کسب درآمد در منزل برای مترجمین و تایپیست ها

امروز قصد داریم در راستای آموزش های فریلنسینگ، به معرفی سایت سان تایپ بپردازیم که بستر کسب درآمد مطلوب را برای مترجمین و تایپیست های حرفه ای به صورت کاملا آنلاین فراهم نموده است.

سایت سان تایپ

سان تایپ ( SunType )

سان تایپ یکی از بزرگترین دارالترجمه ها و دفاتر فنی آنلاین و تخصصی کشور می باشد، که درگاهی به منظور دریافت سفارشات روزانه و درآمد چشمگیر برای نیروی متخصص و فعال جویای کار ارائه می نماید.

این مرکز با سال ها تجربه در عرصه ترجمه و تایپ دانشجویی و تخصصی، ویراستاری تخصصی، مقاله نویسی، مشاوره پایان نامه، طراحی و گرافیک، برنامه نویسی و طراحی وب و کلیه امور دانشگاهی کشور، با طیف گسترده ای از متخصصین بصورت دورکاری همکاری می نماید.

به علت حجم بالای سفارشات سان تایپ، همواره استخدام مترجم، به خصوص مترجم انگلیسی به فارسی و مترجم فارسی به انگلیسی و همچنین تایپیست اینترنتی، بدون محدودیت در دستور کار مرکز قرار گرفته است و از بابت جذب نیروی متخصص هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. با این همه بهترین زمان برای استخدام، اوایل پاییز خواهد بود. چرا که تابستان، بعلت تعطیلی نسبی دانشگاه ها، فصل کم ترافیک سفارشات خواهد بود و در صورت استخدام در این فصل، دیر تر از حد انتظار در چرخه‌ی سفارشات قرار خواهید گرفت.

نحوه‌ی پیوستن به سان تایپ

از جمله پارامترهای لازم به منظور جذب و استخدام مترجم آنلاین، تایپیست آنلاین، ویراستار آنلاین، طراح و گرافیست آنلاین، متخصص نگارش مقاله و پایان نامه، برنامه نویس، طراح وب و غیره، تخصص کافی در زمینه مربوطه، تعهد کاری، کیفیت ممتاز و دسترسی آسان به همکار می باشد.

اگر حائز شرایط ذکرشده هستید،ابتدا بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد بخش عضویت سایت سان تایپ شوید.

حال فرم عضویت را پر کرده و ارسال نمایید. پس از ارسال اطلاعات، ایمیلی حضورتان ارسال خواهد شد. فرم پیوست را مطابق با دانش و تخصص خود پر کرده و مجددا به ایمیل مرکز ارسال نمایید. کارمندان دپارتمان استخدام سان تایپ، فرم آزمون شما را بررسی کرده و ظرف یک روز، مراتب قبولی یا عدم قبولی را از طریق ایمیل به اطلاعتان خواهند رساند.

در صورت پذیرش در سان تایپ، ایمیلی حاوی فرم همکاری، شناسه کاربری و رمز عبور به منظور ورود به پرتال همکاری، دریافت خواهید نمود که این فرم حاوی اطلاعاتی همچون چگونگی دریافت و ارسال سفارش، سیکل کاری سان تایپ و شماره حساب شما به منظور واریز وجه حق الزحمه سفارشات می باشد. پس از پر کردن فرم مذکور، آن را از طریق لینک مشخص شده در ایمیل دریافتی خود، مجددا به کارشناسان سان تایپ بازگردانید و منتظر دریافت سفارش باشید.

تذکر: اخیرا مشاهده شده که برخی از وب سایت های سودجو اقدام به اخذ هزینه بابت معرفی مترجمین و تایپیست ها به وب سایت سان تایپ نموده و وجوهی را بابت شرکت در آزمون سان تایپ اخذ می نمایند. بدین وسیله تاکید می گردد که وب سایت های مذکور هیچ گونه ارتباطی با مجموعه سان تایپ ندارند و هرگونه دریافت وجهی از طرف ایشان، مصداق کلاهبرداری می باشد. ضمنا یادآور می گردد که سان تایپ هیچگونه وجهی بابت کلیه مراحل آزمون و اعلام نتایج دریافت نمی نماید.

نکات مهم درمورد فعالیت در سان تایپ

نحوه‌ی دریافت سفارش

بطور کلی در پذیرش یا عدم پذیرش سفارشات آزاد هستید. البته بایستی توجه داشته باشید که قطعا افرادی که اکثر سفارشات ارسالی مرکز را پذیرفته و در موعد مقرر ارسال می کنند، در اولویت بالاتری به منظور دریافت سفارش قرار خواهند داشت. لذا برای حفظ ترافیک کاری خود سعی بر پذیرش اکثر سفارشات داشته باشید. چرا که رقابت دریافت سفارش به علت تعدد همکاران و کیفیت برجسته آن ها بسیار بالا می باشد. با این همه سان تایپ شرایط زمانی، مکانی و کاری اعضای خود را درک می کند.

در زمان تقسیم سفارشات، از طرف سان تایپ پیامی تحت عنوان “آماده دریافت سفارش جدید هستید؟”، حضورتان ارسال می شود. در صورت آمادگی، پیام “بلی” را به شماره ارسال کننده پیامک ارسال نمایید. در غیر این صورت نیز پیام “خیر” را به همان شماره ارسال کنید.

پس از ارسال پیام “بلی”، سفارش به همراه فاکتور مربوط به حق الزحمه شما، درخواست مشتری و زمان تحویل حضورتان ایمیل خواهد شد. سپس پیامکی با عنوان اینکه “سفارش به ایمیل شما ارسال شده است”، دریافت خواهید نمود. سپس با سنجش وجود فرصت کافی برای انجام سفارش و همچنین مطابقت زمینه تخصصی سفارش با زمینه تخصصی شما، حق الزحمه، زمان تحویل و سایر موارد، به شماره ارسال کننده پیامک، پیام “انجام سفارش تایید میگردد” و یا “قادر به انجام سفارش نیستم” را ارسال نمایید. بدین ترتیب، در صورت پذیرش درخواست، سفارش را در موعد مقرر از طریق پرتال همکاری و ایمیل مرکز ارسال نمایید.

چگونگی ارسال سفارشات

برای ارسال سفارش به سان تایپ، حتما بایستی فایل سفارش پایان یافته را از طریق ایمیل به آدرس الکترونیکی رسمی مرکز و همچنین از طریق پرتال همکاری ارسال نمایید.

پس از ورود به پرتال همکاری، به بخش تحویل سفارش رفته و اطلاعات مربوط به سفارش و خود را پر کرده و فایل سفارش را پیوست نمایید.

پس از پایان بارگذاری فایل در این صفحه، پیامی تحت عنوان “سفارش با موفقیت تحویل سان تایپ گردید. خسته نباشید!” مشاهده خواهید کرد که این پیغام به منزله تحویل نهایی سفارش می باشد.

همچنین لازم است حتما فایل سفارش به ایمیل رسمی مرکز نیز ارسال گردد.

تذکر: در صورت امکان بروز تاخیر در تحویل سفارش، سریعا مراتب را به مدیریت دپارتمان پشتیبانی سان تایپ اطلاع دهید.

روال واریز حق الزحمه سفارشات

حق الزحمه کلیه سفارشات اعم از ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی یا ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی، تایپ تخصصی، ویراستاری تخصصی، مقاله نویسی و مشاوره پایان نامه هر دو الی سه هفته یکبار به شماره حساب اعلامی توسط شما واریز می گردد و ریز گزارش مالی حضورتان ارسال خواهد شد تا در جریان کامل فرآیند مالی خود قرار بگیرید. همچنین قادر خواهید بود جزئیات مربوط به سفارش خود را در پرتال همکاری نیز مشاهده نمایید.

سیکل دو الی سه هفته ای برای واریز حق الزحمه به علت بررسی کیفیت سفارشات است چرا که تمامی سفارشات سان تایپ با ضمانت رسمی کیفیت به مشتریان ارائه می گردد.

سایر سفارشات مانند طراحی و گرافیک، برنامه نویسی و طراحی وب با توجه به انعقاد قرارداد بین سان تایپ و مشتری، بسته به مفاد قرارداد، روند مالی منحصر به خود را خواهند داشت.

جمع بندی

در این آموزش با سایت سان تایپ که فرصت کسب درآمد را برای مترجمین و تایپیست های گرامی فراهم نموده است، آشنا شدیم و به چگونگی عضویت و فعالیت در این سایت پرداختیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان همیشگی واقع گردد.

به اشتراک بگذارید:

9 نظر در “کسب درآمد در منزل برای مترجمین و تایپیست ها

 • مرداد ۹, ۱۳۹۷ در ۹:۴۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  تشکر عالی بود.
  اگر پولش به دالر است عالی هست در غیر این صورت به درد من نمیخورد.
  من به دنبال سایتها ی که تایپ آفلاین خدمات ارائهه دهند هستم اگر چنین سایتی را میشناسید معرفی کنید.
  در ذمن! پرداخت اش به دالر باشد.
  منتظر جواب تون هستم.

  پاسخ
  • مرداد ۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سپاس از همراهی و انرژی مثبت شما.
   سایت هایی که خدمات تایپ را برای ایرانیان فراهم می نمایند، باتوجه به اینکه درآمد ریالی دارند، هرگز پرداخت دلاری نخواهند داشت. بنابراین شما فقط می توانید روی سایت های خارجی مانند freelancer.com حساب باز کنید که اینگونه سایت ها نیز به حساب هایی مانند پی پال پرداخت دارند که کار با حساب هایی مانند پی پال برای ایرانیان بسیار سخت و پر خطر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مهر ۲۷, ۱۳۹۷ در ۵:۳۸ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام. لازم به ذکر است سایتfreelancer.com کشور ما رو تحریم کرده و در حال حاضر اجازه فعایت نمی دهد!

    پاسخ
    • مهر ۲۷, ۱۳۹۷ در ۸:۵۶ ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ما نیز این سایت را برای ایرانیان توصیه نکرده ایم. در پاسخ به کاربری که خواستار معرفی سایت فریلنسی شدند که به دلار پرداخت داشته باشد، عرض کردیم سایت های ایرانی چنین روالی ندارند و اگر خواستار دستمزد دلاری هستند، باید به سراغ سایت هایی مانند سایت مذکور بروند. همچنین متذکر شدیم، روش های پرداخت این سایت ها اصولا برای ایرانیان مناسب نیست به عنوان مثال به پی پال پرداخت دارند که حتما در جریان هستید، ایران توسط پی پال به شدت تحریم است. بنابراین اگر کسی قادر باشد تحریم پی پال را دور بزند به راحتی قادر خواهد بود تحریم سایت freelancer را نیز دور بزند. در مجموعه پولسازان ایران زمین ما افرادی را داریم که در سایت مذکور فعالیت می کنند و هر ماه درآمد خود را نیز دریافت می نمایند.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • مهر ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۰ ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام. میشه یک سایت مشابه معرفی کنید که با ایران مشکل نداشته باشد؟ همچنین به وب مانی یا پاییر پرداخت داشته باشند که تحریم نیستند. ممنون

     • مهر ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۷ ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      متاسفانه در زمینه تایپ و ترجمه، سایت فریلنس خارجی که ایرانیان را به عنوان تایپیست یا مترجم بپذیرد و روش پرداخت آن وب مانی یا پایر باشد، سراغ ندارم.
      موفق باشید.

 • تیر ۲۴, ۱۳۹۷ در ۵:۰۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  دم شما گرم سان تایپ عاااااااااااااااااااالی بود
  مرسی از کمکتون

  پاسخ
  • تیر ۲۴, ۱۳۹۷ در ۹:۵۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   رضایت و همراهی شما موجب دلگرمی ماست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فروردین ۲۳, ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  من تایپیست هستم و با سایت irantype کار می کنم و از درآمدش راضی هستم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *