آموزش تصویری افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین و نحوه کار با آن

در این مقاله، ابتدا به آموزش افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین می پردازیم. سپس به نحوه فعالیت و انجام تراکنش های مالی در بلاک چین خواهیم پرداخت.

در حقیقت با مطالعه ی این آموزش، قادر خواهید بود که کیف پول بیت کوین ، اتریوم و بیت کوین کش خود را به صورت آنلاین در بلاک چین بسازید و تراکنش های مالی خود را در بلاک چین به راحتی به انجام رسانید.

ساخت کیف پول در بلاک چین

ساخت کیف پول بیت کوین در بلاک چین

قبل از شروع آموزش افتتاح حساب بیت کوین ، بهتر است توضیح مختصری درمورد بلاک چین ، بیت کوین و ارتباط آن ها با یکدیگر بدهیم و دلیل ساخت کیف پول در بلاک چین را بررسی نماییم.

بلاک چین ( blockchain )

بلاک چین نوعی دیتابیس (پایگاه داده) است که روی یک یا چند سرور خاص و متمرکز قرار ندارد، بلکه روی تمام کامپیوترهایی که به آن متصل می گردند، توزیع شده است. به زبانی ساده تر بلاک چین را می توان یک سیستم برای ثبت اطلاعات دانست که با توجه به نوع رمزنگاری و ثبت داده ها در همه کامپیوترهای متصل به شبکه، تقریبا احتمال هک و یا حذف اطلاعات ثبت شده در آن نزدیک به صفر است.

بیت کوین ( bitcoin )

بیت کوین اولین کاربرد اجرایی تکنولوژی بلاک چین بود که توانست به سرعت ترقی کند و توجهات بسیاری را به خود جلب نماید.

بیت کوین نخستین پول رمزنگاری شده است. به همین دلیل، سایر ارزهای دیجیتال ایجاد شده پس از آن را آلت کوین یا “سکه جایگزین” نامیدند. اتریوم ( etherum ) و صدها سکه دیگر همگی ارزهای دیجیتالی هستند که آلت کوین نامیده می شوند.

ارتباط بلاک چین با بیت کوین

اگر بلاک چین را یک درخت در نظر بگیریم، بیت کوین را می توان میوه این درخت در نظر گرفت که طعم و مزایای آن توانست قدرت درخت بلاک چین را به خوبی برای جهان نمایان سازد.

برای مطالعه بیشتر درمورد بلاک چین، می توانید مقاله آشنایی با بلاک چین و کاربردهای این تکنولوژی را مطالعه نمایید.

دلیل ساخت اکانت در بلاک چین

برای نگهداری از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال باید از ابزاری که اصطلاحا کیف پول (wallet) نام دارد استفاده کرد. کیف پول می‌تواند شکل‌های مختلفی داشته باشد و هر ارز، کیف پول مخصوص به خود را دارد.

بیت کوین را می توان به صورت آنلاین و آفلاین ذخیره کرد. معتبرترین و محبوب ترین کیف پول آنلاین بیت کوین را می توان بلاک چین دانست.

این کیف پول محیط کاربری بسیار ساده و راحتی دارد و برای همه افراد به راحتی قابل استفاده است. با اینکه این سایت بیت کوین ها را روی سرورهای ابری ذخیره می کند، امنیت این کیف پول بسیار بالاست و دارای گزینه های امنیتی زیادی برای کاربران است.

در ادامه به آموزش تصویری افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین و ساخت کیف پول بیت کوین ، اتریوم و بیت کوین کش خواهیم پرداخت.

افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین

برای افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین و ساخت کیف پول بیت کوین ، اتریوم و بیت کوین کش ابتدا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تذکر: سعی کنید برای ورود به سایت و ادامه مراحل، از vpnهای امن استفاده نمایید.

حال فرمی مطابق شکل زیر برای شما باز خواهد شد. این فرم را با توجه به تصویر و توضیحات ذیل، تکمیل فرمایید.

افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین

۱- ایمیل امن و معتبر خود را در این فیلد وارد کنید.

۲- رمز عبوری پیچیده برای ورود به حساب خود انتخاب کنید و در این کادر وارد نمایید. این رمز نسبت به بزرگی و کوچکی کلمات حساس می باشد. بنابراین با دقت آن را انتخاب و در جایی امن نگهداری نمایید.

۳- رمز عبوری که در کادر قبل وارد کرده اید، مجددا در این کادر وارد فرمایید.

سپس تیک پذیرش قوانین را بزنید و بر روی “CONTINUE” کلیک نمایید.

اینک حساب شما ساخته شده است. کافیست روی “Get Started” کلیک کنید تا وارد پنل کاربری خود شوید.

تا این مرحله شما موفق به افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین شده اید و کیف پول بیت کوین ، اتریوم و بیت کوین کش خود را ساخته اید.

حال باید ایمیل خود را تایید نمایید. بنابراین به ایمیل خود مراجعه کنید و ایمیل ارسالی از بلاک چین را باز کنید و مطابق تصویر زیر بر روی عبارت “YES, THIS IS MY EMAIL” کلیک کنید تا ایمیل شما تایید گردد.

ایمیل افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین

تذکر: همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، در ایمیل ارسالی از طرف بلاک چین، Wallet ID شما نیز وجود دارد که در تصویر فوق با مستطیل قرمز رنگ مشخص شده است. این عبارت را در جایی امن یادداشت و نگهداری نمایید. برای ورود به حساب خود در بلاک چین همواره به wallet id نیاز خواهید داشت. فراموش نکنید که این عبارت کاملا محرمانه است. بنابراین wallet ID خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.

آشنایی با بخش های مختلف پنل کاربری بلاک چین

پس از افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین، شما با صفحه ای مطابق تصویر زیر روبرو خواهید شد، که به توضیح بخش های مختلف آن می پردازیم.

آموزش کار با بلاک چین

۱- با کلیک بر روی آن، به داشبورد حساب خود در بلاک چین باز می گردید.

۲- در این کادر، کیف پول های موجود در اکانت بلاک چین خود را مشاهده می کنید. همان طور که در تصویر مشخص است، شما دارای سه حساب بیت کوین، اتریوم و بیت کوین کش هستید که با کلیک بر روی هر یک می توانید به صورت اختصاصی به آن کیف پول مراجعه نمایید.

۳- با استفاده از این گزینه، می توانید به سادگی موجودی کیف پول های خود را به یکدیگر تبدیل نمایید. به عنوان مثال اگر در کیف پول بیت کوین خود ۵ بیت کوین دارید و می خواهید ۲ بیت کوین آن را به اتریوم تبدیل کنید، با کلیک بر روی این گزینه و تکمیل فرم، می توانید این کار را انجام دهید.

۴- در این بخش، تنظیمات امنیتی حساب بلاک چین شما وجود دارد که برای بهبود امنیت حساب خود، باید آن ها را فعال و تنظیم نمایید. با توجه به اهمیت این تنظیمات، به صوت مجزا و مفصل در ادامه مقاله به این بخش نیز پرداخته شده است.

۵- با استفاده از این گزینه، به تنظیمات مختلف حساب کاربری خود در بلاک چین دسترسی خواهید داشت.

۶- با کلیک بر روی آن می توانید به انتقال ارز از کیف پول خود به کیف پول سایرین بپردازید.

۷- با کلیک بر روی این گزینه، می توانید شماره کیف پول های خود را مشاهده نمایید و همچنین لینک دریافت ارز برای خود بسازید. در حقیقت از این گزینه برای دریافت درآمدهای ارزی مربوط به بیت کوین، اتریوم و بیت کوین کش خود استفاده می کنید.

۸- در این کادر، معادل دلاری مجموع موجودی در تمام کیف پول های خود را مشاهده می نمایید.

۹- در این بخش، می توانید نمودار ارزش هر یک از ارزهای بیتکوین، اتریوم و بیت کوین کش را بر حسب دلار مشاهده نمایید.

۱۰- در این کادر، نرخ لحظه ای هر یک از ارزهای فوق را بر حسب دلار مشاهده می کنید.

۱۱- موجودی هر یک از کیف پول های خود را در این بخش می توانید مشاهده نمایید.

تنظیمات امنیتی حساب بلاک چین

یکی از مهمترین کارهایی که پس از افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین باید انجام دهید، افزایش امنیت حساب خود می باشد. بنابراین بر روی “SECURITY CENTER” کلیک نمایید تا وارد صفحه ای مانند شکل زیر شوید.

امنیت کیف پول بیت کوین در بلاک چین

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، حساب شما دارای سه سطح امنیتی می باشد، که به توضیح هریک می پردازیم.

سطح اول

این سطح دارای سه گزینه است که تکمیل آن موجب می شود در صورت فراموش کردن پسورد، بازهم بتوانید حساب و دارایی خود را باز پس گیرید. بنابراین با توجه به توضیحات آن را تکمیل نمایید.

Email Verified: این گزینه مربوط به تایید ایمیل است که پس از افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین، آن را انجام داده‌ایم.

Backup Recovery Phrase: با کلیک بر روی این گزینه، چند کلمه معنادار انگلیسی به طور تصادفی به شما نمایش داده می‌شود که باید آن ها را به ترتیب در جایی امن یادداشت کنید. در صورت فراموش کردن رمزعبور، از این کلمات می توانید برای بازیابی کیف پول خود استفاده نمایید.

Create Password Hint: در این بخش می توانید یک عبارت بنویسید که در صورت فراموشی پسورد، به شما کمک نماید تا پسورد خود را به یاد آورید. این عبارت به ایمیل شما ارسال خواهد شد. برای امنیت حساب خود حتما دقت کنید که این عبارت را به گونه ای انتخاب نمایید تا فقط به شما کمک کند که پسورد خود را به یاد آورید و به دیگران هیچ کمکی در یافتن پسورد نکند.

سطح دوم

این بخش دارای دو گزینه است که امنیت ورود به حساب شما را به شدت بالا می برد. با توجه به اینکه بلاک چین برای ارسال پیامک به اپراتورهای تلفن همراه در ایران دچار مشکل است، این بخش را با توجه به توضیحات ذیل تکمیل فرمایید.

ابتدا نرم افزار Google Authenticator را در گوشی هوشمند یا تبلت خود نصب نمایید. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از App Store یا Play Store دانلود نمایید.

سپس از بخش تنظیمات امنیتی حساب بلاک چین خود، گزینه “Enable Two Step” را انتخاب و بر روی “Enable” کلیک نمایید.

حال بر روی عبارت “Use Google Authenticator or Yubikey” کلیک کنید و نرم افزار Google Authenticator را که بر روی گوشی خود نصب کرده اید را باز و علامت “+” در پایین صفحه را لمس و گزینه “Scan barcode” را انتخاب کنید. سپس دوربین گوشی را روی تصویر بار کد نگه دارید تا یک کد شش رقمی برایتان نشان دهد. کد شش رقمی را در کادر تصویر وارد و گزینه “Enable 2FA” را فشار دهید.

از این پس، برای لاگین به اکانت بلاک چین خود، پس از وارد نمودن wallet id و رمزعبور، باید نرم افزار Google Authenticator را اجرا و کد شش رقمی نمایش داده شده توسط نرم افزار را در قسمت مربوطه بنویسید.

توجه داشته باشید این کد فقط ۳۰ ثانیه اعتبار دارد و بعد از این مدت باید کد جدید را وارد نمایید. همچنین لازم به ذکر است که این نرم افزار نیازی به اینترنت ندارد.

سطح سوم

Tor Blocked: در این سطح با مسدود کردن ترافیک‌هایی که از شبکه TOR استفاده می کنند به افزایش امنیت کیف پول بیت کوین افزوده می گردد. برای فعال کردن این گزینه کافیست بر روی آن کلیک نمایید و سپس بر روی دکمه “Block” کلیک فرمایید.

آموزش انتقال بیت کوین ، اتریوم و بیت کوین کش در بلاک چین

اگر قصد دارید یکی از ارزهای فوق را به کیف پول شخص دیگری بفرستید، ابتدا باید در داشبورد بر روی گزینه “Send” کلیک نمایید.

سپس فرمی مانند تصویر زیر برای شما باز خواهد شد. این فرم را با توجه به تصویر و توضیحات ذیل تکمیل نمایید.

آموزش انتقال بیت کوین در بلاک چین

Currency: در این تب می توانید نوع ارزی را که می خواهید انتقال دهید، مشخص کنید. بنابراین با توجه به نیاز خود، از منوی کشویی، یکی از ارزهای بیت کوین، اتریوم یا بیت کوین کش را انتخاب نمایید.

To: در این فیلد، متناسب با ارزی که قصد دارید انتقال دهید، آدرس کیف پول گیرنده را وارد فرمایید. به عنوان مثال اگر قصد دارید اتریوم انتقال دهید، آدرس کیف پول اتریوم شخص مورد نظر را وارد نمایید.

Amount: در این فیلد، مقدار ارزی که قصد دارید ارسال کنید را وارد فرمایید. به عنوان مثال در فیلد BTC می توانید دقیقا مبلغ را به بیت کوین بنویسید و یا در سمت USD می توانید مبلغ دلاری بیت کوین را وارد کنید تا معادل آن مبلغ، بیت کوین ارسال گردد. مثلا اگر می‌خواهید ۴۰۰ دلار بیت کوین به شخصی بفرستید و می‌خواهید به صورت اتوماتیک میزان بیت کوین ارسالی به اندازه ۴۰۰ دلار باشد، کافیست در فیلد USD عدد ۴۰۰ را وارد نمایید.(عبارت USD مخفف دلار آمریکا و BTC مخفف بیت کوین است).

Description: در این فیلد، می توانید توضیحی برای گیرنده بنویسید. این توضیح برای همه قابل مشاهده است. بنابراین نباید در آن اطلاعات مهم وارد نمایید.

Transaction Fee: در این فیلد، باید کارمزد انتقال را انتخاب نمایید. اگر عجله ندارید آن را روی “Regular” قرار دهید و اگر عجله دارید، می توانید گزینه “Priority” را انتخاب کنید. در این صورت با پرداخت کارمزد بیشتر، درخواست شما سریع تر انجام می پذیرد.

در نهایت با کلیک بر روی دکمه “CONTINUE” به صفحه تایید می روید که کیف پول شما، کیف پول مقصد و مبلغ را نشان می دهد و در صورت صحت اطلاعات، با کلیک بر روی دکمه “Send” ارسال انجام خواهد پذیرفت.

نکته: کارمزد تراکنش ها در شبکه بیتکوین نسبت به سایر سیستم های مالی مانند پرفکت مانی، وب مانی و… بسیار پایین است. همچنین انتقال بیت کوین به حساب سایرین، معمولا در کمتر از ۳۰ دقیقه انجام می پذیرد. اما در صورتی که شبکه بیت‌کوین شلوغ باشد ممکن تا ساعت‌ها نیز به طول انجامد. هرچند این امر نادر است.

آموزش دریافت بیت کوین در بلاک چین

احتمالا پس از افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین ، نیاز دارید مقداری بیت کوین، اتریوم و یا بیت کوین کش خریداری و دریافت نمایید.

بدین منظور باید شماره کیف پول بیت کوین یا اتریوم و یا بیت کوین کش خود را به صرافی، سایت و یا شخصی که می خواهد برای شما ارز بفرستد، بدهید.

بنابراین ابتدا در داشبورد بر روی گزینه “Request” کلیک نمایید.

سپس فرمی مانند تصویر زیر برای شما باز خواهد شد.

آموزش دریافت بیت کوین در بلاک چین

در فیلد “Currency” کیف پول خود را انتخاب کنید. (به عنوان مثال در تصویر فوق، کیف پول بیت کوین انتخاب شده است. بنابراین شماره حسابی که دریافت خواهید کرد، شماره کیف پول بیت کوین است.) حال در کادر “Copy & Share Address” می توانید شماره کیف پول خود را مشاهده کنید. این شماره را COPY کنید و در اختیار سایت یا شخصی قرار دهید که می خواهد برای شما ارز انتقال دهد.

نکته: با کلیک روی عبارت “View QR Code” می توانید تصویر QR code مخصوص کیف پول خود را دریافت نمایید و در سایت و وبلاگ خود قرار دهید تا افراد بتوانند با اسکن کردن آن به شما بیت کوین بفرستند.

در صورتی که می خواهید یک لینک برای درخواست بیت کوین داشته باشید و آن لینک را در اختیار افراد قرار دهید تا راحت و سریع بتوانند برای شما بیت کوین را به مقدار مشخص شده بفرستند، در فیلد “Enter Amount” مقدار بیت کوین یا معادل دلاری آن را وارد کنید و پس از وارد کردن توضیح در کادر “Description” بر روی دکمه “NEXT” کلیک فرمایید.

به این ترتیب یک لینک ساخته خواهد شد که هر زمان این لینک را به شخصی بفرستید، صفحه ی پرداخت، به شخص مورد نظر نشان داده می شود و فرد با تکمیل درخواست، می تواند به آسانی مبلغ قید شده را برای شما ارسال نماید.

سوال: در چه مواقعی از آدرس کیف پول استفاده کنیم و چه زمانی لینک پرداخت بسازیم؟

پاسخ: در مواقعی که در سایتی کسب درآمد می کنید و سایت به بیت کوین پرداخت دارد باید آدرس کیف پول بیت کوین خود را بدهید. اما در صورتی که قصد دارید مبلغ معین و خاصی بیت کوین را از شخصی بگیرید، بهتر است لینک پرداخت را مطابق توضیحات فوق بسازید و به شخص بفرستید.

نحوه وارد شدن به حساب کاربری در بلاک چین

پس از افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین ، به صورت اتوماتیک وارد پنل کاربری خود می شوید. اما در دفعات بعد برای ورود به پنل کاربری، ابتدا باید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

سپس در صفحه ای که برای شما باز می شود، والت آیدی و رمز عبور خود را وارد نمایید و در انتها نرم افزار Google Authenticator را اجرا و کد شش رقمی نمایش داده شده توسط نرم افزار را در قسمت مربوطه بنویسید. به این ترتیب وارد داشبورد حساب کاربری خود خواهید شد.

تذکر: گاهی اوقات بعد از وارد نمودن والت آیدی و رمز عبور، از شما خواسته می شود به ایمیل خود مراجعه کنید و فعالیت خود را تایید نمایید. در این مواقع باید به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی ایمیل ارسالی، کلیک نمایید و فعالیت خود را تایید فرمایید.

جمع بندی

در این مقاله به صورت تصویری به آموزش افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین پرداختیم و کیف پول های بیت کوین ، اتریوم و بیت کوین کش خود را در بلاک چین ساختیم.

سپس به امن سازی اکانت خود در بلاک چین پرداختیم و تمام تنظیمات امنیتی برای محافظت از کیف پول های خود را بررسی نمودیم و در انتها با نحوه انتقال و دریافت بیت کوین ، اتریوم و بیت کوین کش نیز آشنا شدیم.

میلیونر باش امیدوار است مقاله افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردیده باشد.

115 نظر در “آموزش تصویری افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین و نحوه کار با آن

 • شهریور ۳۰, ۱۳۹۸ در ۴:۲۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام به نظر شما سرمایه گذاری تو کدوم بهتره و سریع تر نتیجه میده بلاک چین که swip برای ایرانی ها عمل نمیکنه شما چی پیشنهاد میکنید؟

  پاسخ
  • شهریور ۳۰, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه سوال شما برای بنده روشن نیست. لطفا بفرمایید دقیقا چه گزینه هایی را برای سرمایه گذاری در نظر دارید تا بتوان بین آن ها مقایسه ای انجام داد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۸ در ۶:۰۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام تو قسمتهای امنیتی اگر قسمت شماره تلفن رو با اون نرم افزار که گفتید تایید نکنیم میتونیم بعدش درامدمون رو از کیف پول بلکچین خارج کنیم ؟؟؟یه سوال دیگع اینکع اگر تو یه رباتی یا سایتی بیت کوین جمع کرده باشیم و بخایم انتقال بدیم به کیف پول اون کیف پول هر مقدار بیت کوین چه کم باشه چه زیاد اون بیتها رو میگیرع ینی هر کیف پول مقدار مشخصی رو میگیرع از کجا اینو بفهمیم از دپوزیت باید فهمید؟؟؟مر۳۰

  پاسخ
  • شهریور ۱۱, ۱۳۹۸ در ۳:۲۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- بله، می توان درآمد را خارج نمود اما این امر از نظر امنیتی بسیار مشکل ساز است. سعی کنید حتما گزینه مذکور را فعال نمایید.
   ۲- بستگی به قوانین کیف پول و کارمزدهای شبکه دارد. باید بخش قوانین کیف پول و کارمزد ها را مطالعه نمایید. به عنوان مثال بعضی از کیف پول ها مقادیر کمتر از ۱۰ دلار را نمی پذیرند. بنابراین شما نباید بیت کوینی که می خواهید ارسال نمایید، از نظر ارزش کمتر از ۱۰ دلار باشد. همچنین کارمزد شبکه بیت کوین برای مبالغ اندک، بالاست. مثلا اگر شما معادل ۲ دلار را با بیت کوین بخواهید ارسال نمایید تقریبا تمام آن صرف کارمزد شبکه خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • شهریور ۱۸, ۱۳۹۸ در ۱:۱۱ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام سوالی داشتم بنده با اندروید وارد سایت بلاکچین میشوم من قسمت backupRecovery Phrase
    را که میزنم کلمات تصادفی داشته باشه نیست از من رمز میخواهد حتی در موقع برداشت و یا انتقال از حساب بلاکچین در قسمت اخر این backup phrase ظاهر میشود و از من‌رمز میخواهد نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

    پاسخ
    • شهریور ۱۹, ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۹ ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     مشکل شما برای بنده واضح نیست. اما به طور کلی اگر رمز امنیتی یا ۲FA برای حساب خود تعیین کرده اید برای تمام مراحل حساس باید ابتدا رمز را وارد کنید و سپس دسترسی حاصل خواهد شد. در مورد کلمات backup phrase راهی برای بازیابی نیست و برای دسترسی به حساب باید همیشه آن ها را در جایی امن نگهداری کنید. اگر دسترسی به این کلمات ندارید، حساب دیگری برای خود بسازید و از آن استفاده فرمایید. در غیر این صورت با این کلمات می توانید حساب خود را در هر کیف پول دیگری بازیابی نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • شهریور ۹, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام خدمت دوستان میخواسنم بپرسم اگه به آدرس من بیت کوین ارسال بشه من دوباره می تونم از همون آدرس برای دریافتهای بعدی استفاده کنم یا باید آدرس جدید ساخته بشه یعنی من تو سایت بلاک چین روی دریافت کلیک کردم و یک آدرس بهم داد و من ازش استفاده کردم و بیت کوین دریافت کردم و دوباره همون آدرس رو استفاده کردم تا برام بیت کوین ارسال بشه ولی الان روی دریافت کلیک کردم دیدم آدرس دریافت تغییر کرده یعنی بیت کوینهای ارسال شده به من نمیرسه؟

  پاسخ
  • شهریور ۱۰, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۶ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همواره سعی کنید از آدرس جدید برای دریافت بیت کوین استفاده نمایید. این امر امنیت شما را افزایش می دهد. اما به طور کلی مساله ای که شما فرمودید احتمالا مشکلی ایجاد نخواهد کرد و بیت کوین ها را دریافت خواهید نمود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۸, ۱۳۹۸ در ۳:۵۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  معذرت میخوام مشکلی نیست سوالو دیدم

  پاسخ
 • شهریور ۸, ۱۳۹۸ در ۳:۵۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  ادمین عزیز من یه سوال دیشب از شما پرسیدم ولی هرچقدر که نگاه میکنم سوال ثبت نشده
  اگر سوال رو ندیدید بگید تا دوباره بپرسم

  پاسخ
  • شهریور ۸, ۱۳۹۸ در ۶:۳۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سوال شما قبلا پاسخ داده شده است. لطفا با دقت بیشتری جستجو نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۷, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام مجدد خسته نباشید
  به مشکل جدید که برام پیش اومده اینکه رفتم از سایت کلیکی که توش هستم برداشت کنم موقعی که خواستم برداشت کنم فقط یه دونه کادر اورد بالاش نوشته بود enter your wallet
  که اگه اشتباه نکنم منظورش همون ادرس کیف پوله باز نمیدونم اگه اشتباه میکنم بهم بگید
  و دوم اینکه پایین همون کادر نوشته بودrequired field واین رو اصلا متوجه نشدم لطفا کمکم کنید با تشکر از شما

  پاسخ
  • شهریور ۸, ۱۳۹۸ در ۷:۳۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با توجه به اینکه بنده نمی دانم این گزینه در چه سایتی به کار رفته است، جواب دقیقی نمی توانم بدهم. اما گاها در بعضی از کیف پول ها و یا رمز ارزها، برای دریافت بیت کوین علاوه بر آدرس به یک کد دیگر نیز نیاز می باشد که با عبارت required field مشخص می شود. اگر کیف پول شما برای دریافت ارز در بخش receive چنین گزینه ای را داشته باشد باید آن را کپی و در کادر مذکور وارد نمایید. در غیر این صورت آن فیلد را باید خالی گذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۷, ۱۳۹۸ در ۶:۱۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، من تو یه سایت کلیکی موقع تسویه و برداشت پول ، من برداشت از طریق شماره حساب را انتخاب کردم و شماره حساب بانک و نام بانک را دادم، اما این پیغام را بهم داد. لطفاً کمک کنید که من چکار کنم. با تشکر.
  Preparation for withdrawal of money is in progress
  Your account is not approved.
  The approval time will be approximately 30-60 days.
  You can also pass quick verification procedure(3-5 min.)
  and immediately receive money

  Start quick verification

  و وقتی روی لینک Start quick verification می زنم پیغام زیر را بهم می ده.
  For quick verification, you need
  Do top up bitcoin account on $ 10
  Bitcoin account Number:یه کد داده
  You can replenish the Bitcoin account of the seller
  through the site Localbitcoins.net or through the terminal
  Instructions for paying a Bitcoin account
  Instruction for replenishment of Bitcoin account
  Find the Bitcoin terminal in your city

  After the receipt of money to the Bitcoin account, the 151 $ will be transferred to you within 5-10 minutes.

  پاسخ
  • شهریور ۷, ۱۳۹۸ در ۷:۲۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از شما خواسته شده است برای وریفای کردن حساب خود مبلغی را واریز نمایید و یا بین ۳۰ تا ۶۰ روز صبر کنید تا حساب شما وریفای گردد. اینگونه سایت ها هرگز قابل اعتماد نیستند و به احتمال قریب به یقین اسکم خواهند بود و هرگز واریزی نخواهند داشت. از فعالیت در چنین سایت هایی خودداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهریور ۵, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید و ممنون از تمام زحماتی که برای ما انجام میدین
  یک سوال داشتم موقعی که میخوام از یه سایت کلیکی پول برداست کنم علاوه بر شماره حساب آدرس روهم میخاد شماره حساب رو در مقاله بالا توضیح دادید اگه میشه نحوه پیدا کردن آدرس رو هم بدید خیلی ممنون

  پاسخ
  • شهریور ۶, ۱۳۹۸ در ۱:۲۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   برای دریافت بیت کوین، فقط آدرس کیف پول نیاز است و اصلا در بیت کوین شماره حساب وجود ندارد. شما در حقیقت یک آدرس کیف پول دارید که در مقاله فوق در بخش “آموزش دریافت بیت کوین در بلاک چین” نحوه بدست آوردن آن توضیح داده شده است. کافیست همان شماره یا آدرس را در سایت های کلیکی که روش پرداختی آن ها از بیت کوین نیز پشتیبانی می کند، وارد نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۱۸, ۱۳۹۸ در ۷:۳۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام خسته نباشید، بلاک چینو نصب کردم جیمیل و پسوردو زدم این گزینه امده نمیدونم چیکارش کنم؟create Pin لطفا راهنمای کنید.

  پاسخ
  • مرداد ۱۸, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بر روی آن کلیک نمایید و یک پین کد برای خود وارد نمایید که بین ۴ تا ۸ عدد باشد و آن را در جایی امن یادداشت نمایید که برای دفعات بعد هر زمانی لازم شد به آن دسترسی داشته باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۱۴, ۱۳۹۸ در ۱:۴۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  یه سوال داشتم..؟
  میخواستم ببینم اگه در بلاک چین چند تا کیف پول ساخت و همزمان در سایت های مختلف استخراج بیت کوین استفاده کرد.مشکلی پیش نمیاد؟

  پاسخ
  • مرداد ۱۴, ۱۳۹۸ در ۲:۰۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، مشکلی ایجاد نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۷, ۱۳۹۸ در ۳:۳۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید…من از ۱سایت کلیکی میخوام بیت کوین بگیرم ولی bitcoin addres رو نمیدونم و بلد نیستم پیداش کنم…چطوریه؟؟لطفا جواب بدید..مرسی

  پاسخ
  • مرداد ۷, ۱۳۹۸ در ۷:۰۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای بدست آوردن آدرس کیف پول خود ابتدا در داشبورد اکانت خود در سایت بلاک چین، بر روی گزینه “Request” کلیک نمایید. سپس فرمی برای شما باز خواهد شد. در فیلد “Currency” بیت کوین را انتخاب کنید. حال در کادر “Copy & Share Address” می توانید شماره کیف پول خود را مشاهده کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مرداد ۲, ۱۳۹۸ در ۸:۱۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلامو خسته نباشید
  من کیف خودم را ساختم . میخاستم بپرسم ببینم چطور میتوانم بیت کوین خودم را به ریال تبدیل کنم ؟

  پاسخ
  • مرداد ۲, ۱۳۹۸ در ۸:۴۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   روش های مختلفی وجود دارد. مانند استفاده از صرافی های آنلاین ایرانی که خریدار و فروشنده بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هستند. اما در حال حاضر بهترین و مناسب ترین راه استفاده از سایتlocalbitcoins.com است. در این سایت به راحتی می توانید با ایرانیان معامله نمایید و بیت کوین خود را به ریال تبدیل فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۲۳, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  من قبلا هم ازتون سوال کرده بودم و شما هم لطف کرده بودید جوابمو داده بودید
  یه سوال دیگه به ذهنم خطور کرد اگه ممکنه زحمت این سوالم بکشید
  میشه مثلا تمام اعضای یک خانواده یا بطور کلی چند نفر بجای اینکه هرکدوم یک کیف پول جداگانه بسازن همگی باهم یک کیف بسازن و تمام موجودی که کسب میکنند رو داخل اون بریزن؟ مثلا من توی faushub چندتا ادرس بیتکوین داشته باشم و هرکدوممون ازیک ادرس استفاده کنیم درحالیکه سایتی که کیف پولمونو ساختیم یکیه… خوبی این کار اینه که موجودیمون زودتر و سریعتر بالا میره
  ممنون که وقت میگذارید و جواب میدید

  پاسخ
  • تیر ۲۴, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۶ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   انجام وظیفه است و از همراهی شما سپاسگزاریم.
   در سایت هایی که امکان زیرمجموعه گیری دارند، کاربران حق ندارند تحت هیچ شرایطی از یک حساب مشترک برای دریافت درآمد استفاده کنند. این امر تخلف است و موجب مسدودی اکانت کاربر می گردد. بنابراین اگر به هر شکلی برای سایت مورد نظر مشخص شود که حسابی که شما برای دریافت درآمد خود استفاده می کنید با کاربر دیگری یکسان است، هر دو اکانت مسدود خواهند شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • تیر ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید.
  من توی btc.com یک کیف پول ساختم و مقداری بیت کوین که جمع اوری کرده بودم به این کیف پولم منتقل کردم. حالا من چطوری میتونم این بیت کوینارو به پول تبدیل کنم؟ باید از سایت خاصی کمک بگیرم یا از طریق همین کیف پول btc.com میتونم؟

  پاسخ
  • تیر ۲۲, ۱۳۹۸ در ۱:۱۱ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خود بیت کوین نوعی ارز دیجیتال است، بنابراین منظور شما از “تبدیل به پول” را دقیقا متوجه نمی شوم. اگر منظور شما تبدیل بیت کوین به ریال است بهترین راه استفاده از سایتی مانند localbitcoins.com است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • تیر ۲۲, ۱۳۹۸ در ۹:۱۴ ق.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون از راهنماییتون
    ببخشید یه سوال دیگه داشتم و اون اینکه داشتن چند کیف پول ایرادی نداره؟ مثلا یک کیف پول در بلاکچین داشته باشیم یک کیف پول در btc.com و یا سایتهای دیگه؟؟؟

    پاسخ
    • تیر ۲۲, ۱۳۹۸ در ۸:۱۰ ب.ظ
     پیوند یکتا

     ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
     خیر، هیچ مشکلی ندارد. می توانید کیف پول های مختلفی برای خود بسازید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • تیر ۱۷, ۱۳۹۸ در ۲:۱۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  وقتتون بخیر وخسته نباشین
  ممنون بابت راهنمایی هاتون
  من یه مشکل دارم و اون اینکه ادرسی که در قسمت request هستو کپی میکنم و در ادرس استخرم paste میکنم اما هیچ جابه جایی یا واریزی به کیف پولم شکل نمیگیره…
  لطف میکنین کمکم کنین؟

  پاسخ
  • تیر ۱۸, ۱۳۹۸ در ۳:۲۹ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   همان طور که می دانید برنامه و استخرهای مختلفی برای استخراج بیت کوین وجود دارد. سازوکار، قوانین و امکانات هر برنامه و استخر متفاوت است و نمی توان در این مورد پاسخ کلی داد و نیاز به بررسی استخر مورد نظر است. اما اصولا به دلیل کارمزد تراکنش های بیت کوین، مقادیر استخراج شده به صورت اتوماتیک و قطره ای به حساب اصلی شما منتقل نمی شوند بلکه در حسابی واسط جمع می شوند و سپس زمانی که به حداقل میزان تعیین شده برای برداشت برسد و شما نیز درخواست برداشت دهید، به حساب اصلی شما منتقل خواهد گشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • تیر ۱۸, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۷ ق.ظ
    پیوند یکتا

    استخرم btc.com هست و کیف پولم blockchain هست…

    پاسخ
    • تیر ۱۸, ۱۳۹۸ در ۷:۲۵ ب.ظ
     پیوند یکتا

     حداقل پرداخت سایت را بر روی ۰.۰۱ بیت کوین تنظیم نمایید. وقتی به این مبلغ برسد به صورت اتوماتیک انتقال در ساعتی معین انجام خواهد شد. اگر به تازگی نیز آدرس خود را تغییر داده اید حداقل ۴۸ ساعت برای پذیرفته شدن درخواست برداشت لازم است صبر نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • تیر ۱۹, ۱۳۹۸ در ۸:۵۵ ق.ظ
      پیوند یکتا

      لطف میکنین برای تنظیم این مقدار کمکم و راهنماییم کنین؟؟؟

     • تیر ۱۹, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۳ ب.ظ
      پیوند یکتا

      تنظیمات مربوط به برداشت را می توانید در BTC Withdrawal بیابید.
      موفق باشید.

 • تیر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۵:۳۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر. من حساب کاربری تو بلاکچین درست کردم. اما اصلن نمیدونم چطور باید کار کنم. چکار باید کنم. اصلن چی هست؟؟؟ میشه راهنماییم کنین . راهنماییه اساسی.

  پاسخ
  • تیر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۶:۳۶ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سوال شما دقیقا مانند این است که بنده از شما بپرسم، حساب بانک ملی چیست؟ چکار باید باهاش بکنم؟ کلا چی هست؟
   حسابی که شما در بلاک چین ساخته اید دقیقا یک کیف پول است که می توانید در آن بیت کوین های خود را دریافت و نگهداری نمایید. مانند حساب بانک ملی که می توانید در آن ریال دریافت و نگهداری نمایید.
   شما به دلایل مختلف مانند کار با سایت های کلیکی خارجی، قطره چکان ها و یا انجام ترید ممکن است به یک حساب بیت کوینی نیاز پیدا کنید. آنگاه می توانید از این حساب برای دریافت و نگهداری بیت کوین های خود استفاده فرمایید.
   اگر در مورد بلاک چین و بیت کوین نیاز به راهنمایی دارید، مقاله تکنولوژی بلاک چین را مطالعه نمایید و اگر می خواهید با روش های کسب درآمد از بیت کوین آشنا شوید، مقاله کسب درآمد از بیت کوین را مطالعه فرمایید.
   نحوه کار با این کیف پول و توضیحات لازم در این باره به صورت کامل در همین مقاله موجود است. لطفا با دقت مطالعه نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۱۴, ۱۳۹۸ در ۵:۴۹ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر من میخواستم حساب کاربری درست کنم ولی توی صفحه Personal Details از من اطلاعات کشور و شهر و …. رو میخواد اسم ایران هم داخلش نیست چیکار باید بکنم؟

  پاسخ
  • خرداد ۱۴, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این بخش مربوط به وریفای کردن حساب است. امکان وریفای کردن حساب برای ایرانیان مقیم ایران وجود ندارد. تنها راهکار این است که با مدارک جعلی خارجی حساب را وریفای کرد که ریسک دارد و توصیه نمی شود. اما به طور کلی برای استفاده عادی از حساب، نیازی به وریفای کردن نیست. در حال حاضر این امر برای استفاده از قابلیت هایی مانند اکسچنج کردن صورت می پذیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۱۳, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  خسته نباشید
  من می خواهم یک والت در بلاک چین ایجاد کنم طبق اموزش هاتون عمل میکنم اما وقتی ایجاد والت رو می زنم کمی لود میشه و میگه wallet could not be created حتی بافیلترشکن هم امتحان کردم باز اینجوری شد لطفا راهنمایی کنید حتما باید این حساب رو داشته باشم.

  پاسخ
  • خرداد ۱۴, ۱۳۹۸ در ۴:۱۸ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را لحاظ فرمایید:
   ۱- از مرورگرهای به روز مانند کروم و فایرفاکس استفاده کنید.
   ۲- افزونه ای روی مرورگر شما نصب نباشد یا آن ها را غیر فعال نمایید.
   ۳- کش مرورگر خود را پاک کنید.
   ۴- بر روی مرورگر شما گزینه های کوکی ها و جاوا اسکریپت فعال باشد.
   ۵- مودم خود را خاموش و پس از ۱۰ ثانیه مجدد روشن کنید.
   ۶- از یکvpn امن که سرور آن مربوط به آمریکا نیست استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۱۳, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  من از کوین پات به بلاک چین btc منتقل کردم و کاملا تایید شد و ایمیل هم آمد ولی هیچ تغییری در بلاک چین ایجاد نشد و کیف پولم در بلاک چین خالیه.آدرس رو هم درست وارد کرده بودم. مشکل از کجاست؟

  پاسخ
  • خرداد ۱۳, ۱۳۹۸ در ۶:۳۶ ب.ظ
   پیوند یکتا

   انجام درخواست برداشت از کوین پات معمولا حدود ۴۸ ساعت طول می کشد. اگر بیش از ۷ روز به طول انجامید و مبلغ درخواستی شما تعیین تکلیف نشد، باید از طریق پشتیبانی سایت کوین پات پیگیری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۱۰, ۱۳۹۸ در ۲:۲۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و عرض خسته نباشید به سایت خوبتن و دستندرکارانش.یه سوال داشتم .میخاستم بدونم .من از رباتای تلگرامی یا همون کلیکی بیت کوین.ساتوشی و دوج کوین گرفتم .این ارزهارو چطور میتونم به حصاب بلاک چینم انتقال بدم .اگر توضیح بدید ممنون میشم.

  پاسخ
  • خرداد ۱۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما هرگز همکاری با این نوع ربات ها را توصیه نمی کنیم و هیچ نوع اعتبار و سوددهی هم ندارند و اکثرا اسکم می باشند. بنابراین اطلاعی در مورد نحوه کار آن ها نداریم و نمی توانیم راهنمایی درمورد آن ها داشته باشیم.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • تیر ۱۳, ۱۳۹۸ در ۱:۵۱ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خسته نباشید من حساب بیت کویین ساختم حالا از خارج از کشور میخان برام بیت کویین ارسال کنن من باید حتما حسابم وریفای که پاسپورت اینچیزا میخاد باشه یا اینکه بدون اون وریفای هم میتونه دریافت کنم بیت کویین هارو؟؟؟

   پاسخ
   • تیر ۱۳, ۱۳۹۸ در ۴:۰۸ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    خیر، نیازی به وریفای کردن نیست و بدون آن هم می توانید مبلغ را دریافت کنید. فقط پیشنهاد می کنم با توجه به ارزش بالای بیت کوین، ابتدا مقادیر کم برای شما ارسال گردد و شما نحوه استفاده صحیح از کیف پول و برداشت ها و سایر نکات را بررسی نمایید و پس از کسب تجربه، می توانید با خیال راحت تر مقادیر بزرگ تر را دریافت نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
   • مرداد ۲۴, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۹ ب.ظ
    پیوند یکتا

    باعرض سلام وخسته نباشیدوتشکرازسایت خوبتان
    خلاصه عرض کنم؛دراینستاگرام بافردی بنام سباستین استن اشناشدم ودردایرکتم گفت اگرمایل هستیدماتحت شرایطی به شما سیصدهزاردلاروام با۳درصدبهره می دهیم خلاصه شماره واتس آدم روگرفت واونجاشروع کردیم به انجام کارهای مربوطه البته باخودم فکرمی کردم احتمالاکلاهبرداری باشه خلاصه به من پیشنهاددادبرای دریافت وام دربلاکچین حساب بازکنم اما جالبش اززمان افتتاح حساب درسایت بلاکچین بودکه بعدازتاییدایمیلم والت ای دی خودم روگرفتم و واردش شدم اماچیزی که درقسمت بالانس می دیدم باورنکردنی بود دیدم حدود بیش از ۷۳۰هزاردلار موجودی دارم اما بصورت Non_ Spendable بود وباکمی تحقیق متوجه شدم که بایدکلیدخصوصی روبدست بیارم البته دوازده کلمه رو دارم واون روویرفای کردم اما نمی دونم کلیدخصوصی رو چطوربدست بیارم وبعدچگونه وارد والت ای دیم بکنم اگرلطف کنیدوتوضیح بدهید ممنون شماخواهم بود

    پاسخ
    • مرداد ۲۵, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۸ ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
     ابتدا باید عرض کنم بخش اول مساله مورد نظر شما کاملا مشکوک است و به احتمال ۹۹ درصد کلاهبردای می باشد. خیلی با احتیاط رفتار نمایید.
     در مورد مساله دوم با توجه به اینکه بنده به صورت کامل در جریان جزئیات نیستم نمی توانم با اطمینان پاسخ دهم. اما نکات زیر می تواند راهگشا باشد:
     ۱- صرف افتتاح یک والت در بلاک چین، پولی داده نمی شود و باید مبلغی برای شخص به صورت تصادفی و یا اختیاری ارسال گردیده باشد.
     ۲- مبالغ ارسالی به کیف پول شما در بلاک چین اگر به صورت صحیح و بدون قید ارسال شده باشند، برای اینکه قابل استفاده باشند هیچ نیازی به اقدام خاص و یا رمز خصوصی ندارند. در حقیقت شما هنگامی که اطلاعات ورود به والت خود مانند والت آیدی و رمز عبور را وارد می کنید، رمز گشایی را انجام داده اید و به مبالغ دسترسی خواهید داشت.
     ۳- تنها در یک صورت برای دسترسی به مبلغ از شما رمزی خواسته خواهد شد که آن هم بدین شکل است که شخص فرستنده برای تراکنش رمزی تعیین کرده باشد و مدت زمانی را برای گیرنده مشخص کرده باشد که در آن مدت باید رمز را وارد نماید. در غیر این صورت تراکنش منتفی خواهد بود و مبلغ برگشت خواهد خورد. اگر چنین شرایطی وجود داشته باشد، فقط شخص فرستنده از رمز با خبر است و باید ایشان رمز را در اختیار شما قرار دهد.
     ۴- به طور کلی در سایت بلاک چین کلید خصوصی نمایش داده نمی شود اما برای آشنایی با نحوه دریافت کلید خصوصی والت خود می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید و مطابق با آن عمل فرمایید. هرچند که از نظر بنده این کلید ارتباطی با مشکل شما ندارد:
     [https://bitcoin.stackexchange.com/questions/68449/how-to-find-private-key-in-blockchain-info-account]
     موفق باشید.

     پاسخ
  • تیر ۲۳, ۱۳۹۸ در ۱:۰۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   خوب اینی که میگید گرفتم از چه طریقی گرفتید؟ مطمئنا وارد ولت شما شده خوب از همون ولت بفرستید تو بلاک چین

   پاسخ
   • مرداد ۲۴, ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۲ ب.ظ
    پیوند یکتا

    اگربابنده هستندکه بایدعرض کنم اگربه عرایضم دقت می کردیدمتوجه می شدیدکه ازکسی یا بنحوی بدست نیاوردم وموجودی خودحساب موقع افتتاح حساب بوده
    دوما شما اگرتوانستید یک ایمیل که فقط کلمه سلام نوشته باشیدبه سایت بلاکچین بفرستید باتصویرنشون بدین که من موجودی که بهم دادن روپس بدم(نه اینکه هرکسی بدست بیاره پس می ده!!)
    واخراینکه معنی کلمه Non_ Spendable روبرید ترجمه ش رو ببینید تامتوجه شویدکه به هیچ عنوان نمیتوان پول رابه هرطریق هزینه کرد ویا انتقال داد ….مرسی

    پاسخ
 • خرداد ۴, ۱۳۹۸ در ۴:۵۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از سایت و توضیح های عالیتون
  من میخوام در سایت های کلیکی فعالیت کنم وباید ادرس کیف پول بدم.میخواستم بدونم شما کدوم کیف پول رو توصیه میکنین؟و دوم اینکه اگه کیف پول بیت کوین باشه چه جوری میتونم به ریال تبدیلش کنم؟

  پاسخ
  • خرداد ۵, ۱۳۹۸ در ۱:۵۸ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   هر سایت کلیکی ممکن است از یک روش پرداخت پشتیبانی کند، بنابراین بهتر است حساب های مختلفی برای خود افتتاح نمایید. برای سایت های کلیکی بنده به شما حساب پرفکت مانی، پایر و بیت کوین را پیشنهاد می کنم. هر یک از این حساب ها مزیت های خاص خودش را دارد.
   در مورد کیف پول های بیت کوین باید در نظر داشته باشید که هم اکنون با توجه به کارمزد تقریبا بالایی که تراکنش های بیت کوین دارد، برای مبالغ اندک چندان توصیه نمی شود اما برای مبالغ بالا بسیار مناسب است. در مورد تبدیل بیت کوین به ریال هم هرگز نگران نباشید. در سایتی مانند localbitcoins به راحتی می توانید با ایرانیان معامله نمایید و بیت کوین خود را به ریال تبدیل فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • خرداد ۵, ۱۳۹۸ در ۵:۴۹ ب.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون از پاسخ کاملتون. ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم من تو کوین پات یه مقدار بیت کوین دارم به نظرتون به بلاکچین انتقال بدم؟کارمزد برای این کار چقدره؟

    پاسخ
    • خرداد ۶, ۱۳۹۸ در ۷:۰۰ ب.ظ
     پیوند یکتا

     انجام وظیفه است.
     بله هر زمانی که به حداقل مبلغ تعیین شده برای دریافت رسیدید، این کار را انجام دهید. در بلاک چین کلید های سرمایه شما در اختیار شخص شما قرار دارد. بنابراین همواره به سرمایه دسترسی خواهید داشت اما در کوین پات اینگونه نیست و سرمایه در اختیار سایت کوین پات است و همان طور که می دانید نباید به اینگونه سایت ها اعتماد چندانی داشت.
     در حال حاضر در مورد بیت کوین حداقل مبلغ مورد نیاز برای برداشت، ۰٫۰۰۰۱ بیت کوین است و سایت کوین پات کارمزدی جهت برداشت کسر نمی کند.
     برای سایت بلاک چین هم توجه کنید که از vpnهایی که سرور آمریکایی دارند نباید استفاده کنید.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • تیر ۱۴, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۰ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام . در بلاک چین یک کیف پول ساختم برای ثبت نام در سایت هایی که محبت کردین معرفی کردین مثل گرندکلیک . در قسمت paymant acount مثلا در فیلد bitcoin باید walet id بلاک چین خودم رو بنویسم ؟ میشه لطفا راهنمایی کنین . خیلی ممنونم

    پاسخ
    • تیر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۲ ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     خیر، wallet id محرمانه است و نباید در اختیار کسی قرار دهید. در فیلد مذکور باید آدرس کیف پول بیت کوین خود را وارد نمایید.
     برای بدست آوردن آدرس کیف پول خود ابتدا در داشبورد اکانت خود در سایت بلاک چین، بر روی گزینه “Request” کلیک نمایید. سپس فرمی برای شما باز خواهد شد. در فیلد “Currency” کیف پول خود را انتخاب کنید. حال در کادر “Copy & Share Address” می توانید شماره کیف پول خود را مشاهده کنید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • خرداد ۳, ۱۳۹۸ در ۵:۴۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  برای دریافت استلار باید وریفای کرد؟؟
  اموزششو بزارین لطفا.

  پاسخ
  • خرداد ۳, ۱۳۹۸ در ۶:۳۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   بله، برای استفاده از این نوع خدمات و اکسچنج کردن باید وریفای نمود.
   وریفای کردن برای ایرانیان مقدور نیست و کاربران ایرانی وریفای نخواهند شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خرداد ۲, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۳ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید
  اگر حساب بلاک چین رو وریفای نکنیم اجازه واریز و برداشت رو به ما می‌دهد یا خیر؟
  ممنون

  پاسخ
  • خرداد ۲, ۱۳۹۸ در ۲:۲۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، مشکلی ندارد. در حال حاضر وریفای کردن برای استفاده از قابلیت اکسچنج کردن می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۱ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  توی لیست کشور ها ایران نیست برای وریفای کردن حساب با پاسپورت.
  باید چیکار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸ در ۴:۰۵ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   امکان وریفای کردن حساب برای ایرانیان مقیم ایران وجود ندارد. تنها راهکار این است که با مدارک جعلی خارجی حساب را وریفای کرد که ریسک دارد و توصیه نمی شود. اما به طور کلی برای استفاده عادی از حساب، نیازی به وریفای کردن نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۳ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وخسته نباشیدمیگم بهتون و تشکر ویژه بابت اطلاعات خوب ومفیدتون.
  من یه مشکلی ک دارم اینه ک برای یه سایتی نیازبه کیف پول دارم و دوتا کیف پول توبلاکچین بازکردم یکیش رو کلا لغوکردم اینیکی رو ک جدیدساختم ورود میخوام بکنم ولی هرچقدر رمزم رو میزنم و ورود رو میزنم نمیره وکارنمیکنه رمزم هم درست میزنم فقط ورود رو زدنی بازنمیکنه چیکارمیتونم بکنم؟؟

  پاسخ
  • اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   اگر از صحت رمز عبور خود مطمئن هستید، کش مرورگر خود را پاک کنید و از یک vpn امن و معتبر استفاده نمایید. احتمالا مشکل شما حل خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۸ در ۱:۱۴ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.خسته نباشید
  از مطالب و راهنمایی های میلیونرشدن آسان و بدون ریسک در سایت وزین شما خرسند شدم و امیدوار.
  لذا سعی دارم استارتاپ نوین خودم را که بسیار برای محرومین کشورم و دانشجویان و محققان و کاسبان جزء و تولیدکنندگان کوچک کارایی داره با روشهای مختلف بطور گسترده و خصوصی معرفی کنم.
  اما سوالی که اینجا مطرح هست عدم ضرورت استفاده از وی پی ان و فیلترشکن خواهد بود برای اکثریت مردم و علاقمندان.
  لطفا بفرمایید اگر نخواهیم یا نتوانیم از وی پی ان استفاده کنیم یا فیلترشکن را بهره برداری نکنیم چه سایتهایی برای ایجاد حساب ارزهای دیجیتال مناسب می دانید؟ آیا استفاده از صرافی های آنلاین ایرانی مانند پی۹۸ و بیدارز و… کفایت نمی کنه؟ یا بهره مندی از کویین پات؟
  باتشکر

  پاسخ
  • اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۸ در ۲:۳۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   خیر، به هیچ عنوان نباید برای نگهداری ارزهای دیجیتال از صرافی ها و کیف پول هایی مانند کوین پات استفاده نمایید. حتی صرافی های بسیار بزرگ و معتبر ممکن است کلاهبرداری کنند، حساب یک کاربر را بدون اخطار و دلیل مسدود سازند و یا هک شوند. همین چند روز پیش بایننس که یکی از بزرگترین و معتبرترین صرافی های آنلاین بود هک شد و حدود ۷۰۰۰ واحد بیت کوین با ارزش بیش از ۴۰ میلیون دلار به سرقت رفت. بنابراین هرگز برای نگهداری ارزهای دیجیتال سراغ چنین کیف پول هایی نروید.
   برای نگهداری رمز ارزها از کیف پول های معتبر که کلیدهای بازیابی و خصوصی آن فقط در اختیار شخص شما قرار می گیرد و در جایی ذخیره نمی شود، استفاده فرمایید. بهترین نمونه این کیف پول ها کیف پول های سخت افزاری مانند لجر نانو اس هستند. اگر امکان تهیه این نوع کیف پول ها را ندارید، به سراغ کیف پول هایی بروید که در سایت مربوط به هر رمز ارز معرفی شده اند. وقتی به سایت هر رمزارز مراجعه کنید، در بخش wallets کیف پول های مناسب و معتبر آن رمز ارز معرفی شده است. سعی کنید از همان ها برای نگهداری استفاده فرمایید. اکثریت این کیف پول ها مسدود و فیلتر نیستند و بدون فیلتر شکن می توان از آن ها بهره برداری کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱:۳۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام وعرض خسته نباشید. من از کیف پول بلکچین حدود ۰۰۰۳٫ ۰ دارم وقتی می خوام انتقال بدم این ارور رو میدهinsufficient Funds که میشه بوجه کم هست در حالی که تو خود سایت بلاک چین نوشته ۵۰۰ ساتوشی نیازه ممنون از جوابتون

  پاسخ
  • اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۸ در ۶:۵۴ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   کارمزد شبکه بیت کوین با توجه به ارزش بیت کوین و شلوغی شبکه متغیر است. در حال حاضر کارمزد این شبکه به شدت افزایش یافته است و به حدود ۱٫۸ دلار برای هر تراکنش رسیده است. مبلغی که شما فرمودید تقریبا برابر با ۱٫۹ دلار است. بنابراین بدون شک شما مایل نخواهید بود که تراکنشی را به انجام رسانید که آنچه برای شما باقی می ماند ۰٫۱ دلار باشد. این میزان در حال حاضر با توجه به کارمزدهای شبکه بیت کوین هرگز صرفه اقتصادی ندارد که جابه جا شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اردیبهشت ۳, ۱۳۹۸ در ۸:۰۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  لطفا اگه میشه بگید کارمزد سایت بلاکچین برای انتقال بیت کوین معادل ۱۰ دلار چقدر میشه؟
  با تشکر

  پاسخ
  • اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ در ۷:۰۴ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   کارمزد شبکه بیت کوین ارتباطی به میزان بیت کوینی که می خواهید انتقال دهید ندارد. یعنی کارمزد انتقال ۰٫۱ بیت کوین با ۱۰۰ بیت کوین تقریبا برابر است. این کارمزد به عواملی مانند شلوغی شبکه و قیمت بیت کوین بستگی دارد و در زمان های مختلف نیز مقدار آن متفاوت خواهد بود.
   برای آگاهی از کارمزدهای شبکه در هر زمان می توانید به سایت bitcoinfees.info مراجعه نمایید. به عنوان نمونه کارمزد شبکه در تاریخ ۲۰۱۹/۴/۲۴ برابر با ۱٫۴۶ دلار برای هر تراکنش است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ در ۸:۱۵ ق.ظ
    پیوند یکتا

    تشکر فراوان برای زحمتی که برای پاسخگویی به سوالات متحمل میشید. ☺️

    پاسخ
    • اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۶ ق.ظ
     پیوند یکتا

     انجام وظیفه است.
     ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.

     پاسخ
 • فروردین ۳۰, ۱۳۹۸ در ۱:۲۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  ۱- در کوین پات در ستون سمت چپ، challenges برای چه کاریست؟
  ۲- آیا ساتوشی بدست آمده در کیف کوین پات را بعد از مدتی به حساب پرفکت مانی منتقل کنم؟ آیا میشود انتقال داد؟
  ۳- آیا توصیه میکنید چندتا کیف پول داشته باشیم یا یکی کافیه؟ کیف پول اصلی چیست؟
  ۴- آیا توکن ها را در کوین پات به بیت کوین تبدیل کنم یا به همان صورت بیت کوین بماند؟ توصیه شما ؟
  ۵- برای دخیره کردن دوج کیف جدید بسازم یا همان کوین پات کافیه؟ دوج را تبدیل کنم به بیت کوین؟ یا همان صورت دوج باشه برای رشد بیشتر؟
  ۶- آیا می شود بصورت منطقی در وضعیت کنونی درآمد ۲۰ تا ۳۰ میلیونی در ماه با همین اقدام ترید داشت؟

  پاسخ
  • فروردین ۳۰, ۱۳۹۸ در ۳:۵۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   ۱- بخش جدید که با نام Challenges مشخص شده است، در حقیقت یک رقابت بین کاربران ایجاد می کند. هر کاربر با انجام وظایفی که مشخص شده است می تواند ستاره دریافت کند و در نهایت کاربرانی که بیشترین ستاره را دریافت کرده باشند، جوایز ارزشمندی دریافت خواهند نمود. در این مسابقه به ازای هر ستاره ای که دریافت کنید، ۱۰۰ تا توکن کوین پات جایزه خواهید گرفت و اگر بتوانید در جدول ماهانه در بین ۲۵ نفر برتر قرار بگیرید، جایزه ویژه نیز دریافت خواهید نمود. به عنوان مثال به نفر اول ۱۰ میلیون توکن اهدا خواهد شد. تمام قوانین و کارهایی که با انجام آن ها ستاره دریافت خواهید کرد، در بخش Challenges مشخص شده است. برای مطالعه کافیست به این بخش مراجعه نمایید. در این صفحه تعداد ستاره های شما و نفرات برتر نیز مشخص شده است
   ۲- خیر، هر رمز ارزی که جمع آوری می کنید را می توانید پس از رسیدن به شرایط لازم برای برداشت، به کیف پول همان ارز دیجیتال انتقال دهید. همچنین می توانید تمام ارزهای خود را در کوین پات به یک رمزارز تبدیل کنید و آنگاه آن را به کیف پول مناسب انتقال دهید. به عنوان مثال می توانید تمام درآمد خود را به بیت کوین تبدیل و آنگاه به کیف پول بیت کوین خود در بلاک جین انتقال دهید.
   ۳- بستگی به اهداف و نیازهای شما دارد و نمی توان توصیه ای کلی در این مورد کرد. منظور از کیف پول اصلی کیف پولی است که شما بر روی آن کنترل کامل دارید و مایلید سرمایه دیجیتال خود را بر روی آن نگهداری کنید. اصولا در این نوع کیف پول ها، کلید های خصوصی حساب فقط توسط شما نگهداری می شود. می توان به کیف پول های سخت افزاری مانند Ledger Nano S و یا کیف پول های تحت وب مانند کیف پولی که در همین مقاله معرفی شده است، اشاره نمود.
   ۴- پیشنهاد می کنم به بیت کوین تبدیل نمایید.
   ۵- کیف پول جدید بسازید و پس از اینکه به حداقل مقدار تعیین شده رسید به کیف پول خود انتقال دهید. در مورد اینکه به شکل دوج کوین پول های خود را نگهدارید و یا به بیت کوین تبدیل نمایید هیچ توصیه قطعی نمی توان کرد. اما بنده اگر قرار باشد تنها یک ارز دیجیتال را برای نگهداری انتخاب کنم، بی شک آن ارز دیجیتال، بیت کوین خواهد بود.
   ۶- متاسفانه منظور شما را متوجه نمی شوم. اگر منظور شما از “همین اقدام ترید” فعالیت در سایت هایی مانند کوین پات است که اصلا به چنین فعالیتی ترید گفته نمی شود و هرگز چنین درآمدهایی به همراه نخواهد داشت. اما اگر منظور شما ترید واقعی و پیشرفته است، هیچ مبلغی برای آن نمی توان متصور بود. در ترید عوامل بسیار زیادی دخیل است. عواملی مانند دانش و تجربه شما در پیش بینی روند بازار، شرایط بازار، حجم نقدینگی شما، احتمالات و … . در این بازار می توان در یک ماه بیش از چند میلیارد از دست داد و یا چندین میلیارد بدست آورد و این بستگی به سرمایه و توانایی شما دارد. بدون دانش و مهارت هرگز وارد این حیطه نشوید که جز ضرر چیزی عایدتان نخواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فروردین ۲۷, ۱۳۹۸ در ۸:۳۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر خسته نباشید
  تشکر ازوقت وحوصله ای که میذارید وسوال هارو جواب میدید دوست عزیز
  من اول برنامه استخراج بیت کویین نصب کردم بعد باگوشی حساب کیف پول بلاک چین افتتاح کردم میخواستم بدونم راهی هست که وقتی ساتوشی استخراج میشه مستقیم وخودکار وارد حساب کیف پولم بشه یااینکه حتما نیاز به انتقال دستی داره

  پاسخ
  • فروردین ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   همان طور که می دانید برنامه های مختلفی برای استخراج بیت کوین وجود دارد. سازوکار و امکانات هر برنامه متفاوت است و نمی توان در این مورد پاسخ کلی داد و نیاز به بررسی برنامه مورد نظر است. اما اصولا به دلیل کارمزد تراکنش های بیت کوین، مقادیر استخراج شده به صورت اتوماتیک و قطره ای به حساب اصلی شما منتقل نمی شوند بلکه در حسابی واسط جمع می شوند و سپس زمانی که به حداقل میزان تعیین شده برای برداشت برسد و شما نیز درخواست برداشت دهید، به حساب اصلی شما منتقل خواهد گشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اسفند ۲۷, ۱۳۹۷ در ۶:۱۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  من تو سایت بلاک چین ثبت نام کردم ولی تو قسمت setting که ادرس رو میداد اون رو دیگه نشون نمیده میتونم خودم یه ادرس کیف پول برای خودم بسازم

  پاسخ
  • اسفند ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۲ ب.ظ
   پیوند یکتا

   ابتدا در داشبورد بر روی گزینه “Request” کلیک نمایید. سپس فرمی برای شما باز خواهد شد. در فیلد “Currency” کیف پول خود را انتخاب کنید. حال در کادر “Copy & Share Address” می توانید شماره کیف پول خود را مشاهده کنید. این شماره را COPY کنید و در اختیار سایت یا شخصی قرار دهید که می خواهد برای شما ارز انتقال دهد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • فروردین ۲۸, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   ممنون ازپاسخ ب سوال قبلی دوست عزیز
   میخواستم بپرسم درمورد خرید وراه اندازی دستگاه ماینر هم میتونی راهنمایی کنی؟
   اینکه چ دستگاهی وازکجابخرم وچجوری نصب وراه اندازیش کنم؟
   واگه بخوام باکامپیوتراستخراج کنم سی پی یو چقد باید قدرت وسرعت داشته باشه تاروزی یک بیت کویین استخراج کنه؟

   پاسخ
   • فروردین ۲۹, ۱۳۹۸ در ۲:۳۰ ق.ظ
    پیوند یکتا

    مقوله استخراج حرفه ای ارزهای دبجبتال و بیت کوین بسیار پیچیده است و حداقل نیاز به چندین مقاله جامع دارد تا بتوان پیش نیازهای آن را توضیح داد. بنابراین در این پاسخ طبیعتا نخواهد گنجید. اما به چند نکته در زیر اشاره خواهم کرد که می تواند به شما یاری رساند:
    ۱- بدون تحقیقات جامع و کامل هرگز خود و سرمایه زندگیتان را درگیر این فرآیند نکنید که جز ضرر چیزی عایدتان نخواهد شد.
    ۲- استخراج بیت کوین با کامپیوترهای خیلی خیلی قوی هم هرگز به صرفه نیست و حتما باید از دستگاه های Asic که مخصوص استخراج هستند استفاده شود.
    ۳- با هیچ کامپیوتر و دستگاهی نمی توان در روز یک بیت کوین استخراج کرد بلکه می توان امید داشت در هر سال به این میزان از استخراج رسید.
    ۴- دستگاه ها نیاز به پشتیبانی فنی برای سرویس و کنترل دما و نحوه عملکرد دارند.
    ۵- اگر به برق ارزان و صنعتی دسترسی ندارید، ماینینگ به صرفه نیست.
    ۶- برای خرید، سایت هایی در ایران هستند که به فروش این دستگاه ها می پردازند که با جستجو در گوگل می توانید آن ها را بیابید.
    ۷- از بهترین دستگاه های موجود می توان به Bitmain Antminer S9i و Bitmain Antminer S15/T15 اشاره کرد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • اسفند ۹, ۱۳۹۷ در ۸:۴۳ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوباره الان بعد سه روز به حساب بیتکوین نیومده

  پاسخ
  • اسفند ۱۰, ۱۳۹۷ در ۵:۰۰ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   دقت نمایید که باید کارمزد انتقال را به درستی انتخاب کرده باشید. اگر کارمزد انتقال خیلی کم باشد، ممکن است کلا تراکنش شما هفته ها طول بکشد و اگر خیلی زیاد باشد، ممکن است کل مبلغ انتقالی صرف کارمزد شود و در نهایت مبلغی به حساب واریز نشود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اسفند ۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۱ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت ادمین
  آقا من دو روز پیش مقداری بیتکوین از حساب بلاک چین خودم به حساب پاییر خودم فرستادم که تا الان به حساب پایرم نیامده
  آدرس مقصدم چک کردم درسته ودر حساب بلاک چینم می نویسه فرستاده شده اما نیامده.

  ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • اسفند ۹, ۱۳۹۷ در ۲:۰۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر همه مراحل را صحیح انجام داده باشید و آدرس کیف پول بیت کوینی مقصد را نیز صحیح وارد کرده باشید و همچنین تراکنش در حساب بلاک چین شما بیش از ۳ تایید گرفته باشد، مبلغ به حساب پایر شما منتقل شده است. کافیست موجودی حساب بیت کوین خود در پایر را بررسی نمایید. دقت نمایید که این مبلغ به حساب دلاری شما افزوده نخواهد شد بلکه به کیف پول بیت کوین شما در پایر افزوده می گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۲, ۱۳۹۷ در ۲:۲۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام خدمت ادمین عزیز
  سایت بلاکچین و همینطور سایت پرفکت مانی آیا به آی پی اینترنت حساس هستند؟ چون با توجه به اینکه سایتای صرافی فیلتر هستند، من برای فروش بیت کوین و دلار از حساب پرفکت مانی و بلاکچین نیاز به فیلترشکن دارم. آیا حساب رو مسدود نمیکنن هر دفعه با یه آی پی وارد بشم(مثلا ایران و المان) ؟

  پاسخ
  • بهمن ۳, ۱۳۹۷ در ۴:۳۴ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در حال حاضر سایت بلاک چین حساسیتی ندارد و مشکلی ایجاد نمی شود. اما سایت پرفکت مانی به تغییرات گسترده رنج ip حساس است و این نوع تغییرات ممکن است موجب مسدود سازی حساب گردد. بنابراین سعی نمایید همواره از یک سرور برای وصل شدن به پرفکت مانی استفاده کنید. به عنوان مثال سرور vpn شما همواره متعلق به آلمان باشد. یک راه مطمئن تر دیگر نیز وجود دارد و آن هم این است که هنگامی که در صرافی هستید و می خواهید به درگاه پرداخت پرفکت مانی منتقل شوید، vpn خود را قطع کنید و پس از پرداخت مبلغ، مجددا vpn را فعال کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهمن ۲, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام،
  با توجه به اینکه در این قسمت بلاکچین ایران حذف کرده در اینده مشکل برای دسترسی پیش نمیاد.
  کیف پول های جکس، exodus،myetherwalle
  از لحاظ امنیت گفته شد بهتر می خواستم بدونم درسته بعد سایت هایی که توسط شما معرفی شد واریز به این کیف پول دارند.

  پاسخ
  • بهمن ۳, ۱۳۹۷ در ۴:۲۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هیچ وقت نمی توان از سیاست های سایت های مختلف مطمئن بود. هر لحظه ممکن است سیاست هایشان تغییر کند. به هر حال در حال حاضر مشکلی وجود ندارد اما با توجه به اینکه سایت مذکور به تغییر ip حساس نیست، توصیه می شود در صورتی که امکان دسترسی به vps های امن و اروپایی دارید، برای ورود و استفاده از سایت مذکور از آن ها استفاده نمایید. در غیر این صورت استفاده از ip های ایران امن تر از استفاده از vpn های غیر امن و یا رایگان است.
   کیف پول بلاک چین از امنیت مناسبی برخوردار است و در صورتی که مسائل امنیتی را به خوبی رعایت کنید، نباید چندان نگران دارایی های خود باشید. هیچ یک از موردهای نام برده شده نیز کاملا امن نیستند اما طبیعتا کیف پولی مانند جکس با توجه به نرم افزای بودن، کاربردها و امنیت بیشتری دارد. کیف پول myetherwallet نیز کیف پول اتریوم و توکن های آن است و کاربرد متفاوتی نسبت به کیف پول بلاک چین دارد.
   در مورد سوال پایانی باید خدمت شما عرض کنم، اصولا سایت هایی که به بیت کوین پرداخت دارند به کیف پول بلاک چین نیز پرداخت می کنند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۱, ۱۳۹۷ در ۸:۰۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.خسته نباشید.در قسمت exchanging،زمانی اینکه این گزینه رو می زنیم ی فرمی باز میشه ک اطلاعات خودمونو باید پرکنیم و کشور ما توی این لیست نیست چیکار بکنیم؟بطور رندومی کشور رو انتخاب کنیم؟امکانش هست این قسمت سایت یعنی exchanging و بیشتر توضیح بدید.
  باتشکر

  پاسخ
  • دی ۱۱, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که مشاهده می کنید در مقابل قسمت Exchange عبارت New نوشته شده است که به این معنی است که به تازگی تغییر کرده است. برای استفاده از این قسمت، سایت قوانین جدیدی وضع کرده است و احراز هویت را الزامی نموده است که متاسفانه نام ایران در لیست قرار ندارد و بدین ترتیب امکان وریفای قانونی برای ایرانیان وجود ندارد. بنابراین استفاده از بخش Exchange که برای تبدیل کردن ارزهای دیجیتال به یکدیگر مفید بود، برای ایرانیان مقدور نیست. همچنین توصیه نمی شود که با اطلاعات جعلی فرم موجود در این بخش را پر کنید چون ممکن حساب شما مسدود شود و برای شما مشکلاتی پدید آورد.
   موفق باشید.

   پاسخ
    • دی ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱:۳۳ ق.ظ
     پیوند یکتا

     پاینده باشید.

     پاسخ
 • دی ۱۱, ۱۳۹۷ در ۶:۴۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من هرچه تلاش کردم پیام عدم ساخت اکانت میداد
  فیلتر شکن رو که روشن کردم دوباره زدم جواب داد
  ولی با ایمیل هم تائید کردم ولی وقتی وارد می شم قسمت Exchange
  و روی گزینه get start کلیک می کنم آدرس و مکان از من می خوات و گزینه ایران توی لیست نداره

  پاسخ
  • دی ۱۱, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که مشاهده می کنید در مقابل قسمت Exchange عبارت New نوشته شده است که به این معنی است که به تازگی تغییر کرده است. برای استفاده از این قسمت سایت قوانین جدیدی وضع کرده است و احراز هویت را الزامی نموده است که متاسفانه نام ایران در لیست قرار ندارد و بدین ترتیب امکان وریفای قانونی برای ایرانیان وجود ندارد. بنابراین استفاده از بخش Exchange که برای تبدیل کردن ارزهای دیجیتال به یکدیگر مفید بود، برای ایرانیان مقدور نیست. همچنین توصیه نمی شود که با اطلاعات جعلی فرم موجود در این بخش را پر کنید چون ممکن حساب شما مسدود شود و برای شما مشکلاتی پدید آورد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۸, ۱۳۹۷ در ۷:۳۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقتی میخوام تنظیمات امنیتی سطحح دوم رو وریفای کنم و برنامه اسکنر و باز میکنم و درخواست میدم اون برنامه میگه که اسکنر در حال حاضر در دسترس نیست ، مشکل از کجاست barcode scanner is not available now

  پاسخ
  • دی ۸, ۱۳۹۷ در ۸:۱۱ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از اپلیکیشن Authenticator استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۳, ۱۳۹۷ در ۹:۰۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.
  آقا دستم به دامنتون.
  تقریبا ۴۳ ساعت پیش مقدار زیادی بیت کوین به یه آدرسی فرستادم. سه تا تایید شبکه تایید شد ولی وقتی توی جزییات تراکنش میرم نوشته unspent.
  مبلغ از حسابم کم شده و به حساب طرف نرفته. چیکار باید بکنم؟

  پاسخ
  • آذر ۳, ۱۳۹۷ در ۵:۵۰ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نگران نباشید. اگر آدرس کیف پول مقصد را درست وارد کرده اید، مشکلی ایجاد نخواهد شد. یا تراکنش تایید خواهد شد و به کیف پول مقصد خواهد رسید و یا به حساب شما مجددا برگشت داده خواهد شد. اصولا تراکنش های بیت کوین نهایتا ظرف ۱ تا ۲ ساعت انجام و تایید می شوند اما اگر دچار مشکل شوند، ممکن است تا یک الی دو هفته طول بکشد تا مشکل رفع گردد. بنابراین نگران نباشد، ان شاءالله مشکل شما حل خواهد شد.
   جهت اطمینان خاطر شما عرض می کنم که تا زمانی که تراکنش شما تایید شود، به صورت فنی بیت کوین ها در کیف پولتان قرار دارند و تنها اینطور است که نمی توانید آن را ببینید. یعنی به معنای واقعی کلمه بیت کوین های شما نمی توانند گم شوند.
   امیدوارم کارمزد تراکنش را دست نزده باشید و کم یا صفر نکرده باشید، چون در این صورت ممکن است تراکنش شما هفته ها به طول انجامد. همچنین اگر عجله زیادی دارید می توانید با استفاده از برخی از سرویس های آنلاین و البته با پرداخت کارمزد بیشتر، به تراکنش خود سرعت بخشید. به عنوان مثال می توان به دو سایت pool.viabtc.com/tools/txaccelerator و pushtx.btc.com مراجعه نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آذر ۳, ۱۳۹۷ در ۶:۱۸ ب.ظ
    پیوند یکتا

    الانکه کار از کار گذشته بازم میشه کارمزد همین تراکنشو بالا ببرم؟

    پاسخ
    • آذر ۳, ۱۳۹۷ در ۶:۵۰ ب.ظ
     پیوند یکتا

     بله، با استفاده از دو سایتی که خدمت شما معرفی گردید، می توانید این کار را انجام دهید. فقط دقت نمایید که برای استفاده از ViaBTC باید حداقل ۱۰۰۰۰ ساتوشی کارمزد به ازای هر کیلوبایت برای تراکنش در نظر گرفته باشید، سپس می توانید از خدمات رایگان این سایت استفاده کنید و ID تراکنش خود را در ViaBTC ثبت کنید و این استخر، تراکنش شما را در اولویت بالاتری نسبت به سایر تراکنش ها قرار می دهد.
     اما برای استفاده از BTC.com لازم است مبلغی را به عنوان کارمزد به سایت پرداخت کنید. این مبلغ با توجه به مبلغ تراکنش و شرایط آن، معمولا بین ۵ تا ۲۰ دلار است که معادل آن را به بیت کوین می توانید پرداخت نمایید.
     شاد و پیروز باشید.

     پاسخ
 • آبان ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام بر شما.
  آقا اول از همه جا داره واقعا یه تشکر ویژه بکنم بابت اطلاعاتی که در اختیار کاربران میزارین .
  میخواستم ۲۰میلیون بیت کوین بخرم از کجا بخرم که مطمعن باشه؟

  پاسخ
  • آبان ۲۸, ۱۳۹۷ در ۱۲:۲۶ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   انجام وظیفه است. ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   در حال حاضر بهترین سایت برای خرید و فروش بیت کوین سایت localbitcoins.com است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آبان ۲۸, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۱ ق.ظ
    پیوند یکتا

    من دلار ندارم که باهاش بیت کوین بخرم. یه جایی باشه که با ریال ازش خرید کنم.

    پاسخ
    • آبان ۲۸, ۱۳۹۷ در ۱:۴۹ ق.ظ
     پیوند یکتا

     خوبی سایت معرفی شده همین است. شما نیازی به دلار ندارید. این سایت به صورت واسطه عمل می نماید و شما را به فروشندگان ایرانی وصل می کند. کافیست در سایت که وارد می شوید، در قسمت QUICK BUY کشور ایران را انتخاب نمایید سپس به راحتی می توانید با استفاده از کارت های عضو شتاب از فروشندگان ایرانی،بیت کوین بخرید. این سایت نیز مقدار بیت کوین مورد تقاضای شما را از موجودی فروشنده کم می کند و پس از واریز پول توسط شما و تایید فروشنده، مبلغ به حساب شما توسط سایت واریز می گردد. بدین شکل امنیت معامله برای طرفین تامین می گردد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آبان ۲۴, ۱۳۹۷ در ۹:۱۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام بر شما.
  پست مربوطه پیدا نکردم سوالمو مطرح کنم.
  برای واریز پول توی سایت olymp trade حساب وب مانی یا بیت کوین میخواد. راهی هست که بدون داشتن این حسابها بتونم توی اون سایت واریزی یا برداشت داشته باشم؟
  این سومین سوالم توی سایت شماست، ممنون که با دقتو کامل پاسخ ماهارو میدین.

  پاسخ
  • آبان ۲۴, ۱۳۹۷ در ۷:۵۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   انجام وظیفه است.
   در مورد سوال شما باید عرض کنم، بهترین راه، افتتاح حساب توسط خود شماست. به این دلیل که هم مطمئن تر است و هم کارمزد اضافی پرداخت نخواهید کرد. با توجه به اینکه افتتاح حساب وب مانی و بیت کوین رایگان است و به آسانی قابل انجام می باشد، به شما توصیه می کنم برای خود، حساب افتتاح نمایید.
   اما در صورتی که تمایل به این کار ندارید می توانید از واسطه ها استفاده نمایید. این واسطه ها مبلغ را به صورت ریالی از شما دریافت می کنند و معادل آن را به حساب شما در سایت olymp trade منتقل می سازند و در هنگام برداشت درآمد نیز عکس این عمل می شود. یعنی درآمد به حساب آن ها واریز می شود و معادل ریالی آن پس از کسر کارمزدها به شما تحویل داده می شود.
   به هرحال بنده این روش را توصیه نمی کنم، چون با توجه به قوانین کشور، واسطه ای که بتوان ۱۰۰ درصد اعتبار آن را تضمین نمود، در حال حاضر وجود ندارد. همچنین کارمزدهای زیادی باید بدین منظور پرداخت نمایید.
   به نظر بنده افتتاح حساب وب مانی و بیت کوین توسط شخص شما از همه نظر بهتر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آذر ۳, ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۹ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام.
   آیا الیمپ ترید به بازار متصل است؟ یعنی جنس و یا کالا خرید و فروش میکند؟

   پاسخ
   • آذر ۳, ۱۳۹۷ در ۱:۵۵ ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    سایت مذکور ادعا دارد که به بازار متصل است و معاملات حقیقی صورت می پذیرد. اما ممکن است این ادعا صحت نداشته باشد. نمی توان با قاطعیت گفت که واقعا معاملات حقیقی صورت می پذیرد یا خیر.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • شهریور ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱:۵۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید من‌خیلی مشتاقم وارد این‌کار بشم اما با وجود توضیحات جامع شما باز هم ی سری سختیا و سوالا برام‌پیش میاد …مثلا اینکه ایا میشه همه این مراحل بیت کوین رو با گوشی انجام داد؟ و ازونجایی ک من هیچ سرمایه ایی ندارم ایا میتونم از بیت کوین های کلیکی استفاده کنم برای کسب درامد؟ البته با گوشی بدون کامپیوتر…مشکلی پیش نمیاد؟؟
  ممنونم ازتون

  پاسخ
  • شهریور ۲۷, ۱۳۹۷ در ۲:۳۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این مقاله فقط درمورد افتتاح حساب بیت کوین است. اگر به کسب درآمد از بیت کوین علاقه مند هستید، پیشنهاد می کنم حتما مقاله روش های کسب درآمد از بیت کوین را مطالعه فرمایید.
   برای افتتاح حساب می توانید از طریق گوشی هم اقدام کنید اما برای کسب درآمد از بیت کوین، بستگی به روش و سایتی دارد که قصد انتخاب آن را دارید. به عنوان مثال با گوشی هرگز نباید سراغ استخراج بیت کوین و سایت های مرتبط با آن بروید، چون هیچ سودی برای شما به همراه نخواهد داشت. برای استخراج سودآور بیت کوین باید حتما از سیستم های مخصوص و بسیار قوی استفاده شود.
   اما در بعضی از سایت های کلیکی و bitcoin faucet ها هیچ تفاوتی بین گوشی و کامپیوتر نیست و به راحتی می توانید با کلیک بر روی تبلیغات و یا انجام کارهایی ساده، به کسب درآمد از بیت کوین بپردازید. این نوع سایت ها برای شما مناسب هستند.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • شهریور ۲۴, ۱۳۹۷ در ۷:۲۵ ب.ظ
   پیوند یکتا

   از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *