کسب رایگان ارزهای دیجیتال با ۷ سایت متصل به سایت کوین پات

امروز قصد داریم شما را با سایت CoinPot و مجموعه وب سایت های متصل به آن آشنا کنیم. در حقیقت با استفاده از این آموزش قادر خواهید بود از ۷ وب سایت متصل به کوین پات کسب درآمد نمایید و به صورت رایگان به کسب ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، دوج کوین و دش کوین بپردازید.

با توجه به ارزش روز افزون ارزهای دیجیتال به شما عزیزان توصیه می کنیم، این آموزش را با دقت مطالعه نمایید و فعالیت در این مجموعه را از دست ندهید.

Faucet چیست؟

Faucet یا قطره چکان ها، سایت هایی هستند که در قبال کارهای بسیار ساده به شما مبالغ بسیار اندکی ارز دیجیتال می دهند. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در قبال انجام عملی ساده، مبلغ اندکی ارز دیجیتال دریافت می نمایید.

در این سایت ها وظایف و کارهای محول شده به کاربران، تنوع و گستردگی زیادی دارد. به عنوان مثال ممکن است از شما فقط کلیک بر روی یک دکمه خواسته شود یا مشاهده یک ویدیو یا مشاهده یک تبلیغ و یا هر کار ساده و کوچک دیگری.

تفاوت اصلی این نوع سایت ها با سایت های کلیکی در این است که فاست ها اصولا دارای تنوع بیشتری در وظایف محول شده به کاربران هستند و همچنین در بیشتر فاست ها، برای کارها یک نرخ مشخص وجود ندارد، بلکه یک حداقل نرخ و یک حداکثر نرخ برای هر فعالیت وجود دارد که در این بازه به قید قرعه، هر کاربر سهمی خواهد برد.

سایت CoinPot

سایت coinpot

سایت CoinPot در حقیقت یک میکرو والت (microwallet) یا کیف پول کوچک برای ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، بیت کوین کش، دش کوین، لایت کوین و داج کوین است.

اصولا به این دلیل به ساخت کیف پول کوین پات نیاز داریم که اکثریت سایت های قطره چکانی ارزهای دیجیتال، درآمد ما را مستقیم به کیف پول اصلی و شخصی ما منتقل نمی کنند. بلکه آن را به یک کیف پول واسط مانند coinpot منتقل می سازند و سپس ما می توانیم درآمد خود را پس از رسیدن به حداقل مورد نیاز از سایت coinpot به کیف پول اصلی و شخصی خود منتقل سازیم.

در حقیقت سایت coinpot به عنوان واسطه بین سایت هایی که در آن ها به کسب درآمد می پردازید و کیف پول اصلی شما عمل می نماید.

روند کار نیز بدین ترتیب است که شما در سایت کوین پات اکانت خود را می سازید و سپس با همان ایمیل در سایر سایت هایی که به کوین پات متصل هستند، ثبت نام می نمایید. از این پس هنگامی که در آن سایت ها به کسب درآمد می پردازید، به صورت اتوماتیک و لحظه ای درآمدتان به کیف پول شما در سایت coinpot واریز می گردد. هنگامی که مجموع درآمد شما به حداقل مورد نیاز رسید، به راحتی می توانید درآمدتان را به حساب اصلی خود مانند کیف پول بیت کوین در سایت بلاک چین منتقل سازید.

اطلاعات و نکات مهم در مورد سایت کوین پات

 • سایت coinpot در بین میکرو والت ها از اعتبار و امنیت مناسبی برخوردار است.
 • سایت کوین پات ، مشکلی با ایرانیان ندارد.
 • یکی از ویژگی های جذاب سایت coinpot امکان تبدیل رمزارزهای مختلف به یکدیگر است. به این معنی که به عنوان مثال می توانید سایر آلت کوین های کسب شده را به بیت کوین تبدیل نمایید و به حساب بیت کوینی خود منتقل سازید. این امکان برای تمام رمز ارزهایی که توسط این حساب پشتیبانی می شوند، وجود دارد.
 • یکی دیگر از ویژگی های سایت Coinpot که آن را از سایر میکرو والت ها متمایز می سازد، امکان ماینینگ و استخراج تمام رمزارز هایی است که در این سایت پشتیبانی می شود.
 • در هنگام نگارش مقاله، حداقل مبلغ برداشت در سایت کوین پات برای بیت کوین ۰٫۰۰۰۱ بیت، برای بیت کوین کش ۰٫۰۰۰۱کش، برای داج کوین ۵۰ داج، برای لایت کوین ۰٫۰۰۲ لایت و برای دش کوین ۰٫۰۰۰۲ دش می باشد.
 • همچنین در هنگام نگارش مقاله، کارمز تمام تراکنش های فوق، صفر می باشد و کارمزدی از شما کسر نخواهد گردید.

عضویت در سایت CoinPot

ابتدا بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد سایت coinpot شوید.

حال بر روی دکمه “Register” کلیک نمایید تا فرم ثبت نام برای شما باز گردد. این فرم را با توجه به تصویر زیر تکمیل فرمایید.

ثبت نام در سایت کوین پات

پس از تکمیل فرم، ثبت نام شما انجام می گردد. حال کافیست به ایمیل خود مراجعه نمایید و بر روی لینک فعالسازی کلیک فرمایید تا حساب شما فعال گردد.

در این لحظه می توانید مجددا به سایت مراجعه کنید و با کلیک بر روی گزینه “Sign in” و وارد نمودن ایمیل، پسورد و حل کپچا وارد اکانت خود در سایت کوین پات شوید. (در فرم ورود گزینه “۲FA code” را خالی بگذارید).

اینک که با موفقیت حساب خود را در سایت CoinPot ساختید، نوبت آن رسیده است که ۷ سایت متصل به این کیف پول را بشناسید و در آن ها ثبت نام کنید تا بتوانید از همین امروز درآمد خود را از ارزهای دیجیتال رونق بخشید.

در تصویر زیر می توانید به صورت شماتیک با سایت های متصل به کوین پات و ارز هریک آشنا شوید و کلیات این سیستم را بهتر درک نمایید.

سایت های متصل به coinpot

برای متصل نمودن این ۷ سایت به حساب خود در سایت coinpot نیاز به هیچ عمل خاصی ندارید. فقط کافیست از طریق لینک های زیر به هر سایت مراجعه نمایید و با ایمیلی که در سایت کوین پات وارد کرده اید، در آن ها نیز ثبت نام نمایید. با این روش به صورت اتوماتیک، تمام سایت ها به کیف پول شما در سایت کوین پات متصل خواهند شد.

در ادامه ابتدا به معرفی هر یک از این ۷ سایت خواهیم پرداخت و در آن ها ثبت نام خواهیم کرد. سپس نحوه فعالیت در آن ها را تشریح خواهیم نمود.

سایت Bonus Bitcoin

سایت bonus bitcoin

سایت BonusBitcoin یکی از معتبرترین سایت های bitcoin faucet می باشد. این سایت فعالیت خود را از اواخر سال ۲۰۱۵ آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

کسب بیت کوین رایگان در سایت بونس بیت کوین بسیار ساده است و به هیچ تخصص خاصی نیاز ندارد. بدین منظور کافیست بر روی یک دکمه به نام Claim now کلیک کنید. با فشردن این دکمه در هر ۱۵ دقیقه می توانید مقداری بیت کوین رایگان متناسب با شانس خود دریافت نمایید.

عضویت در سایت BonusBitcoin

بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد سایت bonus bitcoin شوید.

حال بر روی دکمه “Register” کلیک نمایید تا فرم ثبت نام برای شما باز گردد. این فرم را با توجه به تصویر زیر تکمیل فرمایید.

کسب درآمد از سایت بونس بیت کوین

پس از تکمیل فرم، ثبت نام شما انجام می گردد. حال کافیست به ایمیل خود مراجعه نمایید و بر روی لینک فعالسازی کلیک فرمایید تا حساب شما فعال گردد.

در این لحظه می توانید مجددا به سایت مراجعه کنید و با کلیک بر روی گزینه “Sign in” و وارد نمودن ایمیل و پسورد وارد اکانت خود در سایت بونس بیت کوین شوید.

سایت Bit Fun

سایت bitfun

سایت Bit Fun یکی از فاست های معتبر بیت کوینی  به حساب می آید. این سایت فعالیت خود را از اوایل سال ۲۰۱۷ آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

کسب بیت کوین رایگان در سایت بیت فان بسیار ساده است و به هیچ تخصص خاصی نیاز ندارد. بدین منظور کافیست بر روی یک دکمه به نام Claim now کلیک کنید. با فشردن این دکمه در هر زمانی می توانید مقداری بیت کوین رایگان متناسب با شانس خود دریافت نمایید. فقط باید به این نکته توجه فرمایید که بین هر دو Claim متوالی شما، باید حداقل ۵ دقیقه فاصله باشد.

علاوه بر این، در این سایت با انجام بازی های مختلف نیز می توانید بیت کوین کسب نمایید.

عضویت در سایت BitFun

بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد سایت BitFun شوید.

حال بر روی دکمه “Register” کلیک نمایید تا فرم ثبت نام برای شما باز گردد. این فرم را با توجه به تصویر زیر تکمیل فرمایید.

کسب درآمد از سایت bit fun

پس از تکمیل فرم، ثبت نام شما انجام می گردد. حال کافیست به ایمیل خود مراجعه نمایید و بر روی لینک فعالسازی کلیک فرمایید تا حساب شما فعال گردد.

در این لحظه می توانید مجددا به سایت مراجعه کنید و با کلیک بر روی گزینه “Sign in” و وارد نمودن ایمیل و پسورد، وارد اکانت خود در سایت بیت فان شوید.

سایت Moon Bitcoin

کار با سایت moon bitcoin

سایت Moon Bitcoin یکی از معتبرترین سایت های قطره چکانی بیت کوین می باشد. این سایت متعلق به مجموعه Moon است و فعالیت خود را از اواخر سال ۲۰۱۴ آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

در سایت MoonBitcoin مشابه سایت بیت فان ، محدودیت زمانی برای کسب بیت کوین رایگان وجود ندارد و شما در هر زمانی با کلیک بر روی یک دکمه به نام claim now می توانید مقداری بیت کوین رایگان دریافت نمایید. فقط باید به این نکته توجه فرمایید که بین هر دو claim متوالی شما، باید حداقل ۵ دقیقه فاصله باشد.

عضویت در سایت MoonBitcoin

برای فعالیت در سایت moonbitcoin نیازی به ثبت نام ندارید. فقط کافیست بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه اصلی این سایت شوید و سپس با وارد کردن آدرس ایمیلی که با استفاده از آن در سایت coinpot ثبت نام نموده اید، می توانید وارد اکانت خود در سایت مون بیت کوین شوید.

پس از کلیک بر روی دکمه فوق، مطابق تصویر و راهنمایی های زیر عمل نمایید.

آموزش ثبت نام در مجموعه سایت های moon

پس از کلیک بر روی دکمه “sign in” باید کپچا را حل نمایید و بر روی دکمه “submit” کلیک فرمایید تا وارد سایت گردید.

سایت Moon Dogecoin

سایت moon dogecoin

سایت Moon Dogecoin یکی از معتبرترین سایت های قطره چکانی داج کوین است که عضوی دیگر از مجموعه وب سایت های Moon می باشد. این سایت فعالیت خود را از اواسط سال ۲۰۱۴ آغاز نموده است و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

در سایت MoonDogecoin  مشابه سایت MoonBitcoin ، محدودیت زمانی برای کسب داج کوین رایگان وجود ندارد و شما در هر زمانی با کلیک بر روی یک دکمه به نام claim now می توانید مقداری داج کوین رایگان دریافت نمایید. فقط باید به این نکته توجه فرمایید که بین هر دو claim متوالی شما، باید حداقل ۵ دقیقه فاصله باشد.

عضویت در سایت MoonDogecoin

برای فعالیت در سایت moondogecoin نیازی به ثبت نام ندارید. فقط کافیست بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه اصلی این سایت شوید و سپس با وارد کردن آدرس ایمیلی که با استفاده از آن در سایت coinpot ثبت نام نموده اید، می توانید وارد اکانت خود در سایت مون داج کوین شوید.

پس از کلیک بر روی دکمه فوق، مطابق با روالی که برای سایت Moon Bitcoin بیان شد، عمل نمایید.

سایت Moon LiteCoin

کسب لایت کوین با سایت moon litecoin

سایت Moon LiteCoin یکی از معتبرترین سایت های Litecoin faucet است که عضوی دیگر از مجموعه وب سایت های Moon می باشد. این سایت فعالیت خود را از ابتدای سال ۲۰۱۵ آغاز نموده است و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

در سایت MoonLitecoin مشابه سایت MoonBitcoin ، محدودیت زمانی برای کسب لایت کوین رایگان وجود ندارد و شما در هر زمانی با کلیک بر روی یک دکمه به نام claim now می توانید مقداری لایت کوین رایگان دریافت نمایید. فقط باید به این نکته توجه فرمایید که بین هر دو claim متوالی شما، باید حداقل ۵ دقیقه فاصله باشد.

عضویت در سایت MoonLitecoin

برای فعالیت در سایت moonlitecoin نیازی به ثبت نام ندارید. فقط کافیست بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه اصلی این سایت شوید و سپس با وارد کردن آدرس ایمیلی که با استفاده از آن در سایت coin pot ثبت نام نموده اید، می توانید وارد اکانت خود در سایت مون لایت کوین شوید.

پس از کلیک بر روی دکمه فوق، مطابق با روالی که برای سایت Moon Bitcoin بیان شد، عمل نمایید.

سایت Moon BCH

کسب بیت کوین کش با سایت moon cash

سایت Moon BCH یا مون کش یکی از سایت های معتبر Bitcoin Cash Faucet می باشد که عضوی دیگر از مجموعه وب سایت های Moon است. این سایت فعالیت خود را از ابتدای سال ۲۰۱۸ آغاز نموده است و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

در سایت MoonBCH  مشابه سایت MoonLitecoin ، محدودیت زمانی برای کسب بیت کوین کش رایگان وجود ندارد و شما در هر زمانی با کلیک بر روی یک دکمه به نام claim now می توانید مقداری بیت کوین کش رایگان دریافت نمایید. فقط باید به این نکته توجه فرمایید که بین هر دو claim متوالی شما، باید حداقل ۵ دقیقه فاصله باشد.

عضویت در سایت MoonCash

برای فعالیت در سایت moon cash نیازی به ثبت نام ندارید. فقط کافیست بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه اصلی این سایت شوید. سپس بر روی دکمه “sign in” کلیک فرمایید.

حال فرمی مطابق شکل زیر برای شما باز می شود. این فرم را با توجه به تصویر ذیل، تکمیل نمایید تا وارد اکانت خود در سایت mooncash شوید.

سایت mooncash

سایت Moon Dash

کسب ارز داش کوین با سایت moon dash

سایت Moon Dash یکی از معتبرترین سایت های Dash faucet است که عضوی دیگر از مجموعه وب سایت های Moon می باشد. این سایت فعالیت خود را از اواخر سال ۲۰۱۵ آغاز نموده است و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

در سایت MoonDash مشابه سایت MoonCash ، محدودیت زمانی برای کسب دش کوین رایگان وجود ندارد و شما در هر زمانی با کلیک بر روی یک دکمه به نام claim now می توانید مقداری دش کوین رایگان دریافت نمایید. فقط باید به این نکته توجه فرمایید که بین هر دو claim متوالی شما، باید حداقل ۵ دقیقه فاصله باشد.

عضویت در سایت MoonDash

برای فعالیت در سایت moondash نیازی به ثبت نام ندارید. فقط کافیست بر روی دکمه کلیک نمایید تا وارد صفحه اصلی این سایت شوید.

سپس بر روی “sign in” کلیک کنید و مطابق با روالی که برای سایت Moon BCH بیان شد، عمل نمایید تا بتوانید وارد اکانت خود در سایت مون دش شوید و به کسب دش کوین رایگان بپردازید.

آموزش کار با سایت CoinPot و سایت های متصل به آن

حال که در سایت coinpot و ۷ سایت متصل به آن ثبت نام کرده اید و آماده اید تا کسب درآمد از ارزهای دیجیتال را آغاز نمایید، نحوه کار با پنل کاربری و نکات مهم در مورد هریک از سایت های معرفی شده را بررسی خواهیم کرد.

آموزش کار با پنل کاربری سایت CoinPot

پس از ورود به حساب خود در سایت کوین پات ، داشبورد حساب خود را مشاهده می کنید که در آن اطلاعات مختلفی در مورد دارایی ها و تراکنش ها وجود دارد. در سمت چپ پنل کاربری شما، منوی کاربری وجود دارد که مشابه تصویر زیر است و در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

کسب ارزهای دیجیتال با سایت coinpot

Dashboard

شما را به داشبورد حساب خود در سایت coinpot منتقل می نماید.

News

جدیدترین تغییرات و اخبار سایت در این بخش اطلاع رسانی می شود.

Lottery

این گزینه مربوط به بخش لاتاری سایت است. در این بخش می توانید با خرید بلیط های قرعه کشی، در لاتاری شرکت نمایید. البته با توجه به شانس کمی که در این بخش برای برنده شدن وجود دارد و سبک قمارگونه آن، میلیونر باش فعالیت در این بخش را هرگز توصیه نمی کند و به همین دلیل از آموزش این بخش خودداری می کنیم.

Multiplier

این بخش مربوط به بازی قمارگونه HI-LO است. این بازی بر اساس شرط بندی روی اعداد کمتر و بیشتر می باشد. استفاده از این گزینه، هرگز به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد و به همین دلیل آموزشی هم در مورد این قسمت داده نخواهد شد.

اگر به دنبال درآمد سالم و حرفه ای در سایت coinpot هستید، درگیر این بخش نشوید.

CoinPot Tokens

با کلیک بر روی این گزینه به بخش مدیریت توکن های خود در سایت coinpot هدایت می شوید. قبل از بررسی گزینه های این بخش، بهتر است با توکن ها، مصارف و نحوه بدست آوردن آن ها آشنا گردیم.

توکن و مصارف آن

توکن ها، در حقیقت یک اعتبار است که توسط سایت کوین پات به شما داده می شوند و مصارف مختلفی دارند. به عنوان مثل می توانید با آن ها بلیط های لاتاری را خریداری نمایید یا در بخش Multiplier از آن ها استفاده کنید و یا آن ها را تبدیل به ارزهای دیجیتال نمایید و برداشت کنید.

بهترین راه استفاده از توکن ها تبدیل آن ها به ارزهای دیجیتال است.

نحوه بدست آوردن توکن ها

در سایت coinpot از ۴ روش زیر می توانید توکن بدست آورید:

 • اصلی ترین روش کسب توکن در سایت coin pot به این شکل است که هر بار که شما در ۷ سایت دیگر که در بالا معرفی شده اند، بر روی claim کلیک می کنید، علاوه بر درآمد خود، به صورت اتوماتیک ۳ توکن در سایت coinpot نیز دریافت می نمایید. بنابراین تا می توانید سعی کنید در ۷ سایت معرفی شده بیشتر فعالیت نمایید تا توکن های بیشتری دریافت نمایید
 • راه بعدی ماینینگ توکن است که می توانید با مراجعه به بخش استخراج توکن و در اختیار قرار دادن قدرت پردازش سیستم خود، به استخراج توکن بپردازید. به طور کلی با توجه به فشاری که این روش به cpu سیستم وارد می نماید و بازدهی که دارد، چندان توصیه نمی شود. مگر در صورتی که سیستم بسیار قوی داشته باشید.
 • راه سوم، برنده شدن در لاتاری است
 • راه آخر، افزایش توکن ها از طریق شرکت در بخش Multiplier است.

حال که با توکن ها آشنا شدیم بهتر است به گزینه های موجود در بخش CoinPot Tokens بپردازیم. قسمت های مختلف این بخش، در تصویر زیر توضیح داده شده اند.

آموزش کار با سایت کوین پات

نحوه استخراج توکن ها

ابتدا بر روی “Mine coinpot tokens” کلیک کنید. حال صفحه ای برای شما باز می شود که در آن می توانید میزان استفاده از cpu و تعداد هسته هایی که درگیر ماینینگ شوند را مشخص نمایید. در انتها کافیست بر روی “Earn more” کلیک فرمایید تا استخراج آغاز گردد.

نکاتی که در مورد استخراج بهتر است بدانید:

 • استخراج مستقیما از cpu سیستم شما استفاده می کند و این امر باعث کاهش راندمان سیستم شما خواهد شد.
 • اگر در سیستم خود آنتی ویروس یا برنامه هایی مانند Ad-Blocking دارید، در هنگام استخراج بهتر است آن ها را غیر فعال نمایید. چون اینگونه برنامه ها می توانند بازده استخراج را کاهش دهند و یا حتی آن را متوقف سازند.
 • تقریبا هر ۵ دقیقه، میزان کوینی که استخراج کرده اید به بالانس شما اضافه خواهد گشت.
 • اگر صفحه ماینینگ را در مرورگر خود ببندید و یا بر روی Pause کلیک نمایید، استخراج متوقف خواهد شد.
 • بازده استخراج به عواملی مانند تنظیمات ماینینگ، ارزش رمزارزها، سختی شبکه و قدرت سیستم شما بستگی دارد.
نحوه تبدیل کوین ها به سایر ارزهای دیجیتال

پس از کلیک بر روی دکمه “Convert coinpot tokens to” با فرمی مشابه شکل زیر مواجه می شوید. این فرم را با توجه به تصویر ذیل تکمیل فرمایید و بر روی “Convert” کلیک نمایید تا کوین های شما به رمز ارز مورد نظرتان تبدیل گردند.

تبدیل توکن ها در سایت coinpot

Bitcoin Core

با کلیک بر روی این گزینه به بخش مدیریت بیت کوین های خود در سایت coinpot هدایت می شوید. این صفحه مشابه شکل زیر می باشد که به توضیح آن خواهیم پرداخت.

آموزش پنل کاربری سایت کوین پات

تمام گزینه های موجود در این بخش کاملا مشابه با بخش CoinPot Tokens است و نیازی به توضیح مجدد نیست. جز دو گزینه Deposit bitcoin core و Withdraw bitcoin core که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.

Deposit bitcoin core

این گزینه مربوط به واریز بیت کوین به کیف پول خود در سایت coinpot است. واریز بیت کوین به میکرو والت coinpot برای اموری مانند شرکت در لاتاری، شرکت در بخش multiplier و یا تبدیل آن به سایر رمزارزهای پشتیبانی شده، صورت می پذیرد.

واریز پول به این میکرو والت هرگز توصیه نمی شود اما اگر قصد این کار را داشته باشید، کافیست بر روی گزینه “Deposit bitcoin core” کلیک نمایید و در فرم باز شده، بر روی “Generate deposit address” کلیک فرمایید تا آدرس کیف پول در اختیار شما قرار گیرد. آن گاه می توانید با کپی کردن این شماره حساب، به آن پول واریز نمایید تا در حساب شما منظور گردد.

فقط توجه نمایید که حداقل مبلغ واریزی ۰٫۰۰۱ بیت کوین است.

Withdraw bitcoin core

این گزینه مربوط به برداشت از حساب بیت کوین شما در سایت coinpot می باشد. هنگامی که می خواهید درآمد خود را برداشت نمایید باید از این گزینه استفاده نمایید.

پس از کلیک بر روی این گزینه، با فرمی مشابه شکل زیر مواجه می شوید که آن را با توجه به تصویر ذیل تکمیل فرمایید.

آموزش برداشت از میکرو والت coinpot

نکاتی که در مورد بخش برداشت درآمد بهتر است بدانید:

 • در صورتی که قصد دارید بیت کوین های خود را به کیف پول آنلاین خود در بلاک چین منقل سازید، در فیلد “Withdrawal method” گزینه “Withdraw to bitcoin core wallet” را انتخاب نمایید.
 • پس از اینکه درخواست برداشت خود را ثبت کردید، باید به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینک تاییدی که برای شما ارسال شده است کلیک فرمایید تا درخواست شما انجام گردد.
 • حداقل مبلغ برداشت برای بیت کوین، ۰٫۰۰۰۱ بیت کوین است.
 • در هنگام نگارش مقاله، کارمزد انتقال صفر است.
 • پرداخت ها نهایتا ظرف ۴۸ ساعت انجام می گردند.

Bitcoin Cash و Dogecoin و Litecoin و Dash

این ۴ گزینه هر یک مربوط به یکی از رمز ارزهاست و از نظر گزینه ها و تنظیمات موجود کاملا مشابه به Bitcoin Core هستند. فقط در حداقل مبلغ برداشت تفاوت وجود دارد که می توانید برای هر ارز، حداقل مبلغ برداشت را در صفحه مربوط به آن ارز و در کادر IMPORTANT مشاهده نمایید.

ایمیل شما در سایت

حال که منوی اصلی را با تمام گزینه های موجود بررسی کردیم، تنها قسمت باقیمانده در سایت coinpot بخش فوقانی سایت است که ایمیل شما در آن قرار دارد. با کلیک بر روی ایمیل خود دو گزینه در اختیارتان قرار می گیرد. یکی گزینه “Sign out” است که برای خروج از حساب کاربری از آن استفاده می کنید و دیگری گزینه “Account details” است که در آن می توانید به تغییر رمز عبور، فعال یا غیر فعال کردن ۲FA و بررسی آخرین فعالیت های خود در سایت coinpot بپردازید.

آموزش کار با پنل کاربری سایت بونس بیت کوین

پس از ورود به حساب خود در سایت BonusBitcoin ، با تصویری مشابه شکل زیر مواجه خواهید شد که در ادامه به توضیح گزینه های آن خواهیم پرداخت.

کسب بیت کوین رایگان با سایت bonus bitcoin

۱- ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید و هم اکنون با آن به سایت وارد شده اید در این فیلد نمایش داده می شود.

۲- مجموع موجودی شما را در میکرو والت coinpot نشان می دهد.

۳- شما را به صفحه حساب کاربری خود در سایت بونس بیت کوین منتقل می کند. در این بخش می توانید با استفاده از گزینه “Change password” به تغییر رمز عبور خود بپردازید.

۴- با کلیک بر روی این گزینه به بخش مدیریت زیرمجموعه های خود هدایت خواهید شد. در این بخش می توانید لینک زیرمجموعه گیری خود را دریافت نمایید و با تبلیغ آن در بسترهای اجتماعی به جذب زیرمجموعه بپردازید. همچنین در این قسمت تعداد زیرمجموعه های شما نیز قابل رویت می باشد.

۵- با کلیک بر روی این گزینه از حساب کاربری خود در سایت bonus bitcoin خارج خواهید شد.

۶- این گزینه مربوط به بازی پرتاب تاس است که یک بازی قمار گونه است و استفاده از آن توصیه نمی شود.

۷- این گزینه مربوط به بخش آفرها و انجام کارهای کوچک است. با ورود به این بخش می توانید پیشنهادات مختلفی را مشاهده کنید که در قبال انجام آن ها، به اندازه ای که معین شده است ساتوشی دریافت خواهید کرد. اگر توان انجام آفرها را داشته باشید، این گزینه به بهبود درآمد شما کمک شایانی خواهد نمود. بهترین آفرهای این بخش در سربرگ های Wannads ، Offer Daddy و Offer Toro قرار گرفته است.

نحوه کسب بیت کوین رایگان در سایت Bonus Bitcoin

پس از ورود به پنل کاربری خود در سایت bonusbitcoin شما در حقیقت در بخش Faucet قرار دارید. بنابراین فقط کافیست صفحه را به سمت پایین اسکرول نمایید تا با تصویری مشابه شکل زیر روبرو شوید.

آموزش کار با سایت bonusbitcoin

جهت کسب بیت کوین رایگان ابتدا کپچا را حل کنید و سپس بر روی دکمه “Claim now” کلیک نمایید. هر ۱۵ دقیقه مجددا به همین شکل می توانید جهت کسب بیت کوین رایگان اقدام فرمایید.

همان طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید دو گزینه دیگر نیز وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • Switch to SolveMedia captcha: با کلیک بر روی این گزینه می توانید نوع کپچایی که باید حل نمایید را تغییر دهید.
 • Change your claim settings: با کلیک بر روی این عبارت به بخش تنظیمات Claim منتقل خواهید شد که در آن می توانید گزینه هشدار صوتی برای اتمام هر ۱۵ دقیقه و گزینه دریافت میانگین به جای مقدار متغیر به ازای هر Claim را فعال یا غیر فعال نمایید.

نکات مهم  درمورد فعالیت در سایت بونس بیت کوین

 • در سایت بونس بیت کوین شما می توانید هر ۱۵ دقیقه یکبار بر روی Claim کلیک نمایید. در هر بار claim کردن شانس برنده شدن مبلغی بین ۵ تا ۵۰۰۰ ساتوشی را دارید.
 • در لحظه نگارش مطلب، میانگین هر رول ۲۲ ساتوشی می باشد. شما می توانید به جای اینکه یک مبلغ شانسی و متغیر بدست بیاورید با زدن تیک جمله “Always receive the average claim amount” در بخش Change your claim settings هر دفعه میانگین در نظر گرفته شده را کسب نمایید. میانگین با توجه به ارزش بیت کوین در هر لحظه ممکن است افزایش یا کاهش یابد. فعال کردن این گزینه توصیه می شود.
 • هر بار که زیرمجموعه های شما در سایت bonusbitcoin بر روی Claim کلیک می کنند و کسب درآمد می نمایند، معادل ۵۰% از درآمد آن ها از طرف سایت به شما پرداخت خواهد شد. توجه نمایید که این مبلغ از طرف سایت به عنوان پاداش به شما پرداخت می شود و از درآمد زیرمجموعه ها کسر نخواهد گردید.
 • در این سایت محدودیتی در تعداد زیرمجموعه هایی که می توانید جذب نمایید وجود ندارد. بنابراین سعی کنید از این پتانسیل استفاده نمایید تا بتوانید درآمد خود را با رشد چشمگیری همراه سازید.
 • سایت bonus bitcoin هر روز به اندازه ۵ درصد از میزان ساتوشی که شما در ۷۲ ساعت گذشته توسط Cliam زدن و یا فعالیت زیرمجموعه های خود کسب نموده اید، در پایان روز به موجودی شما به عنوان جایزه اضافه می کند. برای اینکه این ۵ درصد هر روز به شما تعلق گیرد باید حتما در روز قبل آن، حداقل یکبار در سایت Claim زده باشید.

آموزش کار با سایت بیت فان

پس از ورود به حساب خود در سایت BitFun ، با تصویری مشابه شکل زیر مواجه خواهید شد که در ادامه به توضیح گزینه های آن خواهیم پرداخت.

آموزش کار با سایت bit fun

۱- این گزینه شما را به بخش بازی های سایت بیت فان هدایت می کند. با کلیک بر روی این گزینه، می توانید لیستی از بازی ها را مشاهده نمایید و با انتخاب هرکدام و بازی کردن، به راحتی بیت کوین کسب کنید. این بخش از گزینه های بسیار مفید کسب درآمد در سایت است. بنابراین سعی نمایید به اندازه ای که وقت دارید، بازی کنید و بیت کوین جمع آوری نمایید.

۲- این گزینه مربوط به بازی پرتاب تاس است که یک بازی قمار گونه است و استفاده از آن توصیه نمی شود.

۳- این گزینه مربوط به بخش آفرها و انجام کارهای کوچک است. با ورود به این بخش می توانید پیشنهادات مختلفی را مشاهده کنید که در قبال انجام آن ها، به اندازه ای که معین شده است ساتوشی دریافت خواهید کرد. اگر توان انجام آفرها را داشته باشید، این گزینه به بهبود درآمد شما کمک شایانی خواهد نمود. بهترین آفرهای این بخش در سربرگ های Wannads  و Offer Toro قرار گرفته است.

۴- با کلیک بر روی این آپشن، ۳ گزینه در اختیار شما قرار می گیرد. گزینه اول ACCOUNT DETAILS است که در آن می توانید موجودی حساب خود در سایت coinpot را مشاهده فرمایید و همچنین به تغییر رمزعبور و یا مدیریت زیرمجموعه های خود بپردازید. گزینه دوم REFERRALS است که در آن لینک زیرمجموعه گیری شما قرار دارد و می توانید تعداد زیرمجموعه های خود و درآمدتان از آن ها را نیز مشاهده فرمایید. گزینه سوم SIGN OUT است که با کلیک بر روی آن از حساب کاربری خود در سایت Bit Fun خارج خواهید شد.

۵- کل موجودی بیت کوین شما در سایت coinpot را نشان می دهد.

۶- میزان ساتوشی که این بار با کلیک بر روی دکمه “Claim now” بدست خواهید آورد، نشان داده می شود.

۷- با کلیک بر روی این دکمه و حل کپچا، میزان ساتوشی تعیین شده را کسب می کنید. هر ۵ دقیقه مجددا می توانید بر روی این دکمه کلیک نمایید و بیت کوین رایگان جمع آوری نمایید. هرچقدر سعی کنید در طول روز، بیشتر بر روی این دکمه کلیک کنید درآمد بیشتری نیز کسب خواهید نمود.

نکات مهم  در مورد فعالیت در سایت Bit Fun

 • هر بار که زیرمجموعه های شما در سایت بیت فان بر روی Claim کلیک می کنند و کسب درآمد می نمایند، معادل ۵۰% از درآمد آن ها از طرف سایت به شما پرداخت خواهد شد. توجه نمایید که این مبلغ از طرف سایت به عنوان پاداش به شما پرداخت می شود و از درآمد زیرمجموعه ها کسر نخواهد گردید.
 • در این سایت محدودیتی در تعداد زیرمجموعه هایی که می توانید جذب نمایید وجود ندارد. بنابراین سعی کنید از این پتانسیل استفاده نمایید تا بتوانید درآمد خود را با رشد چشمگیری همراه سازید.

آموزش کار با مجموعه سایت های Moon

پنل کاربری و نحوه فعالیت در مجموعه سایت های moon مشابه یکدیگر می باشد. بنابراین در ادامه به یکی از سایت های این مجموعه خواهیم پرداخت و تمام نکات لازم را بیان خواهیم نمود.

آموزش کار با پنل کاربری در سایت مون داش

پس از ورود به حساب خود در سایت moondash ، با تصویری مشابه شکل زیر مواجه خواهید شد که در ادامه به توضیح گزینه های آن خواهیم پرداخت.

آموزش کسب ارزهای دیجیتال با مجموعه سایت های moon

۱- این گزینه شما را به بخش اصلی و فاست سایت منتقل می کند که می توانید در آن به کسب داش کوین رایگان بپردازید.

۲- با کلیک بر روی این گزینه به بخش مدیریت زیرمجموعه های خود هدایت خواهید شد. در این بخش می توانید لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود را دریافت نمایید و با تبلیغ آن در بسترهای اجتماعی به جذب زیرمجموعه بپردازید. همچنین در این قسمت تعداد زیرمجموعه های شما و میزان درآمدتان از آن ها نیز قابل رویت می باشد.

۳- در این بخش آفرهایی ارائه می شود که در صورتی که قادر به انجام صحیح آن ها باشید می توانید درآمد خود را بهبود بخشید.

۴- با کلیک بر روی این گزینه از اکانت خود خارج خواهید شد.

۵- میزان داش کوین شما در میکرو والت کوین پات را نشان می دهد.

۶- میزان داش کوینی که این بار با کلیک بر روی دکمه “claim now” بدست خواهید آورد، نشان داده می شود.

۷- با تیک زدن این گزینه، هنگامی که مجددا شما می توانید بر روی claim now کلیک کنید، سایت شما را با خبر می سازد. بین هر بار کلیک بر روی این دکمه باید حداقل ۵ دقیقه فاصله باشد. با کلیک بر روی گزینه “change settings” می توانید مشخص نمایید سایت چه زمانی و به چه شکلی شما را با خبر سازد. به عنوان مثال می توانید مشخص نمایید هر بار که میزان داش کوین دریافتی به ۰٫۰۰۰۰۰۳ رسید با ایجاد یک صدا شما را آگاه سازد.

۸- با کلیک بر روی این دکمه و حل کپچا، میزان داش کوین تعیین شده را کسب می کنید. هر ۵ دقیقه مجددا می توانید بر روی این دکمه کلیک نمایید و داش کوین رایگان جمع آوری نمایید. هرچقدر سعی کنید در طول روز، بیشتر بر روی این دکمه کلیک کنید درآمد بیشتری نیز کسب خواهید نمود.

همچنین اگر صفحه ی اصلی سایت را به سمت پایین اسکرول نمایید، مجموعه ای از سوالات متداول و پاسخ آن ها نیز وجود دارد که مطالعه آن ها می تواند سودمند واقع گردد.

جوایز و پاداش های مجموعه سایت های Moon

در مجموعه سایت های Moon جوایز و پاداش هایی وجود دارد که به ازای هر بار Claim زدن به شما تعلق می گیرد. در ادامه به معرفی این جوایز خواهیم پرداخت.

 • Daily Loyalty Bonus: جایزه وفاداری روزانه به این ترتیب است که شما به ازای هر روزی که در سایت بر روی Claim کلیک کنید، یک درصد به Daily Loyalty Bonus شما اضافه می شود و در نهایت به اندازه مجموع این درصد، بصورت مازاد و به عنوان جایزه بر روی مبلغی که به ازای Claim دریافت می کنید، اضافه خواهد گشت. برای این کار شما باید هر روز حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کنید تا در روز بعد یک درصد دیگر به آن اضافه شود. با این حساب شما در عرض ۱۰۰ روز می توانید این درصد را به ماکزیمم مقدار خود برسانید و ۲ برابر مبلغی را که در روز اول بدست می آوردید، کسب نمایید. توجه نمایید که اگر حتی یک روز این کار را انجام ندهید، درصد جایزه وفاداری روزانه شما صفر خواهد شد. این نکته در مورد تمام سایت های مجموعه Moon صدق می کند.
 • Referral Bonus: این جایزه مربوط به قدرت زیر مجموعه گیری شما می باشد و بدین ترتیب عمل می کند که به ازای هر زیرمجموعه فعال شما، یک درصد به Referral Bonus شما اضافه می گردد (تا سقف ۱۰۰ درصد) و در نهایت به اندازه مجموع این درصد، بصورت مازاد و به عنوان جایزه بر روی مبلغی که به ازای Claim دریافت می کنید، اضافه خواهد گشت. زیر مجموعه فعال به زیر مجموعه ای گفته می شود که در ۷۲ ساعت گذشته حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کرده باشد.
 • Mystery Bonus: این جایزه همان طور که از نامش پیداست، ماهیت اسرار آمیز دارد و به جز مدیریت سایت کسی از ماهیت این جایزه و اینکه این درصد ها بر چه اساسی در نظر گرفته می شود، چیزی نمی داند. این جایزه نیز می تواند بین ۱ تا ۱۰۰ درصد به میزان مبلغ دریافتی شما در هر Claim اضافه نماید.
جوایز مخصوص سایت moon bitcoin

سایت مون بیت کوین علاوه بر جوایز فوق دو جایزه دیگر نیز دارد که این جوایز عبارتند از:

 • Offer Bonus: این جایزه بر اساس انجام دادن Offer ها به شما تعلق می گیرد. با کلیک بر روی گزینه “offers” در سایت moonbitcoin وارد بخش آفرها می شود. در این بخش اگر بتوانید آفری را به صورت صحیح و کامل انجام دهید علاوه بر دریافت پاداش آفر، درصدی را نیز به عنوان جایزه و به ازای هر claim دریافت خواهید کرد. به ازای هر آفری که در ۳۰ روز گذشته انجام داده اید، ۵ درصد (تا سقف۱۰۰ درصد) پاداش می گیرید. این مبلغ هر دفعه با کلیک کردن بر روی Claim بصورت مازاد به شما تعلق خواهد گرفت.
 • Mining Bonus: این پاداش مربوط به قسمت Mining یا استخراج سایت moon bitcoin است و میزان آن به شدت استفاده از CPU کامپیوتر شما بستگی دارد. برای فعال کردن این گزینه، باید تیک گزینه “Run mining bonus” را بزنید. این گزینه بالای دکمه claim now واقع شده است. پس از زدن تیک این گزینه، می توانید میزان استفاده از cpu سیستم را نیز تعیین کنید. با فعال کردن این گزینه علاوه بر دریافت درآمد از ماینینگ، درصدی بصورت مازاد و به عنوان جایزه بر روی مبلغی که به ازای Claim دریافت می کنید، اضافه خواهد گشت.

توجه: فعال کردن گزینه Mining به دلیل فشار زیادی که بر روی سیستم می آورد و بازده کمی که دارد، هرگز توصیه نمی شود.

نکات مهم  در مورد فعالیت در مجموعه سایت های Moon

 • هر بار که زیرمجموعه های شما در مجموعه سایت های Moon بر روی Claim کلیک می کنند و کسب درآمد می نمایند، معادل ۲۵ تا ۵۰ درصد از درآمد آن ها از طرف سایت به شما هدیه خواهد شد. توجه نمایید که این مبلغ از طرف سایت به عنوان پاداش به شما پرداخت می شود و از درآمد زیرمجموعه ها کسر نخواهد گردید. در سایت moon bitcoin این میزان ۵۰ درصد است و در ۴ سایت دیگر ۲۵ درصد است.
 • در این سایت ها محدودیتی در تعداد زیرمجموعه هایی که می توانید جذب نمایید وجود ندارد. بنابراین سعی کنید از این پتانسیل استفاده نمایید تا بتوانید درآمد خود را با رشد چشمگیری همراه سازید.
 • در این سایت ها هرچقدر بیشتر بر روی claim کلیک نمایید، درآمد شما سریع تر و بیشتر رشد خواهد نمود. همچنین همیشه به یاد داشته باشید که همواره از قانون حداقل یک کلیک در هر ۲۴ ساعت پیروی نمایید.

جمع بندی

در این آموزش به صورت جامع با سایت CoinPot و امکانات آن آشنا شدیم و مجموعه وب سایت های متصل به آن را معرفی نمودیم. سپس به تشریح ۷ وب سایت متصل به میکرو والت کوین پات و نحوه کسب ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، دوج کوین و دش کوین پرداختیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

به اشتراک بگذارید:

42 نظر در “کسب رایگان ارزهای دیجیتال با ۷ سایت متصل به سایت کوین پات

 • مهر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱:۴۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  من در کوین پات ثبت نام کردم و مقداری هم claim زدم ویه خورده تو حسابم دیدم که اومده
  من صفحه هایی که مربوط به کوین پات میشد رو نبستم و رفتم سر کار و زمانی که برگشتم دیگه وارد اکانتم نمیشه و داخل اکانت کوین پات هم نمیتونم برم و پیغام
  Error: Unexpected error – please or contact us at [support@coinpot.co] if you believe there is a problem at our end
  میده .
  چیکار باید بکنم ؟
  ممنون

  پاسخ
  • مهر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۲:۴۲ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را لحاظ فرمایید:
   ۱- مودم را خاموش و روشن نمایید.
   ۲- کش مرورگر را پاک کنید.
   ۳- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   ۴- ۴۸ ساعت صبر نمایید اگر مشکل شما حل نشد از طریق ایمیلی که به شما داده شده است با پشتیبانی سایت مذکور ارتباط برقرار کنید و مشکل خود را با آن ها مطرح سازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • مهر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۲ ب.ظ
   پیوند یکتا

   متاسفانه همه اکانت های سایت بسته شده و پشتیبانی به تیچ وجه جواب نمیدم منم کلی پول داشتم توش

   پاسخ
 • شهریور ۲۸, ۱۳۹۸ در ۸:۲۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام

  Roll failed, reason: No valid account is signed in
  چن روزیه وقتی می خوام اتورول بزنم این پیام میاد. دلیلش چیه بنظرتون؟

  پاسخ
  • شهریور ۳۰, ۱۳۹۸ در ۵:۵۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را امتحان فرمایید:
   ۱- مودم را خاموش و روشن کنید.
   ۲- از مرورگرهای به روز استفاده کنید.
   ۳- کش مرورگر خود را به طور کامل پاک نمایید.
   ۴- مجدد به سایت وارد گردید و رول بزنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۱۷, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام آقا من وارد سایت bonusbitشدم بعد اومدم ببینم واقعا میاد به حساب coin زدم برداشت بعد وارد کیف پولم شدم ولی وقتی وارد شدم سه تا از ارزهام صفر شده بوده با اینکه قبل اینکار وارد کیف پولم شده بودم و میزان ارزام سر جاش بود لطفا راهنمایی گنید

  پاسخ
  • شهریور ۱۸, ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از چه کیف پولی استفاده می کنید؟ اگر از کوین پات استفاده می کنید که وقتی درخواست برداشتی ثبت کنید، مبلغ از موجودی شما کم خواهد شد و در صورتی که شرایط برداشت را داشته باشید و تخلفی مرتکب نشده باشید به حسابی که معرفی کرده اید، انتقال خواهد یافت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۸, ۱۳۹۸ در ۹:۲۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید سایت moonliteبعد تست انسان شناسی برای دریافت لایتکوین بعد چند روز فعالیتم این ارور رو میده جریان چیه؟

  Moon Litecoin depends on the revenue from displaying a small number of adverts that may interest you, so that we can continue to payout.
  We respectfully ask you to disable your ad-blocking browser plugin/software or add this page to the exception list and then refresh the page

  پاسخ
  • شهریور ۹, ۱۳۹۸ در ۲:۰۰ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از شما خواسته شده است که نرم افزارهایی را که تبلیغات را بلاک می کنند (مانند اد بلاکر)، غیر فعال نمایید و به سایت مذکور اجازه دهید تبلیغات را بارگذاری نماید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۱۹, ۱۳۹۸ در ۲:۳۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دادا قوت خسته نباشید جناب من دیشب درخواست برداشت زدم و اینبار شماره حساب رو عوض کردم و موقع تایید برداشت داخل ایمیل پیغام خطا واسم فرستاد دارم خواست که به ایمیل شون درخواست بدم دلیلش چیه ممنون میشم راهنمایی کنیید

  پاسخ
  • مرداد ۱۹, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۵ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پس از تعویض شماره حساب، امکان برداشت فراهم نیست. مدتی طول می کشد تا مجدد اجازه برداشت برای شما فراهم گردد و باید اقداماتی انجام دهید که مطمئن شوند خود شما درخواست برداشت داده اید و شخص دیگری به حساب شما دسترسی پیدا نکرده است. بنابراین آنچه از شما خواسته می شود را انجام دهید و صبر کنید تا زمان لازم سپری گردد. سپس می توانید درخواست برداشت دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۷, ۱۳۹۸ در ۵:۵۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید داخل سایت مقدار بیت کویین من بیشتر از مقدار برداشتی هست دلیلش چیه ممنون میشم راهنمایی کنید .۰۰۰۶۷ بیت دارم ولی ولی برداشت فقط مقدار.۰۰۰۲۱نشون میده

  پاسخ
  • مرداد ۷, ۱۳۹۸ در ۷:۰۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر مبلغ مذکور مربوط به انجام آفرها است، ممکن است هنوز انجام پروسه تایید آفرهای شما به صورت کامل طی نشده است. چون از زمانی که شما یک آفر را انجام می دهید، پروسه تایید می تواند تا ۳۰ روز نیز به طول انجامد. بنابراین حق برداشت درآمد مربوط به آفرها تا تایید کامل داده نمی شود. همچنین حتما کارمزد شبکه بیت کوین را نیز برای برداشت های خود در نظر بگیرید، شاید رقم مورد نظر شما مربوط به کارمزد تراکنش شبکه بیت کوین است.
   اگر با توجه به توضیحات فوق، پاسخ خود را نیافتید، به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و سوالات خود را مطرح فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۷, ۱۳۹۸ در ۳:۴۹ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من داخل کویین پات وقتی میزنم برداشت بیت کویین رو بیت هایی که از افرها گرفتم رو نمیده یعنی تو کادر نمیشه اضافه کرد داخل موجودی هست ولی داخل مستطیل نمیشه اضافه کرد ممنون میشم دلیلش رو بگید

  پاسخ
  • مرداد ۷, ۱۳۹۸ در ۶:۵۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ممکن است هنوز انجام پروسه تایید آفرهای شما به صورت کامل طی نشده است. چون از زمانی که شما یک آفر را انجام می دهید، پروسه تایید می تواند تا ۳۰ روز نیز به طول انجامد. بنابراین حق برداشت درآمد مربوط به آفرها تا تایید کامل داده نمی شود. همچنین حتما کارمزد شبکه بیت کوین را نیز برای برداشت های خود در نظر بگیرید، شاید رقم مورد نظر شما مربوط به کارمزد تراکنش شبکه بیت کوین است.
   اگر با توجه به توضیحات فوق، پاسخ خود را نیافتید، به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و سوالات خود را مطرح فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۲, ۱۳۹۸ در ۱:۴۱ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من ایمیلمو درست وارد کردم ولی هنگامی ک برداشت میزنم از سایت میگه ایمیلو تایید کن ولی هیچ ایمیلی نیست تو اسپم هم نبود جالا باید چیکار کنم ؟

  پاسخ
  • مرداد ۲, ۱۳۹۸ در ۹:۲۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ایمیلsupport@coinpot.co را به مخاطبین اکانت ایمیل خود اضافه نمایید و مجدد اقدام کنید. اگر باز هم ایمیلی دریافت نکردید، از طریق پشتیبانی سایت کوین پات پیگیری فرمایید. به آن ها ایمیل بزنید و مشکل خود را به زبان انگلیسی شرح دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۱۷, ۱۳۹۸ در ۹:۲۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
  من چندتا سوال دارم
  اولین اینکه من بخوام ۰٫۰۰۰۱بیت کوین به حساب بلاکچینم انتقال بدم چقدر کارمزد کم میکنه و چند روزه تو حساب بلاک چینم هست ممنون میشم جواب بدین منتظرم

  پاسخ
  • تیر ۱۸, ۱۳۹۸ در ۳:۲۲ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پاسخ تمامی این موارد و نکات مهم برای برداشت در مستطیل آبی رنگی که در بخش برداشت سایت کوین پات وجود دارد، آمده است. همان طور که در آن کادر مشاهده می کنید و در مقاله فوق به آن اشاره شده است، باید پس از درخواست به ایمیل خود مراجعه نمایید و بر روی لینک تایید درخواست برداشت کلیک فرمایید. سپس اگر مشکلی وجود نداشته باشد، ظرف ۴۸ ساعت بیت کوین در حساب شما خواهد بود. کارمزد سایت کوین پات برای انتقال صفر است اما کارمزد لحظه ای شبکه بیت کوین را می توانید در سایت bitcoinfees.info مشاهده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۷:۲۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

  برای من توی ایمیل پیام سایت نمیاد چکار کنم؟

  پاسخ
  • تیر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۸:۰۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   شما در همین پیغام آدرس ایمیل خود را به صورت gmil.com وارد نموده اید که چنین آدرسی وجود نخواهد داشت و آدرس صحیح حتما باید به صورت gmail.com باشد. بنابراین ابتدا به سایت مذکور مراجعه و دقت نمایید که آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کرده باشید. سپس مجدد تلاش کنید و همچنین پوشه اسپم ایمیل خود را نیز بررسی نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۱۷, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر.من اومدم ۱۰ نفر از اعضای خانواده رو با لینک خودم عضو این سایت کردم.
  اما الان یه مشکل دارم
  هر زمانی که یکی از ما ده نفر claim میکنیم همزمانی که تایمر خودش صفر میشه برای بقیه هم صبر میشه و هیچی به کیف پول واریز نمیشه.
  فقط به کیف پول اون نفری که claim کرده واریز میشه بقیه هم کلا صفر میشن

  پاسخ
  • خرداد ۱۷, ۱۳۹۸ در ۸:۴۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این کاملا بدیهی است. شما تخلف مرتکب شده اید و احتمالا هنگامی که درخواست برداشت داشته باشید با مشکل مواجه خواهید شد و هیچ پولی برای شما واریز نخواهد گشت. دلیل آن هم تخلف از قوانین سایت است. در تمام آموزش ها و مقالات سایت این نکته به صورت کاملا واضح بیان شده است که در تمام سایت هایی که امکان زیرمجموعه گیری دارند شما مجاز هستید به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر، فقط یک اکانت داشته باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • تیر ۲۲, ۱۳۹۸ در ۱:۰۵ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام وقتتون بخیر
   اگرتو این سایت های کلیکی و سایتهای متصل به کوین پات فعالیت نسبتا خوبی داشته باشیم بدون زیر مجموعه اینا حداقل کسب درآمد چقدر میشه ی مقدار حدودی می‌خوام بدونم و اینکه بیت کوین هامون رو چجوری میتونیم به تومن تبدیل کنیم

   پاسخ
   • تیر ۲۲, ۱۳۹۸ در ۹:۲۲ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    ببینید درآمد در سایت های کلیکی را نمی توان حتی به صورت حدودی تخمین زد، چون مستقیما به کمیت و کیفیت فعالیت شما بستگی دارد. هر سایت تعداد زیادی تبلیغات و آفرهای متنوع دارد که بستگی دارد شما چند درصد از آن ها را انجام دهید. اما مهمترین عامل برای رشد درآمد، جذب زیرمجموعه مستقیم و داشتن استراتژی مناسب برای فعالیت است. اگر شما از این دو فاکتور صرف نظر کنید، طبیعتا درآمد رشد چشمگیری نخواهد داشت. به هر حال اگر یک فعالیت کاملا معمولی داشته باشید و فقط از بخش تبلیغات کلیکی این سایت ها استفاده نمایید اما سعی کنید اکثریت تبلیغات کلیکی موجود را مشاهده نمایید، می توان از هر سایت کلیکی به صورت ماهانه حدودا بین ۱ تا ۲ دلار درآمد داشت.
    میزان درآمد سایت های قطره چکانی ارزهای دیجیتال مانند سایت های متصل به کوین پات را به راحتی می توانید با توجه به تعداد رول هایی که قصد دارید در روز بزنید بدست آورید. طبیعتا کسی که هر روز ۲۰ رول می زند ۱۰ برابر کسی که ۲ رول می زند درآمد خواهد داشت. بنابراین بنده نمی توانم درآمد مشخصی را برای آن ذکر کنم. با ضرب کردن ارزش رول های هر سایت و میزان رول هایی که قصد دارید بزنید، می توانید درآمد خود را دقیق بدست آورید. علاوه بر این در سایت های قطره چکانی با توجه به عدم ثبات ارزش ارزهای دیجیتال ممکن است درآمد شما چند برابر شود و یا کاهش یابد. به عنوان مثال ارزش بیت کوین از ابتدای امسال تا همین لحظه حدود ۴ برابر شده است. بنابراین اگر شما معادل ۱۰ دلار بیت کوین بدست آورده بودید، به یکباره درآمد شما به حدود ۴۰ دلار می رسید.
    برای تبدیل بیت کوین به تومان راه های زیادی وجود دارد و صرافی های زیادی هستند که بیت کوین شما را خریداری کنند. اما بهترین سایت در حال حاضر localbitcoins است که در آن می توانید با خریداران و فروشندگان ایرانی معامله نمایید و بیت کوین خود را به آن ها بفروشید و درقبال آن تومان در بانک های ایرانی دریافت نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • خرداد ۱۰, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۴ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  سه تا ازسایت ها دیگه باز نمیشن
  مینویسه یک سرویس در دسترس نیست، یعنی چی؟

  پاسخ
  • خرداد ۱۰, ۱۳۹۸ در ۶:۲۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به دلیل تغییرات شدید قیمت بیت کوین و به دلیل نیاز به بروزرسانی فوری، از این نوع مشکلات ایجاد می شود. احتمالا به زودی مشکل حل خواهد شد و مجدد در دسترس قرار خواهند گرفت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۵, ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  You Know there is a new very good website for earning cryptocurrency now, it is called btcnewz.com ; it has a faucet that gives the best earning out there. the best thing is they have app that you can download on your mobile phone and earn easily. You have to try it its the best website out there now and its paying very well.

  پاسخ
 • اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام من هم توی کوین پات عضو هستم اما یه سوال داشتم برای من پیغامی میاد که نمیدونم چطور این مشکل رو حل کنم لطفا اگه کسی بلد هست راهنماییم کنه با تشکر
  این همون پیغام خطا هست
  No valid account is signed in

  پاسخ
  • خرداد ۱, ۱۳۹۸ در ۴:۵۲ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این پیغام به این مساله اشاره می کند که اکانت شما روی دستگاه دیگری فعال است. اگر دستگاه یا مرورگر دیگری دارید که قبلا با آن وارد شده اید، به آن مراجعه و از اکانت خود خارج شوید و کش مرورگرهای خود را به صورت کامل پاک فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • تیر ۲۷, ۱۳۹۸ در ۳:۳۴ ق.ظ
   پیوند یکتا

   با سلام حضور تماو دست اندرکاران
   ممنون میشم مشکل بوجود امده بنده رو کمک حالم باشین در کوین پات بنده گزینه ۲fa روروشن کردم مدام از گوگل اوتنتیکلتور کد میگرفتم داخل داشبوردم میشدم و کلایم های روزانه مرتب انجام میشد باشتباه گوگل اوتنتیکاتورو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی کدی رو که کوین پات داده بود وارد گوگل اوتنتیکاتور میکنم میگه اشتباهه الان دو ماه شده ولی کلایم های روزانه مرتب انجام میشه تورو خدا کلی موجودی دارم میشه کمکم کنین بالای ده بار بهشون طبق توصیه و نحوه یی که سایت گفته ایمیل زدم واسه کد تازه ولی جوابی ندادن موجودیم بالاس میشه کممک کنینن اینم ایمیلمه *********

   منتظر ایمیلتون هستم

   پاسخ
   • تیر ۲۷, ۱۳۹۸ در ۵:۲۷ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    واقعا مایل هستیم به شما کمک کنیم اما متاسفانه در این زمینه کمک خاصی از دست ما بر نمی آید. اگر secret key صحیح را نداشته باشید، هیچ راهی برای بازیابی وجود ندارد. اما اگر Secret key صحیح را دارید، کافیست با ایمیلی که در سایت کوین پات ثبت نام کرده اید، یک ایمیل به نشانیsupport@coinpot.co ارسال نمایید و در قسمت Subject یا موضوع، عبارت ۲FA Reset Request را قرار دهید و در متن ایمیل علاوه بر درخواست خود برای غیرفعال کردن ۲fa و دلیل درخواست خود، کد ۲FA Secret Key را به صورت واضح و مشخص قید نمایید.
    فقط به این نکته توجه نمایید که ممکن است ایمیل هایی که برای شما ارسال می گردد توسط گوگل بلاک شود، به همین دلیل موارد زیر را نیز لحاظ بفرمایید:
    ۱- پوشه اسپم ایمیل خود را نیز بررسی کنید.
    ۲- ایمیلsupport@coinpot.co را به مخاطبین اکانت ایمیل خود اضافه نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • فروردین ۲۴, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم سایت هایی که برای درامد ارزهای دیجیتال معرفی کردید برای کار با کامپیوتر هست یا برای گوشی هم امکان پذیره

  پاسخ
  • فروردین ۲۵, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این مورد به صورت مجزا در مورد این مجموعه تست نشده است. اما در مورد بعضی دیگر از سایت ها که در این زمینه فعالیت می کنند تست گردیده است. برخی امکان فعالیت با گوشی را دارند و برخی خیر.
   مجموعه مورد نظر شما از نظر قوانین مشکلی با گوشی ها ندارد اما از نظر عملی، می توانید با توجه به نوع گوشی خود امتحان فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اسفند ۱۳, ۱۳۹۷ در ۶:۳۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  یک بخش جدید به سایت کوین پات اضافه شده واینکه چطور می توان بیشترین ستاره بدست آورد؟

  پاسخ
  • اسفند ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱:۳۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بخش جدید که با نام Challenges مشخص شده است، در حقیقت یک رقابت بین کاربران ایجاد می کند. هر کاربر با انجام وظایفی که مشخص شده است می تواند ستاره دریافت کند و در نهایت کاربرانی که بیشترین ستاره را دریافت کرده باشند، جوایز ارزشمندی دریافت خواهند نمود. در این مسابقه به ازای هر ستاره ای که دریافت کنید، ۱۰۰ تا توکن کوین پات جایزه خواهید گرفت و اگر بتوانید در جدول ماهانه در بین ۲۵ نفر برتر قرار بگیرید، جایزه ویژه نیز دریافت خواهید نمود. به عنوان مثال به نفر اول ۱۰ میلیون توکن اهدا خواهد شد.
   تمام قوانین و کارهایی که با انجام آن ها ستاره دریافت خواهید کرد، در بخش Challenges مشخص شده است. برای مطالعه کافیست به این بخش مراجعه نمایید. در این صفحه تعداد ستاره های شما و نفرات برتر نیز مشخص شده است.
   برای بدست آوردن ستاره، کارهای مختلفی می توانید انجام دهید. از جمله اینکه تا می توانید در ۷ سایت متصل به کوین پات، Claim بزنید. اگر در یک روز ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۵۰۰ یا ۷۵۰ Claim بزنید می توانید ۱، ۲، ۳، ۴ یا ۵ ستاره بدست آورید. همچنین برای مجموع Claim زدن های ماهانه نیز ستاره دریافت خواهید نمود که هرچقدر تعداد بیشتری در یک ماه Claim بزنید ستاره بیشتری نیز کسب خواهید نمود. علاوه بر این ها با خرید بلیط لاتاری یا رول زدن و یا فعالیت زیرمجموعه های خود نیز ستاره دریافت خواهید نمود. به عنوان نمونه اگر در یک روز ۱۰۰۰ بلیط لاتاری خریداری کنید، یک ستاره دریافت می کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • تیر ۱۶, ۱۳۹۸ در ۵:۴۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام وقت بخیر من توی سایت ثبت نام کردم پیغام میده به ایمیل مراجعه کرده تاییدکنید ولی من پیغامی توی ایمیل دریافت نکردم چندبازاین اتفاق تکرارشدوایمیل روبالاخره دریافت کردم و واردسایت شدم امابازهم برای هفت سایت متصل همین اتفاق افتاد ولی نهایت ایمیلی دریافت نکردم .منظورشماازاسپم هرزنامه ست؟من اونجا روهم چک کردم ولی چیزی ندیدم ،مطمینم که ایمیل روهم درست وارد کردم لطفاراهنمایی بفرمایید .ممنون میشم

   پاسخ
   • تیر ۱۶, ۱۳۹۸ در ۹:۰۲ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    بله، منظور همان هرزنامه است.
    دقت نمایید که به جز سایت کوین پات، فقط سایت های bonus bitcoin و BitFun نیاز به تایید ایمیل برای ثبت نام دارند و سایر سایت ها اصلا ایمیلی ارسال نخواهند کرد. بنابراین برای ۵ سایت دیگر نیازی به اقدام خاصی نیست و در حقیقت شما فقط با دو سایت مذکور مشکل دارید. برای رفع مشکل ابتدا کش مرورگر خود را پاک کنید، سپس مودم را یکبار خاموش و روشن کنید و مجدد با همان ایمیلی که در سایت کوین پات وارد نموده اید، اقدام نمایید. اگر باز هم ایمیلی دریافت نکردید، ایمیل سایت های مذکور را به عنوان مخاطب خود در اکانت ایمیل خود وارد فرمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • بهمن ۲۳, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من دو بار اقدام به برداشت بیت کوین کردم ولی با گذشت یک ماه هنوز به کیف ارزی انلاینم نیومده و نمیدونم مشکل کجاست

  پاسخ
  • بهمن ۲۳, ۱۳۹۷ در ۳:۴۶ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باید قوانین، مراحل و شرایط برداشت را با دقت بررسی، رعایت و به انجام رسانید. این شرایط در آموزش فوق در فصل “آموزش کار با پنل کاربری سایت CoinPot” قسمت “Bitcoin Core” و زیر شاخه “Withdraw bitcoin core” بیان شده است. به عنوان مثال به حداقل برداشت دقت نمایید و همچنین پس از اینکه درخواست برداشت خود را ثبت کردید، باید به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینک تاییدی که برای شما ارسال شده است کلیک فرمایید تا درخواست شما انجام گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۲۲, ۱۳۹۷ در ۱:۲۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید واقعا سایت خوبی دارید و ممنون که جواب سوالات مارو میدید

  میخواستم بگم من اصلا نمیتونم زیر مجموعه گیری کنم بخاطر همین میخواستم اگه سایتی هست که بدون زیرمجموعه گیری هم بشه به درآمد خوبی رسید بهم بگید لطفا ی دنیا ممنون میشم

  پاسخ
  • بهمن ۲۲, ۱۳۹۷ در ۳:۵۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   اگر منظور شما سایت های کلیکی است که باید واقع گرا بود. ببینید تقریبا برای هر سایت کلیکی نهایتا در روز ۱۵ دقیقه باید وقت صرف کنید که می توانید کلیک ها را در چند سایت به طور همزمان پوشش دهید و در ۱ ساعت بیش از ۱۵ سایت را به اتمام رسانید. بنابراین هنگامی که برای فعالیتی ۱۵ دقیقه وقت صرف می شود و تنها کاری که انجام می شود فشردن یک کلیک است، هرگز نباید توقع درآمد بالا داشت. در این زمینه سایت هایی که ادعای سودهای زیاد دارند، بدون شک اسکم می باشند. ارزش کلیک ها در سایت های کلیکی معتبر خارجی تقریبا در یک رنج قرار می گیرند و چندان تفاوت زیادی ندارد. آنچه که درآمد شما از این سایت ها را تقویت می کند، دو مورد است:
   ۱- زیرمجموعه گیری که بسیار مهم است و شما فرمودید امکان آن را ندارید.
   ۲- سرمایه گذاری که به هر حال دارای ریسک است و باید بسیار محتاط باشید چون سایت های معتبر نیز ممکن است به یکباره اسکم شوند. حتی اگر این اتفاق نیز رخ ندهد بازهم سرمایه گذاری می تواند زیان به همراه داشته باشد. برای سرمایه گذاری حتما باید بدانید با توجه به نوع فعالیت و سرمایه شما کدام سایت و پلن و با چه شرایطی برای شما سود به همراه خواهد داشت. این ها را باید با توجه به اعتبار سایت ها، میزان سرمایه خود، شرایط و جداول بخش آپگریدهای هر سایت و نرخ کلیک رفرال های اجاره ای محاسبه نمایید. به این موارد در آموزش مربوط به هر سایت اشاره شده است. این موارد را می توان در مفهوم استراتژی صحیح برای سرمایه گذاری گنجاند. بنابراین در این مورد هم ما نمی توانیم هیچ سایتی را معرفی کنیم، چون به طور کلی با توجه به ریسک هایی که وجود دارد سرمایه گذاری را توصیه نمی کنیم و همچنین فقط شما می توانید با توجه به میزان سرمایه و خواسته های خود با بررسی شرایط هر سایت و پلن های متفاوت آن، در این مورد تصمیم گیری فرمایید.
   اما در مجموع بدون داشتن زیرمجموعه هم اگر در تمام سایت های کلیکی و کسب درآمد از ارزهای دیجیتال مانند سایت هایی که در آموزش فوق ذکر شده اند، به صورت مستمر و جدی فعالیت نمایید، خواهید توانست به درآمد مناسبی نسبت به فعالیت و زمانی که صرف می کنید برسید البته به هیچ عنوان توقع درآمدهای بالا نداشته باشید.
   اما اگر منظور شما بین تمام روش های کسب درآمد از اینترنت است که روش های مختلفی وجود دارد که هیچ نیازی به زیرمجموعه گیری نیست و تمام این روش ها در بخش آموزش های سایت معرفی شده اند. توصیه می کنم مقاله روش های کسب درآمد از اینترنت در ایران را مطالعه فرمایید و با توجه به علایق و توانایی های خود، روش های مناسب برای خود را انتخاب نمایید.
   به عنوان نمونه اگر در زمینه ای متخصص هستید، مثلا یک برنامه نویس، مترجم، تایپیست، طراح و … هستید می توانید به آموزش سایت های فریلنسینگ مراجعه کنید و یا اگر احساس می کنید می توانید یک فروشنده خوب باشید می توانید به آموزش سیستم های همکاری در فروش مراجعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *