گام سی و ششم: کسب درآمد از اینترنت با آپلود و به اشتراک گذاری ویدیو

تاکنون در میلیونر باش روش های متفاوتی را برای کسب درآمد از اینترنت بیان کردیم. امروز می خواهیم شما را با کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو آشنا کنیم که می تواند شما را به درآمد بسیار مطلوبی برساند. همچنین سقف درآمد شما کاملا به تلاش شخص شما بستگی دارد و نمی توان برای آن محدودیتی قائل شد.

کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو

کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو ها

در این روش یک سایت به عنوان سرویس به اشتراک گذاری ویدیو شروع به جذب کاربر می کند و به صورت رایگان فضایی را برای تماشا و آپلود ویدیو در اختیار کاربران خود قرار می دهد. کاربران در این سایت ها به مشاهده و اشتراک گذاری ویدیوها می پردازند.

شما به عنوان یک کاربر جذب این سایت ها می شوید. از فضایی که در اختیارتان قرار داده شده است، استفاده می کنید و ویدیوهای خود را در سایت بارگذاری می نمایید. از این پس هر کسی که ویدیو شما را در سایت مشاهده نماید مبلغی به ازای هر مشاهده به حساب شما اضافه خواهد شد.

همچنین برای افزایش بازدید و درآمد خود می توانید پس از آپلود ویدیو، لینک ویدیو خود را دریافت کنید و در وبلاگ خود یا در شبکه های اجتماعی یا هر سایت پربازدید دیگر قرار دهید.

اساس و توجیه فعالیت سیستم های اشتراک گذاری ویدیو

همان طور که از توضیحات فوق می توان درک کرد، این همکاری دارای چهار طرف زیر می باشد:

  • طرف اول: صاحبان سایت یا مدیران سرویس اشتراک ویدئو که فضایی را برای آپلود ویدیو در اختیار کاربران قرار می دهند.
  • طرف دوم: کاربران فعال سایت که در حقیقت محتوای سایت را تولید می کنند. این دسته با بارگذاری ویدیوهای پرمخاطب به جذب ترافیک و بازدیدکننده برای سایت می پردازند و در ازای آن در بخشی از درآمدهای تبلیغاتی سایت سهیم می شوند.
  • طرف سوم: تبلیغ دهندگان که به عنوان اسپانسر نیز شناخته می شوند.
  • طرف چهارم: بازدیدکنندگان که به تماشای ویدئوهای مورد علاقه خود خواهند پرداخت.

حال به منافع هریک از طرفین خواهیم پرداخت و نشان خواهیم داد که این همکاری اگر بر مبنای اصولی و برنامه ریزی صحیح صورت پذیرد، در حقیقت یک بازی برد- برد- برد- برد است.

منافع صاحبان سرویس اشتراک ویدئو

صاحبان سیستم اشتراک گذاری ویدیو برای تهیه فضای مورد نیاز جهت آپلود ویدیو که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد، باید هزینه سنگینی متقبل شوند. همچنین هزینه های دیگری مانند طراحی سایت و پورسانت کاربران نیز وجود دارد. اما تمام این هزینه ها با توجه به موارد زیر دارای توجیه اقتصادی هستند.

  • هنگامی که کاربران در این نوع سیستم ها، ویدیوهای متعدد و جذابی را بارگذاری می نمایند، روز به روز ترافیک جذب شده توسط سایت افزایش می یابد و این امر موجب می شود سایت در الکسا دارای رتبه ای فوق العاده شود. در نتیجه ارزش برند سایت به شدت بالا می رود.
  • هنگامی که سایت دارای رتبه مناسب جهانی شد، به دلیل کاربر و بازدیدکننده زیاد، هزینه تبلیغات در سایت، با سرعت زیاد خواهد شد. در نتیجه بخش قابل توجهی از هزینه های سایت، با گرفتن تبلیغات و بنرهای تبلیغاتی تامین خواهد شد.
  • با توجه به این مساله که امروزه تبلیغات ویدویی از محبوب ترین و اثربخش ترین نوع تبلیغات به حساب می آید، سیستم های اشتراک ویدیو، به ابتدای فیلم های آپلود شده توسط کاربران، ویدیوهای تبلیغاتی را اضافه می کنند که در ازای هر بازدید از ویدیوها، توسط اسپانسر (تبلیغ دهنده) پورسانتی به سیستم پرداخت می شود.

منافع کاربران فعال سایت

کاربران می توانند به صورت رایگان در سایت عضو شوند و سپس بدون پرداخت مبلغی، از فضایی مناسب برای آپلود ویدیوهای خود و به اشتراک گذاری آن ها با دیگران استفاده کنند و همچنین به کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو ها نیز بپردازند.

برای روشن تر شدن موضوع به مثال زیر توجه فرمایید:

فرض کنید شما به مرور ۱۰۰۰ ویدئو جذاب در این سیستم ها آپلود می کنید که هر یک از ویدیوها در ماه فقط ۱۰۰۰ بار بازدید می شوند. در نتیجه شما در هر ماه مجموعا ۱۰۰۰۰۰۰ بازدید خواهید داشت.

سیستم های اشتراک ویدیو ایرانی به طور معمول به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید مبلغی بین ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان پرداخت می کنند. در نتیجه شما در یک ماه در حدود ۸ تا ۱۰ میلیون تومان درآمد کسب خواهید کرد.

منافع تبلیغ دهندگان

تبلیغ دهنده در این روش به شکل کاملا موثر و هدفمند می تواند برای محصول خود تبلیغ نماید و فروش خود را بهبود بخشد. چون نه تنها از تبلیغات ویدیویی که از جذاب ترین و موثرترین نوع تبلیغات به شمار می آید بهره برده است، بلکه فقط در ازای تعداد دفعات مشاهده تبلیغ، پول پرداخت خواهد کرد.

منافع بازدیدکنندگان سایت آپلود و به اشتراک گذاری ویدئو

بازدید کنندگان نیز می توانند به خیلی عظیمی از ویدیوهای جذاب و مورد نیاز خود به صورت رایگان دسترسی داشته باشند.

استراتژی کسب درآمد مطلوب از سیستم های اشتراک گذاری ویدیو

در کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو ،حرف اول را داشتن ویدیوهای جذاب و مفید می زند. پس تمام تلاش خود را به خرج دهید تا ویدیوهایی سودمند و جذاب در سایت اشتراک ویدیو بارگذاری نمایید و تعداد آن ها را افزایش دهید. در نهایت با قرار دادن لینک ویدیوهای خود در شبکه های اجتماعی، کانال ها و فروم های مناسب و پر مخاطب می توانید به درآمد چشمگیری دست یابید.

همچنین داشتن بستری مناسب برای دیده شدن نیز می تواند کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو را برای شما آسان نماید. اگر به یاد داشته باشید در آموزش های گام دوم و سوم به صورت کامل  به این مسئله پرداختیم. بنابراین سعی کنید با توجه به نکاتی که در میلیونر باش مرور کردیم و مهارت هایی که فراگرفته اید، برای خود بسترهایی ( سایت، وبلاگ و شبکه اجتماعی) مناسب و پر بازدید ایجاد کنید.

پس از بارگذاری ویدیوها، لینک مربوط به ویدیوهای خود را در شبکه های اجتماعی و بسترهای خود به اشتراک بگذارید تا بازدید بیشتری داشته باشید.

هر چقدر ویدیوهای شما جذابتر باشد و بیشتر در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو محدود به زمانی خاص نیست و می توانید برای همیشه از آپلود و به اشتراک گذاری ویدیو های خود درآمد داشته باشید. بنابراین با کمی صبر و پشتکار می توانید روز به روز درآمد خود را افزایش دهید.

تذکر مهم:

  • آپلود هرگونه ویدیو دارای محتوای غیر انسانی، غیراخلاقی و یا مغایر با قوانین کشور به شدت ممنوع است و در صورت مشاهده، موجب مسدود شدن اکانت و درآمد خواهد شد.

معتبرترین سایت های آپلود و به اشتراک گذاری ویدیو با امکان کسب درآمد برای کاربران

میلیونر باش سیستم مانیتورینگ حرفه ای دارد و تمامی سایت های معرفی شده در میلیونر باش در این مانیتورینگ قرار می گیرند و هریک از سایت های مذکور، در هر لحظه ای که از پرداخت دستمزد کاربران خود شانه خالی کند بلافاصله از این لیست خارج خواهد شد.

در حال حاضر از بین تمام سیستم های آپلود و به اشتراک گذاری ویدیو ایرانی که امکان کسب درآمد را برای کاربران فراهم کرده اند، تنها سایت های زیر موفق و درخشان عمل کرده اند. (این لیست به صورت پیوسته، آپدیت خواهد شد.)

با کلیک بر روی نام هر یک از سایت های زیر می توانید به آموزش مربوط به آن سایت مراجعه نمایید و به صورت دقیق با نحوه ثبت نام، فعالیت و کسب درآمد مطلوب از آن سایت آشنا شوید.

سرویس آینت

سرویس ویدوفا

سخن پایانی

در این آموزش با مفاهیم و فلسفه سایت های آپلود و اشتراک گذاری ویدئو آشنا شدیم و به بررسی استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از این سیستم ها پرداختیم و در نهایت لیستی از معتبرترین سایت های موجود در این زمینه ارائه نمودیم.

امیدواریم این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد. همچنین در صورتی که درباره این مطلب نظر و یا پیشنهادی دارید و یا سوالاتی ذهن شما را درگیر کرده است، خوشحال می شویم از طریق گزینه “یک نظر بگذارید” در انتهای مطلب با ما در ارتباط باشید.

میلیونر باش بهترین ها را برای شما آرزومند است.

گام سی و ششم: کسب درآمد از اینترنت با آپلود و به اشتراک گذاری ویدیو
5 (100%) 2 votes
به اشتراک بگذارید:

نظر بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *