک را به خود اختصاص دهد.

همچنین در صورتی که کاربران به سرمایه گذاری هوشمندانه در سایت های کلیکی معتبر خارجی بپردازند، به عنوان مثال اکانت خود را آپگرید کنند و یا زیرمجموعه اجاره نمایند، می توانند موجب افزایش درآمد خود شوند.

البته پر واضح است هنگامی که برای کاری تنها ۱۵ دقیقه زمان صرف می کنید نباید توقع معجزه داشته باشید و درآمدی فوق العاده را طلب کنید. اما اگر در سایت کلیکی معتبری عضو شوید که اسپانسر های زیادی دارد، با توجه به ارزش بالای دلار در ایران و با استفاده از تکنیک هایی که در میلیونر باش با آن ها آشنا خواهید شد، خواهید توانست بعد مدتی به درآمدی مناسب از هر سایت دست یابید. حال تصور کنید که  در ۲۰ سایت کلیکی معتبر خارجی عضو بشوید، آنگاه درآمد شما به ازای روزی ۲ ساعت کار، معادل چند میلیون تومان خواهد بود که با توجه به میزان فعالیت، درآمد قابل قبولی است.

استراتژی فعالیت موفق در سایت های کلیکی خارجی

در سایت های کلیکی خارجی ، اگر فقط به کلیک کردن خود بر روی تبلیغات بسنده کنید هرگز به درآمد مطلوبی نخواهید رسید (نهایتا در حدود چند ده هزار تومان). در این سایت ها باید سعی کنید برای خود زیر مجموعه ی مستقیم جذب کنید، آنگاه به ازای کلیک هر زیرمجموعه بر روی تبلیغات، درصدی نیز به شما تعلق خواهد گرفت.

فرض کنید تنها اگر ۳۰% به ازای کلیک هر زیرمجموعه به شما اختصاص یابد و شما موفق به جذب ۵۰۰ زیرمجموعه شوید، آنگاه درآمد شما نسبت به درآمد حاصل از کلیک های خودتان در حدود ۱۵۰ برابر رشد خواهد داشت.

بنابراین مهم ترین استراتژی برای موفقیت در سایت های کلیکی معتبر خارجی ، تمرکز بر روی گرفتن زیرمجموعه های مستقیم است. همچنین سعی کنید اعتبار خود را افزایش دهید و عضویت خود را ارتقا بخشید، تا بتوانید هم تعداد زیر مجموعه های بیشتری جذب کنید و هم سهم تعیین شده خود را از هر کلیک افزایش دهید.

سپس باید با توجه به شرایطی که هر سایت کلیکی دارد، به صورت هوشمندانه به اجاره و مدیریت زیرمجموعه های اجاره ای بپردازید تا بتوانید روز به روز به درآمد خود بیافزایید.

حال مهم ترین سوال این است که چگونه می توان زیر مجموعه‌ی مستقیم جذب کرد؟

بدین منظور بهترین راه استفاده از مهارت هایی است که تا به حال در میلیونر باش به شما آموزش داده شده است. یعنی استفاده از وب سایت ، وبلاگ و شبکه های اجتماعی به عنوان بستری برای تبلیغات. همچنین می توانید از تبلیغات در سایت ها و انجمن های دیگران نیز استفاده کنید.

در هر یک از سایت های کلیکی معتبر خارجی ، بنرهایی برای جذب زیر مجموعه در پنل کاربران قرار داده شده است که مختص به هر کاربر است. با استفاده از این بنرها و تبلیغات متنی و قرار دادن آن ها در بسترهای فوق می توانید به جذب زیر مجموعه مستقیم بپردازید.

تکنیک های موفقیت و توضیحات دقیق تر برای پیشرفت در هر یک از سایت های کلیکی معتبر خارجی با توجه به تفاوت هایی که با یکدیگر دارند در آموزش های مجزا  و مختص به هر سایت توسط میلیونر باش مهیا شده است که می توانید در انتهای مقاله، با کلیک بر روی نام هر یک از این سایت ها، به این آموزش ها مراجعه نمایید.

نکته مهم: هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید.

بنابراین فراموش نکنید که اگر شما زیر مجموعه‌ی هیچ شخصی نباشید، هیچ نفعی برای شما ندارد و تنها صاحب سایت کلیکی از این عمل شما نفع کوتاه مدت خواهد برد و در انتها به دلیل ریزش کاربران برای او نیز ضرر به همراه خواهد داشت.

تذکرات مهم

 • در تمام سایت های کلیکی، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • فقط یک حساب در هر کامپیوتر برای دیدن تبلیغات مجاز است. اگر بیش از یک حساب در کامپیوتری، اقدام به مشاهده تبلیغات نماید، همه‌ی آن حساب ها برای همیشه مسدود خواهند شد.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.

سایت های کلیکی معتبر خارجی

همان طور که می دانید در جهان سایت های کلیکی بسیار زیادی وجود دارند اما متاسفانه بیش از ۹۹ درصد آن ها اسکم می باشند و فقط تعداد انگشت شماری دارای اعتبار مناسب می باشند و به تعهدات خود در مقابل کاربران پایبند هستند.

همچنین امکان فعالیت ایرانیان در تعدادی از این سایت ها نیز فراهم نیست. این مساله به دلایل مختلفی مانند قوانین سایت ها، روش های پرداخت و تحریم ها بر می گردد.

علاوه بر این ها به دلیل متفاوت بودن زبان سایت های کلیکی معتبر خارجی و قوانین و پلن های متنوعی که دارند، کسب درآمد از این سایت ها با چالش های زیادی برای ایرانیان مواجه است و اگر شناخت کامل و استراتژی صحیحی برای فعالیت در سایت های کلیکی خارجی نداشته باشید، نتیجه ای جز شکست و ضرر به همراه نخواهد داشت.

با توجه به این موارد، در میلیونر باش بر آن شدیم تا تمام تلاش خود را به کار گیریم و اکثریت سایت های کلیکی خارجی را در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش قرار دهیم و بتوانیم معتبرترین سایت های کلیکی خارجی را برای ایرانیان شناسایی و آموزش های تخصصی برای هر یک تهیه کنیم تا شما کاربران گرامی بتوانید با استراتژی صحیح به درآمدی مطلوب از این سایت ها دست یابید.

نشانه های سایت های کلیکی معتبر خارجی

 • مدت زمان قابل توجهی از فعالیت آن ها گذشته باشد.
 • امکان رویت پرداختی هایشان به کاربران سایت وجود داشته باشد و پرداختی های مستمر داشته باشند.
 • تالار گفتمان یا انجمن های فعال داشته باشند.
 • در موتورهای جستجوگر مانند گوگل، سابقه مثبتی داشته باشند و تعداد موافقان، خیلی بیشتر از مخالفانشان باشد.
 • مبالغی که به ازای هر کلیک پرداخت می کنند هرگز بالا و غیر منطقی نباشد. به عنوان نمونه، فرض کنید سایتی برای هر کلیک از تبلیغ دهنده، ۰٫۰۱ دلار می گیرد، چگونه می تواند به کاربران خود به ازای هر کلیک نیز ۰٫۰۱ دلار بدهد؟ هزینه ها چگونه تامین خواهد شد؟
 • در مانیتورینگ های معتبر دارای سابقه و رنک مناسبی باشند.

معتبرترین سایت های کلیکی خارجی

میلیونر باش سیستم مانیتورینگ حرفه ای دارد و تمامی سایت های معرفی شده در میلیونر باش در این مانیتورینگ قرار می گیرند و هریک از سایت های مذکور، در هر لحظه ای که از پرداخت دستمزد کاربران خود شانه خالی کند بلافاصله از این لیست خارج خواهد شد.

در حال حاضر از بین تمام سایت های خارجی کلیکی موجود، تنها سایت های زیر در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش موفق عمل کرده اند. این لیست به طور منظم به روزرسانی خواهد شد و هر سایتی که اعتبار لازم را در مانیتورینگ کسب نماید، به لیست اضافه خواهد گردید.

با کلیک بر روی نام هر سایت به آموزش مربوط به آن هدایت خواهید شد و می توانید اقدام به ثبت نام در سایت مذکور نمایید.

واد اجو

گلدن کلیکس

توییکرز

سیلور کلیکس

گرند کلیک

کلیک بوک

تذکر: در سرمایه گذاری در سایت های کلیکی هوشیار باشید. بسیاری از سایت های کلیکی در ابتدا سابقه ای مثبت داشته اند اما بعد از مدتی اسکم شده اند و با سرمایه‌ی کاربران فرار کرده اند. بنابراین میلیونر باش هیچگونه مسئولیتی در قبال هیچ یک از سایت های کلیکی فوق بر عهده نمی گیرد.

تذکر: در نظر داشته باشید که قوانین و سیاست های سایت های کلیکی با سرعت زیادی تغییر می کند و این امکان وجود ندارد که بتوانیم مرتبا آموزش ها و مقالات مرتبط را برای جزییات تغییر کرده به روز کنیم. بنابراین بخش نظرات هر مقاله را با دقت مطالعه کنید. در حقیقت ما به شما خواندن جدول ها، آشنایی با بخش های مختلف و استراتژی موفقیت را آموزش می دهیم تا بتوانید تغییرات جدید در سایت های کلیکی را به راحتی درک و تحلیل نمایید.

تذکر: متاسفانه این روزها اکثریت سایت های کلیکی خارجی در بین سایر تبلیغات خود، تبلیغات و اسپانسرهای نا مناسبی نیز دریافت می کنند. با این اوصاف تصمیم گیری در مورد فعالیت در سایت های کلیکی بر عهده خود کاربران می باشد و میلیونر باش در این زمینه هیچگونه مسئولیتی نمی پذیرد. اما از کاربران گرامی خود خواهشمندیم، در صورتی که تمایل به فعالیت در سایت های کلیکی دارند، از کلیک بر روی تبلیغات نامناسب خودداری نمایند تا روز به روز از تعداد این نوع سایت ها و تبلیغات کاسته شود.

نکته: عضویت شما در هر یک از سایت های فوق از  طریق لینک های میلیونر باش، کیفیت مانیتورینگ ما را بهبود می بخشد و موجب می شود، بتوانیم خدمات مطلوبی در این زمینه به شما کاربران گرامی ارائه نماییم. همچنین دوستانی که از طریق لینک های میلیونر باش، اقدام به عضویت در سایت های مذکور می نمایند، علاوه بر حمایت های میلیونر باش از امتیازات و امکانات ویژه ای نیز بهره مند خواهند شد که به زودی از آن ها رونمایی خواهد گردید.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم ابتدا شما را به صورت خلاصه با سایت های کلیکی (ptc) و فلسفه آن ها آشنا سازیم و روش کسب درآمد از سایت های کلیکی را تشریح نماییم. در بخش انتهایی مقاله به معرفی سایت های کلیکی معتبر خارجی پرداختیم و استراتژی موفقیت در سایت های کلیکی را تشریح نمودیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد. همچنین اگر مایل هستید همواره با سایت های جدیدی که در این مطلب قرار می گیرند، آشنا شوید می توانید به کانال تلگرام میلیونر باش بپیوندید.

به اشتراک بگذارید:

191 نظر در “کسب درآمد از سایت های کلیکی معتبر خارجی برای ایرانیان

 • مرداد ۲۳, ۱۳۹۸ در ۲:۳۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام درمورد سایت واداجو و سایت های کلیکی دیگه میخواستم بدونم هر روز خود سایت تعداد مشخص تبلیغ میده یا خودمون میتونیم هرچقدر که میتونیم تبلیغ ببینیم و درمورد زمان تبلیغ اکثر تبلیغات ۵ ثانیه هست میشه خودمون تبلیغات با زمان های بیشتر بگیرین مثلا همه تبلیغاتی که میبینیم ۶۰ ثانیه باشن
  تشکر از سایت خوبتون

  پاسخ
  • مرداد ۲۳, ۱۳۹۸ در ۸:۲۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تعداد تبلیغات و زمان آن ها در اختیار سایت است و بستگی به میزان و نوع تبلیغاتی دارد که توسط سایت اخذ شده است. البته شما با ارتقا عضویت خود می توانید تبلیغات ارزشمندتری دریافت نمایید. به طور کلی کاربر هیچ کنترلی بر روی تعداد تبلیغات و یا زمان آن ها ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۱۱, ۱۳۹۸ در ۶:۲۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  آیا توی سایت paidverts عضو هستید سوالم اینه که هر روز میزان BAP اکانتم کم میشه حدود ۱۰۰ تا کم میشه میخواستم بپرسم علتش چیه؟

  پاسخ
  • مرداد ۱۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   بنده فعالیت در این سایت را توصیه نمی کنم.
   اما دلیل مساله ای که شما فرمودید، این است که پس از اینکه BAPهای کافی را دریافت نمایید به ازای آن ها تبلیغ پولی دریافت خواهید کرد. پس از دریافت تبلیغات پولی، فقط ۱۸ ساعت برای کلیک بر روی آنها فرصت دارید در غیر اینصورت تبلیغات از پنل شما حذف خواهند شد. همچنین چه کلیک کنید چه نکنید زمانی که تبلیغی برای شما بیاد، معادل آن از BAPهای شما کم خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۹, ۱۳۹۸ در ۶:۰۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میخواستم بدونم سایت eobmoney معتبره؟؟؟؟؟؟ لطفا پاسخ دهید با تشکر🙏🙏🙏

  پاسخ
  • مرداد ۹, ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۶ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر اسکم می باشد. از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۴, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  من توی سایت استار کلیکس ثبت نام کردم ولی لینک تایید ثبت نام ارسال نمیشه به ایمیلم چکار کنم؟؟و اینکه ایا این سایت معتبره یا نه؟

  پاسخ
  • مرداد ۵, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۸ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر منظور شما start-clicks می باشد، سایت نوپایی است و نمی توان درمورد آن نظر خاصی داد. تا کنون عملکرد متوسطی داشته است. اگر قصد فعالیت در آن را دارید با احتیاط رفتار کنید و از سرمایه گذاری خودداری نمایید.
   به هرحال همان طور که مشاهده می کنید نام این سایت در لیست فوق موجود نیست بنابراین به عنوان یک سایت معتبر از دید میلیونر باش شناخته نمی شود و آموزشی هم در مورد آن نداریم. بهتر است سوالات مربوط به چنین سایت هایی را از همان سایت هایی بپرسید که آن ها را معرفی کرده اند.
   اما برای کمک به شما نکات زیر درج می گردد که می توانید آن ها را بررسی نمایید:
   ۰- پوشه اسپم را چک کنید. اگر ایمیل در آن هم نبود، بقیه مراحل را امتحان کنید.
   ۱- مودم را خاموش و روشن کنید.
   ۲- از مرورگر های به روز مانند کروم و فایرفاکس استفاده کنید.
   ۳- کش مرورگر را پاک نمایید.
   ۴- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر شما فعال باشد.
   ۵- برای دریافت ایمیل، مجدد اقدام نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۳, ۱۳۹۸ در ۲:۵۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  ببخشید،چجورى میتونیم از طریق سایت خارجى پول بگیرم به تومان؟

  پاسخ
  • مرداد ۳, ۱۳۹۸ در ۶:۵۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   هیچ یک از سایت های معتبر خارجی به تومان پول واریز نمی کند. شما می توانید پول خود را در حساب هایی مانند پرفکت مانی، پایر، وب مانی و بیت کوین دریافت نمایید. سپس دلارها یا بیت کوین های خود را به صرافی های آنلاین ایرانی بفروشید و در قبال آن، تومان دریافت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۳, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خواستم ببینم سایت ebe money
  چجور سایتیه.مطرح هست یا نه و اینکه چجوری باید برداشت پول ازش داشته باشم؟ممنون

  پاسخ
  • مرداد ۳, ۱۳۹۸ در ۶:۳۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور اسکم است. از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۲, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  خب من ای پی رو برای سایت های کلیکی خارجی نمیخوام…
  من می خواستم از طریق ویندوز ای پی رو تغییر بدم تا دیگع فیلتر نباشه سایت هایی مثل فیسبوک و یوتیوب و دیگه نیازی نباشع به قندشکن
  مهم نیست چه داینامیک باشع و چ اختصاصی فقط یه ای پی معمولی باشع که هی تغییر نکنع که سایت های کلیکی حسابمو مسدود کنن و دیگه قندشکن نخوام
  خب حالا باید ای پی از کجا گیر بیاورم
  مثلا اگه یه ای پی غیر از ایران بزنم خوبه

  پاسخ
  • مرداد ۲, ۱۳۹۸ در ۸:۳۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   تغییر آی پی از داخل ویندوز هیچ کمکی به شما نخواهد کرد و تمام سایت هایی که فیلتر هستند و یا ایران را تحریم کرده اند، همچنان مسدود خواهند ماند. با توجه به هدفی که دارید باید به سرورهای خارج از ایران وصل شوید که در حقیقت همان کاربرد vpn یا vps است و برای اینکه دائما ip شما تغییر نکند باید اختصاصی و ثابت باشند. اگر یک گوگل ساده بفرمایید می توانید فروشندگان این موارد را مشاهده و بررسی کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مرداد ۲, ۱۳۹۸ در ۸:۴۳ ب.ظ
    پیوند یکتا

    خب اگع از مرورگر تور استفاده کنم چی؟ همون که واسه ورود به دیب وب هست؟؟
    و یه فیلترشکن خوب . امن و ارزان معرفی کنید…

    ممنون بابت پاسخ های قبلی

    پاسخ
    • مرداد ۲, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۱ ب.ظ
     پیوند یکتا

     استفاده از مرورگر مذکور برای کاربران عادی توصیه نمی شود، به خصوص اگر در کامپیوتر خود اطلاعات مهمی دارید از این مرورگر استفاده نکنید. همچنین تمام سایت های کلیکی و سایت هایی که امکان جذب زیرمجموعه دارند، استفاده از چنین برنامه ها و مرورگرهایی را ممنوع کرده اند و با توجه به اشتراکی بودن این برنامه ها، حساب شما در چنین سایت هایی مسدود خواهد شد.
     بنده با شما درمورد فیلترشکن نیز صحبت نکردم بلکه در مورد vpn ها و vpsهای اختصاصی صحبت کردم که مفاهیم مستقلی هستند. همان طور که می دانید با توجه به قوانین کشور، از معرفی چنین برنامه هایی معذوریم.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • مرداد ۲, ۱۳۹۸ در ۹:۵۲ ب.ظ
   پیوند یکتا

   من یه سوال داشتم…
   (همانطور که میدانید مرورگر Tor ای پی ها را پنهان می کند همین باعث می شود که همه سایت هایی که فیلتر هستند را باز کند و خیلی سرعت خوبی هم دارد…)
   من می خواستم از مرورگر تور برای سایت هایی مثل یوتیوب،فیسبوک و بیت کوین فری استفاده کنم و یک مرورگر دیگم نصب کنم و باهاش به سایت های کلیکی خارجی برم
   بنظرتون خوبه؟

   یا اگع یه ای پی گیر بیاورم و (بعضی از مرورکر ها افزونه ای دارد بنام chang ip یا پروکسی.. و غیره که باهاش میشع ای پیتو یا پروکسیتو عوض کنی)
   و داخل این افزونه بزنم خوبه ؟؟

   پاسخ
   • مرداد ۲, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۵ ب.ظ
    پیوند یکتا

    در پاسخ های قبلی در مورد مرورگر مذکور توضیح داده شد. برای سایت هایی مانند یوتیوب و فیس بوک امکان استفاده وجود دارد، هرچند که بنده استفاده از این مرورگر را توصیه نمی کنم. اما برای فری بیت کوین موجب مسدود شدن اکانت می گردد.
    مورد بعدی هم به دلیل اشتراکی بودن ip و چند کاربره بودن، موجب مسدود شدن اکانت شما در سایت هایی که امکان جذب زیرمجموعه دارند خواهد شد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • مرداد ۲, ۱۳۹۸ در ۱:۱۱ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام…
  من یه کامپیوتر قدیمی دارم…با مشخصات زیر:
  Cpu: intel …. (قدیمیه و ضعیفه)
  رم:۱ گیک
  کارت گرافیک : ۲۵۰ مگ
  و ویندوز XP
  سرعت اینترنت: مودم:نیم مگابایت برثانیه و هات اسپات گوشیم ۲ یا ۳ مگابایت برثانیه… با کدومش برم راحت تره؟

  خواستم بدونم میشع با این مشخصات کسب درامد از سایت های ptc خارجی کرد؟
  و می خواستم بدونم ایپی اختصاصی رو چجوری باید گیر اورد و یا توی ویندوز xp چجوری باید ip رو تغییر بدم؟ اگع با برنامه باشه مشکلی پیش میاد؟

  پاسخ
  • مرداد ۲, ۱۳۹۸ در ۹:۱۸ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از مودم استفاده کنید تا به سخت افزار گوشی، فشار خاصی وارد نشود.
   بله، مشکل خاصی وجود ندارد و با این سیستم نیز می توانید به کسب درآمد از سایت های کلیکی بپردازید.
   برای کار با ptcهای خارجی نیازی به ip اختصاصی نیست. اما به هر حال اگر مایل باشید به جای ip دینامیک از ip اختصاصی استفاده کنید باید به isp خود مراجعه کنید و درخواست ip اختصاصی نمایید.
   اگر هم منظور شما vps یا vpnهای اختصاصی است که باید در اینترنت سرچ نمایید و مورد دلخواه خود را خریداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۱, ۱۳۹۸ در ۵:۵۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام خسته نباشید به شما
  یه سوال داشتم این که سایتeocmoney.club ارزش داره وقت بزاریم؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
  • مرداد ۱, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیز، اسکم می باشد. از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۳۱, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۴ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و تشکر از سایت خوبتون…
  ۱- الآن حدوداً ۱ سالی میگذره از آخرین نفری که در این قسمت نظر گذاشته و میخواستم بدونم که این سایت شما هنوز در حال انجام فعالیت هست؟
  ۲- آیا سایتهایی که شما در سایتتون گذاشتید (در همین قسمت و قسمت سایت های کلیکی معتبر ایرانی “فیس نما”) هنوز معتبر و درحال انجام فعالیت میباشند یا در طی این ۱ سال اسکم شده و از رده خارج هستند؟
  ۳- آیا کاربرانی که در داخل ایران هستند هنوز میتوانند سایت های کلیکی معتبر خارجی ای که در همین قسمت اعلام کرده اید را استفاده نمایند یا تمامی آن ها بعلت تحریم های ایجاد شده بر ایران غیر قابل استفاده هستند؟
  با تشکر لطفاً پاسخ دهید

  پاسخ
  • تیر ۳۱, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   ببخشید حواسم به آخرین تاریخ ارسال نظرات نبود، پس اصلاح میکنم… *در طی این روزها*
   آیا تمامی مواردی که گفتم هنوز در حال اجراست؟

   پاسخ
  • تیر ۳۱, ۱۳۹۸ در ۲:۱۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   ۱- احتمالا در مشاهده تاریخ اشتباهی کرده اید. همان طور که مشاهده می کنید، آخرین نظر مربوط به دیروز است و به طور میانگین هر روز در این بخش نظری ثبت می شود. بنابراین سایت کاملا فعال و پویا می باشد.
   ۲- میلیونر باش سیستم مانیتورینگ حرفه ای دارد و تمام سایت هایی که در میلیونر باش معرفی می شوند در این سیستم پایش می شوند. هر لحظه ای که سایتی از وظایف خود شانه خالی کند، از لیست حذف خواهد شد و به کاربران نیز اطلاع رسانی می شود. بنابراین تمام سایت های موجود در لیست، فعال و دارای عملکرد مناسب هستند.
   ۳- سایت های معرفی شده در حال حاضر مشکلی با کاربران ایرانی ندارند.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • تیر ۳۱, ۱۳۹۸ در ۵:۱۸ ق.ظ
    پیوند یکتا

    با سلامی دوباره…
    میشع چند تا سایت معرفی کنید که بشه با گوشی رفت؟؟؟

    پاسخ
    • تیر ۳۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۰ ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     سایت های معتبر و مناسب در لیست فوق معرفی شده اند. بنابراین تا سایتی در سیستم مانیتورینگ، امتیازهای لازم را کسب نکند امکان معرفی وجود ندارد. همچنین هیچ یک از سایت های فوق از نظر قوانین با گوشی مشکلی ندارند. بنابراین با توجه به سیستم عامل گوشی خود، سایت های مذکور را تست فرمایید. اگر امکان مشاهده تبلیغات و کسب درآمد در آن ها وجود داشت، مانعی برای فعالیت با گوشی در آن ها وجود نخواهد داشت.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • تیر ۳۰, ۱۳۹۸ در ۲:۴۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید ممنون از وقتی که برای پاسخ به سوالات میزارید
  سایت msymoney آیا معتبر هستش ؟

  پاسخ
  • تیر ۳۰, ۱۳۹۸ در ۷:۰۴ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   خیر، اسکم می باشد. از فعالیت در این سایت پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۲۸, ۱۳۹۸ در ۳:۰۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلامی دوباره…
  لب تاپ من اخیرا مشکلی پیدا کرده و خراب شده و….
  من یک مانیوتور +کیبورد+موس از چندسال پیش دارم…
  و دنبال یک کیس مینی و ارزون قیمت می کردم ولی پیدا نمی کنم…
  من فقط کیس را برای وبگردی و کسب درامد اینترنتی می خوام مثلا کار در سایت گولدن کلیکس
  …و اصلا برای بازی نمی خوام…
  می شود اگر اطلاعی دارید یا اگر سایت خوبی هست بهم معرفی کنید…
  و من فقط برای وبگردی می خوام…
  راستی من یه کیس قدیمی دارم همه چی داره ولی کارت گرافیک نداره و رمش ۵۱۲ هستش….بنظرتون چه کارت گرافیک و رم خوبه که براش بخرم….مثلا برای گوگل کروم کارت گرافیک ۲۵۰ mb می خواد یا پایین/بالاتر؟؟

  خیلی ممنون میشم اگر پاسخ من رو بدید.

  با سپاس از پشتیبانی قوی تون👏

  پاسخ
  • تیر ۲۸, ۱۳۹۸ در ۲:۱۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای تهیه یک کیس با شرایطی که شما فرمودید، بهترین راه مراجعه به مراکز اصلی فروش کامپیوتر و قطعات سخت افزاری است. در آنجا می توانید از راهنمایی کارشناسان نیز استفاده کنید و همچنین یک کیس با قطعاتی که می خواهید، جمع نمایید. البته این روزها قطعات کامپیوتری با افزایش قیمت شدیدی مواجه شده اند و این مساله را باید در نظر بگیرید.
   در مورد رم و کارت گرافیک شما می توانید از یک رم ۵۱۲ و گرافیک ۱۲۸ هم استفاده کنید. بستگی به مقدار بودجه ای دارد که شما در نظر گرفته اید. هر چقدر قطعات قوی تری تهیه کنید، بدون شک شرایط بهتری از نظر سرعت و کیفیت خواهید داشت اما باید هزینه بیشتری نیز پرداخت نمایید.
   به هر حال یک رم ۲ گیگ و گرافیک ۵۱۲ برای مواردی که شما فرمودید، می تواند کاملا مناسب باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۲۶, ۱۳۹۸ در ۹:۳۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ..با تشکر از مطالب مفیدتون..میخواستم بدونمgdemoney.icu معتبر هست یا خیر؟

  پاسخ
  • تیر ۲۶, ۱۳۹۸ در ۶:۰۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سایت مذکور اسکم می باشد. از فعالیت در آن خودداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۲۴, ۱۳۹۸ در ۹:۲۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام…من می خواستم بدونم که سایتolymp trade امن هست؟اصلا چجوری هست؟فقط شنیدم که باید معامله کنی … با دلار و یورو هم میشه……
  راستش من هیچ اطاعاتی درباره این سایت ندارم…اگع میشه به صورت مختصر توضیح دهید که اگه مطمعن و خوب بود من برم در این سایت فعالیت کنم…
  مرسی

  پاسخ
  • تیر ۲۵, ۱۳۹۸ در ۲:۱۲ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   الیمپ ترید یک بروکر است که در آن در حقیقت بر روی روند بازار شرط بندی می کنید، اگر درست پیش بینی کرده باشید، پاداش می گیرید و اگر اشتباه کرده باشید، تمام سرمایه ای که در شرط قرار داده اید را از دست خواهید داد. در این بروکر روش های مختلفی برای پیش بینی وجود دارد. در ادامه بنده یک مثال ساده برای شما می زنم تا مساله برای شما روشن گردد:
   به عنوان مثال فرض کنید، شما قصد دارید بر روی روند بیت کوین دلار پیش بینی داشته باشید و میزان سرمایه ای هم که برای شرط در نظر گرفته اید ۱۰۰ دلار است. این ۱۰۰ دلار را وارد سایت مذکور می کنید و سپس یک بازه زمانی را انتخاب می کنید. به عنوان مثال بازه زمانی یک ساعت را انتخاب می نمایید. حال باید مشخص کنید که دقیقا پس از پایان یک ساعت، ارزش بیت کوین نسبت به دلار در رقم بالاتری قرار خواهد گرفت یا پایین تر خواهد آمد. پس از پایان یک ساعت اگر درست حدس زده باشید، علاوه بر ۱۰۰ دلار مبلغی نیز پاداش می گیرید. به عنوان مثال ۸۰ درصد سرمایه گذاری خود را که می شود ۸۰ دلار پاداش خواهید گرفت. اما اگر اشتباه کرده باشید تمام ۱۰۰ دلار را از دست خواهید داد. در این باینری آپشن می توان بر روی روند حدود ۶۰ نوع کالا و ارز پیش بینی داشت.
   توضیحات فوق، توضیحات کلی در مورد این سایت بود اما توجه به نکات زیر بسیار مهم است:
   ۱- سایت مذکور تا کنون مشکل خاصی نداشته است و از نظر اعتبار، بین گزینه هایی که ایرانیان قادر به استفاده هستند، از اعتبار مناسبی برخوردار است.
   ۲- در سایت میلیونر باش هیچ آموزش و یا مقاله ای در مورد الیمپ ترید وجود ندارد. دلیل آن هم این است که این روش معامله و ترید هرگز شرعی نیست و معاملات کاملا قمارگونه انجام می پذیرند. ما هرگز استفاده از چنین بروکرهایی را توصیه نمی کنیم و بنده توصیه می کنم هرگز با سرمایه اصلی زندگی خود وارد چنین فعالیت هایی نشوید.
   ۳- بنا بر وظیفه، مجدد تاکید می کنم که اگر در زمینه تحلیل تکنیکال و بازارهای فارکس، اطلاعات و مهارت کافی ندارید، هرگز سرمایه اصلی خود را وارد این بازار نکنید که تمام آن را یک شب می توان باخت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۲۴, ۱۳۹۸ در ۹:۴۰ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام…ممنون بابت پاسخ هایی که دادید…
  من مطالبی که درباره هر سایت جداگانه بالا گذاشتید رو همشو خوندم و واقعا عالی بود…ولی یه مشکلی هست ،من فعلا در گولدن کلیکس کار می کنم و عالی هست…اون مطالبی که درباره سایت گولدن کلیکس گذاشتید رو اگع امکان داره ویرایش کنید چون داخل قسمت eran money 7 تا روش برای کسب درامد می باشد ولی شما ۶ تا روشش رو توضیح دادید دادید!؟اگع امکان داره اون یکی هم توضیح دهید… .
  ولی قسمت ptsu رو من نفهمیدم چون میرم داخلش هیچ اتفاقی نمی افته و فقط گزینه بعدی و قبلی دارد
  و مثلا بعضی از سایت ها که نظرسنجی هم دارد من باید چه جمله ای به انگلیسی بنویسم…

  پاسخ
  • تیر ۲۵, ۱۳۹۸ در ۲:۳۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   در مورد درخواست شما باید خدمتتون عرض کنم، واقعا امکان ویرایش آموزش ها و مقالات برای چنین مسائلی وجود ندارد. به این دلیل که سایت های مختلف به خصوص سایت های کلیکی به صورت مداوم تغییراتی را اعمال می کنند و اگر قرار باشد ما با هر تغییری دوباره مقالات را ویرایش کنیم،با توجه به حجم بالای مقالات و آموزش ها، به هیچ یک از وظایف دیگر خود در سایت نخواهیم رسید. در میلیونر باش ما سعی می کنیم اصول، نحوه استفاده و استراتژی کسب درآمد را آموزش دهیم و مسائل جزئی تر، نیاز به کسب تجربه و مهارت توسط خود کاربر دارد.
   در گزینه QUIZ سوالاتی در مورد یک موضوع خاص از شما پرسیده خواهد شد و شما باید به صورت کاملا صحیح به آن ها پاسخ دهید تا پاداش را دریافت نمایید. در مورد ptsu در هر کادر، وظیفه ای تعیین شده است و برای آن پاداشی در نظر گرفته شده است. شما باید کاملا مطابق با آن عمل کنید. به عنوان مثال از شما خواسته شده است که به یک سایت مراجعه کنید و در آن اکانت بسازید و ۱۰ روز کلیک نمایید. بنابراین اگر شما قبلا در سایت مذکور حساب ندارید باید با ایمیلی که در سایت گلدن کلیکس ثبت نام کرده اید، در آن سایت ثبت نام کنید و وظیفه خواسته شده را به انجام رسانید.
   نکته بسیار مهم این است که اگر انگلیسی شما خوب نیست و مفهوم آنچه در QUIZ یا PTSU و یا نظرسنجی ها از شما خواسته می شود را درک نمی کنید، هرگز نباید سراغ این گزینه ها بروید، چون غلط انجام دادن آن ها می تواند منجر به جریمه و یا مسدود شدن حساب شما گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۲۲, ۱۳۹۸ در ۴:۵۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام . خیلی ممنونم بابت این سایت هایی که که معرفی کردید…و هموشون هم عالی هستند…
  من چند تا سوال داشتم..
  ۱-اخیرا پرفکت مانی یک کیف پول بیت کوین هم اضافه کرده…. آیا میشه برای سایت های مثل اوجو از این کیف پول استفاده کرد؟ (چون هم مطمعن تره و هم با ایرانی ها هیچ مشکلی نداره و امن تره…. تا اینکه بخواهیم جداگانه مثلا کیف پول بلکچین بسازیم)
  ۲-همون طور که میدونید سایتی بنام نعوباکس هم هست که برا ایرانی ها فیلتر نیست ولی روش های پرداختش مشکل هستند و ۳ روش بیشتر نداره : پی پال.نیتلر.پی زا …. آیا میتونید روش درستی برای ویرفای کردن حساب پی زا توضیح دهید؟
  ۳-همون سایتی که برای تبدیل بیت کوین به ریال معرفی کردید : ایا امن هست ؟ روش پرداختش چجوریه؟ مثلا باید شماره شبا بدیم یا شماره کارت ؟

  * حدف اصلی من اینه که هر نوع پولی حالا چه بیت کوین یا دلار …. و یا هر پول دیگری رو تبدیل به ریال کنم و به حساب بانکی خودم بریزم .. ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • تیر ۲۲, ۱۳۹۸ در ۹:۴۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   ۱- خیر، کیف پولی که پرفکت مانی ارائه می دهد در حقیقت یک کد برای اکانت شماست که امکان مشخص کردن صاحب اکانت و نوع دارایی او را برای سیستم پرفکت مانی فراهم می کند و در حقیقت یک حساب مجزا بر بستر بلاک چین نیست. بنابراین از آن نمی توان در سایتی مانند اوجو استفاده کرد. باید از کیف پول حقیقی بر بستر بلاک چین استفاده نمایید.
   ۲- بنده فعالیت در سایت نئوباکس را برای ایرانیان توصیه نمی کنم. سخت گیری های بسیار زیادی دارد و روش های پرداخت آن اصلا مناسب ایرانیان نیست. افتتاح حساب پی زا و حتی وریفای کردن آن دشوار نیست و می توان انجام داد اما پس از ورود پول به حساب، سخت گیری ها شروع می شود و احتمال مسدود شدن دارایی در آن بسیار زیاد است و با توجه به اینکه به هر حال، ایرانیان از اطلاعات واقعی برای وریفای نمی توانند استفاده کنند، در صورت مسدودی، رفع آن امکان پذیر نیست. روش هایی نیز برای کم کردن احتمال مسدود شدن حساب وجود دارد، مانند داشتن یک سرور فیزیکی حقیقی و اختصاصی در یک کشور ثالث مانند امارات، که هزینه بالایی دارد و برای استفاده در سایت های کلیکی، چنین هزینه ای صرف اقتصادی ندارد.
   ۳- سایت localbitcoins.com تا کنون مشکل خاصی نداشته است و از امنیت خوبی برخوردار است. این سایت با شما معامله نمی کند بلکه معامله گران از کشورهای مختلف را به هم متصل می کند و به عنوان واسطه، امنیت معامله و عملکرد طرفین را کنترل می کند. بنابراین شما در این سایت می توانید با خریداران ایرانی معامله کنید و بیت کوین خود را به آن ها بفروشید و آن ها معادل ریالی آن را به کارت بانکی شما در ایران واریز می کنند.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • تیر ۲۲, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۷ ب.ظ
    پیوند یکتا

    میشع لطفا یه سایت کلیکی خارجی معرفی کنید که پرداختش با پرفکت مانی باشع و میزان درامد از هر کلیکش بگید…. اگع از سایت های بالا هم باشع مشکلی نداره

    پاسخ
    • تیر ۲۳, ۱۳۹۸ در ۲:۳۸ ق.ظ
     پیوند یکتا

     روی نام هر یک از سایت هایی که در لیست فوق قرار گرفته اند، کلیک نمایید تا به آموزش مربوط به آن سایت هدایت شوید. در آموزش ها به صورت کامل، روش های پرداخت هر سایت و نحوه اطلاع از ارزش کلیک ها توضیح داده شده است.
     موفق باشید.

     پاسخ
    • تیر ۲۳, ۱۳۹۸ در ۴:۴۲ ق.ظ
     پیوند یکتا

     با سلامی دوباره ببخشید مزاحم میشم….بازم چند تا سوال داشتم….
     ۱_همون وبسایت لوکال بیت کوین که معرفی کردید…ایا میشه باهاش دلار پرفکت مانی‌ بفروشی و بجاش ریال بگیری؟
     ۲-ایا نمیشع از صرافی های انلاین ایرانی استفاده کرد؟؟مثلا پی ۹۸ (مطمعن هستن؟)
     ۳-میشع یه سایت خارجی معرفی کنید که بشه بیت کوین سرمایه گذاری کرد…و مطمعن باشه
     ۴-یادم رفت…😛

     پاسخ
     • تیر ۲۴, ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۳ ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      شما مراحم هستید.
      ۱- خیر، لوکال بیت کوینز فقط مختصی تبدیل بیت کوین به سایر ارزها می باشد.
      ۲- از هر صرافی که ارز مورد نظر شما و ارزی که قصد تبدیل به آن را دارید، پشتیبانی کند، می توانید استفاده نمایید. فقط باید از معتبر بودن آن صرافی اطمینان حاصل کنید. با توجه به اینکه در ایران به صورت قانونی به هیچ صرافی آنلاینی در زمینه ارزهای دیجیتال، مجوز داده نشده است و ما نیز هیچ کنترلی بر روی فعالیت آن ها نداریم، از معرفی آن ها معذوریم. اما به هر حال صرافی های آنلاین ایرانی وجود دارند که در زمینه های مختلف مانند خرید و فروش دلار پرفکت مانی و غیره فعال هستند که تا کنون عملکرد تقریبا مثبتی داشته اند. می توانید در اینترنت دنبال آن ها بگردید و نظرات را در انجمن های مختلف بررسی فرمایید.
      ۳- خیر، بنده سرمایه گذاری در هیچ یک از سایت های خارجی را توصیه نمی کنم. به این دلیل که هر لحظه ای ممکن است، اسکم شوند و یا به بهانه های واهی حساب کاربران ایرانی را مسدود سازند. و هیچ راهی نیز برای پیگیری شکایت برای ایرانیان وجود ندارد.
      موفق باشید.

  • مرداد ۲۸, ۱۳۹۸ در ۱:۴۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام شما در توضیحات گفتین برای انتقال دلار باید به صرافی بریم خواستم پپرسم اگه خودمون حساب ارزی داشته باشیم امکان انتقال بازم هست یا خیر

   پاسخ
   • مرداد ۲۸, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۶ ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    برای انتقال دلار نیازی نیست به صرافی مراجعه نمایید. بلکه برای تبدیل ریال به دلار و دریافت آن در حساب بانکی ایرانی نیاز دارید که به صرافی های آنلاین ایرانی مراجعه فرمایید.
    به این صورت که شما ابتدا درآمد دلاری خود را در یک حساب مانند پرفکت مانی، پایر و … دریافت می نمایید. حال برای تبدیل این پول به ریال و واریز آن به حساب های بانکی ایرانی باید به صرافی آنلاین ایرانی مراجعه فرمایید. در حال حاضر امکان انتقال مستقیم به حساب ارزی بانک های ایرانی وجود ندارد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • تیر ۱۶, ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۲ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید یه سوال من میخواستم درامدم رو از سایت گلدن کلیکس خارج کنم اما میزنه که برای خارج کردن پول باید ۱۰۰۰ امتیاز استخراج کرده باشید من کلا تو تمام مدت فعالیتم تونستم ۱۹ استخراج کنم .چیکار میشه کرد؟میشخه خریدش؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • تیر ۱۶, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۴ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تا زمانی که حساب کاربری خود را ارتقا نداده اید یعنی در حالت Wooden قرار دارید، برای ثبت هر درخواست برداشت، نیاز به ۱۰۰۰ Cashout Points دارید. این محدودیت پس از ارتقا حساب، برداشته خواهد شد. بنابراین تنها راهی که نیاز به این امتیاز نداشته باشید این است که اکانت خود را آپگرید نمایید. اما به جای این کار خیلی راحت تر است که Cashout Points های لازم را کسب کنید. کافیست به MY ADS WALL مراجعه نمایید و تبلیغات این بخش را مشاهده کنید. خیلی سریع با مشاهده تبلیغات این بخش علاوه بر کسب درآمد به امتیازات لازم دست خواهید یافت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۱۳, ۱۳۹۸ در ۱:۱۹ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  این سایتا که هیچکدوم به وبمانی پرداخت نمیکنن!؟
  میشه یه سایت معتبر که وبمانی داره بگین؟
  ممنون

  پاسخ
  • تیر ۱۳, ۱۳۹۸ در ۴:۰۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هر حسابی مزایا و کاربردهای خودش را دارد. به همین دلیل در میلیونر باش به کاربران خود توصیه می کنیم با توجه به محدودیت ها و تحریم هایی که ایرانیان با آن مواجه هستند، حداقل در تمام بانک های آنلاینی که مشکلی با ایرانیان ندارند مانند پرفکت مانی، پایر، وب مانی و ارزهای دیجیتال اقدام به افتتاح حساب نمایند. تا در هر جایی که لازم است از مورد مناسب استفاده کنند.
   سایت های کلیکی معتبری که در میلیونر باش معرفی شده اند اصولا با سایت های پرفکت مانی، پایر و بیت کوین کار می کنند. وب مانی نیز کاربردهایی دارد. به عنوان مثال کسانی که با الیمپ ترید کار می کنند از وب مانی برای دریافت درآمد خود استفاده می کنند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۱۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  بادرودوخسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم امکانش هست که با موبایل هم بتوان در سایت های کلیکی عضو شد؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • تیر ۱۲, ۱۳۹۸ در ۱:۱۱ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در اکثریت سایت های کلیکی معتبر، از نظر قوانین مانعی برای این امر وجود ندارد. البته باید قانون یک اکانت به ازای هر دستگاه و ip را رعایت فرمایید. همچنین با توجه به سیستم عامل گوشی خود، چک نمایید که سایت مورد نظر با گوشی شما سازگار است یا خیر. در صورت سازگاری، می توانید با گوشی نیز فعالیت خود را آغاز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۲۱, ۱۳۹۸ در ۸:۲۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  خیلی ممنون از وقتی که برای جواب ها میزارین
  یه سوال داشتم، من در مورد سایت star clicks توی اینترنت و سایتهای زیادی تحقیق کردم و تقریبا ندیدم جایی بگن مشکلی داره و حتی از نظر خیلی از سایت ها یکی از معتبرترین سایت های کلیکی هست، اما توی مقاله شما اسمی از اون نیست و توی نظرات هم که خوندم از نظر شما این سایت مشکل داره. میخواستم دلیلشو بدونم که چرا بنظر شما این سایت خوب نیست؟ ممنون از راهنمایی هاتون.

  پاسخ
  • خرداد ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱:۰۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه بسیاری از سایت ها فقط به فکر منافع خود هستند و صرفا برای جذب زیرمجموعه، اقدام به تبلیغ هر نوع سایتی می کنند. اما در میلیونر باش سیستم مانیتورینگ حرفه ای وجود دارد و عملکرد سایت ها توسط اکانت های مختلف و تحت قوانین خود آن ها به دقت پایش می شود.
   در مورد سایت مذکور، سابقه و عملکرد مناسبی در سیستم مانیتورینگ ندارد و چندین بار به اسکم تبدیل شده است. در سایت مورد نظر، پرداختی های انتخابی وجود دارد. به همین دلیل این سایت در زمره سایت های معتبر از نظر ما قرار نمی گیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • تیر ۵, ۱۳۹۸ در ۸:۲۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام میخواستم بپرسم ممکنه مثلا پنجاه تا زیرمجموعه اجاره ای بخریم و از همون اول مثلا بیستاشون فعالیتی نداشته باشند ؟یا همیشه اولش زیرمجموعه فعال میده؟

   پاسخ
   • تیر ۶, ۱۳۹۸ در ۷:۳۰ ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    طبق ادعای سایت های کلیکی، زیرمجموعه های اجاره ای ربات نیستند و کاربران عادی سایت هستند که دارای سر شاخه نیز نیستند و اجاره داده می شوند. بنابراین هیچ تضمینی برای کلیک کردن آن ها وجود ندارد. سایت های کلیکی ادعا می کنند فقط از بین کاربرانی که اکانت های فعال دارند و در چند روز پیش کلیک داشته اند، کاربران اجاره ای انتخاب می شوند اما واقعیت این است که حتی اگر فرض را بر صحت این ادعاها بگذاریم، هیچ تضمینی برای اینکه فردی که ۲ روز پیش کلیک کرده است از این پس نیز کلیک کند وجود ندارد. بنابراین شما همواره باید نرخ کلیک زیرمجموعه های اجاره ای خود را بررسی و مدیریت کنید و در صورت سودده بودن آن ها را حفظ و رویه را ادامه دهید.
    موفق باشید.

    پاسخ
  • تیر ۱۳, ۱۳۹۸ در ۴:۵۴ ق.ظ
   پیوند یکتا

   با درود و خسته نباشید ببخشید چجوری باید فهمید که سایتی که انتخاب میکنیم با گوشی ما سازگار هست یا خیر ؟

   پاسخ
   • تیر ۱۳, ۱۳۹۸ در ۴:۱۰ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    با گوشی خود امتحان نمایید. اگر در مشاهده تبلیغات دچار مشکل نشوید و کارمزد مشاهده تبلیغات را دریافت کنید، مشکلی وجود ندارد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • خرداد ۱۹, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۲ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام مرسی بابت راهنمایی تون یه سوال من چون بشتر با گلدن کلیکس کار کردم میخواستم بدونم از نظر پرداختی اعتبارش به اندازه اوجوو هست؟برای سرمایه گذاری حالا اگه سود دهیش کمتر باشه مشکلی نیست من فقط دقدقه ام پرداختی به موقع سایته راستی درباره انقال پول به اوجوو یه راهنمایی میکنید ممنونم

  پاسخ
  • خرداد ۱۹, ۱۳۹۸ در ۱:۰۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت گلدن کلیکس سایت خوش سابقه ای است و تا کنون عملکرد مناسبی داشته است و مشکل خاصی درمورد آن در سیستم مانیتورینگ گزارش نشده است. اما همان طور که قبلا هم هشدار داده شد این مساله تضمینی برای آینده ایجاد نخواهد کرد. بنابراین سرمایه گذاری توصیه نمی شود و اگر مایل به آن هستید، حتما با مبالغ کم و احتیاط اقدام نمایید.
   جهت سرمایه گذاری از حساب شخصی، ابتدا بر روی منوی Purchase کلیک کنید و سپس زیرشاخه Fund purchase balance را انتخاب فرمایید. حال باید روش پرداخت مناسب خود را انتخاب فرمایید. معمولا روش پرداخت مناسب برای ایرانیان در سایت اجوو، بیت کوین است. بنابراین می توانید این روش را انتخاب نمایید و بقیه مراحل پرداخت را پیگیری و میزان بیت کوین مورد نظر را از کیف پول خود به سایت اجوو انتقال دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۱۸, ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  ادمین عزیز چرا کامنتم و راه حلشو نذاشتی خواهشا کمکم کن منتظرم

  پاسخ
  • خرداد ۱۹, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   در میلیونر باش دو سیستم برای کنترل دیدگاه ها استفاده می شود. سیستم اول اتوماتیک است و بر اساس پارامترهای مختلفی، دیدگاه ها به صورت اتوماتیک بررسی می شوند و اگر مشکلی نداشته باشند، وارد بخش دوم خواهند شد. سیستم دوم هم به صورت دستی کنترل می شود و دیدگاه پس از تایید در سایت قرار می گیرد.
   ما سعی می کنیم تقریبا هیچ دیدگاهی را بی پاسخ نگذاریم. بنابراین اگر دیدگاه شما در سایت قرار نگرفته است احتمالا دیدگاهی از جانب شما وارد بخش دوم نشده است. لطفا مجدد دیدگاه خود را ارسال بفرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مرداد ۲۷, ۱۳۹۸ در ۲:۱۷ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام .سایت starclicks آیا معتبر هست یا نه چون حداقل برداشت پنجاه دلار هست وطول میکشه ولی بابت هر کلیک ۰٫۰۱ دلار میده

    پاسخ
    • مرداد ۲۸, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۲ ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     خیر، در مانیتورینگ عملکرد موفقی نداشته است و در همین مدت کوتاه فعالیتش چنین مورد تخلف گزارش شده است.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • خرداد ۲۰, ۱۳۹۸ در ۷:۱۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   ممنون پاسخ دادید سوالم اینه که توی سایت هایی مثل گلیک سنس ونظرسنجی میخوام کسب درآمد کنم تا حالا از چندین سایت وی پی اس هم خریدم مشکل اصلی اینه که سایت ها از سرویس تشخیص وی پی ان مانند iphub استفاده میکنندکه در iphub برای تست بری مینویسه هاست بد آی پی و سایت های کسب درآمدبلاکم میکنند تازه اگ ثبت نامم بشی گزینه های آفرها تسک هارا بعد از کلیک کردن ارور میده یا صحه سفید میشه موندم چیکار کنم بنظرم تنها راهش وی پی اس باشه که اینتر نتش ازسرور و هاست نباشه و ای دی اس هل همون کشور باشه یا وی پی انی با آی اختصاصی که کارم را راه بندازه اگه پول داشتم همه این هارا امتحان میکردم اگر راهنمایی ام کنید کمک بزرگی بهم کردرد منتظرم

   پاسخ
   • خرداد ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۹ ق.ظ
    پیوند یکتا

    بله، از نظر قوانین سایت های PTC و GPT شما حق استفاده از چنین نرم افزارهایی را ندارید و هر زمانی که تشخیص دهند، بدون توضیح حساب شما را مسدود خواهند کرد. حقیقت این است وقتی که از یک vps استفاده می شود، هیچ راه قاطعی وجود ندارد که کاری کنیم هیچ کس متوجه این مساله نشود. اما هر چقدر سرور مورد نظر غیر قابل نفوذتر و اختصاصی تر باشد، فهمیدن این مساله سخت تر می گردد.
    بنابراین باید این مساله را در نظر بگیرید که این کار شما با ریسک زیادی همراه است. علاوه بر اینکه در دریافت درآمد، این ریسک ها نیز افزایش می یابد.
    اگر اصرار به این روش دارید، باید سراغ vps های امنی بروید که از سرور فیزیکی و اختصاصی در یک کشور اروپایی استفاده می کنند. یعنی موقعیت سرور ها واقعا در یک کشور اروپایی است و مجازی سازی نشده است. البته همان طور که خدمت شما عرض کردم بازهم نکات حساسیت برانگیزی مانند ip ثابت و راه هایی برای تشخیص استفاده از vps وجود دارد اما خوب به هرحال احتمال مسدود شدن کاهش می یابد. همچنین قیمت استفاده از چنین vps هایی تقریبا بالاست و باید بسنجید که برای شما با توجه به مصارفی که در فکر دارید، سود به همراه دارد یا فقط متضرر خواهید شد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • خرداد ۱۶, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید بابت راهنمایی های خوبی که میکنید ممنونم یه سوال داشتم من میخوام یه مقدار کمی توی یکی از سایت های_گرند کلیک_گلدن کلیکس_اوجوو سرمایه گذاری کنم در حد کم میخواستم ازتون کمک بگیرم و بپرسم کدوم یکی از انها فعال تره و به تعهداتش بهتر عمل میکنه یا به قولی خوش قول تره شما خودتون با این سایت ها کار میکنید؟ و ایا راضی هستید ازشون؟ و یه چیز دیگه اگه درامدتون مثلا ماهانه ۱۰۰۰ دلار باشه واقعا این پول رو واریز میکنه؟

  پاسخ
  • خرداد ۱۷, ۱۳۹۸ در ۸:۲۲ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   بنده سرمایه گذاری در هیچ یک از سایت های کلیکی را توصیه نمی کنم. دلیل آن هم روشن است، تا کنون سایت های بسیاری وجود داشته اند که سال ها معتبر بوده اند و پرداخت داشته اند و به یکباره اسکم شده اند. با توجه به اینکه هیچ مرجعی برای رسیدگی به کلاهبرداری این سایت ها وجود ندارد، سرمایه گذاری در آن ها توصیه نمی شود.
   اگر شما اصرار به سرمایه گذاری دارید، توصیه می کنم حتما با مبالغ بسیار کمی این کار را انجام دهید و پولی باشد که از دست دادن آن برای شما مشکلی ایجاد نکند. از بین سایت های مذکور گرند کلیک برای سرمایه گذاری اصلا مناسب نیست. گلدن کلیکس از نظر اعتبار خوب است اما اجوو سودآورتر می باشد.
   تمامی سایت هایی که در میلیونر باش معرفی می شوند در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش قرار دارند و با اکانت های مختلفی عملکرد آن ها بررسی می شود. این سایت ها تا کنون پرداخت داشته اند و مشکل خاصی در سیستم مانیتورینگ گزارش نشده است.
   درمورد پرداخت همان طور که خدمت شما عرض کردم این سایت ها تا کنون پرداخت داشته اند و مشکل خاصی از این بابت نداشته اند اما این مساله تضمینی برای آینده ایجاد نخواهد کرد. البته باید توجه کنید که هر سایت کلیکی قوانینی دارد که پرداخت ها بر اساس آن صورت می گیرد. به عنوان مثال ممکن است سقفی برای سود در نظر گرفته شده باشد یا در هر ماه با توجه به نوع اکانت خود سقفی برای برداشت ها داشته باشید. این قوانین و شرایط، در بخش قوانین هر سایت و جداول آپگرید کردن اکانت ها موجود می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۱۴, ۱۳۹۸ در ۷:۰۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  عرض سلام و ادب و خسته نباشید.
  با توجه به تجربه جنابعالی، لطفا راهنمایی میفرمائید
  در روز ۶ تا سایتی که معرفی کردید اگر عضو باشیم و
  بدون زیرمجموعه و بدون سرمایه گذاری
  چقدر میتونیم درآمد داشته باشیم؟
  ولی کلیک تبلیغاتی رو کامل انجام بدیم

  پاسخ
  • خرداد ۱۴, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نمی توان رقم دقیقی مشخص کرد. به این دلیل که در هر سایتی و در بازه های زمانی مختلف با توجه به تعداد تبلیغات اخذ شده، میزان درآمد متفاوت خواهد بود. اما اگر بخواهم یک حدودی به شما بگویم، بدون داشتن زیرمجموعه و سرمایه گذاری، با ا نجام تمام کلیک ها تقریبا در هر ماه میزان درآمد چیزی بین ۶ تا ۱۲ دلار خواهد بود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۱ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت تون بخیر میشه ازتون خواهش کنم یه سایت معتبری که به دلارباشه درآمدش و بادرآمدی بالا معرفی کنید که برداشت هم آسان باشه به مشکل برنخورم
  خواهش میکنم بدجورنیازدارم

  پاسخ
  • اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۸ در ۵:۳۲ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باور کنید بنده و تمام همکارانم در میلیونر باش تمام سعی خود را می کنیم که روش های واقعی کسب درآمد از اینترنت را لیست کرده و اطلاعات لازم را در این زمینه در اختیار کاربران سایت قرار دهیم. اما حقیقت این است که در بین روش هایی که درآمد دلاری دارند اصلا روشی وجود ندارد که برای ایرانیان مناسب باشد و درآمد بالا نیز به همراه داشته باشد. مگر اینکه شما دارای مهارت های فوق العاده باشید و همچنین از صبر و همت کافی برخوردار باشید.
   اکثریت سایت هایی که پرداخت های بالا و واقعی دلاری دارند اصلا ایرانیان را به عنوان کاربر نمی پذیرند، بقیه هم از روش های پرداختی استفاده می کنند که برای ایرانیان مناسب نیست و ایرانیان قادر به دریافت درآمدهای خود بدون دردسر نیستند. به عنوان مثال سیستم های همکاری در فروش خارجی و یا سیستم های فریلنسری خارجی از این مدل ها هستند که هم به مهارت های بالا نیاز دارند و هم شرایط مناسبی برای فعالیت ایرانیان در آن ها وجود ندارد. تبلیغاتی که در اینترنت مشاهده می کنید و حرف از درآمدهای عظیم و یک شبه یا ماهانه چند میلیونی می زنند، همگی جعلی است و مربوط به سایت های اسکم می شود.
   بنابراین تقریبا تنها راه باقی مانده، سایت های کلیکی و قطره چکانی هستند که باید در نظر بگیرید که در هیچ یک از سایت های معتبر در این زمینه درآمد بالا وجود ندارد و باید بتوانید زیرمجموعه های مستقیم زیادی جذب کنید و همچنین ماه ها صبر کنید تا کم کم درآمد شما مناسب شود. به هر حال اگر فکر می کنید صبر کافی را دارید و همچنین از توان خوبی در جذب زیرمجموعه برخوردار هستید به شما توصیه می کنم در سایت هایی که در لیست فوق معرفی شده اند، فعالیت خود را آغاز کنید و اگر قرار باشد ۳ سایت منتخب از این لیست را به شما پیشنهاد بدهم، واد اجو، کلیک بوک و توییکرز را توصیه می کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۸ در ۵:۵۰ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام نظرتون درباره
  Lootbits.io
  eurous.net
  helixxmine.com
  CryptoTab Browser
  بفرمائید
  متشکرم

  پاسخ
  • اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۱ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   فعالیت در هیچ یک از سایت های مذکور توصیه نمی شود و هیچ کدام در زمره سایت های تقریبا معتبر هم به حساب نمی آیند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا نظرتون رو در مورد سایت
  Picoinvester.com
  بگین آیا معتبر هستش.
  خیلی ممنون

  پاسخ
  • اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۸ در ۶:۱۵ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، فعالیت در این سایت و سایت های مشابه آن، هرگز توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۷, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۲ ق.ظ
  پیوند یکتا

  باسلام لطفا نظرتون در مور این دو سایت هم بگین آیا معتبر هستند

  Picoclix
  zimanclix.com
  با تشکر

  پاسخ
  • اردیبهشت ۷, ۱۳۹۸ در ۳:۱۲ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هر دو سایت در حال حاضر پرداخت دارند اما چندان معتبر نیستند.
   picoclix در مدت فعالیتش مشکلات جدی نیز داشته است. در هر صورت فعالیت مانعی ندارد اما سرمایه گذاری به هیچ عنوان توصیه نمی شود. سعی کنید درآمد خود را نیز با سرعت بیشتری نسبت به سایر سایت ها برداشت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۵, ۱۳۹۸ در ۹:۴۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  لطفا نظرتون رو درمورد اعتبار و سرمایه گذاری در سایت های زیر بگید.
  scarlet-clicks.info
  gptplanet.com
  optimalbux.com
  sprizads.com
  cash4ever.net

  با تشکر فراوان.

  پاسخ
  • اردیبهشت ۵, ۱۳۹۸ در ۱:۰۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   میلیونر باش سرمایه گذاری در هیچ یک از سایت های کلیکی را توصیه نمی کند و مسئولیت و تصمیم گیری در مورد این مساله کاملا بر عهده خود کاربران است. اما از نظر نوع عملکرد و فعالیت، نظر بنده در مورد سایت های مذکور به شرح ذیل می باشد:
   سایت های scarlet-clicks و gptplanet متعلق به یک شخص هستند و جز سایت های با سابقه به حساب می آیند. در طول مدت فعالیت فراز و نشیب هایی داشته اند اما به طور کلی می توان عملکردشان را مثبت دانست. به هر حال فعالیت در آن ها مانعی ندارد.
   sprizads سایت تقریبا نوپایی است و حدود یک سال از فعالیت آن می گذرد اما در این مدت عملکرد کاملا مناسب و مثبتی داشته است و در حال حاضر سوددهی مناسبی نیز دارد.
   سایت های optimalbux و cash4ever از نظر اعتبار، نسبت به سایت های فوق در درجه پایین تری قرار می گیرند اما به هر حال تا کنون عملکرد قابل قبولی داشته اند و فعالیت در آن ها نیز مانعی ندارد اما سعی کنید درآمد های خود را با سرعت بیشتری برداشت نمایید. به طور کلی احتیاط بیشتری در مورد آن ها داشته باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ در ۸:۴۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  میخواستم بدونم آیا امکانش هست که هنگامی که می‌خواهیم در سایت سرمایه گذاری کنیم در هنگام خرید از صرافی به جای آنکه شماره حساب خود رو وارد کنیم شماره حساب سایتی که باید داخل آن سرمایه گذاری بشه رو وارد کرد تا ارز مستفیم داخل حسابمان در سایت بشه؟

  پاسخ
  • اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ در ۹:۳۶ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از نظر فنی این امر میسر است اما به دلیل قوانین احراز هویت، فکر نمی کنم هیچ صرافی معتبری چنین کاری انجام دهد و از شما خواسته می شود حسابی که به نام خود شما است را وارد نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۳, ۱۳۹۸ در ۳:۱۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید. سایت fumoney.xyz به نظر تون سایت متبری هست؟

  پاسخ
  • اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ در ۶:۴۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور اسکم می باشد و تمام پرداختی ها ساختگیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فروردین ۲۶, ۱۳۹۸ در ۴:۵۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام لطفا نظرتون رو در مورد این سایت ها بگید
  bitcofarm.com
  eldibux.com
  با تشکر.

  پاسخ
  • فروردین ۲۶, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت bitcofarm اسکم است و سایت eldibux هم از نظر بنده چندان معتبر نیست اما در حال حاضر پرداخت دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فروردین ۲۴, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید لطفا نظرتون رو در مورد سایت های زیر بگین آیا معتبر هستن یا نه
  star-clicks.com
  Buxvertise
  minerva-clicks.com
  adbtc.top
  paidverts.com
  myfreeshares.com
  با تشکر

  پاسخ
  • فروردین ۲۵, ۱۳۹۸ در ۲:۲۶ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از نظر مجموعه میلیونر باش، فقط سایت هایی که در لیست مقاله فوق معرفی شده اند معتبر هستند و امتیازات لازم را کسب کرده اند و بقیه سایت ها یا برای فعالیت ایرانیان مناسب نیستند و یا امتیازات لازم را در سیستم مانیتورینگ جهت معرفی به عنوان یک سایت معتبر کسب نکرده اند.
   اما از لیستی که شما ذکر کرده اید به نظر بنده فعالیت در سایت های minerva-clicks و adbtc مانعی ندارد. سایت myfreeshares هم سوددهی مناسبی ندارد اما فعلا عملکرد قابل قبولی داشته است. فعالیت در بقیه سایت ها هم هرگز توصیه نمی شود. همچنین در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری از جیب در هیچ یک از سایت ها توصیه نمی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • فروردین ۲۸, ۱۳۹۸ در ۲:۳۲ ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام میشه بگید ک آیا میشه با یه آی پی مثلا تو شیش سایتی ک شما معرفی کردید عضو شد ؟؟
    چون اینجور ک من متوجه شدم تو یه سایت نمیشه با یه آی پی دوبار ثبت نام کرد ،ولی فک میکنم میشه تو چن تا سایت جدا جدا با ی آی پی ثبت نام کرد ممنون میشم راهنماییم کنید

    پاسخ
    • فروردین ۲۹, ۱۳۹۸ در ۱:۴۸ ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     بله، در یک سایت فقط یک حساب می توانید داشته باشید اما می توانید در سایت های مختلف با یک ip ثبت نام نمایید و محدودیتی وجود ندارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • فروردین ۲۴, ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا اگه سایت معتبر دیگری مانند Twickerz می‌شناسید که درآمد کلیک های رفرال های اجاره آن نسبت به بقیه سایت هایی که نام بردید بیشتره معرفی کنید با تشکر

  پاسخ
  • فروردین ۲۵, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   فعلا جز سایت هایی که لیست شده اند، سایت دیگری امتیازات لازم برای معتبر شناخته شدن را کسب نکرده است. اگر سایتی این شرایط را کسب نماید و همچنین نکته مورد نظر شما را داشته باشد، خدمت شما و سایر کاربران معرفی خواهد گشت. البته به این نکته توجه کنید که رفرال های اجاره ای نیاز به مدیریت دائمی و دقیق دارند تا با ضرر همراه نشوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فروردین ۲۲, ۱۳۹۸ در ۶:۵۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  یا سلام وخسته نباشید
  لطفا نظرتون رو در مورد سایت familyclix.com بگین. آیا معتبر هستش یا نه؟
  با تشکر

  پاسخ
  • فروردین ۲۳, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۹ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش هرگز موفق عمل نکرده است و فعالیت در آن توصیه نمی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فروردین ۱۹, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۰ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام لطفا یه توضیح در مورد آفر ها بدین که وقتی کاری که ازمون خواسته شده رو انجام دادیم باید چیکار کنیم که پول به حسابمون بیاد به عنوان مثال من یه آفر قبول کردم که قراره بود به مدت ۷ روز در یک سایت روزی ۱۰ کلیک بزنم و اینکار رو انجام دادم و نمیدونم الان باید چیکار کنم البته بگم من روز اول رفتم به قسمت ptsu history و در قسمت status کلیک کردم و به حالت pending در اومد آیا این کارم اشتباه بوده؟ و دیگه پول به حسابم نمیاد؟
  و درخواست دوم اینکه اگه امکانش هست یه آموزش در مورد طریقه خرید و فروش دلار با ریال از سایت localbitcoin بگذارید. با تشکر

  پاسخ
  • فروردین ۱۹, ۱۳۹۸ در ۷:۴۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در مورد آفرها باید خدمتتون عرض کنم که باید کاملا مطابق با توضیحات یک آفر عمل نمایید و هر آنچه خواسته شده است را به انجام رسانید. همچنین حتما دقت کنید که شرایط انجام یک آفر را داشته باشید. به عنوان مثال ممکن است در بعضی از آفرها بیان شده باشد فقط ساکنان کشورهای اروپایی حق انجام آفر را دارند. بنابراین شما نباید در آن آفر شرکت فرمایید. پس از اینکه آفر را با تمام جزئیات به اتمام رساندید، باید صبر کنید تا توسط شخص آفر دهنده، صحت فعالیتی که انجام داده اید تایید شود. آنگاه مبلغ آفر به صورت اتوماتیک توسط سایت به اکانت شما در سایت منتقل خواهد شد. بنابراین اگر تمام مراحل آفر را کامل پشت سر گذاشتید و از صحت کار خود اطمینان دارید، چند روزی صبر کنید تا فعالیت شما تایید گردد و پول به حساب شما واریز گردد. اگر فعالیت تایید نشد، به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و اعلام کنید که تمام مراحل آفر مورد نظر را به اتمام رساندید اما هنوز دستمزد آن را دریافت نکرده اید.
   در مورد سایت localbitcoins باید خدمتتون عرض کنم این سایت یک سایت بسیار مناسب برای خرید و فروش بیت کوین می باشد که در آن با ریال هم می توانید بیت کوین تهیه نمایید. سایت مذکور فقط مختص به همین امر است و مناسب خرید و فروش دلار نیست. البته با داشتن حساب های معتبر دلاری می توان با تبدیل ریال به بیت کوین و تبدیل بیت کوین به دلار به خرید و فروش دلار هم پرداخت اما با توجه به کارمزد تقریبا بالایی که دارد و نوع قیمت گذاری بیت کوین در ایران، خرید و فروش دلار در این سایت با ضرر همراه است و هرگز سایت مناسبی برای این امر نیست.
   اما به هر حال پیشنهاد شما را به اطلاع بخش تولید محتوا خواهم رساند تا ان شاء الله یک مقاله مفید در زمینه خرید و فروش بیت کوین در سایت localbitcoins نیز تهیه و در سایت قرار گیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فروردین ۱۶, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام لطفا نظرتون رو در مورد سایت zigma.cash بگین آیا معتبر هستش؟

  پاسخ
  • فروردین ۱۶, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور، سایت چندان با سابقه ای نیست اما تا کنون عملکرد مثبتی داشته است و از تیم مدیریت خوش سابقه ای نیز برخوردار است. بنابراین فعالیت در آن مانعی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • فروردین ۱۷, ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۱ ق.ظ
    پیوند یکتا

    با تشکر از وقتی که برای پاسخگویی به سوالات می‌گذارید.

    پاسخ
 • فروردین ۱۴, ۱۳۹۸ در ۲:۲۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام لطفا نظرتون رو در مورد سایت croclix.me رو بگین آیا سایت معتبری هست؟
  با تشکر.

  پاسخ
  • فروردین ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور، سایت با سابقه ای است و در حال حاضر مشغول به فعالیت و پرداخت می باشد. اما در مدت زمان فعالیتش عملکرد چندان موفق و مثبتی نداشته است و کاربران ناراضی بسیاری دارد. به هر حال از نظر بنده این سایت را نمی توان در زمره سایت های معتبر دانست اما اگر قصد فعالیت در آن را دارید، توجه نمایید که هرگز در آن سرمایه گذاری نکنید و سعی کنید درآمد خود را در بازه های زمانی کوتاه برداشت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فروردین ۱۱, ۱۳۹۸ در ۴:۴۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام با تشکر از سایت خوبتون
  لطفا توضیح بدین که چجوری باید درآمدی که از سایت بدست میاریم رو به ریال تبدیل کنیم من یک حساب payeer ایجاد کردم ولی نمیدونم باید چیکار کنم. لطفا توضیح بدین ممنون

  پاسخ
  • فروردین ۱۲, ۱۳۹۸ در ۱:۴۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   پس از اینکه در یک سایت خارجی درآمد کسب کردید و به شرایط لازم برای برداشت رسیدید، می توانید درخواست برداشت ثبت نمایید. به عنوان مثال در صورتی که آن سایت به حساب پایر واریزی دارد، شماره حساب پایر خود را در سایت مذکور ثبت کرده و درخواست برداشت می دهید. اگر هم با پایر همکاری نداشت که باید از حساب های دیگر مانند پرفکت مانی و بیت کوین استفاده نمایید.
   پس از اینکه پول به حساب پایر شما واریز گشت، کافیست به یک صرافی معتبر و آنلاین ایرانی مراجعه کنید که خریدار دلار payeer باشد. آن گاه دلار خود را به حساب صرافی منتقل می کنید و شماره حساب ریالی خود در بانک های ایرانی را به صرافی می دهید و صرافی معادل ریالی مبلغ واریزی را به حساب بانکی شما منتقل خواهد ساخت.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • فروردین ۱۴, ۱۳۹۸ در ۳:۱۶ ق.ظ
    پیوند یکتا

    با تشکر از وقتی که برای پاسخ گویی می‌گذارید.
    لطفا اگر صرافی معتبر برای تبدیل دلار payeer به ریال می‌شناسید معرفی کنید.
    با تشکر.

    پاسخ
    • فروردین ۱۴, ۱۳۹۸ در ۵:۱۸ ق.ظ
     پیوند یکتا

     انجام وظیفه است و از همراهی شما سپاسگزاریم.
     صرافی هایی هستند که در زمینه خرید و فروش دلار پایر کار می کنند، اما متاسفانه با توجه به قوانین فعلی کشور و اینکه میلیونر باش نمی تواند امنیت و صحت هیچ یک از صرافی های آنلاینی که در این زمینه فعالیت می کنند را تایید نماید، از معرفی آن ها معذوریم.
     شما می توانید با جستجوی عبارت هایی مانند “شارژ حساب پاییر” یا “خرید دلار پایر” در گوگل به تعدادی از این صرافی ها دست یابید و سپس درباره درستی و اعتبار آن ها تحقیق نمایید و اگر اطمینان شما جلب شد، مبادله خود را با آن صرافی با رعایت احتیاط و با مبالغ کوچک به انجام رسانید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • فروردین ۱۱, ۱۳۹۸ در ۲:۴۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید سایت solebux معتبره؟

  پاسخ
  • فروردین ۱۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از نظر میلیونر باش فقط سایت هایی که در لیست مقاله فوق قرار دارند، معتبر می باشند و سایت مذکور به دلیل نشانه هایی که دارد، در زمره سایت های معتبر قرار ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • خرداد ۱۶, ۱۳۹۸ در ۳:۲۸ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام.سایتym moneyمعتبر است یا اسکم؟

   پاسخ
   • خرداد ۱۶, ۱۳۹۸ در ۲:۵۳ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    معتبر نمی باشد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • فروردین ۹, ۱۳۹۸ در ۴:۵۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید میخواستم نظرتون رو در مورد سایت های
  yougetprofit
  hd clix
  golden clix
  grand click
  cash travel
  بدونم میخواستم بدونم این سایت های کلیکی واقعا پرداختی دارن یا خیر واینکه شما خودتون تا الان با این سایت ها کار کردین و درامدی داشتین؟؟من خودم با معروفترین سایت های کلیکی ایرانی کار کردم ولی موقع پرداخت که شد درخواست واریز دادم خبری نشد استاتوس هم زدم دیگه جوابم رو ندادن _کلی به نظر خودتون فعالیت توی سایت های کلیکی ارزش داره یا نه؟؟؟مرسی بابت مطالبتون

  پاسخ
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۸ در ۳:۵۲ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   yougetprofit: اسکم است و فعالیت در این سایت توصیه نمی گردد.
   hdclix: این سایت فعالیتش متوقف گردیده است.
   goldenclix: سایت معتبر و مناسبی است و تاکنون عملکرد مناسبی داشته است و فعالیت در آن توصیه می گردد.
   grandclick: سایت معتبر و مناسبی است و تاکنون عملکرد مناسبی داشته است.
   cashtravel: اسکم است و فعالیت در این سایت توصیه نمی گردد.
   سایت های معتبری که در میلیونر باش معرفی می شوند، همگی پرداخت داشته اند و حداقل چندین بار برداشت از آن ها تست شده است. البته این مساله تضمینی برای پرداخت های آینده نیست اما در هر لحظه ای که یکی از سایت ها از وظایف خود شانه خالی کند، از لیست سایت های معتبر حذف خواهد شد.
   در مورد سایت های کلیکی ایرانی نیز روال کار به همین ترتیب است. در حال حاضر تنها سایت معتبر داخلی از نظر سیستم مانیتورینگ میلیونر باش، سایت فیس نما است که می توانید با خیال راحت در آن فعالیت نمایید.
   از نظر ارزش فعالیت نیز بستگی به توانایی ها و استراتژی شما دارد. با فعالیت در یک سایت کلیکی هرگز نمی توان درآمد مناسبی داشت اما اگر در چندین سایت کلیکی معتبر خارجی فعالیت کنید، در جذب زیرمجموعه مستقیم موفق عمل کنید و همچنین استراتژی صحیحی داشته باشید می تواند درآمد مناسبی برای شما فراهم سازد. اما بی شک اگر در زمینه فروش و بازاریابی مهارت داشته باشید، فعالیت در سیستم های همکاری در فروش می تواند سود مناسب تری را نیز برای شما به همراه داشته باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فروردین ۸, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۰ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چرا star clicksرا جزو سایتهای معتبر وارد نکردین؟

  پاسخ
  • فروردین ۹, ۱۳۹۸ در ۳:۰۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش عملکرد مناسبی نداشته است و به همین دلیل در زمره سایت های معتبر معرفی نشده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اسفند ۱۱, ۱۳۹۷ در ۱:۵۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. باتوجه به اینکه نمیشه از پی مال استفاده کرد چطور میشه از سایتهای خارجی درامد کسب کرد. لطفا پاسخ بدید مرسی

  پاسخ
  • اسفند ۱۱, ۱۳۹۷ در ۸:۳۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در میلیونر باش سایت های خارجی معرفی می شوند که از روش های پرداختی مانند پرفکت مانی، پاییر، وب مانی و بیت کوین استفاده می کنند. این روش های پرداخت با ایرانیان مشکلی ندارند. بنابراین کاربران مقیم ایران به راحتی می توانند درآمد خود را دریافت نمایند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۲۰, ۱۳۹۷ در ۹:۵۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و ممنون از اطلاعات مفیدتون
  میتونید در مورد اعتبار سایت eurous توضیح بدین ،فعالیتش به این صورته که ابتدا ۱۰۰$ در اختیار کاربر میذاره تا در یه سری از بانکها و تو یه قسمت دیگه سرمایه گذاری کنه و هر روز یه مبلغ زیادی تا ۲۰_۳۰ دلار به کاربر میده و نوشته که پرداختها از ۲۶ تا ۳۰ هر ماه شروع میشه، ولی نمیدونم معتبر هست یا اسکم،ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • بهمن ۲۱, ۱۳۹۷ در ۱:۰۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   این سایت شیوه فعالیت کاملا ناسالمی دارد و از طرح پانزی استفاده می کند. این نوع سایت ها بی شک اسکم هستند و اگر امروز کلاهبرداری نکنند حتما فردا خواهند کرد. ما به شما و سایر کاربران میلیونر باش توصیه می کنیم از فعالیت و سرمایه گذاری در چنین سایت هایی خودداری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۱۹, ۱۳۹۷ در ۵:۲۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام نظرتون راجب سایت های
  MyDigAds_1
  ۲_Paidverts
  چیه بنظرتون کار کردن باهاش فایده ای داره یا بی فایده هست معتبرن یا نه پرداختی داشتن یا نه در کل در دراز مدت میشه حساب باز کرد روشون یانه مخصوصا MyDigAds چون همونطور که میدن این دو سایت بر اساس bap اعضا تبلیغ با قیمت بیشتری میدن و در ازای ۱ دلار bap میدن تا در گروه های بالاتر قرار بگیری و تبلیغ بیشتر و با درامد بیشتری بیاد برات میخواستم ببینم آیا میشه روشون حساب باز کرد یعنی میشه من در سایتی که ذکر کردم چند ماه کار کنم و همه درامدم رو بدم و bap بگیرم و گروهم رو ارتقا بدم تا به روزی چند دلار در روز برسم آیا تا اون موقع میشه این سایت ها قابل اعتمادن و زحمت ماه الکی هدر نمیره بدون هیچ برداشتی چون من تا حالا برداشت نکردم فقط تبلیغ سایت رو دیدم و چند هفتس که ثبت نام کردم و میخوام گروهم رو ببرم بالا ولی خب زمان بره اینکار از طرفی میترسم اسکم باشه یا موقعی که من گروهم اونقدری ببرم بالا تا به روزی چند دلار برسم کلا سایت اسکم بشه سر درگمم اگه میشه راهنمایی کنین ممنونم و یک چیز دیگه ایم که یکم منو به شک انداخته اینه که داخل سایت MyDigAds روزی ۱۷ تبلیغ میده و در کل روزی ۰٫۱۲ دلار کلا ۱۷ رو هم اینقدر میده که البته باید ۱۶۰۰ bap داشته باشی و روزی ۹۰ bap سایت برمیداره به عنوان مالیات و روزی عدد تبلیغ ۲۵ bap بهت میده که bap هات زیاد بشن ولی بازم باید با دلاری که بدست میاری یا سرمایه گذاری کنی bap بخری به ازای هر یک دلار ۳۰۸۰ bap میده

  پاسخ
  • بهمن ۱۹, ۱۳۹۷ در ۷:۰۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت MyDigAds هیچ اعتبار خاصی ندارد. این سایت حدود ۲ ماه است که فعالیت خود را آغاز کرده است و دارای اعتبار خاصی نیست. شیوه کاری آن نیز چندان نوید بخش و قابل اعتماد نیست. از نظر بنده فعالیت در این سایت مناسب نیست البته تا کنون مشکلی درمورد این سایت گزارش نشده است اما فعلا نمی توان روی آن حساب خاصی باز کرد.
   سایت Paidverts را می توان یکی از سودآورترین سایت های کلیکی در گذشته نامید. اما پس از مشکلاتی که برای حساب های paypal ایجاد شد کلا یک مدتی این سایت اسکم شد و پس از آن نیز هرگز نتوانست رونق گذشته را کسب نماید. در حال حاضر سایت مذکور سودآور نیست و فعالیت در آن سود خاصی به همراه ندارد و بنده در شرایط کنونی فعالیت در آن را توصیه نمی کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • بهمن ۲۰, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۸ ب.ظ
    پیوند یکتا

    اوکی ممنون از پاسخگوییتون و یه سوال دیگه لینکه اگه داخل تمام سایت های کلیکی که شما معرفی کردین عضو بشم و هر روز تبلیغات رو ببینم بعد چند ماه یه درامد قابل قبولی میشه داشت؟ نمیدونم چجوریه که من از افر های اکثر سایت های کلیکی نمیتونم استفاده کنم و فقط تبلغات رو میتونم مشاهده کنم با این شرایط پیشنهاد میکنین شما کار تو این سایت هایی که معرفی کردین رو یانه و درامد شما در حال حاضر از این سایت ها تقریبا چقدره و بعد از چند ماه به این درامد رسیدین اینکه حجم مصرفی این سایت ها چقدره تقریبا من از نت همراه اول استفاده میکنم میخوام ببینم میصرفه یانه اگه نه که بسته شبانه بگیرم مخصوص اینکار

    پاسخ
    • بهمن ۲۱, ۱۳۹۷ در ۱:۲۶ ق.ظ
     پیوند یکتا

     همان طور که در آموزش ها کاملا تشریح شده است شما باید برنامه ای برای پیشرفت و افزایش درآمد داشته باشید. یکی از موثرترین کارهایی که می توانید انجام دهید، جذب زیرمجموعه های مستقیم و افزایش تعداد آن هاست. همچنین می توانید با استراتژی صحیح و استفاده از درآمد خود برای ارتقا پلن های کاربری، درآمد خود را بهبود بخشید. اما اگر قرار باشد فقط کلیک کنید و هیچ استراتژی برای پیشرفت و جذب زیرمجموعه مستقیم نداشته باشید، درآمد شما ثابت خواهند ماند و هر ماه نهایتا از هر سایت کلیکی بین ۱ تا ۲ دلار درآمد خواهید داشت. البته حتی این مقدار هم با توجه به ارزش دلار در ایران نسبت به حجم مصرفی اینترنت کاملا صرفه دارد.
     اگر با استراتژی صحیح پیش بروید و در جذب زیرمجموعه مستقیم موفق عمل نمایید بین ۶ تا ۸ ماه فرصت نیاز است تا به درآمدهای مناسبی دست یابید. شاه کلید موفقیت در این سایت ها، جذب زیرمجموعه مستقیم است.
     در مورد درآمد میلیونر باش از سایت های کلیکی خارجی باید خدمتتون عرض کنم به این دلیل که در بعضی از سایت های کلیکی، اکانت های متعلق به میلیونر باش بیش از ۲۰۰۰ زیرمجموعه دارند، درآمدشان مناسب و بالاست، در حالی که کاربران عادی اصولا هرگز به این تعداد زیرمجموعه نخواهند رسید. بنابراین چنین مقایسه ای، صحیح نیست و اطلاعات مناسبی به کاربران نمی دهد.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • فروردین ۳۱, ۱۳۹۸ در ۹:۰۸ ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    امکان کار با لپ تاپ البته با استفاده از اتصال سیم‌کارت همراه اول در این سایتها فراهم است یا حتما باید از طریق مودم و خط ثابت وارد سایت های PTCشد?

    پاسخ
    • فروردین ۳۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۸ ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     مانعی برای فعالیت با استفاده از لپ تاپ و سیم کارت همراه اول وجود ندارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • بهمن ۱۸, ۱۳۹۷ در ۸:۱۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت شما
  آیا سایت neobux معتبر است ؟
  اگر هست چرا اسمی از آن نیست

  با تشکر از سایت خوبتون

  پاسخ
  • بهمن ۱۸, ۱۳۹۷ در ۸:۴۲ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سایت های کلیکی خارجی که در میلیونر باش معرفی می شوند باید حداقل دارای ۲ شرط زیر باشند:
   ۱- معتبر باشند.
   ۲- برای فعالیت افراد مقیم ایران، مناسب باشند و روش های پرداخت مناسبی داشته باشند.
   سایت neobux.com را می توان معتبرترین سایت کلیکی خارجی دانست اما با توجه به روش های پرداختش و بعضی از قوانین و محدودیت ها، هرگز برای افراد مقیم ایران مناسب نیست. به همین دلیل آن را معرفی نکرده ایم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۱۸, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، در سایت کلیکی خارجی میتونم یک ممبرشیپ رو دو بار بخرم؟ یعنی ممبرشیب انقضاش رسیده و توانایی ندارم به ممبرشیپ بالاتر ارتقا بدم، آیا میتونم همین ممبرشیپی که انقضا شده رو یک بار دیگه بخرم و دوباره توش رفرال اجاره کنم و کارو ادامه بدم؟؟

  پاسخ
  • بهمن ۱۸, ۱۳۹۷ در ۵:۵۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در تمام سایت های کلیکی که در میلیونر باش معرفی شده اند، این امکان فراهم است و مانعی وجود ندارد. شما می توانید پس از انقضای ممبر شیپ، آن را مجددا خریداری و تمدید نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۱۳, ۱۳۹۷ در ۹:۵۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام، در سایت کلیکی خارجی اگر انقضای ممبرشیپ برسه و به دلایل مالی نتونم به ممبرشیپ بالاتر ارتقا بدم آیا مشکلی واسه اکانتم بوجود میاد؟؟ یا میتونم کماکان هر روز کلیکامو انجام بدم؟ باتشکر
  لطفآ پاسخ رو به ایمیلم بفرستید

  پاسخ
  • بهمن ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۵ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با عرض پوزش به دلیل حجم بالای نظرات و پیام های ارسالی از جانب کاربران، امکان ارسال پاسخ های بخش نظرات به ایمیل کاربران وجود ندارد.
   در مورد پرسش شما باید خدمتتون عرض کنم، هنگامی که ممبر شیپ شما منقضی می شود، تمامی شرایط از جمله ارزش کلیک ها و ماکزیمم تعداد زیرمجموعه های مستقیم و اجاره ای که می توانید داشته باشید، به حالت کاربری عادی باز می گردد.
   بنابراین اگر ممبرشیپ شما منقضی شد و شما تعداد زیرمجموعه های اجاره ای بیشتری نسبت به سقف حساب کاربری خود داشتید، حق تمدید مازاد آن ها را ندارید. همچنان اگر تعداد زیرمجموعه های مستقیم شما بیشتر از سقف باشد، باید مازاد آن ها را حذف نمایید و به طور کلی در تمامی موارد مانند برداشت ها و غیره، باید طبق محدودیت ها و قوانین حساب کاربری عادی عمل فرمایید.
   اگر اینگونه عمل نمایید، هیچ مشکلی برای حساب کاربری شما به وجود نخواهد آمد و می توانید به صورت عادی هر روز کلیک های خود را انجام دهید و اجباری به آپگرید کردن اکانت نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۱۲, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میخواستم بدونم سایتeg moneyمسدوده یا نه

  پاسخ
  • بهمن ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱:۵۲ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر منظور شما سایت های egmoney.site یا egmoney.bid می باشد، این سایت ها اسکم می باشند و تمام پرداختی ها ساختگیست. از فعالیت و سرمایه گذاری در این سایت ها خودداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۵, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام واقعا سایت خوبی دارید
  میشه چند تا سایت کلیکی که اعتبار متوسط یا خوبی دارن معرفی کنین مثل get paid
  scarlet clicks و سایت هایی که تو میلیونر باش معرفی نکردید هرچی بیشتر باشه بهتره

  پاسخ
  • بهمن ۶, ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۸ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   با توجه به مسئولیتی که نسبت به کاربران خود احساس می کنیم، ناچاریم دقت و حساسیت زیادی در این زمینه به خرج دهیم. میلیونر باش سیستم مانیتورینگ حرفه ای دارد و هر سایتی که امتیازات لازم را کسب کند، مقاله ای برای آن تهیه و در سایت نیز قرار خواهد گرفت. قول می دهیم تمام سعی خود را بکنیم تا سایت های مناسب و با کیفیت را خدمت شما و سایر کاربران معرفی نماییم. بدون شک شما هم با ما هم عقیده هستید که فعالیت کردن در سایتی که قرار است پس از مدتی و هنگامی که به رشد مناسب رسیدید، محو شود، هیچ ثمره خاصی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۵, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۳ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من تو سایت scarlet clix ثبت نام کردم اما تو قسمت veiw ads تبلیغات رو‌ نگاه میکنم و عکسی که با بقیه فرق داره رو انتخاب میکنم (برای گرفتن درآمد تبلیغ) هیچی به حسابم اضافه نمیشه تو اکانتم میرم هیچ پولی نیومده و تبلیغ هم اصلا دست نخوردست انگار نه انگار نگاهش کردم

  پاسخ
  • بهمن ۶, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را بررسی نمایید:
   ۱- ممکن است سایت به طور موقت دچار مشکلی شده باشد، بنابراین در زمان دیگری مجدد امتحان کنید.
   ۲- اگر از vpn ها و نرم افزارهای تغییر ip استفاده می کنید، آن ها را غیر فعال نمایید.
   ۳- کش مرورگر خود را پاک کنید و مجددا امتحان فرمایید.
   ۴- مطمئن شوید قبل از کلیک بر روی تبلیغات، به اکانت خود وارد شده اید.
   ۵- اگر از افزونه ها و یا نرم افزارهای جلوگیری از نمایش تبلیغات استفاده می کنید، (افزونه هایی مانند Adblock) آن ها را غیر فعال کنید.
   ۶- در تنظیمات مرورگر گزینه های مربوط به کوکی ها و جاوا اسکریپت فعال باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۲۵, ۱۳۹۷ در ۲:۱۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام میخواستم بدونم سایت solobux معتبر هست یا خیر؟ ممنون

  پاسخ
  • دی ۲۵, ۱۳۹۷ در ۳:۳۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در مورد سایت مذکور اطلاعی ندارم اما اگر منظور شما solebux.com است که فعالیت در این سایت توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۲۴, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  باسلام خدمت مدیر محترم با توجه به اینکه سایت پرمحتوایی دارید واطلاعاتتون زیاده در مورد سایتهای کلیکی
  نظرتون درمورد سایتهای nbclixوpicoclix وunicliqueچیه؟
  ممنون میشم اگه جواب بدید.

  پاسخ
  • دی ۲۵, ۱۳۹۷ در ۳:۳۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   nbclix: این سایت عملکرد مثبتی نداشته است و از نظر بنده برای فعالیت و سرمایه گذاری مناسب نیست.
   picoclix: این سایت کمتر از ۴ ماه است که فعالیت خود را آغاز کرده است و نمی توان در مورد اعتبار آن اظهار نظری کرد و هرگز در زمره سایت های معتبر قرار نمی گیرد. اما تا این لحظه عملکرد مناسبی داشته است و فعالیت در آن مانعی ندارد اما سرمایه گذاری توصیه نمی شود.
   uniclique: این سایت نزدیک به دو سال است که فعالیت می کند و در این مدت فراز و نشیب هایی داشته است. در حال حال حاضر عملکردش مثبت است. اما به طور کلی نمی توان آن را سایت خیلی معتبری دانست. در ارتباط با این سایت محتاط عمل نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۷, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۹ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  به نظر شما سایت golden farm معتبر هست؟

  پاسخ
  • دی ۱۷, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، این سایت اسکم می باشد از فعالیت در آن خودداری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید وممنونم بابت مطالب خوبتون. لطفاراهنمای کنیدکه سایت استار کلیک سایت معتبری هستش یانه

  پاسخ
  • دی ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۶ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   اگر منظور شما سایت star-clicks.com است، خیر این سایت معتبر نیست. از فعالیت و سرمایه گذاری در آن پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۱ ق.ظ
  پیوند یکتا

  باسلام و سپاس بابت ، بنده برای شارژ کیف پول و نیز فروش درآمد ارزی حاصله از سایت های خارجی که در این کیف پولها جمع میشه، پس از جستجو در نت در سایت پی ۹۸ ثبتنام کردم ، این سایت تصاویری از کارت ملی، کارت بانکی و درخواست به همراه عکسی که این مدارک دستمه ، از من خواسته، میخواستم بدونم آیا این سایت معتبره و ارائه این مدارک در همه سایتهای مشابه الزامی هست ؟و در صورت ارائه مشکلی برامون ایجاد نمیکنه؟ لطفاً سایتهای معتبر در این خصوص رو هم معرفی بکنین.

  پاسخ
  • دی ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۶ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله این مدارک تقریبا در تمام صرافی ها یکسان است و درخواست می شود. سایتی که فرمودید نیز سایت شناخته شده ای است اما همان طور که می دانید فعالیت هیچ یک از این سایت ها در ایران قانونی نیست و مجوزی برای آن ها صادر نمی گردد. بنابراین در میلیونر باش نمی توانیم اعتبار هیچ یک از صرافی های آنلاین را تضمین و تایید کنیم. در خصوص مدارک هم اگر صرافی معتبر باشد، مشکلی ایجاد نخواهد شد اما در غیر این صورت امکان ایجاد مشکل وجود دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۳, ۱۳۹۷ در ۴:۵۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  مطالبتون عالی و خیلی مفیده من خیلی چیزا از این سایت یاد گرفتم.
  آیا سایتهای clixuniversو hdclixاسکم شده اند؟ برام خیلی مهمه چون تو این دوتا سایت سرمایه گذاری کرده ام،
  اولا می گفتن معتبره الان فک کنم دارن اسکم میشن.
  با تشکر

  پاسخ
  • دی ۱۴, ۱۳۹۷ در ۲:۵۱ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از اینکه توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم، خرسندیم و همچنین از همراهی و انرژی مثبت شما نیز سپاسگزاریم.
   هیچ یک از سایت های مذکور معتبر و خوش سابقه نیستند و در مانیتورینگ عملکرد مناسبی نداشته اند. سایت hdclix که تقریبا اکثریت نشانه های یک سایت اسکم را دارد و می توان آن را با قاطعیت در زمره سایت های اسکم قرار داد. سایت clixuniverse نیز به نظر پرداختی های انتخابی دارد. بنابراین هرگز قابل اعتماد نیست. امیدوارم شما در دسته ای قرار بگیرید که درآمد خود را دریافت کنید. اگر این چنین شد هرگز مجددا در این سایت سرمایه گذاری نکنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۸, ۱۳۹۷ در ۸:۳۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید.سایت نئوباکس ثبت نام کرده ام.میخواستم بدونم این نئوباکسه که ایران رو تحریم کرده یا حساب های ارزی.چون من برای ثبت در سایت نئوباکسip رو تغییر ندادم مشکلی نداره.ممنون

  پاسخ
  • دی ۹, ۱۳۹۷ در ۱:۲۴ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر نئوباکس ایران را تحریم نکرده است و قانونی در راستای عدم فعالیت ایرانیان ندارد. اما با توجه شیوه کار و روش های پرداخت، عملا فعالیت برای ایرانیان بسیار سخت و پر خطر است. به همین دلیل فعالیت در نئو باکس به افراد مقیم ایران توصیه نمی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۸, ۱۳۹۷ در ۵:۳۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  ممنون از راهنمایى و مقاله ى جامعى که نوشتین. به نظرتون سایت exmoney.fun معتبر هست؟

  پاسخ
  • دی ۸, ۱۳۹۷ در ۶:۵۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   خیر، این سایت ۱۰۰ درصد اسکم می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۵, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  باسلام و خسته نباشید و تشکر از آموزشهای خیلی خوبتون،
  من در چند تا از سایت های کلیکی ایرانی و خارجی با استفاده از آموزشها و راهنماییهای عالی سایت شما، با اینترنت و کامپیوتر منزل ثبت نام کرده ام . میخواستم بدونم آیا بعضی وقتها برای فعالیت در این سایتها و زدن کلیکها میتونم از کامپیوتر و اینترنت دیگری مثلاً در محل کارم یا کافی نت اینکار رو انجام بدم؟

  پاسخ
  • دی ۵, ۱۳۹۷ در ۳:۲۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   در مورد پرسش شما باید خدمتتون عرض کنم، از کافی نت ها و اینترنت های عمومی مانند اینترنت فرودگاه ها و غیره، هرگز استفاده نکنید که موجب مسدود شدن حساب شما خواهد گشت. در مورد اینترنت محل کار با رعایت موارد زیر می توانید استفاده کنید:
   ۱- باید مطمئن باشید که هیچ شخص دیگری از اینترنت محل کار برای ثبت نام و فعالیت در سایت های کلیکی مورد نظر شما استفاده نمی کند. اگر شخص دیگری نیز از اینترنت محل کار به این منظور استفاده کند، هر دو اکانت مسدود خواهد شد.
   ۲- در هر ۲۴ ساعت (بر اساس سرور تایم سایت کلیکی) فقط با یک سیستم کلیک ها را بزنید. به عنوان مثال اگر صبح در محل کار نیمی از کلیک ها را زده اید، شب در منزل نیمی دیگر از کلیک ها را نزنید. اما وارد شدن به اکانت برای مدیریت (بدون زدن کلیک) مانعی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۲, ۱۳۹۷ در ۱:۳۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از زحماتتون و پاسخ دهی سریعتون از اینکه اینقدر خوب راهنمایی میکنید خیلی ممنونم یه سوال دیگه داشتم خدمتتون همونطور که میدونید طبق قوانین سایت ها نمیشه با یک ای پی دوتا حساب توی سایت باز کرد حالا سوال من اینه که میشه بایک کامپیوتر دیگه ولی با همون مودم و خط تلفن یه حساب جدید بازکرد یانه مودم و خط هم باید عوض بشه؟ یعنی مثلا میشه سه تا کامپیوتر رو به یک مودم وصل کرد و حساب جدید درست کرد یا نه سه تا کامپیوتر سه تا خط جدا و سه تا مودم جداگانه میخوان؟واینکه ای پی که سایت مارو با اون تشخیص میده مربوط به چی میشه کامپیوتر یا هر دستگاهی که ازش استفاده میکنیم یا خط اینترنتی مون؟
  ممنون.

  پاسخ
  • دی ۲, ۱۳۹۷ در ۷:۳۱ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   ip شما تحت تاثیر دو فاکتور ساخته می شود، یکی شبکه اینترنت شما و دیگری دستگاهی که به شبکه وصل می شود. به زبان ساده تر اگر شما با یک کامپیوتر و اینترنت مخابرات به اینترنت وصل می شوید، ip شما به اینترنت شما و کامپیوتر شما بستگی دارد و با تغییر هر یک، آی پی نیز تغییر خواهد کرد.
   در سایت های کلیکی، امکان انجام آنچه شما فرمودید وجود ندارد. یعنی برای داشتن سه اکانت در یک سایت کلیکی به سه تا کامپیوتر و سه خط اینترنت مستقل نیز نیاز دارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۲۱, ۱۳۹۷ در ۸:۴۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید ببخشید من یه سوال دارم میشه هم از فایرفاکس و هم از گوگل کروم وارد حساب های کاربریم بشم؟البته از یک سیستم چون بعضی وقتا بافایر فاکس loginمیکنم سایت رو برام باز نمیکنه بعد من از طریق گوگل کروم وارد حسابم میشم مشکلی به وجود نمیاد؟ای پی ادرسم تغییر نمیکنه؟

  پاسخ
  • آذر ۲۲, ۱۳۹۷ در ۱:۳۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، این کار موجب تغییر ip شما نمی شود. همچنین این عمل، خلاف قوانین نیست و مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۱۵, ۱۳۹۷ در ۹:۵۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.لطفا درمورد سایت کلیکی proclickerz توضیح دهید ایا معتبر هست ؟

  پاسخ
  • آذر ۱۶, ۱۳۹۷ در ۲:۱۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت حدود یک ماه است که فعالیت خود را آغاز کرده است بنابراین اعتبار خاصی ندارد و در حال حاضر نمی توان در مورد عملکرد آن نظر قطعی داد. اما در این مدت کوتاه، چندان عملکرد مناسبی نداشته است و چندان ثباتی در عملکرد دیده نشده است و بعضی از قوانین وضع شده برای برداشت درآمد کاملا مشکوک و آزار دهنده هستند از جمله جمع آوری امتیاز به شدت بالایی که برای برداشت لحاظ شده است. به هر حال بنده چندان فعالیت در این سایت را مناسب نمی دانم و سرمایه گذاری هرگز توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۱۵, ۱۳۹۷ در ۷:۵۰ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و عرض خسته نباشید و تشکر بابت وقتی که می ذارید
  می خواستم نظرتون رو درباره سایتyhmoney.win بدونم تو گزینه های پرداختش، پرداخت به حساب بانکی( حساب ارزی ) رو داره. آیا پرداختهاش واقعیه؟
  خیلی ممنون

  پاسخ
  • آذر ۱۵, ۱۳۹۷ در ۶:۱۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سایت مذکور ۱۰۰ درصد اسکم می باشد و تمام پرداختی ها ساختگیست. بنابراین از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۶, ۱۳۹۷ در ۷:۲۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام نظرتون
  در مورد سایت norclix.com چیه ‌ممنون

  پاسخ
  • آذر ۶, ۱۳۹۷ در ۶:۱۶ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت حدود ۶ ماه است که فعالیت خود را آغاز کرده است و چندان نمی توان درمورد اعتبارش صحبت کرد. در این مدت پرداختی هایی داشته است اما نظرات و بازخوردهای منفی نیز درمورد آن زیاد است.
   در هر صورت این سایت از نظر میلیونر باش یک سایت معتبر به حساب نمی آید. فعالیت در آن مانعی ندارد اما در حال حاضر به هیچ وجه سرمایه گذاری توصیه نمی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آذر ۷, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۱ ب.ظ
    پیوند یکتا

    با سلام امیدوارم خوب باشین ضمن تشکر از رفتار خیلی خوب شما با کاربران
    وب سایتbrainbux.com اسکم هستش یا نه! و اینکه لطفا اموزش وب سایت neobux روهم بزارین خیلی خوشال میشم

    پاسخ
    • آذر ۸, ۱۳۹۷ در ۲:۲۲ ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     انجام وظیفه است.
     در مورد سایت brainbux باید خدمت شما عرض کنم، سیستم این سایت کاملا مطابق با ترفند پانزی است و هرگز نمی توان به آن اعتماد کرد. همچنین در مدت ۲٫۵ سالی که از فعالیتش می گذرد به هیچ وجه عملکرد مثبتی نداشته است. بنابراین از فعالیت و سرمایه گذاری در آن خودداری نمایید.
     در مورد سایت neobux هم نظر شما را با مدیریت در میان خواهم گذاشت. اما فعالیت در neobux برای ایرانیان واقعا توجیهی ندارد. تنها امتیاز neobux نسبت به سایت های کلیکی مشابه را می توان اعتبار آن دانست که با توجه به سختی ها و خطرهایی که برای ایرانیان وجود دارد، حتی روی اعتبار این سایت هم نمی توان چندان حساب باز کرد. بنابراین ما فعالیت در سایت neobux را برای کاربران مقیم ایران توصیه نمی کنیم.
     شاد و پیروز باشید.

     پاسخ
     • آذر ۸, ۱۳۹۷ در ۲:۲۳ ب.ظ
      پیوند یکتا

      با سلام 🙂 مرسی بابت راهنمایی هاتون نمیدونم چطور از شما تشکر کنم ولی خیلی خوشحالم برا رفتار با حوصله با کاربران و پاسخ سریع به سوالاتشون!
      بله متاسفانه neobux با ایرانی ها مشکلی داره و تقریبا خیلی ها این سایتو بهتربن سایت میدونند تو سبکش!
      ولی ظاهرا بعضی ها این مشکلو حل کردن ! چندین مدت پیش چندتا از فعالان یوتوب که این زمینه فعالیت میکنن با کامپیوتر مجازی راهی برا دور زدن پیدا کردن ولی من زیاد نتونستم اعتماد کنم تا نرم افزارشونو دانلود کنم ! در این مورد شما اطلاعی دارین؟ اگه بخواین لینک ویدیو ایشون رو هم میتونم بدم بهتون!

      و با معذرت اینکه من به وب سایت شما پیام فرستادم ولی پاسخی به ایمیلم نرسید مشکل از بنده هست یا هنوز پاسخی ارسال نشده!؟

     • آذر ۸, ۱۳۹۷ در ۷:۲۳ ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      انجام وظیفه است. ما نیز از انرژی مثبت و همراهی شما سپاسگزاریم.
      سایت neobux واقعا از نظر سوددهی، ارزش کلیک و رفرال ها مزیت خاصی نسبت به سایر سایت های کلیکی معتبر ندارد اما از نظر مقبولیت و اعتبار، جایگاه ویژه ای دارد و حتی به عنوان پرچمدار سایت های کلیکی شناخته می شود. به همین دلیل است که در مورد آن تبلیغات زیادی صورت می پذیرد. بدون شک اگر مشکلات و خطراتی که این سایت برای کاربران مقیم ایران ایجاد می کند، وجود نداشت، میلیونر باش این سایت را خدمت کاربران معرفی می کرد. اما در حال حاضر فعالیت در این سایت برای کاربران مقیم ایران واقعا توجیه چندانی ندارد.
      راه برای دور زدن وجود دارد، اما چندین مساله را باید در نظر گرفت. اول اینکه وقتی شما از راهی برای دور زدن استفاده می کنید در حقیقت قوانین سایت را زیر پا گذاشته اید، بنابراین ممکن است هر لحظه به صورت کاملا قانونی اکانت شما را مسدود سازند و تمام سرمایه و زمانی که در سایت صرف کرده اید، از بین برود. همچنین فکر می کنید یک راه برای دور زدن تحریم ها چند وقت ناشناخته خواهد ماند؟ به هرحال همواره ریسک و خطر مسدود شدن در این شرایط شما را تهدید می کند. علاوه بر این حتی حساب هایی که سایت مذکور با آن ها کار می کند نیز قوانین بسیار سخت گیرانه ای برای عدم فعالیت کاربران مقیم ایران دارند و هر لحظه ممکن است حساب را مسدود سازند.
      در مورد روشی که شما فرمودید، بنده نمی توانم اظهار نظر قطعی بکنم. اما استفاده از چنین نرم افزارهایی هرگز منطقی نیست. چون علاوه بر اینکه ممکن است اصلا کاربرد نداشته باشد و موجب مسدود سازی اکانت گردد، ممکن است حاوی عوامل مخرب باشد که موجب آسیب های جدی به امنیت رایانه شما گردد. همچنین حتی اگر فرض کنیم هیچ یک از موارد فوق نباشد و نرم افزار نیز کارایی داشته باشد، به نظر شما برنامه و ترفندی که در دسترس عموم قرار گرفته است، چقدر زمان نیاز دارد تا توسط سایرین شناخته شود و راه های استفاده از آن مسدود گردد؟ به همین دلیل بنده استفاده از چنین نرم افزارهایی را توصیه نمی کنم.
      در حال حاضر بهترین روشی که بنده سراغ دارم، استفاده از vps های امن است که دارای ip های ثابت و مکان فیزیکی حقیقی باشند و همچنین از شرکت های معتبر تهیه گردند. که این روش هم از نظر اقتصادی به صورت ماهانه هزینه تقریبا بالایی دارد و باید ببینید با توجه به فعالیت هایی که قصد انجام دارید، آیا ارزش دارد یا خیر. بدون شک برای فعالیت در یک سایت مانند neobux استفاده از آن توصیه نمی گردد.
      ایمیل ها نیز توسط بخش پشتیبانی سایت در اسرع وقت پاسخ داده خواهند شد. اگر آدرس ایمیل خود را به درستی وارد کرده باشید، نگران نباشید پاسخ برای شما ارسال خواهد گردید.
      موفق باشید.

  • اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۸ در ۶:۵۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام ممنون میشم بگید سایت های زیر معتبر هستند یا خیر:
   beobux
   solebux
   atiads
   sprizasd
   aticlix
   clixuniverse
   aticlixer
   atibux بسیار ممنون میشم:)

   پاسخ
   • اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۸ در ۱:۴۱ ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    از بین سایت های مذکور، فقط سایت sprizads.com مناسب می باشد و سایر سایت ها اسکم می باشند.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آذر ۵, ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام نظرتان درمورد بروکرolymptrade.com چیست؟
  پرداختی داره

  پاسخ
  • آذر ۵, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، تا کنون عملکرد مناسبی داشته است و در بین گزینه هایی که ایرانیان در اختیار دارند، از شرایط و اعتبار مناسبی برخوردار است. اما بنده به عنوان شخصی که ۶ سال به صورت مداوم به عنوان یک تریدر فعالیت کرده است، به شما و سایر کاربران توصیه می کنم از بروکرها و به طور کلی ترید باینری دوری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۲۸, ۱۳۹۷ در ۶:۵۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر … ممنون از توضیحات شما
  من چند وقتی میشه که در سایت کلیکی سولبوکس فعالیت دارم … ویژگیهای یک سایت معتبر هم داراست … ولی حرفهای ضد و نقیضی در موردش گفته شده
  خواستم نظر شمارا بدونم

  پاسخ
  • آبان ۲۹, ۱۳۹۷ در ۱:۰۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت چندان معتبری نیست. برای بلند مدت به هیچ وجه نمی توان روی آن حساب باز کرد. بنابراین سعی کنید درآمد خود را در بازه های کوتاه مدت از سایت خارج نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۲۰, ۱۳۹۷ در ۹:۴۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوستان به هیچ عنوان در سایتهای کلیکی خارجی و ایرانی سرمایه گذاری نکنید.من در سایت ati clix که در سایت (نت بیزینس رینگ)
  رده اول رو به خودش اختصاص داده ونامبر وان حال حاضر سایتهای کلیکی ازش یاد میکنند و دیگر سایتها چند ماهی کار کردم و هیچ سودی نبردم ، در سایت عطی کلیکس ۴۰دلار سرمایه گذاشتم به اضافه هزینه رفرالها ودر آخر ماه فقط هزینه اجاره رفرالها در میاد و به سودی نمی‌رسید
  دوستان در سایتهای کلیکی وقتی پلن خودتون رو ارتقا میدید هزینه اجاره رفرالها هم افزایش پیدا می‌کنه مثلاً در حالت استاندارد هزینه اجاره ۵ رفرال ۱ دلار میشه و در پلن های بعدی که باید هزینه پلن رو هم بدید هزینه ۵رفرال ۱,۵ تا ۲ دلار در هر سایت متفاوته.و عملا با افزایش هزینه ها هیچ سودی عاید کسی نمیشه به جز صاحبان سایتهای کلیکی دوستان حتی اگه هیچ پولی هم ندید و ماهها کلیک کنید تا بتونید پلن خودتون رو ارتقا بدید باز هم سودی نمی برید و جز وقت تلف کردن چیزی نیست تنها کسانی در سایتهای کلیکی سود می‌برند که رفرال مستقیم اونم به تعداد زیاد داشته باشند با عقل جور درنمی میاد دو رو برتون ۲۰۰نفر زیرمجموعه مستقیم پیدا کنید و این ۲۰۰ نفر هر روز کلیک کنند غیر ممکن چون تو ایران به جز عده ای بدبخت مثل من کسی اینکارارو نمیکنه که هی رو تبلیغ کلیک کنند به هرکس گفتم بهم گفت حوصله داری هر روز کلیک کنی .افرادی مثل من که به جیب این سایتها پول هم واریز مکنیم احمق به تمام معناییم دوستان عمر ما رو دارن به راحتی تلف میکنن

  پاسخ
 • آبان ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید .
  نظر شما را در مورد سایتolsmoney.club میخواستم بدونم.

  پاسخ
  • آبان ۱۹, ۱۳۹۷ در ۳:۵۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   عمر دامنه این سایت ۱۴ روز است و تمام پرداختی ها ساختگیست. از فعالیت در این سایت پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۱۸, ۱۳۹۷ در ۲:۵۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید وسپاس از مطالب خوب و مفیدتون میخواستم بدونم برای کسب درامد و ورودبه سایت های خارجی از چه مرورگر هایی به جز فایرفاکس میشه استفاده کرد؟

  پاسخ
  • آبان ۱۸, ۱۳۹۷ در ۵:۱۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   درمورد سوال شما باید عرض کنم، از تمام مرورگرهای به روز مانند فایرفاکس، کروم و موزیلا می توان برای کسب درآمد از سایت های کلیکی استفاده نمود. فقط باید دقت فرمایید در تنظیمات مرورگر شما، گزینه های مربوط به جلوگیری از تبلیغات فعال نباشد و افزونه هایی مانند AdBlock را روی مرورگر خود نصب نفرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۱۳, ۱۳۹۷ در ۵:۵۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.سایتenmoney معتبر هست یا نه؟واقعا با این سایت میشه خیلی خیلی زود میلیونر شد

  پاسخ
  • آبان ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به طور کلی هیچ سایت کلیکی و کسب درآمد معتبر و واقعی در دنیای نت وجود ندارد که بتوانید در آن بدون داشتن مهارت ویژه و صرف انرژی زیاد، به سرعت میلیونر شوید. اصلا چنین چیزی وجود ندارد. تمام تبلیغات از این دست یا بزرگ نمایی هستند و اصلا عملیاتی نیستند یا کلا اسکم هستند و پرداختی ندارند و یا از سبک پانزی استفاده می نمایند. به هرحال هرگز این نوع ادعاها را باور نکنید.
   در مورد سایت مذکور، این سایت اسکم می باشد و تمام پرداختی ها ساختگیست. از فعالیت در این سایت پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۱۱, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام آیا سایتexmoney.host معتبرهست؟
  ازنظر پرداخت چون تو کشورهایی که داشت نام ایران هم موجود بود

  پاسخ
  • آبان ۱۱, ۱۳۹۷ در ۹:۳۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   عمر دامنه این سایت فقط ۶ روز است و تمام پرداختی ها ساختگیست. بنابراین این سایت اسکم می باشد. از فعالیت در این سایت پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۵, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید یعنی یه سایت کلیکی معتبر خارجی که پرفکت مانی یا بیتکویین بده و به درد ما ایرانیا بخوره نیست

  پاسخ
  • آبان ۵, ۱۳۹۷ در ۴:۳۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه متوجه منظور شما نشدم. به این دلیل که دقیقا میلیونر باش در حال معرفی چنین سایت هایی به کاربران است. یعنی سایت هایی را معرفی می کنیم که به پرفکت مانی و بیت کوین پرداخت دارند و معتبر نیز می باشند. در همین آموزش شما می توانید لیستی از معتبرترین سایت های کلیکی خارجی را که روش های پرداخت آن ها برای ایرانیان مناسب است، مشاهده نمایید و با کلیک بر روی نام هر یک از سایت ها به آموزش تخصصی مربوط به آن سایت مراجعه فرمایید.
   علاوه بر این، در آموزش کسب درآمدهای قطره ای از بیت کوین می توانید با لیستی از سایت های معتبر که به بیت کوین پرداخت دارند، آشنا گردید. همچنین این لیست ها به صورت مداوم به روز رسانی خواهند شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۴, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.خسته نباشید
  از مطالب عالیتون ممنون.
  نظر شما را در خصوص سایت های GPTزیر میخواستم بدونم .
  هرچند میدونم ظاهرا توی ایران قابل اجرا نیستند .
  ۱). Swagbucks .
  ۲). PrizeRebel. …
  ۳). InboxDollars. …
  ۴). ClixSense. …
  ۵). CashCrate. …
  ۶). Treasure Trooper. …
  ۷). Points2Shop. …
  ۸). Get Paid.

  پاسخ
  • آبان ۴, ۱۳۹۷ در ۳:۰۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   در مورد سایت های مذکور باید عرض کنم:
   ۱- سایت swagbucks با ۱۱ سال قدمت، کاملا معتبر است اما از نظر روش های پرداخت هرگز مناسب ایرانیان نیست و فعالیت در آن برای افراد مقیم ایران توصیه نمی گردد.
   ۲- سایت prizerebel بیش از ۱۱ سال قدمت دارد اما به اندازه سایت قبلی موفق نبوده است و باز هم به دلیل روش های پرداخت نامناسب، به افراد مقیم ایران توصیه نمی شود.
   ۳- سایت inboxdollars نیز جزو سایت های قدیمی و با اعتبار به حساب می آید و موفق نیز عمل کرده است اما باز هم برای افراد مقیم ایران مناسب نیست.
   ۴- سایت clixsense نیز حدود ۱۲ سال قدمت دارد و در این مدت نظرات مثبت و منفی نسبت به آن زیاد بوده است. البته همواره بخش مثبت آن سنگین تر بوده است. اما متاسفانه این سایت علاوه بر روش های پرداخت نامناسب، گاها سیاست های ضد ایرانی نیز اعمال می کند. به همین دلیل فعالیت در این سایت هرگز برای افراد مقیم ایران توصیه نمی شود.
   ۵- سایت cashcrate بیش از ۱۲ سال قدمت دارد. در این مدت نظرات منفی نسب به این سایت زیاد بوده است، از جمله اینکه اطلاعات کاربران را به دیگران می فروشد و غیره. البته صحت چنین ادعاهایی تا کنون تایید نشده است. اما به هرحال روش های پرداخت این سایت نیز به گونه ای است که فعالیت در آن، هرگز برای کاربران مقیم ایران ثمره ای ندارد.
   ۶- سایت treasuretrooper بیش از ۱۳ سال قدمت دارد اما هرگز نتوانست به موفقیت چندانی دست یابد. روش های پرداخت آن هم مانند مورد قبل هرگز برای افراد مقیم ایران کارایی ندارد.
   ۷- سایت points2shop بیش از ۱۱ سال قدمت دارد اما این اواخر پالس های منفی از آن زیاد شده است. این سایت در حال حاضر چندان رتبه مناسبی در مانیتورینگ های معتبر GPT ندارد.
   ۸- سایت get-paid بیش از ۱۳ قدمت دارد که در این اواخر روند مثبتی پیدا کرده است و توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. از مهمترین مزایای این سایت برای ایرانیان روش های پرداخت این سایت است که برای ایرانیان مناسب می باشد و امکان فعالیت را فراهم می سازد.
   در انتها ذکر این نکته نیز لازم است که فعالیت در سایت های GPT به دلیل اینکه انجام بیشتر آفرها و نظرسنجی ها برای ایرانیان مقدور نیست، چندان به صرفه نیست و اصولا ایرانیان در این سایت ها کاملا منفعل می شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۴, ۱۳۹۷ در ۹:۴۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  یه سوال داشتم .میخواستم ببینم برای کسب درامد از سایت های کلیکی فقط کلیک کنم و برسم به حداقل برداشت اون سایت کافیه یا اینکه باید کار خاصی دیگه هم انجام بدم.مثلا ایا باید ۱۰۰۰۰ پوینت هم جمع کنم که برام واریز کنن یا اینکه با کلیک کردن و رسیدن به حداقل برداشت کافیه؟
  یکی از بچه ها رسید پرداخت از سایت کلیک یونیورس رو فرستاد نوشتاده بود با کلیک کردن و بدون سرمایه ولی بهم گفت از قسمت oferwall سایت ۱۰۰۰۰ پوینت هم جمع کرده (یا اینکه بجاش ۱۰دلار سرمایه بزاری که این پوینته گیرت بیاد) بعد تونسته برداشت کنه
  میشه راهنمایی کنین که جریان از چه قراره؟
  تشکر از همکاریتون

  پاسخ
  • آبان ۴, ۱۳۹۷ در ۱:۴۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هیچ قانون خاص و تعیین شده ای برای سایت های کلیکی وجود ندارد. به این معنی که تمام سایت های کلیکی از یک قانون پیروی نمی کنند و هر یک قوانین مخصوص به خود وضع می کنند و گاها قوانین وضع شده توسط خود را نیز تغییر می دهند. بنابراین نمی توان به صورت کلی در مورد آن ها حرف زد. متاسفانه بسیاری از سایت های کلیکی اسکم هستند و حتی اگر تمام قوانین مندرج در آن ها را نیز رعایت کنید، پرداختی نخواهند داشت. اما ما در میلیونر باش به واسطه سیستم مانیتورینگ، تمام سعی خود را می کنیم که بهترین و معتبرترین سایت های کلیکی را خدمت کاربران معرفی کنیم و تمام قوانینی را که در عمل اجرا می کنند، در اختیار کاربران قرار دهیم. به همین دلیل برای هر سایت، آموزشی مجزا تولید می کنیم و تمام قوانین را در آن جای می دهیم.
   در بعضی از سایت ها حتما باید مبلغی را به عنوان سرمایه گذاری وارد سایت نمایید. بعضی ها مقداری امتیاز برای برداشت نیاز دارند که با کلیک حاصل می شود و بعضی دیگر فقط مینیمم برداشت دارند. برای آشنایی با قوانین برداشت هر سایت، لطفا آموزش های مربوط به هر سایت را مطالعه و پیگیری بفرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۲, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.خسته نباشید بابت مطالب عالیتون هم ممنون.اگه ما تو این سایتا کسب درامد کنیم حتما باید زیر مجموعه داشته باشیم که واریزی انجام بشه یا نه.؟

  پاسخ
  • آبان ۲, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۸ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   هیچ یک از سایت های کلیکی که تاکنون در میلیونر باش معرفی شده اند، دارای چنین شرطی برای برداشت نمی باشند و شما بدون داشتن زیرمجموعه نیز می توانید درآمد خود را برداشت نمایید. همچنین پیشنهاد می کنم برای آشنایی کامل با قوانین و نحوه فعالیت در هر سایت، به آموزش تخصصی آن سایت مراجعه کنید و با دقت آموزش ها را مطالعه نمایید تا در آینده دچار مشکل نشوید و بیشترین بهره را از سایت ببرید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مهر ۱۹, ۱۳۹۷ در ۲:۰۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سایت nbadz ایا سایت معتبری و سرمایه گذاری در این سایت اشکالی نداره

  پاسخ
  • مهر ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۲ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت یک سایت ایرانی است و بهتر بود سوال خود را در بخش سایت های کلیکی ایرانی می پرسیدید.
   سایت مذکور حدود ۳ ماه از فعالیتش می گذرد و از اعتبار خاصی برخوردار نیست. بزرگترین مشکل سایت مذکور این است که برای برداشت درآمد، سرمایه گذاری را شرط کرده است.
   ما عضویت در چنین سایت هایی را هرگز توصیه نمی کنیم. به طور کلی در میلیونر باش، سرمایه گذاری از جیب در هیچ یک از سایت های کلیکی توصیه نمی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *