آموزش کسب درآمد از بیت کوین با سایت فری بیت کوین

در این آموزش قصد داریم به صورت جامع سایت FreeBitcoin را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم و نحوه کار با پنل کاربری و کسب درآمد از بیت کوین در این سایت را تشریح نماییم و در انتها به تبیین استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت فری بیت کوین خواهیم پرداخت.

Bitcoin Faucet چیست؟

bitcoin faucet یا قطره چکان های بیت کوینی، سایت هایی هستند که در قبال کارهای بسیار ساده به شما مبالغ بسیار اندکی بیت کوین می دهند. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در قبال انجام عملی ساده، مبلغ اندکی بیت کوین دریافت می نمایید.

در این سایت ها وظایف و کارهای محول شده به کاربران، تنوع و گستردگی زیادی دارد. به عنوان مثال ممکن است از شما فقط کلیک بر روی یک دکمه خواسته شود یا مشاهده یک ویدیو یا مشاهده یک تبلیغ و یا هر کار ساده و کوچک دیگری.

تفاوت اصلی این نوع سایت ها با سایت های کلیکی در این است که Faucet ها اصولا دارای تنوع بیشتری در وظایف محول شده به کاربران هستند و همچنین در بیشتر faucet ها، برای کارها یک نرخ مشخص وجود ندارد، بلکه یک حداقل نرخ و یک حداکثر نرخ برای هر فعالیت وجود دارد که در این بازه به قید قرعه، هرکاربر سهمی خواهد برد.

سایت FreeBitcoin

سایت freebitcoin

سایت freebitcoin یکی از معتبرترین سایت های bitcoin faucet می باشد. این سایت فعالیت خود را از اواخر سال ۲۰۱۳ آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

روش کلی کسب درآمد از سایت فری بیت کوین بسیار ساده است و به هیچ تخصص خاصی نیاز ندارد. بدین منظور کافیست بر روی یک دکمه به نام ROLL کلیک کنید. با فشردن این دکمه در هر ساعت می توانید مقداری بیت کوین رایگان متناسب با شانس خود دریافت نمایید.

البته اگر قصد داشته باشید فقط با RoLL زدن، هر یک ساعت مقدار کمی بیت کوین به حساب خود اضافه کنید، رشد حساب خیلی کند خواهد بود. بنابراین در این آموزش، ما به شما استراتژی را پیشنهاد می کنیم که با استفاده از آن می توانید میزان بیت‌کوین دریافتی و سرعت پیشرفت را به شدت افزایش دهید.

اطلاعات و نکات مهم در مورد سایت فری بیت کوین

 • سایت freebitcoin دارای اعتبار و امنیت بالایی می باشد.
 • سایت فری بیت کوین ، مشکلی با ایرانیان ندارد.
 • حداقل مبلغ برداشت در سایت فری بیت کوین ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین است.
 • هر یک ساعت می توانید یک ROLL در این سایت بزنید.
 • در هنگام نگارش این مقاله ارزش هر رول در این سایت، تقریبا در بازه ۰٫۰۰۰۰۰۰۳ تا ۰٫۰۳ بیت کوین می باشد. یعنی کمترین میزانی که در هر رول ممکن است برنده شوید ۰٫۰۰۰۰۰۰۳ بیت کوین است و ماکزیمم مقداری که می توانید برنده شوید، ۲۰۰ دلار است.
 • در سایت فری بیت کوین ، در هر رول علاوه بر بیت کوین، ۲ بلیط قرعه کشی و ۲ امتیاز RP نیز دریافت خواهید کرد.
 • در سایت freebitcoin امکان جذب زیرمجموعه و کسب درآمد از آن ها نیز وجود دارد.
 • در صورتی که بالای ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین در حساب خود در سایت فری بیت کوین داشته باشید، سالانه از طرف سایت، ۴٫۰۸% سود دریافت می نمایید.
 • سایت freebitcoin هر هفته بین کاربران قرعه کشی برگزار می کند که ۱۰ نفر در این قرعه کشی برنده اعلام می شوند و نفر اول بیشترین مبلغ را می برد و نفر دهم کمترین مبلغ را. جایزه این قرعه کشی مبالغ قابل توجهی بر اساس بیت کوین است. به عنوان نمونه در هفته گذشته، نفر اول ۰٫۴۰۱ بیت کوین و نفر دهم ۰٫۰۰۰۷۸ بیت کوین برنده شده اند.

عضویت در سایت FreeBitcoin

تذکر: سایت freebitcoin در حال حاضر توسط ایران فیلتر شده است و برای استفاده از آن باید از یک vps یا vpn اختصاصی با IP غیر آمریکایی استفاده نمایید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه ثبت نام در سایت فری بیت کوین شوید.

اکنون با فرمی مشابه شکل زیر روبرو خواهید شد. این فرم را با توجه به توضیحات ذیل تکمیل فرمایید.

ثبت نام در سایت فری بیت کوین

 • E-mail Address: آدرس ایمیل معتبر خود را در این فیلد وارد نمایید.
 • Password: رمز عبور خود را در این فیلد وارد فرمایید.
 • Your Referrer: شماره داخل این کادر را تغییر ندهید.
 • Enter captcha here: در این فیلد، کد تصویر را وارد نمایید.

در انتها بر روی “SIGN UP” کلیک کنید تا ثبت نام شما انجام گردد و وارد سایت شوید.

نکته: در دفعات بعد برای ورود به سایت، پس از وارد نمودن آدرس سایت، از منوی فوقانی بر روی گزینه “LOGIN” کلیک کنید و با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور خود وارد سایت شوید.

آشنایی با پنل کاربری سایت FreeBitcoin

هنگامی که وارد سایت freebitco.in می شوید، در پنل کاربری خود با منویی مطابق شکل زیر روبرو می شوید که در ادامه هر یک از گزینه های موجود در این منو را تشریح خواهیم نمود.

نحوه کار با سایت freebitcoin

FREE BTC

با کلیک بر روی این گزینه، وارد بخش کسب بیت کوین رایگان می شوید. صفحه را به سمت پایین اسکرول نمایید تا به دکمه “ROLL” برسید. در اینجا شما با تصویری مشابه شکل زیر مواجه هستید.

کسب بیت کوین رایگان با سایت freebitcoin

۱- در این بخش جدولی به شما نمایش داده خواهد شد که در ستون سمت چپ، بازه هایی از شماره ها نشان داده می شود و در ستون سمت راست مبلغی که به هر بازه اختصاص می یابد. بنابراین هنگامی که شما بر روی دکمه رول کلیک می کنید، با توجه به عددی که بر اساس قرعه و شانس به شما تعلق می گیرد، برنده مبلغی بیت کوین بر حسب جدول فوق می شوید.

۲- اگر بر روی این گزینه کلیک کنید، می توانید بدون انجام دادن CAPTCHA ، بر روی دکمه رول کلیک کنید اما در این صورت امتیاز RP کمتری بدست خواهید آورد. بنابراین فعال کردن این گزینه توصیه نمی شود.

۳- CAPTCHA یا همان تست انسان شناسی گوگل است و باید قبل از کلیک بر روی دکمه رول، آن را انجام دهید.

۴- در نهایت بر روی دکمه “ROLL” کلیک کنید تا براساس شماره ای که به شما تعلق می گیرد، برنده مبلغی بیت کوین شوید و این مبلغ به حساب شما اضافه گردد. پس از کلیک بر روی دکمه رول، زمان سنجی به شما نمایش داده خواهد شد که مدت زمانی را که دوباره می توانید بر روی دکمه رول کلیک و کسب درآمد نمایید، به شما نشان خواهد داد.

MULTIPLY BTC

این بخش مربوط به بازی قمارگونه HI-LO است. این بازی بر اساس شرط بندی روی اعداد کمتر و بیش تر می باشد. استفاده از این گزینه، هرگز به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد و به همین دلیل آموزشی هم درمورد این قسمت داده نخواهد شد.

اگر به دنبال درآمد سالم و حرفه ای از سایت freebitcoin هستید، درگیر این بخش نشوید.

EARN BTC

در این بخش در صورتی که بالای ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین در حساب خود در سایت فری بیت کوین داشته باشید، سالانه از طرف سایت، ۴٫۰۸% سود دریافت می نمایید. این سود به صورت روزانه محاسبه و به حساب شما پرداخت خواهد شد.

این بخش سودآور است اما با توجه به اینکه مطمئن ترین کیف پول، کیف پول شخصی خود شما است، استفاده از آن برای مبالغ بالا و به عنوان سرمایه گذاری توصیه نمی شود.

LOTTERY

همان طور که پیش تر اشاره شد، با هر بار رول زدن در سایت فری بیت کوین، شما به صورت رایگان ۲ بلیط قرعه کشی نیز دریافت می کنید.

سایت freebitcoin هر هفته بین کاربران قرعه کشی برگزار می کند که ۱۰ نفر در این قرعه کشی برنده اعلام می شوند و نفر اول بیشترین مبلغ را می برد و نفر دهم کمترین مبلغ را. جایزه این قرعه کشی مبالغ قابل توجهی بر اساس بیت کوین است که در این صفحه مشخص خواهد بود. لیست برندگان و میزان مبلغی که برنده شده اند نیز در بخش لاتاری قابل رویت است.

همچنین در این بخش می توانید تعداد بلیط های خود، تعداد کل بلیط های موجود در قرعه کشی و درصد شانس خود را مشاهده نمایید.

علاوه بر موارد فوق، از طریق بخش لاتاری می توانید بلیط قرعه کشی نیز خریداری نمایید و شانس خود را برای برنده شدن در لاتاری افزایش دهید. قیمت هر بلیط در حال حاضر ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین است.

برای خرید بلیط کافیست در باکس “BUY LOTTERY TICKETS” تعداد بلیطی که می خواهید را وارد کنید و با کلیک بر روی دکمه “BUY” و پرداخت مبلغ از موجودی خود، بلیط های قرعه کشی را خریداری نمایید.

البته میلیونر باش با توجه به شانس کم برنده شدن در لاتاری، به کاربران توصیه نمی کند که با پرداخت مبلغ، بلیط اضافی خریداری کنند.

REWARDS

همان طور که پیش تر اشاره شد، با هر بار رول زدن در سایت فری بیت کوین، شما به صورت رایگان ۲ امتیاز RP نیز دریافت می کنید.

بخش REWARDS را از نظر استراتژی و اهمیت می توان مهمترین قسمت سایت freebitcoin دانست. در این صفحه شما امتیازات (RP (Reward Points خود را می توانید مشاهده نمایید.

همچنین در باکس “ENCASH YOUR POINTS” می توانید امتیازات خود را به بیت کوین تبدیل کنید. بدین منظور کافیست تعداد امتیازی که قصد دارید به بیت کوین چنج کنید را وارد نمایید و بر روی دکمه “ENCASH” کلیک فرمایید.

ارزش هر امتیاز، ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین است.  البته حداقل امتیازی که برای چنج کردن باید داشته باشید، ۱۰۰۰۰۰ امتیاز است و کمتر از این حد را نمی توانید تبدیل کنید.

ما تبدیل امتیاز به بیت کوین را توصیه نمی کنیم و پیشنهاد می کنیم از امتیازها مطابق استراتژی که در ادامه مقاله تشریح خواهد شد، استفاده فرمایید.

باکس آخر این صفحه با عنوان “REWARD POINT PRIZES” مربوط به امکانات و جوایزی است که می توانید با امتیازهای خود دریافت نمایید. این باکس مطابق تصویر زیر است که در ذیل به توضیح آن خواهیم پرداخت.

کاربرد امتیازها در سایت فری بیت کوین

۱- مربوط به دریافت وسایل اکترونیکی و دیجیتالی مانند گوشی موبایل در قبال امتیازات RP است.

۲- مربوط به دریافت کیف پول های سخت افزاری در قبال امتیازات RP است.

۳- مربوط به دریافت گیفت کارت ها در قبال امتیازات RP است.

۴- با استفاده از این گزینه می توانید در قبال امتیازات RP  خود، به مدت ۲۴ ساعت میزان دریافت بیت کوین با هر بار رول زدن را تا ۱۰ برابر افزایش دهید.

۵- مربوط به دریافت بلیط های لاتاری در قبال امتیازات RP است.

۶- با استفاده از این گزینه می توانید در قبال امتیازات RP  خود، به مدت ۲۴ ساعت میزان دریافت امتیازات RP با هر بار رول زدن را تا ۱۰۰ امتیاز افزایش دهید.

مقادیر امتیازی که برای موارد فوق خرج می شود متغیر است که با کلیک بر روی هر یک از گزینه ها، این مقادیر نمایش داده خواهد شد. به طور مثال در هنگام نگارش این مقاله برای دریافت یک گوشی (IPHONE X (256GB از سایت به ۱۶,۱۸۶,۶۶۷ امتیاز RP نیاز است و به نظر نمی رسد شخصی عادی با منابع عادی بتواند در مدت کوتاهی به این میزان امتیاز برسد.

آموزش دریافت جوایز و امکانات با استفاده از امتیازات RP

نحوه استفاده از امتیازات RP  برای هر یک از گزینه های فوق بدین شکل است که بر روی گزینه مورد نظر کلیک می کنید و سپس در صفحه بازشده با توجه به میزان امتیازی که دارید و امکانی که مد نظر دارید، بر روی گزینه “REDEEM” کلیک می نمایید.

به عنوان نمونه اگر بر روی گزینه ۴ یعنی “FREE BTC BONUS” کلیک کنید، صفحه ای مشابه شکل زیر برای شما باز خواهد شد.

آموزش افزایش درآمد در سایت freebitcoin

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید با خرج کردن ۳۲۰۰ RP می توانید تا ۲۴ ساعت از هر رولی که می زنید، ۱۰۰۰ % یعنی ۱۰ برابر، بیشتر بیت کوین کسب نمایید و اگر ۱۶۰۰ RP خرج کنید ۵۰۰ % بیشتر و به همین ترتیب این روند نزول پیدا می کند تا جایی که اگر فقط ۳۲RP خرج نمایید، ۱۰ % بیت کوین بیشتر دریافت خواهید کرد.

حال کافیست با توجه به شرایط و میزان امتیازی که در اختیار دارید و استراتژی خود، در مقابل گزینه مطلوب بر روی دکمه “REDEEM” کلیک فرمایید تا امتیاز RP از حساب شما کسر گردد و امکان مورد نظر به مدت ۲۴ ساعت برای شما فعال گردد.

تذکر: بهترین راه استفاده از امتیازات RP برای افزایش درآمد، استفاده ترکیبی از گزینه ۳ و ۶ است که در بخش استراتژی کسب درآمد مطلوب از سایت فری بیت کوین ، مفصلا در این مورد صحبت خواهیم کرد.

REFER

این صفحه مربوط به بخش مدیریت زیرمجموعه ها می باشد. یکی از ویژگی های جذاب سایت freebitcoin امکان جذب زیرمجموعه بدون محدودیت است. شما در این سایت می توانید بی نهایت زیرمجموعه جذب نمایید و همین امر پتانسیل کسب درآمد در سایت فری بیت کوین را به شدت افزایش می دهد.

مهم ترین بخش درآمد شما از زیرمجموعه هایتان بدین ترتیب است که هر بار که زیرمجموعه شما رول می زند، به میزان ۵۰% از مبلغی که دریافت می کند، از طرف سایت نیز به شما پرداخت خواهد شد. علاوه بر این با هر بار رول زدن زیرمجموعه، یک امتیاز RP و یک بلیط قرعه کشی نیز دریافت می کنید. بنابراین با توجه به این شرایط، اهمیت جذب زیرمجموعه کاملا واضح است.

تذکر: هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای رول هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد.

در صفحه REFER اطلاعات مختلفی از جمله: نرخ کمیسیون زیرمجموعه ها، لینک ها و بنرهای زیرمجموعه گیری شما، تعداد کل زیرمجموعه های شما و کل درآمد شما از زیرمجموعه ها وجود دارد.

آموزش جذب زیرمجموعه در سایت FreeBitcoin

بدین منظور در صفحه “REFER” به باکس “YOUR REFERRAL URL” مراجعه نمایید و لینک موجود در این باکس را کپی نمایید و در بسترهای پربازدید خود قرار دهید. هر شخصی که از طریق این لینک در سایت فری بیت کوین عضو شود، به صورت اتوماتیک زیرمجموعه شما خواهد شد.

FAQ

این بخش مربوط به سوالات متداول است و به سوالات مختلفی در مورد سایت فری بیت کوین پاسخ داده شده است.

PROFILE

در این صفحه اطلاعات شخصی شما قرار دارد. هنگامی که برروی PROFILE کلیک می کنید با صفحه ای مشابه تصویر زیر مواجه می شوید که در ذیل به توضیح آن خواهیم پرداخت.

تنظیمات سایت freebitco.in

۱- این گزینه مربوط به آدرس کیف پول شما است. با استفاده از این گزینه می توانید آدرس کیف پول خود را برای دریافت درآمدهای خود از سایت وارد نمایید و یا تغییر دهید. اگر تا کنون برای خود حساب بیت کوینی نساخته اید می توانید با استفاده از مقاله افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین، این حساب را برای خود افتتاح کنید و سپس شماره حساب خود را در این فیلد وارد نمایید.

۲- این گزینه مربوط به آدرس ایمیل شما است و می توانید ایمیل خود را با استفاده از این بخش تغییر دهید.

۳- رمز عبور خود را با استفاده از این گزینه می توانید تغییر دهید.

۴- این گزینه مربوط به عبور دو مرحله ای است و با فعال کردن آن، امنیت ورود به حساب خود را افزایش خواهید داد. برای استفاده از این گزینه، باید از نرم افزار Google Authenticator استفاده نمایید. اگر این گزینه را فعال نکنید، در هنگام لاگین کردن به سایت فری بیت کوین، کافیست فیلد مربوط به ۲FA را خالی بگذارید.

۵- این بخش مربوط به غیر فعال کردن دریافت بلیط لاتاری و سود مانده حساب است.

 • برای غیر فعال کردن دریافت بلیط لاتاری کافیست تیک گزینه “DISABLE LOTTERY” را بزنید. با غیر فعال کردن دریافت بلیط لاتاری، با هر بار رول زدن، دیگر بلیط لاتاری دریافت نخواهید کرد و به جای آن ۲RP اضافی کسب خواهید کرد . یعنی با هربار رول زدن علاوه بر بیت کوین، ۴RP دریافت خواهید نمود. همچنین با هربار رول زدن زیرمجموعه های خود، دیگر بلیط لاتاری دریافت نمی کنید و به جای آن یک RP اضافی کسب می کنید. اگر امیدی به برنده شدن در لاتاری ندارید و مایل به شرکت در قرعه کشی هفتگی نیستید، می توانید با تیک زدن این گزینه، ۲ برابر RP دریافت کنید و کسب درآمد خود را بهبود بخشید.
 • برای غیر فعال کردن دریافت سود مانده حساب کافیست تیک گزینه “DISABLE INTEREST” را بزنید. غیر فعال کردن این گزینه توصیه نمی شود.

۶- این بخش مربوط به دریافت ایمیل از سایت freebitcoin است و می توانید مشخص کنید در چه زمینه هایی از سایت فری بیتکو ایمیل دریافت نمایید.

CONTEST

در این بخش مسابقاتی به صورت ماهانه برگزار می شود که جوایز بزرگی نیز دارد. برای برنده شدن در این مسابقات باید بتوانید در ۱۰ نفر اول لیست قرار بگیرید که کار بسیار دشواری است. برای آگاهی از این مسابقات و وضعیت خود در هر مسابقه و لیست برندگان، باید به بخش CONTEST مراجعه نمایید.

STATS

در این بخش وضعیت و نمودار فعالیت سایت فری بیت کوین و شما قرار دارد. با کلیک بر روی “PERSONAL STATS” می توانید وضعیت خود را به صورت کاملا مفصل مشاهده و بررسی نمایید.

مستطیل قرمز

مبلغ کل موجودی (بالانس حساب) شما در سایت freebitcoin را بر حسب بیت کوین نشان می دهد.

مربع آبی

با کلیک بر روی این گزینه از حساب خود خارج خواهید شد.

نحوه دریافت درآمد از سایت FreeBitcoin

سه روش برای دریافت موجودی وجود دارد که با کلیک بر روی “WITHDRAW ” می توانید هر یک از آن ها را انتخاب کنید. این روش ها عبارتند از:

AUTO

در این روش مجموع درآمد شما اگر بیش از ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین باشد، در یکشنبه هر هفته، کل درآمد به کیف پول اصلی شما واریز خواهد شد.

برای فعال کردن این گزینه کافیست آدرس کیف پول بیت کوینی خود را از بخش “PROFILE” وارد نمایید و سپس با کلیک بر روی دکمه “WITHDRAW” و زدن تیک گزینه “AUTO WITHDRAW” این امکان فعال خواهد شد و به صورت اتوماتیک درآمد شما هر یکشنبه به حساب شما واریز خواهد شد. بنابراین پس از اینکه درآمد شما به بالای ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین رسید، این گزینه را فعال کنید. در این صورت کارمزد پرداخت نیز صفر است.

SLOW

در این روش اگر مجموع درآمد شما بیش از ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین باشد، می توانید در هر لحظه ای با وارد کردن آدرس کیف پول خود و مقداری که می خواهید از سایت برداشت نمایید، درخواست برداشت ثبت نمایید. ظرف مدت ۶ تا ۲۴ ساعت مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد. اما در این روش مبلغی به عنوان کارمزد نیز از حساب شما کم خواهد شد. در هنگام نگارش مقاله، کارمزد این روش ۰٫۰۰۰۰۰۵۶ بیت کوین است.

INSTANT

در این روش اگر مجموع درآمد شما بیش از ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین باشد، می توانید در هر لحظه ای با وارد کردن آدرس کیف پول خود و مقداری که می خواهید از سایت برداشت نمایید، درخواست برداشت ثبت نمایید. ظرف مدت ۱۵ دقیقه مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد. اما در این روش مبلغ بیشتری به عنوان کارمزد از حساب شما کم خواهد شد. در هنگام نگارش مقاله، کارمزد این روش ۰٫۰۰۰۰۲۳۸ بیت کوین است.

تذکرات مهم

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش بر روی ROLL به صورت کامل درآمد خود را دریافت خواهد کرد و مبلغ پرداختی به شما از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید. بنابراین فراموش نکنید که اگر شما زیر مجموعه‌ی هیچ شخصی نباشید، هیچ نفعی برای شما ندارد و تنها صاحبان سایت freebitcoin از این عمل شما به صورت کوتاه مدت نفع خواهند برد. اما در دراز مدت به دلیل ریزش کاربران، برای آن ها و در نهایت برای خود شما ضرر به همراه خواهد داشت.
 • در تمام سایت هایی که امکان زیرمجموعه گیری فعال است، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.

استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت فری بیت کوین

همراهان گرامی برای کسب درآمد مطلوب در سایت freebitcoin نیاز به سرمایه گذاری ندارید و می توانید با کمی صبر و رعایت اصولی که در این بخش آموزش خواهید دید، به درآمد قابل توجه و مطلوبی برسید.

همچنین قابل ذکر است که اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید  از کار در این سایت پرهیز نمایید. این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۴ ماه فعالیت مداوم دارد و باید روزانه به طور منظم به سایت freebitcoin سر بزنید.

 • کلیک های منظم بر روی ROLL به صورت روزانه

شرط اول برای موفقیت در سایت freebitcoin انجام کلیک های حداکثری بر روی ROLL است. شما هر ۶۰ دقیقه، یک بار می توانید بر روی دکمه ROLL کلیک نمایید. بنابراین در هر روز نهایتا می توانید ۲۴ بار رول بزنید. سعی کنید حداقل ۱۴ بار در روز رول بزنید. هرچه تعداد رول هایی که می زنید بیشتر باشد، سرعت پیشرفت شما نیز بیشتر خواهد بود.

همچنین گاهی سایت به صورت موقتی پاداش های بیشتری برای رول زدن ها در نظر می گیرد که با سر زدن منظم به سایت، می توانید از این فرصت ها نیز استفاده حداکثری ببرید.

 • جذب زیرمجموعه مستقیم

همان طور که در بخش REFER اشاره شد، جذب زیرمجموعه منفعت بسیار زیادی به همراه دارد و با توجه به اینکه در سایت freebitcoin می توانید بدون محدودیت به جذب زیرمجموعه بپردازید، باید از این پتانسیل حداکثر استفاده را ببرید و تا می توانید زیرمجموعه های فعال جذب نمایید. هرچقدر در این امر موفق تر عمل کنید، سرعت افزایش درآمد و پیشرفت شما نیز بیشتر خواهد بود.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به چند مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف سایت freebitcoin نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت فری بیتکوین عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.
 • لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.
 • در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت نمایش دهید.
 • لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره سایت فری بیت کوین به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.
 • غیر فعال کردن دریافت بلیط لاتاری

با توجه به تعداد بسیار زیاد کاربران سایت، احتمال برنده شدن در لاتاری برای هر شخص بسیار پایین است و ممکن است هرگز برنده لاتاری نشوید. بنابراین از نظر بنده بهتر است نقد را بچسبید و نسیه را رها کنید.

بدین منظور از منوی فوقانی سایت “PROFILE” را انتخاب کنید و بر روی تب “DISABLE LOTTERY & INTEREST” کلیک نمایید و در نهایت تیک گزینه  “DISABLE LOTTERY” را بزنید. از این پس با هر بار رول زدن دیگر بلیط لاتاری دریافت نمی کنید و به جای آن ۲ امتیاز RP اضافی دریافت خواهید نمود.

 • اجرای استراتژی استفاده از امتیازات RP برای افزایش درآمد

هنگامی که امتیازات RP  شما به ۱۲۰ عدد رسید به منوی “REWARDS” و بخش “REWARD POINTS BONUS” مراجعه کنید. حال بسته “۱۰REWARD POINTS / ROLL” را فعال کنید.

با فعال کردن این بسته، ۱۲۰RP از شما کم خواهد شد و در مقابل به مدت ۲۴ ساعت، به ازای هر رولی که بزنید ۱۰RP اضافی بدست خواهید آورد.

به همین ترتیب باید وقتی تعداد RP شما به ۳۰۰ رسید بسته بعدی را خریداری نمایید و همین روند را ادامه دهید تا تعداد RP شما به ۱۲۰۰ برسد و بتوانید بسته “۱۰۰REWARD POINTS / ROLL” را فعال فرمایید.

مشکل بزرگ:

اما متاسفانه در این مسیر یک مشکل بزرگ وجود دارد و آن این است که هنگامی که تعداد RP شما به ۳۰۰ برسد و بخواهید بسته “۲۵REWARD POINTS / ROLL” را فعال کنید با پیغامی مواجه می شوید که می گوید شما واجد شرایط فعال کردن این بسته و بسته های بزرگتر نیستید. این پیغام به دلیل شرایطی است که سایت freebitcon برای استفاده از امتیازات RP قرار داده است.

رفع مشکل:

برای رفع مشکل از منوی فوقانی سایت گزینه “FREE BTC” را انتخاب کنید. سپس در ابتدای صفحه بر روی عبارت “REQUIREMENTS TO UNLOCK BONUSES” کلیک نمایید.

حال برای شما کادر “ACCOUNT BONUS REQUIREMENTS” باز خواهد شد. در این کادر بر روی گزینه “REDEEM ALL RP BONUSES” کلیک کنید تا جدولی مشابه تصویر زیر برای شما باز گردد. در این جدول می توانید مشاهده نمایید که شما باید چه کاری انجام دهید تا بتوانید تمام امتیازات RP خود را REDEEM کنید و محدودیت های شما برداشته شود.

آموزش رفع مشکل سایت فری بیتکوین

۱- این گزینه می گوید شما می توانید با خرید ۲۸۲۱ بلیط لاتاری، محدودیت استفاده از امتیازات RP را حذف نمایید. مقدار بلیطی که باید خریداری کنید تا محدودیت ها برداشته شود با هر بار رول زدن شما افزایش خواهد یافت.

۲ و ۳- این دو گزینه مربوط به بخش MULTIPLY BTC و شرط بندی می باشد که استفاده از آن ها به هیج وجه توصیه نمی گردد.

۴- این گزینه نیز می گوید می توانید با پرداخت ۰٫۰۰۹۳۷۵۸۷ بیت کوین به حساب خود در سایت فری بیت کوین ، علاوه بر دریافت سود ۴٫۰۸ % سالانه، محدودیت های استفاده از امتیازات RP را نیز حذف نمایید. برای پرداخت وجه به حساب خود در سایت freebitcoin بر روی گزینه “DEPOSIT” کلیک کنید و شماره حساب متعلق به خود در سایت freebitco.in را یادداشت نمایید. سپس باید مبلغ را به این شماره حساب از طریق کیف پول خود انتقال دهید.

بنابراین یکی از موارد ۱ و ۴ را انتخاب کنید و آنچه که گفته شده است را دقیقا انجام دهید تا محدودیت های موجود را از بین ببرید. بدون شک مورد ۴ اقتصادی تر است و با سود همراه است اما دارای ریسک بیشتری نسبت به مورد ۱ می باشد.

تذکرات این بخش:

 • این که کدام یک از موارد ۱ و ۴ را انتخاب نمایید، به خود شما بستگی دارد. باتوجه به اینکه ما نمی توانیم اعتبار هیچ سایتی را به صورت ۱۰۰ % تضمین کنیم و مسئولیتی در قبال عملکرد سایت ها نداریم، بنابراین مسئولیت واریز پول به سایت فری بیت کوین کاملا برعهده خود شماست.
 • آنچه که در این جدول به نمایش در خواهد آمد، می تواند تغییر کند و شما همواره نیاز دارید این جدول را کنترل نمایید و با توجه به شرایط موجود، اقدام به انجام وظایف خود کنید.
 • اگر می خواهید از گزینه اول استفاده کنید باید این امر را در نظر بگیرید که نمی توانید فقط با رول زدن تعداد بلیط های لازم را خریداری کنید. بنابراین یا باید خوش شانس باشید و در رول ها مبلغی قابل توجه برنده شوید تا بتوانید تعداد بلیط لازم را خریداری نمایید یا باید مبلغ اندکی بیت کوین به حساب خود واریز کنید تا بتوانید تعداد بلیط لازم را تهیه کنید و یا باید تعدادی زیرمجموعه داشته باشید که درآمد شما رشد سریع تری داشته باشد.
 • اگر شرایط نسبت به دفعه قبلی که برای حذف محدودیت ها، یکی از گزینه ها را انجام داده اید تغییر پیدا کند و سخت تر شود، باید مابه التفاوت را نیز انجام دهید. به عنوان مثال اگر شما ۲۸۲۱ بلیط خریداری کرده اید و محدودیت ها را حذف نموده اید و پس از گذشت مدتی در این جدول، تعداد بلیط های لازم ۳۰۰۰ بلیط شده باشد، در صورتی که برای فعال کردن بسته ها مجددا با مشکل مواجه شدید باید ۱۷۹ بلیط دیگر نیز خریداری نمایید.

ادامه استراتژی:

پس از اینکه مشکل فعال نمودن بسته های RP را به روش فوق حل نمودید، بسته “۲۵REWARD POINTS / ROLL” را فعال کنید و همین روند را ادامه دهید تا تعداد RP شما به ۱۲۰۰ برسد و بتوانید بسته  “۱۰۰REWARD POINTS / ROLL” را فعال فرمایید.

از این پس همواره این بسته را فعال نمایید تا هرچه سریع تر بتوانید ۴۴۰۰RP  کسب کنید.

سسپس از منوی “REWARDS” به بخش “FREE BTC BONUS” مراجعه نمایید و با پرداخت ۳۲۰۰RP بسته “BONUS 1000%” را فعال کنید. با فعال کردن این بسته، به مدت ۲۴ ساعت به ازای هر رولی که بزنید ۱۰ برابر بیت کوین بیشتر کسب خواهید کرد.

با ۱۲۰۰ امتیاز باقی مانده نیز بسته “۱۰۰REWARD POINTS / ROLL” را فعال کنید و دوباره همان مسیر قبل را تکرار کنید تا امتیاز شما مجددا به ۴۴۰۰RP برسد و بتوانید بسته “۱۰۰۰% BONUS” را فعال نمایید و همواره همین روند را تکرار فرمایید.

تذکر بسیار مهم: این نوع بسته ها را فقط زمانی فعال نمایید که می توانید بیش از ۱۲ بار در روز رول بزنید وگرنه برای شما به جای سود، ضرر به همراه خواهد داشت. همچنین وقتی این بسته ها را فعال می کنید سعی نمایید بیشترین رول ممکن را در ۲۴ ساعت بزنید تا بیشترین سود عایدتان شود.

جمع بندی

در این آموزش به صورت جامع با سایت FreeBitcoin و امکانات آن آشنا شدیم و بهترین استراتژی برای کسب درآمد مطلوب از سایت فری بیت کوین را بررسی کردیم.

اگر مایل هستید با دیگر سایت این مجموعه که معتبرترین سایت در زمینه کسب دوج کوین رایگان می باشد آشنا شوید، می توانید آموزش کسب داج کوین رایگان با سایت فری داج کوین را مطالعه نمایید. همچنین برای مطالعه سایر روش های کسب درآمد از بیت کوین می توانید مقاله جامع کسب درآمد از بیت کوین در ایران را مطالعه فرمایید.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

163 نظر در “آموزش کسب درآمد از بیت کوین با سایت فری بیت کوین

 • ژانویه 21, 2020 در 7:47 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.خسته نباشین.میخواستم بدونم از این سایت در بخش قمار تا چقدر بیت میشه کسب کرد….

  پاسخ
  • ژانویه 21, 2020 در 8:47 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که در آموزش درج شده است، استفاده از بخش قمارگونه توصیه نمی شود و اعضای میلیونر باش نیز در این بخش فعالیتی ندارند. بنابراین امکان توضیح و آموزش در این مورد وجود ندارد. اما به طور کلی میزانی که بدست می آورید، بستگی به میزان سرمایه ای که وارد بازی می کنید و ریسکی که می کنید دارد و محدودیت خاصی وجود ندارد.
   بازهم به شما و سایر کاربران توصیه می کنیم که اگر به دنبال درآمد سالم و پایدار هستید از فعالیت در چنین بخش هایی خودداری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 18, 2020 در 9:46 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام .خسته نباشید واقعا سایت خیلی خوبی دارید .
  من از شما چند سوال دارم
  ۱ هنگامی که بسته ها رو فعال می کنم فقط RPما بشتر می شه .یا بیتکوین دریافتی ما هم بیشتر می شه ؟ مثلا اگه ما بسته ۱۰۰۰ برابر رو فعال کنیم هربار رول ۲۰۰۰ تا rpمی گیریم
  ۲ در مورد استراتژی شما بعد از اینکه بسته ها رو فعال کردیم rp ها رو به بیتکوین تبدیل کنیم ؟
  ۳ و در اخر هر چند وقت یکبار بیتکوین دریافتی کم میشه و باید قمار کرد یا لاتاری خرید
  قمار که هیچی … باید چند تا بلیت لاتاری بگیریم
  با تشکر از سایت میلیونر باش

  پاسخ
  • ژانویه 19, 2020 در 12:11 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی شما سپاسگزاریم.
   ۱- بستگی دارد چه بسته ای را فعال کنید. هر بسته مزایای خودش را دارد که در مقاله به آن اشاره شده است. اگر بسته های Free BTC Bonus را فعال نمایید، میزان بیت کوین دریافتی به ازای هر رول افزایش خواهد یافت. و اگر بسته های Reward Points Bonus را فعال کنید، میزان RP دریافتی افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین دقت نمایید که میزان افزایش ها به درصد است. به عنوان مثال ۱۰۰۰ درصد یعنی ۱۰ برابر.
   ۲- وقتی با روش موجود در مقاله ۴۴۰۰RP کسب کردید، سپس از منوی “REWARDS” به بخش “FREE BTC BONUS” مراجعه نمایید و با پرداخت ۳۲۰۰RP بسته “BONUS 1000%” را فعال کنید. با فعال کردن این بسته، به مدت ۲۴ ساعت به ازای هر رولی که بزنید ۱۰ برابر بیت کوین بیشتر کسب خواهید کرد. با ۱۲۰۰ امتیاز باقی مانده نیز بسته “۱۰۰REWARD POINTS / ROLL” را فعال کنید و دوباره همان مسیر قبل را تکرار کنید تا امتیاز شما مجددا به ۴۴۰۰RP برسد و بتوانید بسته “۱۰۰۰% BONUS” را فعال نمایید و همواره همین روند را تکرار فرمایید. (این مطالب عینا از مقاله فوق کپی شده است)
   ۳- مشخص نیست، این مساله به میزان فعالیت شما و ارزش روز بیت کوین بستگی دارد. خیلی درگیر این مسئله نباشید. اجباری برای خرید بلیط لاتاری نیست. تعداد بلیط هایی که باید خریداری شود تا میزان دریافتی افزایش پیدا کند، مشخص نیست. بنابراین این کار چندان توصیه نمی شود. اگر اصرار به این کار دارید، باید آنقدر خریداری نمایید تا میزان دریافتی افزایش پیدا کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 10, 2020 در 8:16 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید اگر از vpnاختصاصی استفاده نکنیم چی میشه؟؟

  پاسخ
  • ژانویه 10, 2020 در 11:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به دلیل اینکه vpnهای عمومی از یک بستر برای چندین کاربر استفاده می کنند، مانند این است که شما چند اکانت داشته باشید. کافیست یکی از آن کاربران نیز در سایت مذکور فعالیت کند، بنابراین به علت داشتن ۲ یا چند اکانت، اکانت شما و آن کاربران مسدود خواهد شد. اصولا این مسدودسازی در هنگام درخواست برداشت انجام خواهد پذیرفت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 7, 2020 در 11:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چرا برای من تاییده ایمیل ارسال نمیشه تا رول میزنم قرمز میشه میگه ایمیل تایید کن چجوری فعال کنم

  پاسخ
  • ژانویه 8, 2020 در 1:25 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای رول زدن حتما باید ایمیل تایید گردد. اگر ایمیل برای شما ارسال نمی گردد، یک Gmail جدید بسازید و با آن مجدد اقدام به افتتاح حساب نمایید. توجه کنید که گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر شما فعال باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 13, 2019 در 10:25 ق.ظ
  پیوند یکتا

  این عکسو بی زحمت ببین مال سایت فری بیت کویین هست میواستم بدونم این اصلا منظورش چیه فایدش چیه

  پاسخ
  • دسامبر 13, 2019 در 2:12 ب.ظ
   پیوند یکتا

   در تصویر ارسالی بیان شده است، مبلغ ۰٫۰۰۰۴۴۰۸۵ بیت کوین به شما برای بازی در بخش MULTIPLY BTC تعلق گرفته است. در ادامه گفته شده است بر روی قسمت آبی رنگ کلیک کنید تا بتوانید این مبلغ را با شرکت در قسمت مذکور بدست آورید.
   بخش MULTIPLY کاملا قمارگونه است و هرگز استفاده از این بخش توصیه نمی شود. تقریبا تمام درآمد سایت مذکور از سودیست که به واسطه همین بخش از جیب کاربران بیرون می کشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • دسامبر 22, 2019 در 4:30 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما. من نمیدونستم و با فیلتر شکن معمولی رفتم تو سایتش و فعالیت کردم بعد الان هیچ مشکلی نداشتم برای رل زدن و تایمش. بنظرتون موقع برداشت بلاکم میکنه؟ و اگر میکنه راه حل چیه؟ فقط اینکه vpn اختصاصی بخرم و دوباره شروع کنم؟

   پاسخ
   • دسامبر 22, 2019 در 4:51 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    به احتمال زیاد هنگام برداشت دچار مشکل خواهید شد اما به هر حال می توانید شانس خود را امتحان نمایید. شاید متوجه تخلف شما نشدند که البته احتمال آن کمتر از یک درصد است.
    تنها راه هم این است که اگر فکر می کنید برای شما از نظر اقتصادی به صرفه است یک vpn یا vps امن و اختصاصی تهیه نمایید و سپس مجدد یک حساب با مشخصات جدید ایجاد نمایید و به حساب قبلی نیز دیگر وارد نشوید.
    موفق باشید.

    پاسخ
    • دسامبر 22, 2019 در 11:36 ب.ظ
     پیوند یکتا

     ممنونم. Vpn اختصاصی داشتم و استفاده نمیکردم در این سایت ولی یک کاربره هست. الان روی همون گوشی که باهاش اکانت داشتم و تعویض مروگرم میتونم اکانت بسازم یا حتما باید دستگاه رو کلا عوض کنم؟

     پاسخ
     • دسامبر 23, 2019 در 2:17 ق.ظ
      پیوند یکتا

      خیر، نیازی به تعویض دستگاه نیست. اگر vpnشما امن و اختصاصی باشد احتمالا دچار مشکل نمی شوید. فقط پس از ساخت اکانت جدید، دیگر به اکانت قبلی وارد نشوید.
      موفق باشید.

 • دسامبر 6, 2019 در 1:10 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چرا کد کپچاش برای من نمیاد یه صفحه خالیه ؟باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • دسامبر 7, 2019 در 11:20 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را رعایت فرمایید:
   ۱- از مرورگرهای به روز مانند کروم، فایرفاکس و اپرا استفاده کنید.
   ۲- کش مرورگر را پاک کنید.
   ۳- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 4, 2019 در 7:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام…
  من در سایت ثبت نام کردم و بعد از یک ساعت رول زدم اما هیچ بیت کوینی به من نداد و گفت شما باید ۲۴ ساعت دیگر دوباره رول بزنید یعنی چی؟؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

  پاسخ
  • دسامبر 5, 2019 در 1:06 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر از vpnهای عمومی استفاده می کنید، این امر کاملا طبیعی است. استفاده از این مدل نرم افزارها خلاف قوانین سایت است و موجب مسدودی حساب در هنگام برداشت خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • دسامبر 5, 2019 در 3:12 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ببخشید باید از کدامvpn استفاده کنم؟
    لطفا راهنمایی کنید.

    پاسخ
    • دسامبر 6, 2019 در 11:28 ق.ظ
     پیوند یکتا

     متاسفانه با توجه به قوانین کشور امکان راهنمایی در این زمینه وجود ندارد. باید از برنامه ای استفاده نمایید که اختصاصی باشد و از امنیت لازم نیز برخوردار باشد.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • دسامبر 6, 2019 در 12:23 ب.ظ
      پیوند یکتا

      میشه خودتون یک برنامه ای رو معرفی کنید…
      با تشکر.

     • دسامبر 7, 2019 در 11:16 ق.ظ
      پیوند یکتا

      متاسفانه با توجه به قوانین کشور، چنین امکانی وجود ندارد.
      شاد و پیروز باشید.

  • دسامبر 11, 2019 در 2:14 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   من در سایت فری بیتکویین فعالیت می کنم. مدتی هست که متوجه شدم پویت هایی که با هر بار رول زدن میگیرم به پاداش هام اضافه نمی شود و حتی کم هم می شود. دقیقا مشکل از کجاست و چطور می توانم این موضوع را به اطلاع سایت برسانم

   پاسخ
   • دسامبر 11, 2019 در 1:40 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    متاسفانه بنده متوجه نشدم دقیقا چه چیزی به پاداش های شما اضافه نمی شود و همچنین منظورتان از پاداش، دقیقا چیست.
    اما به هر حال اگر مطمئن هستید مشکلی وجود دارد می توانید به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید. جهت این امر از منوی فوقانی به گزینه FAQ مراجعه نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • نوامبر 30, 2019 در 1:28 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام اول از همه ممنون که همه سوال ها رو پاسخ میدید. یه کاربر عادی بدون زیرمجموعه ماهانه چقد از این سایت میتونه درامد داشته باشه؟تقریبی؟

  پاسخ
  • نوامبر 30, 2019 در 2:56 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   هیچ حدودی نمی توان ذکر کرد. به این دلیل که میزان درآمد کاملا به تعداد دفعاتی که شما در سایت رول می زنید و همچنین شانس شما در هر رول بستگی دارد. کسی که هیچ رولی در روز نزند طبیعتا هیچ درآمدی نخواهد داشت و شخصی که روزانه ۱۶ رول می زند بدون شک درآمد بسیار بیشتری کسب خواهد کرد. همچنین قیمت بیت کوین ثابت نیست و ممکن است مقادیری که اندوخته می شود با توجه به ارزش بیت کوین، ارزش بیشتر یا کمتری پیدا کنند.
   همچنین امکان دارد شخصی یک رول بزند و خوش اقبال باشد و مقدار زیادی برنده شود. بنابراین نمی توان هیچ حدودی برای درآمد ذکر کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 9, 2019 در 8:32 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من با لپ تاپ می خوام تو این سایت فعالیت کنم موقعی که رول رو می زنم باید لپ تاپ روشن باشه یا میشه خاموش کرد و یک ساعت بعد دوباره روشن کرد. چون برق خیلی مصرف میشه اگه بخوام روزی ۱۴ ساعت با لپ تاپ کار کنم.

  پاسخ
  • نوامبر 10, 2019 در 2:43 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نیازی به روشن بودن سیستم نیست. شما پس از گذشت یک ساعت از آخرین رولی که زده اید می توانید مجدد سیستم را روشن و رول بزنید. فقط اگر در ایران زندگی می کنید برای فعالیت در سایت مذکور باید از vps یا vpnهای خصوصی و امن استفاده فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 7, 2019 در 12:17 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام من که فیلتز شکن خریدم اختصاصی به حساب میاد یا نه؟ یه فیلتز شکن شش ماهه خریدم. از سایت VPN Makers

  پاسخ
  • نوامبر 8, 2019 در 4:54 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   vpnهای رایگان همگی اشتراکی هستند اما صرف پولی بودن، یک vpn نیز اختصاصی نخواهد بود بلکه باید ارائه دهنده به شما یک vpn اختصاصی و امن بدهد. بدین منظور باید از صحت عملکرد ارائه دهنده مطمئن شوید و سپس اقدام به سفارش نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 6, 2019 در 11:58 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید دو تا سوال داشتم:
  اول اینکه من توی سایت ثبت نام کردم ولی هنوز کاری انجام ندادم تا اینکه آموزشهای شما رو خوندم الان اگه بخوام با کد شما ثبت نام کنم به مشکل می خورم چون دو تا اکانت میشه یا اگه به مشکل می خوره با همون قبلی برم.
  دوم اینکه من از فیلتزشکن خصوصی استفاده می کنم یعنی خریداری کردم موقع وصل شدن سرورهای مختلفی داره باید فقط با سرورهای اروپایی وارد بشم یا باسرور آمریکایی هم میشه وارد بشم.
  ممنون از پاسخگویی تون.

  پاسخ
  • نوامبر 7, 2019 در 3:38 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- با همان اکانت قبلی خود فعالیت کنید و اکانت جدید نسازید.
   ۲- فقط از سرورهای اروپایی استفاده نمایید. دقت فرمایید که به طور کلی استفاده از vpnدر این سایت ها تخلف است و تنها در صورتی اکانت شما مسدود نخواهد شد که سیستم ضد تقلب سایت متوجه تخلف شما نشود. بدین منظور vpnشما باید کاملا اختصاصی و امن باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 28, 2019 در 4:47 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید، ممنون از وقتی که میذارید
  تو سایت فری بیت کوین وقتی که یک ساعت از کلیک قیلیم میگذره وقتی میخوام کلیک جدید رو بزارم، بدون اینکه کلیکم ثبت بشه دوباره بهم زمان میده و میگه که تا پایان زمان صبر کن، و این پیغام رو میده
  Someone has already played from this IP in the last hour. You need to wait for 51 minutes before playing the FREE BTC game again
  یعنی در اصل طبق این پیغام باید یک ساعت و پنجاه و یک دیقه منتظر بمونم،
  اینجوری اصلا نمیشه کار کرد، ممنون میشم کامل راهنماییم کنید، تا بتونم استراتژیتون رو انجام بدم

  پاسخ
  • اکتبر 29, 2019 در 7:14 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   این پیغام به این دلیل است که شما از vpnهای عمومی استفاده می کنید. با توجه به اینکه افراد زیادی از همان vpnاستفاده می کنند بنابراین ip شما با افراد زیادی یکسان خواهد بود. به همین دلیل هنگامی که یکی از آن اشخاص که با شما ip یکسان دارد در سایت فری بیت کوین رول می زند، شما نیز حق زدن رول را از دست می دهید. همچنین خود این مساله تخلف است و سایت مذکور در هنگامی که قصد برداشت درآمد را داشته باشید، احتمالا حساب شما را مسدود می سازد.
   طبق قوانین، شما مجاز به استفاده از vpn نیستید و اگر قصد استفاده از آن را دارید باید از vps یا vpnهای کاملا امن و خصوصی استفاده فرمایید تا سایت مذکور نتواند تشخیص دهد که شما از چنین نرم افزارهایی استفاده می نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اکتبر 30, 2019 در 8:18 ق.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون از شما
    یه سوال دیگه داشتم و اون اینکه آیا اطلاعاتی در مورد سایت ethero.net دارید؟ معتبر هست یا نه؟ و اینکه آیا ممکن هست در مورد این سایت که برای کسب اتریوم هست مارو راهنمایی کنید، چون استراتژی این سایت برای کسب اتریوم جالبه و مثل گیم و سرگرمی میمونه،
    باز هم سپاس از لطفتون

    پاسخ
    • اکتبر 31, 2019 در 7:23 ق.ظ
     پیوند یکتا

     ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
     سایت مذکور اسکم می باشد. از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • نوامبر 2, 2019 در 1:04 ق.ظ
      پیوند یکتا

      ممنون از لطفتون
      تشکر

     • نوامبر 4, 2019 در 9:53 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام آقا من در این سایت فعالیت میکنم روز اول در قسمت freebtc /
      Lucky number اولی من ۲۲بود یعنی با هربار اول زدن ۲۲تا میداد ولی بعد دو روز این مقدار به ۲۱افتاد و هر بار اول زدن ۲۱تا میداد ولی امروز این مقدار به ۲۰کاهش یافته😐 خیلی عجیبه اگه اینطوری پیش بره که فایده نداره شما در عکس اول که گذاشتین لاکی نامبر
      یعنی کمترین ۲۷ هستش ولی واسه من داره میره پایین تر چیکار کنم بره بالا یا ثابت بمونه ممنون میشم

     • نوامبر 4, 2019 در 10:57 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      میزان ساتوشی های دریافتی به سه فاکتور شانس، ارزش بیت کوین و میزان فعالیت شما در بخش لاتاری و multiply btc بستگی دارد. در زمانی که مقاله نوشته شده است ارزش بیت کوین نسبت به امروز کمتر بوده است بنابراین میزان بیت کوین بیشتری به ازای هر رول به کاربران تعلق می گرفته است.
      نکته ای که شما فرمودید مربوط می شود به فاکتور سوم، یعنی هرچقدر شما بیشتر بر روی رول کلیک می کنید اما فعالیتی در بخش لاتاری و multiply ندارید، کمی از ساتوشی های دریافتی شما در اثر رول زدن کم می کند. البته این مقداری که کاسته می شود با مرور زمان کندتر و کندتر می شود.
      ببینید در حقیقت یکی از مهمترین بخش های درآمد زایی این سایت همین بخش لاتاری و multiply است. بنابراین تمام تلاش خود را انجام می دهد که کاربران را ترغیب به استفاده از این بخش نماید. از سیاست های سایت هم این است که وقتی شما از این بخش ها استفاده می کنید، به میزان ساتوشی های دریافتی شما می افزاید و در غیر این صورت مسیر نزولی طی خواهد شد.
      بنابراین اگر مایل باشید مانع از کم شدن ساتوشی های دریافتی شوید، ناچارید دائما در بخش لاتاری و یا multiply شرکت نمایید. بنده به شما توصیه می کنم هرگز این کار را نکنید. شک نکنید که این کار در نهایت از درآمد شما کاسته و به سود سایت اضافه می کند و دلیل اصرار سایت هم دقیقا همین مساله است.
      توجه نمایید که در اکثر فاست های بیت کوینی شما در هر ساعت بین ۱۰ تا ۲۰ ساتوشی می گیرید. بنابراین تا ۱۵ ساتوشی کاملا قابل قبول است. اگر به زیر ۱۵ ساتوشی رسیدید با خرید بلیط های لاتاری دوباره به تعداد ۱۵ ساتوشی برگردید.
      همچنین شما اگر کاملا مطابق آموزش پیش بروید، کم کم می توانید تعداد ساتوشی های دریافتی را تا ۱۰ برابر افزایش دهید. که آن وقت فعالیت بسیار سودمندتر خواهد بود. به عنوان مثال به جای ۲۰ ساتوشی، ۲۰۰ ساتوشی دریافت خواهید نمود.
      موفق باشید.

 • اکتبر 18, 2019 در 10:32 ق.ظ
  پیوند یکتا

  میشه راهنماییم کنید که چگونه باید از ip اختصاصی استفاده کنم و چگونه آن را خریداری کنم.

  پاسخ
  • اکتبر 19, 2019 در 2:12 ق.ظ
   پیوند یکتا

   نیازی نیست از ip اختصاصی استفاده کنید. بلکه باید از یک vpnامن و اختصاصی استفاده فرمایید. می توانید با سرچ در اینترنت گزینه های مختلف را بررسی نمایید. با توجه به قوانین کشور میلیونر باش از معرفی چنین برنامه هایی معذور می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 16, 2019 در 5:40 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  هرساتوشی معادل چند تومان است

  پاسخ
  • اکتبر 17, 2019 در 1:38 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هر صد میلیون ساتوشی معادل یک بیت کوین است و در حال حاضر هر بیت کوین تقریبا معادل ۹۰ میلیون تومان است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اکتبر 17, 2019 در 8:51 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشید
    بنده از برنامه secore vpn برای ورود به سایت freebitco.in استفاده میکنم.
    آیا میتوانم کار خود را ادامه دهم یا اکانتم دیگر ارزش ادامه دادن را ندارد؟؟؟

    پاسخ
    • اکتبر 18, 2019 در 4:35 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     متاسفانه به احتمال زیاد هنگامی که درخواست برداشت ثبت نمایید، اکانت شما مسدود خواهد گردید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • اکتبر 8, 2019 در 7:07 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  خسته نباشید، یک سوال کوتاه دارم، اگر پاسخ بدین ممنون میشم.
  اگر از مرورگر اپرا و vpnاین مرورگر برای فعالیت در سایت فری بیت کوین استفاده کنم، بعد ها به مشکل برنمی خورم؟
  پیشاپیش بابت وقتی که میذارید تشکر می کنم.

  پاسخ
  • اکتبر 9, 2019 در 12:05 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   حتما مشکل ایجاد خواهد شد. به این دلیل که عمومی هستند و افراد زیادی از این ip استفاده می کنند. بنابراین در هنگام برداشت احتمالا حساب مسدود خواهد گردید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 5, 2019 در 3:18 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر حدود ۱۰ روزه در سایت فری بیت کوین ثبت نام کردم و مشغول فعالیت هستم من به تازگی متوجه شدم برای فعالیت در چنین سایتی از vpn های اختصاصی باید استفاده کرد من الان بخوام vpn بخرم میتونم ادامه بدم تغییر ip باعث مسدود شدن اکانتم نمیشه ممنون میشم جواب بدین.

  پاسخ
  • اکتبر 6, 2019 در 3:45 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تغییر ip موجب مسدود شدن اکانت نخواهد شد. اما احتمالا به دلیل استفاده از vpnهای عمومی، در هنگامی که درخواست برداشت ثبت نمایید، حساب شما مسدود خواهد گشت. توصیه می کنم با مشخصات جدید اقدام به ایجاد یک حساب جدید فرمایید و با آن فعالیت خود را آغاز نمایید. البته دقت نمایید که اکانت جدید شما زیرمجموعه اکانت قبلی نباشد و همچنین دیگر به اکانت قبلی خود وارد نشوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 6, 2019 در 8:43 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من هرچقد روی آدرس سایت میزنم اصلا برام باز نمیشه. خطا میده در حالی که سایت های دیگه باز
  freebitco.in took too long to respond.
  Try:

  Checking the connection
  Checking the proxy and the firewall
  Running Windows Network Diagnostics
  ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

  پاسخ
  • سپتامبر 8, 2019 در 1:29 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت در ایران فیلتر است. بنابراین کش مرورگر خود را پاک کنید و با استفاده از vpnهای خصوصی وارد سایت شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 6, 2019 در 1:03 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید برا من یه اتفاقی افتاده که مثلا بیت کوین من میشه ۶۷۲۱۰ بعد ۱۰ دقیقه بیت کوین من میاد پایین ریزش میکنه مشکل از کجاست

  پاسخ
  • آگوست 7, 2019 در 1:47 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر از بیت کوین های خود برای خرید بلیط لاتاری و یا بخش MULTIPLY BTC استفاده نمی کنید، باید به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و علت را جویا شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 6, 2019 در 12:06 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. بنده دیروز ثبت نام کردم. اما الان هر کار میکنم وارد نمیشه. ایمیل تغییر پسورد هم برام نمیاد. چکار باید بکنم؟

  پاسخ
  • آگوست 7, 2019 در 1:44 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر از vpnهای عمومی برای ثبت نام و فعالیت استفاده کرده اید، این مشکل طبیعی است. استفاده از چنین نرم افزارهایی تخلف محسوب می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 7, 2019 در 2:20 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ممنونم از پاسختون…الان راه حل چیه؟ چکار باید بکنم که با همون جیمیلم بتونم ورود کنم؟

    پاسخ
    • آگوست 8, 2019 در 12:00 ق.ظ
     پیوند یکتا

     ابتدا بر روی لینک زیر کلیک نمایید و مراحلی که بیان شده است را به انجام رسانید.
     بازیابی رمز عبور فری بیت کوین
     اگر با انجام مراحل فوق باز هم مشکل شما حل نشود، باید با ایمیل دیگری اقدام به افتتاح حساب نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • آگوست 10, 2019 در 5:13 ق.ظ
      پیوند یکتا

      آقا من وی پی ان خریدم ولی باز هم همین مشکل رو دارم…حتی با یه ایمیل دیگه هم تست کردم ولی متاسفانه بار دوم دیگه نمیتونم وارد شم. راهنمایی کنین خواهشا. ممنون.

     • آگوست 10, 2019 در 11:19 ب.ظ
      پیوند یکتا

      برای ورود به سایت، پس از وارد نمودن آدرس سایت، از منوی فوقانی بر روی گزینه “LOGIN” کلیک کنید و با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور خود وارد سایت شوید. اگر ۲FA را فعال نکرده اید باید کادر ۲FA Code را خالی بگذارید.
      موارد زیر را لحاظ فرمایید، احتمالا مشکل شما حل خواهد شد:
      ۱- مودم را خاموش و روشن کنید.
      ۲- از مرورگرهای به روز مانند اپرا، کروم و فایرفاکس استفاده نمایید.
      ۳- کش مرورگر خود را به طور کامل پاک کنید.
      ۴- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر شما فعال باشد.
      ۵- از vps یا vpnهای امن و اختصاصی و غیر آمریکایی استفاده نمایید.
      موفق باشید.

 • آگوست 5, 2019 در 5:54 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من نمیدونم چطوری باید بیت کویین جمع کنم و هر چی هم که تو سایتتون گذاشتید رو نمیفهمم لطفا جواب بدید راستی روش زیر مجموعه گیری هم بلد نیستم

  پاسخ
  • آگوست 5, 2019 در 9:38 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در مقاله کاملا واضح و به صورت مفصل مراحل توضیح داده شده است. شما باید کاملا مطابق با مقاله گام بردارید تا بیت کوین جمع آوری کنید. متاسفانه بنده بهتر از آنچه در مقاله توضیح داده شده است، نمی توانم توضیحی ارائه دهم.
   برای جمع آوری بیت کوین فقط کافیست پس از ثبت نام در سایت مذکور، هر یک ساعت یکبار بر روی Roll کلیک نمایید. برای جذب زیرمجموعه هم باید به گزینه REFER مراجعه کنید و لینک زیرمجموعه گیری خود را کپی کنید و در شبکه های اجتماعی خود آن را تبلیغ نمایید. هر کسی که با کلیک بر روی لینک شما عضو سایت فری بیت کوین شود، زیرمجموعه شما خواهد بود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 21, 2019 در 8:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام، تعداد Rpرو که داریم یا بدست اوردیم کجا نمایش میده، من نمیبینم

   پاسخ
   • آگوست 22, 2019 در 12:47 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    به گزینه REFER مراجعه کنید و صفحه را به سمت پایین اسکرول نمایید. در باکس TOTAL REFERRALS تعداد زیرمجموعه های شما نمایش داده می شود.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • جولای 30, 2019 در 6:20 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من در سایت بیت کوین ثبت نام کردم وقتی که از حساب کاربری خارج شدم و میخواستم دوباره وارد بشم در قسمت وارد ادرس لیمیل و رمز عبورمو میزنم مینویس جزئیات اشتباه در صورتی که مطمعنم ادرس ایمیلم و رمز عبورم درست باید چیکار کنم ؟

  پاسخ
  • جولای 31, 2019 در 4:42 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر ۲FA را نیز فعال کرده اید که باید ساعت دیوایس های شما بر روی اتوماتیک تنظیم شده باشد و سپس کد ۲FA را در فیلد مربوطه وارد نمایید. اما در غیر این صورت از گزینه ریکاوری رمزعبور استفاده کنید. برای آشنایی با چگونگی این امر می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:
   بازیابی رمز عبور در فری بیت کوین
   اگر به هر دلیلی قادر به بازیابی اطلاعات ورود به اکانت خود نیستید می توانید با یک ایمیل دیگر اکانت جدیدی بسازید و از آن استفاده نمایید. فقط دقت کنید که دیگر هیچ وقت نباید تلاشی برای ورود به اکانت قبلی خود بکنید و همچنین نباید اکانت جدید را زیرمجموعه اکانت قبلی کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 28, 2019 در 12:59 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام .
  این سایت خودش کیف پول برای ما می سازه ؟ چرا آدرس کیف پول بیت کوین خودمونو رو نمی گیره؟

  پاسخ
  • جولای 28, 2019 در 6:06 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به شما کیف پولی اختصاص می دهد که به وسیله آن بتوانید در اکانت خود سرمایه گذاری کنید و درآمدهای خود را نیز در آن جمع آوری نمایید. در عین حال شما می توانید کیف پول اختصاصی خود را در بلاک چین نیز بسازید و برای برداشت درآمد از آن کیف پول استفاده فرمایید. محدودیتی وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 22, 2019 در 1:49 ق.ظ
  پیوند یکتا

  من بصورت صحیح ازبلاکجاین مبلغ واریزکردم ودرقسمت سرمایه گذاری سایت واردشده اماانگارنه انگارکه واریزکردم نه به موجودی اضافه شده نه میشدجای دیگه ازسایت استفده کرد

  پاسخ
  • جولای 22, 2019 در 2:09 ق.ظ
   پیوند یکتا

   اگر مطمئن هستید برای تراکنشتان کارمزد مناسب تعیین کرده اید و مبلغ به کیف پول شما در فری بیت کوین رسیده است، از طریق پشتیبانی سایت فری بیت کوین اقدام به پیگیری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 21, 2019 در 5:10 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وتشکرسرمایه من درسایت فریبیتکویین به موجودیم اضافه نشده دوهفته است ایابایدبه مدیرسایت تیکت بزنم وبگم اضافه کند؟

  پاسخ
  • جولای 21, 2019 در 10:47 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، اگر به شکل صحیح سرمایه ای را منتقل کرده باشید و تراکنش با موفقیت انجام شده باشد، موجودی به حساب شما به صورت اتوماتیک اضافه خواهد شد. همان طور که می دانید شما باید به صورت بیت کوین، پول را به کیف پول بیت کوینی خود در سایت فری بیت کوین انتقال داده باشید. هر اشتباهی در این مسیر می تواند پول شما را کاملا غیر قابل دسترس نماید. به هرحال تیکت زدن به فری بیت کوین به شما کمک نخواهد کرد. اگر قصد پیگیری دارید از جایی که پول را انتقال داده اید، پیگیری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 21, 2019 در 1:09 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام غیرازبازی دیگه سرمایه ده دلاری که گذاشتیم دیگه رفت ایااصلافایده دیگه داردیانه یافقط ریختیم توی جیب سایت

  پاسخ
  • جولای 21, 2019 در 7:07 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر سرمایه شما در موجودی شما وجود دارد و تا کنون آن را از دست نداده اید می توانید از آن استفاده های مختلفی بکنید. به عنوان مثال می توانید هر وقت موجودی شما به حداقل تعیین شده رسید، درخواست برداشت ثبت نمایید و تمام موجودی خود را که شامل مبلغ واریزی نیز می شود دریافت نمایید. همچنین می توانید با استفاده از سرمایه خود بلیط لاتاری خریداری نمایید و شانس برای برنده شدن در قرعه کشی را افزایش دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 20, 2019 در 5:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من درفری بیتکویین ۱۰$سرمایه کردم ایافایده ای داردازبازیش کمی استفاده کردم زودپیغام سرمایه گذاری کرددرحالیکه من تازه ده دلارگذاشتم وقسمت سرمایه گذاری سایت مشخصه

  پاسخ
  • جولای 20, 2019 در 5:40 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بارها تذکر داده ایم و در مقاله نیز به وضوح بیان شده است که هرگز از قسمت بازی ها استفاده نکنید. همچنین سرمایه گذاری به خصوص بدین منظور در هیچ سایتی توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 16, 2019 در 1:37 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. وقت بخیر . من تازه قسمت قوانین سایتو مطالعه کردم . خودم ۶ تا اکانت دارم کا زیر مجموعه خودم هستند و همه از یک ای پی استفاده میکنند.
  من حدود ۱۰ هزار ساتوشی جمع کردم تا الان ، یعنی دیگه ادامه ندم و مطمینا موقع برداشت تمام اکانتهام بلاک میشه ؟

  پاسخ
  • جولای 16, 2019 در 2:16 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، کار شما تخلف است و متاسفانه به احتمال ۹۹ درصد سایت مذکور متوجه آن خواهد شد و هنگامی که درخواست برداشت ثبت نمایید، حساب شما را مسدود خواهد ساخت.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 16, 2019 در 10:08 ق.ظ
    پیوند یکتا

    مرسی . پس من و الباقیه زیرمجمعه های واقعیم هم بایدکل کارو دیگه متوقف کنیم حتما ؟
    و اگر با یک اکانت جدید و فقط از یک دیوایس بخوام مجدد طبق قوانین شروع کنم امکانش هست یا خیر ؟ چون هم دیوایس و هم ایپی ماله قبل خواهد بود؟

    پاسخ
    • جولای 16, 2019 در 10:21 ب.ظ
     پیوند یکتا

     در مورد شخص شما، بله اما زیرمجموعه های واقعی شما اگر تخلفی مرتکب نشده باشند، احتمالا دچار مشکل خاصی نخواهند شد.
     با توجه به اینکه از ip شما تخلفات زیادی مشاهده شده است، حساسیت نسبت به آن بسیار بالاست و احتمال اینکه دچار مشکل شوید زیاد است. اگر امکان استفاده از اینترنت و دیوایس دیگری را دارید، این کار را انجام دهید. اگر هم این شرایط را ندارید، حداقل ۳ ماه صبر کنید و پس از آن اقدام به افتتاح حساب نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • جولای 17, 2019 در 1:18 ق.ظ
      پیوند یکتا

      مرسی از پاسختون. البته من خودم چندبار مکاتبه کردم امروز باهاشون و تاکیید کردن که حتما بلاک میکنند و برای رفع این مشکل من دیپازیت کنم .
      منظورتون از مشکل برام بوجود بیارن چیه ؟ صرفا فقط بحث برداشت یا کلا عدم استفاده از سایت خودشون دیگه ؟ وگرنه منع خاصی که نمیتونن ایجاد کنن بله؟
      البته من ایران زندگی نمیکنم

     • جولای 17, 2019 در 5:56 ب.ظ
      پیوند یکتا

      خواهش می کنم، انجام وظیفه است.
      بله منظور ار مشکل، اجازه برداشت ندادن از سایت و مسدود کردن اکانت است. مشکل دیگری نمی توانند ایجاد کنند.
      موفق باشید.

    • جولای 17, 2019 در 1:31 ق.ظ
     پیوند یکتا

     راستی یک سوال مهم اینجا هست ، داخل ایران وقتی این سایت فیلتر هست چطور پس استفاده میکنن افراد بدون استفاده از فیلتز شکن ، چون طبق فرمایشه شما در صورت تغییر ای پی باز اکانت بلاک میشه

     پاسخ
     • جولای 17, 2019 در 6:04 ب.ظ
      پیوند یکتا

      بنده عرض نکردم که در صورت تغییر ip اکانت مسدود نمی شود. بلکه در صورتی که با یک ip چند اکانت داشته باشید، اکانت ها مسدود خواهد شد. همچنین استفاده از چنین نرم افزارهایی در تمام سایت هایی که امکان جذب زیرمجموعه دارند، ممنوع است. بنابراین اگر شخصی از چنین نرم افزارهایی استفاده کند و سایت مذکور متوجه شود، اکانت شخص را مسدود خواهد نمود. به همین دلیل تقریبا اکانت تمام اشخاصی که از vpnهای عمومی استفاده می کنند، در هنگام برداشت مسدود می شود. برای استفاده از چنین سایتی در ایران باید از vps یا vpnهای اختصاصی و امن استفاده نمود.
      موفق باشید.

   • اکتبر 1, 2019 در 3:47 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشید
    چطور میشه حسابی که در سایت فری بیتکویین باز کردیم رو پاک کنیم . من با یه ایمیل دو ماه پیش در سایت ثبت نام کردم و فقط یک بار رول زدم و دیگه استفاده نکردم .
    در یکی از برنامه های گوگل پلی که به گفته ی برنامه بیتکویین رایگان میداد وارد شدم که انجا درگاهی برای ورود به همین سایت بود و من در اون دوباره ثبت نام کردم
    ولی بعد از ایمیل هام فهمیدم دوبار ثبت نام کردم در این سایت با دوایمیل مختلف .
    ایا میتونم از طریق یکی از حساب ها کسب درامد کنم یا کلا مسدودم میکنند .
    ممنونم از پاسخگوییتون

    پاسخ
    • اکتبر 2, 2019 در 1:40 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     برای حذف حساب باید به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و درخواست خود را مطرح فرمایید. اما به طور کلی نیازی به حذف اکانت نیست. کافیست که اکانت جدید شما زیرمجموعه اکانت قبلی نباشد و همچنین دیگر هیچ وقت به اکانت قبلی وارد نشوید. در این صورت برای اکانت دوم شما مشکلی ایجاد نخواهد شد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • جولای 12, 2019 در 8:14 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  در باره lucky number معلومات زیاد تر بنین
  و اگر رول ما از ۱۰۰۰۰ بالا برود آیا مبلغی که ۰،۰۱۷…….. RP میدهد یا در قسمت ۱۰۰۰۰ حساب ما بسته میشود

  پاسخ
  • جولای 12, 2019 در 8:38 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   توضیحات به صورت کاملا شفاف در مقاله فوق آمده است. همان طور که در مقاله نیز شرح داده شده است:
   “در جدول مذکور، در ستون سمت چپ، بازه هایی از شماره ها نشان داده می شود و در ستون سمت راست مبلغی که به هر بازه اختصاص می یابد. بنابراین هنگامی که شما بر روی دکمه رول کلیک می کنید، با توجه به عددی که بر اساس قرعه و شانس به شما تعلق می گیرد، برنده مبلغی بیت کوین بر حسب جدول فوق می شوید.”
   بالاترین عددی هم که می توان بدست آورد ۱۰۰۰۰ است و اگر شمارنده بالاتر از آن برود یعنی دچار اشکال شده است و باید سایت را رفرش کنید و مجدد بر روی رول کلیک نمایید. بنابراین اعداد بالای ۱۰۰۰۰ اصلا اعتباری ندارند.
   همچنین به صورت نرمال در سایت فری بیت کوین، در هر رول علاوه بر بیت کوین، ۲ بلیط قرعه کشی و ۲ امتیاز RP نیز دریافت خواهید کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 12, 2019 در 4:38 ب.ظ
  پیوند یکتا

  اولش یه خسته نباشید بگم به همه عزیزانی که این سایت رو راه اندازی کردند واقعا دمتون گرم
  من تا الان نمیدونستم مبحث آی پی اینقدر واسه سایتهای بیت کوین مهم است و خوشبختانه تابحال هم مرتکب تخلفی نشدم ولی نظرات دوستان رو که خوندم الان یک خورده دچار تشویش و نگرانی شدم لطفا به سوال مهمی که برام پیش اومده جواب بدید. دمتون گرم
  من یک اکانت توی یکی از سایتهای بیت کوین دارم که بعضی وقتا با سیستم دستکتاپ خونه و بعضی وقتا با گوشی موبایلم وارد سایت شده و به ازای دیدن تبلیغات ساتوشی دریافت میکنم. اتفاقا همین دوسه روز پیش ازش مقداری دریافتی داشتم و به حسابم واریز شد و مشکلی پیش نیومد. دیروز منو دوستم باهم یک معامله کردیم و گوشیامون باهم عوض کردیم و هنوز با گوشی جدید وارد این سایت نشدم و فقط با سیستم خونه بیتکوین جمع میکنم سوال من اینجاست که اگه من با گوشی جدید وارد این سایت و اکانتم بشم خلاف مقرراته؟ منظورم اینست که کما فی السابق که هم با سیستم دسکتاپ هم با گوشی وارد اکانتم میشدم الان هم همون منوال رو پیش بگیرم منتها ایندفه گوشی من دیگه گوشی جدیده ولی سیمکارتم همون سیمکارت قبلی هست. هنوز جرات نکردم با گوشی جدیدم وارد سایت کاربریم بشم میترسم همه چی خراب بشه. خیلی ارادتمندیم

  پاسخ
  • جولای 12, 2019 در 7:51 ب.ظ
   پیوند یکتا

   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   خیر مشکلی ایجاد نخواهد کرد و می توانید با خیال راحت به فعالیت خود ادامه دهید. تنها در صورتی جای نگرانی وجود دارد که دوست شما دقیقا با این گوشی در سایت مورد نظر، فعالیت می کرده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • اکتبر 4, 2019 در 2:09 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام ، خسته نباشید ،مبلغ بیت کوین دریافتی در سایت freebitcoin را در کدام قسمت میشه دید؟
   گفتید مستطیل قرمز ، اما من ندیدم

   پاسخ
   • اکتبر 5, 2019 در 1:17 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    منظور از مستطیل قرمز، کادر مستطیلی قرمزی است که در مقاله فوق برای مشخص کردن گزینه مذکور، کشیده شده است. اگر در مقاله فوق به تصویر سوم که در آن منوی فوقانی سایت فری بیت کوین نمایش داده شده است، مراجعه نمایید، می توانید مستطیل قرمز رنگ را مشاهده فرمایید.
    به طور کلی موجودی حساب شما در سایت فری بیت کوین در سمت راست منوی فوقانی سایت مذکور نمایش داده می شود.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • جولای 10, 2019 در 7:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خیلی سایتتون جامع و مفیده من توی یک رو همه مقالاتتونو کامل مطالعه کردم ممنون از انرژی که میگذارید کامنتارو که خوندم سوالات زیادی راجع به مشکل فیلترشکن و ای پی دیدم که به نظرم بهتره یک مقاله مفید در این مورد بگذارید تا همه منجمله خود من این مشکل واسم حل بشه.
  من یک سوال به ذهنم در همین مورد رسید خوشال میشم پاسخ بدید
  من گوشی که با اون مرتکب عمل خلاف مقررات سایت شدم رو فروختم و یک گوشی جدید خریدم ولی سیمکارتی که باهاش به نت وصل میشم همونه ایا ای پی من عوض شده و میتونم بازم توی سایت ثبت نام کنم یا نه؟ منظورم اینه که اگه گوشیمو عوض کنم (سیمکارت ولی ثابت باشه) ای پی من شناسایی میشه یانه؟ راستش من نمیدونستم که نمیشه با یک خط و گوشی بیشتر از یک اکانت درست کرد واسه همین با گوشیم دوتا اکانت ساختم که یکیو با فایرفاکس و دیگری رو با کروم به سایت متصل میشدم که بعد از یک مدت مسدود شدم. حالا میخوام گوشیمو عوض کنم و با گوشی دیگه وارد سایت بشم ولی این بار فقط یک اکانت داشته باشم. با تشکر از گروه پشتیبانی سایت میلیونر باش

  پاسخ
  • جولای 10, 2019 در 10:28 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   با عوض کردن گوشی، بخش Host ID آی پی شما تغییر خواهد کرد اما به دلیل ثابت بودن سیم کارت و استفاده از آن برای اتصال به اینترنت، Net ID شما ثابت خواهد ماند و به همین وسیله برای سایت های مورد نظر قابل شناسایی هستید. البته اصولا اگر نکات زیر را رعایت فرمایید، برای شما مشکلی ایجاد نخواهد شد:
   ۱- زیرمجموعه اکانت های پیشین خود نشوید.
   ۲- تحت هیچ شرایطی از اکانت های قبلی خود، مجدد استفاده نکنید. اگر اجازه دهید ۳ ماه از آخرین باری که به اکانت های قبلی خود وارد شده اید بگذرد و سپس اقدام به ایجاد حساب جدید نمایید، بهتر است.
   ۳- از ایمیل و شماره حساب هایی که در اکانت های قبلی خود استفاده کرده اید، در اکانت های جدید استفاده نکنید.
   ۴- به ازای هر خط اینترنت و دیوایس در هر سایت فقط یک اکانت داشته باشید.
   ۵- از نرم افزارهای تغییر ip استفاده نکنید. اگر برای استفاده از سایتی ناچار به استفاده از چنین نرم افزارهایی هستید، فقط از vps یا vpnهای اختصاصی استفاده فرمایید. البته استفاده از این نوع موارد هم تخلف است و اگر متوجه شوند، حساب را مسدود خواهند کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 8, 2019 در 4:09 ب.ظ
  پیوند یکتا

  عالی بود توضیحات سایت های دیگه ام هستن که شبیه به سایت freebitcon ارز بیت کویین بدن.اگه هست لطفا معرفی کنید اگر هست تشکر

  پاسخ
 • جولای 8, 2019 در 12:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و تشکر از شما به دلیل مطالب کامل و دقیقتون
  من با یک گوشی دیگر از طریق لینک خودم وارد و سپس عضو شدم اما الان هیچ زیر مجموعه ای ثبت نشده میخواستم ببینم مشکل از کجاس؟!

  پاسخ
  • جولای 9, 2019 در 2:03 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   ابتدا لازم می دانم این مساله را گوشزد کنم که اگر هر دو گوشی از یک اینترنت استفاده می کنند به عنوان مثال هر دو به مودم خانه متصل هستند، کار شما تخلف است و هر دو اکانت شما در هنگامی که درخواست برداشت دهید، مسدود خواهد شد.
   در مورد ثبت نشدن زیرمجموعه، بنده نمی توانم نظر خاصی بدهم. به این دلیل که در جریان نحوه فرآیندی که شما طی کرده اید ، نیستم. اما سیستم زیرمجموعه گیری این سایت کاملا اتوماتیک است و تا کنون تقلبی در آن مشاهده نشده است. اگر فردی بر روی لینک زیرمجموعه گیری شما کلیک کند و در سایت فری بیت کوین ثبت نام نماید، حتما زیرمجموعه شما خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 7, 2019 در 7:14 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دست اندرکاران این سایت آموزنده
  راستش من بطوری اتفاقی در حال جستجو در نت بودم که با سایت شما آشنا شدم و الان حسرت میخورم کاش زودتر با سایت شما اشنا میشدم. من قبلا در چندین سایت بیت کوین فعالیت داشتم منتها چون با قوانین اشنا نبودم حسابهای کاربریم بلاک شدن و الان دوباره میخوام از نو فعالیتمو شروع کنم. دوست عزیز سوالی که ازت داشتم اینه که به عنوان مثال من در همین سایت فری بیتکوین که شما در بالا توضیحاتشو دادید عضو بودم و بعد از حدود چهارپنج ماه فعالیت حدود یکصدهزار ساتوشی جمع اوری کردم منتها بعلت استفاده از فیلترشکنهای عمومی حسابم بلاک شدو تمام زحمات چندماهه من هدر رفت. اگر من بخوام دوباره در این سایت یا سایتهای دیگه که قبلا عضو بودم و بلاک شدم فعالیتمو اغاز کنم محدودیتی وجود نداره؟ آخه آی پی من که همون آی پی هست که باهاش مرتکب تخلف شدم میترسم دوباره بخوام شروع بکار کنم ولی بخاطر سوءپیشینه ای که دارم موقعی که دوباره خواستم برداشت داشته باشم حسابمو بلاک کنن. خیلی ممنون میشم در این زمینه منو راهنمایی کنید و بگید دقیقا چکار باید کنم
  با ارزوی موفقیتهای روزافزون برای شما

  پاسخ
  • جولای 8, 2019 در 12:45 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   اگر شروط زیر را رعایت فرمایید، مشکلی ایجاد نخواهد شد:
   ۱- زیرمجموعه اکانت های پیشین خود نشوید.
   ۲- تحت هیچ شرایطی از اکانت های قبلی خود، مجدد استفاده نکنید. اگر اجازه دهید ۳ ماه از آخرین باری که به اکانت های قبلی خود وارد شده اید بگذرد و سپس اقدام به ایجاد حساب جدید نمایید، بهتر است.
   ۳- از ایمیل و شماره حساب هایی که در اکانت های قبلی خود استفاده کرده اید، در اکانت های جدید استفاده نکنید.
   ۴- به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر در هر سایت فقط یک اکانت داشته باشید.
   ۵- از نرم افزارهای تغییر ip استفاده نکنید. اگر برای استفاده از سایتی ناچار به استفاده از چنین نرم افزارهایی هستید، فقط از vps یا vpnهای اختصاصی استفاده فرمایید. البته استفاده از این نوع موارد هم تخلف است و اگر متوجه شوند، حساب را مسدود خواهند کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 8, 2019 در 7:52 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سپاسگذارم
    منتها چندتا نکته رو متوجه نشدم اول اینکه شما فرمودید که زیر مجموعه اکانتهای قبلی خود نشوید درصورتیکه من فقط یک اکانت داشتم و بخاطر استفاده از فیلترشکن غیرمجاز اصلا نمیتونم وارد اکانتم بشم چون اکانتم کلا مسدود شده وقتی یوزر پسورد میزنم پیام میده که مشخصات وارد شده اشتباهه. قبلش هم ایمیل برام اومده بود که شما بدلیل داشتن چندین اکانت حسابتون بلاک می شود الان هم چند ماهه نتونستم وارد اکانتم بشم
    دوم اینکه شما میفرمایید استفاده از وی پی انهای اختصاصی هم ممنوعه خب پس من چطوری وارد این سایتها بشم؟ من نمیدونم شما در ایران تشریف دارید یا خارج از کشور ولی اگه در ایران باشید متوجه خواهید شد خیلی از سایتهای معتبرمثل همین فری بیتکوین فیلتره و باید حتما ازفیلتر شکن استفاده کرد. میشه بما بگید شما خودتون چطور وارد این سایتها میشید اگه ازفیلترشکن استفاده نمیکنید

    پاسخ
    • جولای 9, 2019 در 1:40 ق.ظ
     پیوند یکتا

     ۱- شما در سوال خود مطرح فرموده بودید که “من قبلا در چندین سایت بیت کوین فعالیت داشتم منتها چون با قوانین اشنا نبودم حسابهای کاربریم بلاک شدن و الان دوباره میخوام از نو فعالیتمو شروع کنم” بنابراین پاسخ بنده درمورد یک سایت خاص نبود بلکه درباره مجموعه سایت هایی بوده است که شما در آن ها فعالیت داشتید. منظور بنده از “زیر مجموعه اکانت های قبلی خود نشوید” این بود که اگر قصد دارید در هر یک از سایت هایی که قبلا فعالیت می کردید، مجدد شروع به فعالیت نمایید، اکانت جدید زیرمجموعه اکانت قبلی شما در آن سایت نباشد و چون شما فرمودید در چندین سایت فعالیت داشتید، بنده به صورت جمع به تمام اکانت های شما در سایت های مختلف اشاره کردم.
     همچنین همان طور که می دانید برای جذب رفرال نیازی به ورود به اکانت نیست. بنابراین در حالتی که اکانتی مسدود باشد باز هم می توان از طریق لینک رفرال آن اکانت، زیرمجموعه آن اکانت شد. بنده تذکر دادم که یک وقت برای ثبت نام در سایت های مورد نظر از لینک های جذب رفرال اکانت های گذشته استفاده نکنید.
     ۲- از نظر این نوع سایت ها استفاده از هرگونه نرم افزار تغییر ip تخلف است. اما یک نکته مهم این است که این سایت ها باید قادر باشند تشخیص دهند شما از چنین نرم افزاری استفاده می کنید، تا بتوانند شما را مسدود سازند. اکثریت این سایت ها، قادر به تشخیص این مساله نیستند. vpnهای اشتراکی دارای یک ایراد مهم هستند که افراد زیادی از آن ها استفاده می کنند و در نتیجه مانند زمانی است که شما چند اکانت دارید. اما vpnهای اختصاصی و یا vps ها اگر واقعا اختصاصی باشند دیگر این ایراد را ندارند و تنها در صورتی موجب مسدود شدن اکانت می شوند که سایت های مورد نظر به استفاده شما از چنین برنامه هایی پی ببرند. فهمیدن این مساله آسان نیست و هر چقدر امنیت سروری که این خدمات را به شما می دهد بیشتر باشد، فهمیدن مساله برای سایت ها سخت تر خواهد شد.
     در مورد اکانت های میلیونر باش باید خدمت شما عرض کنم، بسیاری از سایت های معتبر، در داخل ایران فیلتر نیستند بنابراین نیازی به چنین نرم افزارهایی نداریم. در مورد سایت هایی که فیلتر شده اند، از سرورهای اختصاصی خود در خارج از ایران استفاده می نماییم.
     شاد و پیروز باشید.

     پاسخ
 • جولای 6, 2019 در 1:52 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، سایتتون عالیه چون هم کامل توضیح داده شده و هم اینکه به روز به سوالات پاسخ میدید کم تر سایتی پیدا میشه که حتی اگر در روز ۴ بار هم سوال بشه در همان روز پاسخ سوالت را میدهید. از این بابت کارتون عالیه.
  فقط توصیه و توضیحاتی که دادید خوب و مفید بودن ولی کلی بودن؛ شما خودتون تواین سایت فعالیت میکنید؟ مبلغی را تا حالا برداشت کردید؟
  اگر آره لطفا کامل توضیح بدید(( با جزئیات بیشتر)) و اینکه لطفا تمام تجربیاتتون رو در اختیار ما کاربران بزارید اینجوری هم سایت شما کاربر و بازدیدکننده ی بیشتری جذب میکند و هم طرف دار بیشتری پیدا میکند و ما هم تمام سوالات را از این سایت میپرسیم و به شما اعتماد یبیشتری میکنیم.
  ممنون

  پاسخ
  • جولای 6, 2019 در 3:07 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نظر لطف شماست. بابت همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   ببینید در مجموعه میلیونر باش هیچ سایتی معرفی نمی گردد مگر اینکه ماه ها در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش پایش شده باشد و برداشتی های مختلفی از آن صورت گرفته باشد. بنابراین شک نکنید که این سایت نیز مدت هاست که تحت بررسی سیستم مانیتورینگ میلیونر باش قرار دارد و با اکانت های مختلفی از آن بیش از ۱۰ ها بار برداشت صورت گرفته است.
   از نظر در اختیار گذاشتن تجربه، هرچه در توان داشتیم و قابل توضیح بوده است در اختیار کاربران قرار داده ایم. به عنوان مثال در مورد سایت فری بیت کوین هر آنچه لازم است برای موفقیت بیشتر بدانید در بخش “استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت فری بیت کوین” مطرح کرده ایم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 5, 2019 در 11:27 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ادمین محترم سایت میلیونر باش و ممنون بابت مقالات مفیدتون من از طرفدارای پرو پاقرص سایت شما هستم و سایتتون بوکمارک کردم و به چند تا از دوستانم هم معرفی کردم
  من الان سوالات برخی از دوستان راجع به آی پی رو خوندم خیلی نگران شدم و دوتا سوال برای من پیش آمد که امیدوارم لطف کنید جواب منو هم بدید
  ۱- من با گوشی موبایلم در چندتا ازین سایتهای به اصطلاح قطره چکانی عضو هستم. در تمام این سایتها فقط یک حساب دارم چون میدونستم داشتن بیشتر از یک حساب تخلف محسوب می شود. منتهای مراتب، برخی اوقات برای رول زدن یا دیدن تبلیغات از دیتای گوشیم استفاده میکنم و برخی اوقات از مودم وایرلس خونه وارد این سایتها میشوم! میخواستم بدونم که آیا من مرتکب تخلف شدم؟
  ۲- اگه چند نفر با چند دیوایس مختلف عضو این سایتها باشند(هر کدوم فقط یک حساب دارند) ولی همگی از یک منبع اینترنت مثل مودم وایرلس خونه استفاده کنند این عمل تخلف محسوب میشود یا نه؟ به عنوان مثال من و خواهرانم همگی توی این سایتها عضو هستیم و با گوشی یا تب لت خودمون در این سایتها اکانت داریم ولی اکثرا با استفاده از مودم خونه وارد این سایتها می شویم الان نگرانم نکنه مرتکب تخلف شدیم
  پیشاپیش از پاسخگوییتون سپاسگذارم

  پاسخ
  • جولای 5, 2019 در 5:33 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم و خرسندیم که توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم.
   ۱- خیر، این امر تخلف نیست و شما می توانید با همین شرایطی که در سوال اول مطرح نموده اید، به کار خود ادامه دهید.
   ۲- بدون شک این امر تخلف محسوب می شود و موجب مسدود شدن حساب تمام کاربرانی که با یک منبع اینترنت مشترک به سایت مورد نظر وصل می شوند، خواهد شد. این امر احتمالا در هنگام درخواست برداشت، صورت خواهد پذیرفت. همان طور که بارها در آموزش های سایت بیان کرده ایم، در تمام سایت هایی که امکان جذب زیرمجموعه دارند، به ازای هر خط اینترنت و دستگاه فقط یک اکانت می توان داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 6, 2019 در 4:35 ب.ظ
    پیوند یکتا

    با سلام خدمت بازدیدگنندکان و ادمین سایت میلیونر باش
    ادمین عزیز این استدلالی که شما میفرمایید یک چیز غیرممکنیه!!!! بعنوان مثال ممکنه آی پی مودم من و همسایه مون که از شرکتی مشابه ترافیک میخریم یکسان باشه. اصولا توی اینترنت کل دنیا هر دستگاه نمیتونه یک آی پی مخصوص به خودشو داشته باشه چون محدودیت آی پی اینترنتی هست. ولی محدودیت آی پی داخلی وجود ندارد. مثلا توی هر شبکه مثل سازمان یا اداره یا خونه ممکنه صدتا ای پی مختلف وجود داشته باشه ولی تموم اونها با یک آی پی میرن توی اینترنت جهانی. به نظر من این سازوکار که این سایتها در پیش گرفتن کاملا اشتباهه چون بازم میگم ممکنه مشابه آی پی مودم من صدها هزار داخل ایران وجود داشته باشه. اونوقت این سایت چگونه میتونه تشخیص بده که اینا واقعی هستن یا فیکند.

    پاسخ
    • جولای 6, 2019 در 7:32 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     اول از همه باید خدمت شما عرض کنم بنده ادمین سایت نیستم و به عنوان یکی از اعضای تیم پشتیبانی در خدمت شما هستم. نکته بعد که لازم می دانم گوشزد کنم این است که پاسخ به سوال قبل، استدلال شخص بنده نیست بلکه قانون و رویه ای است که در تمام سایت هایی که امکان جذب زیرمجموعه دارند، به صورت کاملا واضح بیان شده است. می توانید صفحه قوانین سایت های مورد نظر را مطالعه نمایید. بنده فقط قانون موجود در این سایت ها را خدمت شما عرض کردم.
     در مورد صحبت های شما باید خدمتتون عرض کنم که بحث در مورد ip یک مقاله کاملا مفصل می طلبد اما نکاتی که فکر می کنم می تواند راهگشا باشد را در ادامه عرض خواهم کرد:
     هر آدرس IP از یک شناسه‌ی میزبان (Host ID) و یک شناسه‌ی شبکه (Net ID) تشکیل شده است و در یک زمان هرگز دو آی پی یکسان و واقعی در اینترنت وجود نخواهد داشت. به عنوان مثال اگر شما و همسایه شما از شاتل اینترنت خود را دریافت کرده باشید، هرکدام از شما کاملا دارای دو ip مجزا هستید که هم Host ID و هم Net ID آن متفاوت است. حال اگر در خانه شما ۵ نفر با ۵ دستگاه مختلف با همان اینترنت شاتل به اینترنت متصل شوند همه آن ها دارای Net ID یکسان اما Host ID متفاوت هستند.
     کنار قرار گرفتن این Host ID و Net ID و اصول ترکیب آن ها این امکان را می دهد که برای هر سیستم یک اثر منحصر به فرد مانند اثر انگشت برای انسان شکل گیرد که فعالیت های اینترنتی قابل پیگیری باشند و بتوان حتی بعد از سال ها مشخص نمود چه سیستمی و با استفاده از کدام ISP عملی خاص در اینترنت را انجام داده است.
     سیستم های پردازشگر IP که به عنوان سیستم های ضد تقلب در سایت های مذکور به کار می روند با استفاده از همین الگوریتم ها ip ها را پردازش می کنند و پی می برند که آیا شما تخلفی مرتکب شده اید یا خیر.
     طبق قانون این سایت ها به ازای هر Host ID و Net ID فقط یک اکانت باید وجود داشته باشد. بنابراین اگر شما و تمام همسایه هایتان از شاتل اینترنت خریداری کرده باشید و هر یک با کامپیوتر خود در این سایت ها عضو شوید، هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت چون Host ID و Net ID هر یک از شما متفاوت خواهد بود. اما اگر شما با استفاده از رایانه خود در سایت مذکور عضو شوید و خواهر شما نیز با استفاده از نوت بوک خود در همان سایت عضو شود در حالی که هر دو از یک اینترنت مشترک استفاده می کنید، تخلف است چون Host ID متفاوت است اما Net ID یکسان است.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • جولای 2, 2019 در 2:34 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از توضیحاتتون
  من با لب تاپم عضو این سایت شدم و چون سایت فیلتره مجبور شدم فیلتزشکن فایرفاکسمو فعال کنم….اکثرا از طریق کشور ژاپن وارد این سایت میشدم… بعضی وقتا با اینکه یکساعت از زمان رول قبلیم گذشته بود وقتی رول میزدم سایت پیغام میداد که یک نفر دیگه با این آی پی قبلا رول زده و مجبور میشدم مثلا با کشور دیگه مثل هلند وارد بشم و میتونستم رول بزنم…. بعد از یه مدت که حسابم به چهل هزار ساتوشی رسید تصمیم گرفتم حسابمو خالی کنم ببینم که سایت واقعیه یا ازین سایت الکیهاست. متاسفانه حسابم مسدود شد وقتی از پشتیبانی دلیلشو پرسیدم گفت شما چندتا اکانت دارید و حسابتون بن شده درصورتیکه که من فقط همین یک اکانت رو داشتم… متاسفانه نه تنها حساب من مسدود شد بلکه حساب تمام زیرمجموعه هامم مسدود شد و اون بیچاره هام که کلی ساتوشی جمع کرده بودن هم قربانی شدن…. موندم جواب اونارو چی بدم…میشه راهنماییم کنید دلیلش چی بوده؟ سایت جعلیه یا من اشتباهی مرتکب شدم؟ واقعا کسی ازین سایت بیت کوین گرفته؟؟؟

  پاسخ
  • جولای 3, 2019 در 1:21 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله شما قوانین را زیرپا گذاشته اید و آن ها نیز متوجه این مساله شده اند. همان طور که می دانید و بارها در آموزش های میلیونر باش تکرار شده است، در تمام سایت هایی که امکان جذب زیرمجموعه دارند، استفاده از نرم افزارهای تغییر ip تخلف است و در صورتی که متوجه شوند، حساب شما مسدود خواهد شد.
   شما از vpnهای اشتراکی استفاده کرده اید که همزمان در اختیار تعداد افراد زیادی است و به دلیل تغییر کشورهایی که انجام داده اید، کاملا آشکار بوده است از چنین نرم افزارهایی استفاده می کنید. بنابراین حساب شما مسدود شده است.
   برای فعالیت در این سایت نباید از چنین برنامه هایی استفاده نمایید. برای تغییر ip باید از vps های امن یا vpnهای کاملا اختصاصی استفاده نمود.
   در مورد دریافتی از این سایت باید خدمت شما عرض کنم، میلیونر باش سیستم مانیتورینگ حرفه ای دارد و بدون شک تا بیش از ۱۰ بار پرداختی سایتی توسط اکانت های مختلف ثبت نشود، در میلیونر باش معرفی نخواهد گشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 3, 2019 در 11:29 ق.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون از زمانی که صرف میکنید…. دوتا سوال دیگه دارم که هم برای خودم مهمه هم ممکنه برای کسانی که از سایت شما دیدن میکنن تجربه خوبی باشه….زحمت جواب دادن این دوسوالم با شما
    اول اینکه چرا آی پی زیر مجموعه های من هم بسته شده؟ دوتا از زیر مجموعه های من خارج از ایران هستن و بدون فیلترشکن وارد سات میشدن متاسفانه حساب اونام مسدود شده
    سوال دوم و خیلی مهمتر اینکه اگه من فقط یک اکانت داشته باشم ولی با چند دستگاه مختلف وارد اون اکانت بشم بازم گیر میدن…مثلا وقتایی که خونه ام با لب تاپم وارد سایت بشم وقتایی که بیرونم با گوشی موبایلم وارد اکانتم بشم… بازم تکرار میکنم فقط یک اکانت دارم ولی بعضی وقتها با لب تاپ وارد اکانتم بشم بعضی وقتا با گوشیم….
    ممنون از پاسخگویی تون

    پاسخ
    • جولای 4, 2019 در 3:43 ب.ظ
     پیوند یکتا

     انجام وظیفه است.
     ۱- اصولا عملکرد شما بر روی زیرمجموعه های شما تاثیر مستقیم ندارد. اما ممکن است تخلف شما، حساسیت نسبت به عملکرد زیرمجموعه ها را بالا ببرد و در صورت انجام کوچکترین تخلف، حساب آن ها نیز مسدود گردد. با توجه به اینکه بنده از نحوه اقداماتی که زیرمجموعه های شما انجام داده اند آگاه نیستم، نمی توانم دلیل مسدود شدن اکانتشان را حدس بزنم اما احتمالا اقدامی انجام داده اند که از نظر قوانین سایت، تخلف محسوب شده است و به دلیل حساسیت سایت نسبت به شما و زیرمجموعه هایتان، عملکردشان با دقت بررسی و تخلفات آشکار شده است.
     ۲- این عمل اگر فقط با دو دستگاه محدود صورت پذیرد و همچنین قانون هر ساعت فقط یک رول را رعایت نماید، از نظر قوانین تخلف محسوب نمی شود اما به هر حال حساسیت نسبت به عملکرد اکانت بالا می رود.
     موق باشید.

     پاسخ
 • ژوئن 27, 2019 در 7:02 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.
  قربان همه سایتها و یوتیوب این سایتو scam معرفی کردن، چطور میشه اعتماد کرد به این سایت ؟

  پاسخ
  • ژوئن 28, 2019 در 1:23 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به نکات زیر توجه فرمایید:
   ۱- تقریبا به هیچ سایتی در چنین زمینه هایی نمی توان به طور کامل اعتماد کرد. به همین دلیل ما سرمایه گذاری در هیچ یک از سایت ها را توصیه نمی کنیم.
   ۲- بنده دقیقا نمی دانم منظور شما از همه سایت ها و یوتیوب چیست. یوتیوب که اصلا سایت مانیتورینگ نیست. این امر باید توسط سایت های مانیتورینگ صورت پذیرد. در اکثر سایت های مانیتورینگ معتبر، سایت مذکور وضعیت مناسبی دارد.
   ۳- در مقاله فوق کاملا واضح بیان شده است که از بخش MULTIPLY BTC به هیچ عنوان استفاده نکنید و در مقاله، آموزشی درمورد این بخش وجود ندارد. بیشتر نظراتی هم که در فروم ها بر خلاف این سایت وجود دارد مربوط به تخلف در بخش MULTIPLY BTC است.
   ۴- این سایت حدود ۶ سال است که در حال فعالیت است و در پرداختی ها عملکرد مثبتی داشته است. حدود ۲ سال است که در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش نیز قرار دارد و در پرداختی ها تاکنون تخلفی مرتکب نشده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 20, 2019 در 5:05 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام استفاده از فیلتررشکن باعث بن شده حساب نمیشه؟ همچنین داشتن چنداکنت مختلف حساب بسته میشه؟

  پاسخ
  • ژوئن 20, 2019 در 6:10 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نرم افزارهای تغییر ip خلاف مقررات این سایت ها هستند و اگر متوجه شوند از چنین برنامه هایی استفاده می کنید حق مسدود نمودن دارایی را دارند. اما تجربه نشان داده است که اگر از vpnهای غیر اشتراکی استفاده نمایید، مشکلی از جهت مسدود شدن موجودی نخواهید داشت.
   بله، به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر فقط یک شخص حق عضویت دارد و تخطی از این قانون می تواند موجب مسدود شدن اکانت گردد. اگر حساب دیگری هم داشته باشید نباید زیرمجموعه اکانت دیگر شما باشد و فقط باید از یک حساب جهت رول زدن استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژوئن 24, 2019 در 6:06 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام قربان.توضیحاتتون واقعا جامع بود .
    جسارتا اگر از طریق بلوتوث به اینترنت یک موبایل دیگر وصل بشم و در نتیجه از دو اکانت متفاوت و دو دیوایس متفاوت یک اپی مشترک استفاده کنیم بازهم بلاک میشه ؟

    پاسخ
    • ژوئن 24, 2019 در 11:24 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     بله، این کار از نظر قوانین تخلف است و اگر متوجه شوند، موجب مسدودی حساب می گردد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژوئن 9, 2019 در 1:57 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام مجدد . در رابطه با توضیحات خوبتون برای login مجدد به سایت فری بیت کوین ممنونم.
  فقط یک سوال دارم و آن این است که الان که میخواهیم در گوگل مخاطب اضافه کنیم ، چون با ایمیل در سایت فری بیت کوین ثبت نام کردم ، و حالا در جیمیل مخاطب اضافه شود ایرادی ندارد ؟چون آدرس ایمیل با جیمیل فرق میکند ؟ ممنون

  پاسخ
  • ژوئن 10, 2019 در 12:51 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   طبیعتا متفاوت است و شما باید از همان آدرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید استفاده نمایید. بنابراین باید در ایمیل مربوطه، مخاطب را اضافه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 28, 2019 در 12:29 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و عرض تشکر بابت سایت خوبتون
  من مدت یک ماه است که در سایت فری بیت کوین با راهنمایی های سایت شما فعالیت میکنم و الان حدود ۲۴ ساعت هست که نمیتوانم وارد حساب کاربری خودم شوم و هنگام login شدن پیغام غلط بودن اطلاعات را صادر میکند در صورتیکه من اطلاعات را درست وارد میکنم ، ممکنه راهنمایی بفرمایید متشکرم

  پاسخ
  • می 28, 2019 در 5:11 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سعی کنید مجدد رمز عبور خود را بازیابی نمایید. بدین منظور باید حتما آدرس ایمیلی که با آن در فری بیت کوین ثبت نام کرده اید را به خاطر داشته باشید و از همان برای بازیابی رمز عبور استفاده فرمایید.
   برای بازیابی پسورد مراحل زیر را طی نمایید:
   ۱- به منوی LOGIN بروید و بر روی FORGOT PASSWORD کلیک کنید.
   ۲- در کادر باز شده، ایمیلی که با آن در سایت فری بیت کوین ثبت نام کرده اید را وارد فرمایید و کد تصویر را نیز در کادر مربوطه وارد نمایید و بر روی RESET PASSWORD کلیک کنید.
   ۳- به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینکی که برای شما ارسال شده است، کلیک کنید تا بتوانید رمزعبور جدیدی برای خود تعیین نمایید.
   اگر در این مرحله ایمیلی دریافت نکردید و در پوشه spam نیز ایمیلی موجود نبود مراحل زیر را طی کنید:
   ۱- به آدرس contacts.google.com مراجعه نمایید و در صورتی که صفحه لاگین برای شما باز شد، اطلاعات ورود به Gmail خود را در آن وارد نمایید.
   ۲- حال بر روی علامت + کلیک کنید تا بتوانید مخاطب جدیدی را به گوگل اضافه کنید.
   ۳- در فرم باز شده یک نام تعیین کنید و در قسمت ایمیل، ایمیلnoreply@freebitco.in را اضافه فرمایید و مخاطب را Save کنید.
   هم اکنون مجددا مراحل بازیابی رمز عبور را تکرار فرمایید.
   اگر با انجام تمام مراحل فوق بازهم مشکل شما حل نشد، تنها راهکار باقیمانده ارتباط با پشتیبانی سایت freebitco است. سعی نمایید به آن ها ایمیلی بزنید و مشکل خود را در میان بگذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 27, 2019 در 4:31 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام برای خرید بسته های ۱۰۰rp با این پیغام مواجه میشم Sorry, you are not eligible to redeem this bonus, please pick a smaller one. Play MULTIPLY BTC and buy lottery tickets to be eligible to redeem larger bonuses.
  که میدونم برای رفع این مشکل باید از منوی فوقانی سایت گزینه “FREE BTC” را انتخاب کنم سپس در ابتدای صفحه بر روی عبارت “REQUIREMENTS TO UNLOCK BONUSES” کلیک نمایم اما برای راه حلهای ارائه شده باید بیت کوین وارد کرد نمیشه بدون وارد کردن بیت کوین این مشکل حل شود

  پاسخ
  • می 27, 2019 در 7:33 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، در هر صورت باید بیت کوین واریز کرد مگر اینکه شما خیلی خوش شانس باشید و یک رقم بالا در رول ها برنده شوید، آنگاه می توانید تعداد لازم از بلیط های لاتاری را خریداری نمایید و محدودیت را حذف کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 24, 2019 در 11:46 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام..یه سوال داشتم.
  یه موقع‌هایی که Rool میزنم مثلا بعد ۴، ۵ساعت دیگه که میخام برم Rool بزنم این پیام میاااد..مگه میشه:

  Someone has already played from this IP in the last hour. You need to wait for 41 minutes before playing the FREE BTC game again
  میگه باید ۴۱ دقیقه یا هر زمانی دیگه باید صبر کنی. و زمان Roolزدنم هم همونه.

  پاسخ
  • می 24, 2019 در 6:27 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   دلیل این پیغام استفاده از فیلترشکن یا vpn های اشتراکی است. در این نرم افزارها یک ip به طور همزمان به چند کاربر تعلق می گیرد. بنابراین وقتی کاربر دیگری که از همان برنامه استفاده می کند و آی پی مورد استفاده شما به او نیز تعلق گرفته است در سایت فری بیت کوین رول می زند مانند این است که شما رول زده اید و باید صبر کنید تا مدت زمان لازم طی گردد. کلا استفاده از vpnهای اشتراکی توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 21, 2019 در 4:13 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و وقت بخیر..
  برای اینکه از سایت برداشت کنم و به کیف پوله بلاک چینم بریزم کدوم ادرس بلک چینم رو بدم به سایت که هر هفته اتوماتیک بره به حسابم..
  منظورم آدرس کیف پولم در کدوم قسمت قرار داره

  پاسخ
  • می 22, 2019 در 4:13 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ابتدا در داشبورد حساب خود در سایت بلاک چین بر روی گزینه “Request” کلیک نمایید. در فیلد “Currency” کیف پول بیت کوین را انتخاب کنید. حال در کادر “Copy & Share Address” می توانید شماره کیف پول بیت کوین خود را مشاهده کنید. این شماره را COPY کنید و در سایت فری بیت کوین وارد نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 21, 2019 در 3:30 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید یه مشکلی برام پیش اومده و کمک ازتون میخوام مشکلم تو سایت فری بیت کویینه من هر چی تو قسمت multiply برنده میشم تبدیل میشه به bonus و نمیدونم چیکار کنم

  پاسخ
  • می 22, 2019 در 4:03 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که در آموزش فوق بیان شده است، این بخش مربوط به بازی قمارگونه HI-LO است. استفاده از این گزینه، هرگز به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد و به همین دلیل آموزشی هم در مورد این قسمت داده نخواهد شد.
   اگر به دنبال درآمد سالم و حرفه ای از سایت freebitcoin هستید، درگیر این بخش نشوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 18, 2019 در 10:46 ب.ظ
  پیوند یکتا

  یه سوال داشتم..لطفا پاسخ بدین ممنون میشم.
  هنگام ورود وقتی ایمیل و رمز عبور رو وارد میکنم یه آیکون دیگه هم هس به نام ۲FA که میخاد وارد کنم..بدون اون وارد نمیشه..
  این گزینه ینی چی..چه کدی رو میخاد.

  پاسخ
  • می 19, 2019 در 12:29 ق.ظ
   پیوند یکتا

   این گزینه مربوط به عبور دو مرحله ای است و با فعال کردن آن، امنیت ورود به حساب خود را افزایش خواهید داد. برای استفاده از این گزینه باید قبلا در پروفایل خود این گزینه را فعال کرده باشید و سپس با استفاده از نرم افزار Google Authenticator رمز ۲FA را بدست آورید. اگر این گزینه را فعال نکرده اید، در هنگام لاگین کردن به سایت فری بیت کوین، کافیست فیلد مربوط به ۲FA را خالی بگذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 11, 2019 در 10:39 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چند ساتوشی جمع کنیم میشه یه بیت کوین یا مقداری که خود سایته نوشته مثلا
  ۰٫۰۰۰۰۱۰۰۰ چند تا جمع کنیم میشه یک بیت کوین

  پاسخ
  • می 12, 2019 در 11:08 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هر صد میلیون ساتوشی معادل یک بیت کوین است و در حال حاضر ارزش هر بیت کوین بیش از صد میلیون تومان است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 8, 2019 در 11:26 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  فرموده بودید بهترین کار استفاده از vpsهای امن یا vpnهای اختصاصی است. می شه لطفا راهنمایی کنید ازکجا و چطورvpn یا vps تهیه کنم؟ چون قطعا واسه کار با کیف پول هم با IP متغیر دچار مشکل خواهم شد، ممنون می شم اگه راهنمایی کنیدکه دقیقا چکار کنم چون واقعا اطلاعات کافی در این زمینه ندارم.

  پاسخ
  • می 8, 2019 در 8:16 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه با توجه به قوانین کشور، امکان بررسی و معرفی ارائه دهندگان vpnها برای ما میسر نیست. اما شما با یک جستجوی ساده می توانید آن ها را بررسی نمایید. در مورد vps ها هم مجموعه های زیادی در ایران در حال فعالیت هستند که پلن های متفاوت از نظر کیفیت و قیمت دارند. باید با توجه به نیاز خود مناسب ترین پلن را انتخاب نمایید. البته اگر قصد شما خرید یک vps فقط به قصد فعالیت در فری بیت کوین است بنده توصیه نمی کنم، چون با توجه به هزینه ماهیانه vps تصمیم اقتصادی مناسبی نیست.
   یکی از مجموعه های معتبر در زمینه ارائه vps، شرکت parsvds است که می توانید پلن های آن را بررسی فرمایید. فقط حتما توجه فرمایید که اگر قصد خرید vps داشتید، از بین پلن های موجود، پلن های مربوط به سرورهای اروپایی را خریداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 5, 2019 در 11:19 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  یه سوال؟ باید با فیلترشکن وارد بشیم؟
  من امروز روی دکمه رول کلیک کردم و این پیام ظاهر شد!!!
  Someone has already played from this IP in the last hour. You need to wait for 12 minutes before playing the FREE BTC game again
  آخرین بار شب گذشته رول زده بودم، دلیلش چیه؟؟

  پاسخ
  • می 5, 2019 در 9:49 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نیاز به تغییر ip به کشوری ثالث وجود دارد اما نباید از vpnهای عمومی استفاده کنید. چون ipهای اشتراکی به کاربران تعلق می گیرد و این برای شما مشکل ساز خواهد بود. مشکلی هم که برای شما پیش آمده است به همین دلیل است.
   بنابراین بهترین کار استفاده از vpsهای امن یا vpnهای اختصاصی است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 21, 2019 در 12:37 ق.ظ
  پیوند یکتا

  کار با این سایت رو cpu سیستم فشار نمیاره؟ مصرف برق و اینترنت ش به چه صورته؟

  پاسخ
  • آوریل 21, 2019 در 6:43 ق.ظ
   پیوند یکتا

   خیر، استفاده صحیح (مطابق آنچه که در آموزش فوق توضیح داده شده است) از این سایت فشار خاصی به cpu وارد نمی کند. تاثیر خاصی هم بر روی مصرف برق و اینترنت ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 16, 2019 در 1:05 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از سایت خوبتون. من میخوام با گوشی اندروید در سایت فری بیت کوین ثبت نام کنم ولی در همان صفحه اول کد تصویر نمی آید ، مشکل از چیست ؟
  در پایین صفحه گوشی یک پیغام می آید که دارای محافظت recaptcha

  پاسخ
  • آوریل 16, 2019 در 11:16 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   گاهی سرور به صورت اتوماتیک تشخیص می دهد که شما ربات نیستید و بدون وارد نمودن کد تصویر می توانید مراحل را طی نمایید. بنابراین اگر قادر به ثبت نام و کلیک بر روی دکمه SIGN UP هستید که مشکلی وجود ندارد اما اگر قادر به ثبت نام نیستید و ثبت نام صورت نمی پذیرد، موارد زیر را رعایت فرمایید:
   از مرورگرهایی مانند کروم و فایرفاکس استفاده کنید. همچنین حتما توجه فرمایید که گزینه های مربوط به کوکی ها و جاوا اسکریپت در مرورگر شما فعال باشد. سپس کش مرورگر خود را پاک کنید و مجدد امتحان فرمایید. در نهایت اگر مشکل حل نشد از vpn دیگر برای ثبت نام استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 1, 2019 در 9:48 ق.ظ
  پیوند یکتا

  مقدار بیت کوین من ۰٫۰۰۰۰۸۴۶۴ BTC است اما نمی تونم ۱۰۰% BONUS را فعال کنم پیغام You do not have the required number of points میده. ظاهرا از قسمت YOUR REWARD POINTS (RP) که ۱۴۳ است استفاده می کنه چطوری می تونم مقدار این قسمت را سریع بالا ببرم چون با هر بار رول زدن حتی با حذف لاتاری ۴ عدد بالا می بره و این خیلی کمه؟

  پاسخ
  • فوریه 2, 2019 در 6:46 ق.ظ
   پیوند یکتا

   مقدار بیت کوین شما هنوز خیلی کم است. شما باید ابتدا طبق مقاله فوق عمل کنید تا بتوانید همه Bonus ها را فعال کنید. در مقاله فوق در بخش “اجرای استراتژی استفاده از امتیازات RP برای افزایش درآمد” نحوه انجام این کار به صورت تصویری بیان شده است.
   سپس برای افزایش جمع آوری RP می توانید به منوی REWARD مراجعه کنید و کادر REWARD POINTS BONUS را انتخاب کنید. با استفاده از این گزینه می توانید در قبال امتیازات RP خود، به مدت ۲۴ ساعت میزان دریافت امتیازات RP با هر بار رول زدن را تا ۱۰۰ امتیاز افزایش دهید.
   تمامی این مطالب به صورت کامل و تصویری در مقاله فوق تشریح داده شده است. پیشنهاد می کنم مقاله را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 31, 2019 در 2:54 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام،من همیشه بدون وارد کردن ایمیل و رمز (بعدازثبتنام) میتونستم با بازکردن مرورگر برم توی حسابم توی سایت ،اما امروز صفحه لاگین باز شد برام منم ایمیل و رمزمو زدم میگه درست نیست ،بعدش گزینه reset pasword زدم ک رمزمو تغییر بدم شاید درست شه،اما اصلا ایمیلی برام نمیاد ،همه ش میگه فلان آدرس ایمیلو توی addres book ذخیره کن ،نمیدونم چیکار کنم

  پاسخ
  • ژانویه 31, 2019 در 7:31 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   مشکل شما طبیعی است و در اثر عوامل مختلفی مانند پاک شدن کش مرورگر، آپدیت شدن و غیره می تواند رخ دهد. حال اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، می توانید آن را بازیابی نمایید. بدین منظور باید حتما آدرس ایمیلی که با آن در فری بیت کوین ثبت نام کرده اید را به خاطر داشته باشید و از همان برای بازیابی رمز عبور استفاده فرمایید.
   برای بازیابی پسورد مراحل زیر را طی نمایید:
   ۱- به منوی LOGIN بروید و بر روی FORGOT PASSWORD کلیک کنید.
   ۲- در کادر باز شده، ایمیلی که با آن در سایت فری بیت کوین ثبت نام کرده اید را وارد فرمایید و کد تصویر را نیز در کادر مربوطه وارد نمایید و بر روی RESET PASSWORD کلیک کنید.
   ۳- به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینکی که برای شما ارسال شده است، کلیک کنید تا بتوانید رمزعبور جدیدی برای خود تعیین نمایید.
   اگر در این مرحله ایمیلی دریافت نکردید و در پوشه spam نیز ایمیلی موجود نبود مراحل زیر را طی کنید:
   ۱- به آدرس contacts.google.com مراجعه نمایید و در صورتی که صفحه لاگین برای شما باز شد، اطلاعات ورود به Gmail خود را در آن وارد نمایید.
   ۲- حال بر روی علامت + کلیک کنید تا بتوانید مخاطب جدیدی را به گوگل اضافه کنید.
   ۳- در فرم باز شده یک نام تعیین کنید و در قسمت ایمیل، ایمیلnoreply@freebitco.in را اضافه فرمایید و مخاطب را Save کنید.
   هم اکنون مجددا مراحل بازیابی رمز عبور را تکرار فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
    • فوریه 3, 2019 در 11:54 ب.ظ
     پیوند یکتا

     اگر با انجام تمام مراحل فوق بازهم مشکل شما حل نشده است، تنها راهکار باقیمانده ارتباط با پشتیبانی سایت freebitco است. سعی نمایید به آن ها ایمیلی بزنید و مشکل خود را در میان بگذارید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • می 2, 2019 در 9:40 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خسته نباشین من در این سایت یک هفته منظم فعال بودم و گزینه‌ای بنام شرط بندی روی بازهای فوتبال رالی و… امد و من روی بازی بارسا و لیورپول شرط بندی کردم و برد بارسا شرط بستم اما با برد بارسا جاییزه‌ای و یا مبلغی واریز نشد

     • می 2, 2019 در 11:46 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      همان طور که در آموزش فوق مشاهده می کنید، تاکید شده است که از بخش های قمارگونه و شرط بندی استفاده نکنید و در مورد این بخش ها هیچ توضیحی در میلیونر باش ارائه نمی شود. دلیل آن هم این است که در خود مجموعه میلیونر باش هم از این بخش ها استفاده نمی شود و بنابراین امکان توضیح و راهنمایی خاصی در مورد این قسمت ها برای ما وجود ندارد.
      موفق باشید.

 • دسامبر 20, 2018 در 11:17 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام تو قسمت rewards که وسایل الکترونیکی مثل گوشی میده پولش چطوری پرداخت میشه من باید چیکار کنم میشه کلا یه توضیحی درباره این قسمت بدید ممنون

  پاسخ
  • دسامبر 20, 2018 در 5:57 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این قسمت پولی نیست. شما باید امتیازات RP لازم را کسب کرده باشید تا بتوانید در قبال امتیازات خود یک وسیله الکترونیکی را سفارش دهید.
   مقادیر امتیازی که برای هر وسیله ای لازم است، متغیر است که با کلیک بر روی ELECTRONICS، این مقادیر نمایش داده خواهد شد. به طور مثال در هنگام نگارش مقاله فوق، برای دریافت یک گوشی IPHONE X از سایت به ۱۶,۱۸۶,۶۶۷ امتیاز RP نیاز است و به نظر نمی رسد شخصی عادی با منابع عادی بتواند در مدت کوتاهی به این میزان امتیاز برسد. همچنین این بخش برای ایرانیان چندان کاربردی نیست. چون امکان ارسال مرسوله ها به ایران وجود ندارد و باید خارج از ایران فردی را داشته باشید که مرسوله را دریافت نماید و سپس مجددا برای شما ارسال کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 5, 2018 در 6:25 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشین من چند بار در خواست واریز پول کردم ولی انجام نشده ….لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  • دسامبر 6, 2018 در 1:05 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شماره حساب بیت کوینی که در سایت وارد کرده اید نباید مربوط به صرافی ها باشد. به عنوان مثال می توانید از شماره کیف پول خود در سایت بلاک چین استفاده نمایید. همچنین اگر در سایت فری بیت کوین سرمایه گذاری انجام داده اید، حتما باید از همان حسابی که برای سرمایه گذاری استفاده کرده اید برای دریافت درآمد هم استفاده نمایید. علاوه بر این ها، حداقل موجودی لازم برای برداشت ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین است.
   با رعایت موارد فوق، در صورتی که قوانین سایت را نیز رعایت کرده باشید و تخلفی مرتکب نشده باشید، اصولا مشکلی وجود نخواهد داشت و اصلا نیاز نیست درخواست برداشت ثبت کنید. کافیست در بخش Withdraw تیک گزینه “AUTO WITHDRAW” را بزنید تا به صورت اتوماتیک موجودی شما در صورتی که بالای ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین باشد، هر یکشنبه به حسابتان واریز گردد.
   اگر با رعایت تمام موارد فوق مشکل شما حل نشد، به پشتیبانی سایت freebitcoin تیکت بزنید و علت مشکل را از آن ها بپرسید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 3, 2018 در 8:19 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خیلی ممنون از توضیحاتتون. من عضو این سایت شدم و کارهایی که فرموده بودید انجام دادم اما دو روز یک بار از تعداد شانس ساتوشی یک ساتوشی کم میشه. یعنی اول با هر بار رول زدن ۳۲ ساتوشی دریافت میکردم اما الان رسیده به ۲۳ ساتوشی. چند بار هم بلیط لاتاری خریدم ولی فایده نداشت.
  لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • نوامبر 3, 2018 در 12:51 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   میزان ساتوشی های دریافتی به سه فاکتور شانس، ارزش بیت کوین و میزان فعالیت شما در بخش لاتاری و multiply btc بستگی دارد. نکته ای که شما فرمودید مربوط می شود به فاکتور سوم، یعنی هرچقدر شما بیشتر بر روی رول کلیک می کنید اما فعالیتی در بخش لاتاری و multiply ندارید، کمی از ساتوشی های دریافتی شما در اثر رول زدن کم می کند. البته این مقداری که کاسته می شود با مرور زمان کندتر و کندتر می شود.
   ببینید در حقیقت یکی از مهمترین بخش های درآمد زایی این سایت همین بخش لاتاری و multiply است. بنابراین تمام تلاش خود را انجام می دهد که کاربران را ترغیب به استفاده از این بخش نماید. از سیاست های تقریبا جدید سایت هم این است که وقتی شما از این بخش ها استفاده می کنید، به میزان ساتوشی های دریافتی شما می افزاید و در غیر این صورت مسیر نزولی طی خواهد شد.
   بنابراین اگر مایل باشید مانع از کم شدن ساتوشی های دریافتی شوید، ناچارید دائما در بخش لاتاری و یا multiply شرکت نمایید. بنده به شما توصیه می کنم هرگز این کار را نکنید. شک نکنید که این کار در نهایت از درآمد شما کاسته و به سود سایت اضافه می کند و دلیل اصرار سایت هم دقیقا همین مساله است.
   توجه نمایید که در اکثر فاست های بیت کوینی شما در هر ساعت بین ۱۰ تا ۲۰ ساتوشی می گیرید. بنابراین تا ۱۵ ساتوشی کاملا قابل قبول است. اگر به زیر ۱۵ ساتوشی رسیدید با خرید بلیط های لاتاری دوباره به تعداد ۱۵ ساتوشی برگردید.
   همچنین شما اگر کاملا مطابق آموزش پیش بروید، کم کم می توانید تعداد ساتوشی های دریافتی را تا ۱۰ برابر افزایش دهید. که آن وقت فعالیت بسیار سودمندتر خواهد بود. به عنوان مثال به جای ۲۰ ساتوشی، ۲۰۰ ساتوشی دریافت خواهید نمود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژانویه 2, 2020 در 1:20 ق.ظ
    پیوند یکتا

    حالا فرض بر اینکه ۲۰۰ ساتوشی هم طرف بگیره مگر چقدر میارزه ؟
    واقعا اگر به دنبال درآمد هستید باید در همه بخشهای سایت فعالیت کنید . من تقریبا روزی بین ۲۰۰ُ۰۰۰ تا ۲۵۰ُ۰۰۰ ساتوشی میگیرم
    اینطور بخواهید حرکت کنید تا ۱۰ ساله دیگه هم ۱ بیتکوین نمیتونید بگیرید .

    پاسخ
    • ژانویه 2, 2020 در 10:29 ب.ظ
     پیوند یکتا

     با هر رول ۲۰۰ ساتوشی بسیار مناسب است چون در هر ۲۴ ساعت حتی اگر ۱۵ رول زده شود، ۳۰۰۰ ساتوشی در روز بدست خواهد آمد. با توجه به ارزش فعلی بیت کوین که هر بیت کوین حدود ۷۰۰۰ دلار ارزش دارد، درآمد بدی برای فشار دادن یک انگشت بر روی موس نیست. باید توجه کرد که این سایت ها درآمد قطره چکانی دارند و اصلا قرار نیست به تنهایی درآمد یک فرد را تامین کنند بلکه باید مجموعه ای از روش ها و سایت ها را در کنار هم قرار داد. در چنین سایت هایی حرف اول را جذب زیرمجموعه می زند، وقتی شما زیرمجموعه های زیادی دارید درآمد شما در هر روز می تواند به بیش از ۵۰۰۰۰۰ ساتوشی نیز برسد.
     اما استفاده از بخش های قمارگونه موجود در سایت فری بیت کوین هرگز توصیه نمی شود و در نهایت حاصلی جز ضرر برای کاربران نخواهد داشت.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • اکتبر 3, 2018 در 4:03 ب.ظ
   پیوند یکتا

   از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
    • آگوست 29, 2019 در 7:15 ب.ظ
     پیوند یکتا

     آموزش ها را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید. همان طور که در آموزش اشاره شده است، سایت freebitcoin توسط ایران فیلتر شده است و برای استفاده از آن باید از یک vps یا vpn اختصاصی با IP غیر آمریکایی استفاده نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • آوریل 21, 2019 در 12:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   خیلی خیلی توضیحات کامل و خوبی بود مرسی، به طور کلی تو btc کیف پول باز کنیم بهتره یا تو block chain؟ ممنون میشم زودتر جواب بدین

   پاسخ
   • آوریل 21, 2019 در 6:55 ق.ظ
    پیوند یکتا

    ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
    متاسفانه متوجه منظور شما از ساخت کیف پول توی btc نمی شوم. اما به طور کلی سعی کنید همواره برای نگهداری دارایی های دیجیتال خود از کیف پول هایی استفاده کنید که شناخته شده هستند و همچنین به صورت حرفه ای رمزنگاری شده اند و از همه مهمتر کلید خصوصی کیف پول فقط و فقط در اختیار خود شما قرار می گیرد و در جای دیگری ذخیره نمی شود.
    در مورد سایت فری بیت کوین، سعی کنید درآمد های خود را پس از اینکه به مقدار لازم رسید، به یک کیف پول مطمئن و امن منتقل نمایید. به عنوان مثال این کیف پول می تواند یک کیف پول سخت افزاری مانند لجر نانو اس باشد و یا یک کیف پول تحت وب در سایت بلاک چین.
    موفق باشید.

    پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *