آموزش تصویری افتتاح حساب وب مانی و نحوه کار با آن

در این مقاله، به آموزش افتتاح حساب وب مانی و نحوه‌ی فعالیت در آن خواهیم پرداخت و اساسی ترین نکات را برای فعالیت در وب مانی بررسی خواهیم نمود.

وب مانی ( WebMoney )

وب مانی , webmoney

وب مانی ( WebMoney ) که مقر اصلی آن در روسیه واقع شده، یک سیستم پرداخت بین المللی برای فعالیت‌های تجاری آنلاین است که در سال ۱۹۹۸ کار خود را آغاز نمود. گرچه این سرویس در ابتدا عمدتا برای مشتریان روسی طراحی شده بود، اما اکنون در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. وب مانی خدماتی ارائه می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید واریزهای خود را رهگیری کرده، پول دریافت کنید و تراکنش‌های امن انجام دهید.

هر حساب webmoney دارای کیف پول های مختلفی است که از آن ها می توان به دلار آمریکا، یورو اتحادیه اروپا، طلا، بیت کوین، روبل روسیه و بلاروس اشاره کرد.

ویژگی ها و نکات مهم در مورد وب مانی

 • وب مانی هیچگونه تحریمی را در قبال ایرانی ها اعمال نکرده و از محبوبیت بالایی در کشور ما برخورداراست.
 • وب مانی با سرعت زیادی در حال رشد است و هر روز بر تعداد کاربران آن در سراسر جهان افزوده می گردد.
 • هیچ حساب بانکی یا کارت اعتباری برای افتتاح حساب وب مانی نیاز ندارید. بیش از ۱۰۰ هزار فروشگاه و خدمات آنلاین، پرداخت‌های وب‌مانی را می پذیرند.
 • چند وب سایت ایرانی به عنوان نماینده و اکسچنجر وب‌مانی روی سایت وب مانی معرفی شده اند.
 • افتتاح حساب وب مانی رایگان است و هیچگونه کارمزدی ندارد.
 • webmoney دارای لایه‌های امنیتی مختلف برای حفظ امنیت حساب شما می باشد. اولین و مفیدترین سطح امنیتی، تایید هویت از طریق پیامک است و تا زمانی که موبایتان همراه شما باشد، حساب شما از امنیت برخوردار است.
 • کارمزد تراکنش های مالی در سیستم وبمانی ۰٫۸% است که این هزینه بر عهده فرستنده می باشد. همچنین حداقل میزان کارمزد برای کیف پول دلاری ۰٫۰۱ و حداکثر کارمزد در نظر گرفته شده برای این کیف پول، برابر ۵۰ دلار است.

افتتاح حساب وب مانی

ابتدا برای ورود به بخش افتتاح حساب وب مانی ، روی دکمه زیر کلیک نمایید.

صفحه افتتاح حساب وب مانی برای شما باز خواهد شد. در کادر مربوطه، شماره تلفن همراه خود را به همراه کد کشور وارد نمایید (مانند ۹۸۹۱۰۱۲۳۴۵۶۷) و با کلیک بر روی گزینه “Next” به مرحله بعدی وارد شوید.

سپس فرمی مطابق تصویر زیر برای شما باز خواهد شد. مطابق تصویر و توضیحات ذیل، این فرم را تکمیل کنید.

افتتاح حساب وبمانی

۱- تاریخ تولد خود را بر اساس شناسنامه، به صورت دقیق و به میلادی در این فیلد وارد کنید.

۲- در این فیلد، ایمیل خود را به صورت دقیق و صحیح وارد نمایید.

۳- در این قسمت، از منوی باز شونده یک سوال امنیتی انتخاب کنید.

۴- در این فیلد، به سوال فوق یک پاسخ دلخواه بدهید. این پاسخ بسیار مهم است و در زمانی که رمز عبور خود را فراموش کرده باشید با استفاده از این پاسخ می توانید حساب خود را بازیابی نمایید. بنابراین حتما این پاسخ را در جایی یادداشت کنید و از آن نگهداری فرمایید.

۵- این بخش مربوط به دریافت اخبار و پیشنهادات وب مانی می باشد. در صورتی که مایل هستید این اطلاعات به ایمیل شما فرستاده شود، این دو گزینه را تیک بزنید. در غیر این صورت می توانید تیک آن ها را بردارید.

در نهایت بر روی دکمه “Next” کلیک نمایید.

دوباره اطلاعاتی که وارد کرده اید به شما نمایش داده خواهد شد. اگر اطلاعات را صحیح وارد نموده اید و قصد ویرایش ندارید بر روی دکمه “Next” مجددا کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.

در این مرحله شماره موبایلی که به سایت اعلام کرده اید با ارسال یک پیامک حاوی کد، احراز هویت می‌گردد. پس از دریافت پیامک حاوی کد، با وارد کردن کد دریافتی درون کادر، این مرحله تکمیل می گردد.

مجددا روی “Next” کلیک نمایید.

اینک وارد بخش تعیین رمز عبور می شوید. این بخش را نیز با توجه به تصویر و توضیحات ذیل تکمیل نمایید.

افتتاح حساب وب مانی

۱- رمز عبوری برای ورود به حساب خود انتخاب کنید و در این کادر وارد نمایید. این رمز نسبت به بزرگی و کوچکی کلمات حساس می باشد. بنابراین با دقت آن را انتخاب و در جایی امن نگهداری نمایید.

۲- رمز عبوری که در کادر اول وارد کرده اید، مجددا در این کادر وارد نمایید.

۳- در این فیلد، کاراکترهایی که در تصویر به شما نمایش داده شده است را وارد کنید.

در نهایت جهت تکمیل فرآیند افتتاح حساب وب مانی روی “ok” کلیک نمایید.

اکنون حساب وب مانی شما ساخته شده است و در بالای صفحه، آیدی حساب وب مانی شما (WMID) نشان داده می‌شود. این آیدی را نیز در جایی یادداشت نمایید.

برای استفاده از حساب وبمانی لازم است یک کیف پول در داخل حساب خودتان داشته باشید که از آن برای واریز یا برداشت پول استفاده می شود. لذا صفحه توافقنامه ساخت کیف پول وب مانی در این مرحله برای شما نمایش داده می‌شود که با مطالعه آن می توانید از ضوابط استفاده از کیف پول وبمانی آگاه شوید. سپس گزینه “WMZ” که معادل کیف پول دلاری است را انتخاب کنید و روی “Create” کلیک نمایید.

اکنون کیف پول وب‌مانی شما ساخته شده است و مشابه شکل زیر (مستطیل قرمز رنگ) به شما نشان داده می‌شود. درصورتی که قصد خرید وب مانی دارید یا کسی قصد واریز دلار وبمانی به حساب شما را دارد، کافیست این شماره حساب (مستطیل آبی رنگ) را در اختیارش قرار دهید.

پنل کاربری حساب وب مانی

اینک برای تایید ایمیل نیز به آدرس ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی ایمیل فرستاده شده توسط وب مانی کلیک نمایید. سپس بر روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید تا صفحه ای برای شما باز شود. کدی را که در ایمیل دریافت کرده اید، در باکس مربوطه وارد کنید و بر روی دکمه “Verify” کلیک نمایید.

در اینجا تمامی مراحل افتتاح حساب وب مانی و ساخت کیف پول دلاری به اتمام رسید. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع پاسپورت های وب مانی و محدودیت های آن ها، انواع کیف پول ها و همچنین گزینه های مهم فعالیت در این حساب آشنا گردید.

نکات مهم و کلیدی درمورد حساب WebMoney و نحوه فعالیت در آن

انواع پاسپورت های وب مانی

در سیستم وب مانی، هر کاربر دارای یک پاسپورت (Passport) می باشد. پاسپورت یک مجوز دیجیتال است که اطلاعات شناسایی کاربر را شامل می گردد.

براساس کمیت و کیفیت اطلاعات ارائه شده توسط کاربر و متد تایید اطلاعات توسط سیستم، انواع مختلفی از پاسپورت‌های WebMoney صادر می گردد که عبارتند از:

 • الیاس پاسپورت وبمانی (Alias WM-Passport): هنگام افتتاح حساب وب مانی ، این پاسپورت بصورت خودکار و رایگان صادر می گردد. این پاسپورت نشان می دهد که اطلاعات ارائه شده توسط کاربر تایید نشده اند.
 • فرمال پاسپورت وب مانی (Formal WM-Passport): در صورتی که کاربر پس از افتتاح حساب وب مانی ، اطلاعات شخصی‌ خود را در سایت مرکز تاییدات وب مانی وارد کند، فرمال پاسپورت به صورت رایگان برای کاربر صادر می شود.هر چند کاربر پس از اخد فرمال پاسپورت تا حدی تعیین هویت شده است اما همچنان به عنوان یک کاربر به رسمیت شناخته نمی شود.
 • اینیشال پاسپورت وب‌مانی (Initial WM-Passport): این پاسپورت برای دارندگان فرمال پاسپورت صادر می گردد. نماینده رسمی وبمانی می تواند با بررسی اطلاعات شخصی کاربر و مدارک هویتی او، برای کاربر اینیشیال پاسپورت صادر نماید.
 • پرسنال پاسپورت وبمانی (Personal WM-Passport): این پاسپورت اصلی ترین پاسپورت در سیستم وب مانی برای کاربران می باشد و برای دارندگان فرمال پاسپورت صادر می شود. نماینده رسمی وب مانی می تواند با بررسی اطلاعات شخصی کاربر و مدارک هویتی او، پرسنال پاسپورت صادر نماید.
 • مرچانت پاسپورت وب مانی (Merchant WM-Passport): این پاسپورت مخصوص نمایندگان وب مانی و کمپانی های بزرگ است.

در صورت نیاز به دریافت پرسنال پاسپورت وب مانی، می توانید از نمایندگان رسمی وب مانی در ایران اقدام نمایید. البته این امر تقریبا هزینه ی بالایی دربردارد و برای اشخاصی مناسب است که قصد دارند تراکنش های سنگینی با حساب وب مانی خود داشته باشند، در غیر این صورت نیازی به اخذ اینیشال و یا پرسنال پاسپورت نخواهید داشت.

انواع کیف پول های web money

شما در وب مانی می توانید برای خود کیف پول های مختلفی بسازید، مهمترین آن ها عبارتند از:

 • WMZ = کیف پول دلار آمریکا
 • WMR = کیف پول روبل روسیه
 • WME = کیف پول یورو
 • WMG = کیف پول طلا
 • WMX = کیف پول بیت کوین
 • WMU = کیف پول هریونیا اکراین
 • WMB = کیف پول روبل بلاروس

در ایران کیف پول دلار و بیت کوین رایج است.

سقف تراکنش با پاسپورت های مختلف در وب مانی

دو نوع محدودیت برای پاسپورت های وب مانی وجود دارد. یکی در سقف مبلغ موجود در حساب و دیگری مبلغ تراکنش شده توسط حساب.

۱- محدودیت سقف موجودی در وب مانی برای پاسپورت ها و کیف پول های مختلف

محدودیت های وب مانی برای پاسپورت های مختلف

۲- محدودیت تراکنش در وب مانی در بازه های زمانی روزانه، هفتگی و ماهانه برای پاسپورت ها و کیف پول های مختلف

محدودیت های پاسپورت های وب مانی

همان طور که در تصاویر فوق مشاهده می کنید، به عنوان مثال برای پاسپورت alias که با ثبت نام اولیه در اختیار کاربران قرار می گیرد، درمورد کیف پول دلاری سقف موجودی ۳۰۰ دلار است و محدودیت تراکنش ها در بازه های زمانی روزانه، هفتگی و ماهانه به ترتیب برابر است با ۱۰۰ ، ۳۰۰ و ۵۰۰ دلار.

بنابراین اگر در روز بیش از صد دلار و در هفته بیش از سیصد دلار و در ماه بیش از پانصد دلار وب مانی نیاز ندارید و کمتر از این مقدار نقل و انتقال انجام می دهید، پاسپورت alias و حساب Mini برای شما مناسب است. در حساب مینی نیازی به دانلود و نصب نرم افزار ندارید.

در صورت نیاز به نقل و انتقال بیشتر باید با استفاده از گذرنامه واقعی و یا کارت ملی خود، پاسپورت خود را در وب مانی به formal ارتقا دهید و همچنین نرم افزار WM Keeper را از سایت وب مانی دانلود نمایید.

برای تبدیل پاسپورت خود به formal، می توانید مقاله تبدیل الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت وب مانی را مطالعه فرمایید.

آشنایی کلی با پنل کاربری حساب وب مانی

برای ورود به پنل کاربری حساب مینی خود ابتدا بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

سپس در صفحه ای که برای شما باز می شود، گزینه “Log in” را انتخاب کنید و با وارد نمودن ممبر آیدی، رمز عبور و کدی که برای شما پیامک می گردد، وارد پنل کاربری خود شوید.

پنل کاربری شما مطابق تصویر زیر است که می توانید با استفاده از آن تمام فعالیت های خود از قبیل کنترل موجودی، دریافت و انتقال وجه را به انجام رسانید.

پنل حساب مینی وب مانی

 • در مستطیل قرمز رنگ، WMID (آیدی حساب وب مانی) شما نمایش داده شده است.
 • در مستطیل سبز رنگ، مبلغ موجود در در کیف پول دلاری شما نمایش داده می شود.
 • در مستطیل آبی رنگ، شماره حساب دلاری شما وجود دارد که همواره با حرف Z آغاز می شود.
 • با کلیک بر روی مستطیل زرد رنگ، علاوه بر مشاهده اطلاعات فوق، می توانید به مدیریت ‌کارت های بانکی (Bank cards)، حساب های بانکی (Bank accounts) و حساب ارزهای الکترونیکی (E-currency accounts) خود نیز بپردازید.
 • با کلیک بر روی مستطیل بنفش، می توانید اکانت خود در برنامه های مختلف را شارژ نمایید. مانند اسکایپ، ایکس باکس لایو، فیس بوک گیفت کارت، آیتونز گیفت کارت و …

آموزش شارژ کردن حساب وب مانی

احتمالا پس از افتتاح حساب وب مانی ، نیاز دارید حساب webmoney خود را شارژ نمایید. وب مانی را می توان از روش های مختلفی شارژ کرد. همچون استفاده از مسترکارت و یا روش مستقیم بانکی. اما متاسفانه این روش ها در ایران قابل استفاده نیستند و تنها می توان از دو روش شارژ مستقیم و یا خرید کارت شارژ وب مانی اقدام نمود.

استفاده از کارت شارژ وب مانی

این روش ساده ترین روش ممکن براش افزایش موجودی حساب وب مانی است. شما می توانید یک کارت شارژ را با توجه به مبلغ مورد نیاز خود خریداری کنید و سپس با استفاده از آن، حساب خود را شارژ نمایید.

روش مستقیم شارژ حساب وب مانی

در این روش به یک صرافی معتبر آنلاین مراجعه می کنید و آن ها اکانت وب مانی شما را به صورت مستقیم شارژ می کنند.

در ایران نیز صرافی های آنلاین زیادی چنین اقداماتی را انجام می دهند. کافیست یک صرافی معتبر آنلاین را پیدا نمایید و سپس از طریق منوی خرید وب مانی، مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید و معادل ریالی آن مبلغ را که توسط صرافی تعیین می شود از کارت بانکی خود به صرافی انتقال دهید و شماره حساب دلاری خود در وب مانی را نیز به صرافی دهید تا آن ها نیز حساب دلاری شما در وب مانی را به صورت مستقیم شارژ نمایند.

این روش برای کسانی که به مقدار زیاد به wmz نیاز دارند بسیار مناسب است و معمولا هزینه های آن از خرید وب مانی به صورت کارت کمتر است.

نحوه شارژ کردن حساب وب مانی با کارت شارژ وب مانی

ابتدا با کلیک بر روی لینک زیر به سایت paymer مراجعه کنید. سپس از منوی فوقانی سایت گزینه “Operations” و از منوی سمت چپ گزینه “Redeem” را انتخاب نمایید.

Number و Code کارت شارژ خریداری شده را در مکان های مشخص شده وارد نمایید و پس از تیک زدن پذیرش قوانین و وارد نمودن کد تصویری، بر روی “Redeem” کلیک نمایید.

در مرحله بعد، اطلاعات را با توجه به موارد زیر وارد نمایید:

WM purse: شماره کیف وب مانی را که می خواهید آن را شارژ کنید، در این قسمت وارد کنید. این شماره کیف می تواند متعلق به شما و یا هر کس دیگری باشد. فقط توجه نمایید که حرف اول شماره حساب را باید بزرگ تایپ نمایید.

Amount: مبلغ مورد نظرتان را در این قسمت وارد کنید. لازم نیست کل اعتبار کارت را در یکبار استفاده نمایید. اگر مقداری اعتبار در کارت باقی بماند، می توانید مجددا در آینده از آن استفاده کنید.

Notes: پیغامی را که می خواهید گیرنده وجه دریافت نماید، در این بخش بنویسید. می توانید اسم خود یا مثلا شماره حساب خود را در این قسمت وارد نمایید.

پس از تکمیل موارد بالا روی دکمه “Redeem” کلیک کنید. حساب معرفی شده شما در همان لحظه به صورت آنی شارژ می شود و شماره کارت و پیام شما برای گیرنده نمایش داده خواهد شد.

آموزش نحوه انتقال پول در وب مانی

ابتدا به حساب مینی خود در وب مانی وارد شوید. سپس در بخش پایین صفحه، بر روی گزینه “Transfer funds” کلیک کنید. کادری بالای آن باز می شود. حال گزینه “To a purse” را انتخاب نمایید تا وارد بخش انتقال وبمانی شوید.

در صفحه ی باز شده در بخش “To” باید شماره حساب مقصد را وارد کنید. برای کیف پول دلاری این شماره با Z شروع می شود.

در قسمت “Amount in wmz” مبلغ مورد نظر جهت انتقال، نوشته می شود.

در قسمت “Description” می توانید توضیحاتی قید نمایید. مثلا دلیل ارسال وبمانی، نام ومشخصات فردی و غیره.

در قسمت “Transaction type” در صورتی که استاندارد انتخاب شود، دلار وب مانی شما به صورت معمولی به حساب مقصد ارسال می شود. اما اگر در این قسمت گزینه “with protection by code” را انتخاب کنید، تراکنش شما به صورت کد دار و با کد امنیتی انجام می پذیرد. در این صورت باید در قسمت “protection period” مدت زمانی را که می خواهید به گیرنده فرصت دهید تا ظرف آن مدت کد را وارد نماید و مبلغ به حساب او منتقل گردد را تعیین نمایید.

در این حالت، دریافت کننده برای دریافت مبلغ باید ظرف مدتی که شما تعیین کرده اید، کد تعیین شده توسط شما را در حساب خود وارد کند تا مبلغ ارسالی توسط شما را دریافت نماید وگرنه مبلغ به حساب شما بازخواهد گشت.

در نهایت بر روی “OK” کلیک کرده تا مبلغ مورد نظر شما انتقال یابد.

جمع بندی

در این مقاله با افتتاح حساب وب مانی آشنا شدیم و قابلیت ها وگزینه های مهم این حساب اینترنتی را بررسی کردیم. همچنین به نحوه شارژ کردن حساب وب مانی و انتقال پول در وب مانی پرداختیم.

میلیونر باش امیدوار است این مقاله مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

آموزش تصویری افتتاح حساب وب مانی و نحوه کار با آن
5 (100%) 3 votes

12 نظر در “آموزش تصویری افتتاح حساب وب مانی و نحوه کار با آن

 • آبان ۲۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام بر شما.
  شما میتونین با حساب وب مانی به یه حساب دیگه دلار بریزید من ریالیشو به شما بدم؟

  پاسخ
  • آبان ۲۳, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۵ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، در حال حاضر مجموعه میلیونر باش فعالیتی در این زمینه ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مهر ۱۹, ۱۳۹۷ در ۹:۰۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  فقط متشکرم!بسیار اسان و کاربردی توضیح داده بودید،متشکرم😚

  پاسخ
  • مهر ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   رضایت شما موجب خوشنودی ماست.
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.

   پاسخ
 • مهر ۲, ۱۳۹۷ در ۹:۴۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام بر شما
  گویا شما تبدیل فرمال به پرسونال پاسپورت ندارین…
  ممکنه راهنمایی کنید چطوری این کار رو انجام بدیم ؟ ومدرک شناسایی خاصی میخاد؟
  متشکرم

  پاسخ
  • مهر ۳, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۶ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   توضیحات لازم در مقاله فوق موجود است. پاسخ ذیل از مقاله فوق کپی شده است:
   “پرسنال پاسپورت، اصلی ترین پاسپورت در سیستم وب مانی برای کاربران می باشد و برای دارندگان فرمال پاسپورت صادر می شود. نماینده رسمی وب مانی می تواند با بررسی اطلاعات شخصی کاربر و مدارک هویتی او، پرسنال پاسپورت صادر نماید. در صورت نیاز به دریافت پرسنال پاسپورت وب مانی، می توانید از نمایندگان رسمی وب مانی در ایران اقدام نمایید. البته این امر تقریبا هزینه ی بالایی دربردارد و برای اشخاصی مناسب است که قصد دارند تراکنش های سنگینی با حساب وب مانی خود داشته باشند”
   بنابراین برای دریافت این پاسپورت باید به صورت حضوری به نمایندگان رسمی وب مانی در ایران مراجعه نمایید و پس از تایید مدارک هویتی شما توسط ایشان و پرداخت هزینه، برای شما personal passport صادر خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۱۵, ۱۳۹۷ در ۲:۰۹ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت گروه فوق العاده ی میلیونر باش ببخشید برای شارژ کردن کیف پول وب مانی شما کدوم صرافی های انلاین رو پیشنهاد میدین؟
  اخه به من روز اول صرافی exchanging و بعد از اون صرافی wmfa24 رو معرفی کردن که تا اطلاعات کافی درمورد بازار فارکس پیدا کردم متاسفانه هردوتا سایت فیلتر شدن و دیگه نمیشه انتقال داد

  پاسخ
  • شهریور ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   صرافی هایی هستند که در رمینه خرید و فروش دلار وب مانی کار می کنند، اما متاسفانه با توجه به قوانین فعلی کشور و اینکه میلیونر باش نمی تواند امنیت و صحت هیچ یک از صرافی های آنلاینی که در این زمینه فعالیت می کنند را تایید نماید، از معرفی آن ها معذوریم.
   شما می توانید با جستجوی عبارت هایی مانند “شارژ حساب وب مانی” یا “خرید کارت شارژ وب مانی” در گوگل به تعدادی از این صرافی ها دست یابید و سپس درباره درستی و اعتبار آن ها تحقیق نمایید و اگر اطمینان شما جلب شد، مبادله خود را با آن صرافی با رعایت احتیاط و با مبالغ کوچک به انجام رسانید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۱۱, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۳ ق.ظ
  پیوند یکتا

  واقعا تشکر میکنم از شما و گروه میلیونر باش بابت زحماتی که می کشید
  ببخشید من به تازگی وارد کسب و کار اینترنتی شدم و تو سایت الیمپ ترید ثبت نام کردم اگه بخوام پول به حسابم تو الیمپ ترید بریزم اول باید پولو به وب مانی انتقال بدم بعد از اونجا به الیمپ ترید انتقالش بدم درسته؟
  و یک سوال دیگه اینه که اگه بخوام پول به حساب سایت کلیکی مثل difbux انتقال بدم یا برداشت کنم بازم مثه بالاس یا فرق داره

  پاسخ
  • شهریور ۱۱, ۱۳۹۷ در ۶:۴۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   در سیستم olymp trade راه های مختلفی برای واریز و دریافت وجه وجود دارد. اما متاسفانه هیچ کدام، از کارت های بانکی ایران و ریال پشتیبانی نمی کند. بنابراین برای اکثر هموطنان، بهترین گزینه استفاده از webmoney است. در این روش شما ابتدا با مراجعه به صرافی های آنلاین، حساب وب مانی خود را شارژ می کنید و سپس به وسیله حساب وب مانی، اکانت خود در olymp trade را شارژ می نمایید.
   فقط توصیه می کنم اگر در زمینه تحلیل تکنیکال و بازارهای فارکس، اطلاعات و مهارت کافی ندارید، هرگز سرمایه اصلی خود را وارد این بازار نکنید.
   برای سایت های کلیکی هم روش تقریبا مشابه است و فقط باید به متدهای پرداخت هر سایت توجه نمایید. به عنوان مثال سایت difbux با پرفکت مانی و پایر کار می کند. بنابراین شما باید ابتدا حساب پرفکت مانی یا پایر خود را شارژ نمایید و سپس اکانت خود در difbux را به وسیله آن ها شارژ فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۱۳, ۱۳۹۷ در ۲:۰۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، خسته نباشید
  مقاله جامعی بود ممنون.
  لطفا آموزش کسب درآمد از سایت های خارجی(مثل: انجام پروژه، شرکت در نظر سنجی و…) را قرار دهید و چطور این درآمد ها را حساب وب مانی خود انتقال دهیم.
  با تشکر

  پاسخ
  • مرداد ۱۳, ۱۳۹۷ در ۸:۳۵ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سپاس از همراهی و انرژی مثبت شما.
   با توجه به اینکه کسب درآمد از سایت های خارجی با چالش ها، مشکلات و جزئیات بیشتری همراه است، میلیونر باش ضمن آماده سازی کاربران برای ورود به این مرحله، در تلاش برای تهیه مقالات و آموزش های بسیار مفیدی در این زمینه است. ان شاءالله به زودی این آموزش ها نیز در سایت قرار خواهند گرفت.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *