آموزش کسب بیت کوین رایگان با سایت CointiPly

در این آموزش قصد داریم به صورت جامع سایت CointiPly را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم و نحوه کار با پنل کاربری و کسب بیت کوین رایگان در این سایت را تشریح نماییم و در انتها به تبیین استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت کوین تی پلای خواهیم پرداخت.

Bitcoin Faucet چیست؟

bitcoin faucet یا قطره چکان های بیت کوینی، سایت هایی هستند که در قبال کارهای بسیار ساده به شما مبالغ بسیار اندکی بیت کوین می دهند. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در قبال انجام عملی ساده، مبلغ اندکی بیت کوین دریافت می نمایید.

در این سایت ها وظایف و کارهای محول شده به کاربران، تنوع و گستردگی زیادی دارد. به عنوان مثال ممکن است از شما فقط کلیک بر روی یک دکمه خواسته شود یا مشاهده یک ویدیو یا مشاهده یک تبلیغ و یا هر کار ساده و کوچک دیگری.

تفاوت اصلی این نوع سایت ها با سایت های کلیکی در این است که Faucet ها اصولا دارای تنوع بیشتری در وظایف محول شده به کاربران هستند و همچنین در بیشتر faucet ها، برای کارها یک نرخ مشخص وجود ندارد، بلکه یک حداقل نرخ و یک حداکثر نرخ برای هر فعالیت وجود دارد که در این بازه به قید قرعه، هرکاربر سهمی خواهد برد.

سایت COINTIPLY

سایت cointiply

سایت COINTIPLY یکی از سایت های معتبر bitcoin faucet می باشد. این سایت فعالیت خود را از سپتامبر سال ۲۰۱۷ آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

روش کلی کسب درآمد از سایت کوین تی پلای بسیار ساده است و به هیچ تخصص خاصی نیاز ندارد. بدین منظور کافیست بر روی یک دکمه به نام ROLL & WIN کلیک کنید. با فشردن این دکمه در هر ساعت می توانید مقداری بیت کوین رایگان متناسب با شانس خود دریافت نمایید.

البته اگر قصد داشته باشید فقط با فشردن دکمه RoLL & WIN ، هر یک ساعت مقدار کمی بیت کوین به حساب خود اضافه کنید، رشد حساب کند خواهد بود. بنابراین در این آموزش، ما به شما روش هایی را پیشنهاد می کنیم که با استفاده از آن می توانید میزان بیت‌کوین دریافتی و سرعت پیشرفت را بالا ببرید.

اطلاعات و نکات مهم در مورد سایت کوین تی پلای

 • سایت cointiply دارای اعتبار و امنیت بالایی می باشد.
 • سایت کوین تی پلای ، مشکلی با ایرانیان ندارد.
 • شما با هربار رول زدن در سایت cointiply مقداری کوین (سکه) دریافت می نمایید. هر یک کوین در این سایت، همواره معادل ۰٫۰۰۰۱ دلار است و بر همین اساس، معادل ارزش آن به شما بیت کوین اختصاص خواهد گرفت. در لحظه نگارش مقاله هر کوین تقریبا ۱٫۵ ساتوشی است.
 • حداقل مبلغ برداشت در سایت کوین تی پلای بستگی به روش برداشت شما دارد. اگر بخواهید درآمد خود را به حساب FaucetHub خود منتقل سازید، حداقل مبلغ برداشت ۳۵۰۰۰ کوین است. اگر قصد برداشت مستقیم از طریق حساب داج کوین داشته باشید، این مبلغ ۵۰۰۰۰ کوین است و حداقل مبلغ برداشت برای حساب بیت کوین، ۱۰۰۰۰۰ کوین می باشد.
 • هر یک ساعت می توانید یک ROLL در این سایت بزنید.
 • در هنگام نگارش این مقاله ارزش هر رول در این سایت، تقریبا در بازه ۱۵ کوین تا ۲۱۰ کوین می باشد. یعنی کمترین میزانی که در هر رول ممکن است برنده شوید ۱۵ کوین و ماکزیمم مقداری که می توانید برنده شوید، ۲۱۰ کوین است. البته یک جایزه ویژه ۱۰۰۰۰۰ کوینی نیز وجود دارد که به فردی می رسد که با زدن رول، عدد ۹۹۹۹۹ برایش به نمایش درآید.
 • سایت cointiply دارای امتیاز وفاداری یا همان Loyalty Bonus می باشد که به ازای هر روز که به صورت مداوم در سایت آنلاین بشوید و بر روی دکمه “ROLL & WIN” کلیک فرمایید، یک درصد به درآمد شما افزوده خواهد گشت.
 • یک از ویژگی های جذاب سایت cointiply که پتانسیل کسب درآمد در آن را به شدت افزایش می دهد، امکان جذب زیرمجموعه مستقیم به صورت نامحدود است.
 • در سایت کوین تی پلای علاوه بر کسب بین کوین رایگان با رول زدن، روش های دیگری برای کسب درآمد همچون مشاهده تبلیغات، انجام کارهای کوچک، تماشای ویدیو، بازی کردن و ماینینگ نیز وجود دارد.

عضویت در سایت COINTIPLY

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه ثبت نام در سایت کوین تی پلای شوید.

اکنون با فرمی مشابه شکل زیر روبرو خواهید شد. این فرم را با توجه به توضیحات ذیل تکمیل فرمایید.

آموزش ثبت نام در سایت کوین تی پلای

 • First Name: نام خود را در این فیلد وارد نمایید.
 • Email: ایمیل معتبر و قابل دسترس خود را در این کادر وارد نمایید.
 • Password: رمزعبوری برای حساب خود تعیین نمایید. تعداد کاراکترهای رمز انتخابی بیش از ۸ باشد و ترکیبی از اعداد و حروف استفاده گردد.
 • Confirm Password: رمزعبوری را که در فیلد قبل انتخاب کردید، مجددا در این کادر وارد فرمایید.

در انتها بر روی “CREATE YOUR ACCOUNT” کلیک کنید تا ثبت نام شما انجام گردد. حال به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینک تایید، کلیک فرمایید تا ۱۰۰ کوین به شما تعلق گیرد.

نکته: در دفعات بعد برای ورود به سایت، پس از وارد نمودن آدرس سایت، از منوی فوقانی بر روی گزینه “LOGIN” کلیک کنید و با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور خود وارد سایت شوید.

آشنایی با پنل کاربری سایت cointiply

هنگامی که وارد سایت cointiply.com می شوید، در پنل کاربری خود با منویی مطابق شکل زیر روبرو می شوید که در ادامه هر یک از گزینه های موجود در این منو را تشریح خواهیم نمود.

آموزش کار با سایت cointiply

FAUCET

با کلیک بر روی این گزینه، وارد بخش کسب بیت کوین رایگان می شوید. صفحه را به سمت پایین اسکرول نمایید تا به دکمه “ROLL & WIN” برسید. در اینجا شما با تصویری مشابه شکل زیر مواجه هستید.

کسب بیت کوین رایگان در cointiply

۱- در این بخش بر روی دکمه “ROLL & WIN” کلیک کنید و کپچا را حل نمایید تا براساس شماره ای که به شما تعلق می گیرد، برنده مبلغی کوین شوید و این مبلغ به حساب شما اضافه گردد. پس از کلیک بر روی دکمه رول، زمان سنجی به شما نمایش داده خواهد شد که مدت زمانی را که دوباره می توانید بر روی دکمه رول کلیک و کسب درآمد نمایید، به شما نشان خواهد داد.

۲- در این قسمت ضریب cointiplier نمایش داده می شود. این ضریب هرچه بالاتر باشد، با هر بار رول زدن، کوین بیشتری نصیب شما خواهد گشت. برای افزایش این ضریب می توانید کارهای مختلفی را از جمله آنلاین شدن روزانه، مدت زمانی بیشتری در سایت بودن، انجام دادن پیشنهادات بخش offerwalls، تماشای ویدیوهای سایت و جذب رفرال های فعال، انجام دهید.

۳- در این بخش جدولی به شما نمایش داده خواهد شد که در ستون سمت چپ، بازه هایی از شماره ها نشان داده می شود و در ستون سمت راست، تعداد کوینی که به هر بازه اختصاص می یابد. بنابراین هنگامی که شما بر روی دکمه رول کلیک می کنید، با توجه به عددی که بر اساس قرعه و شانس به شما تعلق می گیرد، برنده مبلغی کوین بر حسب این جدول می شوید.

VIDEOS

در این بخش ویدیوهایی قرار داده شده است که می توان با تماشای آن ها کوین بدست آورد. متاسفانه بسیاری از ویدیوها برای ایرانیان قابل مشاهده نیست. اما با توجه به تعداد کوین مناسبی که در ازای تماشای ویدیوها به کاربران داده می شود، سعی کنید این بخش را همواره امتحان نمایید و اگر امکان مشاهده ویدیو را داشتید، از آن استفاده نمایید تا درآمد خود را افزایش دهید.

البته همواره به باکسی که می خواهید ویدیوهای آن را انتخاب نمایید، توجه کنید و دقت نمایید که چند کوین در ازای تماشای ویدیو به شما داده خواهد شد. در بعضی از باکس ها ممکن است هیچ کوینی به شما در ازای تماشای ویدیوها داده نشود.

OFFER WALLS

در این بخش مانند سایت های کلیکی، وظایف و پیشنهاداتی قرار داده شده است که با انجام دادن آن ها می توانید کوین بدست آورید. البته اغلب وظایف و پیشنهادات این بخش هم برای ایرانیان قابل اجرا نیست اما اگر بتوانید بعضی از پیشنهادات را به طور کامل به انجام رسانید، تعداد کوین مناسبی کسب خواهید نمود.

تذکر: فقط در صورتی به انجام وظایف بپردازید که کاملا متوجه شوید از شما چه خواسته شده است و قادر باشید به صورت کامل مسئولیت خود را به اتمام رسانید. در غیر این صورت ممکن است اکانت شما مسدود گردد.

MULTIPLIER

این بخش مربوط به یک نوع بازی شرط بندی است. شما میزان شرط را مشخص می کنید و وارد بازی می شوید. استفاده از این گزینه، هرگز به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد و به همین دلیل آموزشی هم درمورد این قسمت داده نخواهد شد.

اگر به دنبال درآمد سالم و حرفه ای از سایت cointiply هستید، درگیر این بخش نشوید.

MINING GAME

این بخش یکی از محبوب ترین و پردرآمدترین بخش های سایت کوین تی پلای است. این بخش به بازی استخراج معروف است که در آن می توانید با خرید قدرت استخراج، به استخراج بیت کوین بپردازید.

در مورد این بخش مفصل تر در بخش پایانی مقاله صحبت خواهیم کرد.

تذکر: در حال حاضر بخش MINING GAME حذف شده است و دیگر کارایی خاصی ندارد. بنابراین توضیحاتی که در مورد این بخش در ادامه مقاله موجود است، مربوط به زمان نگارش مقاله بوده است و در حال حاضر دیگر کاربردی ندارد.

PTC ADS

این بخش دقیقا مشابه بخش تبلیغات کلیکی در سایت های کلیکی می باشد. با کلیک بر روی این گزینه، وارد صفحه ای می شوید که در آن تعدادی تبلیغ گنجانده شده است. به ازای مشاهده هر تبلیغ به شما تعدادی کوین (سکه) تعلق می گیرد. در حال حاضر تبلیغات این بخش زیاد نیست، اما مشاهده آن ها برای سرعت دادن به رشد درآمد، به خصوص در اوایل کار موثر است.

برای مشاهده تبلیغات، صفحه را اسکرول کنید تا به انتهای صفحه برسید. در انتهای صفحه تبلیغات وجود دارد. کافیست در باکس هر تبلیغ، بر روی دکمه “VIEW” کلیک فرمایید و اجازه دهید زمان مورد نیاز طی شود. در انتها به شما کلمه ای انگلیسی نشان داده می شود که باید تصویر آن را از بین گزینه ها انتخاب کنید تا کوین آن تبلیغ را کسب نمایید.

MORE

با کلیک بر روی این گزینه با زیرشاخه های زیر مواجه می شوید که به توضیح هریک می پردازیم:

 • Browser Games: در این قسمت با انجام بازی های مختلف کوین بدست می آورید. بازی های نسبتا آسان و فراوانی در این بخش وجود دارد که شما به ازای بازی هایی که انجام می دهید تعدادی کوین دریافت خواهید نمود. فقط توجه نمایید که نوار Current Activity در پایین بازی حتما باید به ۱۰۰% برسد تا کوین شما از بازی ها واریز گردد. این نوار را با انجام بازی های مختلف به ۱۰۰ درصد برسانید. در هنگام نگارش مقاله به ازای هر بار پرشدن این نوار، ۱۶ کوین پاداش داده می شود.
 • Referrals: این بخش مربوط به مدیریت زیرمجموعه هاست. در این بخش می توانید لینک زیرمجموعه گیری خود را دریافت کنید و همچنین تعداد زیرمجموعه های خود و درآمد کسب شده از آن ها را مشاهده نمایید.
 • CPU Mining: در این بخش می توانید با استفاده از قدرت سخت افزار سیستم خود به استخراج کوین بپردازید. استفاده از این بخش با توجه به فشاری که به cpu سیستم کاربران وارد می شود و بازدهی پایینی که برای سیستم های معمولی دارد، توصیه نمی گردد. تنها در صورتی از این بخش استفاده نمایید که از کامپیوتری با سخت افزار قوی برخوردار هستید.
 • Premium: در این بخش با استفاده از درآمد می توانید اکانت خود را آپگرید نمایید. البته با توجه به هزینه ای که آپگریدها دارد و مزایای کمی که نسبت به این هزینه دارند، در حال حاضر این عمل اصلا به صرفه نیست.
 • Recommended Faucets: این بخش را می توان یک بخش تبلیغاتی یا اطلاع رسانی در نظر گرفت که در آن فاست های دیگری معرفی می شوند و می توانید اقدام به ثبت نام در آن ها نمایید.

آشنایی با سایر منوهای پنل کاربری در سایت کوین تی پلای

Name Menu

در بالای سایت، سمت راست، نامی که اکانت خود را با آن ساخته اید قرار دارد. اگر بر روی این نام کلیک کنید منویی آبشاری مشابه تصویر زیر برای شما باز خواهد شد که به توضیح گزینه های آن خواهیم پرداخت.

کسب بیت کوین رایگان با سایت cointiply

Dashboard: شما را به داشبورد حساب کاربریتان در سایت cointiply منتقل می کند. همان صفحه ای که در آن می توانید هر ساعت یکبار بر روی دکمه “ROLL & WIN” کلیک نمایید.

Withdraw: از این گزینه برای برداشت درآمد خود استفاده می کنید. در هنگام نگارش مقاله سه روش برای برداشت درآمد وجود دارد. می توانید درآمد خود را مستقیم به کیف پول بیت کوین یا داج کوین خود انتقال دهید و یا درآمد را به حساب خود در سایت FaucetHub منتقل سازید. پس از انتخاب روش، کافیست شماره حساب خود را وارد کنید تا درخواست برداشت شما ثبت گردد و در صف پرداخت قرار گیرد. همچنین در این صفحه قوانین مربوط به برداشت درآمد نیز وجود دارد. اگر تا کنون برای خود حساب بیت کوین یا داج کوین نساخته اید می توانید با استفاده از مقالات میلیونر باش به راحتی اقدام به افتتاح حساب بیت کوین و یا داج کوین نمایید.

Activity: در این بخش تاریخچه تمام فعالیت های خود در سایت cointiply را مشاهده خواهید کرد.

Payments: برداشت های خود از سایت را در این بخش می توانید مشاهده و پیگیری نمایید.

Referrals: این گزینه شما را به صفحه مدیریت زیرمجموعه ها منتقل می کند.

Settings / Premium: این بخش مربوط به تنظیمات اکانت است که البته در حال حاضر گزینه خاص و پرکاربردی در آن مشاهده نمی شود.

FAQ: شما را به بخش سوالات متداول سایت هدایت خواهد نمود.

Contact & Support: این گزینه مربوط به بخش پشتیبانی سایت است و برای برقراری تماس با پشتیبانی و مدیریت سایت، می توانید از این گزینه اسنفاده نمایید. فقط دقت نمایید که زبان مکاتبات باید انگلیسی باشد.

Logout: با استفاده از این گزینه، از سایت cointiply خارج خواهید شد.

باکس درآمد

در هیدر سایت، باکس درآمد خود را نیز مشاهده می نمایید. این باکس، در تصویر زیر با کادر قرمز رنگ مشخص شده است.

کسب درآمد از سایت cointiply

همان طور که مشاهده می کنید، در این باکس درآمد شما به ترتیب از چپ به راست بر حسب کوین، دلار و بیت کوین مشخص گردیده است.

توضیحات مهم و ویژه در مورد بخش MINING GAME در سایت Cointiply

تذکر مهم: در حال حاضر بخش MINING GAME از سایت Cointiply حذف شده است و دیگر کارایی خاصی ندارد. توضیحاتی که درباره این بخش مشاهده می کنید، مربوط به زمان نگارش مقاله بوده است و در حال حاضر دیگر کاربردی ندارد. می توانید از خواندن آن ها صرف نظر کنید و مطالعه مقاله را از بخش “قوانین مهم سایت Cointiply” از سر بگیرید.

همان طور که قبلا اشاره شد، این بخش یکی از محبوب ترین و پردرآمدترین بخش های سایت کوین تی پلای است. این بخش به بازی استخراج معروف است که در آن می توانید با خرید قدرت استخراج، به استخراج بیت کوین بپردازید.

نکته قابل توجه در این بخش این است که این نوع استخراج هرگز ربطی به سخت افزار شما ندارد و از سیستم شما برای استخراج استفاده نخواهد شد. حتی وقتی سیستم شما خاموش باشد، خود سایت به صورت اتوماتیک برای شما فرآیند استخراج را انجام خواهد داد.

در حقیقت در این بخش با کوین های خود سرمایه گذاری می کنید و ساختمان های استخراج می خرید و آن ها را آپگرید می کنید. در صورتی که سرمایه خود را درست مدیریت کنید می توانید لحظه به لحظه قدرت ماین کردن خود را افزایش دهید و روزانه مقدار زیادی سکه دریافت کنید و تبدیل به بیتکوین نمایید.

مفهوم عبارت های مهم در بخش MINING GAME

پس از کلیک بر روی منوی MINING GAME وارد صفحه ای مشابه شکل زیر می شوید که کمی کار کردن با آن پیچیده به نظر می رسد. به همین دلیل ما سعی می کنیم، گزینه های این صفحه را به صورت تصویری برای شما تشریح نماییم.

آموزش بخش mining game در سایت cointiply

MINE STATS

از گزینه های مهم بخش mining game است. این گزینه به شما اطلاعات مفیدی درمورد وضعیت استخراجتان می دهد. با کلیک بر روی MINE STATS با اطلاعاتی مشابه شکل زیر روبرو می شوید که درک آن ها بسیار مهم است. به همین دلیل آن ها را به صورت تصویری برای شما توضیح خواهیم داد.

آموزش بخش بازی استخراج در سایت کوین تی پلای

۱- در این کادر به شما نشان می دهد به ازای پرداخت چه میزان جم، یک درصد به بازده معدن شما افزوده خواهد گشت. به عنوان مثال در تصویر فوق به ازای پرداخت ۱۴۱ جم، ۱ درصد به بازده معدن افزوده می شود. در ابتدا که بخواهید فعالیت خود را شروع نمایید به ازای پرداخت هر ۱۰۱ جم، یک در صد به بازده معدن شما افزوده خواهد شد و در ادامه با افزایش قدرت ماین ساختمان های شما، میزان جمی که به این منظور باید بپردازید نیز رشد خواهد نمود.

۲- با این فلش ها می توانید میزان درصدی که می خواهید بازده معدن خود را افزایش دهید، مشخص نمایید.

۳- با کلیک بر روی این دکمه، در صورت داشتن جم کافی، بازده معدن شما به میزان مشخص شده افزایش خواهد یافت.

جم چیست و چگونه می توان آن را بدست آورد

جم یک نوع امتیاز مربوط به بخش MINING GAME در سایت COINTIPLY است که به وسیله آن می توانید سود خود را افزایش دهید.

جم را به ۳ شکل می توان بدست آورد:
 • راه اول و اصلی بدست آوردن جم این است که به صورت ساعتی به بخش MINING GAME مراجعه نمایید و بر روی دکمه “CLAIM FREE GEMS” کلیک نمایید. سپس دکمه دیگری به نام “CLAIM GEM” بر روی یکی از ساختمان های خریداری شده توسط شما، ظاهر خواهد شد. بر روی آن دکمه کلیک کنید تا بین ۲۰۰ تا ۷۰۰ جم رایگان دریافت نمایید. فقط توجه داشته باشید در این روش برای اینکه بتوانید جم دریافت نمایید، باید حداقل یک ساختمان خریداری نمایید.
 • راه دوم این است که در بخش GEMS، گزینه “Gem Mode” را فعال نمایید که در این صورت به جای کوین، جم دریافت خواهید نمود. یعنی از این پس در ازای تمام فعالیت های خود در سایت کوین تی پلای به جای سکه، جم دریافت می نمایید. البته فعال کردن این گزینه چندان به صرفه نیست و در شرایط عادی توصیه نمی شود.
 • راه آخر، خرید جم است که در صورت نیاز می توانید با مراجعه به بخش “MARKETPLACE” اقدام نمایید.
موارد کاربر GEM در سایت COINTIPLY
 • با استفاده از جم می توانید بازده معدن خود را افزایش دهید. هرچقدر Efficiency معدن شما بالاتر باشد، قدرت استخراج شما نیز بالاتر خواهد بود. این ضریب تا ۲۰۰ درصد رشد می کند. سعی کنید همواره این ضریب را در ۲۰۰ نگه دارید تا قدرت استخراج شما ۲ برابر حالت عادی باشد. در غیر این صورت استخراج، چندان برای شما سود نخواهد داشت.
 • توسط جم می توانید مدت اجاره ساختمان های خود را تمدید کنید و در صورت مستهلک شدن، آن ها را ترمیم و آپگرید نمایید.
 • همچنین جم های خود را می توانید در بازار خرید و فروش جم به فروش برسانید و در ازای آن کوین دریافت نمایید. بدین منظور کافیست به قسمت GEMS بروید، تعداد جم هایی که می خواهید بفروشید و میزان کوینی که مایلید در قبال آن دریافت نمایید را مشخص کنید و بر روی دکمه “SELL YOUR GEMS” کلیک فرمایید تا پیشنهاد شما در بخش MARKETPLACE ثبت گردد. حال اگر کاربری پیشنهاد شما را بپذیرد، جم های شما به فروش خواهد رفت و در قبال آن کوین دریافت خواهید نمود.

آشنایی با ساختمان های ماینینگ در سایت کوین تی پلای و نحوه خرید و مدیریت آن ها

برای مشاهده و خرید ساختمان های ماینینگ، بر روی “PURCHASE BUILDINGS” کلیک نمایید. کادری مشابه شکل زیر به شما نمایش داده خواهد شد که در آن می توانید ساختمان های مختلف را مشاهده و جزییات آن ها را بررسی کنید و در انتها با کلیک بر روی “BUY ITEM” اقدام به خرید ساختمان مورد نیاز خود نمایید. در تصویر زیر، توضیحات لازم داده شده است.

استراتژی کسب درآمد مطلوب در سایت cointiply

پس از اینکه ساختمانی را خریداری کردید، می توانید با کلیک بر روی ساختمان، آن را آپگرید و مدیریت نمایید و یا حتی بفروشید.

مفهوم گزینه های مهم و پرکاربرد این بخش
 • Upgrade: ارتقا دادن قدرت استخراج ساختمان.
 • Sell: فروختن ساختمان.
 • Manage: اطلاعات مهم ساختمانتان را برای شما نمایش می دهد و می توانید به امور مختلفی مانند تمدید و بازسازی ساختمان خود بپردازید.
 • Active Power: میزان قدرت های فعال برای استخراج در ساختمان شما.
 • Expired Power: میزان قدرت های منقضی شده ساختمان شما.
 • Purchased: چه مدت از آخرین باری که Level یا دستگاه را اجاره کرده اید، می گذرد.
 • Purchase Price: تعداد کوینی که برای اجاره پرداخت کرده اید.
 • Expires In: زمان انقضا یافتن اجاره را نشان می دهد.
 • REBUILD THIS LEVEL: بازسازی یک لول مشخص. مقدار جمی که برای این کار باید بپردازید پایین این دکمه مشخص شده است.
 • REBUILD ALL LEVELS: بازسازی تمام لول ها. مقدار جمی که برای این کار باید بپردازید نیز پایین این دکمه مشخص شده است.
 • REBUILD MAX: تا جایی که جم داشته باشید، به بازسازی لول های شما خواهد پرداخت.

نکات مهم و کلیدی که برای فعالیت در بخش MINING GAME باید بدانید

 • Mining Power به صورت مخفف با MP نشان داده می شود و بیانگر قدرت استخراج ساختمان های شماست. هر ۳۴ پاور، برای شما یک سکه (کوین) در ساعت استخراج می نماید.
 • در حال حاضر بهای هر یک پاور، ۱۰۰ کوین است. یعنی اگر دستگاهی را بخرید که ۲ پاور قدرت دارد، باید ۲۰۰ کوین بپردازید.
 • برای شروع فرآیند استخراج، باید قدرت استخراج معدن شما حداقل ۳۴ باشد.
 • کوین های استخراج شده هر ساعت به موجودی شما اضافه می شود. همچنین هر ساعت ۲% از راندمان معدن شما کسر می گردد. بنابراین شما هر ساعت باید با پرداخت جم، بازده معدن را در ۲۰۰% ثابت نگه دارید. بنابراین سعی کنید جم اندوخته نمایید. تقریبا هر ساعت به ۲۰۲ جم نیاز دارید تا بتوانید ۲۰۰% راندمان معدن را حفظ کنید.
 • بدون شک نمی توان هر ساعت به سایت مراجعه کرد و بازده معدن را مجددا با پرداخت جم افزایش داد. بنابراین در صفحه MINING GAME به منوی GEMS بروید و گزینه “Auto Spend” را فعال نمایید تا هر ساعت جم را از حساب شما کسر و راندمان معدن را در ۲۰۰% حفظ نماید. از این پس شما فقط کافیست تلاش نمایید تا به اندازه کافی جم داشته باشید.
 • ساختمان ها و آپگریدهایی که اجاره می کنید، اصولا ۱۲۰ روز برای شما فعال هستند و سکه استخراج می کنند. همچنین می توانید هر زمان که بخواهید این مدت را با پرداخت جم تمدید نمایید.

قوانین مهم سایت Cointiply

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای فعالیت ها و کلیک هایش به صورت کامل درآمد خود را دریافت خواهد کرد و مبلغ پرداختی به شما از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید.
 • در تمام سایت هایی که امکان زیرمجموعه گیری فعال است، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • مجاز به استفاده از پراکسی ها و VPN ها نیستید.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات و انجام کلیک ها را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.
 • از اینترنت مکان های عمومی مانند دانشگاه، فرودگاه و کافی شاپ نباید برای وصل شدن به سایت Cointiply و کسب درآمد از این سایت استفاده نمایید.
 • اگر به انجام آفرها می پردازید، حتما با اطلاعات واقعی و صحیح وظایف خود را انجام دهید.

استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت COINTIPLY

همراهان گرامی برای کسب درآمد مطلوب در سایت COINTIPLY نیاز به هیچگونه سرمایه گذاری ندارید و می توانید با کمی صبر و رعایت اصولی که در این بخش آموزش خواهید دید، به درآمد قابل توجه و مطلوبی برسید.

همچنین قابل ذکر است که اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید  از کار در این سایت پرهیز نمایید. این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۶ ماه فعالیت مداوم دارد و باید روزانه به طور منظم به سایت کوین تی پلای سر بزنید.

 • کلیک های منظم بر روی ROLL & WIN به صورت روزانه

شرط اول برای موفقیت در سایت cointiply انجام کلیک های حداکثری بر روی ROLL است. شما هر ۶۰ دقیقه، یک بار می توانید بر روی دکمه ROLL کلیک نمایید. بنابراین در هر روز نهایتا می توانید ۲۴ بار رول بزنید. سعی کنید حداقل ۱۴ بار در روز رول بزنید. هرچه تعداد رول هایی که می زنید بیشتر باشد، سرعت پیشرفت شما نیز بیشتر خواهد بود.

همچنین به صورت مداوم و روزانه در سایت به فعالیت بپردازید تا ضریب وفاداری خود را افزایش دهید. هنگامی که ضریب شما به ۱۰۰ درصد برسد، هنگامی که رول می زنید، دو برابر پاداش دریافت خواهید کرد. فراموش نکنید که حتی اگر فقط یک روز در سایت آنلاین نشوید، ضریب شما مجددا ریست خواهد شد.

 • بدست آوردن تمام کوین هایی که قادر به کسب آن ها هستید

این فرآیند تاثیر زیادی در سرعت پیشرفت شما، به خصوص در اوایل کار دارد. سعی کنید همواره به بخش های Browser Games، PTC ADS، VIDEOS و OFFER WALLS مراجعه کنید و هر روز تلاش نمایید تا کوین های بیشتری از این بخش ها بدست آورید.

 • جذب زیرمجموعه مستقیم

با توجه به اینکه در سایت cointiply می توانید بدون محدودیت به جذب زیرمجموعه بپردازید، باید از این پتانسیل حداکثر استفاده را ببرید و تا می توانید زیرمجموعه های فعال جذب نمایید. هرچقدر در این امر موفق تر عمل کنید، سرعت افزایش درآمد و پیشرفت شما نیز بیشتر خواهد بود.

شما به ازای هر رول زدن زیرمجموعه خود، ۲۵ درصد پاداش از طرف سایت دریافت می کنید. همچنین به ازای درآمدی که از بازی ها و offerwalls کسب نماید نیز ۱۰ درصد از طرف سایت به شما پرداخت خواهد گردید.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به چند مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف سایت cointiply.com نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت کوین تی پلای عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.
 • لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.
 • در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت نمایش دهید.
 • لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره سایت cointiply به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

بنابراین با استفاده از راه های فوق سعی کنید تا می توانید برای خود زیرمجموعه جذب نمایید.

 • رعایت اصول و مراحل ذیل (این قسمت مربوط به استراتژی استفاده از بخش MINING GAME است که دیگر کاربردی ندارد)

۱- وقتی به ۲۰۰ کوین رسیدید، به بخش MINING Game مراجعه نمایید و ارزان ترین ساختمان را خریداری نمایید. این ساختمان را در هر صورت نیاز دارید تا بتوانید GEM جمع کنید.

۲- حال هر ساعت پس از اینکه رول زدید به صفحه MINING GAME بروید و جم ها را هم با زدن گزینه “CLAIM FREE GEMS” و مطابق با توضیحاتی که قبلا داده شد، جمع آوری نمایید.

۳- تا می توانید کوین و جم جمع آوری نمایید. برای خرید ساختمان های دیگر هرگز عجله نکنید. هرچقدر ذخیره بیشتری از جم و کوین داشته باشید، سود بیشتری از ورود به بازی استخراج خواهید برد.

۴- هنگامی که حداقل بالای ۱۶۰۰ کوین داشتید، ابتدا با استفاده از جم های خود، بازده معدن خود را طبق مطالب فوق، افزایش دهید و به ۲۰۰ درصد برسانید. سپس تا می توانید با استفاده از کوین های خود ساختمان های قوی بخرید و آن ها را آپگرید نمایید.

۵- همواره بخشی از کوین ها و جم هایی که بدست می آورید را صرف افزایش قدرت استخراج معدن خود و بازسازی ساختمان ها نمایید.

۶- اوایل کار روند پیشرفت کند خواهد بود ولی به مرور زمان سرعت پیشرفت افزایش تصاعدی خواهد یافت. بنابراین صبور و پر تلاش باشید.

تذکر بسیار مهم: تنها در صورتی از بخش MINING GAME استفاده نمایید که می توانید وقت زیادی را در بازی صرف کنید و کوین و جم زیادی جمع آوری نمایید. در غیر این صورت، این بخش برای شما ضرر به همراه خواهد داشت. اگر توان صرف وقت زیاد را ندارید، فقط یک ساختمان ۲۰۰ کوینی بخرید تا بتوانید جم نیز جمع کنید. آنگاه جم های جمع آوری شده را در مارکت بفروشید و کوین دریافت نمایید.

جمع بندی

در این آموزش به صورت جامع با سایت COINTIPLY و امکانات آن آشنا شدیم و بهترین استراتژی برای کسب درآمد مطلوب از سایت کوین تی پلای را بررسی کردیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

به اشتراک بگذارید:

26 نظر در “آموزش کسب بیت کوین رایگان با سایت CointiPly

 • شهریور ۲۷, ۱۳۹۸ در ۸:۱۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  توی سایت نوشته اگه به ۳۵۰۰۰ کوین برسیم و برداشت نکنیم ۵درصد سود بهمون میده
  حالا این ۵ درصد چیه ۵ درصد از درامد اون روز یا اینکه ۵ درصد از کل کوینها ؟

  پاسخ
  • شهریور ۲۸, ۱۳۹۸ در ۵:۲۱ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   یعنی به صورت سالانه به کل موجودی شما ۵ درصد سود تعلق خواهد گرفت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۱۹, ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت تیم میلیونر باش ببخشید این دوتا بند رو سایت از کجا میتونه تشخیص بده که ما بهش عمل میکنیم یا نه؟
  (از اینترنت مکان های عمومی مانند دانشگاه، فرودگاه و کافی شاپ نباید برای وصل شدن به سایت Cointiply و کسب درآمد از این سایت استفاده نمایید.)
  (اگر به انجام آفرها می پردازید، حتما با اطلاعات واقعی و صحیح وظایف خود را انجام دهید.)
  و این که باید با یه آی پی همیشه وارد اکانتمون بشیم؟مثلا از وای فای خونه یه بار وصل شده باشیم همیشه باید از همون وای فای وارد سایت بشیم؟
  من وی پی انم باز بوده و رفتم به سایت ولی حدود یه روزه که اکانتم چیزی نشده اگه احتمال مسدود شدن هست دیگه با این اکانت ادامه ندم که زحمتم هدر بره اگه مسدود نمیشه که دیگه وی پی ان رو روشن نکنم
  و یه سوال دیگه هنوزم میشه برداشت زد؟
  با تشکر

  پاسخ
  • شهریور ۲۱, ۱۳۹۸ در ۵:۰۵ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- اینترنت مکان های عمومی با توجه به اینکه برای عموم قابل دسترس است، این امکان را دارد که افراد مختلفی از آن برای اتصال به سایت مذکور استفاده کرده باشند. از طرفی ip شما نیز در هنگام استفاده از سایت مذکور در سیستم ثبت خواهد شد. بنابراین سیستم ضد تقلب سایت مذکور با یک ip چندین کاربر را ثبت می کند و به همین دلیل تمام آن ها را متخلف تشخیص می دهد و احتمالا در هنگام برداشت، حساب مسدود خواهد شد.
   ۲- برای تایید آفرها نیاز است که شخصی که آفر را به سایت داده است نحوه انجام صحیح آن را تایید نماید. در غیر این صورت پرداختی وجود نخواهد داشت. به همین دلیل در صورت بروز مشکل و یا شک، آفر دهنده و یا سایت می توانند تقاضای مدارکی برای اثبات کنند. اگر از ارائه خودداری کنید، این عمل می تواند موجب جریمه و یا مسدود شدن حساب گردد.
   ۳- معمولا زمانی که درخواست برداشت ثبت می کنید، این گونه مسائل بررسی می شود و در صورت تخلف، حساب مسدود می گردد. بنابراین با توجه به اینکه شما تخلفی مرتکب شده اید، امکان مسدود شدن حساب در هنگام برداشت وجود دارد. برای برداشت هر زمانی که شرایط لازم برای برداشت را دارید یعنی به حداقل مورد نیاز برای پرداخت رسیده اید، می توانید درخواست برداشت ثبت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۱۹, ۱۳۹۸ در ۴:۵۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  یه سوال . حالا چجوری این coin هارو برداشت کنم و به پول تبدیل کنم

  پاسخ
  • مرداد ۲۰, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۲ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   همان طور که در مقاله توضیح داده شده است پس از رسیدن به حداقل مبلغ مورد نیاز، می توانید با کلیک بر روی Withdraw و وارد نمودن شماره کیف پول بیت کوین خود، درخواست برداشت ثبت نمایید.
   پس از تایید و دریافت بیت کوین در کیف پول بیت کوین خود می توانید آن ها را به صرافی های آنلاین ارز دیجیتال در ایران بفروشید و یا از سایت localbitcoins استفاده فرمایید و بیت کوین خود را به خریداران ایرانی بفروشید و در قبال آن در حساب بانکی خود ریال دریافت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۲۹, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید و تبریک بخاطر سایت خوبتون
  توی سایت کوین تی پلای یه بخشی هست به نام Mine که در این منو عباراتی نظیر Auto claim mining و Hashrate به چشم میخوره. میشه لطف کنید در مورد این بخش توضیح بدید که چی هست و به چه دردی میخوره.
  درضمن از منوی آفروال واقعا من نمیتونم چیزی کسب کنم و همه بخشاش بسته است اگه شما میدونید یه بخشایی توی آفروال هست که میتونه بدرد بخور باشه ممنون میشم به مام بگید
  با تشکر

  پاسخ
  • تیر ۳۰, ۱۳۹۸ در ۷:۰۲ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی شما سپاسگزاریم.
   به طور کلی در اکثریت سایت های معتبر، گزینه ماینینگ به استفاده از قدرت سخت افزار سیستم شما برای استخراج ارزهای دیجیتال و گزینه هش ریت به سرمایه گذاری شما برای استخراج ارزهای دیجیتال بدون استفاده از سخت افزار سیستم شخصیتان اشاره دارد.
   اما به شما توصیه می کنم از هیچ یک از این دو گزینه استفاده نکنید. اولی با توجه به دستگاه های پیشرفته ای که برای ماینینگ وجود دارد هیچ بازدهی ندارد و تنها به سخت افزار سیستم شما فشار زیادی وارد می کند و در مورد خریداری هش ریت تجربه ثابت کرده است، اصلا سرمایه گذاری مناسبی نیست.
   در مورد آفر وال ها نیز اکثرا برای ip ایران مسدود هستند. به هر حال در مورد آن ها نمی توان توضیح خاصی داد چون مرتب تغییر می کنند و تنها باید به سراغ آفری بروید که توضیح مربوط به آن را به خوبی درک می کنید و قادر به انجام عمل خواسته شده به صورت کامل هستید. چون در غیر این صورت احتمال مسدود شدن حساب وجود دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۲۵, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۹ ق.ظ
  پیوند یکتا

  من در این سایت حدود یک هفته فعالیت کردم یه روز صبح که خواستم وارد بشم هرکاری کردم نشد… بعد که قسمت FAQ این سایتو نگاه کردم متوجه شدم اصلا یکی ازسوالاتی که خود سایت توی قسمت FAQ در موردش نوشته همینه که چرا اکانت ایرانیان بعد یک مدت به مشکل برمیخوره. بعد جواب داده ما با ایرانیان مشکلی نداریم ولی نمیدونیم ایراد از کجاست که حساب ایرانیان بلاک میشه و این از مسئولیت و عهده سایت خارج است. لطفا اطلاع رسانی کنید مردم وقتشون بیهوده هدر ندن
  با تشکر

  پاسخ
  • تیر ۲۵, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   چنین موردی در این سایت دیده نشده است. این سایت بیش از یک سال است که توسط سیستم مانیتورینگ بررسی می شود و هیچ اکانتی در مانیتورینگ، تاکنون با مشکلی مواجه نشده است.
   مطلبی که شما می فرمایید نیز در FAQ این سایت مشاهده نمی شود. لطفا اگر شما چنین لینکی مشاهده می کنید، لینک مذکور را در پاسخ به همین سوال، ارسال فرمایید تا بررسی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • تیر ۲۷, ۱۳۹۸ در ۲:۰۰ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام اینم اون لینکی که درخواست کرده بودید براتون بفرستم
    cointiply.freshdesk.com/support/solutions/articles/36000098675-why-is-iran-blocked

    پاسخ
    • تیر ۲۷, ۱۳۹۸ در ۶:۲۰ ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     از لطف شما سپاسگزاریم.
     البته این لینک مربوط به بخش Support و تیکت های سایت کوین تی پلای می شود. همچنین در این ایمیل هیچ اشاره به مسدود شدن حساب تمام ایرانیان نشده است. بلکه گفته شده است بعضی از ایرانیان دچار این مشکل شده اند و تاکید کرده است که کوین تی پلای هیچ نقشی در این مساله ندارد و مشکلی با ایرانیان نیز ندارد.
     همان طور که قبلا نیز خدمت شما عرض شد بیش از یک سال است که این سایت با اکانت های مختلف سیستم مانیتورینگ بررسی می شود و تا کنون هیچ اکانتی دچار مشکل نشده است. احتمالا دلیل مشکلی که برای شما و بعضی از هموطنان پیش آمده است یک ISP خاص است. به عنوان مثال در حال حاضر هیچ ISP در ایران با پرفکت مانی مشکلی ندارد اما ایرانسل مشکل دارد. به همین دلیل ممکن است مشکل پیش آمده مربوط به ISP و یا استفاده از نرم افزارهای تغییر ip باشد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • خرداد ۱۵, ۱۳۹۸ در ۶:۵۰ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت دوستان. وقت بخیر. متاسفانه این سایت CointiPly.com کلاهبرداره بنده حدود یک هفته پیش در این سایت ثبت نام کردم بعد از یک هفته تعداد کوین من به ۸۹۸ Coin رسید اما دیروز که از اکانتم خارج و دوباره به اکانت وارد شدم تعداد Coin من صفر شد. این سایت هیچ گونه بیت کوینی پرداخت نمی کنه. وقت خودتون رو صرف این سایت نکنید.

  پاسخ
  • خرداد ۱۰, ۱۳۹۸ در ۶:۱۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۸ در ۲:۴۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام این سایت با ایرانیا مشکل داره من دوبار به ۵ دلار رسیدم هر دوبار ازم کسر کرد هیچ ربطی به قیمت دلار نداره چون از بیت کوین و کوینها هم کم شد

  پاسخ
  • اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۶ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تاکنون تخلفی از این سایت در این مورد گزارش نشده است. البته باید دقت فرمایید که درآمدهایی که از بخش MINING GAME کسب شده بوده است کسر گردیده و همچنین شما هرگز نباید به میزان بیت کوین های خود نگاه کنید بلکه باید به تعداد کوین های خود نگاه کنید. درآمد شما در این سایت بر اساس کوین است و با توجه به قیمت بیت کوین میزان بیت کوین دریافتی شما تغییر خواهد کرد. به عنوان مثال بیت کوین ۳ ماه قبل حدود ۳۰۰۰ دلار بود و درحال حاضر حدود ۷۰۰۰ دلار است. بنابراین تقریبا میزان بیت کوین ها نصف خواهد شد اما میزان کوین های شما و درآمد شما بر حسب دلار تقریبا ثابت است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۴, ۱۳۹۷ در ۳:۳۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  من در سایت فاست هاب ثبت نام کردم الان دقیقا بفرمایید من با شماره حساب بیت کوینی که با آن در سایت فاست هاب ثبت نام کرده ام
  از سایت کوین تپلای برداشت کنم یا بعد از ثبت نام در سایت فاست هاب خودش یک شماره حساب جدید می دهد.؟
  واینکه حداقل برداشت در سایت فاست هاب چقدر است؟

  پاسخ
  • دی ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شما هم با شماره کیف پول بیت کوین اصلی خود می توانید از کوین تی پلای برداشت کنید، هم با شماره کیف پول خود در سایت faucethub. اگر قصد دارید درآمد به کیف پول شما در سایت Faucethub منتقل شود، باید شماره کیف پول بیت کوین خود در سایت faucethub را در سایت کوین تی پلای وارد فرمایید. طبیعتا این شماره کیف پول پس از ثبت نام در سایت Faucethub برای شما ایجاد خواهد شد و به شما اختصاص خواهد یافت.
   حداقل برداشت در faucethub برای بیت کوین در حال حاضر ۲۰۰۰۰ ساتوشی است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۳۰, ۱۳۹۷ در ۹:۵۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، الان یک هفته دار بیت کوین کسر می کند مثلا من ۱۴۰۰۰ بود شد ۱۳ الان تا ۱۱۵۰۰ رسوند علتش اگه میدونید لطفا راهنمایی بفرمایید از ۱۴ نمیذار بیشتر بشه..

  پاسخ
  • آذر ۳۰, ۱۳۹۷ در ۸:۴۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شما با هر بار رول زدن در سایت cointiply مقداری کوین (سکه) دریافت می نمایید. هر یک کوین در این سایت، همواره معادل ۰٫۰۰۰۱ دلار است که این مقدار ثابت است و معادل ارزش آن به شما بیت کوین اختصاص خواهد گرفت. بنابراین وقتی قیمت بیت کوین نسبت به دلار کم می شود، به طور طبیعی میزان بیت کوین دریافتی شما زیاد می شود و زمانی که ارزش بیت کوین نسبت به دلار افزایش می یابد، میزان بیت کوین دریافتی شما کاهش خواهد یافت. اما به طور کلی درآمد شما به دلار ثابت است و مقدار آن همواره با دریافت کوین ها افزایش می یابد.
   دلیل کاهش بیت کوین های شما در این هفته هم، افزایش قیمت بیت کوین در روزهای اخیر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۲۸, ۱۳۹۷ در ۹:۱۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  این سایت کوین تی پلای بد جوری سرمون کلاه گذاشت . وقت گذاشتیم ساختمان آپگرید کردم یهو با یه پیغام عذرخواهی تمام کوین هامونو به باد داد . حالا چطوری کویین هامونو پس میدن . انده کلاهبرداری بود

  پاسخ
 • آذر ۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  میشه توضیحی در خصوص ساختمان ها بدهید من بیست هزار کوین دارم بهتره ی ساختمان قوی بخرم یا یک ساختمان ضعیف و آپگرید کنم تا بیست هزار سکه مصرف شود در رابطه با specially building توضیحی بدهید و ساختمان maintenance hanger
  با سپاس

  پاسخ
  • آذر ۳, ۱۳۹۷ در ۷:۱۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به صورت کلی تفاوت چندانی ندارد. دلیل آن هم این است که به ازای هر ۱۰۰ کوین به شما یک پاور تعلق می گیرد. بنابراین فرق چندانی نمی کند که ساختمان ارزان تر بخرید و آن را آپگرید نمایید یا ساختمان قوی تر بخرید. به عنوان مثال یک ساختمان با قدرت ۲ پاور ۲۰۰ کوین ارزش دارد و ساختمانی با قدرت ۲۵ پاور ۲۵۰۰ کوین می ارزد. اما پیشنهاد بنده به شما این است که سعی نمایید در ساختمان های خود تنوع داشته باشید تا در آینده برای آپگرید کردن و استراتژی های مختلف دست شما باز باشد و بتوانید از تمام کوین های خود همواره استفاده کنید و هیچ کوینی را بدون استفاده باقی نگذارید. در حقیقت خرید ساختمان های مختلف با قدرت ها و آپگریدهای مختلف دست شما را در آینده بازتر خواهد کرد.
   ساختمان مذکور در حقیقت موجب حفظ راندمان معدن شما می شود. همان طور که می دانید هر ساعت ۲% از راندمان معدن شما کسر می گردد. بنابراین شما هر ساعت باید با پرداخت جم، بازده معدن را در ۲۰۰% ثابت نگه دارید. ساختمان Maintenance Hangar به شما کمک می کند که ۵% راندمان معدن خود را بهبود بخشید. یعنی در هر روز تا ۲٫۵ ساعت از بازده معدن شما کسر نمی گردد. وقتی آن را آپگرید نمایید و به لول ۵۰ برسانید، ۱۰% راندمان بهتر می شود، یعنی ۵ ساعت از بازده معدن شما کسر نمی گردد و به همین ترتیب با آپگرید کردن لول، می توانید راندمان معدن خود را برای مدت زمان بیشتری و بدون پرداخت جم در همان عدد ۲۰۰ حفظ نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱۲:۲۱ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  وقتی که یه ساختمان رو فقط میشه ۲۵۰ بار upgrade کنی پس چجوری میشه به power های خیلی زیاد دست یافت؟ با این تعداد upgrade که به جایی نمیرسیم.
  ممنون میشم اگه راه افزایش تعداد upgrade ها رو توضیح بدید

  پاسخ
  • آبان ۱۵, ۱۳۹۷ در ۲:۰۶ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   حداکثر ارتقای ساختمان ها ۲۵۰ بار نیست. در آموزش فوق، یکی از ساختمان های موجود به عنوان مثال معرفی شده است. شما می توانید ساختمان های زیادی بخرید و هر ساختمان را نیز می توانید آپگرید نمایید. بعضی از ساختمان ها را ۱۲۰۰ بار، بعضی ها را ۶۰۰ بار و بعضی ها را بین ۳۰۰ تا ۲۰۰ بار می توان آپگرید نمود. همچنین آپگرید هر ساختمان، قیمت متفاوتی دارد و میزان پاور متفاوتی هم در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال ساختمان Mine Headquarters به محض اینکه خریداری شود به شما ۲۵۰ پاور می دهد و هر آپگریدش هم به همین نسبت قوی تر است.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *