آموزش کسب درآمد از بیت کوین با سایت فری بیت کوین

در این آموزش قصد داریم به صورت جامع سایت FreeBitcoin را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم و نحوه کار با پنل کاربری و کسب درآمد از بیت کوین در این سایت را تشریح نماییم و در انتها به تبیین استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت فری بیت کوین خواهیم پرداخت.

Bitcoin Faucet چیست؟

bitcoin faucet یا قطره چکان های بیت کوینی، سایت هایی هستند که در قبال کارهای بسیار ساده به شما مبالغ بسیار اندکی بیت کوین می دهند. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در قبال انجام عملی ساده، مبلغ اندکی بیت کوین دریافت می نمایید.

در این سایت ها وظایف و کارهای محول شده به کاربران، تنوع و گستردگی زیادی دارد. به عنوان مثال ممکن است از شما فقط کلیک بر روی یک دکمه خواسته شود یا مشاهده یک ویدیو یا مشاهده یک تبلیغ و یا هر کار ساده و کوچک دیگری.

تفاوت اصلی این نوع سایت ها با سایت های کلیکی در این است که Faucet ها اصولا دارای تنوع بیشتری در وظایف محول شده به کاربران هستند و همچنین در بیشتر faucet ها، برای کارها یک نرخ مشخص وجود ندارد، بلکه یک حداقل نرخ و یک حداکثر نرخ برای هر فعالیت وجود دارد که در این بازه به قید قرعه، هرکاربر سهمی خواهد برد.

سایت FreeBitcoin

سایت freebitcoin

سایت freebitcoin یکی از معتبرترین سایت های bitcoin faucet می باشد. این سایت فعالیت خود را از اواخر سال ۲۰۱۳ آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

روش کلی کسب درآمد از سایت فری بیت کوین بسیار ساده است و به هیچ تخصص خاصی نیاز ندارد. بدین منظور کافیست بر روی یک دکمه به نام ROLL کلیک کنید. با فشردن این دکمه در هر ساعت می توانید مقداری بیت کوین رایگان متناسب با شانس خود دریافت نمایید.

البته اگر قصد داشته باشید فقط با RoLL زدن، هر یک ساعت مقدار کمی بیت کوین به حساب خود اضافه کنید، رشد حساب خیلی کند خواهد بود. بنابراین در این آموزش، ما به شما استراتژی را پیشنهاد می کنیم که با استفاده از آن می توانید میزان بیت‌کوین دریافتی و سرعت پیشرفت را به شدت افزایش دهید.

اطلاعات و نکات مهم در مورد سایت فری بیت کوین

 • سایت freebitcoin دارای اعتبار و امنیت بالایی می باشد.
 • سایت فری بیت کوین ، مشکلی با ایرانیان ندارد.
 • حداقل مبلغ برداشت در سایت فری بیت کوین ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین است.
 • هر یک ساعت می توانید یک ROLL در این سایت بزنید.
 • در هنگام نگارش این مقاله ارزش هر رول در این سایت، تقریبا در بازه ۰٫۰۰۰۰۰۰۳ تا ۰٫۰۳ بیت کوین می باشد. یعنی کمترین میزانی که در هر رول ممکن است برنده شوید ۰٫۰۰۰۰۰۰۳ بیت کوین است و ماکزیمم مقداری که می توانید برنده شوید، ۲۰۰ دلار است.
 • در سایت فری بیت کوین ، در هر رول علاوه بر بیت کوین، ۲ بلیط قرعه کشی و ۲ امتیاز RP نیز دریافت خواهید کرد.
 • در سایت freebitcoin امکان جذب زیرمجموعه و کسب درآمد از آن ها نیز وجود دارد.
 • در صورتی که بالای ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین در حساب خود در سایت فری بیت کوین داشته باشید، سالانه از طرف سایت، ۴٫۰۸% سود دریافت می نمایید.
 • سایت freebitcoin هر هفته بین کاربران قرعه کشی برگزار می کند که ۱۰ نفر در این قرعه کشی برنده اعلام می شوند و نفر اول بیشترین مبلغ را می برد و نفر دهم کمترین مبلغ را. جایزه این قرعه کشی مبالغ قابل توجهی بر اساس بیت کوین است. به عنوان نمونه در هفته گذشته، نفر اول ۰٫۴۰۱ بیت کوین و نفر دهم ۰٫۰۰۰۷۸ بیت کوین برنده شده اند.

عضویت در سایت FreeBitcoin

تذکر: سایت freebitcoin در حال حاضر توسط ایران فیلتر شده است و برای استفاده از آن باید از یک vpn با IP غیر آمریکایی استفاده نمایید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه ثبت نام در سایت فری بیت کوین شوید.

اکنون با فرمی مشابه شکل زیر روبرو خواهید شد. این فرم را با توجه به توضیحات ذیل تکمیل فرمایید.

ثبت نام در سایت فری بیت کوین

 • E-mail Address: آدرس ایمیل معتبر خود را در این فیلد وارد نمایید.
 • Password: رمز عبور خود را در این فیلد وارد فرمایید.
 • Your Referrer: شماره داخل این کادر را تغییر ندهید.
 • Enter captcha here: در این فیلد، کد تصویر را وارد نمایید.

در انتها بر روی “SIGN UP” کلیک کنید تا ثبت نام شما انجام گردد و وارد سایت شوید.

نکته: در دفعات بعد برای ورود به سایت، پس از وارد نمودن آدرس سایت، از منوی فوقانی بر روی گزینه “LOGIN” کلیک کنید و با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور خود وارد سایت شوید.

آشنایی با پنل کاربری سایت FreeBitcoin

هنگامی که وارد سایت freebitco.in می شوید، در پنل کاربری خود با منویی مطابق شکل زیر روبرو می شوید که در ادامه هر یک از گزینه های موجود در این منو را تشریح خواهیم نمود.

نحوه کار با سایت freebitcoin

FREE BTC

با کلیک بر روی این گزینه، وارد بخش کسب بیت کوین رایگان می شوید. صفحه را به سمت پایین اسکرول نمایید تا به دکمه “ROLL” برسید. در اینجا شما با تصویری مشابه شکل زیر مواجه هستید.

کسب بیت کوین رایگان با سایت freebitcoin

۱- در این بخش جدولی به شما نمایش داده خواهد شد که در ستون سمت چپ، بازه هایی از شماره ها نشان داده می شود و در ستون سمت راست مبلغی که به هر بازه اختصاص می یابد. بنابراین هنگامی که شما بر روی دکمه رول کلیک می کنید، با توجه به عددی که بر اساس قرعه و شانس به شما تعلق می گیرد، برنده مبلغی بیت کوین بر حسب جدول فوق می شوید.

۲- اگر بر روی این گزینه کلیک کنید، می توانید بدون انجام دادن CAPTCHA ، بر روی دکمه رول کلیک کنید اما در این صورت امتیاز RP کمتری بدست خواهید آورد. بنابراین فعال کردن این گزینه توصیه نمی شود.

۳- CAPTCHA یا همان تست انسان شناسی گوگل است و باید قبل از کلیک بر روی دکمه رول، آن را انجام دهید.

۴- در نهایت بر روی دکمه “ROLL” کلیک کنید تا براساس شماره ای که به شما تعلق می گیرد، برنده مبلغی بیت کوین شوید و این مبلغ به حساب شما اضافه گردد. پس از کلیک بر روی دکمه رول، زمان سنجی به شما نمایش داده خواهد شد که مدت زمانی را که دوباره می توانید بر روی دکمه رول کلیک و کسب درآمد نمایید، به شما نشان خواهد داد.

MULTIPLY BTC

این بخش مربوط به بازی قمارگونه HI-LO است. این بازی بر اساس شرط بندی روی اعداد کمتر و بیش تر می باشد. استفاده از این گزینه، هرگز به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد و به همین دلیل آموزشی هم درمورد این قسمت داده نخواهد شد.

اگر به دنبال درآمد سالم و حرفه ای از سایت freebitcoin هستید، درگیر این بخش نشوید.

EARN BTC

در این بخش در صورتی که بالای ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین در حساب خود در سایت فری بیت کوین داشته باشید، سالانه از طرف سایت، ۴٫۰۸% سود دریافت می نمایید. این سود به صورت روزانه محاسبه و به حساب شما پرداخت خواهد شد.

این بخش سودآور است اما با توجه به اینکه مطمئن ترین کیف پول، کیف پول شخصی خود شما است، استفاده از آن برای مبالغ بالا و به عنوان سرمایه گذاری توصیه نمی شود.

LOTTERY

همان طور که پیش تر اشاره شد، با هر بار رول زدن در سایت فری بیت کوین، شما به صورت رایگان ۲ بلیط قرعه کشی نیز دریافت می کنید.

سایت freebitcoin هر هفته بین کاربران قرعه کشی برگزار می کند که ۱۰ نفر در این قرعه کشی برنده اعلام می شوند و نفر اول بیشترین مبلغ را می برد و نفر دهم کمترین مبلغ را. جایزه این قرعه کشی مبالغ قابل توجهی بر اساس بیت کوین است که در این صفحه مشخص خواهد بود. لیست برندگان و میزان مبلغی که برنده شده اند نیز در بخش لاتاری قابل رویت است.

همچنین در این بخش می توانید تعداد بلیط های خود، تعداد کل بلیط های موجود در قرعه کشی و درصد شانس خود را مشاهده نمایید.

علاوه بر موارد فوق، از طریق بخش لاتاری می توانید بلیط قرعه کشی نیز خریداری نمایید و شانس خود را برای برنده شدن در لاتاری افزایش دهید. قیمت هر بلیط در حال حاضر ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین است.

برای خرید بلیط کافیست در باکس “BUY LOTTERY TICKETS” تعداد بلیطی که می خواهید را وارد کنید و با کلیک بر روی دکمه “BUY” و پرداخت مبلغ از موجودی خود، بلیط های قرعه کشی را خریداری نمایید.

البته میلیونر باش با توجه به شانس کم برنده شدن در لاتاری، به کاربران توصیه نمی کند که با پرداخت مبلغ، بلیط اضافی خریداری کنند.

REWARDS

همان طور که پیش تر اشاره شد، با هر بار رول زدن در سایت فری بیت کوین، شما به صورت رایگان ۲ امتیاز RP نیز دریافت می کنید.

بخش REWARDS را از نظر استراتژی و اهمیت می توان مهمترین قسمت سایت freebitcoin دانست. در این صفحه شما امتیازات (RP (Reward Points خود را می توانید مشاهده نمایید.

همچنین در باکس “ENCASH YOUR POINTS” می توانید امتیازات خود را به بیت کوین تبدیل کنید. بدین منظور کافیست تعداد امتیازی که قصد دارید به بیت کوین چنج کنید را وارد نمایید و بر روی دکمه “ENCASH” کلیک فرمایید.

ارزش هر امتیاز، ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین است.  البته حداقل امتیازی که برای چنج کردن باید داشته باشید، ۱۰۰۰۰۰ امتیاز است و کمتر از این حد را نمی توانید تبدیل کنید.

ما تبدیل امتیاز به بیت کوین را توصیه نمی کنیم و پیشنهاد می کنیم از امتیازها مطابق استراتژی که در ادامه مقاله تشریح خواهد شد، استفاده فرمایید.

باکس آخر این صفحه با عنوان “REWARD POINT PRIZES” مربوط به امکانات و جوایزی است که می توانید با امتیازهای خود دریافت نمایید. این باکس مطابق تصویر زیر است که در ذیل به توضیح آن خواهیم پرداخت.

کاربرد امتیازها در سایت فری بیت کوین

۱- مربوط به دریافت وسایل اکترونیکی و دیجیتالی مانند گوشی موبایل در قبال امتیازات RP است.

۲- مربوط به دریافت کیف پول های سخت افزاری در قبال امتیازات RP است.

۳- مربوط به دریافت گیفت کارت ها در قبال امتیازات RP است.

۴- با استفاده از این گزینه می توانید در قبال امتیازات RP  خود، به مدت ۲۴ ساعت میزان دریافت بیت کوین با هر بار رول زدن را تا ۱۰ برابر افزایش دهید.

۵- مربوط به دریافت بلیط های لاتاری در قبال امتیازات RP است.

۶- با استفاده از این گزینه می توانید در قبال امتیازات RP  خود، به مدت ۲۴ ساعت میزان دریافت امتیازات RP با هر بار رول زدن را تا ۱۰۰ امتیاز افزایش دهید.

مقادیر امتیازی که برای موارد فوق خرج می شود متغیر است که با کلیک بر روی هر یک از گزینه ها، این مقادیر نمایش داده خواهد شد. به طور مثال در هنگام نگارش این مقاله برای دریافت یک گوشی (IPHONE X (256GB از سایت به ۱۶,۱۸۶,۶۶۷ امتیاز RP نیاز است و به نظر نمی رسد شخصی عادی با منابع عادی بتواند در مدت کوتاهی به این میزان امتیاز برسد.

آموزش دریافت جوایز و امکانات با استفاده از امتیازات RP

نحوه استفاده از امتیازات RP  برای هر یک از گزینه های فوق بدین شکل است که بر روی گزینه مورد نظر کلیک می کنید و سپس در صفحه بازشده با توجه به میزان امتیازی که دارید و امکانی که مد نظر دارید، بر روی گزینه “REDEEM” کلیک می نمایید.

به عنوان نمونه اگر بر روی گزینه ۴ یعنی “FREE BTC BONUS” کلیک کنید، صفحه ای مشابه شکل زیر برای شما باز خواهد شد.

آموزش افزایش درآمد در سایت freebitcoin

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید با خرج کردن ۳۲۰۰ RP می توانید تا ۲۴ ساعت از هر رولی که می زنید، ۱۰۰۰ % یعنی ۱۰ برابر، بیشتر بیت کوین کسب نمایید و اگر ۱۶۰۰ RP خرج کنید ۵۰۰ % بیشتر و به همین ترتیب این روند نزول پیدا می کند تا جایی که اگر فقط ۳۲RP خرج نمایید، ۱۰ % بیت کوین بیشتر دریافت خواهید کرد.

حال کافیست با توجه به شرایط و میزان امتیازی که در اختیار دارید و استراتژی خود، در مقابل گزینه مطلوب بر روی دکمه “REDEEM” کلیک فرمایید تا امتیاز RP از حساب شما کسر گردد و امکان مورد نظر به مدت ۲۴ ساعت برای شما فعال گردد.

تذکر: بهترین راه استفاده از امتیازات RP برای افزایش درآمد، استفاده ترکیبی از گزینه ۳ و ۶ است که در بخش استراتژی کسب درآمد مطلوب از سایت فری بیت کوین ، مفصلا در این مورد صحبت خواهیم کرد.

REFER

این صفحه مربوط به بخش مدیریت زیرمجموعه ها می باشد. یکی از ویژگی های جذاب سایت freebitcoin امکان جذب زیرمجموعه بدون محدودیت است. شما در این سایت می توانید بی نهایت زیرمجموعه جذب نمایید و همین امر پتانسیل کسب درآمد در سایت فری بیت کوین را به شدت افزایش می دهد.

مهم ترین بخش درآمد شما از زیرمجموعه هایتان بدین ترتیب است که هر بار که زیرمجموعه شما رول می زند، به میزان ۵۰% از مبلغی که دریافت می کند، از طرف سایت نیز به شما پرداخت خواهد شد. علاوه بر این با هر بار رول زدن زیرمجموعه، یک امتیاز RP و یک بلیط قرعه کشی نیز دریافت می کنید. بنابراین با توجه به این شرایط، اهمیت جذب زیرمجموعه کاملا واضح است.

تذکر: هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای رول هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد.

در صفحه REFER اطلاعات مختلفی از جمله: نرخ کمیسیون زیرمجموعه ها، لینک ها و بنرهای زیرمجموعه گیری شما، تعداد کل زیرمجموعه های شما و کل درآمد شما از زیرمجموعه ها وجود دارد.

آموزش جذب زیرمجموعه در سایت FreeBitcoin

بدین منظور در صفحه “REFER” به باکس “YOUR REFERRAL URL” مراجعه نمایید و لینک موجود در این باکس را کپی نمایید و در بسترهای پربازدید خود قرار دهید. هر شخصی که از طریق این لینک در سایت فری بیت کوین عضو شود، به صورت اتوماتیک زیرمجموعه شما خواهد شد.

FAQ

این بخش مربوط به سوالات متداول است و به سوالات مختلفی در مورد سایت فری بیت کوین پاسخ داده شده است.

PROFILE

در این صفحه اطلاعات شخصی شما قرار دارد. هنگامی که برروی PROFILE کلیک می کنید با صفحه ای مشابه تصویر زیر مواجه می شوید که در ذیل به توضیح آن خواهیم پرداخت.

تنظیمات سایت freebitco.in

۱- این گزینه مربوط به آدرس کیف پول شما است. با استفاده از این گزینه می توانید آدرس کیف پول خود را برای دریافت درآمدهای خود از سایت وارد نمایید و یا تغییر دهید. اگر تا کنون برای خود حساب بیت کوینی نساخته اید می توانید با استفاده از مقاله افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین، این حساب را برای خود افتتاح کنید و سپس شماره حساب خود را در این فیلد وارد نمایید.

۲- این گزینه مربوط به آدرس ایمیل شما است و می توانید ایمیل خود را با استفاده از این بخش تغییر دهید.

۳- رمز عبور خود را با استفاده از این گزینه می توانید تغییر دهید.

۴- این گزینه مربوط به عبور دو مرحله ای است و با فعال کردن آن، امنیت ورود به حساب خود را افزایش خواهید داد. برای استفاده از این گزینه، باید از نرم افزار Google Authenticator استفاده نمایید. اگر این گزینه را فعال نکنید، در هنگام لاگین کردن به سایت فری بیت کوین، کافیست فیلد مربوط به ۲FA را خالی بگذارید.

۵- این بخش مربوط به غیر فعال کردن دریافت بلیط لاتاری و سود مانده حساب است.

 • برای غیر فعال کردن دریافت بلیط لاتاری کافیست تیک گزینه “DISABLE LOTTERY” را بزنید. با غیر فعال کردن دریافت بلیط لاتاری، با هر بار رول زدن، دیگر بلیط لاتاری دریافت نخواهید کرد و به جای آن ۲RP اضافی کسب خواهید کرد . یعنی با هربار رول زدن علاوه بر بیت کوین، ۴RP دریافت خواهید نمود. همچنین با هربار رول زدن زیرمجموعه های خود، دیگر بلیط لاتاری دریافت نمی کنید و به جای آن یک RP اضافی کسب می کنید. اگر امیدی به برنده شدن در لاتاری ندارید و مایل به شرکت در قرعه کشی هفتگی نیستید، می توانید با تیک زدن این گزینه، ۲ برابر RP دریافت کنید و کسب درآمد خود را بهبود بخشید.
 • برای غیر فعال کردن دریافت سود مانده حساب کافیست تیک گزینه “DISABLE INTEREST” را بزنید. غیر فعال کردن این گزینه توصیه نمی شود.

۶- این بخش مربوط به دریافت ایمیل از سایت freebitcoin است و می توانید مشخص کنید در چه زمینه هایی از سایت فری بیتکو ایمیل دریافت نمایید.

CONTEST

در این بخش مسابقاتی به صورت ماهانه برگزار می شود که جوایز بزرگی نیز دارد. برای برنده شدن در این مسابقات باید بتوانید در ۱۰ نفر اول لیست قرار بگیرید که کار بسیار دشواری است. برای آگاهی از این مسابقات و وضعیت خود در هر مسابقه و لیست برندگان، باید به بخش CONTEST مراجعه نمایید.

STATS

در این بخش وضعیت و نمودار فعالیت سایت فری بیت کوین و شما قرار دارد. با کلیک بر روی “PERSONAL STATS” می توانید وضعیت خود را به صورت کاملا مفصل مشاهده و بررسی نمایید.

مستطیل قرمز

مبلغ کل موجودی (بالانس حساب) شما در سایت freebitcoin را بر حسب بیت کوین نشان می دهد.

مربع آبی

با کلیک بر روی این گزینه از حساب خود خارج خواهید شد.

نحوه دریافت درآمد از سایت FreeBitcoin

سه روش برای دریافت موجودی وجود دارد که با کلیک بر روی “WITHDRAW ” می توانید هر یک از آن ها را انتخاب کنید. این روش ها عبارتند از:

AUTO

در این روش مجموع درآمد شما اگر بیش از ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین باشد، در یکشنبه هر هفته، کل درآمد به کیف پول اصلی شما واریز خواهد شد.

برای فعال کردن این گزینه کافیست آدرس کیف پول بیت کوینی خود را از بخش “PROFILE” وارد نمایید و سپس با کلیک بر روی دکمه “WITHDRAW” و زدن تیک گزینه “AUTO WITHDRAW” این امکان فعال خواهد شد و به صورت اتوماتیک درآمد شما هر یکشنبه به حساب شما واریز خواهد شد. بنابراین پس از اینکه درآمد شما به بالای ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین رسید، این گزینه را فعال کنید. در این صورت کارمزد پرداخت نیز صفر است.

SLOW

در این روش اگر مجموع درآمد شما بیش از ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین باشد، می توانید در هر لحظه ای با وارد کردن آدرس کیف پول خود و مقداری که می خواهید از سایت برداشت نمایید، درخواست برداشت ثبت نمایید. ظرف مدت ۶ تا ۲۴ ساعت مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد. اما در این روش مبلغی به عنوان کارمزد نیز از حساب شما کم خواهد شد. در هنگام نگارش مقاله، کارمزد این روش ۰٫۰۰۰۰۰۵۶ بیت کوین است.

INSTANT

در این روش اگر مجموع درآمد شما بیش از ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین باشد، می توانید در هر لحظه ای با وارد کردن آدرس کیف پول خود و مقداری که می خواهید از سایت برداشت نمایید، درخواست برداشت ثبت نمایید. ظرف مدت ۱۵ دقیقه مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد. اما در این روش مبلغ بیشتری به عنوان کارمزد از حساب شما کم خواهد شد. در هنگام نگارش مقاله، کارمزد این روش ۰٫۰۰۰۰۲۳۸ بیت کوین است.

تذکرات مهم

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش بر روی ROLL به صورت کامل درآمد خود را دریافت خواهد کرد و مبلغ پرداختی به شما از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید. بنابراین فراموش نکنید که اگر شما زیر مجموعه‌ی هیچ شخصی نباشید، هیچ نفعی برای شما ندارد و تنها صاحبان سایت freebitcoin از این عمل شما به صورت کوتاه مدت نفع خواهند برد. اما در دراز مدت به دلیل ریزش کاربران، برای آن ها و در نهایت برای خود شما ضرر به همراه خواهد داشت.
 • در تمام سایت هایی که امکان زیرمجموعه گیری فعال است، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.

استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت فری بیت کوین

همراهان گرامی برای کسب درآمد مطلوب در سایت freebitcoin نیاز به سرمایه گذاری ندارید و می توانید با کمی صبر و رعایت اصولی که در این بخش آموزش خواهید دید، به درآمد قابل توجه و مطلوبی برسید.

همچنین قابل ذکر است که اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید  از کار در این سایت پرهیز نمایید. این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۴ ماه فعالیت مداوم دارد و باید روزانه به طور منظم به سایت freebitcoin سر بزنید.

 • کلیک های منظم بر روی ROLL به صورت روزانه

شرط اول برای موفقیت در سایت freebitcoin انجام کلیک های حداکثری بر روی ROLL است. شما هر ۶۰ دقیقه، یک بار می توانید بر روی دکمه ROLL کلیک نمایید. بنابراین در هر روز نهایتا می توانید ۲۴ بار رول بزنید. سعی کنید حداقل ۱۴ بار در روز رول بزنید. هرچه تعداد رول هایی که می زنید بیشتر باشد، سرعت پیشرفت شما نیز بیشتر خواهد بود.

همچنین گاهی سایت به صورت موقتی پاداش های بیشتری برای رول زدن ها در نظر می گیرد که با سر زدن منظم به سایت، می توانید از این فرصت ها نیز استفاده حداکثری ببرید.

 • جذب زیرمجموعه مستقیم

همان طور که در بخش REFER اشاره شد، جذب زیرمجموعه منفعت بسیار زیادی به همراه دارد و با توجه به اینکه در سایت freebitcoin می توانید بدون محدودیت به جذب زیرمجموعه بپردازید، باید از این پتانسیل حداکثر استفاده را ببرید و تا می توانید زیرمجموعه های فعال جذب نمایید. هرچقدر در این امر موفق تر عمل کنید، سرعت افزایش درآمد و پیشرفت شما نیز بیشتر خواهد بود.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به چند مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف سایت freebitcoin نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت فری بیتکوین عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.
 • لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.
 • در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت نمایش دهید.
 • لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره سایت فری بیت کوین به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.
 • غیر فعال کردن دریافت بلیط لاتاری

با توجه به تعداد بسیار زیاد کاربران سایت، احتمال برنده شدن در لاتاری برای هر شخص بسیار پایین است و ممکن است هرگز برنده لاتاری نشوید. بنابراین از نظر بنده بهتر است نقد را بچسبید و نسیه را رها کنید.

بدین منظور از منوی فوقانی سایت “PROFILE” را انتخاب کنید و بر روی تب “DISABLE LOTTERY & INTEREST” کلیک نمایید و در نهایت تیک گزینه  “DISABLE LOTTERY” را بزنید. از این پس با هر بار رول زدن دیگر بلیط لاتاری دریافت نمی کنید و به جای آن ۲ امتیاز RP اضافی دریافت خواهید نمود.

 • اجرای استراتژی استفاده از امتیازات RP برای افزایش درآمد

هنگامی که امتیازات RP  شما به ۱۲۰ عدد رسید به منوی “REWARDS” و بخش “REWARD POINTS BONUS” مراجعه کنید. حال بسته “۱۰REWARD POINTS / ROLL” را فعال کنید.

با فعال کردن این بسته، ۱۲۰RP از شما کم خواهد شد و در مقابل به مدت ۲۴ ساعت، به ازای هر رولی که بزنید ۱۰RP اضافی بدست خواهید آورد.

به همین ترتیب باید وقتی تعداد RP شما به ۳۰۰ رسید بسته بعدی را خریداری نمایید و همین روند را ادامه دهید تا تعداد RP شما به ۱۲۰۰ برسد و بتوانید بسته “۱۰۰REWARD POINTS / ROLL” را فعال فرمایید.

مشکل بزرگ:

اما متاسفانه در این مسیر یک مشکل بزرگ وجود دارد و آن این است که هنگامی که تعداد RP شما به ۳۰۰ برسد و بخواهید بسته “۲۵REWARD POINTS / ROLL” را فعال کنید با پیغامی مواجه می شوید که می گوید شما واجد شرایط فعال کردن این بسته و بسته های بزرگتر نیستید. این پیغام به دلیل شرایطی است که سایت freebitcon برای استفاده از امتیازات RP قرار داده است.

رفع مشکل:

برای رفع مشکل از منوی فوقانی سایت گزینه “FREE BTC” را انتخاب کنید. سپس در ابتدای صفحه بر روی عبارت “REQUIREMENTS TO UNLOCK BONUSES” کلیک نمایید.

حال برای شما کادر “ACCOUNT BONUS REQUIREMENTS” باز خواهد شد. در این کادر بر روی گزینه “REDEEM ALL RP BONUSES” کلیک کنید تا جدولی مشابه تصویر زیر برای شما باز گردد. در این جدول می توانید مشاهده نمایید که شما باید چه کاری انجام دهید تا بتوانید تمام امتیازات RP خود را REDEEM کنید و محدودیت های شما برداشته شود.

آموزش رفع مشکل سایت فری بیتکوین

۱- این گزینه می گوید شما می توانید با خرید ۲۸۲۱ بلیط لاتاری، محدودیت استفاده از امتیازات RP را حذف نمایید. مقدار بلیطی که باید خریداری کنید تا محدودیت ها برداشته شود با هر بار رول زدن شما افزایش خواهد یافت.

۲ و ۳- این دو گزینه مربوط به بخش MULTIPLY BTC و شرط بندی می باشد که استفاده از آن ها به هیج وجه توصیه نمی گردد.

۴- این گزینه نیز می گوید می توانید با پرداخت ۰٫۰۰۹۳۷۵۸۷ بیت کوین به حساب خود در سایت فری بیت کوین ، علاوه بر دریافت سود ۴٫۰۸ % سالانه، محدودیت های استفاده از امتیازات RP را نیز حذف نمایید. برای پرداخت وجه به حساب خود در سایت freebitcoin بر روی گزینه “DEPOSIT” کلیک کنید و شماره حساب متعلق به خود در سایت freebitco.in را یادداشت نمایید. سپس باید مبلغ را به این شماره حساب از طریق کیف پول خود انتقال دهید.

بنابراین یکی از موارد ۱ و ۴ را انتخاب کنید و آنچه که گفته شده است را دقیقا انجام دهید تا محدودیت های موجود را از بین ببرید. بدون شک مورد ۴ اقتصادی تر است و با سود همراه است اما دارای ریسک بیشتری نسبت به مورد ۱ می باشد.

تذکرات این بخش:

 • این که کدام یک از موارد ۱ و ۴ را انتخاب نمایید، به خود شما بستگی دارد. باتوجه به اینکه ما نمی توانیم اعتبار هیچ سایتی را به صورت ۱۰۰ % تضمین کنیم و مسئولیتی در قبال عملکرد سایت ها نداریم، بنابراین مسئولیت واریز پول به سایت فری بیت کوین کاملا برعهده خود شماست.
 • آنچه که در این جدول به نمایش در خواهد آمد، می تواند تغییر کند و شما همواره نیاز دارید این جدول را کنترل نمایید و با توجه به شرایط موجود، اقدام به انجام وظایف خود کنید.
 • اگر می خواهید از گزینه اول استفاده کنید باید این امر را در نظر بگیرید که نمی توانید فقط با رول زدن تعداد بلیط های لازم را خریداری کنید. بنابراین یا باید خوش شانس باشید و در رول ها مبلغی قابل توجه برنده شوید تا بتوانید تعداد بلیط لازم را خریداری نمایید یا باید مبلغ اندکی بیت کوین به حساب خود واریز کنید تا بتوانید تعداد بلیط لازم را تهیه کنید و یا باید تعدادی زیرمجموعه داشته باشید که درآمد شما رشد سریع تری داشته باشد.
 • اگر شرایط نسبت به دفعه قبلی که برای حذف محدودیت ها، یکی از گزینه ها را انجام داده اید تغییر پیدا کند و سخت تر شود، باید مابه التفاوت را نیز انجام دهید. به عنوان مثال اگر شما ۲۸۲۱ بلیط خریداری کرده اید و محدودیت ها را حذف نموده اید و پس از گذشت مدتی در این جدول، تعداد بلیط های لازم ۳۰۰۰ بلیط شده باشد، در صورتی که برای فعال کردن بسته ها مجددا با مشکل مواجه شدید باید ۱۷۹ بلیط دیگر نیز خریداری نمایید.

ادامه استراتژی:

پس از اینکه مشکل فعال نمودن بسته های RP را به روش فوق حل نمودید، بسته “۲۵REWARD POINTS / ROLL” را فعال کنید و همین روند را ادامه دهید تا تعداد RP شما به ۱۲۰۰ برسد و بتوانید بسته  “۱۰۰REWARD POINTS / ROLL” را فعال فرمایید.

از این پس همواره این بسته را فعال نمایید تا هرچه سریع تر بتوانید ۴۴۰۰RP  کسب کنید.

سسپس از منوی “REWARDS” به بخش “FREE BTC BONUS” مراجعه نمایید و با پرداخت ۳۲۰۰RP بسته “BONUS 1000%” را فعال کنید. با فعال کردن این بسته، به مدت ۲۴ ساعت به ازای هر رولی که بزنید ۱۰ برابر بیت کوین بیشتر کسب خواهید کرد.

با ۱۲۰۰ امتیاز باقی مانده نیز بسته “۱۰۰REWARD POINTS / ROLL” را فعال کنید و دوباره همان مسیر قبل را تکرار کنید تا امتیاز شما مجددا به ۴۴۰۰RP برسد و بتوانید بسته “۱۰۰۰% BONUS” را فعال نمایید و همواره همین روند را تکرار فرمایید.

تذکر بسیار مهم: این نوع بسته ها را فقط زمانی فعال نمایید که می توانید بیش از ۱۲ بار در روز رول بزنید وگرنه برای شما به جای سود، ضرر به همراه خواهد داشت. همچنین وقتی این بسته ها را فعال می کنید سعی نمایید بیشترین رول ممکن را در ۲۴ ساعت بزنید تا بیشترین سود عایدتان شود.

جمع بندی

در این آموزش به صورت جامع با سایت FreeBitcoin و امکانات آن آشنا شدیم و بهترین استراتژی برای کسب درآمد مطلوب از سایت فری بیت کوین را بررسی کردیم.

اگر مایل هستید با دیگر سایت این مجموعه که معتبرترین سایت در زمینه کسب دوج کوین رایگان می باشد آشنا شوید، می توانید آموزش کسب داج کوین رایگان با سایت فری داج کوین را مطالعه نمایید. همچنین برای مطالعه سایر روش های کسب درآمد از بیت کوین می توانید مقاله جامع کسب درآمد از بیت کوین در ایران را مطالعه فرمایید.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

آموزش کسب درآمد از بیت کوین با سایت فری بیت کوین
5 (100%) 3 vote[s]
به اشتراک بگذارید:

44 نظر در “آموزش کسب درآمد از بیت کوین با سایت فری بیت کوین

 • خرداد ۳۰, ۱۳۹۸ در ۵:۰۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام استفاده از فیلتررشکن باعث بن شده حساب نمیشه؟ همچنین داشتن چنداکنت مختلف حساب بسته میشه؟

  پاسخ
  • خرداد ۳۰, ۱۳۹۸ در ۶:۱۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نرم افزارهای تغییر ip خلاف مقررات این سایت ها هستند و اگر متوجه شوند از چنین برنامه هایی استفاده می کنید حق مسدود نمودن دارایی را دارند. اما تجربه نشان داده است که اگر از vpnهای غیر اشتراکی استفاده نمایید، مشکلی از جهت مسدود شدن موجودی نخواهید داشت.
   بله، به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر فقط یک شخص حق عضویت دارد و تخطی از این قانون می تواند موجب مسدود شدن اکانت گردد. اگر حساب دیگری هم داشته باشید نباید زیرمجموعه اکانت دیگر شما باشد و فقط باید از یک حساب جهت رول زدن استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۱۹, ۱۳۹۸ در ۱:۵۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام مجدد . در رابطه با توضیحات خوبتون برای login مجدد به سایت فری بیت کوین ممنونم.
  فقط یک سوال دارم و آن این است که الان که میخواهیم در گوگل مخاطب اضافه کنیم ، چون با ایمیل در سایت فری بیت کوین ثبت نام کردم ، و حالا در جیمیل مخاطب اضافه شود ایرادی ندارد ؟چون آدرس ایمیل با جیمیل فرق میکند ؟ ممنون

  پاسخ
  • خرداد ۲۰, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   طبیعتا متفاوت است و شما باید از همان آدرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید استفاده نمایید. بنابراین باید در ایمیل مربوطه، مخاطب را اضافه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۷, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۹ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و عرض تشکر بابت سایت خوبتون
  من مدت یک ماه است که در سایت فری بیت کوین با راهنمایی های سایت شما فعالیت میکنم و الان حدود ۲۴ ساعت هست که نمیتوانم وارد حساب کاربری خودم شوم و هنگام login شدن پیغام غلط بودن اطلاعات را صادر میکند در صورتیکه من اطلاعات را درست وارد میکنم ، ممکنه راهنمایی بفرمایید متشکرم

  پاسخ
  • خرداد ۷, ۱۳۹۸ در ۵:۱۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سعی کنید مجدد رمز عبور خود را بازیابی نمایید. بدین منظور باید حتما آدرس ایمیلی که با آن در فری بیت کوین ثبت نام کرده اید را به خاطر داشته باشید و از همان برای بازیابی رمز عبور استفاده فرمایید.
   برای بازیابی پسورد مراحل زیر را طی نمایید:
   ۱- به منوی LOGIN بروید و بر روی FORGOT PASSWORD کلیک کنید.
   ۲- در کادر باز شده، ایمیلی که با آن در سایت فری بیت کوین ثبت نام کرده اید را وارد فرمایید و کد تصویر را نیز در کادر مربوطه وارد نمایید و بر روی RESET PASSWORD کلیک کنید.
   ۳- به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینکی که برای شما ارسال شده است، کلیک کنید تا بتوانید رمزعبور جدیدی برای خود تعیین نمایید.
   اگر در این مرحله ایمیلی دریافت نکردید و در پوشه spam نیز ایمیلی موجود نبود مراحل زیر را طی کنید:
   ۱- به آدرس contacts.google.com مراجعه نمایید و در صورتی که صفحه لاگین برای شما باز شد، اطلاعات ورود به Gmail خود را در آن وارد نمایید.
   ۲- حال بر روی علامت + کلیک کنید تا بتوانید مخاطب جدیدی را به گوگل اضافه کنید.
   ۳- در فرم باز شده یک نام تعیین کنید و در قسمت ایمیل، ایمیلnoreply@freebitco.in را اضافه فرمایید و مخاطب را Save کنید.
   هم اکنون مجددا مراحل بازیابی رمز عبور را تکرار فرمایید.
   اگر با انجام تمام مراحل فوق بازهم مشکل شما حل نشد، تنها راهکار باقیمانده ارتباط با پشتیبانی سایت freebitco است. سعی نمایید به آن ها ایمیلی بزنید و مشکل خود را در میان بگذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۶, ۱۳۹۸ در ۴:۳۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام برای خرید بسته های ۱۰۰rp با این پیغام مواجه میشم Sorry, you are not eligible to redeem this bonus, please pick a smaller one. Play MULTIPLY BTC and buy lottery tickets to be eligible to redeem larger bonuses.
  که میدونم برای رفع این مشکل باید از منوی فوقانی سایت گزینه “FREE BTC” را انتخاب کنم سپس در ابتدای صفحه بر روی عبارت “REQUIREMENTS TO UNLOCK BONUSES” کلیک نمایم اما برای راه حلهای ارائه شده باید بیت کوین وارد کرد نمیشه بدون وارد کردن بیت کوین این مشکل حل شود

  پاسخ
  • خرداد ۶, ۱۳۹۸ در ۷:۳۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، در هر صورت باید بیت کوین واریز کرد مگر اینکه شما خیلی خوش شانس باشید و یک رقم بالا در رول ها برنده شوید، آنگاه می توانید تعداد لازم از بلیط های لاتاری را خریداری نمایید و محدودیت را حذف کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۳, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام..یه سوال داشتم.
  یه موقع‌هایی که Rool میزنم مثلا بعد ۴، ۵ساعت دیگه که میخام برم Rool بزنم این پیام میاااد..مگه میشه:

  Someone has already played from this IP in the last hour. You need to wait for 41 minutes before playing the FREE BTC game again
  میگه باید ۴۱ دقیقه یا هر زمانی دیگه باید صبر کنی. و زمان Roolزدنم هم همونه.

  پاسخ
  • خرداد ۳, ۱۳۹۸ در ۶:۲۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   دلیل این پیغام استفاده از فیلترشکن یا vpn های اشتراکی است. در این نرم افزارها یک ip به طور همزمان به چند کاربر تعلق می گیرد. بنابراین وقتی کاربر دیگری که از همان برنامه استفاده می کند و آی پی مورد استفاده شما به او نیز تعلق گرفته است در سایت فری بیت کوین رول می زند مانند این است که شما رول زده اید و باید صبر کنید تا مدت زمان لازم طی گردد. کلا استفاده از vpnهای اشتراکی توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸ در ۴:۱۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و وقت بخیر..
  برای اینکه از سایت برداشت کنم و به کیف پوله بلاک چینم بریزم کدوم ادرس بلک چینم رو بدم به سایت که هر هفته اتوماتیک بره به حسابم..
  منظورم آدرس کیف پولم در کدوم قسمت قرار داره

  پاسخ
  • خرداد ۱, ۱۳۹۸ در ۴:۱۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ابتدا در داشبورد حساب خود در سایت بلاک چین بر روی گزینه “Request” کلیک نمایید. در فیلد “Currency” کیف پول بیت کوین را انتخاب کنید. حال در کادر “Copy & Share Address” می توانید شماره کیف پول بیت کوین خود را مشاهده کنید. این شماره را COPY کنید و در سایت فری بیت کوین وارد نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸ در ۳:۳۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید یه مشکلی برام پیش اومده و کمک ازتون میخوام مشکلم تو سایت فری بیت کویینه من هر چی تو قسمت multiply برنده میشم تبدیل میشه به bonus و نمیدونم چیکار کنم

  پاسخ
  • خرداد ۱, ۱۳۹۸ در ۴:۰۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که در آموزش فوق بیان شده است، این بخش مربوط به بازی قمارگونه HI-LO است. استفاده از این گزینه، هرگز به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد و به همین دلیل آموزشی هم در مورد این قسمت داده نخواهد شد.
   اگر به دنبال درآمد سالم و حرفه ای از سایت freebitcoin هستید، درگیر این بخش نشوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  یه سوال داشتم..لطفا پاسخ بدین ممنون میشم.
  هنگام ورود وقتی ایمیل و رمز عبور رو وارد میکنم یه آیکون دیگه هم هس به نام ۲FA که میخاد وارد کنم..بدون اون وارد نمیشه..
  این گزینه ینی چی..چه کدی رو میخاد.

  پاسخ
  • اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۹ ق.ظ
   پیوند یکتا

   این گزینه مربوط به عبور دو مرحله ای است و با فعال کردن آن، امنیت ورود به حساب خود را افزایش خواهید داد. برای استفاده از این گزینه باید قبلا در پروفایل خود این گزینه را فعال کرده باشید و سپس با استفاده از نرم افزار Google Authenticator رمز ۲FA را بدست آورید. اگر این گزینه را فعال نکرده اید، در هنگام لاگین کردن به سایت فری بیت کوین، کافیست فیلد مربوط به ۲FA را خالی بگذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چند ساتوشی جمع کنیم میشه یه بیت کوین یا مقداری که خود سایته نوشته مثلا
  ۰٫۰۰۰۰۱۰۰۰ چند تا جمع کنیم میشه یک بیت کوین

  پاسخ
  • اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۸ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هر صد میلیون ساتوشی معادل یک بیت کوین است و در حال حاضر ارزش هر بیت کوین بیش از صد میلیون تومان است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  فرموده بودید بهترین کار استفاده از vpsهای امن یا vpnهای اختصاصی است. می شه لطفا راهنمایی کنید ازکجا و چطورvpn یا vps تهیه کنم؟ چون قطعا واسه کار با کیف پول هم با IP متغیر دچار مشکل خواهم شد، ممنون می شم اگه راهنمایی کنیدکه دقیقا چکار کنم چون واقعا اطلاعات کافی در این زمینه ندارم.

  پاسخ
  • اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۸ در ۸:۱۶ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه با توجه به قوانین کشور، امکان بررسی و معرفی ارائه دهندگان vpnها برای ما میسر نیست. اما شما با یک جستجوی ساده می توانید آن ها را بررسی نمایید. در مورد vps ها هم مجموعه های زیادی در ایران در حال فعالیت هستند که پلن های متفاوت از نظر کیفیت و قیمت دارند. باید با توجه به نیاز خود مناسب ترین پلن را انتخاب نمایید. البته اگر قصد شما خرید یک vps فقط به قصد فعالیت در فری بیت کوین است بنده توصیه نمی کنم، چون با توجه به هزینه ماهیانه vps تصمیم اقتصادی مناسبی نیست.
   یکی از مجموعه های معتبر در زمینه ارائه vps، شرکت parsvds است که می توانید پلن های آن را بررسی فرمایید. فقط حتما توجه فرمایید که اگر قصد خرید vps داشتید، از بین پلن های موجود، پلن های مربوط به سرورهای اروپایی را خریداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۹ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  یه سوال؟ باید با فیلترشکن وارد بشیم؟
  من امروز روی دکمه رول کلیک کردم و این پیام ظاهر شد!!!
  Someone has already played from this IP in the last hour. You need to wait for 12 minutes before playing the FREE BTC game again
  آخرین بار شب گذشته رول زده بودم، دلیلش چیه؟؟

  پاسخ
  • اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۸ در ۹:۴۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نیاز به تغییر ip به کشوری ثالث وجود دارد اما نباید از vpnهای عمومی استفاده کنید. چون ipهای اشتراکی به کاربران تعلق می گیرد و این برای شما مشکل ساز خواهد بود. مشکلی هم که برای شما پیش آمده است به همین دلیل است.
   بنابراین بهترین کار استفاده از vpsهای امن یا vpnهای اختصاصی است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۱, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  کار با این سایت رو cpu سیستم فشار نمیاره؟ مصرف برق و اینترنت ش به چه صورته؟

  پاسخ
  • اردیبهشت ۱, ۱۳۹۸ در ۶:۴۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   خیر، استفاده صحیح (مطابق آنچه که در آموزش فوق توضیح داده شده است) از این سایت فشار خاصی به cpu وارد نمی کند. تاثیر خاصی هم بر روی مصرف برق و اینترنت ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فروردین ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱:۰۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از سایت خوبتون. من میخوام با گوشی اندروید در سایت فری بیت کوین ثبت نام کنم ولی در همان صفحه اول کد تصویر نمی آید ، مشکل از چیست ؟
  در پایین صفحه گوشی یک پیغام می آید که دارای محافظت recaptcha

  پاسخ
  • فروردین ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۶ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   گاهی سرور به صورت اتوماتیک تشخیص می دهد که شما ربات نیستید و بدون وارد نمودن کد تصویر می توانید مراحل را طی نمایید. بنابراین اگر قادر به ثبت نام و کلیک بر روی دکمه SIGN UP هستید که مشکلی وجود ندارد اما اگر قادر به ثبت نام نیستید و ثبت نام صورت نمی پذیرد، موارد زیر را رعایت فرمایید:
   از مرورگرهایی مانند کروم و فایرفاکس استفاده کنید. همچنین حتما توجه فرمایید که گزینه های مربوط به کوکی ها و جاوا اسکریپت در مرورگر شما فعال باشد. سپس کش مرورگر خود را پاک کنید و مجدد امتحان فرمایید. در نهایت اگر مشکل حل نشد از vpn دیگر برای ثبت نام استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۱۲, ۱۳۹۷ در ۹:۴۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  مقدار بیت کوین من ۰٫۰۰۰۰۸۴۶۴ BTC است اما نمی تونم ۱۰۰% BONUS را فعال کنم پیغام You do not have the required number of points میده. ظاهرا از قسمت YOUR REWARD POINTS (RP) که ۱۴۳ است استفاده می کنه چطوری می تونم مقدار این قسمت را سریع بالا ببرم چون با هر بار رول زدن حتی با حذف لاتاری ۴ عدد بالا می بره و این خیلی کمه؟

  پاسخ
  • بهمن ۱۳, ۱۳۹۷ در ۶:۴۶ ق.ظ
   پیوند یکتا

   مقدار بیت کوین شما هنوز خیلی کم است. شما باید ابتدا طبق مقاله فوق عمل کنید تا بتوانید همه Bonus ها را فعال کنید. در مقاله فوق در بخش “اجرای استراتژی استفاده از امتیازات RP برای افزایش درآمد” نحوه انجام این کار به صورت تصویری بیان شده است.
   سپس برای افزایش جمع آوری RP می توانید به منوی REWARD مراجعه کنید و کادر REWARD POINTS BONUS را انتخاب کنید. با استفاده از این گزینه می توانید در قبال امتیازات RP خود، به مدت ۲۴ ساعت میزان دریافت امتیازات RP با هر بار رول زدن را تا ۱۰۰ امتیاز افزایش دهید.
   تمامی این مطالب به صورت کامل و تصویری در مقاله فوق تشریح داده شده است. پیشنهاد می کنم مقاله را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۱۱, ۱۳۹۷ در ۲:۵۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام،من همیشه بدون وارد کردن ایمیل و رمز (بعدازثبتنام) میتونستم با بازکردن مرورگر برم توی حسابم توی سایت ،اما امروز صفحه لاگین باز شد برام منم ایمیل و رمزمو زدم میگه درست نیست ،بعدش گزینه reset pasword زدم ک رمزمو تغییر بدم شاید درست شه،اما اصلا ایمیلی برام نمیاد ،همه ش میگه فلان آدرس ایمیلو توی addres book ذخیره کن ،نمیدونم چیکار کنم

  پاسخ
  • بهمن ۱۱, ۱۳۹۷ در ۷:۳۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   مشکل شما طبیعی است و در اثر عوامل مختلفی مانند پاک شدن کش مرورگر، آپدیت شدن و غیره می تواند رخ دهد. حال اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، می توانید آن را بازیابی نمایید. بدین منظور باید حتما آدرس ایمیلی که با آن در فری بیت کوین ثبت نام کرده اید را به خاطر داشته باشید و از همان برای بازیابی رمز عبور استفاده فرمایید.
   برای بازیابی پسورد مراحل زیر را طی نمایید:
   ۱- به منوی LOGIN بروید و بر روی FORGOT PASSWORD کلیک کنید.
   ۲- در کادر باز شده، ایمیلی که با آن در سایت فری بیت کوین ثبت نام کرده اید را وارد فرمایید و کد تصویر را نیز در کادر مربوطه وارد نمایید و بر روی RESET PASSWORD کلیک کنید.
   ۳- به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینکی که برای شما ارسال شده است، کلیک کنید تا بتوانید رمزعبور جدیدی برای خود تعیین نمایید.
   اگر در این مرحله ایمیلی دریافت نکردید و در پوشه spam نیز ایمیلی موجود نبود مراحل زیر را طی کنید:
   ۱- به آدرس contacts.google.com مراجعه نمایید و در صورتی که صفحه لاگین برای شما باز شد، اطلاعات ورود به Gmail خود را در آن وارد نمایید.
   ۲- حال بر روی علامت + کلیک کنید تا بتوانید مخاطب جدیدی را به گوگل اضافه کنید.
   ۳- در فرم باز شده یک نام تعیین کنید و در قسمت ایمیل، ایمیلnoreply@freebitco.in را اضافه فرمایید و مخاطب را Save کنید.
   هم اکنون مجددا مراحل بازیابی رمز عبور را تکرار فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
    • بهمن ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۴ ب.ظ
     پیوند یکتا

     اگر با انجام تمام مراحل فوق بازهم مشکل شما حل نشده است، تنها راهکار باقیمانده ارتباط با پشتیبانی سایت freebitco است. سعی نمایید به آن ها ایمیلی بزنید و مشکل خود را در میان بگذارید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۸ در ۹:۴۰ ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خسته نباشین من در این سایت یک هفته منظم فعال بودم و گزینه‌ای بنام شرط بندی روی بازهای فوتبال رالی و… امد و من روی بازی بارسا و لیورپول شرط بندی کردم و برد بارسا شرط بستم اما با برد بارسا جاییزه‌ای و یا مبلغی واریز نشد

     • اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۶ ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      همان طور که در آموزش فوق مشاهده می کنید، تاکید شده است که از بخش های قمارگونه و شرط بندی استفاده نکنید و در مورد این بخش ها هیچ توضیحی در میلیونر باش ارائه نمی شود. دلیل آن هم این است که در خود مجموعه میلیونر باش هم از این بخش ها استفاده نمی شود و بنابراین امکان توضیح و راهنمایی خاصی در مورد این قسمت ها برای ما وجود ندارد.
      موفق باشید.

 • آذر ۲۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام تو قسمت rewards که وسایل الکترونیکی مثل گوشی میده پولش چطوری پرداخت میشه من باید چیکار کنم میشه کلا یه توضیحی درباره این قسمت بدید ممنون

  پاسخ
  • آذر ۲۹, ۱۳۹۷ در ۵:۵۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این قسمت پولی نیست. شما باید امتیازات RP لازم را کسب کرده باشید تا بتوانید در قبال امتیازات خود یک وسیله الکترونیکی را سفارش دهید.
   مقادیر امتیازی که برای هر وسیله ای لازم است، متغیر است که با کلیک بر روی ELECTRONICS، این مقادیر نمایش داده خواهد شد. به طور مثال در هنگام نگارش مقاله فوق، برای دریافت یک گوشی IPHONE X از سایت به ۱۶,۱۸۶,۶۶۷ امتیاز RP نیاز است و به نظر نمی رسد شخصی عادی با منابع عادی بتواند در مدت کوتاهی به این میزان امتیاز برسد. همچنین این بخش برای ایرانیان چندان کاربردی نیست. چون امکان ارسال مرسوله ها به ایران وجود ندارد و باید خارج از ایران فردی را داشته باشید که مرسوله را دریافت نماید و سپس مجددا برای شما ارسال کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۱۴, ۱۳۹۷ در ۶:۲۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشین من چند بار در خواست واریز پول کردم ولی انجام نشده ….لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  • آذر ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱:۰۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شماره حساب بیت کوینی که در سایت وارد کرده اید نباید مربوط به صرافی ها باشد. به عنوان مثال می توانید از شماره کیف پول خود در سایت بلاک چین استفاده نمایید. همچنین اگر در سایت فری بیت کوین سرمایه گذاری انجام داده اید، حتما باید از همان حسابی که برای سرمایه گذاری استفاده کرده اید برای دریافت درآمد هم استفاده نمایید. علاوه بر این ها، حداقل موجودی لازم برای برداشت ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین است.
   با رعایت موارد فوق، در صورتی که قوانین سایت را نیز رعایت کرده باشید و تخلفی مرتکب نشده باشید، اصولا مشکلی وجود نخواهد داشت و اصلا نیاز نیست درخواست برداشت ثبت کنید. کافیست در بخش Withdraw تیک گزینه “AUTO WITHDRAW” را بزنید تا به صورت اتوماتیک موجودی شما در صورتی که بالای ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین باشد، هر یکشنبه به حسابتان واریز گردد.
   اگر با رعایت تمام موارد فوق مشکل شما حل نشد، به پشتیبانی سایت freebitcoin تیکت بزنید و علت مشکل را از آن ها بپرسید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۱۲, ۱۳۹۷ در ۸:۱۹ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خیلی ممنون از توضیحاتتون. من عضو این سایت شدم و کارهایی که فرموده بودید انجام دادم اما دو روز یک بار از تعداد شانس ساتوشی یک ساتوشی کم میشه. یعنی اول با هر بار رول زدن ۳۲ ساتوشی دریافت میکردم اما الان رسیده به ۲۳ ساتوشی. چند بار هم بلیط لاتاری خریدم ولی فایده نداشت.
  لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • آبان ۱۲, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   میزان ساتوشی های دریافتی به سه فاکتور شانس، ارزش بیت کوین و میزان فعالیت شما در بخش لاتاری و multiply btc بستگی دارد. نکته ای که شما فرمودید مربوط می شود به فاکتور سوم، یعنی هرچقدر شما بیشتر بر روی رول کلیک می کنید اما فعالیتی در بخش لاتاری و multiply ندارید، کمی از ساتوشی های دریافتی شما در اثر رول زدن کم می کند. البته این مقداری که کاسته می شود با مرور زمان کندتر و کندتر می شود.
   ببینید در حقیقت یکی از مهمترین بخش های درآمد زایی این سایت همین بخش لاتاری و multiply است. بنابراین تمام تلاش خود را انجام می دهد که کاربران را ترغیب به استفاده از این بخش نماید. از سیاست های تقریبا جدید سایت هم این است که وقتی شما از این بخش ها استفاده می کنید، به میزان ساتوشی های دریافتی شما می افزاید و در غیر این صورت مسیر نزولی طی خواهد شد.
   بنابراین اگر مایل باشید مانع از کم شدن ساتوشی های دریافتی شوید، ناچارید دائما در بخش لاتاری و یا multiply شرکت نمایید. بنده به شما توصیه می کنم هرگز این کار را نکنید. شک نکنید که این کار در نهایت از درآمد شما کاسته و به سود سایت اضافه می کند و دلیل اصرار سایت هم دقیقا همین مساله است.
   توجه نمایید که در اکثر فاست های بیت کوینی شما در هر ساعت بین ۱۰ تا ۲۰ ساتوشی می گیرید. بنابراین تا ۱۵ ساتوشی کاملا قابل قبول است. اگر به زیر ۱۵ ساتوشی رسیدید با خرید بلیط های لاتاری دوباره به تعداد ۱۵ ساتوشی برگردید.
   همچنین شما اگر کاملا مطابق آموزش پیش بروید، کم کم می توانید تعداد ساتوشی های دریافتی را تا ۱۰ برابر افزایش دهید. که آن وقت فعالیت بسیار سودمندتر خواهد بود. به عنوان مثال به جای ۲۰ ساتوشی، ۲۰۰ ساتوشی دریافت خواهید نمود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • مهر ۱۱, ۱۳۹۷ در ۴:۰۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • اردیبهشت ۱, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   خیلی خیلی توضیحات کامل و خوبی بود مرسی، به طور کلی تو btc کیف پول باز کنیم بهتره یا تو block chain؟ ممنون میشم زودتر جواب بدین

   پاسخ
   • اردیبهشت ۱, ۱۳۹۸ در ۶:۵۵ ق.ظ
    پیوند یکتا

    ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
    متاسفانه متوجه منظور شما از ساخت کیف پول توی btc نمی شوم. اما به طور کلی سعی کنید همواره برای نگهداری دارایی های دیجیتال خود از کیف پول هایی استفاده کنید که شناخته شده هستند و همچنین به صورت حرفه ای رمزنگاری شده اند و از همه مهمتر کلید خصوصی کیف پول فقط و فقط در اختیار خود شما قرار می گیرد و در جای دیگری ذخیره نمی شود.
    در مورد سایت فری بیت کوین، سعی کنید درآمد های خود را پس از اینکه به مقدار لازم رسید، به یک کیف پول مطمئن و امن منتقل نمایید. به عنوان مثال این کیف پول می تواند یک کیف پول سخت افزاری مانند لجر نانو اس باشد و یا یک کیف پول تحت وب در سایت بلاک چین.
    موفق باشید.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *