آموزش تصویری افتتاح حساب PAYEER و نحوه کار با آن

در این مقاله، به آموزش افتتاح حساب PAYEER و نحوه‌ی فعالیت در آن خواهیم پرداخت.

پایر ( PAYEER )

افتتاح حساب Payeer

payeer یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که از آن می توان به عنوان یک حساب بانکی در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا استفاده نمود. با توجه به اینکه حساب payeer در بسیاری از سایت های کلیکی و کسب درآمد خارجی به عنوان یکی از متدهای پرداخت معرفی شده است و از طرفی با ایرانیان نیز مشکلی ندارد، به سرعت نزد ایرانیان محبوب گشته است.

البته payeer یک سیاست محافظه کارانه در قبال ایرانیان پیش گرفته است. به این شکل که به ایرانیان اجازه فعالیت و استفاده از حساب را می دهد اما امکان وریفای کردن را به صورت کامل برای ایرانیان فراهم نمی کند.

خوشبختانه باتوجه به قوانینی که در حال حاضر پایر دارد، نیازی به وریفای کردن حساب وجود ندارد و محدودیت های payeer برای حساب های وریفای نشده به گونه ای نیست که برای دریافت درآمدهای ارزی خود که از سایت های کلیکی و مشابه کسب می کنید، با مشکلی مواجه شوید.

حساب payeer در ایران به صورت های مختلفی مانند پایر ، پاییر ، پییر و پی یر نیز تلفط می گردد.

ویژگی ها و نکات مهم درباره حساب payeer

 • پایر دارای اعتبار و امنیت مناسبی می باشد.
 • افتتاح حساب payeer رایگان و بسیار ساده است.
 • کارمزد انتقال وجه در حساب payeer بسیار مناسب است. انتقال وجه بین کاربران Payeer با کارمزد صفر درصد انجام می گیرد و انتقال وجه به سیستم های دیگر با حداکثر کارمزد ۳ درصد صورت می پذیرد.
 • هر حساب پایر دارای ۴ کیف پول دلار، یورو، روبل روسیه و بیت کوین می باشد.
 • در حساب پایر می توانید بین چندین نوع حساب مختلف انتقال وجه انجام دهید. به عنوان مثال می توانید موجودی خود را به حساب پرفکت مانی یا وب مانی منتقل نمایید.
 • یک از امکانات متمایز حساب پایر، قابلیت تبدیل مستقیم با کارمزد پایین به ارزهای دیگری نظیر بیت کوین، اوکی پی، پاکسوم و ارزهای اعتباری ویزا و مستر است. یعنی شما در داخل پنل کاربری خود، بدون نیاز به صرافی می توانید موجودی حساب PAYEER خود را به ارزهای مذکور تبدیل نمایید.
 • این سیستم امکان استرداد ندارد و هر انتقالی، نهایی در نظر گرفته می شود.
 • در سیستم پایر امکان سرمایه گذاری در یک بازه ی شش ماهه یا کمتر نیز وجود دارد.

افتتاح حساب PAYEER

ابتدا برای ورود به بخش افتتاح حساب PAYEER ، روی دکمه زیر کلیک نمایید.

حال بر روی “SIGN-UP” کلیک کنید تا فرمی مانند شکل زیر، برای شما باز شود.

فرم افتتاح حساب پایر

در این فرم، ایمیل خود و کد تصویر را در کادرهای مربوطه  وارد کنید. سپس تیک پذیرش قوانین را بزنید و بر روی “SIGN UP” کلیک نمایید.

حال از شما خواسته می شود کدی را وارد نمایید تا ایمیل شما تایید گردد. بدین جهت به ایمیل خود مراجعه کنید و کدی که برای شما توسط پایر ارسال شده است را یادداشت نمایید و در فیلد خواسته شده وارد نمایید و بر روی دکمه “CONFIRM” کلیک فرمایید.

اینک برای شما فرمی مانند شکل زیر باز می شود که در آن اطلاعاتی مانند رمزعبور، عبارت محرمانه و نام حساب وجود دارد. شما می توانید از همین اطلاعات استفاده کنید و یا آن ها را به دلخواه خود تغییر دهید. توصیه می کنم رمزعبور و عبارت محرمانه را تغییر دهید.

فرم پسورد پییر

با استفاده از توضیحات ذیل، فرم فوق را تکمیل فرمایید.

 • New password: در این فیلد رمزعبوری برای ورود به حساب کاربری خود انتخاب کنید. این رمز بیش از ۸ رقم و متشکل از حروف کوچک وبزرگ انگلیسی و کاراکترها باشد.
 • Repeat new password: رمز عبوری که در فیلد قبلی وارد کرده اید، مجددا در این فیلد وارد نمایید.
 • Secret word: در این فیلد، یک عبارت محرمانه نیز برای خود انتخاب کنید و آن را یادداشت نمایید. در صورتی که اطلاعات حساب خود را فراموش کنید می توانید توسط این عبارت، حساب خود را بازیابی نمایید.
 • Account name: در این فیلد به صورت پیش فرض، شماره حساب شما به عنوان نام اکانت شما نیز قرار داده شده است. می توانید بدون تغییر آن را باقی بگذارید. اگر این عبارت را تغییر دهید، شماره حساب شما تغییری نخواهد کرد و فقط نام حساب شما تغییر می کند. بنابراین در همین جا شماره حساب خود را یادداشت نمایید. از این شماره حساب می توانید برای دریافت و انتقال وجه استفاده فرمایید.

در انتها بر روی “NEXT” کلیک فرمایید تا افتتاح حساب payeer شما کامل گردد و وارد حساب خود شوید.

حال اطلاعات ورود به حساب payeer به شما نمایش داده خواهد شد. این اطلاعات را در جایی امن یادداشت نمایید وبر روی “DONE” کلیک کنید.

تذکر: در خط آخرِ اطلاعاتِ نمایش داده شده، عبارت “Master key” وجود دارد. این عبارت را نیز یادداشت نمایید، در تنظیمات امنیتی حساب پایر مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی بخش های مهم حساب PAYEER

پس از افتتاح حساب payeer ، وارد داشبورد حساب خود می شوید که اطلاعات مختلفی را در آن مشاهده می کنید. همچنین دو منوی کاربرذی نیز در آن وجود دارد که در ادامه به معرفی گزینه های موجود خواهیم پرداخت.

منوی حاشیه سایت PAYEER

در حاشیه صفحه، یک منوی کاربردی مانند شکل زیر وجود دارد که به توضیح گزینه های این منو خواهیم پرداخت.

حساب PAYEER

۱- با کلیک بر روی این گزینه، به داشبورد حساب خود هدایت می شوید.

۲- در این بخش می توانید کارت هایی که به حساب پایر خود متصل ساخته اید را مشاهده نمایید.

۳- در این قسمت می توانید به روش های مختلف، پولی را از سایر حساب های خود به حساب payeer خود اضافه فرمایید.

۴- در این بخش می توانید پولی را از حساب پییر خود به حساب های دیگر منتقل نمایید.

۵- این قسمت مربوط به اکسچنج (تبدیل) پول های مختلف به یکدیگر است.

۶- این گزینه مربوط به پشتیبانی سایت payeer می باشد.

۷- در این بخش می توانید تاریخچه معاملات خود را مشاهده فرمایید.

منوی فوقانی سایت PAYEER

در منوی فوقانی می توانید اطلاعاتی مانند موجودی خود در کیف پول های حساب پایر، پیغام ها، نام حساب، شماره حساب، تنظیمات حساب payeer و گزینه خروج را مشاهده نمایید و به مدیریت حساب خود بپردازید.

تنظیمات حساب

از منوی فوقانی بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید تا وارد بخش تنظیمات شوید. در این بخش می توانید کارهای مختلفی از جمله وریفای کردن حساب، تغییر رمز عبور و افزایش امنیت حساب payeer خود را به انجام رسانید.

 • سر برگ “PROFILE” مربوط به وریفای کردن حساب پایر می باشد.
 • برای امن تر کردن حساب خود، پس از کلیک بر روی آیکون چرخ دنده، به سربرگ “SECURITY” بروید. در انتهای این بخش “MASTER KEY” را فعال نمایید. همچنین می توانید شماره موبایل خود را به حساب پایر متصل کنید که این امر توصیه نمی شود، چون ممکن است در دریافت پیامک ها با مشکل مواجه شوید و نتوانید تاییدیه های ورود را دریافت نمایید. امکان دیگری که در بخش SECURITY وجود دارد، امکان اتصال تلگرام به حساب است. بنابراین در صورتی که تلگرام دارید و مایل به استفاده از این امکان هستید، آیدی تلگرام خود را وارد نمایید و مطابق دستورالعمل ها، مراحل را دنبال نمایید تا تلگرام شما به حساب payeer متصل گردد.
 • در سر برگ “CHANGE PASSWORD” می توانید به مدیریت و تغییر رمز عبور خود بپردازید.

جمع بندی

در این مقاله با افتتاح حساب PAYEER آشنا شدیم و قابلیت ها وگزینه های مهم این حساب اینترنتی را بررسی کردیم.

میلیونر باش امیدوار است این مقاله مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

آموزش تصویری افتتاح حساب PAYEER و نحوه کار با آن
4.4 (87.5%) 8 vote[s]

103 نظر در “آموزش تصویری افتتاح حساب PAYEER و نحوه کار با آن

 • تیر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۵:۴۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  من با crypto browser مقداری کمی بیش از ۰٫۰۰۰۰۲ بدست آوردم و اونو به آدرس بیت کوین خودم در payeer منتقل کردم. الان بعد از گذشت ۴ روز crypto browser نشان میده که پول بیت کوین من منتقل شده ولی وقتی وارد بیت کوین میشم مبینم که چیزی به حساب بیت کوین payeer من نیومده. و حسابم خالیه.

  پاسخ
  • تیر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۷:۳۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   در میلیونر باش بارها و بارها تکرار کرده ایم که این گونه مرورگرها و نرم افزارها را نباید استفاده کرد. تقریبا اکثریت آن ها اسکم می باشند و تعداد انگشت شماری هم که اسکم نباشند هیچ سودی برای کاربر به همراه نخواهند داشت و تنها موجب آسیب به سخت افزار خواهند شد.
   علاوه بر این، مبلغی که شما فرمودید چیزی در حدود ۰٫۲۵ دلار است که این مبلغ، کمتر از کارمزد شبکه بیت کوین برای انتقال است. بنابراین حتی اگر این مبلغ به حساب شما واقعا ارسال شده باشد، تمام آن صرف کارمزد شبکه شده است و هیچ مبلغی به دست شما نخواهد رسید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۵, ۱۳۹۸ در ۳:۱۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  باسلام و خسته نباشید
  آیا امکانش هست از پاییر به پرفکت مانی دلار انتقال بدیم؟ لطفا یه توضیح در موردش بدین. و اینکه آیا باید حساب وریفای باشه برای این کار یا نه؟
  ممنون.

  پاسخ
  • تیر ۵, ۱۳۹۸ در ۶:۱۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، در حال حاضر دیگر امکان انتقال مستقیم دلار از پایر به پرفکت مانی وجود ندارد. بدین منظور می توانید از صرافی ها و اکسچنجرهای آنلاین و معتبر استفاده نمایید. روش کار هم به این ترتیب است که شما دلار پایر خود را به حساب پایر آن ها واریز می نمایید و شماره حساب دلاری پرفکت مانی خود را به آن ها می دهید. آن ها نیز مبلغی را که مشخص شده است به حساب پرفکت مانی شما منتقل می سازند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۲, ۱۳۹۸ در ۵:۵۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خیلی ممنون از اینکه جواب سوالمون رو میدهید میخواستم بدونم می تونیم پولی رو که در حساب پاییر داریم میتونیم از طریق بانک ملت دریافت کنیم آخه پاییر با تنها بانکی که در ایران کار میکنه بانک ملت هست ممنون میشم جواب سوالم رو بدید

  پاسخ
  • تیر ۳, ۱۳۹۸ در ۲:۲۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   تا جایی که بنده در جریان هستم فعلا راهی برای انتقال مستقیم وجه از حساب پایر به هیچ یک از بانک های ایرانی وجود ندارد. برای دریافت پول در بانک های ایرانی باید از صرافی های آنلاین ایرانی استفاده نمود. شما دلار پایر خود را به آن ها می فروشید و آن ها معادل ریالی آن را به حساب بانکی شما در ایران منتقل می سازند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۷, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید.
  من ۳۰ دلار پاییر دارم بعد سایت معتبری نیست اینا رو بفروشم. چیکارشون کنم دیگه دارم نا امید می شم این همه کلیک کن آخرشم
  فقط یک عدد دیجیتال که قابل تبدیل به ریال نیس .
  اصولا دلار وریفای نشده با دلار وریفای شده تنها تفاوتشون در مقدار کارمزدیه که سایت کسر می کنه اما بعضی از سایتای کلیکی می گن چون
  حسابتون وریفای نشده است به حسابتون پول نمی ریزیم ویا اینکه با قیمت پایین تر صرافی ها می خرن.
  سوال دیگم سایت چنجر برای تبدیل ارزهای الترونیک به هم معتبر هس یا خیر؟
  ممنون

  پاسخ
  • خرداد ۷, ۱۳۹۸ در ۵:۴۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از بابت نقد کردن درآمدتان خیال شما باید راحت باشد. اصولا پول های ما در بانک های ایرانی هم به صورت یک عدد دیجیتالی برای ما قابل رویت است اما می دانیم می توانیم آن را خرج کنیم. حجم تراکنش های روزانه حساب هایی مانند پایر هم از بسیاری از بانک های ایرانی بیشتر است. بنابراین شکی به دل راه ندهید. همواره انجام دادن چنین اموری برای بار اول کمی گنگ و سخت است. اما در دفعات بعد برای شما بسیار راحت خواهد شد.
   صرافی های آنلاین متعددی هستند که دلار پایر را خریداری می کنند اما با توجه به قوانین کشور و اینکه میلیونر باش امنیت هیچ یک را نمی تواند تضمین کند، از معرفی آن ها معذوریم.
   همچنین توجه کنید که دلار وریفای نشده و وریفای شده وجود ندارد بلکه حساب وریفای شده و نشده وجود دارد و عملا تفاوتی بین ارزش دلار آن ها وجود ندارد. اصولا صرافی های ایرانی از وریفای نبودن حساب افراد سوء استفاده می کنند و به دلیل ریسک هایی که معامله با یک حساب وریفای نشده می تواند به همراه داشته باشد، کمی دلار حساب وریفای نشده را ارزانتر می خرند.
   به هر حال توصیه بنده به شما این است که سعی کنید یک صرافی معتبر پیدا کنید و با آن معامله کنید، بدین صورت کارمزد کمتری پرداخت خواهید کرد. اما در نهایت اگر شما همین امروز بخواهید درآمد خود را نقد کنید بدون اینکه به هیچ صرافی مراجعه کنید، شدنی است فقط کمی ضرر خواهید کرد و کارمزد بیشتری پرداخت خواهید نمود. روند کار به ترتیب زیر خواهد بود:
   ۱- ابتدا به حساب پایر خود وارد شوید و با استفاده از گزینه Trade، دلار خود را به بیت کوین تبدیل نمایید.
   ۲- حال به سایت localbitcoins.com مراجعه کرده و در آن ثبت نام کنید.
   ۳- حال می توانید در این سایت آدرس کیف پول بیت کوین خود را دریافت نمایید. این آدرس را کپی کنید.
   ۴- در سایت پایر به بخش Transfer بروید و با انتخاب bitcoin و وارد نمودن آدرس کیف پول خود در سایت localbitcoins بیت کوین ها را به این سایت ارسال نمایید.
   ۵- به اکانت خود در سایت لوکال بیت کوین مراجعه کنید و در تب Quick sell کشور ایران را انتخاب فرمایید.
   ۶- حال به راحتی می توانید بر روی یکی از خریداران بیت کوین کلیک کنید و بیت کوین های خود را به آن بفروشید و در مقابل ریال را در بانک های ایرانی دریافت نمایید.
   در مورد سایت چنجر هم بدون شک معتبرترین سایت در این زمینه نیست اما با توجه به اینکه با ایرانیان مشکلی نداشته، در ایران از محبوبیت زیادی برخوردار است و تا کنون درمورد آن مشکل خاصی گزارش نشده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۳, ۱۳۹۸ در ۱:۵۰ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میخوام یک حساب باز کنم برای انتقال پول از کار گذاری های فارکس به اون بنظرتون پایر خوبه؟

  پاسخ
  • خرداد ۳, ۱۳۹۸ در ۶:۳۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بستگی به کارگزاری انتخابی شما دارد. هر کارگزاری ممکن است از یک سیستم پرداخت استفاده نماید. اما با توجه به تحریم هایی که برای ایرانیان وجود دارد و تقریبا اکثر روش های پرداخت معمول در ایران قابل استفاده نیست توصیه می شود از چندین حساب مانند وب مانی، پایر، پرفکت مانی و کریپتو کارنسی ها استفاده نمایید.
   اگر اصرار داشته باشید که یک یا دو تا از این سیستم ها را به شما پیشنهاد دهم، بنده در حال حاضر برای استفاده در کارگزاری های فارکس، وب مانی و پایر را توصیه می کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۳, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۹ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید
  من یه حساب پاییر ایجاد کردم ولی مشخصاتی که برای ورود به حساب بود رو فراموش کردم و یکی دیگه ایجاد کردم. هر دو با یکی ای پی میخواستم بدونم الان آیا حساب هام مشکل دارن چون با یکی ای پی دو تا حساب ایجاد کردم یا نه میشه هر دو استفاده کرد؟
  برای حساب اول اطلاعات رو دوباره پیدا کردم و تمامی اطلاعاتی که بالا گفتین باید یادداشت بشه
  ولی برای حساب دومم ندارم میخواستم بدونم از کجا میشه دوباره اون اطلاعات رو بدست آورد مثل master key و بقیه. باتشکر

  پاسخ
  • اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ در ۶:۳۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر حساب های پایر را به صورت زیرمجموعه هم ایجاد نکرده اید، مشکلی ندارد.
   اطلاعاتی مانند master key و secret word در حساب کاربری قید نمی شوند و نمی توانید آن ها را مجدد مشاهده کنید. به همین دلیل اکیدا توصیه کرده ایم که آن ها را در هنگام ثبت نام در جایی امن یادداشت نمایید. اما به طور کلی برای دسترسی به تنظیمات و اطلاعات مربوط به حساب خود می توانید از منوی فوقانی سایت به بخش تنظیمات رفته و سپس به سربرگ های PROFILE و SECURITY مراجعه نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • خرداد ۲۸, ۱۳۹۸ در ۲:۵۵ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام من از افغانستان استم مشکلی ندارد اگر حساب پایر خود را وریفای نکنم و آیا میتوانم بدون اینکه حساب پایر خود را ورفای کنم به آن از طریق ماستر کارت پول روان کنم یا از پایر به ماستر کارتم پول ارسال کنم تشکر

   پاسخ
   • خرداد ۲۸, ۱۳۹۸ در ۸:۱۶ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    بدون وریفای کردن حساب نیز می توان از پایر استفاده نمود البته باید محدودیت هایی که در میزان موجودی و سقف تراکنش ها وجود دارد را رعایت نمود. همچنین سایت پایر این حق را نیز برای خود قائل است که در هر لحظه ای موجودی شما را مسدود و تقاضای مدارک هویتی نماید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • اردیبهشت ۳, ۱۳۹۸ در ۹:۴۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام خدمت همه دست اندرکاران عزیز یک سوال در مورد اکانت payeer داشتم آیا برای برداشت یا واریز پول باید اکانت را تایید کنیم؟ منظورم این است از من عکس پاسپورت و آدرس و شماره میخواهد آیا این عملیات لازم است یا خیر؟ با تشکر از شما

  پاسخ
  • اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ در ۲:۵۹ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   وریفای کردن حساب امر مثبتی است و طبیعتا اگر حسابی را وریفای نمایید، از امکانات بیشتری در آن حساب بهره خواهید برد. اما متاسفانه حساب های پایر را با اطلاعات و ip افراد مقیم ایران نمی توان به صورت کامل وریفای نمود.
   البته خوشبختانه در حساب های پایر اجباری به وریفای کردن وجود ندارد و برای تراکنش های معمولی می توان بدون وریفای کردن اقدام نمود. همچنین دقت نمایید که پایر این حق را برای خود قائل است که در هر زمانی از کاربرانش مدارک احراز هویت را طلب نماید و محدوده خاصی ندارد. اما تجربه نشان داده است که هر چقدر حجم و میزان تراکنش ها بیشتر می شود، احتمال این درخواست افزایش می یابد.
   در بخشی از قوانین پایر به این مساله اشاره شده است که کاربرانی که به صورت کامل وریفای نشده اند حق انجام معاملاتی با ارزش بیش از ۱۰۰۰۰ دلار را ندارند. در هر صورت احتمال مسدود شدن دارایی ها و درخواست مدارک هویتی برای رفع مشکل وجود دارد. بنابراین با احتیاط با این نوع حساب ها کار کنید و مقادیر زیادی در آن ها نگهداری نکنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فروردین ۱۲, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  خسته نباشید سوالی داشتم در مورد شماره حساب پایر.
  من در سایتی از طریق حساب پایر سرمایه گذاری کردم (شماره حساب پایر من ۱۰ رقمی هستش)
  ولی بعد مدتی که میخاستم پول برداشت بکنم سایت مزبور از من شماره حساب ۸ رقمی پایر میخاهد.
  لطفا راهنمایی بکینن چیکار میتونم بکنم تا مشکل حل بشود.

  پاسخ
  • فروردین ۱۳, ۱۳۹۸ در ۳:۵۱ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شماره حساب پایر منحصر به فرد است و نمی توان از شخصی شماره حساب ۸ رقمی درخواست کرد. اگر سایت مورد نظر اسکم نباشد و دنبال بهانه برای عدم پرداخت نیز نباشد، باید از پشتیبانی خود سایت مذکور، بپرسید که دقیقا دنبال چه شماره ای هستند. شاید شماره کیف پول خاصی در پایر مورد نظرشان باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • اردیبهشت ۱, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   با عرض سلام و خسته نباشی خدمت دوست عزیز یک سوال داشتم در مورد حساب payeer فرض کنیم مبلغ ۱۰ دلار به حساب payeer من واریز شد و من میخواهم این پول را به کسی که حساب payeer ندارد و آدرس بیت کویینی به من داده را به آن شخص بفرستم به چه صورت این کار را باید انجام دهم؟ خیلی ممنون از شما.

   پاسخ
   • اردیبهشت ۲, ۱۳۹۸ در ۳:۲۶ ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    شما نمی توانید دلار را به یک حساب بیت کوینی بفرستید. بنابراین ابتدا باید دلار خود را با استفاده از سایت هایی مانند localbitcoins و یا بخش اکسچنج در اکانت پایر تبدیل به بیت کوین نمایید. پس از تبدیل می توانید از منوی سمت چپ پنل کاربری، گزینه “Transfer” را انتخاب نمایید و در صفحه ای که برای شما باز می شود، برای فیلد Payment system گزینه Bitcoin را انتخاب فرمایید. سپس آدرس کیف پولی که می خواهید به آن بیت کوین ارسال نمایید را وارد می کنید و مبلغ مورد نظر را نیز مشخص می نمایید و بر روی SEND کلیک می فرمایید. مبلغ به اضافه کارمزد مشخص شده از حساب شما کم خواهد شد و به کیف پول مورد نظر شما ارسال خواهد گردید.
    موفق باشید.

    پاسخ
    • اردیبهشت ۲, ۱۳۹۸ در ۶:۵۸ ب.ظ
     پیوند یکتا

     خیلی خیلی ممنون از پاسخ شما فقط اگر لطف کنید و مراحل اکسچنج کردن در حساب پایر و تبدیل دلار به بیت کویین را به ترتیب برای من بفرستید به صورت عکس و یا توضیح ارسال کنید خیلی لطف کرده و سپاسگزار شما هستم.

     پاسخ
     • اردیبهشت ۳, ۱۳۹۸ در ۱:۲۱ ق.ظ
      پیوند یکتا

      انجام وظیفه است.
      هنگامی که وارد اکانت خود در سایت پایر شدید از نوار ابزار سمت چپ سایت، بر روی گزینه Trade کلیک نمایید. صفحه را اسکرول کنید تا به باکس خرید و فروش برسید. در بالای این باکس تب های TRADE و MY ORDERS و HISTORY و FAQ قرار دارد. از بین گزینه ها، بر روی تب TRADE کلیک کنید و بین دو باکس BUY و SELL باکس BUY را انتخاب فرمایید.
      حال در باکس انتهایی که با عنوان I GIVE مشخص شده است مقدار دلاری که می خواهید تبدیل کنید را وارد نمایید. همان طور که مشاهده می کنید مقدار بیت کوین دریافتی به صورت اتوماتیک در I GET نمایش داده می شود. در انتهای باکس هم در مقابل FEE کارمزد نمایش داده شده است. اینک بر روی دکمه سبز رنگ BUY کلیک و مراحل را به اتمام رسانید تا دلار خود را به بیت کوین تبدیل کرده باشید.
      موفق باشید.

 • اسفند ۲۰, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۹ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت ادمین
  من یک بار درمورد انتقال بیتکوین به حساب پایرم پیام داده بودم که مقدار انتقال کمتر از ۰۰۱٫ بیتکوین بودواین مقدار به حساب

  پاییر من نرسیده بود به همین خاطر به پشتیبانی پاییر پیام دادم که چرا من بیتکوین فرستادم و نرسیده. پشتیبانی جواب داد

  که مقدار کمتر از۰۰۱٫ بیتکوین هست .و بیتکوین های کمتر از این در حساب پاییر برای یک بار که می فرستید ظاهر نمی شودوقابل برگشت هم نیست. حال می خواستم بدونم این بیتکوین من تو جیب چه کسی رفته؟ مقدارش۰۰۰۸۵٫بیتکوین بود.
  با تشکر

  پاسخ
  • اسفند ۲۰, ۱۳۹۷ در ۷:۰۶ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   مبلغ ارسالی شما بسیار ناچیز است. هرگز نباید چنین تراکنش هایی در شبکه بیت کوین داشته باشید. مبلغ ۰,۰۰۰۸۵ بیت کوین احتمالا به طور کامل صرف کارمزد تراکنش شما در شبکه شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • فروردین ۳۱, ۱۳۹۸ در ۹:۱۳ ب.ظ
    پیوند یکتا

    این مبلغ که حدودا ۵ دلار هست. یعنی ۵ دلار کارمزد گرفته شده؟

    پاسخ
    • فروردین ۳۱, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۰ ب.ظ
     پیوند یکتا

     قیمت و کارمزد شبکه بیت کوین در بازه های زمانی مختلف، متفاوت و متغیر است. به عنوان مثال در حال حاضر کارمزد شبکه بیت کوین حدود ۱ دلار است اما در دسامبر ۲۰۱۷ این کارمزد برای هر تراکنش به حدود ۴۰ – ۵۰ دلار رسید. یا قیمت بیت کوین در تاریخ اسفند ۹۷، حدود ۳۰۰۰ دلار بود. که در نتیجه مبلغ مذکور تقریبا حدود ۲٫۵ دلار می شده است. همچنین باید در نظر داشته باشید که علاوه بر کارمزد شبکه بیت کوین، سایت پایر نیز کارمزدی برای انتقال، برداشت خواهد نمود.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • تیر ۲, ۱۳۹۸ در ۲:۱۴ ب.ظ
    پیوند یکتا

    از این کیف پول در خریدهای فروشگاه گوگل پلی هم میشه استفاده کرد؟؟؟؟؟
    تو گوگل پلی شماره کارت و تاریخ انقصا و cvv2 میخواد چرا این کیفه نداره؟؟

    پاسخ
    • تیر ۳, ۱۳۹۸ در ۲:۰۲ ق.ظ
     پیوند یکتا

     خیر. گوگل پلی فعلا درگاه پایر ندارد و از این درگاه استفاده نمی کند.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • اسفند ۱۸, ۱۳۹۷ در ۷:۰۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  درمورد merchantدر حساب پاییر یه خورده توضیح میدین واینکه چه جوری فعالش کنیم تو متن توضیحاتتون ندیدم.
  چون می خواستم دلارامو به ریال تبدیل کنم در صرافی انلاین پیکو چنجر ومستقیم میره روmerchan
  با تشکر

  پاسخ
  • اسفند ۱۸, ۱۳۹۷ در ۸:۳۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بخش مذکور ارتباطی با تبدیل دلار به ریال ندارد. این بخش مربوط به اخذ درگاه پرداخت پایر برای صاحبان وب سایت ها و فروشگاه ها می باشد که می توانند به وسیله این گزینه برای دریافت درگاه پرداخت اقدام نمایند و آن را با توجه به نیاز خود تنظیم و فعال کنند.
   برای تبدیل دلار پاییر به ریال باید به صرافی های آنلاین معتبری مراجعه کنید که از پایر پشتیبانی می کنند. سپس بعد از احراز هویت می توانید به بخش خرید و فروش ارز پاییر مراجعه نمایید و مطابق با توضیحات صرافی مورد نظر تبادل خود را به انجام رسانید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اسفند ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۴ ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    ممکنه چندتا صرافی آنلاین برای تبدیل موجودی کیف پول پاییر به ریال معرفی کنید؟

    پاسخ
    • اسفند ۱۹, ۱۳۹۷ در ۶:۵۸ ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     صرافی هایی هستند که در زمینه خرید و فروش دلار پایر کار می کنند، اما متاسفانه با توجه به قوانین فعلی کشور و اینکه میلیونر باش نمی تواند امنیت و صحت هیچ یک از صرافی های آنلاینی که در این زمینه فعالیت می کنند را تایید نماید، از معرفی آن ها معذوریم.
     شما می توانید با جستجوی عبارت هایی مانند “شارژ حساب پاییر” یا “خرید دلار پایر” در گوگل به تعدادی از این صرافی ها دست یابید و سپس درباره درستی و اعتبار آن ها تحقیق نمایید و اگر اطمینان شما جلب شد، مبادله خود را با آن صرافی با رعایت احتیاط و با مبالغ کوچک به انجام رسانید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • اسفند ۱۸, ۱۳۹۷ در ۵:۲۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از مقاله خوبتون. برای یکی از کامنت ها گفتین که ۵ دلار نیاز به وریفای حساب نداره چون مبلغ کمیه. خواستم بدونم که انتقال مبالغ (به دلار) از چه سقفی نیاز دارند که حساب ما وریفای شده باشه.

  پاسخ
  • اسفند ۱۸, ۱۳۹۷ در ۸:۱۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   پایر این حق را برای خود قائل است که در هر زمانی از کاربرانش مدارک احراز هویت را طلب نماید و محدوده خاصی ندارد. اما تجربه نشان داده است که هر چقدر حجم و میزان تراکنش ها بیشتر می شود، احتمال این درخواست افزایش می یابد.
   در بخشی از قوانین پایر به این مساله اشاره شده است که کاربرانی که به صورت کامل وریفای نشده اند حق انجام معاملاتی با ارزش بیش از ۱۰۰۰۰ دلار را ندارند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اسفند ۱۵, ۱۳۹۷ در ۸:۲۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام وعرض ارادت خدمت شما استاد گرامی.یک سوال داشتم از خدمتتان.چندروز پیش مقدار۵ دلار پاییر
  به یکی از صرافی های معتبر آنلاین ایرانی فروختم و دلار خود را به حساب آن ها منتقل نمودم و آن ها در مقابل به حساب بانکی بنده مبلغ ریالی آن را منتقل نمودند.تا اینجا به نظر مشکلی نیست ولی چند روز بعد که بحساب پاییرم سرزدم دیدم دلاری که به صرافی فروخته بودم روز بعدش کنسل شده دوباره بهحساب پاییرم برگشته بود.برای بار دوم به حساب دوستم واریز کردم دوباره همان اتفاق افتاد.مشکل به نظرتان چیه؟آیا باید حسابم را وریفای کنم؟ وآیابرا وریفای کارت ملی وقبض باید ترجمه بشه؟خیلی ممنون میشم از راهنماییتون.

  پاسخ
  • اسفند ۱۵, ۱۳۹۷ در ۹:۵۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام و عرض احترام خدمت شما کاربر گرامی
   بنده تا کنون با چنین مساله ای مواجه نشده ام که پس از انتقال کامل وجه به حساب یک شخص و قرار گرفتن مبلغ در حساب گیرنده، مبلغ مجددا برگشت یابد. وریفای کردن حساب پایر برای تراکنش هایی با حجم کم، اجبار محسوب نمی شود. همچنین اگر مشکل از وریفای کردن حساب باشد موجودی شما مسدود و شما پیغام و یا ایمیلی مبنی بر وریفای کردن حساب دریافت خواهید نمود.
   برای وریفای کردن حساب payeer نیز حتما به پاسپورت نیاز است و قبوض خدماتی باید ترجمه شده و به نام شما و تایید کننده آدرس شما باشد. البته تا جایی که بنده اطلاع دارم امکان وریفای کردن حساب به طور کامل برای کاربران مقیم ایران و با اطلاعات و IP ایران وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اسفند ۱, ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباسید ایاپایر درایران کاملاوریفای میشود

  پاسخ
  • اسفند ۱, ۱۳۹۷ در ۷:۴۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تا آخرین باری که توسط مجموعه میلیونر باش امتحان گردیده است، با آی پی ایرانی و اطلاعات هویتی یک کاربر مقیم ایران، این امر امکان پذیر نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۳۰, ۱۳۹۷ در ۵:۱۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام خدمت دوستان من میخواهم حساب پاییرمو شارژ کنم ولی در قسمت through exchengers هیچ کارت بانک ایرانی نداره که از طریق اون دلار بخریم و به پاییر اضافه کنیم در ضمن مستر کارتم ندارم ویزا کارتم ندارم خواهشا کمکم کنین اگه زود جواب بدین ممنون میشم

  پاسخ
  • بهمن ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   امکان شارژ کردن حساب پایر به صورت مستقیم با استفاده از کارت های بانکی ایرانی وجود ندارد و باید از صرافی ها استفاده نمود. بدین منظور مطابق توضیحات زیر عمل نمایید:
   شما ابتدا به یک صرافی معتبر و آنلاین که دلار پایر را نیز پشتیبانی کند، مراجعه می فرمایید. در صرافی مذکور ثبت نام می نمایید و احراز هویت می شوید. سپس به بخش خرید دلار پایر می روید و مبلغ مورد نیاز را مشخص می کنید و معادل ریالی آن را با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت می نمایید و شماره حساب پایر خود را نیز به آن ها می دهید. صرافی مبلغ دلاری را به حساب پایر شما پرداخت می کند.
   صرافی هایی هستند که در زمینه خرید و فروش دلار پایر کار می کنند، اما متاسفانه با توجه به قوانین فعلی کشور و اینکه میلیونر باش نمی تواند امنیت و صحت هیچ یک از صرافی های آنلاینی که در این زمینه فعالیت می کنند را تایید نماید، از معرفی آن ها معذوریم.
   شما می توانید با جستجوی عبارت هایی مانند “شارژ حساب پاییر” یا “خرید دلار پایر” در گوگل به تعدادی از این صرافی ها دست یابید و سپس درباره درستی و اعتبار آن ها تحقیق نمایید و اگر اطمینان شما جلب شد، مبادله خود را با آن صرافی با رعایت احتیاط و با مبالغ کوچک به انجام رسانید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۲۶, ۱۳۹۷ در ۱:۳۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام و قدر دانی بسیار زیاد که مشکل مردم حل میکنین چند تا سوال از خدمتتون داشتم
  ۱- من میخواهم در سایت کلیکی solebux سرمایه گذاری کنم و تازه کارم و میخواستم بدونم چطوری داخل حساب پاییرم دلار بریزم و سپس به این سایت انتقال بدم خواهشا جز به جز بگین و آیا باید به صورت حضوری به صرافی معتبر بریم یا مجازی هم میشه و اگه مجازی میشه لطفا یه صرافی معتبر پیشنهاد بدین و در آخر شما این سایت solebux قابل اطمینان میدونید .کارتون واقعا محشره

  پاسخ
  • بهمن ۲۶, ۱۳۹۷ در ۹:۱۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   برای شارژ کردن حساب پایر مطابق توضیحات زیر عمل نمایید:
   شما ابتدا به یک صرافی معتبر و آنلاین که دلار پایر را نیز پشتیبانی کند، مراجعه می فرمایید. در صرافی مذکور ثبت نام می نمایید واحراز هویت می شوید. سپس به بخش خرید دلار پایر می روید و مبلغ مورد نیاز را مشخص می کنید و معادل ریالی آن را با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت می نمایید و شماره حساب پایر خود را نیز به آن ها می دهید. صرافی مبلغ دلاری را به حساب پایر شما پرداخت می کند.
   صرافی هایی هستند که در زمینه خرید و فروش دلار پایر کار می کنند، اما متاسفانه با توجه به قوانین فعلی کشور و اینکه میلیونر باش نمی تواند امنیت و صحت هیچ یک از صرافی های آنلاینی که در این زمینه فعالیت می کنند را تایید نماید، از معرفی آن ها معذوریم.
   شما می توانید با جستجوی عبارت هایی مانند “شارژ حساب پاییر” یا “خرید دلار پایر” در گوگل به تعدادی از این صرافی ها دست یابید و سپس درباره درستی و اعتبار آن ها تحقیق نمایید و اگر اطمینان شما جلب شد، مبادله خود را با آن صرافی با رعایت احتیاط و با مبالغ کوچک به انجام رسانید.
   پس از اینکه حساب پاییر خود را شارژ نمودید، با مراجعه به سایت کلیکی مورد نظر و کلیک بر روی گزینه Add funds وارد بخش واریز پول به سایت خواهید شد. در این بخش، روش پرداخت خود را payeer انتخاب می کنید و سپس با وارد نمودن مبلغ مورد نظر برای سرمایه گذاری و اطلاعات حساب پاییر خود، پرداخت را به انجام می رسانید.
   در مورد سایت solebux باید خدمت شما عرض کنم به نظر مجموعه میلیونر باش، این سایت هرگز قابل اعتماد نیست و پرداختی ها کاملا انتخابیست. به همین دلیل ما هرگز سرمایه گذاری در سایت مذکور را توصیه نمی کنیم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۷, ۱۳۹۷ در ۶:۰۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و عرض ارادت
  ممنون از اطلاعات خوبتون در خصوص payeer
  خیلی خوب بود.
  درخواستی داشتم…
  اگه ممکنه آموزش یا راهنمایی هم در مورد paystack انجام بدین که چجوری کار میکنه و نیازی هست وریفای بشه آیا؟

  پاسخ
  • بهمن ۸, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۴ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   موضوع مورد نظر شما به بخش تولید محتوا ارجاع داده می شود، اگر مطلب مقبولیت و کارایی مناسب برای ایرانیان را به همراه داشت، حتما در مورد آن مقاله ای تهیه و در سایت قرار خواهد گرفت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۵, ۱۳۹۷ در ۵:۰۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میشه لطفا یه سایت بانکی انلاین معرفی کنید که بتونیم مستقیم ارز هامون رو به حساب های داخل ایران مثل ملت بریزیم من جایی دیده بودم پی یر همچین امکانی فقط فقط برای بانک ملت گذاشته ممنونم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • بهمن ۵, ۱۳۹۷ در ۶:۱۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تا جایی که بنده اطلاع دارم هیچ حساب آنلاین معتبری خارج از ایران وجود ندارد که امکان واریز و برداشت مستقیم از آن ها به بانک های ایرانی وجود داشته باشد. حساب های بانکی ارزی و بین المللی وجود دارند که جهت افتتاح آن ها در خارج از کشور نیز نیاز به حضور فیزیکی و ارائه مدارک به بانک های مربوطه دارید.
   اگر در آینده حساب آنلاین معتبری در این زمینه پیدا کردیم، اطلاع رسانی خواهیم نمود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱:۲۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید چطور میتونم ارز لایتکوین رو از حساب پایر انتقال بدم به کیف پول دیجیتالم؟

  پاسخ
  • دی ۲۸, ۱۳۹۷ در ۳:۳۲ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر در کیف پول خود در سایت پایر لایت کوین دارید، کافیست از منوی سمت چپ پنل کاربری، گزینه “Transfer” را انتخاب نمایید و در صفحه ای که برای شما باز می شود، برای فیلد Payment system گزینه Litecoin را انتخاب فرمایید. سپس آدرس کیف پولی که می خواهید به آن لایت کوین ارسال نمایید را وارد می کنید و مبلغ مورد نظر را نیز مشخص می نمایید و بر روی SEND کلیک می فرمایید. مبلغ به اضافه کارمزد مشخص شده از حساب شما کم خواهد شد و به کیف پول مورد نظر شما ارسال خواهد گردید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۱, ۱۳۹۷ در ۹:۰۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام . چگونه به حساب پاییر خود کارت بانکی اضافه کنیم

  پاسخ
  • دی ۱۲, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۹ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   امکان اضافه کردن کارت های بانکی ایران و به طور کلی نقل و انتقال با بانک ها ایرانی وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۹, ۱۳۹۷ در ۸:۴۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  من امروز در حال تحقیق خیلی جدی درمورد کسب درامد از خارج ایران داشتم تا به سایت شما برخوردم.(البته نه کسب درامد از کلیک و استخراج که باور ندارم این درامدهار(اوایل دهه ۸۰ با اینترنت دایال اپ خیلی تلاش کردم که نتیجه ای نداد)
  راستش من در کار طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ هستم و اخیرا راهی برای ورود به بازارهای استرالیا و امریکا و ترکیه پیدا کردم تا به ایرانیان این کشورها خدمات آموزشی و مشاوره و وبسایت ارائه دهم.
  من این گفته شمارو تایید میکنم که قوانین هر سایت ممکنه هر لحظه تغییر کنه مثلا من زمانی که دلار ۱۰۰۰ تومن بود با حساب اوکی پی تونستم ۴۲ دلار جمع کنم که پارسال حسابم نه تنها مسدود شد بلکه به اون پول و بازگرداندن حساب هم نتونستم موفق شوم وکلا حساب و پولم از دست رفت
  من یک حساب پایر باز کردم که خیلی راحت و سریع بود حالا یک سوال داشتم

  ایا من با این حساب میتوانم به حساب پی پال شخصی در ترکیه پول واریز کنم؟
  ایا افراد در دیگر نقاط دنیا بدون داشتن حساب پایر میتوانند به من پرداخت داشته باشند؟
  و ایا سایتها و فروشگاههایی در دنیا وجد دارند که پایر قبول کنند؟مخصوصا در حوزه کاری من مثل هاست و دامین؟
  بسیار سپاسگزارم

  پاسخ
  • دی ۱۰, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۸ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم و برای شما از صمیم قلب آرزوی موفقیت می کنیم.
   در مورد پرسش های شما باید خدمتتون عرض کنم:
   ۱- خیر در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد. شما می توانید به ویزا کارت، مستر کارت و یا کیف پول ارزهای دیجیتال پول انتقال دهید اما امکان انتقال به حساب paypal وجود ندارد.
   ۲- بله این امکان وجود دارد اما به شرطی که حسابی داشته باشند که امکان انتقال به پایر برای آن ها فراهم باشد. به عنوان مثال اگر شخص مورد نظر شما که فاقد حساب پایر است، دارای یک کیف پول بیت کوین باشد، می تواند به کیف پول بیت کوین شما در سایت پایر، بیت کوین انتقال دهد.
   ۳- بله، در حال حاضر نیز سایت ها و فروشگاه هایی هستند که از پایر به عنوان روش پرداخت پشتیبانی می کنند اما تعداد آن ها خیلی زیاد نیست. احتمالا تعداد آن ها در آینده افزایش خواهد یافت. در زمینه هاست و دامین، بنده با موردی تاکنون برخورد نکرده ام که از پایر استفاده کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۶, ۱۳۹۷ در ۸:۲۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من یک سوال داشتم من مقدار ۷دوجکوین در سایت mizes دارم و می خوام ان را به تومان تبدیل کنم لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  • دی ۶, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۲ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اصلا ۷ داج کوین ارزش تبدیل ندارد. ۷ داج کوین معادل ۲۱۰ تومان است. بنابراین با توجه به کارمزدها امکان تبدیل آن وجود ندارد.
   اما به طور کلی روند کار به این شکل است که پول را به کیف پول داج کوین خود منتقل می کنید. سپس یا به یک صرافی ایرانی آن را مستقیم می فروشید و تومان دریافت می کنید و یا می توانید داج کوین ها را به بیت کوین تبدیل کنید (با استفاده از اکسچنجرها یا صرافی هایی مانند بایننس) و سپس بیت کوین را با استفاده از سایت هایی مانند لوکال بیت کوینز به تومان تبدیل نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱:۱۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید. ممنون از اطلاعات و جوابات خوبتو.
  اگر کسی به ip ایران حساب پاییر و پرفیکت مانی درست کنه چون فعلا در ایران زندگی می کنه و بعدا بره به کشور خود آیا به تغیر شدن ip در مورد این حسابا به مشکل برخورد میشه یا نه اشکالی ندار؟ و همچنین اگر مبلغی در این حساب داشته آیا مشکل پیدا میشه یا نخیر؟

  پاسخ
  • آذر ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   قوانین ممکن است تغییر کند و هیچ تضمینی وجود ندارد که سیاست هایی که تا کنون اعمال شده است تغییر نکند. بنابراین پاسخ ما بر اساس تجربه و سیاست هایی است که تا کنون مشاهده شده است.
   اصولا تغییر شدید رنج ip می تواند باعث مشکل شود اما زمانی خطر جدی است که مرتبا این کار تکرار گردد. به عنوان مثال اگر شما هم اکنون در ایران باشید و حساب پایر افتتاح کنید و همواره با ip ایران به آن وصل شوید و سپس به کشور دیگری بروید و دیگر از ip همان کشور برای استفاده از حساب استفاده کنید، احتمالا با مشکلی مواجه نخواهید شد.
   فقط در نظر داشته باشید که سایت پرفکت مانی در ایران فیلتر است و با ip ایران نمی توانید حساب افتتاح کنید و ناچار به استفاده از vpn امن هستید که بعدها هم می توانید از همان vpn برای استفاده از حساب استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۱۷, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من چطور میتونم دلار یا هر پول دیگه ای رو از حساب پاییر به حساب بانکی خودم تو ایران منتقل کنم(مثل بانک ملت) میشه یه توضیحی بدین

  پاسخ
  • آذر ۱۷, ۱۳۹۷ در ۵:۴۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   امکان انتقال مستقیم به حساب های بانکی ایرانی وجود ندارد.
   برای اینکه پول را به ریال در یافت نمایید، باید به صرافی های معتبر آنلاین ایرانی که خریدار دلار پایر هستند مراجعه نمایید و دلار خود را به حساب آن ها منتقل نمایید و آن ها در مقابل به حساب بانکی شما ریال منتقل خواهند کرد. فقط حتما از صرافی های معتبر استفاده کنید و با مبالغ پایین، معاملات خود را شروع نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۱۶, ۱۳۹۷ در ۵:۲۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  باسلام
  چگونه میتونم به سایتی دیگر بین کویین از حساب پاییرم منتقل کنم
  سپاسگزارم از راهنماییهای خوب شما

  پاسخ
  • آذر ۱۶, ۱۳۹۷ در ۷:۰۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   اگر در کیف پول خود در سایت پایر بیت کوین دارید، کافیست از منوی سمت چپ پنل کاربری، گزینه “Transfer” را انتخاب نمایید و در صفحه ای که برای شما باز می شود، برای فیلد Payment system گزینه Bitcoin را انتخاب فرمایید. سپس آدرس کیف پولی که می خواهید به آن بیت کوین ارسال نمایید را وارد می کنید و مبلغ مورد نظر را نیز مشخص می نمایید و بر روی SEND کلیک می فرمایید. مبلغ به اضافه کارمزد مشخص شده از حساب شما کم خواهد شد و به حساب گیرنده ارسال خواهد گردید. البته این روش به دلیل کارمزد تقریبا بالایی که دارد برای مبالغ اندک اصلا به صرفه نیست و بهتر است از کیف پول هایی مانند سایت بلاک چین برای انتقال بیت کوین استفاده فرمایید که کارمزد بسیار کمتری پرداخت خواهید نمود. برای افتتاح حساب در بلاک چین می توانید به مقاله ساخت کیف پول در بلاک چین مراجعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۱۴, ۱۳۹۷ در ۷:۰۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید سایتتون عالیه
  یک سوال
  صرافی مجازی و معتبری برای تبدیل دلار از حساب پایر سراغ دارید؟
  آیا اصلا ممکنه همچین کاری رو انجام بشه داد در ایران؟
  ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • آذر ۱۵, ۱۳۹۷ در ۳:۰۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   در مورد امکان تبدیل دلار پایر به ریال که شک نکنید. صرافی هایی هستند که این کار را انجام می دهند. اما در مورد معرفی صرافی ها، متاسفانه هم اکنون با توجه به قوانین فعلی کشور و اینکه میلیونر باش نمی تواند امنیت و صحت هیچ یک از صرافی های آنلاینی که در این زمینه فعالیت می کنند را تایید نماید، از معرفی آن ها معذوریم. شما می توانید با جستجو در اینترنت و بررسی سوابق آن ها، با صرافی هایی در این زمینه آشنا شوید.
   در هر صورت از این بابت نگران نباشید، اگر واقعا نتوانستید صرافی مناسبی پیدا کنید و در نقد کردن درآمد خود مشکل داشتید، از طریق فرم “تماس با ما” مشکل خود را با تیم پشتیبانی میلیونر باش در میان بگذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام و تشکر از آموزش خوبتون .
  یه سوال داشتم ، من میخوام برنامه ای رو به دلار به افراد خارجی بفروشم ، چطور میتونم آدرس کیف پول دلارم رو به اونا بدم تا برام ارسال کنند، یکم در این باره توضیح بدید ممنون میشم.

  پاسخ
  • آذر ۱۳, ۱۳۹۷ در ۷:۱۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در منوی فوقانی سایت، در زیر عبارت “Account No” عبارتی وجود دارد که شماره حساب شما در سایت payeer است. این شماره حساب با P شروع می شود. به عنوان مثال عبارتی مانند P1002345678 است.
   کافیست همین عبارت را در اختیار مشتریان خود قرار دهید تا مبلغ را برای شما ارسال نمایند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۱۱, ۱۳۹۷ در ۹:۲۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید به شما
  سوال در مورد پاییر داشتم
  اینکه میشه راهنمایی کنید که چجوری باید از حساب پاییر برداشت کنم و پول به دستم برسه و اینکه یه صرافی معتبر اگه میشه معرفی کنید ممنون میشم
  @*********
  ای دی تلگرام منه اگه ممکنه در تلگرام ادرس صرافی معتبر که بشه باهاشون کار کرد رو بفرستین
  ممنون از سایتتون و زحمات بسیار بالاتون
  موفق باشید

  پاسخ
  • آذر ۱۲, ۱۳۹۷ در ۴:۱۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای اینکه پول را به ریال در یافت نمایید، باید به صرافی های معتبر آنلاین ایرانی که خریدار دلار پایر هستند مراجعه نمایید و دلار خود را به حساب آن ها منتقل نمایید و آن ها در مقابل به حساب بانکی شما ریال منتقل خواهند کرد. فقط حتما از صرافی های معتبر استفاده کنید و با مبالغ پایین، معاملات خود را شروع نمایید.
   در مورد معرفی صرافی ها، متاسفانه هم اکنون با توجه به قوانین فعلی کشور و اینکه میلیونر باش نمی تواند امنیت و صحت هیچ یک از صرافی های آنلاینی که در این زمینه فعالیت می کنند را تایید نماید، از معرفی آن ها معذوریم. شما می توانید با جستجو در اینترنت و بررسی سوابق آن ها، با صرافی هایی در این زمینه آشنا شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۳, ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من عضو تازه اینجا هستم دیدم ک جواب سوالای کاربرارو میدین خیلی خوشم اومد.
  ببخشید من میخام با سایت های کلیکی کار کنم تا قبل از این تو کار بیت کوین بودم.
  یکم تحقیق کردم فهمیدم باید کیف پول پایر و… بسازم سوالم اینه ک تو ایران میتونیم از این کیف پول وجه نقد کنیم؟اگر نشد
  میشه مثلا ما با سایت های کلیکی کار کنیم و دریافتی هارو ب کیف پایر انتقال بدیم و از اونجا ب کیف بلاک چین و از اونجا ب صرافی بفروشیم و نقد کنیم؟
  ببخشید حسابی گیج شدم نمیدونم چیکار کنم کدوم کیف برا ما ک تو ایرانیم خوبه؟؟

  پاسخ
  • آذر ۴, ۱۳۹۷ در ۱:۰۸ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به شما خوش آمد می گوییم.
   قبل از هر چیزی به شما توصیه می کنم به آموزش سایت های کلیکی معتبر خارجی مراجعه نمایید و مطابق آموزش پیش بروید. این امر موجب می شود که موضوعات برای شما روشن شود و احتمالا پاسخ اکثر سوال های خود را بیابید. در آموزش های تخصصی که برای هر سایت کلیکی تهیه شده، کاملا روشن شده است از چه روش هایی برای دریافت درآمد خود می توانید استفاده فرمایید.
   در مورد حساب هایی که سایت های کلیکی معتبر خارجی استفاده می کنند و برای ایرانیان نیز مناسب است، می توان به حساب هایی مانند پرفکت مانی، پایر، بیت کوین و وب مانی اشاره کرد. معمولا کاربرد ۳ مورد اول بیشتر است.
   نحوه تبدیل درآمد به ریال هم، همواره با استفاده از صرافی ها و واسطه هاست و اصلا سخت نیست. بعضی از سایت های کلیکی به بیت کوین پرداخت دارند و می توانید به راحتی درآمد خود را به کیف پولتان منتقل کنید و سپس با استفاده از سایت هایی مانند localbitcoins و یا صرافی ها درآمد خود را به تومان تبدیل فرمایید. بعضی از سایت های کلیکی نیز به پرفکت مانی و یا پایر پرداخت دارند که در این مورد هم می توانید با استفاده از صرافی ها درآمد خود را به ریال تبدیل نمایید.
   موردی هم که شما فرمودید، امکان پذیر است اما هرگز به صرفه نیست. چون کارمزد بسیار زیادی صرف خواهید کرد و عملا بخش زیادی از درآمد خود را از دست خواهید داد. بنابراین نیازی به این کار نیست. شما درآمد خود را به هر یک از ۴ روش فوق که دریافت کنید، با استفاده از صرافی ها می توانید تبدیل به ریال نمایید.
   فقط دقت نمایید تا سایت کلیکی معتبر باشد و حداقل یکی از روش های بیت کوین، پرفکت مانی، پایر و یا وب مانی را ساپورت نماید. برای آشنایی با سایت هایی که این ویژگی ها را دارند می توانید آموزش سایت های کلیکی معتبر خارجی را دنبال فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۲, ۱۳۹۷ در ۷:۳۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

  باسلام
  واقعا فوق العاده هستین.با اطمینان ۱۰۰% میشه از مطالب و اموزش ها و راهنمایی هاتون استفاده کرد.
  یه خداقوت جانانه به همه شمایی که سایت میلیونر باش رو در اختیار ماها قرار دادین

  اول در رابطه با حساب پاییر چنتا سوال دارم
  ۱ – من حساب پاییر باز کردم میخواستم ببینم ایا نیاز به وری فای کردن داره یا نه با توجه به سوالات بعدی که میپرسم
  ۲- دارم توی سایت های کلیکی کار میکنم میخوام هرچی برداشت میکنم توی همین حسابم جمع کنم .من تا چند دلار میتونم بدون مشکلی پیش بیاد داخل حسابم جمع کنم؟
  ۳- تا چه حد میتونم خیالم راحت باشه که دلارهام زیاد شد حسابمو نمیبندن؟یعنی قوانین چیه هست که حساب مسدود نکنن
  ۴- تا چند دلار در روز یا در ماه میشه به تومان تبدیل کرد ؟یعنی از حساب پاییرم میتونم بردارم یا انتقال بدم به حساب دیگری
  ۵- من برای داداشم با همین ای پی و لپتاپ حساب پاییر ساختم.ایا مشکلی نداره؟
  ۶- ایا میشه چندین حساب پاییر درست کنم و مشکلی برام پیش نیاد؟مثلا یهو کلیه حساب هامو مسدود نکنم
  ۷- تا چند دلار در روز میشه به حساب پاییرم واریز کنم بدون اینکه مشکلی پیش بیاد

  دوم اینکه بابت اون لینکی که توی کانال دادین خیلی لطف کردین .من همون روز عضو شدم و هر دوساعت دارم رول میزنم فقط میخواستم ببینم ایا واقعا دارم زمان میزارم مطمن هست که بعد از دوماه بشه برداشت کرد؟

  ببخشید اگه سوالام زیاد بود
  با تشکر

  پاسخ
  • آذر ۳, ۱۳۹۷ در ۵:۵۹ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   رضایت شما موجب دلگرمی ماست و از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   ۱- طبیعتا وریفای کردن حساب ها در اکثر نقاط دنیا کار بسیار سودمندی است اما در ایران، اکثرا وریفای نکردن حساب بهتر از وریفای کردن است. در مورد پاییر با توجه به رویکردی که تا کنون در مورد وریفای کردن حساب ایرانیان داشته است، توصیه نمی شود اقدام به وریفای کردن نمایید. برای مسائلی که شما در نظر دارید اصولا به وریفای کردن نیازی نخواهید داشت.
   ۲- بنده تا کنون با محدودیتی در این زمینه مواجه نشده ام. برای جمع کردن درآمد سایت های کلیکی در حساب پایر با مشکلی مواجه نخواهید شد. اما به شما توصیه می کنم به هیچ وجه نگذارید مقادیر خیلی زیاد و سنگین شود. هرچقدر موجودی شما بالاتر می رود، حساسیت ها روی حساب نیز بیشتر می شود و ممکن است با توجه به مقیم ایران بودن، دردسر ساز شود. بنابراین همواره پس از رسیدن به یک مبلغ مشخص سعی کنید، با استفاده از صرافی های معتبر و یا هر روشی که مد نظر دارید، درآمد خود را به ریال تبدیل نمایید تا خیالتان راحت باشد. همچنین این راهکار، ریسک را درمورد حساب شما کم می کند. یعنی حتی اگر دچار مشکلی شوید، سرمایه زیادی در حساب ندارید که ضرر سنگینی متحمل گردید.
   ۳- ببینید پایر در حال حاضر از نظر بین المللی معتبر است و در مورد ایرانیان هم سیاست خصمانه ای اتخاذ نکرده است. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که در آینده هم به همین شکل باشد. کلا در تجارت آنلاین به هیچ کس و هیچ چیز نمی توان ۱۰۰ % اعتماد داشت. همان طور که می دانید پیش ار این صرافی ها و بانک های بزرگ و معتبری بوده اند که عملا اعلام کرده اند با ایرانی ها هیچ مشکلی ندارند اما به یکباره و بدون هیچ اخطاری، حساب ایرانیان و موجودی آن ها را بلوکه کرده اند. بنابراین با توجه به اینکه برای ایرانیان بستری اثر گذار برای پیگیری و احقاق حق وجود ندارد، از نگه داشتن مبالغ سنگین در حساب خود خودداری نمایید.
   ۴ و ۷- با توجه به روشی که برای برداشت انتخاب می کنید، متفاوت خواهد بود. اما به طور کلی برای استفاده ای که شما در نظر دارید، از نظر سقف تراکنش ها، واریز و برداشت اصولا دچار مشکل خاصی نخواهید شد. فقط این نکته را در نظر داشته باشید که پایر این حق را برای خود قائل است که مدارک هویتی کاربران خود را جهت احراز هویت در هر لحظه ای طلب نماید. بنابراین با اطلاعات واقعی در سایت ثبت نام نمایید که اگر مدارک هویتی از شما طلب شد، قادر به احراز هویت خود باشید.
   ۵ و ۶- در مورد Multiple Account یا چندین حساب داشتن، در بخش قوانین سایت تا کنون منعی دیده نشده است. همچنین طی پرسشی که از پشتیبانی سایت پاییر صورت پذیرفت، ایرادی به آن وارد نکرده اند و فقط تذکر داده شد که حساب ها زیرمجموعه یکدیگر نباشند. اما باز طبق تجربه به شما توصیه می کنم از چند حسابی بودن و داشتن حساب های مختلف با یک ip خودداری نمایید. به این دلیل که حساسیت را نسبت به حساب شما بالا خواهد برد و ممکن است دچار سخت گیری هایی برای احراز هویت شوید.
   در مورد سوال پایانی، همان طور که خدمت شما عرض کردم اطمینان ۱۰۰ درصد به هیچ پروژه ای وجود ندارد و ما هیچ مسئولیتی در قبال هیچ یک از سایت ها و بسترهایی که در میلیونر باش معرفی می شوند نمی توانیم بپذیریم. اما در میلیونر باش تمام سعی خود را می کنیم که اطلاع رسانی دقیقی در مورد سایت ها و بسترهای کسب درآمد داشته باشیم.
   هم اکنون نیز افراد بسیاری هستند که هنوز معتقدند بیت کوین کلاهبرداری است یا دروغ و حباب است و غیره. اما واقعیت این است که افرادی که در سال ۲۰۱۰ بیت کوین را به قیمت ۱۰ سنت خریداری کرده بودند، در سال ۲۰۱۷ به قیمت ۲۰۰۰۰ دلار آن را فروختند. یا در همین لحظه بیت کوین در رنج ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار معامله می شود. اصولا دنیا منتظر ما نخواهند ماند و مسیر خود را طی خواهد کرد.
   تیم مانیتورینگ میلیونر باش، وایت پیپر بیتر را مطالعه کرده است و جوانبی را بررسی نموده است. در مورد آن نکات مثبت و امیدوارکننده ای وجود دارد که میلیونر باش را بر آن داشت تا این فرصت را به کاربران وفادار خود اطلاع رسانی نماید. به هرحال امکان دارد این رمز ارز کلا شکست بخورد، متوقف شود و یا رشد مناسبی را تجربه نماید. همان احتمالاتی که در مورد تمام رمزارزها وجود داشته است. اما در صورت شکست رمز ارز اصولا ما چیز زیادی را از دست نداده ایم. نهایتا روزی ۱۵ دقیقه از وقتمان هدر شده است. اما در صورت برد ممکن است بسیار بیشتر از تلاشمان دریافت نماییم.
   فقط توجه داشته باشید که به ازای هر کامپیوتر و ip فقط می توانید یک اکانت داشته باشید و ساخت بیش از یک اکانت موجب مسدودی موجودی شما خواهد شد.
   همچنین به شما پیشنهاد می کنم هرگز بعد از ۲ ماه اقدام به فروش نکنید. چون هیچ رمز ارزی در ابتدای پیدایش ارزش چندانی ندارد. باید صبر کنید تا رمز ارز بتواند خود را به بازار ثابت نماید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۲۵, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  کدوم حساب از همه بهتره؟
  پرفکت مانی،پایر،پی پال

  پاسخ
  • آبان ۲۶, ۱۳۹۷ در ۴:۰۴ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هرکدام در شرایط خاصی استفاده و کاربرد دارد. اما پی پال عمومیت بسیار بیشتری دارد و تقریبا در اکثر سایت ها قابل پذیرش است اما متاسفانه برای ایرانیان بسیار پر خطر است و ایرانیان به طور رسمی اجازه استفاده از آن را ندارند.
   با توجه به رایگان بودن پرفکت مانی و پایر، توصیه می شود هر دو را داشته باشید تا بتوانید در مواقع لزوم از گزینه مناسب استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۲۲, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  روزتون بخیر
  من خیلی سخت توی سایت ها نظر می دم ولی چند روزیه که برای کارم سایت شما رو چک می کنم.
  واقعا دیگه نتونستم جلوی خودم رو بگیرم.باید بگم که واقعا بی نظیرید.
  جواب یک سوال رو با این که ۱۰۰۰ بار دادید ولی باز با حوصله از اول جواب می دید.
  واقعا فوق العاده اید.توی این شرایط تحریم و گنگ بودن واقعا یه همچین مرجعی که بدون چشم داشت این جوری برای کاربرا مایه بذاره
  یه نعمته!!!
  من تو کار طراحی سایت و یک سری کارای گرافیکی مثل موشن و انیمیشن هستم.می خوام توی این سایت های فریلنسری مثل freelancer.com ثبت نام کنم.اما یه کم به خاطر همین بحثای تحریم ها گیجم.
  این سایت های فریلنسری خارجی از بین پرفکت مانی و وب مانی و پاییر که برای ما ایرانیا در دسترس تر هستن کدوم رو قبول دارن؟
  ای کاش یه پست جامع هم در مورد همین سایت های فریلنسری و نحوه ی کار برای ایرانیا بذارید.
  بازم از سایت بی نظیرتون تشکر می کنم

  پاسخ
  • آبان ۲۳, ۱۳۹۷ در ۴:۰۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   وقتی همراهانی فهیم و شایسته چون شما داریم، وظیفه خود می دانیم که با تمام وجود در راستای جلب رضایتشان بکوشیم. نظر شما موجب دلگرمی ماست و به داشتن کاربرانی چون شما به خود می بالیم.
   در مورد پرسش شما باید عرض کنم متاسفانه هیچ یک از سایت های فریلنسر معتبر بین المللی شرایط مناسبی برای کاربران مقیم ایران ندارند و فعالیت در این سایت ها برای عموم کاربران ایرانی تقریبا محال و یا بسیار سخت است. سایتی مانند freelancer علاوه بر روش های پرداخت نامناسب برای ایرانیان، مراحل تایید هویت نیز دارد که کار را دشوارتر می سازد. به همین دلیل است که در آموزش های سایت میلیونر باش به سایت های فریلنسینگ ایرانی پرداخته ایم و از معرفی سایت های خارجی خودداری کرده ایم. چون هنوز روش مطمئنی برای فعالیت عموم کاربران ایرانی در این سایت ها سراغ نداریم.
   در حال حاضر هیچ یک از روش های پرداخت پرفکت مانی، وب مانی و پایر قابل پذیرش سایت های معتبر فریلنس نیست. اما پایر شانس بیشتری دارد تا در آینده مورد توجه سایت های فریلنس قرار گیرد.
   برای اشخاصی که در مورد تکنولوژی بلاک چین و برنامه نویسی مهارت دارند، سایت های فریلنس مناسبی وجود دارد که به بیت کوین پرداخت دارند که برای ایرانیان کاملا مناسب است. برای آشنایی با این سایت ها می توانید به بخش “فریلنسری و آزادکاری در قبال دریافت بیت کوین” در مقاله روش های کسب درآمد از بیت کوین برای ایرانیان مراجعه نمایید.
   آخرین نکته ای که درمورد سوال شما لازم است بیان شود این است که همچنان می توان به عنوان فریلنسر با سایت هایی مانند freelancer، upwork، ۹۹designs، toptal کار کرد اما ریسک ها و مشکلات زیادی در این راه وجود دارد.
   در زمینه دریافت درآمد در صورتی که شخصی را خارج از ایران ندارید که بتوانید با مشخصات و حساب های او دستمزد خود را دریافت نمایید، می توانید از سایت های واسطی استفاده نمایید که بدین منظور در ایران فعالیت می کنند. بعضی از این سایت ها از اعتبار و سابقه قابل قبولی برخوردارند اما به دلیل کارمزد بالایی که بدون هیچ تلاشی از کاربران دریافت می کنند چندان مایل به معرفی آن ها نیستیم. فقط در جهت کمک به شما نام یکی از معروف ترین سایت ها در این زمینه را خدمتتان عرض می کنیم اما در نظر داشته باشید که این معرفی هرگز به معنی تایید از طرف ما نیست.
   سایت payment24.ir
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۱۴, ۱۳۹۷ در ۷:۵۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خوب هستین
  با کمک شما من حساب باز کردم و مقداری از سایت localbitcoin پول منتقل کردم و در قسمت my operations انتقال پول رو نشون میده ولی نمیشه کاری روش کرد برای مثال می خواستم تبدیل دلار کنم یا به یک سایت دیگه منتقل کنم ییغام میده موجودی کافی نیست.
  ایا زمان می بره تا تو حساب بشینه یا من بلد نیستم به موجودیم اضافه کنم
  ممنون

  پاسخ
  • آبان ۱۴, ۱۳۹۷ در ۹:۳۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با توجه به اینکه شما بیت کوین انتقال داده اید، برای اضافه شدن به موجودی اصلی، حداقل نیاز به ۶ تاییدیه دارد که ممکن است تا دو ساعت به طول بیانجامد. گاها این زمان طولانی تر نیز می شود.
   همچنین این مبلغ به حساب بیت کوین شما اضافه خواهد گشت و باید عملیات خود را بر روی حساب بیت کوین انجام دهید. سایر حساب ها همچنان فاقد موجودی خواهند بود. علاوه بر این، باید مبلغ موجود در حساب شما بیش تر از کارمزد عملی باشد که می خواهید انجام دهید تا عملیات با موفقیت صورت پذیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آبان ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۰ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خوب هستین من هر کاری می کنم این پیغام رو میده
    You account has insufficient funds. You should purchase BTC currency at the Currency Exchange and fund your BTC account, directly, by going to the ADD section here. برای ارسال بیت کوین هم این میده.
    خواستم تبدیل دلار کنم اون جوری بفرستم اون موقع هم این رو میده You account has insufficient funds
    اگه کمکم کنید ممنون میشم

    پاسخ
   • آبان ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۵ ب.ظ
    پیوند یکتا

    من برای سایت کلیکی norclix.com می خواستم بفرستم که نمی تونم.
    اگه مشکلی از سمت شما نباشه من حاضرم پسورد رو خدمتتان بدم شاید من بلد نیستم مبلغ ناچیزی در حد ده دلار می خوام بفرستم

    پاسخ
    • آبان ۱۶, ۱۳۹۷ در ۲:۴۷ ق.ظ
     پیوند یکتا

     خدا را شکر که مشکل شما حل شده است.
     شاد و پیروز باشید.

     پاسخ
  • آبان ۱۸, ۱۳۹۷ در ۲:۳۵ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خوب هستین
   چگونه من ریال رو تبدیل دلار کنم و اون رو به کیف پول payeer منتقل کنم
   ممنون

   پاسخ
   • آبان ۱۸, ۱۳۹۷ در ۴:۴۷ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    شما ابتدا به یک صرافی معتبر و آنلاین که دلار پایر را نیز پشتیبانی کند، مراجعه می فرمایید. به بخش خرید دلار پایر می روید و مبلغ مورد نیاز را مشخص می کنید و معادل ریالی آن را با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت می نمایید و شماره حساب پایر خود را نیز به آن ها می دهید. صرافی مبلغ دلاری را به حساب پایر شما پرداخت می کند.
    موفق باشید.

    پاسخ
    • آبان ۱۸, ۱۳۹۷ در ۶:۵۵ ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام
     صرافی انلاین معتبر کدوم رو می شناشید اگه ممکنه برام معرفی کنید

     پاسخ
     • آبان ۱۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۰ ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      متاسفانه هم اکنون با توجه به قوانین فعلی کشور و اینکه میلیونر باش نمی تواند امنیت و صحت هیچ یک از صرافی های آنلاینی که در این زمینه فعالیت می کنند را تایید نماید، از معرفی آن ها معذوریم. شما می توانید با جستجو در اینترنت و بررسی سوابق آن ها، با صرافی هایی در این زمینه آشنا شوید. همچنین پیشنهاد می کنم بخش نظرات مقاله افتتاح حساب پرفکت مانی را مطالعه فرمایید، در بخش نظرات مقاله مذکور صرافی هایی معرفی شده اند که می توانید آن ها را نیز بررسی فرمایید.
      موفق باشید.

 • آبان ۹, ۱۳۹۷ در ۶:۳۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام بهترین راه کسب درآمد که مربوط به حساب پایر باشه چیه

  پاسخ
  • آبان ۹, ۱۳۹۷ در ۸:۳۶ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سوال شما هرگز جواب یکتایی ندارد و نمی توان به آن پاسخ معینی داد. سوال شما مانند این است که از شما بپرسند بهترین راه کسب درآمد از حساب بانک ملی چیست؟
   پایر یک حساب اینترنتی است و شما با توجه به اهداف و نیازهای خود آن را افتتاح می کنید و از آن بهره می برید. به عنوان مثال شما می توانید یک بیزینس بین المللی و آنلاین راه اندازی نمایید و روش پرداخت در آن را پایر قرار دهید.
   بنابراین با توجه به نیازها و مهارت های خود، می توانید برنامه های مختلفی برای استفاده از پایر داشته باشید و هیچ کس نمی تواند به شما بگوید بهترین راه کسب درآمد، این راه است. راه های بسیار زیادی هم برای کسب درآمد وجود دارد، از جمله راه اندازی یک تجارت آنلاین بین المللی، خرید و فروش دلار پایر، فعالیت در سایت هایی که به پایر پرداخت دارند و توانایی همکاری با آن ها را دارید و غیره.
   اما اگر منظور شما سایت هایی کلیکی هستند، می توانید به آموزش آشنایی با معتبرترین سایت های کلیکی خارجی مراجعه نمایید. اکثر سایت های معرفی شده در آموزش مذکور به پایر پرداخت دارند که با مطالعه هر یک می توانید به صورت دقیق با قوانین، روش های پرداخت و همچنین نحوه فعالیت در آن ها، آشنا گردید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۸, ۱۳۹۷ در ۴:۵۲ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون ازآموزش کاملتون الان چون بیتکوین گرونترودست نیافتنی ترشده الان خیلی راحت ترمیشه تظمینی ترکسب درامدازسایتاکرد
  ولی سوال مهم تراینکه کدوم صرافی می شوداعتمادکرد؟آیاتوهمه صرافی هایه آنلاین شماره ثابت وآدرس الزامی است؟
  چون جزوحریم شخصی هستن ویکم ناامیدکننده است

  پاسخ
  • آبان ۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   رضایت شما موجب دلگرمی ماست.
   در مورد سوال شما باید عرض کنم، صرافی های معتبر و آنلاین وجود دارند اما به دلیل قوانین کشور و اینکه ما نمی توانیم اعتبار هیچ یک را تضمین کنیم، از معرفی آن ها معذوریم. اما برای خرید و فروش بیت کوین بهترین راه در حال حاضر استفاده از سایت localbitcoins است.
   اما احراز هویت تقریبا برای تمام معاملات و در تمام صرافی ها امری اجباریست. به دلیل جلوگیری از کلاهبرداری و مشکلات احتمالی لازم است، به صورت کامل احراز هویت صورت پذیرد. اصولا مدارک مورد نیاز شامل تصویر کارت ملی، کارت بانکی و شماره تلفن می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مهر ۲۶, ۱۳۹۷ در ۶:۳۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  باسلام و تشکر از صبوری شما جهت پاسخ به سوالات .
  در رابطه با سایتهای کلیکی خارجی که دربالا توضیح دادین برای ثبتنام شماره حساب میخاستن ، بنظر شما چه حسابی افتتاح کنم که در ایران مشکل نداشته باشد و تبدیل ان به ریال راحت باشد و بتوانم باصرافی های انلاین ان را تبدیل کنم
  پاییر یا پرفکت مانی یا وبمانی. پیشنهادشما چیست؟
  ضمنا نیاز به پاسپورت نداشته باشه

  پاسخ
  • مهر ۲۶, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   انجام وظیفه است. درمورد پرسش شما باید عرض کنم، هیچ یک از سایت های فوق برای افتتاح حساب، نیاز به پاسپورت ندارند و کاملا رایگان می توانید در تمام آن ها حساب باز نمایید. در سایت های کلیکی معتبر، وب مانی چندان مورد استفاده قرار نمی گیرد. بنابراین بهتر است اگر قصد فعالیت در سایت های کلیکی خارجی را دارید، حساب هایی مانند پرفکت مانی، پایر و بیت کوین برای خود افتتاح نمایید.
   سایت پایر در ایران فیلتر نیست اما دو سایت پرفکت مانی و بلاک چین توسط ایران فیلتر شده اند. بنابراین ورود به سایت پایر و افتتاح حساب راحت تر است. اما از طرفی پرفکت مانی را راحت تر می توان به ریال تبدیل کرد. چون در حال حاضر صرافی های آنلاین بیشتری در ایران، به خرید و فروش دلار پرفکت مانی می پردازند. بیت کوین نیز امنیت و ارزش نگهداری بالایی دارد و البته خرج کردن آن هم چندان سخت نیست. اما کارمزد تراکنش ها در آن کمی بالاست و برای مبالغ اندک به صرفه نمی باشد.
   با توجه به مواد فوق، خود شما باید تصمیم بگیرید که کدام حساب برای شما مناسب تر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مهر ۲۶, ۱۳۹۷ در ۹:۴۸ ب.ظ
    پیوند یکتا

    تشکر از توضیحات کامل شما
    میخاستم بخاطر فیلتر حساب پاییر بازکنم که راحتتره ولی با توضیحات شما فکرکنم بافیلترشکن پرفکت مانی باز کنم بهتره

    پاسخ
 • مهر ۲۴, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من دلار پاییر دارم میخوام بفروشم چیکار کنم

  پاسخ
  • مهر ۲۴, ۱۳۹۷ در ۲:۰۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باید به صرافی های معتبر آنلاین ایرانی که خریدار دلار پایر هستند مراجعه نمایید و دلار خود را به حساب آن ها منتقل نمایید و آن ها در مقابل به حساب بانکی شما ریال منتقل خواهند کرد. همچنین می توانید حساب پرفکت مانی برای خود افتتاح نمایید و دلارهای پایر خود را به آن منتقل سازید (با کارمزد همراه است) و در نهایت دلار پرفکت مانی خود را به صرافی بفروشید. این روش به دلیل کارمزدی که برای انتقال از پایر به پرفکت مانی پرداخت می کنید، چندان به صرفه نیست. اما بعضی ها به دلیل اینکه در ایران صرافی های بیشتری با پرفکت مانی کار می کنند، از روش دوم استفاده می نمایند.
   فقط حتما از صرافی های معتبر استفاده کنید و با مبالغ پایین، معاملات خود را شروع نمایید. متاسفانه به دلیل قوانین کشور و اینکه ما اعتبار هیچ یک از صرافی ها را نمی توانیم تایید کنیم، از معرفی صرافی در این زمینه معذوریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مهر ۲, ۱۳۹۷ در ۶:۳۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

  من حساب وبمانیم فرماله باید وریفایش کنم یا همین خوبه؟
  پرفکت هم که موفق نشدم باز کنم!
  در نهایت از حوصله شما بابت پاسخگویی کارشناسی تون ممنونم وقدردان هستم..

  پاسخ
  • مهر ۲, ۱۳۹۷ در ۸:۴۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سقف موجودی شما در حساب فرمال ۱۰ هزار دلار است. بنابراین اگر قصد نگهداری بیش تر از این مبلغ را دارید باید حساب خود را به personal passport ارتقا دهید.
   انجام وظیفه است و رضایت شما موجب خوشنودی ماست.

   پاسخ
 • مهر ۲, ۱۳۹۷ در ۵:۱۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  آیا ازpayeerمیشه به وبمانی، پرفکت مانی یا بقیه کیفها پول جابجا کرد؟
  و کلا این کیفها امنیت نگهداری ۱۰۰هزار دلار یا این حدود رو دارن؟بلوکه نمیشه به هر دلیلی؟

  پاسخ
  • مهر ۲, ۱۳۹۷ در ۶:۲۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از payeer نمی توان به تمام حساب های های جهانی پول انتقال داد اما در این حساب امکان انتقال وجه به بعضی از حساب ها مانند وب مانی و پرفکت مانی با پرداخت کارمزد بیشتر وجود دارد.
   اگر منظور شما امنیت کلی سیستم است که باید خدمت شما عرض کنم، حساب ها و کیف پول های معتبر جهانی از اعتبار و امنیت قابل قبولی برخوردار هستند و مبالغ بسیار بالاتری از ۱۰۰ هزار دلار در آن ها نگهداری می شود. اما اگر درمورد مسدود کردن حساب صحبت می کنید، اگر قوانین آن ها را رعایت نکنید یا تخلفی مرتکب شوید، شک نکنید که حساب شما را مسدود خواهند ساخت.
   به طور کلی در حساب های وب مانی و پایر هرگز بدون وریفای کردن کامل حساب نباید چنین مبلغی را وارد کنید، چون تخلف است و بلافاصله حساب شما مسدود خواهد شد. در پرفکت مانی محدودیتی وجود ندارد اما باید به IP خود توجه کنید که تغییرات رنج وسیعی نداشته باشد.
   توجه به نکات زیر می تواند برای شما سودمند واقع گردد:

  • اگر در حساب وب مانی دارای personal passport و یا merchant passport هستید می توانید با خیال راحت این مبلغ یا بیشتر را وارد حساب خود کنید. در غیر این صورت، بلافاصله حساب شما مسدود خواهد شد.
  • در حساب پرفکت مانی محدودیتی برای سقف موجودی برای حساب های وریفای نشده وجود ندارد اما به دلیل فیلتر بودن این سایت باید حواستان به تغییرات رنج ip باشد که موجب مسدودی حساب شما نگردد. توصیه ما این است که اگر قصد دارید از حساب پرفکت مانی برای استفاده از چنین مبالغی استفاده نمایید از vps های امن استفاده فرمایید و همچنین بهتر است چندین حساب پرفکت مانی برای خود ایجاد کنید و مبالغ را در بخش های کوچکتر در حساب های خود نگهداری فرمایید.
  • در حساب پایر هم هرگز بدون وریفای کردن کامل حساب، این مبلغ را وارد نکنید. البته وریفای کردن حساب پایر نسبت به پرفکت مانی و وب مانی مشکلات بیشتری دارد. چون این حساب، اکانت های ایرانیان را به صورت کامل وریفای نمی کند و برای وریفای نمودن باید از vps های امن و مدارک هویتی جعلی استفاده نمود که به هر حال ریسک دارد. بنابراین اگر قصد دارید از این حساب استفاده کنید حتما ۱۰۰ هزار دلار را به بخش های بسیار کوچکتری تقسیم کنید و در چندین حساب پایر نگهداری کنید.
  • موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۳۱, ۱۳۹۷ در ۵:۰۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  وقتی این حساب رو در خارج از کشور باز کنیم برای واریز و برداشت و انتقال از ایران یعنی موقعی که ایران هستیم مشکلی پیش نمیاد؟ با توجه به تغییر ipمنظورمه…
  متشکرم

  پاسخ
  • شهریور ۳۱, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تغییرات رنج ip در حد عوض شدن کشور موجب مشکل خواهد شد، به خصوص اگر دفعات مکرر چنین امری صورت پذیرد.
   برای جلوگیری از ایجاد مشکل، همان طور که چندین بار دیگر هم عرض کردیم باید از یک vps یا vpn امن استفاده نمایید که سرور آن مربوط به یک کشور باشد و تغییر نکند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۲۰, ۱۳۹۷ در ۳:۳۰ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام با عرض ادب
  میخواستم بدونم که من چه طوری باید در حساب payyer حسابم رو وریفای کنم
  ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • شهریور ۲۰, ۱۳۹۷ در ۶:۵۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اصولا نیازی به وریفای کردن حساب پایر ندارید، اما اگر به این امر اصرار دارید باید از ip کشوری غیر از ایران به عنوان مثال هلند استفاده نمایید و اطلاعات هویتی شما نیز مربوط به همان کشور باشد. یعنی اگر از ip هلند استفاده می نمایید، آدرس و اطلاعات هویتی شما مربوط به هلند باشد.
   هنگامی که این مدارک را تهیه کردید، از منوی فوقانی سایت بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید و به سربرگ PROFILE مراجعه نمایید. حال با وارد کردن اطلاعات هویتی و بارگذاری تصویر مدارک هویتی شامل پاسپورت و قبوض خدماتی (دارای آدرس محل سکونت) می توانید حساب خود را وریفای فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۱۷, ۱۳۹۷ در ۳:۴۰ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام اقا ووچر چجوری بخرم ثبت نام کردم حالا بلد نیستم وچر بخردم مبلق وچر میرنم میگه اشتباس باید چیکار کنم خواهشن راهنمایی کنید

  پاسخ
  • شهریور ۱۸, ۱۳۹۷ در ۲:۴۲ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ووچر مربوط به حساب پرفکت مانی است و امکان خرید ووچر برای حساب پایر وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *