آموزش کسب دوج کوین رایگان با سایت فری داج کوین

در این آموزش قصد داریم به صورت جامع سایت FreeDogecoin را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم و نحوه کار با پنل کاربری و کسب دوج کوین رایگان در این سایت را تشریح نماییم.

اگر با رمزارز Dogecoin آشنایی ندارید می توانید قبل از شروع، مقاله آشنایی با ارز دیجیتال داج کوین را مطالعه فرمایید.

Dogecoin Faucet چیست؟

dogecoin faucet یا قطره چکان های داج کوینی، سایت هایی هستند که در قبال کارهای بسیار ساده به شما مبالغ بسیار اندکی داج کوین می دهند. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در قبال انجام عملی ساده، مبلغ اندکی دوژ کوین دریافت می نمایید.

در این سایت ها وظایف و کارهای محول شده به کاربران، تنوع و گستردگی زیادی دارد. به عنوان مثال ممکن است از شما فقط کلیک بر روی یک دکمه خواسته شود یا مشاهده یک ویدیو یا مشاهده یک تبلیغ و یا هر کار ساده و کوچک دیگری.

تفاوت اصلی این نوع سایت ها با سایت های کلیکی در این است که Faucet ها اصولا دارای تنوع بیشتری در وظایف محول شده به کاربران هستند و همچنین در بیشتر faucet ها، برای کارها یک نرخ مشخص وجود ندارد، بلکه یک حداقل نرخ و یک حداکثر نرخ برای هر فعالیت وجود دارد که در این بازه به قید قرعه، هرکاربر سهمی خواهد برد.

سایت FreeDogecoin

سایت freedogecoin

سایت freedogecoin یکی از معتبرترین سایت های dogecoin faucet می باشد. این سایت فعالیت خود را از سال ۲۰۱۴ آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است. این سایت، برادر کوچکتر سایت بسیار معتبر FreeBitcoin می باشد که قبلا به معرفی آن پرداخته بودیم.

روش کلی کسب درآمد از سایت فری داج کوین بسیار ساده است و به هیچ تخصص خاصی نیاز ندارد. بدین منظور کافیست بر روی یک دکمه به نام ROLL کلیک کنید. با فشردن این دکمه در هر ساعت می توانید مقداری دوژکوین رایگان متناسب با شانس خود دریافت نمایید.

دوج کوین از ابتدای پیدایشش تا کنون رشد خوبی داشته است. بنابراین اگر شما هم به آینده این رمزارز امیدوار هستید، فرصت فعالیت در سایت فری داج کوین را از دست ندهید.

اطلاعات و نکات مهم در مورد سایت فری دوج کوین

 • سایت freedogecoin دارای اعتبار و امنیت بالایی می باشد.
 • سایت فری دوج کوین ، مشکلی با ایرانیان ندارد.
 • حداقل مبلغ برداشت در سایت فری داج کوین ۵ داج کوین است.
 • هر یک ساعت می توانید یک ROLL در این سایت بزنید.
 • در هنگام نگارش این مقاله ارزش هر رول در این سایت، تقریبا در بازه ۰٫۱ تا ۳۰۶۳۴ دوژ کوین می باشد. یعنی کمترین میزانی که در هر رول ممکن است برنده شوید ۰٫۱ دوج کوین است و ماکزیمم مقداری که می توانید برنده شوید، ۱۵۰ دلار است.
 • در سایت freedogecoin امکان جذب زیرمجموعه و کسب درآمد از آن ها نیز وجود دارد.

عضویت در سایت FreeDogecoin

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه ثبت نام در سایت فری داج کوین شوید.

اکنون با فرمی مشابه شکل زیر روبرو خواهید شد. این فرم را با توجه به توضیحات ذیل تکمیل فرمایید.

آموزش عضویت در سایت FreeDogecoin

 • E-mail Address: آدرس ایمیل معتبر خود را در این فیلد وارد نمایید.
 • Password: رمز عبور خود را در این فیلد وارد فرمایید.
 • Dogecoin Address: آدرس کیف پول دوج کوین خود را وارد نمایید. در صورتی که حساب دوج کوین ندارید، به مقاله افتتاح حساب dogecoin در dogechain مراجعه نمایید و کیف پول خود را بسازید.
 • Your Referrer: شماره داخل این کادر را تغییر ندهید.

کپچا را حل نمایید و در انتها بر روی “SIGN UP” کلیک کنید تا ثبت نام شما انجام گردد و وارد سایت فری دوج کوین شوید. حال به ایمیل خود مراجعه کنید و با استفاده از ایمیل دریافتی، حساب خود را تایید فرمایید.

نکته: در دفعات بعد برای ورود به سایت، پس از وارد نمودن آدرس سایت، از منوی فوقانی بر روی گزینه “LOGIN” کلیک کنید و با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور خود وارد سایت شوید.

آشنایی با پنل کاربری سایت FreeDogecoin

هنگامی که وارد سایت freedoge.co.in می شوید، در پنل کاربری خود با منویی مطابق شکل زیر روبرو می شوید که در ادامه هر یک از گزینه های موجود در این منو را تشریح خواهیم نمود.

آموزش کار با سایت freedoge.co.in

FREE DOGE

با کلیک بر روی این گزینه، وارد بخش کسب داج کوین رایگان می شوید. صفحه را به سمت پایین اسکرول نمایید تا به دکمه “ROLL” برسید. در اینجا شما با تصویری مشابه شکل زیر مواجه هستید.

آموزش کسب داج کوین رایگان

۱- در این بخش جدولی به شما نمایش داده خواهد شد که در ستون سمت چپ، بازه هایی از شماره ها نشان داده می شود و در ستون سمت راست مبلغی که به هر بازه اختصاص می یابد. بنابراین هنگامی که شما بر روی دکمه رول کلیک می کنید، با توجه به عددی که بر اساس قرعه و شانس به شما تعلق می گیرد، برنده مبلغی دوژکوین بر حسب جدول فوق می شوید.

۲- CAPTCHA یا همان تست انسان شناسی گوگل است و باید قبل از کلیک بر روی دکمه رول، آن را انجام دهید.

۳- اگر این مدل کپچا برای شما سخت است، می توانید نوع کپچا را عوض نمایید.

۴- در نهایت بر روی دکمه “ROLL” کلیک کنید تا براساس شماره ای که به شما تعلق می گیرد، برنده مبلغی داج کوین شوید و این مبلغ به حساب شما اضافه گردد. پس از کلیک بر روی دکمه رول، زمان سنجی به شما نمایش داده خواهد شد که مدت زمانی را که دوباره می توانید بر روی دکمه رول کلیک و کسب درآمد نمایید، به شما نشان خواهد داد.

MULTIPLY DOGE

این بخش مربوط به بازی قمارگونه HI-LO است. این بازی بر اساس شرط بندی روی اعداد کمتر وبیش تر می باشد. استفاده از این گزینه، هرگز به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد و به همین دلیل آموزشی هم درمورد این قسمت داده نخواهد شد.

اگر به دنبال درآمد سالم و مناسب از سایت freedogecoin هستید، درگیر این بخش نشوید.

REFER

این صفحه مربوط به بخش مدیریت زیرمجموعه ها می باشد. یکی از ویژگی های جذاب سایت freedogecoin امکان جذب زیرمجموعه بدون محدودیت است. شما در این سایت می توانید بی نهایت زیرمجموعه جذب نمایید و همین امر پتانسیل کسب درآمد در سایت فری دوج کوین را به شدت افزایش می دهد.

درآمد شما از زیرمجموعه هایتان بدین ترتیب است که هر بار که زیرمجموعه شما رول می زند، به میزان ۵۰% از مبلغی که دریافت می کند، از طرف سایت نیز به شما پرداخت خواهد شد. بنابراین با توجه به این شرایط ، اهمیت جذب زیرمجموعه کاملا واضح است.

تذکر: هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای رول هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد.

در صفحه REFER اطلاعات مختلفی از جمله: نرخ کمیسیون زیرمجموعه ها، لینک ها و بنرهای زیرمجموعه گیری شما، تعداد کل زیرمجموعه های شما و کل درآمد شما از زیرمجموعه ها وجود دارد.

FAQ

این بخش مربوط به سوالات متداول است و به سوالات مختلفی در مورد سایت فری داج کوین پاسخ داده شده است.

PROFILE

در این صفحه اطلاعات شخصی شما قرار دارد. هنگامی که برروی PROFILE کلیک می کنید با صفحه ای مواجه می شوید که می توانید در آن به مدیریت ایمیل، رمز عبور و شماره حساب داج کوین خود بپردازید.

STATS

در این بخش وضعیت و نمودار فعالیت سایت freedogecoin و شما قرار دارد. با کلیک بر روی “PERSONAL STATS” می توانید وضعیت خود را به صورت کاملا مفصل مشاهده و بررسی نمایید.

مستطیل قرمز

مبلغ کل موجودی (بالانس حساب) شما در سایت freedoge.co.in را بر حسب دوژکوین نشان می دهد.

مربع آبی

با کلیک بر روی این گزینه از حساب خود در سایت فری دوج کوین خارج خواهید شد.

نحوه دریافت درآمد از سایت فری داج کوین

دو روش برای دریافت موجودی وجود دارد که با کلیک بر روی “WITHDRAW ” می توانید هر یک از آن ها را انتخاب کنید. این روش ها عبارتند از:

AUTO

در این روش مجموع درآمد شما اگر بیش از ۶ دوج کوین باشد، در یکشنبه هر هفته، کل درآمد به کیف پول اصلی شما واریز خواهد شد.

برای فعال کردن این گزینه کافیست آدرس کیف پول دوج کوینی خود را به شکل صحیح در سایت وارد کرده باشید و سپس با کلیک بر روی دکمه “WITHDRAW” و زدن تیک گزینه “AUTO WITHDRAW” این امکان فعال خواهد شد و به صورت اتوماتیک درآمد شما هر یکشنبه به حساب شما واریز خواهد شد. بنابراین پس از اینکه درآمد شما به بالای ۶ داج کوین رسید، این گزینه را فعال کنید.

INSTANT

در این روش اگر مجموع درآمد شما بیش از ۵ داج کوین باشد، می توانید در هر لحظه ای که می خواهید، درخواست برداشت ثبت نمایید. ظرف مدت ۶ ساعت مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد. اما در این روش مبلغ بیشتری به عنوان کارمزد از حساب شما کم خواهد شد. در هنگام نگارش مقاله، کارمزد این روش ۱ دوج کوین است.

تذکرات مهم

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش بر روی ROLL به صورت کامل درآمد خود را دریافت خواهد کرد و مبلغ پرداختی به شما از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید. بنابراین فراموش نکنید که اگر شما زیر مجموعه‌ی هیچ شخصی نباشید، هیچ نفعی برای شما ندارد و تنها صاحبان سایت فری دوج کوین از این عمل شما به صورت کوتاه مدت نفع خواهند برد. اما در دراز مدت به دلیل ریزش کاربران، برای آن ها و در نهایت برای خود شما ضرر به همراه خواهد داشت.
 • در تمام سایت هایی که امکان زیرمجموعه گیری فعال است، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.

استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت فری داج کوین

همراهان گرامی برای کسب درآمد مطلوب در سایت freedogecoin نیاز به هیچگونه سرمایه گذاری ندارید و می توانید با کمی صبر و رعایت اصولی که در این بخش آموزش خواهید دید، به درآمد مناسبی برسید.

همچنین قابل ذکر است که اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید  از کار در این سایت پرهیز نمایید. برای فعالیت در این سایت باید آینده نگر باشید و نسبت به آینده dogecoin نیز خوش بین باشید. آنگاه می توانید یک سال به صورت مداوم و رایگان دوج کوین کسب نمایید و آن ها را ذخیره نمایید. ممکن است ارزش دوج کوین های شما به یکباره چندین برابر گردد.

 • کلیک های منظم بر روی ROLL به صورت روزانه در سایت Freedoge

شرط اول برای موفقیت در سایت freedogecoin انجام کلیک های حداکثری بر روی ROLL است. شما هر ۶۰ دقیقه، یک بار می توانید بر روی دکمه ROLL کلیک نمایید. بنابراین در هر روز نهایتا می توانید ۲۴ بار رول بزنید. سعی کنید حداقل ۱۲ بار در روز رول بزنید. هرچه تعداد رول هایی که می زنید بیشتر باشد، سرعت پیشرفت شما نیز بیشتر خواهد بود.

همچنین گاهی سایت به صورت موقتی پاداش های بیشتری برای رول زدن ها در نظر می گیرد که با سر زدن منظم به سایت، می توانید از این فرصت ها نیز استفاده حداکثری ببرید.

 • جذب زیرمجموعه مستقیم

همان طور که در بخش REFER اشاره شد، جذب زیرمجموعه منفعت بسیار زیادی به همراه دارد و با توجه به اینکه در سایت freedogecoin می توانید بدون محدودیت به جذب زیرمجموعه بپردازید، باید از این پتانسیل حداکثر استفاده را ببرید و تا می توانید زیرمجموعه های فعال جذب نمایید. هرچقدر در این امر موفق تر عمل کنید، سرعت افزایش درآمد و پیشرفت شما نیز بیشتر خواهد بود.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به چند مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

۱- وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف سایت freedogecoin نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت فری داج کوین عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.

۲- لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.

۳- در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت نمایش دهید.

۴- لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره سایت فری دوج کوین به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

جمع بندی

در این آموزش به صورت جامع با سایت FreeDogecoin و امکانات آن آشنا شدیم و بهترین استراتژی برای کسب درآمد مطلوب از سایت فری داج کوین را بررسی کردیم.

همچنین اگر مایل هستید با دیگر سایت این مجموعه که معتبرترین سایت در زمینه کسب بیت کوین رایگان می باشد آشنا شوید، می توانید آموزش کسب بیت کوین رایگان با سایت فری بیت کوین را مطالعه فرمایید.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

آموزش کسب دوج کوین رایگان با سایت فری داج کوین
به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *