آموزش تصویری تبدیل الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت وب مانی

در این مقاله، به آموزش تبدیل الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت وب مانی خواهیم پرداخت. بنابراین اگر هنوز حساب وب مانی خود را نساخته اید، ابتدا به مقاله افتتاح حساب وب مانی مراجعه کنید و سپس مطابق با این مقاله برای وریفای نمودن حساب خود اقدام نمایید.

وریفای کردن وب مانی

دلایل تبدیل الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت وب مانی

دلایل مختلفی برای تبدیل الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت وب مانی وجود دارد. اما بی شک مهمترین دلیل کم کردن محدودیت هایی است که وب مانی برای پاسپورت های مختلف در نظر گرفته است. هرچقدر پاسپورت شما در وب مانی ارتقا یابد، اعتبار شما افزایش و محدودیت های شما کاهش خواهد یافت.

به طور کلی دو نوع محدودیت برای پاسپورت های وب مانی وجود دارد. یکی در سقف مبلغ موجود در حساب و دیگری مبلغ تراکنش شده توسط حساب. به عنوان مثال برای پاسپورت alias که با ثبت نام اولیه در اختیار کاربران قرار می گیرد، درمورد کیف پول دلاری سقف موجودی ۳۰۰ دلار است و محدودیت تراکنش ها در بازه های زمانی روزانه، هفتگی و ماهانه به ترتیب برابر است با ۱۰۰ ، ۳۰۰ و ۵۰۰ دلار. اما درمورد پاسپورت formal سقف موجودی ۱۰۰۰۰ دلار است و محدودیت تراکنش ها در بازه های زمانی روزانه، هفتگی و ماهانه به ترتیب برابر است با ۳۰۰۰ ، ۱۰۰۰۰ و ۱۵۰۰۰ دلار.

بنابراین اگر قصد دارید با حساب وب مانی خود مبالغ زیادی جابه‌جا کنید، بهتر است همین حالا اقدام به وریفای کردن حساب وب مانی خود نمایید.

نحوه تبدیل الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت وب مانی

در اکثر آموزش های موجود، برای تبدیل الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت وب مانی گفته شده است که داشتن گذرنامه برای وریفای نمودن الزامیست. اما ما به شما آموزش می دهیم چگونه حساب خود را بدون پاسپورت و با کارت ملی نیز وریفای نمایید.

ابتدا بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه لاگین وب مانی وارد شوید.

در این صفحه، ابتدا WMID و رمزعبور خود را وارد نمایید. سپس کدی برای شما پیامک می گردد که با وارد کردن آن در فیلد مربوطه می توانید به حساب خود وارد شوید.

پس از ورود به حساب کاربری در وب مانی، به لینک زیر مراجعه کنید.

[https://passport.wmtransfer.com]

در این صفحه توضیحات کلی در رابطه با پاسپورت وبمانی داده شده است. آن را مطالعه کرده و بر روی گزینه “Apply for Webmoney Passport” کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

در این مرحله توضیحاتی در رابطه با تبدیل الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت وب مانی و مدارک مورد نیاز داده شده است. آن را مطالعه کرده و با کلیک بر روی گزینه “Continue” به مرحله بعدی بروید.

در این مرحله فرمی برای شما باز می گردد که باید با دقت آن را تکمیل نمایید. این فرم را با توجه به تصویر و توضیحات ذیل تکمیل فرمایید.

آموزش تبدیل الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت وب مانی

۱- اگر از پاسپورت استفاده می کنید، نام خانوادگی خود را در این فیلد وارد نمایید. اما اگر از کارت ملی استفاده می کنید، نام خود را به فارسی در این فیلد وارد نمایید.

۲- اگر از پاسپورت استفاده می کنید، نام را در این فیلد وارد نمایید. اما اگر از کارت ملی استفاده می کنید، نام خانوادگی خود را به فارسی در این فیلد وارد نمایید.

۳- نام پدر خود را در این فیلد وارد کنید.

۴- تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید.

۵- در این فیلد، جنسیت خود را از منوی کشویی انتخاب فرمایید.

۶- در این فیلد، با کلیک بر روی گزینه “Set” وارد صفحه ای می‌شوید که باید شهر خود را انتخاب کنید. در این صفحه ابتدا بر روی “Choose your actual location” کلیک نمایید. سپس با توجه به تصویر و توضیحات ذیل، این قسمت را تکمیل فرمایید.

تبدیل alias پاسپورت به formal پاسپورت webmoney

A : در این قسمت نام شهر محل سکونت خود را به لاتین بنویسید و جستجو نمایید

B : در این بخش، کشور خود را انتخاب نمایید.

C : در این فیلد، استان خود را انتخاب کنید.

D : در این بخش، شهر خود را انتخاب کنید و در نهایت بر روی دکمه “OK” کلیک نمایید تا مجددا به فرم اصلی بازگردید.

۷- در این فیلد، کدپستی را مطابق کارت ملی خود وارد نمایید.

۸- در این فیلد، آدرس دقیق محل سکونت خود را به صورت لاتین وارد کنید.

۹- در این فیلد از منوی کشویی، کشور صادرکننده کارت ملی و یا پاسپورت خود را انتخاب نمایید.

۱۰- اگر از پاسپورت استفاده می کنید، شماره پاسپورت را در این فیلد وارد نمایید. اما اگر از کارت ملی استفاده می کنید، شماره ملی خود را بدون صفر در این فیلد وارد نمایید.

تذکر: اگر از کارت ملی استفاده می کنید، در این فیلد باید دقت زیادی داشته باشید. این فیلد نسبت به فرمت شماره ملی حساس است و به صورت مداوم تغییر می کند. گاهی فرمت صحیح بدون صفر است و گاهی با رعایت خط تیره ها. در هنگام نگارش مقاله، فرمت صحیح، عبارت بدون صفر بوده است. با توجه به اینکه امکان تست به صورت نامحدود برای ما وجود ندارد، باید توسط خودتان فرمت صحیح تست شود. همچنین توصیه می کنم بخش نظرات را حتما مطالعه کنید و از تجربه سایر کاربران استفاده فرمایید و تجربیات خود را نیز با سایر کاربران در مورد این گزینه، در میان بگذارید.

۱۱- در این فیلد اگر از پاسپورت استفاده می‌کنید تاریخ صدور پاسپورت را به لاتین وارد کنید. اما اگر از کارت ملی استفاده می‌کنید، تاریخ اعتبار کارت ملی را درنظر بگیرید، هفت سال از آن کم کنید، تاریخ بدست آمده را به میلادی تبدیل کنید و در این قسمت وارد فرمایید.

۱۲- در این فیلد اگر از گذرنامه استفاده می کنید، قسمت محل صدور (Place of Issue) را وارد نمایید. اما اگر از کارت ملی استفاده می کنید، عبارت “National Organization for Civil Registration” را بنویسید.

حال دکمه “Save” را در پایین صفحه کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

در این مرحله اگر از پاسپورت استفاده می کنید، تاریخ “Date of Expiry” را وارد کنید. اما اگر از کارت ملی استفاده می کنید، تاریخ اعتبار کارت ملی را به میلادی تبدیل کرده و وارد نمایید.

تذکر: در صورتی که از کارت ملی قدیمی استفاده می کنید، تاریخ اعتبار را ۲۰۲۰/۰۳/۲۰ در نظر بگیرید.

پس از وارد کردن تاریخ اعتبار، بر روی دکمه “Save” کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

در این مرحله اگر از گذرنامه استفاده می کنید، باید تصویر صفحه ۲ و صفحه ۳ گذرنامه را ارسال نمایید. اما اگر از کارت ملی استفاده می کنید، باید تصویر پشت و روی کارت ملی خود را ارسال نمایید.

می توانید با گوشی موبایل خود از مدارک عکس های با کیفیت بگیرید و ارسال کنید. پس از ارسال، تصویری که توسط شما آپلود شده است، نمایش داده می شود و شما باید نوع آن را در لیستی که زیر عکس وجود دارد، تعیین نمایید.

دقت کنید اگر تصویر پاسپورت را آپلود کردید، عبارت “Passport” انتخاب گردد و اگر تصویر کارت ملی را آپلود کردید، عبارت “ID card, front side” را ا انتخاب نمایید. در انتها بر روی گزینه “Finish upload” کلیک کنید.

سپس دوباره بر روی دکمه “Upload new document copy” کلیک کنید و مطابق دفعه قبل تصویر پشت کارت ملی خود را ارسال کنید و فقط در مرحله پایانی عبارت “ID card, back side” را انتخاب نمایید و در انتها بر روی گزینه “Finish upload” کلیک نمایید.

در این لحظه، مراحل تبدیل الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت وب مانی شما به اتمام رسیده است. بر روی “Back to control panel” کلیک کنید. حداکثر دو روز کاری زمان می برد تا اطلاعات شما بررسی شده و در صورت تایید، پاسپورت وب مانی شما از الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت تغییر یابد.

تذکر: گاهی اوقات وب مانی پس از بررسی اطلاعات، برای تایید کاربر از وی درخواست Photo ID می نماید. در این موارد شما باید درحالی که گذرنامه یا کارت ملی خود را در کنار صورت خود نگه داشته اید، از خود عکس بگیرید و برای وب مانی ارسال نمایید. نحوه گرفتن عکس باید مطابق تصویر زیر باشد. نحوه ارسال عکس هم مانند ارسال مدارک است.

photo ID وب مانی برای تبدیل الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت وب مانی

همچنین کاربرانی که عجله دارند و نمی خواهند به هیچ وجه تبدیل الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت وب مانی آن ها با تاخیر مواجه شود، می توانند برای محکم کاری پس از آپلود مدارک خود در مرحله پایانی مجددا بر روی دکمه “Upload new document copy” کلیک نمایند و مطابق توضیحات فوق Photo ID خود را نیز ارسال کنند و در مرحله پایانی عبارت “Photo ID” را انتخاب نمایند و در انتها بر روی گزینه “Finish upload” کلیک کنند.

جمع بندی

در این مقاله به وریفای کردن حساب وب مانی و تبدیل الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت وب مانی به وسیله‌ گذرنامه و یا کارت ملی پرداختیم و تمام نکات لازم در این زمینه را بررسی کردیم.

میلیونر باش امیدوار است این مقاله مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

آموزش تصویری تبدیل الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت وب مانی
5 (100%) 2 votes

43 نظر در “آموزش تصویری تبدیل الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت وب مانی

 • دی ۲۵, ۱۳۹۷ در ۷:۰۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من یه سه روز میشه با کارت ملی پاسپورت فرمال درخواست دادم الان پیام دادم گفتن سند اپلود شده رو فرستادن برای ترجمه معلوم هم نیست که کی ترجمه بشه

  پاسخ
  • دی ۲۶, ۱۳۹۷ در ۱:۱۹ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، باید صبر کنید تا مراحل انجام پذیرد. روزهای تعطیل مانند شنبه و یکشنبه جزء روزهای کاری محسوب نمی شود. اگر مشکلی نباشد پس از ترجمه، مدارک تایید خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۲۱, ۱۳۹۷ در ۷:۰۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید، یه سوال! از کجا بفهمیم که الان حساب وب مانی ما فرمال پاسپورت شده یا نه؟ من درخواستم تبدیل پاسپورتم به فرمال رو خیلی وقت پیش دادم ولی نفهمیدم رد شده یا تایید! الان در اکانت جایی رو نمیبینم که راجب نوع پاسپورتم نوشته باشه، از کجا بهمم تایید شده و آیا نوع پاسپورتم در حال حاضر چی هست؟ کدوم قسمت اکانتم نوشته اینو؟

  پاسخ
  • دی ۲۲, ۱۳۹۷ در ۷:۵۸ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پس از ورود به اکانت مینی خود در سایت وب مانی، در ابتدای منوی فوقانی پنل کاربری (منویی که گزینه های HOME و PAYMENTS در آن وجود دارد)، تصویر کله یک انسان یا مورچه را مشاهده می کنید. روی آن کلیک فرمایید تا پروفایل شما باز گردد. حال در زیر WMID نوع پاسپورت شما نیز مشخص شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • دی ۲۳, ۱۳۹۷ در ۱۲:۲۴ ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام، ممنون از پاسخگویی تون، نگاه کردم زده formal passport، ظاهرا تایید کردن درخواستم رو…
    چه خوب!…
    ممنون

    پاسخ
    • دی ۲۳, ۱۳۹۷ در ۱:۴۱ ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
     بله، با درخواست شما موافقت شده است و پاسپورت شما به Formal ارتقا یافته است. تبریک عرض می کنم خدمتتون.
     شاد و پیروز باشید.

     پاسخ
 • دی ۱۶, ۱۳۹۷ در ۶:۵۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میخواستم بدونم اگه تاریخ پاسپورت گذشته باشه وبمانی قبول میکنه

  پاسخ
  • دی ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، باید پاسپورت اعتبار داشته باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۵, ۱۳۹۷ در ۴:۳۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید.
  شماره کارت ملی و اعداد مورد نظر رو به فارسی بنویسیم یا انگلیسی؟

  پاسخ
  • دی ۱۵, ۱۳۹۷ در ۷:۴۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با توجه به اینکه صحت اطلاعاتی که شما در فرم درج می نمایید، بر اساس مدرکی که ارسال می کنید سنجیده می شود، اگر قصد ارسال کارت ملی را دارید، باید مطابق با کارت ملی، اعداد را وارد نمایید که قابل تطبیق باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۵, ۱۳۹۷ در ۳:۱۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  خواستم بگم ۷ یا ۸ روز از درخواست فرمال پاسپورتم گذشته و دیدم جوابی نیومده، به بخش پشتیبانی سایت وب مانی رفتم و سوال پرسیدم، در عرض چند دقیقه جوابم رو دادند و گفتند ترجمه و بررسی مدارک شما در حال انجام هست و بابت طولانی شدنش معذرت خواهی کردند و گفتند ممکنه باز هم طول بکشه و نمیشه زمان دقیقی رو برای رد یا تایید مدارک و درخواستم مشخص کنند و باید فعلا صبر کنم…
  این رو برای دوستان دیگم که منتظر جواب وب مانی هستند گفتم…
  فعلا باید صبر کنیم!
  با تشکر از سایت خوبتون

  پاسخ
  • دی ۱۵, ۱۳۹۷ در ۷:۳۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از اینکه محبت می کنید و تجربیات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید، سپاسگزاریم.
   شاد و پیروز باشید.

   پاسخ
  • دی ۱۵, ۱۳۹۷ در ۹:۴۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   واسه من تایید شد
   ازم فتو آی دی خواستن دادم و همون موقع تایید شد
   اصلا نیازی برای تایید ادرس نداره!!!

   پاسخ
   • دی ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۷ ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    از اینکه تجربیات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید، سپاسگزاریم.
    موفق باشید.

    پاسخ
   • دی ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۶ ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام آقا محمد، خواستم بپرسم برای شما که سریع تایید شد کارت ملی رو با چه فرمتی فرستادی؟ خط تیره ها رو زدید( – ) چطوری وارد کردید که تایید شد؟ اگه بگید بقیه هم کمکی بهشون میشه…
    ممنونم

    پاسخ
 • دی ۱۴, ۱۳۹۷ در ۷:۱۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  ارسال سند برای تایید ادرس ضروری هستش؟

  پاسخ
  • دی ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در گذشته اصلا تایید آدرس نیاز نبود. اگر در حال حاضر چنین مدرکی طلب می شود، باید یک مدرک مانند قبوض خدماتی را ترجمه و برای تایید آدرس ارسال فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۳, ۱۳۹۷ در ۷:۱۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  خیلی ممنونم از پاسخگویی سریع تون
  میخواستم بدونم سقف انتقال وبمانی روزانه/هفتگی/ماهانه پاسپورت فرمال چقدر هستش؟

  پاسخ
  • دی ۱۴, ۱۳۹۷ در ۲:۱۵ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   قوانین سایت در این مورد تغییرات زیادی می کند و دائما سقف تراکنش های دلاری برای فرمال پاسپورت با تغییر مواجه می شود. در حال حاضر سقف انتقال برای فرمال پاسپورت وب مانی در کیف پول دلاری (WMZ) به ترتیب عبارت است از ۲۰۰ ، ۵۰۰ و ۱۰۰۰ دلار.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۲, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  و اینکه با توجه به تعطیلات کریسمس چقدر ممکنه طول بکشه ؟چون من ۲ روز پیش درخواست دادم و هنوز جوابی نیومده

  پاسخ
  • دی ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱:۳۰ ق.ظ
   پیوند یکتا

   به هر حال روند کمی طولانی تر خواهد شد. باید تعطیلات رسمی تمام شود و از آن پس مجددا بررسی مدارک که دچار انباشتگی نیز شده است، آغاز می گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۲, ۱۳۹۷ در ۹:۵۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید….
  ۵ روز هست که درخواست رو دادم و در صفحه کنترل پنل اکانت وبمانی من گفته که یک یا دو روز کاری بررسی می کنیم و جواب رو میدیم ولی ۵ روز گذشته هنوز جواب ندادن و همون پیغام هست! مشکلی ممکنه باشه؟

  پاسخ
  • دی ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱:۲۷ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با توجه به تعطیلات سال نو و کریسمس، این تاخیر طبیعی است. نگران نباشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۲, ۱۳۹۷ در ۹:۳۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  سن خاصی برای این مورد تعریف شده؟
  باید حتما بالای ۱۸ سال باشیم؟؟؟

  پاسخ
  • دی ۱۲, ۱۳۹۷ در ۹:۵۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   چنین قانونی در سایت مشاهده نشده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۱۰, ۱۳۹۷ در ۲:۳۳ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام . من تمامی مراحل تبدیل حساب را انجام دادم و در مرحله آخر برای تائید آدرس، آپلوید یک مدرک مانند قبض صوزتحساب یا فاکتور معتبر که نشانگر آدرس سکونت باشد را خواستند و من قبضهای آب یا برق را فرستادم اما مورد قبول نبوده و دوباره درخواست مدرک برای ادرس خواستند . غیراز قبض آب یا برق چه چیز دیگری میشود ارسال کرد. سپاسگذارم

  پاسخ
  • دی ۱۰, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۱ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سابقه نداشته که جهت وریفای کردن حساب وب مانی، درخواست مدرک برای آدرس شود. در وریفای کردن حساب پرفکت مانی چنین مدرکی درخواست می شود اما در وب مانی تاکنون چنین گزارشی دریافت نشده است. اگر مطمئن هستید مراحل را کامل و صحیح انجام داده اید و همچنین اطمینان دارید که از شما چنین مدرکی درخواست شده است، باید مدرک تایید آدرس مانند همان قبوض خدماتی را برای آن ها ارسال نمایید. اما ابتدا مدرک را به صورت رسمی ترجمه کنید و همچنین دقت فرمایید آدرس مندرج در قبض ترجمه شده، کاملا منطبق با آدرسی باشد که در هنگام ثبت نام در فیلد آدرس (فیلد شماره ۸) وارد کرده اید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۸, ۱۳۹۷ در ۲:۲۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و ممنون از توضیحات خوبتون
  می خواستم بپرسم در توضیحات قسمت پر نمودن اطلاعات کارت ملی، اسم و نام خوانوادگی رو اشتباه ننوشتید؟ چون نوشتید مقابل قسمت ۱ که نام خانوادگی پاسپورت رو میخاد برای کارت ملی نام رو به فارسی بنویسید و گفتید در قسمت ۲ به جای نام کوچک در پاسپورت به فارسی نام خانوادگی رو بنویسید! یعنی باید جابجا نوشت؟

  پاسخ
  • دی ۸, ۱۳۹۷ در ۶:۵۳ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، توضیحات صحیح است. اگر از کارت ملی استفاده می کنید باید ترتیب گفته شده در مقاله را رعایت بفرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام واقعا سپاسگذارم از توضیحات جامع و عالیتون توی هیچ سایتی پیدا نکردم مطلب به این خوبی و کامل رو در مورد وریفای وبمانیووفقط ازتون خواهش دارم آپدیت کنید مطلب رو با نظر دوستان که گفتند باید با خط فاصله باشه شماره ملی وو….من بعد انجام دادن مراحل و ثبتش در وبمانی دیدم متاسفانه نکات موجود در کامنتهارو.ممنون از شما

  پاسخ
  • دی ۴, ۱۳۹۷ در ۲:۲۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   باور کنید آپدیت کردن مطلب و اضافه کردن یک خط هیچ کاری برای ما ندارد و اگر به بخش نظرات دقت کنید، خواهید دید که ما وقت زیادی صرف حل مشکلات کاربران می کنیم و تغییر یک خط از مطلب، کار سخت و زمان گیری برای ما نیست.
   اما نکاتی در این راستا وجود دارند که بنده توجه شما را به آن ها جلب می کنم:
   ۱- در میلیونر باش بارها و بارها به کاربران توصیه کردیم، حتما بخش نظرات هر مقاله یا آموزش را با دقت مطالعه کنند، چون تمام سوالات کاربران با دقت در این بخش پاسخ داده خواهد شد و اطلاعات بسیار سودمندی در بر دارد و می تواند از به وجود آمدن بسیاری از مشکلات جلوگیری نماید. به همین دلیل است که ما وقت و انرژی زیادی صرف پاسخگویی به سوالات کاربران می کنیم. اما متاسفانه کاربران چندان این مساله را جدی نمی گیرند و حتی گاها مجبور می شویم به یک سوال تکراری ۱۰ ها بار پاسخ بدهیم که بی شک نوعی اتلاف وقت و انرژی گروهی است.
   ۲- همان طور که می دانید در بعضی از مقالات مانند مقاله فوق که نیازمند مدارک واقعی برای ثبت نام هستند، امکان ثبت نام و تست روش ها برای ما محدود است. یعنی نهایتا به تعداد اعضای تیم امکان تست و به روز رسانی داریم. مقالاتی که ما تولید می کنیم باید ۱۰۰ درصد عملی باشد و قبل از اینکه از صحت آن در چندین مرحله و با تست های مختلف، مطمئن بشیم در سایت قرار نمی گیرد. به همین دلیل پس از مدتی و تغییرات و به روز رسانی هایی که صورت می گیرد، مجددا امکان تست مجدد برای آگاه شدن از تغییرات جدید و یا راه حل های موجود، برای ما وجود ندارد.
   ۳- بعضی از تغییرات ثابت نیستند، مانند فرمت شماره ملی در مقاله فوق. این فرمت تا حالا چندین بار تغییر کرده است و با توجه به اینکه امکان تست به صورت نامحدود برای ما وجود ندارد، در هر لحظه نمی توانیم قاطعانه بگوییم چه فرمتی مورد پذیرش است و فقط می توانیم در بخش نظرات، به این مسائل پاسخ بدیم و توجه کاربران را به نظر و تجربیات سایر کاربران جلب کنیم تا خودشان با آزمون و خطا به فرمت صحیح دست یابند.
   ۴- ممکن است کاربری اطلاعات صحیح و یا دقیقی نداشته باشد و راه حلی را به اشتباه منتشر سازد. با توجه به اینکه برای ما نیز امکان تست مجدد وجود ندارد، ناچاریم صبر کنیم تا چندین کاربر این مساله را تایید کنند و اگر از صحت ادعا مطمئن شدیم، می توانیم مطلب را در مقاله اضافه کنیم. حتما درک می کنید که ما مسئولیتی درباره صحیح بودن نظرات کاربران نداریم اما نسبت به مقالات، احساس مسئولیت زیادی می کنیم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دی ۳, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  تمامی مراحل را مطابق آموزش انجام دادم اما مجدد از طرف سیستم درخواست من رد شد و از من تقاضای تصویر پاسپورت رو کرده و این پیغام دوباره برای من ارسال شده است
  Hello Masoud.
  You have provided your passport data, however you haven’t uploaded you passport copy. Passport copy is needed for provided data match and following Formal WM-Passport issuance.

  پاسخ
  • دی ۳, ۱۳۹۷ در ۲:۰۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   روشی که در این مقاله ذکر شده است بارها مورد آزمایش قرار گرفته است و به صورت کامل تست شده است. اما جزییات ممکن است تغییر کند که دیگر با توجه به محدودیت هایی که وجود دارد امکان تست مجدد توسط اعضای تیم پشتیبانی سایت وجود ندارد. و این کاربران هستند که می توانند با آزمون و خطا، تغییرات جدید و راه حل های آن را بیابند و در بخش نظرات اعلام کنند تا سایرین نیز بتوانند از آن استفاده نمایند.
   به صورت کلی توجه به جزئیات بسیار مهم است. به عنوان مثال فرمتی که شماره ملی خود را وارد می کنید اهمیت زیادی دارد و گاها تغییر می کند. گاهی فرمت بدون صفر مورد نظر سایت است و گاهی باید دقیقا مطابق با کارت ملی و با گذاشتن خط تیره ها ثبت نام انجام گیرد.
   در پیامی که به شما داده شده است، به این نکته اشاره شده است که اطلاعاتی که شما وارد کردید مربوط به پاسپورت است و به همین دلیل از شما پاسپورت خواسته شده است. حتما دقت فرمایید که تمام گزینه ها را مطابق مدرک ارسالی و با توجه به مقاله فوق تکمیل کنید. اگر از کارت ملی استفاده می کنید مطمئن شوید که در فیلد Issued by عبارت “National Organization for Civil Registration” را نوشته اید. همچنین عکس از مدارک حتما به صورت رنگی باشد.
   اگر با رعایت تمامی موارد و آزمایش موارد مختلف باز هم مشکل داشتید، ممکن است سیاست های اعتبارسنجی سایت تغییر کرده باشد و برای تایید هویت نیازمند پاسپورت باشید. در این صورت باید پاسپورت داشته باشید و مطابق مقاله فوق، گزینه ها را با اطلاعات گذرنامه خود تکمیل نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آذر ۱۳, ۱۳۹۷ در ۸:۰۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  درود فراوان خدمت شما برای مقاله خوبتون.
  این نکته رو لطفا اضافه کنید که برای وارد کردن شماره ملی حتما خطوط فاصله ” – ” رو هم بگذارند و فرمت دقیق رو وارد کنند.
  وگرنه با یک پیام که به شما میگه این شماره پاسپورت منقضی شده مواجه خواهند شد
  منظور از فرمت صحیح بصورت زیر است
  ۱۲۳-۴۵۶۷۸۹-۳
  با آرزوی بهترین ها برای تمامی هم میهنان عزیز
  پر سود باشید.
  آدام.

  پاسخ
  • آذر ۱۴, ۱۳۹۷ در ۵:۱۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از اینکه با میلیونر باش همراه هستید و اطلاعات و تجربه خود را با سایر کاربران در میان می گذارید، سپاسگزاریم.
   برای شما بهترین ها را آرزومندیم.
   شاد و پیروز باشید.

   پاسخ
 • آذر ۵, ۱۳۹۷ در ۴:۳۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ارسال مدارک مهم از جمله کارت ملی و…. باعث دردسر یا سو استفاده از این مدارک نمیشه؟

  پاسخ
  • آذر ۵, ۱۳۹۷ در ۷:۴۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   وب مانی دارای اعتبار بین المللی است و تا کنون هیچ مشکلی گزارش نشده است و ان شاء الله پس از این هم مشکلی ایجاد نخواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آبان ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱:۱۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام خدمت شما ممنون از توضیحاتتون.
  اگر کد پستی درج شده در کارت ملی مربوط به محل سکونت قبلی ما باشه چون ما به شهر دیگه ای نقل مکان کردیم …مشکلی پیش نمیاد اگر کدپستی محل سکونت قبلی که در کارت ملی ثبت شده رو با ادرس محل سکونت جدید وارد کنیم؟

  پاسخ
  • آبان ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۲ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تاکنون در این زمینه مشکلی مشاهده نشده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مهر ۱۳, ۱۳۹۷ در ۳:۱۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  یعنی کار کنه دعاتون میکنم :)) مرسی از آموزش بسیار خوبتون واقعا دنبال همچین مقاله ای بودم بازم تشکر از سایت خوبتون

  پاسخ
  • مهر ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۹ ب.ظ
   پیوند یکتا

   رضایت شما موجب دلگرمی ماست.
   از همراهی و انرژی مثبت شما نیز سپاسگزاریم.

   پاسخ
 • مرداد ۳, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  بسیار ممنوم از توضیحات کاملتون
  صرافی معتبر برای رد و بدل کردن دلار رو می فرمایید ؟

  پاسخ
  • مرداد ۳, ۱۳۹۷ در ۲:۴۲ ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   متاسفانه باتوجه به سیاست های دولت، در حال حاضر صرافی های واقعا معتبر اجازه خرید و فروش دلار ندارند! تعدادی صرافی معتبر آنلاین برای خرید و فروش وب مانی و پرفکت مانی نیز وجود دارند که در بخش نظرات مقاله افتتاح حساب پرفکت مانی معرفی شده اند.(البته همگی فیلتر شده اند!) می توانید صرافی های معرفی شده در قسمت مذکور را بررسی نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *