سایت Ojooo و نحوه فعالیت و کسب درآمد در آن

در این آموزش به صورت جامع سایت ojooo را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم و نحوه کار با پنل کاربری و کسب درآمد از این سایت کلیکی را تشریح می نماییم و در انتها به تبیین استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت اجو خواهیم پرداخت.

سایت کلیکی یا PTC Site چیست؟

سایت کلیکی یا Paid To Click در حقیقت سایتی است که در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدید (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت نماید. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید.

برای مطالعه بیشتر در مورد سایت های کلیکی می توانید آموزش آشنایی با سایت های کلیکی معتبر خارجی را که توسط میلیونر باش برای شما تهیه شده است، مطالعه نمایید.

در ادامه با یکی از سایت های کلیکی معتبر خارجی به نام ojooo آشنا خواهیم شد.

سایت اجو ( Ojooo )

کسب درآمد از سایت ojooo

سایت ojooo یکی از معتبرترین سایت های کلیکی خارجی می باشد که علاقه مند است شما را به صورت رایگان برای کسب درآمد به عضویت درآورد.

اجو مربوط به یک کمپانی آلمانی است که از اوایل سال ۲۰۱۰ فعالیت خود را آغاز نمود. این کمپانی فعالیت خود را به عنوان میزبان خدمات ایمیل آغاز کرد و سپس رفته رفته گستره ی خدمات خود را افزایش داد و به اموری مانند تبلیغات، ارتباطات، طراحی و ایجاد سایت پرداخت. تا اینکه در اوایل سال ۲۰۱۳ مجموعه اجو، سایت کلیکی خود را نیز افتتاح نمود و در زمینه سایت های کلیکی با نام ojooo wad مشغول به فعالیت شد.

تذکر: در ادامه مقاله به طور تخصصی به سایت ojooo wad خواهیم پرداخت و منظور از سایت ojooo ، در حقیقت سایت کلیکی این مجموعه به نام ojooo wad خواهد بود.

این سایت پتانسیل کسب درآمد خوب را دارد و در صورتی که صبر و همت کافی داشته باشید و اصولی عمل نمایید، کسب درآمد میلیونی از آن میسر است. به خصوص این روزها با توجه به ارزش دلار توصیه می کنیم فعالیت در این سایت را از دست ندهید.

اطلاعات و نکات مهم در مورد سایت Ojooo

 • سایت ojooo مشکلی با ایرانیان ندارد.
 • حداقل برداشت برای همه کاربران ۲ دلار است. اما برای کاربران عادی (standard) در دفعه اول ۲ دلار و در دفعات بعدی ۶ دلار خواهد بود. همچنین کاربران عادی برای برداشت ملزم هستند که حداقل ۱۰۰ کلیک بر روی تبلیغات انجام داده باشند.
 • در سایت اجوو علاوه بر کسب درآمد از مشاهده تبلیغات، روش های دیگری مانند کسب درآمد از ثبت نام و انجام کارهای کوچک نیز وجود دارد.
 • یک از ویژگی های بسیار جذاب سایت اجوو که پتانسیل کسب درآمد در آن را به شدت افزایش می دهد، امکان جذب زیرمجموعه مستقیم به صورت نامحدود و در دو سطح است. البته اخیرا قوانین سایت تغییر کرده است و در حالت استاندارد فقط ۲۰ زیر مجموعه می توان به صورت مستقیم جذب کرد اما در بقیه عضویت ها تعداد زیر مجموعه های مستقیم نامحدود است. همچنین امکان اجاره کردن زیر مجموعه نیز در این سایت فراهم است.
 • در این سایت عضویت های مختلفی وجود دارد که هریک ارزش و مزایای مخصوص به خود را دارد و شما می توانید با پرداخت هزینه و آپگرید کردن به آن عضویت، از امتیازات آن عضویت استفاده نمایید.
 • هزینه اجاره کردن زیرمجموعه در سایت ojooo بستگی به تعداد زیرمجموعه های شما دارد. به عنوان مثال هنگامی که تعداد زیرمجموعه های شما در بازه صفر تا ۲۵۰ قرار دارد، هزینه اجاره هر زیرمجموعه به صورت ماهانه برابر با ۰٫۲ دلار است و اگر تعداد زیرمجموعه های شما در بازه ۲۵۱ تا ۵۰۰ قرار گیرد، قیمت اجاره به ۰٫۲۱ دلار خواهد رسید و به همین شکل با افزایش تعداد زیرمجموعه ها، نرخ اجاره نیز بالا خواهد رفت.
 • روش های پرداخت سایت واد اجو شامل بیت کوین، اتریوم نیز می باشد که همین امر موجب می شود اُجو برای ایرانیان، انتخاب مناسبی باشد.

عضویت در سایت Ojooo

برای ثبت نام بر روی بنر زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه ثبت نام در سایت کلیکی اوجو شوید.

 

فرمی مطابق شکل زیر برای شما باز شود. این فرم را با توجه به راهنمایی های زیر تکمیل فرمایید.

آموزش فعایت در سایت ojooo wad

 • Username: یک نام کاربری برای خود تعیین نمایید. این نام فقط مختص به شماست و نباید پیش از شما، توسط کاربر دیگری در سایت ثبت شده باشد.
 • Password: رمزعبوری برای حساب خود تعیین نمایید. تعداد کاراکترهای رمز انتخابی بیش از ۸ باشد و ترکیبی از اعداد و حروف استفاده گردد.
 • Confirm password: رمزعبوری را که در فیلد قبل انتخاب کردید، مجددا در این کادر وارد فرمایید.
 • Account e-mail: ایمیل معتبر و قابل دسترس خود را در این کادر وارد نمایید.
 • Referral: عبارت موجود در این کادر را بدون تغییر باقی بگذارید.

سپس Captcha را حل کنید، گزینه “Yes” را برای پذیرش قوانین انتخاب نمایید و در نهایت بر روی “Register” کلیک فرمایید.

در این لحظه به صفحه ای هدایت می شوید که باید ایمیل خود را تایید نمایید. پس به ایمیل خود مراجعه کنید و کد تایید را کپی و در فیلد “Your verification code” وارد نمایید و بر روی دکمه “Verify” کلیک فرمایید تا ثبت نام شما تکمیل گردد.

حال برای ورود به پنل کاربری خود در سایت ojooo wad از منوی فوقانی سایت بر روی گزینه “Login” کلیک کنید و در صفحه باز شده، نام کاربری، رمزعبور و captcha را تعیین نمایید و بر روی دکمه “Login” کلیک فرمایید تا وارد سایت شوید.

آشنایی با پنل کاربری سایت Ojooo Wad

هنگامی که وارد سایت واد اوجو می شوید، در پنل کاربری خود با دو منوی اصلی روبرو هستید. یکی منوی فوقانی سایت است و دیگری منوی مخصوص به اکانت شماست که در سمت چپ پنل کاربری قرار گرفته است. در ادامه با گزینه های موجود در این دو منو، آشنا خواهیم شد.

منوی فوقانی سایت واد اجو

نحوه فعالیت در سایت wad.ojooo

Paid to click ads: این گزینه مربوط به مشاهده تبلیغات است. با کلیک بر روی این گزینه وارد بخش تبلیغات کلیکی می شوید و می توانید به کسب درآمد از مشاهده تبلیغات بپردازید.

Offers: این بخش هم یکی از بخش های بسیار مناسب کسب درآمد از سایت ojooo می باشد. با کلیک بر روی این گزینه با زیرشاخه های زیر مواجه می شوید که عبارتند از:

 • Traffic Exchange: این گزینه مربوط به تبادل ترافیک رایگان و مشاهده تبلیغات از طریق سورف است. با کلیک بر روی دکمه “Start autosurf to earn minutes” می توانید به صورت اتوماتیک به مشاهده تبلیغات وب سایت های موجود در این بخش بپردازید و در قبال آن امتیازهایی کسب می کنید که با استفاده از آن ها می توانید وب سایت خود را نیز در همین بخش تبلیغ نمایید. به ازای هر ثانیه ای که در این بخش به مشاهده تبلیغات سایرین می پردازید، ۰٫۵ ثانیه برای تبلیغ وب سایت خود، کسب خواهید نمود.
 • Super Rewards: این گزینه مربوط به مشاهده ی نوعی از تبلیغات و کسب درآمد از آن ها است اما متاسفانه تبلیغات این بخش اصولا با ip ایران قابل مشاهده نمی باشد.
 • Minutestaff: در این قسمت روش های مختلفی برای کسب درآمد قرار داده شده است و هر روش، دارای دستورالعمل هایی می باشد که در زیر Instructions می توانید آن ها را مشاهده نمایید. اگر قصد استفاده از این بخش را دارید، باید حتما طبق دستورالعمل ها پیش روید. در غیر این صورت حساب شما در معرض مسدود شدن قرار خواهد گرفت. لذا انجام این بخش تنها در صورتی توصیه می شود که قادر به رعایت تمامی دستورالعمل ها باشید.
 • Personaly: این گزینه هم مربوط به مشاهده ی نوعی خاص از تبلیغات است اما این بخش هم اصولا با ip ایران قابل دسترس نیست.
 • Ojooo Grid: این گزینه شما را به صفحه ای هدایت می کند که تصویری پازل مانند به شما نمایش داده خواهد شد و با کلیک بر روی هر قسمتی از این تصویر، یک تبلیغ مشاهده خواهید کرد و در صورتی که برنده شوید، مبلغی را به عنوان جایزه دریافت خواهید نمود.
 • OfferToro: این بخش یکی دیگر از روش های مناسب برای کسب درآمد در سایت اجوو می باشد. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای هدایت می شوید که در آن پیشنهادهایی را مشاهده می نمایید. این پیشنهادها شامل ثبت نام در یک سایت و انجام عملی مشخص، شرکت در نظرسنجی ها و یا نصب یک اپلیکیشن است. برای دریافت امتیازات هر آفر، باید دستورالعمل های خواسته شده را به صورت کامل به انجام رسانید. ارزش هر امتیاز دریافتی برابر با ۰٫۰۰۵ دلار است.
 • Wannads: این بخش هم از نظر ساز و کار کاملا مشابه بخش OfferToro است و در آن آفرهای متفاوتی برای کسب درآمد قرار داده شده است که با انجام آن ها می توانید درآمد خود را در سایت ojooo افزایش دهید.

Advertise: این گزینه مربوط به سفارش تبلیغات در سایت wad.ojooo می باشد. با کلیک بر روی این گزینه می توانید بسته های مختلف تبلیغاتی در سایت اوجو را مشاهده کنید و اگر قصد تبلیغ در سایت را دارید، آن ها را خریداری نمایید.

Forum: این گزینه شما را به انجمن سایت ojooo هدایت خواهد کرد.

نام کاربری: این گزینه شما را به صفحه اصلی اکانت خود در سایت واد اجو هدایت می کند. در این صفحه تمام اطلاعات و گزینه های مهم مدیریت حسابتان قرار دارد.

Logout: از حساب کاربری خود در سایت wad.ojooo.com خارج خواهید شد.

منوی مدیریت پنل کاربری سایت Ojooo Wad (منوی سمت چپ)

آموزش کسب درآمد از سایت اجو

Affiliate Program: در این بخش شما می توانید برنامه های مختلف و وابسته به مجموعه Ojooo را مشاهده کنید و با بازاریابی و جذب رفرال برای آن ها به کسب درآمد بپردازید. برنامه های موجود در این بخش عبارتند از اپلیکیشن ojooo ، سایت ساز اجو ، سایت کلیکی ojooo و بخش تبلیغات اوجو. شما می توانید با کلیک بر روی هریک از این برنامه ها، میزان درآمد خود را از رفرال های جذب شده، لینک های زیرمجموعه گیری و توضیحات لازم را مشاهده نمایید.

Referral Tools: با کلیک بر روی این گزینه به لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود در سایت اوجو دسترسی خواهید داشت.

Advertising: با کلیک بر روی این گزینه به پنل مدیریت تبلیغات خود وارد خواهید شد. در این صفحه می توانید به مشاهده آمار و مدیریت بسته های تبلیغاتی خریداری شده در سایت اجو بپردازید.

Settings: با کلیک بر روی این گزینه به صفحه تنظیمات شخصی هدایت خواهید شد. در این بخش می توانید به مدیریت ایمیل، شماره حساب خود، تنظیمات اکانت شما در انجمن سایت کلیکی ojooo و همچنین تغییر رمزعبور بپردازید.

Referrals: در این بخش می توانید به مشاهده و مدیریت زیرمجموعه های خود بپردازید. پس از کلیک بر روی این گزینه، صفحه ای با دسته بندی های زیر برای شما باز خواهد شد که به توضیح این دسته بندی ها خواهیم پرداخت.

 • Direct referrals: در این صفحه تمام زیرمجموعه های مستقیم خود را می توانید مشاهده و مدیریت نمایید. همان طور که پیش تر اشاره شد، در سایت ojooo شما از رفرال های مستقیم زیرمجموعه های مستقیم خود نیز کسب درآمد خواهید کرد. بنابراین در این صفحه علاوه بر زیرمجموعه های مستقیم خود، تعداد زیرمجموعه های مستقیم هر یک از رفرال هایتان را نیز مشاهده خواهید نمود.
 • Rented Referrals: در این صفحه تمام زیرمجموعه های اجاره ای خود را می توانید مشاهده و مدیریت نمایید. همچنین می توانید اقدام به اجاره زیرمجموعه های جدید فرمایید.
 • Referral Tools: با کلیک بر روی این گزینه به لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود در سایت اوجو دسترسی خواهید داشت.
 • Statistics: در این صفحه نمودارهایی مانند نمودار کلیک های خود، زیرمجموعه هایتان و درآمد شما از کلیک زیرمجموعه های مستقیم را مشاهده خواهید کرد.

Purchase: با کلیک بر روی این گزینه به بخش خرید در سایت اوجو وارد می شوید. پس از کلیک بر روی این گزینه، صفحه ای با دسته بندی های زیر برای شما باز خواهد شد که به توضیح این دسته بندی ها خواهیم پرداخت.

 • Buy upgrade: با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای منتقل می شوید که در آن اطلاعات انواع حساب های کاربری در سایت ojooo wad و قیمت هر یک را مشاهده خواهید نمود. در جداول موجود در این صفحه اطلاعات بسیار ارزشمندی وجود دارد. همچنین در این بخش می توانید به ارتقا حساب کاربری خود نیز بپردازید.
 • Purchase referrals: با کلیک بر روی این گزینه می توانید به اجاره کردن زیر مجموعه در سایت کلیکی ojooo بپردازید. در جدول اول نرخ اجاره زیرمجموعه با توجه به تعداد زیرمجموعه هایی که هر کاربر در اختیار دارد، مشخص شده است و در جدول دوم شما می توانید پک های زیرمجموعه های اجاره ای را متناسب با بودجه خود برای ۳۰ روز اجاره فرمایید.
 • Fund purchase balance: با استفاده از این گزینه می توانید به حساب خرید خود در سایت ojooo پول واریز نمایید. از موجودی این حساب می توان برای اموری مانند اجاره زیرمجموعه و ارتقا حساب کاربری استفاده نمود.
 • Inovoices / bills: در این بخش می توانید صورت حساب های صادر شده توسط سایت اوجو واد برای خود را ملاحظه فرمایید.

History: در این بخش سوابق فعالیت خود در بخش های مختلف سایت ojooo را مشاهده خواهید کرد که شامل گزینه های زیر می شود:

 • General History: در این صفحه تاریخچه موارد عمومی فعالیت شما در سایت اجو واد مانند پرداخت ها، برداشت ها، ثبت نام، آپگرید کردن، فعالیت زیر مجموعه ها و غیره قابل رویت است.
 • Offerwall history: در این بخش به مشاهده ی تاریخچه ی offerwall های انجام شده می پردازید.
 • Advertisment history: در این بخش به تاریخچه ی مشاهده تبلیغات دسترسی پیدا می کنید.
 • Traffic exchange history: این گزینه مربوط به مشاهده ی تاریخچه ی سورف های شما در سایت ojooo wad می باشد.
 • OjoooGrid history: این گزینه هم مربوط به تاریخچه ی فعالیت شما در بخش “OjoooGrid” می باشد.

Message system: در این بخش می توانید به سایر کابران سایت واد اجو پیغام دهید و پیغام ها را مدیریت نمایید. برای ارسال پیام به کاربران نیاز است نام کاربری آن ها را بدانید.

Cash out funds: در این بخش می توانید در خواست برداشت درآمد خود را ثبت نمایید. حداقل مبلغ برداشت شما برای بار اول ۲ دلار می باشد.

مفهوم کلمات مهم موجود در Account Statistics

 • Membership: نوع عضویت شما را در سایت واد اجوو نشان می دهد.
 • Total clicks: مجموع کلیک های شما را نشان می دهد.
 • Direct Referrals: تعداد زیرمجموعه های مستقیم شما را نشان می دهد.
 • Rented Referrals: تعداد زیر مجموعه های اجاره ای شما را نشان می دهد.
 • Total Referrals: مجموع زیرمجموعه های شما در سایت ojooo را نشان می دهد.
 • Total Referral Click: مجموع کلیک های زیرمجموعه های شما را نشان می دهد.
 • Current balance: مجموع درآمد کسب شده شما در سایت ojooo که قابل انتقال به حساب شخصی شما می باشد.
 • Purchase balance: موجودی حساب خرید شما در سایت اجوو که از آن می توان برای اموری مانند اجاره زیرمجموعه و ارتقا حساب کاربری استفاده نمود.
 • Traffic exchange balance: مجموع دقایقی که از طریق سورف در بخش Traffic Exchange کسب نموده اید.
 • Amount Paid: مجموع مبالغ پرداخت شده را نشان می دهد.

جدول انواع حساب های کاربری در سایت واد اجو

هنگامی که بر روی “Buy upgrade” کلیک می کنید، با جداولی مطابق تصاویر زیر مواجه می شوید که در آن جزئیات بسیار مهمی در مورد هر یک از حساب های کاربری سایت ojooo وجود دارد. به دلیل اهمیت این جداول، به صورت تصویری آن ها را توضیح خواهیم داد.

انواع حساب های کاربری و قیمت آن ها در سایت واد اجو

سایت اجوو و جزییات فعالیت

همان طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، شما می توانید انواع عضویت ها را در این بخش، انتخاب و با کلیک بر روی دکمه “Buy” خریداری نمایید. در سایت اجو سه نوع عضویت وجود دارد که عبارتند از:

 • Standard: عضویتی است که در هنگام ثبت نام و به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.
 • Economy: عضویتی است که می توانید با پرداخت ۲۰ دلار به صورت ماهانه، آن را خریداری نمایید و از مزایای آن برخوردار گردید.
 • Privilege: با ارزش ترین عضویت در سایت اوجو می باشد که با پرداخت ۴۰ دلار به صورت ماهانه می توانید از مزایای آن بهره مند گردید.

اگر اکانت خود را آپگرید نمایید و تیک گزینه “Prolong your status automatically” را بزنید، عضویت شما در پایان هر دوره، به صورت اتوماتیک تمدید خواهد شد. فقط باید موجودی کافی در حساب وجود داشته باشد.

در جداول بعدی به ویژگی ها و مزایای هر یک از این عضویت ها پرداخته شده است که آن ها را بررسی خواهیم کرد.

جدول پاداش های دریافتی به ازای خرید آپگریدها توسط زیرمجموعه ها

عضویت های مختلف در سایت اوجو

جدول دستمزد های دریافتی به ازای کلیک بر روی تبلیغات

جدول کسب درآمد از سایت اوجو

جدول سایر ویژگی هایی که هر یک از عضویت ها دارند

استراتژی کسب درآمد مطلوب از سایت ojooo

به دلیل اهمیت، عبارات جدول فوق را در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد:

 • Free referrals: این قسمت بیانگر این است که شما در عضویت Standard و Economy هیچ رفرال رایگانی از طریق سایت اوجو دریافت نخواهید کرد اما در حالت Privilege امکان دارد زیرمجموعه هایی به صورت رایگان به شما اهدا شود. البته سایت ojooo تضمینی در جهت اینکه حتما به شما زیرمجموعه رایگان اهدا شود و یا درمورد تعداد آن ها نمی دهد. این بستگی به تعداد کاربرانی دارد که در سایت بدون معرف هستند.
 • Maximum amount of direct referrals: بیشترین تعداد زیرمجموعه مستقیمی که اجازه دارید جذب نمایید را نشان می دهد. همان طور که مشاهده می کنید در سایت اجو محدودیتی برای جذب زیرمجموعه مستقیم وجود ندارد و شما به صورت نامحدود می توانید زیرمجموعه جذب نمایید.
 • Maximum amount of rented referrals: بیشترین تعداد زیر مجموعه اجاره ای که با توجه به نوع عضویت می توانید اجاره نمایید.
 • Exchanging of rented referrals every: مدت زمان تعویض زیرمجموعه های اجاره ای را در عضویت های مختلف نشان می دهد.
 • Guaranteed available advertisements: این گزینه تعداد تبلیغات تضمین شده برای هر عضویت را نشان می دهد.
 • Chances in Ojoogrid: تعداد کلیک هایی که می توانید در بخش OjoooGrid انجام دهید.
 • Restoration account to 30 days: این بخش به شما می گوید که اگر نوع عضویت شما Privilege باشد و مدت اعتبار آن به اتمام رسد، تا ۳۰ روز بدون از دست دادن درآمد و زیرمجموعه ها، می توانید مجددا عضویت خود را تمدید نمایید.
 • Minimum cashout: حداقل مبلغی که برای برداشت لازم است در حساب خود داشته باشید تا بتوانید درخواست برداشت ثبت نمایید. به عنوان مثال حداقل مبلغ لازم برای برداشت برای کاربر standard در دفعه ی اول ۲ دلار و در دفعات بعد ۶ دلار است.
 • Amount of private messages a day: تعداد پیام های خصوصی را که در هر روز می توانید به سایر کاربران در سایت ojooo wad ارسال نمایید، مشخص می کند.

تذکر ۱: این جدول اطلاعات بسیار سودمندی در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از آن می توانید استراتژی خود را تدوین نمایید. به عنوان مثال می توان متوجه شد که در کدام پلن اجاره کردن زیرمجموعه سودآور است و در کدام پلن ضرر به همراه دارد.

تذکر ۲: گاهی اوقات بعضی از قوانین سایت تغییر می کند اما این جدول به روز نمی شود. بنابراین همواره انجمن، قوانین سایت و بخش سوالات متداول را دنبال نمایید تا اطلاعات شما نسبت به سایت اوجو به روز باشد. همچنین در نظر داشته باشید که قوانین و سیاست های سایت های کلیکی با سرعت زیادی تغییر می کند و این امکان وجود ندارد که بتوانیم مرتبا آموزش ها و مقالات مرتبط را به روز کنیم. بنابراین بخش نظرات هر مقاله را با دقت مطالعه کنید. در حقیقت ما به شما خواندن جدول ها و آشنایی با بخش های مختلف را آموزش می دهیم تا بتوانید تغییرات جدید در سایت های کلیکی را به راحتی درک نمایید.

سوالات مهم و نکات کلیدی درباره کسب درآمد از سایت ojooo wad

نحوه مشاهده تبلیغات

ابتدا از منوی فوقانی سایت گزینه ی “Paid to click ads” را انتخاب نمایید. حال تبلیغات کلیکی را مشاهده می کنید. از همین جا شروع کنید و سعی نمایید به ترتیب تمام تبلیغات موجود را ملاحظه فرمایید. این عمل روند درآمدی شما را به خصوص در ماه های اول سرعت می بخشد.

برای مشاهده تبلیغات ابتدا روی باکس تبلیغ مورد نظر کلیک فرمایید. سپس تب جدیدی در مرورگر شما باز می شود. این تب را نبندید و اجازه دهید زمان مورد نیاز طی شود. در انتها درآمد به حساب شما در سایت wad ojooo اضافه می گردد.

تذکر: برای کسب درآمد از کلیک های زیرمجموعه های خود، باید هر روز ۴ کلیک را بزنید. در صورتی که امروز ۴ کلیک خود را نزنید، فردا از کلیک های زیرمجموعه هایتان درآمد نخواهید داشت.

AutoPay یا پرداخت خودکار چیست؟

پرداخت خودکار ساده ترین روش برای تمدید زیرمجموعه ها می باشد.

هنگامی که پرداخت خودکار فعال باشد، به صورت اتوماتیک هزینه تمدید زیرمجموعه اجاره ای از حساب خرید شما در سایت Ojooo Wad کسر می گردد.

در حال حاضر هزینه ی AutoPay برای هر زیر مجموعه در صورتی که تعداد زیرمجموعه های شما بین صفر تا ۲۵۰ باشد، ۰٫۰۰۶۲ دلار در روز است و با افزایش تعداد زیرمجموعه ها این رقم نیز افزایش خواهد یافت.

آیا می شود چندین حساب در سایت اوجو باز کرد؟

برای هر IP و هر کامپیوتر فقط می توانید یک حساب داشته باشید در غیر این صورت تمامی حساب های شما بسته خواهد شد.

تذکرات مهم در مورد سایت ojooo wad

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید.
 • در تمام سایت های کلیکی، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.
 • اگر ظرف مدت ۶۰ روز به حساب خود در سایت ojooo wad وارد نشوید، حساب شما و درآمد آن بلوکه خواهد گردید.
 • در صورت واریز پول به سایت اجو ، تنها از همان حساب می توانید برای دریافت درآمد خود نیز استفاده نمایید.
 • در هنگام نگارش مقاله، حداقل مدت زمانی که پس از هر بار اجاره زیرمجموعه باید طی شود تا مجددا امکان اجاره کردن زیرمجموعه ها را داشته باشید، ۳ روز است.

استراتژی موفقیت در سایت اوجو

همراهان گرامی برای کسب درآمد مناسب در سایت اوجو الزامی به سرمایه گذاری وجود ندارد و می توانید با کمی صبر و رعایت اصولی که در این بخش آموزش خواهید دید، به درآمد ثابت و مطلوبی برسید.

البته بی شک سرمایه گذاری مناسب، می تواند روند پیشرفت را سرعت بخشد و درآمد را با افزایش قابل توجهی همراه سازد. اما از آنجا که نمی توان اعتبار هیچ سایت کلیکی را به صورت ۱۰۰ % تضمین کرد، ما درمورد این موضوع تصمیم گیری را به عهده کاربران می گذاریم و توصیه می کنیم اگر قصد سرمایه گذاری دارید، حتما جوانب احتیاط را رعایت فرمایید و با ما مقادیر کوچک سرمایه گذاری خود را شروع نمایید.

همچنین قابل ذکر است که اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید  از کار در این سایت خودداری کنید . این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۶ ماه کلیک روزانه دارد و باید روزانه ۱۵ دقیقه وقت جهت درآمد زایی صرف نمایید.

انجام کلیک های روزانه

شرط اول برای موفقیت در سایت ojooo wad انجام کلیک های روزانه است. پس سعی کنید همواره کلیک های روزانه خود را در بخش Paid to click ads انجام دهید.

همچنین تلاش نمایید تا جایی که می توانید آفرهای بخش Wannads و OfferToro را نیز به انجام رسانید. این امر موجب می شود سرعت پیشرفت شما افزایش یابد.

جذب زیرمجموعه مستقیم

قدم بعدی که مهم ترین قدم و سودآورترین قدم برای شماست، جذب زیرمجموعه مستقیم است. فراموش نکنید که در تمام سایت های کلیکی جذب زیر مجموعه مستقیم، سودآورترین بخش کار می باشد.

در سایت اوجو شما می توانید به تعداد نامحدود و دو سطحی اقدام به جذب زیر مجموعه نمایید. پس تمام تلاش خود را به کار بندید تا از این پتانسیل استفاده کنید. اگر در این امر موفق عمل نمایید، می توانید به آسانی درآمدهای میلیونی برای خود به ارمغان آورید.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به ۴ مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

۱- وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف و آموزش کار با سایت wad.ojooo.com نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت ojooo عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.

۲- لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.

۳- در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت  نمایش دهید.

۴- لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره سایت اجو به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

تذکر: اگر در جذب زیرمجموعه مستقیم موفق هستید، با توجه به قوانین جدید سایت ojooo و محدودیت ۲۰ تایی در عضویت استاندارد، نیاز است که در همین مرحله با پرداخت ۲ دلار ماهانه، عضویت خود را به Economy Lite ارتقا دهید تا بتوانید به صورت نامحدود زیر مجموعه مستقیم جذب فرمایید.

اجاره کردن و مدیریت زیرمجموعه های اجاره ای در سایت اجوو

یکی از امتیازات سایت اجوو فعال بودن زیرمجموعه ها است. در این سایت نرخ کلیک زیرمجموعه ها اصولا بالاتر از ۴ قرار می گیرد. بنابراین می توان با توجه به موارد زیر به اجاره زیرمجموعه پرداخت.

۱- برای سود آور بودن اجاره زیرمجموعه در حالت استاندارد، باید میانگین درآمد روزانه شما از هر زیرمجموعه بالای ۰٫۰۰۶۷ قرار گیرد.

۲- همواره زیرمجموعه های خود را بررسی کنید تا قادر باشید زیرمجموعه های غیرفعال و کم بازده را شناسایی کنید و در صورت نیاز آن ها را تعویض نمایید.

۳- در تعویض زیرمجموعه ها افراط نکنید که این امر نتیجه معکوس خواهد داشت و سود شما از زیرمجموعه هایتان را کاهش خواهد داد.

۴- در هنگام نگارش مقاله، سایت کلیکی اجوو زیرمجموعه ی اجاره ای شما را که حداقل تا ۴ روز کلیک نکند به طور رایگان و خودکار تعویض خواهد نمود.

۴- پس از آنکه زیرمجموعه های خود را یکدست کردید و نرخ مطلوبی از آن ها بدست آوردید، فعال کردن گزینه AutoPay می تواند راهکار مناسبی باشد. این کار نیز برای شما تخفیف به همراه خواهد داشت و سود شما را افزایش خواهد داد.

استفاده از درآمدهای کسب شده برای آپگرید کردن اکانت

پس ار آنکه تعداد زیرمجموعه های مستقیم شما به حد مطلوبی رسید و ۱۰۰ زیرمجموعه مستقیم نیز اجاره کرده بودید و به سود دهی از آن ها رسیدید، اکانت خود را آپگرید نمایید. برای این کار عجله نکنید و موارد زیر را رعایت نمایید:

۱- به تعداد زیرمجموعه های خود و نرخ کلیک هایشان توجه کنید.

۲- در بخش Buy upgrade قیمت خرید آپگریدی که می خواهید انجام دهید و ارزش کلیک رفرال ها را مشاهده کنید. آن گاه با توجه به تعداد زیرمجموعه ها و نرخ کلیک هایشان به راحتی می توانید بسنجید که آیا خرید آپگرید برای شما سودآور است یا ضرر به همراه دارد.

۳- با توجه به تعداد زیرمجموعه های مستقیم و میزان سرمایه ای که در اختیار دارید، مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید.

۴- همان طور که می دانید آپگرید اکانت فی نفسه هیچ درآمدی برای شما نخواهد داشت و درآمد شما از کلیک های زیرمجموعه ها می باشد. بنابراین محاسبه کنید باید چند زیرمجموعه داشته باشید تا هزینه آپگرید کردن اکانت و اجاره آن ها حاصل شود و این مبلغ را برای اجاره زیرمجموعه ها کنار بگذارید، سپس به آپگرید کردن اکانت بپردازید.

۵- اجاره زیرمجموعه های بیشتر و مدیریت حرفه ای آن ها.

نکته: این مساله را همواره به یاد داشته باشید که سودآورترین و امن ترین روش برای کسب درآمد از سایت های کلیکی استفاده از زیرمجموعه مستقیم است. بنابراین پیشنهاد میلیونر باش به شما جذب حداکثری زیرمجموعه مستقیم می باشد. زیرمجموعه مستقیم شاه کلید کسب درآمد عالی از تمام این سایت ها است.

جمع بندی

در این مطلب به صورت جامع به آموزش کار با سایت اجو و معرفی امکانات آن پرداختیم و بهترین استراتژی برای کسب درآمد مطلوب از سایت OJOOO را بررسی کردیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

به اشتراک بگذارید:

138 نظر در “سایت Ojooo و نحوه فعالیت و کسب درآمد در آن

 • مهر ۱, ۱۳۹۸ در ۷:۱۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  ممنون بابت پاسخگوییتون و نکته ریزی که گرفتید اخرین سوالم اینه داش من الان دارم با سی اکانت با موفقیت جمع میکنم امکانش چند درصده که موقع برداشت تاییدهویت و مسدود نشده؟

  پاسخ
  • مهر ۲, ۱۳۹۸ در ۲:۱۹ ق.ظ
   پیوند یکتا

   بستگی به روشی دارد که برای تغییر IP به کار می گیرید. اما به طور کلی احتمال مسدود شدن اکانت شما در هنگام برداشت بسیار بسیار بالاست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۲۹, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقتتان بخیر… سایت اوجو هر۲۴ ساعت چند تبلیغ رایگان میذاره ؟ اگه روزی فقط ۰٫۰۳۳ دلار کسب کنیم که به شارژ اینترنت نمیصرفه

  پاسخ
  • شهریور ۳۰, ۱۳۹۸ در ۶:۱۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تعداد تبلیغات ثابت نیست و به عواملی مختلفی مانند نوع اکانت و غیره بستگی دارد. شما می توانید با ورود به اکانت خود تعداد تبلیغات را مشاهده نمایید.
   اما در نظر داشته باشید که هیچ سایت کلیکی معتبری وجود ندارد که بتوان صرفا با کلیک کردن به درآمد مناسبی از آن دست یافت. بلکه یا باید در سایت های کلیکی معتبر زیادی عضو شد و کلیک کرد تا اندکی درآمد حاصل شود و یا تلاش نمود و زیرمجموعه های زیادی جذب کرد تا درآمد تصاعدی رشد پیدا کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۲۹, ۱۳۹۸ در ۸:۳۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  درود وقتتان بخیر داداش من با یک روش خفن تغییر ایپی تو اوجو چندین حساب دارم ممکن هست اخر ماه که دو دلار های همه حساب ها تکمیل شد بریزمش تو حساب بیت کوینم و مدیراش سخت نگیرن و پیگیر نباشن؟؟ خداییش وضع مالیم خرابه اگه سخت نگیرن بذارن کارمو بکنم شاید بتونم تو یک ماه ۶۰ دلار بیرون بیارم الان که دو روزه نفهمیدن اخر ماه رو میترسم ولی تورو خدا راهنمایی هم بکنید یه چیزی شما بگید

  پاسخ
  • شهریور ۳۰, ۱۳۹۸ در ۶:۰۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تا زمانی که درخواست برداشت ندهید، حساب شما مسدود نخواهد شد. هنگامی که درخواست برداشت دهید به تخلفات رسیدگی خواهد شد. همچنین به هیچ عنوان از یک حساب برای برداشت درآمد نمی توانید استفاده نمایید. این امر خلاف قوانین سایت های کلیکی است و مجوب مسدود شدن حساب می گردد. بنابراین اگر روش شما جواب داد حتما از حساب های مختلف برای دریافت درآمد خود استفاده فرمایید.
   به هر حال در نظر بگیرید که شما قوانین سایت اجو را زیرپا گذاشته اید و هر لحظه ممکن است حساب شما مسدود گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۶, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۱ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید،برای واریز کردن دو دلار یا بیشتر به سایت اوجو که بخوام زیرمجموعه بگیرم چیکار باید بکنم؟هرجایی میگردم هیچ اطلاعاتی ازش ندادن!!!
  ممنون میشم جواب بدید،،

  پاسخ
  • شهریور ۶, ۱۳۹۸ در ۱:۲۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ابتدا لازم می دانم یادآوری کنم که در میلیونر باش سرمایه گذاری از جیب در هیچ یک از سایت های کلیکی توصیه نمی شود.
   اما اگر تصمیم به سرمایه گذاری دارید ابتدا به قسمت add funds مراجعه نمایید. از این بخش زمانی استفاده می کنید که بخواهید پولی را به حساب خرید خود در سایت اجو منتقل سازید. اگر قصد دارید از حساب بیت کوین خود پول را منتقل سازید، کافیست مراحل زیر را دنبال نمایید:
   ۱- بر روی add funds کلیک کنید.
   ۲- گزینه انتقال از بیت کوین را انتخاب فرمایید و بر روی Next کلیک کنید.
   ۳- در ادامه مطابق با راهنمایی ها، مبلغ را مشخص کنید و بقیه مراحل را برای پرداخت وجه طی فرمایید.
   تذکر: فقط دقت نمایید که اگر قصد دارید از حساب بیت کوین برای سرمایه گذاری استفاده کنید، ۲ دلار مبلغ بسیار ناچیزی است و با توجه به کارمزدهای شبکه بیت کوین تقریبا جز ضرر حاصلی نخواهد داشت. اما اگر قصد داشته باشید از Current balance به Purchase balance دو دلار را منتقل نمایید، کار سنجیده ای است و کافیست در مرحله ۲، روش پرداخت را via Balance Transfer انتخاب فرمایید و بر روی Next کلیک کنید و ما بقی مراحل را طی نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۳, ۱۳۹۸ در ۱:۲۴ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من ۱۵۵ کلیک درسایت‌ ojoo انجام دادم ولی موقع پرداخت میزنه‌ منابع مالی شماکافی نیس!!! حساب و ادرس بیت کویین هم وارد کردم قبلش‌ ودرست بوده ….چیکار کنم ؟؟

  پاسخ
  • شهریور ۳, ۱۳۹۸ در ۲:۲۰ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باید در حساب شما حداقل ۳ دلار درآمد وجود داشته باشد تا امکان برداشت داشته باشید. آنگاه می توانید برای بار اول ۲ دلار را برداشت بزنید. البته اگر قصد برداشت به صورت بیت کوین دارید با توجه به کارمزدهای بیت کوین توصیه می کنم حداقل ۱۰ دلار در حساب داشته باشید و سپس برداشت بزنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۱, ۱۳۹۸ در ۴:۱۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و عرض خداقوت
  ببخشید با توجه به فیلترشدن سایت Ojooo
  آیا هنوز امکان کسب درامد و برداشت برای ایرانیان هست یا خیر؟

  پاسخ
  • شهریور ۱, ۱۳۹۸ در ۲:۰۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که فرمودید، متاسفانه به تازگی این سایت فیلتر شده است و طبق قوانین سایت های کلیکی استفاده از نرم افزارهای تغییر ip مانندvpn و غیره تخلف محسوب می شود و موجب مسدود شدن اکانت می گردد.
   بنابراین اگر جهت فعالیت از vpnهای عمومی استفاده شود بدون شک موجب مسدود شدن اکانت خواهد شد. اما اگر از VPSهای اختصاصی و یا VPNهای کاملا امن با IP منحصر به فرد استفاده شود امکان تشخیص این موضوع برای سایت مذکور بسیار سخت خواهد بود و هر چقدر سرور های سرویس دهنده امن تر باشد، امکان مسدود شدن اکانت کمتر می گردد.
   در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش پس از فیلتر شدن نیز برداشت صورت گرفته است و مشکلی وجود نداشته است. اما به طور کلی بنده فعالیت در این سایت را تا زمان رفع فیلتر توصیه نمی کنم و کاربرانی که قبلا در این سایت فعالیت داشتند، بهتر است اگر به شرایط برداشت رسیده اند، با رعایت شرایط فوق، به سایت وارد شوند و بدون فعالیت جدید، فقط درخواست برداشت ثبت نمایند.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • شهریور ۲, ۱۳۹۸ در ۲:۴۹ ق.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون از پاسخ کاملتون
    عرض کردین
    ” VPNهای کاملا امن با IP منحصر به فرد ”
    میشه معرفی کنید؟
    و در صورت دریافت vpn در کسب درآمد و برداشت به مشکل نمیخوریم؟

    پاسخ
    • شهریور ۲, ۱۳۹۸ در ۷:۰۸ ب.ظ
     پیوند یکتا

     انجام وظیفه است.
     در مورد درخواست شما باید خدمتتون عرض کنم، متاسفانه با توجه به قوانین کشور، امکان معرفی vpnها و نرم افزارهای مرتبط وجود ندارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • مرداد ۲۳, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۴ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سایت اوجو فیلتر شده اما با فیلترشکن میشه وارد شد

  پاسخ
  • مرداد ۱۷, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه به تازگی این سایت توسط نهادهای داخلی فیلتر شده است. فعلا تنها کاری که می توان انجام داد، این است که به لینکpeyvandha.ir مراجعه نمایید و درخواست رفع فیلتر سایت مذکور را با دلیل موجه ثبت فرمایید. احتمال دارد اگر تعداد درخواست ها زیاد گردد، ترتیب اثر داده شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۵, ۱۳۹۸ در ۲:۰۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. روش برداشت پول از اوجو به چه صورت هستش؟ چکاری باید انجام بدیم ؟

  پاسخ
  • مرداد ۵, ۱۳۹۸ در ۹:۴۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نکاتی که برای برداشت درآمد، لازم است رعایت شود در آموزش فوق ذکر شده است. آموزش را با دقت مطالعه کنید و نکات درج شده را رعایت فرمایید. همچنین شماره کیف پول بیت کوین خود را در سایت اجو ثبت نمایید.
   سپس بر روی گزینه Cash out funds کلیک کنید و روش دریافت درآمد را بیت کوین انتخاب کنید و درخواست برداشت خود را ثبت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۵, ۱۳۹۸ در ۸:۴۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  باسلام وخسته نباشید به شما مدیر محترم سایت
  بنده چند روزی در سایت اوجو ثبت نام کردم وتا ۹۸ کلیک من ثبت شده وبعداز ان هر چه کلیک می کنم ودر قسمت cash out می روم
  همچنان پیغام ۹۸ کلیک را میده . چرا؟
  با تشکر

  پاسخ
  • مرداد ۵, ۱۳۹۸ در ۹:۵۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را امتحان نمایید، اگر مشکل شما حل نشد به پشتیبانی سایت اجو تیکت بزنید و مشکل خود را برای آن ها توضیح دهید.
   ۱- مودم را خاموش و روشن کنید.
   ۲- کش مرورگر را پاک نمایید.
   ۳- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر شما فعال باشد.
   ۴- از افزونه هایی مانند اد بلاکر استفاده نکنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مرداد ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۱ ق.ظ
    پیوند یکتا

    با سلام ، من چند روزه که نمیتونم از طریق موبایل وارد سایت اوجو بشم ، میگه که در دسترس نیست چکار کنم ؟ ممنون

    پاسخ
    • مرداد ۱۶, ۱۳۹۸ در ۱:۳۱ ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     متاسفانه به تازگی این سایت توسط نهادهای داخلی فیلتر شده است. فعلا تنها کاری که می توان انجام داد، این است که به لینکpeyvandha.ir مراجعه نمایید و درخواست رفع فیلتر سایت مذکور را با دلیل موجه ثبت فرمایید. احتمال دارد اگر تعداد درخواست ها زیاد گردد، ترتیب اثر داده شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • تیر ۲۶, ۱۳۹۸ در ۹:۳۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.
  ۱. میخواستم بدونم تو سایت ojooo برای کش ات باید از چه راهی اقدام کنم…؟
  من فقط حساب پرفک مانی دارم…آیا با پرفک مانی میتونم کش بزنم…؟
  ۲. این سوال رو هم واسه دل گرمی بیشتر خودم و سایر زیر مجموعه های شما می پرسم…آیا تا به حال خود شما از این سایت کش زدید…؟

  پاسخ
  • تیر ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱:۳۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- خیر، کیف پولی که پرفکت مانی ارائه می دهد در حقیقت یک کد برای اکانت شماست که امکان مشخص کردن صاحب اکانت و نوع دارایی او را برای سیستم پرفکت مانی فراهم می کند و در حقیقت یک حساب مجزا بر بستر بلاک چین نیست. بنابراین از آن نمی توان در سایتی مانند اوجو استفاده کرد. باید از کیف پول حقیقی بر بستر بلاک چین استفاده نمایید.
   برای افتتاح چنین حسابی می توانید به مقاله افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین مراجعه نمایید.
   بقیه مراحل برداشت و نکات مربوط به آن نیز در آموزش فوق موجود است.
   ۲- میلیونر باش سیستم مانیتورینگ حرفه ای دارد و تمام سایت هایی که در آن معرفی می شوند توسط چندین اکانت مختلف، به صورت حرفه ای مانیتور می شود. بدون شک هیچ سایتی قبل از اینکه ده ها بار برداشت موفق از آن صورت گیرد، در سایت معرفی نخواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۲۶, ۱۳۹۸ در ۹:۱۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  من تو پرفکت مانی حساب باز کردم و سایت اوجو هم واسه واریز فقط حساب بیت کوین میخواد… من حساب بیت کوین پرفکت مانی رو کپی میکنم میذارم قبول نمیکنه چکار کنم؟

  پاسخ
  • تیر ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱:۳۱ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   کیف پولی که پرفکت مانی ارائه می دهد در حقیقت یک کد برای اکانت شماست که امکان مشخص کردن صاحب اکانت و نوع دارایی او را برای سیستم پرفکت مانی فراهم می کند و در حقیقت یک حساب مجزا بر بستر بلاک چین نیست. بنابراین از آن نمی توان در سایتی مانند اوجو استفاده کرد. باید از کیف پول حقیقی بر بستر بلاک چین استفاده نمایید.
   برای افتتاح چنین حسابی می توانید به مقاله افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین مراجعه نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۲۶, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید از مطالب عالی و دقیقتون.داداش شرمنده من توی این سایت ثبت نام کردم میخوام تو چند تا دیگه هم فعالیت کنم ولی نمیتونم ثبت نام کنم.توی سایت های کلیکی دیگه هر رمزی برای پسورد میزنم اینو میگه use only alphanumeric characters between(a-Z) and(0-9.
  یه کمکی میشه کنید چون از هر کسی سوال کردم نمیدونست.اگه ممکنه توی ایمیلم چند تا پسورد بفرستید.
  با تشکر از سایت بی نظیرتون

  پاسخ
  • تیر ۲۶, ۱۳۹۸ در ۶:۲۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   برای رفع مشکل و تعیین رمز عبور موارد زیر را لحاظ فرمایید:
   ۱- از مرورگر های به روز مانند کروم، فایرفاکس و اپرا استفاده نمایید.
   ۲- کش مرورگر خود را به صورت کامل پاک کنید.
   ۳- مودم را یکبار خاموش و روشن کنید.
   ۴- زبان سیستم خود را بر روی انگلیسی قرار دهید.
   ۵- رمز عبور شما حداقل دارای ۸ کاراکتر باشد.
   ۶- فقط از کاراکترهای حروف و اعداد استفاده کنید.
   ۷- در رمز عبوری که تعیین می کنید، حتما از ترکیب حروف بزرگ، کوچک و اعداد استفاده نمایید.
   مثال: st4hRje2ko
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۲۴, ۱۳۹۸ در ۸:۵۴ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.من درباره زیرمجموعه اجاره ای میخواستم بدونم برای مثل اگه من یک زیر مجموعه اجاره کنم ۰.۲دلار باید بدم.
  زیر مجموعه اجاره ای:
  ۱. آیا آخر ماه پول اجارش درمییاد؟
  ۲. در روز چند بار کلیک میکند؟
  ۳. آیا امکان دارد در روز کلیک نکند؟
  ۴. اگر بعد از ۷ روز بخوام زیر مجموعه غیر فعال رو عوض کنم در حالی که یک ماه کامل نشده آیا بابت زیرمجموعه تعویضی باید دوباره ۰.۲دلار باید بدم یا تعویض رایگان انجام میگیرد…؟

  پاسخ
  • تیر ۲۴, ۱۳۹۸ در ۵:۲۶ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- طبق ادعای سایت اجو و سایر سایت های کلیکی معتبر، زیرمجموعه های اجاره ای، کاربران سایت هستند که دارای معرف نیستند و کاربران قادر هستند آن ها را اجاره نمایند. بنابراین هیچ تضمینی برای کلیک کردن آن ها وجود ندارد. در نتیجه هیچ تضمینی برای اینکه یک زیرمجموعه، تا پایان دوره اجاره اش حتی نصف مبلغ اجاره خودش کلیک کرده باشد، وجود ندارد.
   ۲- هیچ تضمینی وجود ندارد. ممکن است صفر کلیک، یک، دو و یا هر تعداد دیگری. به میزان فعال بودن زیرمجموعه بستگی دارد و این شما هستید که با توجه به استراتژی خود تصمیم می گبرید زیرمجموعه خور را حفظ، تمدید، تعویض و یا حذف نمایید.
   ۳- بله.
   ۴- سایت اجو زیرمجموعه ی اجاره ای شما را که حداقل تا ۴ روز هیچ کلیکی نکند به طور رایگان و خودکار تعویض خواهد نمود. اما اگر قصد داشته باشید یک زیرمجموعه کم بازده را عوض کنید از شما هزینه تعویض مجدد کسر خواهد گردید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۲۲, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۹ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چرا کد ی که ایمیل فرستاده برا من تایید،نمیشه لطفا سریع ج بدین

  پاسخ
  • تیر ۲۲, ۱۳۹۸ در ۸:۲۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   کدهای این چنینی باید در محدوده زمانی خاصی وارد شوند. بنابراین حتما کد را بلافاصله پس از دریافت وارد نمایید. همچنین ساعت سیستم شما باید تنظیم باشد. راحت ترین کار این است که ساعت سیستم خود را بر روی حالت اتوماتیک قرار دهید. اگر چندین بار درخواست کد داده اید و یا کد را چندین بار اشتباه وارد کرده اید، اجازه دهید ۲۴ ساعت بگذرد، سپس کش مرورگر خود را پاک کنید و مجدد امتحان فرمایید.
   اگر با رعایت این موارد بازهم مشکل ادامه داشت باید به پشتیبانی سایت مورد نظر تیکت بزنید و مشکل خود را با آن ها در میان گذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۱ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  ایا میتونیم از Traffic Exchange هم پولی بدست بیاریم، بجا اینکه سایتی که ممکنه داشته باشیم رو توش تبلیغ کنیم؟
  از اونجایی که سایتی ندارم میخواستم بدونم با مدت تایمی که سپری میشه برای دیدن تبلیغات اونم به صورت اتوماتیک، ایا امکانش هست که این دقیقه هایی که سپری میشه رو تبدیل به پول کنیم؟
  و اگه امکان داره این قضیه، لطفا توضیح بدید
  ممنونم از سایته خوبتون

  پاسخ
  • تیر ۲۱, ۱۳۹۸ در ۲:۱۹ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، چنین امکانی به صورت مستقیم وجود ندارد.
   تنها راهی که می توان برای آن متصور شد، این است که شما دقیقه هایی که برای تبلیغ بدست آورده اید را به یک شخص یا سایتی که نیازمند چنین تبلیغی است بفروشید. به عنوان مثال شما ۱۰۰ دقیقه برای تبلیغات دارید، سپس به سراغ سایت میلیونر باش می آیید و با مدیر سایت مکاتبه می کنید که آیا مایل هست با هزینه اندکی این مقدار تبلیغات در سایت اجو داشته باشد. در صورت توافق، شما تبلیغات را از شخص یا سایت مورد نظر دریافت می کنید و در سایت اجو فعال می نمایید و مدیر سایت، مبلغ توافق شده را به حساب شما واریز خواهد نمود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۱۹, ۱۳۹۸ در ۹:۳۹ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  نظرتون درباره تبلیغات Alexa toolbar چیه ؟ و به نظر خوبه
  دوم : منظور از Another referrals can be rented in: ۳۷ hours چیه ؟ لطفا توضیح بدهید
  مرسی از سایت خوبتان

  پاسخ
  • تیر ۱۹, ۱۳۹۸ در ۹:۱۶ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نصب این تولبار مشکلی ندارد. می توانید توضیحات جامع درباره الکسا تولبار را در مقاله بهبود رتبه الکسا مطالعه نمایید.
   منظور از عبارتی که فرمودید این است که برای اجاره زیرمجموعه های جدید باید ۳۷ ساعت صبر کنید و پس از آن قادر خواهید بود، زیرمجموعه های جدیدی را اجاره نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱:۳۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  یه سوال دارم من چطور سایت خودم در قسمت Traffic Exchange به تبلیغ بذارم ؟؟

  پاسخ
  • تیر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۲:۵۶ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای درج تبلیغ با استفاده از امتیازات کسب شده از سورف ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید و سپس به لینک wad.ojooo.com/te_panel.php مراجعه نمایید و مراحل زیر را دنبال فرمایید:
   ۱- بر روی add a campaign کلیک کنید و فرم باز شده را با مقادیر و اطلاعات صحیح پر کنید تا مورد بررسی سایت قرار گیرد.
   ۲- پس از اینکه اطلاعات شما مورد تایید قرار گیرد، امکان فعال سازی تبلیغ برای شما فراهم خواهد گردید.
   ۳- برای تعیین زمان مورد نظر خود بر روی “+” کلیک فرمایید.
   ۴-حال به لیست تبلیغات خود مراجعه و با کلیک بر روی Play تبلیغ خود را فعال نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۱۱, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چرا هرچی پسورد میزنم تو سایتojooo قبول نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • تیر ۱۲, ۱۳۹۸ در ۱:۲۴ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پسورد شما باید متشکل از ۸ کاراکتر باشد که حداقل یک شماره و یک حرف بزرگ انگلیسی در آن وجود داشته باشد. به عنوان مثال پسورد شما می تواند یک عبارت مانند sbM7jsh@j باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۱, ۱۳۹۸ در ۷:۲۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام شما خودتون چند وقته ک در سایت فعالیت دارید ؟؟ به درامد میلیونی رسیدین با این اوضاع بی ارزش بودن ریال بهترین منبع درامد هست سایت کلیکی

  پاسخ
  • تیر ۱, ۱۳۹۸ در ۸:۴۲ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ببینید میلیونر باش اکانت های مختلفی برای مانیتورینگ هر سایت دارد که طبق قوانین سایت های مختلف، به بررسی عملکرد سایت ها می پردازند. بیش از ۲ سال است که این سایت ها وارد سیستم مانیتورینگ شده اند و با توجه به تعداد زیرمجموعه های بالایی که وجود دارد، درآمد میلیونی کاملا طبیعی است.
   اما در این مورد که می فرمایید سایت کلیکی بهترین منبع درآمد است، بنده مخالفم. سایت کلیکی راحت ترین منبع درآمد است که متاسفانه بیشتر کاربران خواستار این نوع درآمد و فعالیت هستند. در حالی که راه اندازی کسب و کارهای آنلاین، سیستم های همکاری در فروش، فریلنسینگ و ترید های حرفه ای سود و بازده های بسیار بیشتری دارد اما طبیعتا نیاز به ریسک، تلاش و کسب مهارت های بیشتری نیز دارد. به همین دلیل اغلب کاربران دنبال سایت های کلیکی و این نوع درآمد هستند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۲۵, ۱۳۹۸ در ۱:۴۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  دم شما گرم این موقع جواب دادی
  یه سوال دیگه در مورد آتوپی
  الان مسن هشت روز دیگه تموم میشن یک ماهشون الان اگه آتوپی رو فعال کنم بعد سی روز، هشت روز اضافه میمونه بعد میپره؟ بعد میتونم همین زیر مجموعه رو باز بگیرم؟
  شرمنده یه چیز دیگه اگه اوضاع تقریبا خوب باشه زیرمجموعه اجاره ای ها مسن به چهار پنج هزارتا برسه از دید شما سود خالص ششصد هفتصد دلار میشه در سایت ojooo ؟
  واقعا ممنون از پاسخگویی شما

  پاسخ
  • خرداد ۲۵, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   آتوپی به این صورت عمل می کند که از زمانی که فعال می شود، هر روز مجدد زیرمجموعه یک روز تمدید می شود. یعنی اگر هشت روز به تاریخ انقضای زیرمجموعه های شما باقی مانده باشد و آتوپی فعال شود، تا زمانی که در Purchase balance شما موجودی کافی وجود دارد و این گزینه فعال باشد، ۸ روز به تاریخ انقضای زیرمجموعه های شما باقی خواهد ماند و اصلا زیرمجموعه شما منقضی نمی شود که نیاز به گرفتن مجدد باشد.
   برای اجاره کردن این تعداد زیرمجموعه نیازمند آپگرید کردن اکانت هستید که به صورت ماهانه هزینه زیادی نیز در بردارد. و با توجه به اینکه هیچ تضمینی برای کلیک زیرمجموعه ها وجود ندارد اصولا بسیار سخت می توان به چنین سودهای خالصی دست یافت.
   موفق باشید.

   پاسخ
    • خرداد ۲۶, ۱۳۹۸ در ۶:۵۶ ب.ظ
     پیوند یکتا

     انجام وظیفه است.
     شاد و پیروز باشید.

     پاسخ
 • خرداد ۲۵, ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۳ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  من ده تا اجاره ای گرفتم روزی ۰.۱ بهم میدن تقریبا
  انگار سایت اینارو بالانس کرده کلیک خاصی هم نمیکنن اما بعضیاشون ۰.۳ میدند بعضیا هم هیچی بعد جالبه ۳ تا کلیک کرده ۰.۰۲ داده
  مگه هر کلیک ۰.۰۰۰۵ نیست چطوریه حساب کتابش؟
  تا میام یه زیرمجموعه اجاره ای رو عوض کنم یهو میبینم روز بعد ۰.۰۱۲ داده مثلا که عالیه
  الان از شما حساب کتابشو مبخوام بپرسم بعد اینکه فرض کنید ۳۰۰۰ زیرمجموعه دارم یعنی اون موقع هر کدومدبهم ۰.۰۱۳ میدن در روز؟اخهالان که میانگین ۰.۰۱ هستش
  ممنون اگه جواب بدید از تجربتون استفاده کنیم
  یا علی

  پاسخ
  • خرداد ۲۵, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۲ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ببینید هر کلیک زیرمجموعه های اجاره ای می تواند تا ۰٫۰۰۵ دلار درآمد داشته باشد. آن هم به دلیل این است که زیرمجموعه های اجاره ای می توانند در آپگریدهای مختلفی باشند . اما تجربه نشان داده است که هیچ تضمینی برای کلیک کردن و سودآوری زیرمجموعه ها به خصوص در تعداد بالا وجود ندارد و دائما باید بررسی و استراتژی صحیحی برای کنترل آن ها داشته باشید. اگر زیرمجموعه ای سودآور است سعی کنید همواره تمدیدش کنید و از دستش ندهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۱۷, ۱۳۹۸ در ۳:۵۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، خسته نباشید.
  هزینه بازیافت یا تعویض زیرمجموعه اجاره ای چقدر هست؟
  ممنونم

  پاسخ
  • خرداد ۱۷, ۱۳۹۸ در ۸:۵۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   قوانین و سیاست های مربوط به تعویض زیرمجموعه ها، از ثبات برخوردار نیست و نرخ ها می تواند در هر لحظه ای تغییر کند. بنابراین اگر قصد دارید از این امکان استفاده کنید، یک زیرمجموعه را تعویض نمایید و میزان مبلغی را که از حساب شما کم می شود حساب کنید. بر اساس آن می توانید محاسبات دقیقی داشته باشید و تصمیم مناسبی بگیرید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۱۷, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۴ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سایت اوجومثل سایر اکثر سایتهای خارجی متقلب است .شخصا شش هفت زیر مجموعه خریدم ولی هیچ درآمدی از آنها واریز نشد با اینکه درآمد داشتند و وقتی به سایت پیام دادند گفتند شاید آنها فعال نبودند .خلاصه مواظب باشید

  پاسخ
 • خرداد ۱۶, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۲ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوست عزیز. ببخشید چطوری referral خریداری کنم؟

  پاسخ
  • خرداد ۱۶, ۱۳۹۸ در ۲:۵۵ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   مراحل زیر را طی نمایید:
   ۱- به منوی Purchase و زیر شاخه Fund purchase balance مراجعه نمایید.
   ۲- در این بخش می توانید به حساب خرید خود در سایت ojooo پول واریز نمایید. از موجودی این حساب می توان برای اموری مانند اجاره زیرمجموعه و ارتقا حساب کاربری استفاده نمود. بنابراین با استفاده از این بخش، مبلغ مورد نظر را به Purchase balance منتقل نمایید.
   ۳- حال از منوی Purchase زیرشاخه Purchase referrals را انتخاب فرمایید.
   ۴- در این بخش می توانید به اجاره کردن زیر مجموعه در سایت کلیکی ojooo بپردازید. در جدول اول نرخ اجاره زیرمجموعه با توجه به تعداد زیرمجموعه هایی که هر کاربر در اختیار دارد، مشخص شده است و در جدول دوم شما می توانید پک های زیرمجموعه های اجاره ای را متناسب با بودجه خود برای ۳۰ روز اجاره فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. ببخشید در قسمت add funds در بخش ایمیل وقتی ایمیلمو میزنم با Your email is already used روبه‌رو میشم لطفا راهنمایی کنید باتشکر.

  پاسخ
  • خرداد ۱۶, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در قسمت add funds ایمیل نیازی نیست. از این بخش زمانی استفاده می کنید که بخواهید پولی را به حساب خرید خود در سایت اجو منتقل سازید. شما قصد دارید از چه روشی پول را به حساب خرید منتقل کنید؟ اگر می خواهید از Current Balance به Purchase Balance پول را انتقال دهید، کافیست مراحل زیر را دنبال نمایید:
   ۱- بر روی add funds کلیک کنید.
   ۲- گزینه via Balance Transfer را انتخاب فرمایید و بر روی Next کلیک کنید.
   ۳- مبلغ مورد نظر خود برای انتقال را وارد و بر روی Next کلیک کنید.
   ۴- تراکنش را تایید نمایید تا انجام گیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۱۵, ۱۳۹۸ در ۹:۰۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. ببخشید در قسمت add funds در قسمت ایمیل هرچه ایمیلمو ارسال می‌کنم Your email is already used لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون

  پاسخ
  • خرداد ۱۶, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در قسمت add funds ایمیل نیازی نیست. از این بخش زمانی استفاده می کنید که بخواهید پولی را به حساب خرید خود در سایت اجو منتقل سازید. شما قصد دارید از چه روشی پول را به حساب خرید منتقل کنید؟ اگر می خواهید از Current Balance به Purchase Balance پول را انتقال دهید، کافیست مراحل زیر را دنبال نمایید:
   ۱- بر روی add funds کلیک کنید.
   ۲- گزینه via Balance Transfer را انتخاب فرمایید و بر روی Next کلیک کنید.
   ۳- مبلغ مورد نظر خود برای انتقال را وارد و بر روی Next کلیک کنید.
   ۴- تراکنش را تایید نمایید تا انجام گیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۱۴, ۱۳۹۸ در ۶:۵۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. ببخشید وقتی میخوام add funds کنم باید تو قسمت بیت‌کوین آدرس بیت‌کوین میخواد. اگه میتونید راهنمایی کنید ممنون میشم. 😍😍😍

  پاسخ
  • خرداد ۱۴, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باید آدرس کیف پول بیت کوین خود را وارد نمایید. بنابراین ابتدا باید یک کیف پول بیت کوین بسازید و سپس آدرس آن را در فیلد مذکورد وارد فرمایید. جهت ساخت کیف پول و بدست آوردن آدرس آن می توانید از مقاله افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۱۴, ۱۳۹۸ در ۴:۵۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام لینک دعوت زیرمجموعه ها کجای سایت هست
  میشه توی اینستا هم برای این کار تبلیغ کرد؟

  پاسخ
  • خرداد ۱۴, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که در آموزش فوق بیان شده است، با کلیک بر روی Referral Tools به لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود در سایت اوجو دسترسی خواهید داشت.
   در هر جایی می توانید تبلیغ کنید. بنابراین تبلیغ در اینستاگرام مانعی ندارد اما به هرحال با توجه به اینکه اینستاگرام قابلیت کلیک مستقیم بر روی لینک ها را ندارد، در این مورد کمی بازده نسبت به شبکه هایی مانند تلگرام پایین تر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۱۳, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  بدون داشتن زیر مجموعه درآمد روزانه در اوجو چقدره؟آیا هر روز فقط ۱۵دقیقه میشه کلیک کرد؟

  پاسخ
  • خرداد ۱۳, ۱۳۹۸ در ۶:۴۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بدون داشتن زیرمجموعه درآمد رشد خاصی نخواهد داشت و بستگی به میزان کلیک ها و آفرهایی دارد که شما در سایت انجام می دهید. در آموزش فوق میزان دستمزد شما به ازای کلیک بر روی تبلیغات مختلف در جداول نشان داده شده است. با ضرب این اعداد در تعداد کلیک هایی که می زنید و همچنین جمع با مجموع آفرهایی که انجام می دهید می توانید درآمد روزانه خود را محاسبه کنید.
   بله می توان در ۱۵ دقیقه کلیک های لازم را به انجام رساند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۱۲, ۱۳۹۸ در ۴:۱۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، خسته نباشید. خیلی ممنونم از توضیحات خوبتون
  کارهایی که رو که در بخش offer انجام میدیم رو باید از offer history پیگیری کنیم. سوالم این است که چگونه از تایید شدن یا عدم تایید کار بعد از انجام و تکمیل آگاه بشیم؟

  پاسخ
  • خرداد ۱۲, ۱۳۹۸ در ۶:۲۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   در offer history در مقابل آفری که انجام داده اید، وضعیت آن نشان داده شده است. به عنوان مثال عبارتی مانند pending در مقابل آفر نوشته شده است که به معنی در حال بررسی می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸ در ۵:۲۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقتتون بخیر من اصلا امکان جذب زیرمجموعه مستقیم ندارم.به نظرتون بدون جذب زیرمجموعه میشه به یه درامد نسبتا خوب رسید؟

  پاسخ
  • خرداد ۱, ۱۳۹۸ در ۲:۵۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بدون جذب زیرمجموعه مستقیم، درآمد رشد خاصی نخواهد داشت و یک سایت کلیکی به تنهایی هرگز نمی تواند درآمد مناسبی به همراه داشته باشد. در این صورت باید حتما در تعداد زیادی سایت کلیکی به طور همزمان فعالیت کنید تا حداقل بتوان درآمد نسبی داشت.
   یکی دیگر از روش ها کسب درآمد از سایت های کلیکی، سرمایه گذاری و داشتن استراتژی صحیح است که البته بنده سرمایه گذاری را در هیچ یک از سایت های کلیکی توصیه نمی کنم چون هیچ تضمینی برای اسکم نشدن یک سایت وجود ندارد و همچنین برای سود کردن باید جزییات زیادی را در نظر گرفت. بنابراین ریسک واقعا زیادی را باید متحمل شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۸ در ۵:۴۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  یه سوال دیگه داشتم مثلا ۰٫۰۰۰۵ $ من چجوری حساب کنم به پول رند بشه بفهمم چند دلار میشه ؟ واینکه من زیر مجموعه خریدم هر روز نزدیک ۷ سنت ثابت میده و متغیر نیست ایا این سود چند مدت بگزره باز همین قدر میده ؟؟ با ۱۰۰ زیر مجموعه

  پاسخ
  • اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۸ در ۵:۳۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سوال شما مانند این است که بپرسیم ۰٫۱ تومان چند تومان می شود؟ ۰٫۰۰۰۵ دلار دقیقا برابر با ۰٫۰۰۰۵ دلار خواهد بود و اگر بخواهید مبلغ را به تومان حساب کنید کافیست این رقم را در ارزش روز دلار ضرب نمایید.
   با توجه به اینکه سایت های کلیکی ادعا دارند، زیرمجموعه ها ربات نیستند و کاربران سایت هستند بنابراین هیچ تضمینی برای نرخ کلیک وجود ندارد. ممکن است سود شما بیشتر شود یا کاهش یابد. این امر به میزان فعال بودن زیرمجموعه های شما بستگی دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۸ در ۷:۲۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از راهنماییتون چجوری باید دلار را از Current balance به Purchase balance انتقال بدم ؟

  پاسخ
  • اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱:۱۴ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- به منوی Purchase و زیر شاخه Fund purchase balance مراجعه نمایید.
   ۲- گزینه via Balance Transfer را انتخاب فرمایید و بر روی Next کلیک کنید.
   ۳- مبلغ مورد نظر خود برای انتقال را وارد و بر روی Next کلیک کنید.
   ۴- تراکنش را تایید نمایید تا انجام گیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۸ در ۹:۳۱ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام زمانی اکانت به اکنومی بالاتر ارتقاع بدیم چه تغییری ایجاد میشه؟؟ ینی تبلیغات بیشتری میدن ؟؟ مثلا من الان در مرحله استاندارد تبلیغات Evo ندارم

  پاسخ
  • اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۸ در ۱:۳۲ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هر نوع اکانتی ویژگی های مخصوص به خود را دارد که شما می توانید این ویژگی ها را در جدول بخش آپگرید ها مشاهده نمایید. به عنوان مثال در یک اکانت فقط تعداد زیرمجموعه هایی که می توانید داشته باشید افزایش می یابد و در دیگری تعداد تبلیغات و درآمد شما از هر تبلیغ نیز افزایش پیدا می کند.
   اما به طور کلی با ارتقاء حساب، مواردی مانند سقف زیرمجموعه ها، درآمد شما به ازای هر کلیک زیرمجموعه، ارزش هر کلیک شما بر روی تبلیغات و تعداد تبلیغات نیز افزایش خواهد یافت. برای مشاهده دقیق این موارد به بخش Buy upgrade مراجعه نمایید و با توجه به اکانت مورد نظر خود جداول را بررسی نمایید. در آموزش فوق نحوه خواندن این جداول کاملا توضیح داده شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۸ در ۴:۲۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشه من ۲۰$ در اوجو زیر مجموعه خریدم بعد بعضی زیر مجموعه ها خوب کار نمیککند بعد بخوام با سوده خودش زیر مجموعه جایگزین کنم جداگانه باید زیر مجموعه هم بخرم ؟؟؟

  و یه سوال دیگه، اگه بخوام تمدید کنمش به زیر مجموعه هام اضاف میشه یا همون ۱۰۰ تا تمدید میشه ؟؟ و چرا کمتر ۱ دلار داره سود میده ؟؟

  پاسخ
  • اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۸ در ۲:۱۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بنده متوجه منظور شما از جایگزینی زیرمجموعه و خرید مجدد نمی شوم. شما اگر زیرمجموعه ای را که خوب کار نمی کند بخواهید جایگزین نمایید، در حقیقت با پرداخت هزینه به جای آن زیرمجموعه، زیرمجموعه دیگری را جایگزین کرده اید. البته اگر زیرمجموعه ی اجاره ای شما در یک بازه زمانی مشخص (به عنوان مثال ۴ روز) هیچ کلیکی نداشته باشد به طور رایگان و خودکار توسط خود سایت اجو تعویض خواهد شد.
   تمدید به معنی پرداخت هزینه برای اجاره همان زیرمجموعه هایی است که در حال حاضر متعلق به شما هستند. بنابراین اگر ۱۰۰ زیرمجموعه داشته باشید و آن ها را تمدید کنید باز هم دقیقا همان ۱۰۰ زیرمجموعه را خواهید داشت.
   با توجه به اینکه طبق ادعای سایت، زیرمجموعه ها کاربران سایت هستند، هیچ تضمینی برای سوددهی و کلیک زیرمجموعه ها وجود ندارد بنابراین ممکن است ضرر یا سود نمایید. باید خود شما این مساله و سود و زیان آن را تشخیص و مدیریت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۸ در ۵:۳۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام . خسته نباشید . چطور میتونم با این ۲ دلاری که از کلیک ذر سایت اوجو بدست اوردم زیرمجموعه خریداری کنم ؟

  پاسخ
  • اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۸ در ۱:۵۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   مراحل زیر را طی نمایید:
   ۱- به منوی Purchase و زیر شاخه Fund purchase balance مراجعه نمایید.
   ۲- در این بخش می توانید به حساب خرید خود در سایت ojooo پول واریز نمایید. از موجودی این حساب می توان برای اموری مانند اجاره زیرمجموعه و ارتقا حساب کاربری استفاده نمود. بنابراین با استفاده از این بخش، ۲ دلار خود را از Current balance به Purchase balance منتقل نمایید.
   ۳- حال از منوی Purchase زیرشاخه Purchase referrals را انتخاب فرمایید.
   ۴- در این بخش می توانید به اجاره کردن زیر مجموعه در سایت کلیکی ojooo بپردازید. در جدول اول نرخ اجاره زیرمجموعه با توجه به تعداد زیرمجموعه هایی که هر کاربر در اختیار دارد، مشخص شده است و در جدول دوم شما می توانید پک های زیرمجموعه های اجاره ای را متناسب با بودجه خود برای ۳۰ روز اجاره فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۸ در ۳:۵۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.من قسمت تبلیغات خودکار اگهی خودم میذارم می نویسه موجودی کافی نیس.هر روزم تبلغات خودکار میزنم.
  و اینکه قسمت نمودار تعداد کلیک ها رو میزنه ولی موجودی ۰نوشته.دلیلش چیه؟ممنون

  پاسخ
  • اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۸ در ۱:۰۰ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای درج تبلیغ با استفاده از امتیازات کسب شده از سورف ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید و سپس به لینک wad.ojooo.com/te_panel.php مراجعه نمایید و مراحل زیر را دنبال فرمایید:
   ۱- بر روی add a campaign کلیک کنید و فرم باز شده را با مقادیر و اطلاعات صحیح پر کنید تا مورد بررسی سایت قرار گیرد.
   ۲- پس از اینکه اطلاعات شما مورد تایید قرار گیرد، امکان فعال سازی تبلیغ برای شما فراهم خواهد گردید.
   ۳- برای تعیین زمان مورد نظر خود بر روی “+” کلیک فرمایید.
   ۴-حال به لیست تبلیغات خود مراجعه و با کلیک بر روی Play تبلیغ خود را فعال نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ثبت نام که میخوام بکنم قسمت پسورد با اینکه بیشتر از ۸ تا رقم و حروف انگلیسیه ولی بازم این پیام میادبرامYour password must consist of at least 8 signs and must contain minimum 1 capital letter and minimum 1 number.چیکار باید بکنم؟؟

  پاسخ
  • اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۸ در ۷:۰۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که در پیغام دریافتی مشاهده می کنید به شما اشاره شده است، که پسورد شما باید متشکل از ۸ کاراکتر باشد که حداقل یک شماره و یک حرف بزرگ انگلیسی در آن وجود داشته باشد. به عنوان مثال پسورد شما می تواند یک عبارت مانند sbM7jsh@j باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • تیر ۲, ۱۳۹۸ در ۶:۲۵ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    الان عملکرد سایت او جو چطوری اسکم شده یا نه؟
    این کار مشکلی پیش نمیبره یا باعث بسته شدن حساب نمیشه؟

    پاسخ
    • تیر ۳, ۱۳۹۸ در ۲:۴۱ ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     خیر، این سایت در حال حاضر معتبر است و مشکل خاصی در مانیتورینگ نداشته است.
     منظور شما را متوجه نمی شوم. چه کاری مشکل ایجاد نمی کند؟
     موفق باشید.

     پاسخ
     • تیر ۳, ۱۳۹۸ در ۹:۴۱ ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام ،من با موبایل وارد سایت می شم و تبلیغات رو کلیک می کنم
      این کار مشکلی ایجاد نمی کنه

     • تیر ۳, ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۶ ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      خیر، در حال حاضر از نظر قوانین مانعی وجود ندارد فقط دقت نمایید در موبایل شما نرم افزارهای تغییر ip فعال نباشد.
      موفق باشید.

  • مرداد ۱۱, ۱۳۹۸ در ۱:۱۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   با سلام خسته نباشید
   من همین الان ثبت نام کردم میشه راهنماییم کنید که چه کار کنم چه جوری باید در امد داشت چون من تا به حال توی هیچ سایتی در امد نداشتم

   پاسخ
   • مرداد ۱۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۲ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    دقیقا مقاله فوق به همین دلیل تهیه شده است تا همگان با استفاده از آن بتوانند به صورت کامل با تمام بخش های سایت اجو و نحوه کسب درآمد از آن آشنا شوند. بنابراین با دقت آموزش فوق را مطالعه نمایید و مطابق با آن عمل فرمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • اردیبهشت ۸, ۱۳۹۸ در ۱:۰۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.پول تبلیغات خودکار و تبلیغاتی ک خوم کلیک میکنم همه با هم حساب میشه یا جدا؟

  پاسخ
  • اردیبهشت ۹, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۲ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر منظور شما از تبلیغات خودکار، تبلیغات سورف است که همان طور که در آموزش فوق آمده است، این بخش به شما پولی نمی دهد بلکه به شما اعتبار و امتیازی می دهد که با استفاده از آن می توانید وب سایت و تبلیغ خود را در همین بخش یعنی بخش سورف تبلیغ نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ در ۸:۰۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  میخواستم بدونم اگه برای ورود به سایت از vpn استفاده کنم ایا حسابم به مشکل میخوره تا حالا بدون vpn وارد میشدم. یه جایی خوندم که تعداد تبلیغاتی که برای مشاهده هست وقتی با vpn وارد میشیم بیشتر هستش؟
  لطفا اگه کیف پول های بیت کوین که برای ورود به vpn نیاز ندارند و ایمنی کافی دارند میشناسید معرفی کنید من برای ورود به بلاک چین باید از vpn استفاده کنم نمیدونم فقط برای من مشکل داره یا برای همه همینطوریه؟
  با تشکر.

  پاسخ
  • اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در سایت های کلیکی هرگز نباید از vpn استفاده کرد. خلاف قوانین سایت است و موجب مسدود شدن حساب کاربری می شود.
   در مورد کیف پول های بیت کوین گزینه های انتخابی خیلی زیاد است که در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره خواهم کرد. البته مسئولیت تحقیق و استفاده از آن ها بر عهده خود شما است:
   کیف پول های سخت افزاری که نیاز به هزینه کردن برای خرید سخت افزار دارند اما از همه نظر امن تر و مناسب تر هستند: Ledger Nano S و Trezor Wallet
   کیف پول های نرم افزاری: infinito و Coinomi و samourai wallet
   کیف پول های تحت وب: Coinfy Wallet و BTC Wallet و Gatehub
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۳, ۱۳۹۸ در ۱:۲۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید لطفا راهنمایی کنید من میخوام داخل سایت به عنوان مثال ۵ دلار بریزم و حساب پاییر ایجاد کردم و شارژش کردم اما داخل در هنگام افزودن موجودی اصلا نمیشه پاییر رو انتخاب کرد و گزینه بیت کوین داره
  لطفا یه توضیح بدین که چجوری من داخل این سایت سرمایه گذاری کنم با حساب پاییر چون وقتی من میخواستم این میزان دلار رو داخل حساب پاییر به بیت کوین تبدیل کنم حدود ۰٫۰۰۱ کارمزد میگیره که به نظرم خیلی زیاده. لطفا راهنمایی کنید ممنون.

  پاسخ
  • اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ در ۶:۴۱ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که در مقاله فوق مشاهده می کنید و خود شما نیز فرمودید، سایت اجو از payeer پشتیبانی نمی کند و در لیست روش های مورد پذیرشش قرار ندارد. بنابراین شما نمی توانید دلار پایر را به این سایت منتقل سازید. اگر قصد سرمایه گذاری و یا برداشت درآمد خود را دارید باید از یک کیف پول بیت کوینی برای سرمایه گذاری و یا برداشت استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ در ۸:۲۷ ق.ظ
    پیوند یکتا

    با سلام
    لطفا اگه روشی می‌شناسید که من بتونم با کارمزد پایین داخل این سایت سرمایه گذاری کنم چون همون طوری که خودتون گفتین کارمزد انتقال بیت کوین ۱٫۴۶ دلار هستش
    و لطفا راهنمایی کنید که از کجا میشه فهمید در حال حاضر کارمزد انتقال اتریم چقدر است؟
    به نظر شما برای اینکه هزینه کمتری بابت کارمزد پرداخت بشه از بیت کوین برای افزایش موجودی سایت استفاده بشه بهتره یا اتریم؟
    با تشکر.

    پاسخ
    • اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۰ ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     برای اطلاع از کارمزد های اتریوم می توانید به آدرس bitinfocharts.com/ethereum مراجعه نمایید. به عنوان نمونه میانگین کارمزد اتریوم در یک ماه گذشته حدود ۰٫۰۹۳ دلار بوده است.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • فروردین ۳۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.من ثبت نام کردم تو سایت ولی هیچ کدوم از قسمتهای بالا تو سایت نیس؟اپلیکیش باید دان کنم؟تو خود سایت ک پیدا نکرد.

  پاسخ
  • فروردین ۳۱, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۴ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شما ابتدا باید بر روی بنر موجود در آموزش فوق کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام هدایت شوید و دقیقا مطابق با مراحل موجود در آموزش، مراحل ثبت نام را به انجام رسانید و وارد سایت مذکور شوید. سپس تمام گزینه ها را مشاهده خواهید نمود. نیازی هم به دانلود کردن برنامه خاصی نیست. فقط کافیست دقیقا مطابق آموزش فوق عمل نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فروردین ۲۱, ۱۳۹۸ در ۸:۲۳ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام آیا بخشی هست که بشه تبلیغات کلیکی رو تعدادش رو زیاد کرد یا یا بعد از اینکه همه تبلیغات رو دیدیم کاری کنیم که چند تای دیگه اضافه بشه و چجوریاست که مت یکی روز مثلا ۲۶ تبلیغ برا زدن دارم یک روز ۱۲ تا یک روزم ۹ تا باید برای گرفتن تبلیغ زیاد کار خاصی انجام داد؟
  یه بخشی توی آفر ها به نام minute staff هست اگه روی سربرگ click بریم در قسمت
  Site Reservation Availability نوشته این صفحه رو بعد از ۳ دقیقه رفرش کنید تا سایت جدید به اکانت شما بیاد میخواستم بدونم که توی تبلیغات کلیکی تاثیری داره یا نه و اگه امکانش هست کمی در مورد این minute staff توضیح بدین. با تشکر

  پاسخ
  • فروردین ۲۳, ۱۳۹۸ در ۱:۰۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، تعداد تبلیغات تابع نوع کاربری شما و میزان تبلیغاتی که در هر روز به سایت سفارش داده شده است می باشد و امکان اضافه کردن تبلیغات توسط شما وجود ندارد. فقط این نکته را می توانید رعایت کنید که در زمانی که تبلیغات ریست می شوند، به سایت مراجعه نمایید. در این ساعت بیشترین تبلیغ ممکن وجود دارد که بهترین زمان برای مراجعه به سایت و کلیک بر روی تبلیغات است. این زمان در اکثریت سایت های کلیکی، ساعت صفر به زمان سایت مورد نظر است.
   خیر تاثیری ندارد. در قسمت minute staff روش های مختلفی برای کسب درآمد قرار داده شده است و هر روش، دارای دستورالعمل هایی می باشد که در زیر Instructions می توانید آن ها را مشاهده نمایید. اگر قصد استفاده از این بخش را دارید، باید حتما طبق دستورالعمل ها پیش روید. در غیر این صورت حساب شما در معرض مسدود شدن قرار خواهد گرفت. لذا انجام این بخش تنها در صورتی توصیه می شود که قادر به فهم انگلیسی به صورت دقیق و رعایت تمامی دستورالعمل ها باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فروردین ۲۰, ۱۳۹۸ در ۸:۲۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بپرسیم آیا دقیقه هایی که در قسمت
  Traffic exchange balance داریم رو میتونیم به پول تبدیل کنیم؟

  پاسخ
  • فروردین ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۱ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، این دقیقه ها را فقط می توانید برای تبلیغ وبلاگ و یا پیج خود در بخش traffic exchange استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فروردین ۸, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام در این سایت ثبت نام کردم چند روز است کار میکنم .یعنی ابندا لوگین می شوم و تبلیغات را مشاهده می کنم ولی درInovoices / bills هیچ واریزی صورت نگرفته مشکل چیست؟

  پاسخ
  • فروردین ۹, ۱۳۹۸ در ۲:۵۹ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   درآمد شما در گزینه Current balance مشاهده می شود. Inovoices / bills مربوط به زمانی است که تراکنشی در اجو برای شما ثبت گردیده است. به عنوان مثال شما درخواست برداشت داده اید و مبلغ به حساب شما واریز گشته است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فروردین ۳, ۱۳۹۸ در ۸:۳۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام.
  خسته نباشید. از طریق پرفکت مانی هم میشه انتقال وجه از ojooo داد؟

  پاسخ
  • فروردین ۴, ۱۳۹۸ در ۴:۵۱ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، در حال حاضر پرفکت مانی توسط سایت مذکور پشتیبانی نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۲۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  ایا میتونم از مقاله ها و مطالبتون برای زیر مجموعه گیری استفاده کنم ؟

  پاسخ
  • بهمن ۲۴, ۱۳۹۷ در ۹:۱۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام امیدوارم موفق باشید
  من کارت خارجی ندارم میخواستم بدونم نمیشه اکانت سایت مورد نظر Ojooo رو ببرم صرافی اونا خودشون بردارن یا از اگه روش راحتی هست بگید خلاصه الان مشکلم اینه که چجوری پولو از سایت بگیرم

  پاسخ
  • بهمن ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۲ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نیازی به کارت خارجی نیست. فقط کافیست یک حساب بیت کوین برای خود بسازید. سپس می توانید درآمد خود را به کیف پول بیت کوین منتقل سازید و در انتها با استفاده از سایت هایی مانند localbitcoins به راحتی می توانید بیت کوین خود را به ریال تبدیل کنید و در حساب های بانکی خود در ایران دریافت نمایید.
   برای افتتاح حساب بیت کوین می توانید به مقاله افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین مراجعه فرمایید.
   شاد و پیروز باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۱۲, ۱۳۹۷ در ۷:۳۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام وخسته نیاشید
  یک نفر که چندین ساله کارش درسایت های کلیکی هست و وبسایت خوبم داره می گفت سایت ojoooاسکمه پرسیدم چرا؟

  گفت طبق تجربه ی ۱۰ساله نمی دونیم الان این سایت اسکمه یا نه؟

  پاسخ
  • بهمن ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱:۴۰ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نظر هر شخصی کاملا محترم و قابل احترام است.
   سایت اجو نیز فراز و نشیب هایی داشته است اما در حال حاضر در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش و بسیاری دیگر از مانیتورینگ های معتبر، فعالیت این سایت موفق و مثبت ارزیابی شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۴, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۴ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام کدوم از این سایت ها برای کلیک زدن مناسب هستن فقط شمارشو بفرستی کافیه شرمنده زیاد سوال میپرسم
  ۱٫ati clicks
  ۲٫scarlet_clicks
  ۳٫aticlixer
  ۴٫atiads
  ۵٫sprizads
  ۶٫bits2u
  ۷٫cliquesteria
  ۸٫uniclique
  ۹٫minerva-clicks
  ۱۰٫strongbux
  ۱۱٫mayaclicks
  ۱۲٫waterptc

  پاسخ
  • بهمن ۵, ۱۳۹۷ در ۳:۵۶ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما در مجموعه میلیونر باش خوشحال می شویم بتوانیم به کاربران کمکی کنیم. بنابراین از همراهی و سوال های شما هرگز ناراحت نخواهیم شد. فقط لطف نمایید سوال ها را در بخش مربوطه مطرح فرمایید. این سوال به سایت کلیکی اجو مربوط نمی شود. می توانستید این سوال را در آموزش کسب درآمد از سایت های کلیکی معتبر خارجی برای ایرانیان مطرح فرمایید.
   در مورد پرسش شما باید خدمتتون عرض کنم طبیعتا سایت هایی که از نظر ما معتبر هستند و امتیازهای لازم را کسب کرده اند در آموزش سایت های کلیکی معتبر خارجی برای ایرانیان لیست شده اند و هر سایتی که امتیازات لازم را کسب کند نیز به این لیست اضافه خواهد شد. بنابراین اگر سایتی در این لیست وجود ندارد به این معنی است که هنوز به درجه ای نرسیده است که بتوان آن را به کاربران معرفی کرد و به آن اطمینان نسبی داشت.
   اما اگر قصد دارید در سایت های با ریسک بالاتر نیز فعالیت کنید به شما توصیه می کنم هرگز در آن ها سرمایه گذاری نکنید و درآمد خود را با سرعت بیشتری از آن ها برداشت نمایید.
   از لیست فوق سایت های aticlix و aticlixer و atiads همگی متعلق به یک نفر هستند و به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده اند. سایت های خوش اقبالی بوده اند و خیلی زود شهرت پیدا کرده اند و در حال حاضر پرداخت دارند. اما بنده با توجه به توهینی که به ایرانیان در این سایت ها شده است و عدم ثبات در قوانین، فعالیت در آن ها را توصیه نمی کنم.
   سایت bits2u سایت کلیکی نیست و در حقیقت یک سایت cloud mining است. در مجموع عملکرد مثبتی نداشته است و فعالیت در آن توصیه نمی شود.
   سایتی با نام mayaclicks نمی شناسم. فعالیت در سایت های strongbux و waterptc نیز به هیچ عنوان توصیه نمی شود.
   سایت uniclique و cliquesteria سایت هایی هستند که فراز و نشیب هایی داشته اند و در حال حاضر در حال پرداخت هستند. قدمت چندانی ندارند و خیلی نمی توان روی اعتبار آن ها حساب باز کرد اما فعالیت در آن ها مانعی ندارد. سرمایه گذاری به هیچ وجه توصیه نمی شود.
   سایت های minerva-clicks و sprizads حدود یک سال است که فعالیت خود را آغاز کرده اند و قدمت و اعتبار خاصی ندارند. در حال حاضر سایت های مناسب و سوددهی هستند و پرداختی نیز دارند. اما هیچ تضمینی برای آینده آن ها وجود ندارد. در حال حاضر فعالیت در این ۲ سایت مانعی ندارد. سرمایه گذاری توصیه نمی شود.
   سایت scarlet-clicks از بقیه سایت های لیست معتبرتر است و عملکرد موفق و مثبتی داشته است. فعالیت در این سایت توصیه می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۲۰, ۱۳۹۷ در ۳:۰۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من تازه درمدم از اجو رسیده به یه دلار الان اگه ۳تا زیر مجموعه اجاره کنم؛ بعد یک ماه چقد برام درامد داره؟( فرضا اگه همشون بالای ۴ تا کلیک کنن)
  اکانتم استاندارده.
  و یه زیر مجموعه مستقیم دارم. خودمم هر روز کلیک میکنم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • دی ۲۲, ۱۳۹۷ در ۸:۲۲ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نمی توان هیچ عدد دقیقی را مشخص کرد. اگر ۴ کلیک داشته باشند یک میزان درآمد می شود و هنگامی که ۵ کلیک می زنند، مقدار بیشتری خواهد شد. حتی به نوع تبلیغاتی که کلیک می کنند بستگی دارد. اما در زیر نحوه محاسبه را برای شما تشریح می کنم تا به راحتی بتوانید، محاسبات را انجام دهید.
   ۱- در پنل کاربری بر روی گزینه “Buy upgrade” کلیک نمایید تا به صفحه آپگریدها هدایت شوید.
   ۲- صفحه را اسکرول کنید تا به جدول “Commission on rented referrals” برسید. در این جدول بر اساس نوع عضویت شما، سودی که به ازای هر کلیک زیرمجموعه های اجاره ای به شما می رسد، نمایش داده شده است. به عنوان مثال اگر زیرمجموعه اجاره ای شما بر روی یک تبلیغ ۵ ثانیه ای کلیک کند، ۰٫۰۰۰۵ دلار دریافت خواهید کرد. این اعداد را یادداشت کنید.
   ۳- حال عدد یادداشت کرده را کافیست در تعداد کلیک های مدنظرتان ضرب کنید تا درآمد روزانه شما از هر زیرمجموعه اجاره ای بدست آید.
   ۴- عدد حاصل را در تعداد زیر مجموعه های اجاره خود ضرب کنید تا درآمد کل زیرمجموعه های اجاره ای شما بدست آید.
   ۵- در آخر کافیست حاصل مرحله قبل را در ۳۰ روز ماه ضرب کنید تا درآمد ماهانه شما از کلیک زیرمجموعه های اجاره ای محاسبه گردد.
   در آموزش فوق به صورت تصویری در مورد هر یک از جدول های بخش آپگرید توضیحات لازم داده شده است. با استفاده از آن و توضیحات فوق به راحتی می توانید درآمد خود از کلیک های خود و زیرمجموعه مستقیم خود را نیز محاسبه و به عدد فوق اضافه فرمایید تا کل درآمد شما در ماه محاسبه شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • دی ۱۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر منظور شما سایت optimalbux.com است که یک سایت ptc است و به عنوان خواهر سایت scarletclix شناخته می شود و فعالیت در آن مانند سایر سایت های کلیکی است. اگر هم منظور شما اعتبار آن است که تا این لحظه عملکرد تقریبا مثبتی داشته است اما به زمان بیشتری نیاز است تا بتوان در مورد آن با قطعیت نظر داد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۷, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۰ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام آپگرید +privilage مشخصاتش رو توی سات اوجو هست اما نمیتونی بخریش چه جوری باید بگیریش بعد اینکه login advertise چی هست ممنون

  پاسخ
  • دی ۱۷, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   عضویت مذکور به تازگی اضافه شده است و هنوز خرید آن امکان پذیر نیست.
   تبلیغات login advertise مربوط به تبلیغات هنگام ورود به سایت است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۴, ۱۳۹۷ در ۴:۳۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام خدمت شما
  ببخشید شما فرموده بودید که توی آفرها که فعالیت کنیم به ازای هر پوینت ۰٫۰۰۵ درآمد حساب میشه.
  حالا سوال من اینجاست که چون این پوینت ها به صورت پول قابل مشاهده نیست، چگونه این پوینت ها رو به همون ۰٫۰۰۵ تبدیل کنیم؟
  ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید،با تشکر

  پاسخ
  • دی ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پس از انجام آفر، باید انجام صحیح آفر توسط پیشنهاد دهنده تایید گردد. هنگامی که تایید صورت پذیرد به صورت اتوماتیک امتیازات به دلار تبدیل و به حساب شما در سایت اضافه می گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۰ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام نمیدونستم اینو از کجا بپرسم من تو سایت بیتر که تو کانال بود یک بیتر گرفتم الان میخام برداشتش کنم چیکار کنم میشه یه توضیحی بدید

  پاسخ
  • دی ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱:۳۲ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   امکان برداشت تا پایان ICO وجود ندارد. پس از پایان ICO و رسیدن به حداقل برداشت، می توانید از بخش Profile آدرس کیف پول خود را ثبت کنید و سپس از بخش Withdraw اقدام کنید و با وارد کردن مبلغ، درخواست برداشت ثبت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۱ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام موقعی که میرم سایت اوجو قبل اینکه وارد اکانتم بشم قسمت paid to click ads نزدیک سی یا چهل تا تبلیغ هست اما وقتی وارد اکانتم میشم فقط هفت تا هست بعضی وقتا هم هجده تا تبلیغ میشه چرا اینجوری بعد چیکار کنم تبلیغ های بیشتری برام بیاد ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • دی ۱۳, ۱۳۹۷ در ۲:۳۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   این امر کاملا طبیعی است. میزان تبلیغاتی که بدون ورود به اکانت مشاهده می کنید شامل تمام تبلیغات است، بدون در نظر گرفتن محدودیت های تبلیغات و همچنین نوع اکانت شما. اما هنگامی که وارد اکانت خود می شوید، فقط تبلیغاتی برای شما به نمایش در خواهد آمد که مناسب نوع اکانت شماست و همچنین هنوز شارژ دارند و از اعتبارشان باقی مانده است.
   بنابراین برای مشاهده تبلیغات بیشتر ۲ راهکار وجود دارد:
   ۱- سعی کنید در ساعات ابتدایی سرور به سایت مراجعه کنید که تبلیغات تازه شارژ می شوند و شارژ آن ها به پایان نرسیده است. همچنین برای اطمینان خاطر می توانید در طول روز چند بار دیگر به سایت سر بزنید.
   ۲- با آپگرید کردن اکانت به درجه ای مانند Economy تعداد تبلیغات بیشتری نیز دریافت خواهید نمود که این عمل تنها در صورتی توصیه می شود که زیرمجموعه های زیادی داشته باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۰, ۱۳۹۷ در ۴:۰۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. من میخواستم بدونم که اگه زیرمجموئه بخرم یک ماه فعال هستند یا امکان داره کمتر از یک ماه فعال باشند؟؟

  پاسخ
  • دی ۱۰, ۱۳۹۷ در ۸:۱۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر منظور شما زیرمجموعه های اجاره ای هستند که به صورت ماهانه اجاره می شوند، هیچ تضمینی برای فعال بودن آن ها وجود ندارد. طبق ادعای سایت زیرمجموعه های اجاره ای نیز کاربران سایت هستند. بنابراین ممکن است یک زیرمجموعه کاملا فعال باشد و یکی دیگر هر ۵ روز فقط یک کلیک بزند یا اصلا کلیکی نزند. به همین دلیل باید زیرمجموعه های خود را مدیریت کنید و زیرمجموعه هایی که نرخ کلیک پایینی دارند با پرداخت هزینه تعویض کنید و زیرمجموعه های خوب را تمدید نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۳۰, ۱۳۹۷ در ۷:۲۰ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام یه بخش جدید اومده تو سایت ojoo wad داخل پنل کاربری سایت اسمش puzzle هست میشه یه توضیحی در موردش بدید شرمنده زیاد سوال میپرسم چون مترجم گوگل خوب ترجمه نمیکنه چیزی نمیفهمم

  پاسخ
  • آذر ۳۰, ۱۳۹۷ در ۹:۰۲ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   دشمنتون شرمنده. ما اینجا هستیم که در حد توان پاسخگوی سوالات شما باشیم.
   این بخش مربوط به یک مسابقه می شود که سایت اجو راه اندازی کرده است. فکر نمی کنم چندان برای افراد ساکن ایران کاربرد داشته باشد. اصول این مسابقه بدین شکل است که در هنگامی که شما در حال مشاهده تبلیغات مختلف در بخش تبلیغات کلیکی سایت اجو هستید، ممکن است به صورت تصادفی قطعاتی از پازل در تبلیغات برای چند ثانیه به نمایش در بیاد. شما باید بر روی این قطعات کلیک کنید تا آن ها برای شما محفوظ گردند. اگر بتوانید قطعات مختلف پازل را جمع آوری کنید و تصاویر را کامل کنید، در قبال هر تصویر کامل شده، شانس خود برای برنده شدن را افزایش می دهید. طبق گفته سایت، برندگان می توانند جوایز جذابی دریافت کنند که البته فکر نمی کنم برای ایرانیان با توجه به تحریم ها امکان ارسال باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۴, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۱ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام، با توجه توضیح شما در پرفکت مانی اطلاعات ثبت نام من و اعضای خانواده باید یکی باشد در سایت کلیک ایراد نمیگیرد اسم ما یکی باشد بعد شماره حساب متفاوت به ما می دهد این در مورد پی پال یا دیگر کیف باید رعایت شود.
  با تشکر از شما

  پاسخ
  • آذر ۴, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۶ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بدون شک اکثر سایت های کلیکی معتبر با این مسئله دچار مشکل می شوند. شما در سایت های کلیکی فقط مجاز به داشتن یک حساب به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر هستید و علاوه بر این موارد، برای هر شخص فقط یک اکانت مجاز است. بنابراین اگر افراد دیگر خانواده نیز قصد دارند در سایت کلیکی عضو شوند حتما باید از اینترنت و کامپیوتر مستقل عضو شوند. بنابراین حساب پرفکت مانی آن ها را نیز با همان اینترنت و کامپیوتری که قصد استفاده از آن را برای ورود به سایت های کلیکی دارند بسازید و از مشخصات حقیقی خودشان برای ثبت نام استفاده فرمایید. در غیر این صورت احتمال اینکه در سایت های کلیکی دچار مشکل شوید، افزایش پیدا می کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۳, ۱۳۹۷ در ۹:۵۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید
  در اینجا روش پرداخت بیت کوین و اتریوم گفتید هست در کدام بخش باید درخواست کنیم چون کلیک می کنیم دلار حساب میشه
  و به چه حساب هایی پرداخت دارد.
  سوال دیگه در مورد باز کردن حساب های پرفکت مانی یا بلاکچین، میشود برای خودم و یکی از اعضای خانواده در یک گوشی برای هر دومون حساب باز کنم مثل سایت کلیک ایراد نمیگیرد ip و دستگاه یکی باشد.
  واقعا آموزش های شما عالی و کامل با لینک شما عضو شدم و دارم پیش میرم.

  پاسخ
  • آذر ۴, ۱۳۹۷ در ۴:۰۹ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   رضایت شما موجب دلگرمی ماست.
   شما به راحتی می توانید درآمد خود را به کیف پول بیت کوین منتقل سازید.
   اینکه مبالغ به دلار محاسبه می شود کاملا طبیعی است. به این دلیل که بیت کوین نوسان زیادی دارد و به همین دلیل همواره مبالغ به دلار محاسبه می شوند که ثابت باشند و در هر لحظه ای که قصد واریز یا برداشت درآمد داشته باشید معادل بیت کوینی آن تعیین می گردد.
   برای فعال شدن امکان برداشت باید حداقل ۱۰۰ کلیک زده باشید و ۲ دلار نیز درآمد کسب کرده باشید. سپس با استفاده از گزینه “Settings” شماره حساب بیت کوین خود را در سایت ثبت نمایید و در انتها از بخش “Cash out funds” درخواست برداشت خود را ثبت فرمایید.
   در مورد حساب بلاک چین مشکلی ایجاد نخواهد شد. در مورد حساب پرفکت مانی به شرطی مجاز به داشتن چندین اکانت با یک ip هستید که در تمام اکانت ها از اطلاعات یکسان استفاده نمایید. یعنی مشخصاتی که برای ثبت نام استفاده می فرمایید در تمامی اکانت ها ثابت باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • خرداد ۲, ۱۳۹۸ در ۳:۴۵ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام اگه امکانش هست درمورد بخش offertoro و wannads بیشتر توضیح بدین.ازکجا بدونم اون امتیاز و گرفتم یا نه؟و این که مستقیم به حساب واریز میشه یا باید کار خاصی انجام بدم؟

    پاسخ
    • خرداد ۳, ۱۳۹۸ در ۱:۲۶ ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     در این قسمت ها پیشنهادهای مختلفی برای کسب درآمد قرار داده شده است و هر آفر، دارای دستورالعمل هایی می باشد که در آن آفر می توانید مشاهده نمایید. اگر قصد استفاده از این بخش را دارید، باید حتما طبق دستورالعمل ها پیش روید. در غیر این صورت حساب شما در معرض مسدود شدن قرار خواهد گرفت. لذا انجام این بخش تنها در صورتی توصیه می شود که قادر به فهم انگلیسی به صورت دقیق و رعایت تمامی دستورالعمل ها باشید. پس از این که یک آفر را به صورت کامل به اتمام رسانید و تایید شود، امتیاز آن را به صورت اتوماتیک دریافت خواهید کرد. اگر آفری که به انجام می رسانید نیاز به تایید توسط پیشنهاد دهنده داشته باشد، وضعیت آن را می توانید در Offerwall history مشاهده نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • خرداد ۳, ۱۳۹۸ در ۷:۵۹ ب.ظ
      پیوند یکتا

      یک دنیا ممنون بابت پاسخگوییتون.ولی بعضی از آفرها سادس.مثلا گفته اپ رو نصب کن یا بعد از نصب یک بازی انجام بده.وقتی اونکارارو انجام میدم بازم تائید نمیشه؟چون هیچ پول به من نمیده

     • خرداد ۴, ۱۳۹۸ در ۳:۴۲ ب.ظ
      پیوند یکتا

      انجام وظیفه است.
      دقت نمایید که برای انجام چنین آفرهایی در همان ابتدا از شما یک آدرس ایمیل خواسته می شود تا لینک اپلیکیشن برای شما ارسال گردد. باید حتما از ایمیلی استفاده نمایید که با آن در سایت اجو ثبت نام کرده اید. در غیر این صورت انجام آفر برای شما امتیازی به همراه نخواهد داشت. همچنین بعضی از آفرها فقط مختص به منطقه های خاصی هستند که در آن ها قید شده است و انجام آن ها برای یک ایرانی، امتیازی به همراه نخواهد داشت.
      در نظر داشته باشید که تبلیغ دهنده تا ۷ روز وظیفه دارد انجام آفر توسط شما را تایید نماید. اگر بیش از ۷ روز از انجام یک آفر توسط شما گذشت و مطمئن بودید که آفر را به درستی انجام داده اید اما دستمزد شما پرداخت نشده است، باید از طریق پشتیبانی سایت اجو مساله را پیگیری نمایید و به آن ها تیکت بزنید و مشکل خود را مطرح سازید.
      موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *